placeholder
"

Dalin

" araması için 3549 sonuç listeleniyor
Dalin Bebek Sabunu 100 gr
HIZLI TESLİMAT
DalinBebek Sabunu 100 gr
(223)
Bebek Sabunu 100 gr
10,30 TL
Sepete Git

Dalin

Dalin

Bebeğinizin bakım ihtiyaçlarını karşılamanız için tercih edebileceğiniz en güvenli markalardan biri olan Dalin, hem yenidoğanlara özel hem de bebek ve çocuklara özel ürünleriyle 1983'ten bu yana ebeveynlerin gözde seçimlerinden olmayı başarıyor. Güvenilir hammadde bileşenlerinden ve özel formüllerden elde edilen ürünlerin içerikleri, alanında en ünlü uluslararası tedarik hizmeti veren kuruluşlardan sağlanıyor. Bu özelliğiyle bebekler için en güvenli ve en sağlıklı ürünlere imza atan Dalin, AB Kozmetik Tüzüğü adı verilen kurallara göre üretimler yaparak alanında üstün hizmet vermeyi sürdürüyor. Yenidoğanlara özel olarak geliştiren ürünleriyle ün kazanan ve yenidoğan bebeklerin hassasiyetine uygun ürünler tasarlayan marka, bebeğinizin banyo bakımı, günlük bakım ihtiyaçları ve çamaşır bakımı ihtiyaçlarında en sağlıklı ürünleri satışa sunuyor. Özellikle %98'e varan doğal kaynaklı ve tamamen doğal içeriklerden elde edilen Dalin ürünleri, artık markayla özdeşleşmiş olan Dalin kokusuyla ebeveynlerin severek tercih ettiği seçenekleri bir araya getiriyor.

Dalin Yenidoğan: Bebeğinizin İlk İhtiyaçları

Yenidoğan serisi ürünleri, 0 ila 30 günlük bebekler için üretilen ultra hassas ciltlere uygun olarak hazırlanan içeriklerden elde ediliyor. Yenidoğan bebeklere özel ıslak mendiller, bebek şampuanları, deterjanlar, bakım yağları ve diğer ürünlerle ebeveynlerin güvenle kullanabilecekleri alternatifler sunuyor. Hipoalerjenik olarak üretilen ürünler, yenidoğan bebeklerin herhangi bir cilt hassasiyeti yaşamasını ve cildinde alerjenik belirtiler oluşmasını önlüyor. Yenidoğan bebek cildi için uygun formüllere sahip olan ıslak mendiller, tamamen pamuk içeriklerden elde ediliyor. Saflaştırılmış su ve pamuktan üretilen ıslak mendiller, bebeğinizin herhangi bir olumsuz etkiye maruz kalmasını önleyerek en zorlu dönem olan lohusalık dönemini pratik bir şekilde atlatmanıza yardımcı oluyor ve ekstradan vakit kaybetmenizi engelliyor. Özellikle yenidoğan döneminde pamuk ve su kullanarak temizlik yapmak isteyenebeveynler için ideal olan Dalin yenidoğan ıslak mendil ürünlerini bebeğinizin el, yüz ve vücut temizliğinde güvenle kullanabilirsiniz. Cildin pH dengesine uyumlu olarak üretilen ürünler, alkol, paraben, parfüm, sentetik lif, SLS, SLES, sülfat, boya gibi bebeğinizi rahatsız etme ihtimali olan materyaller içermiyor. Yenidoğan bebek bakım çantası ve Dalin yenidoğan seti ürünleri ise birer adet bebek şampuanı, pişik kremi, bebek yağı, yenidoğan ıslak mendil, bebek pudrası, bebek bakım örtüsü, sıvı deterjan içeriyor.

Dalin Şampuan: %98 Doğal Kökenli İçerik

Dalin bebek şampuanı, bebeğiniz için güvenle tercih edebileceğiniz şampuanlar arasında yer alıyor. Göz yakmayan içeriğe sahip olan ürünler, küçük çocukların ve bebeklerin banyo konforunu artırarak gözlerinin temizlenirken korunmasını sağlıyor. Doğal kaynaklardan elde edilen hammaddelerden üretilen şampuan ürünleri, saflıklarıyla bebeğinize güvenli bir banyo rutini sunuyor. Temizlik esnasında bebeğinizin cildinde bulunan en küçük bakterilerin bile etkisiz hale gelmesini sağlayan ürünleri, bebeğinizin baş ve saç temizliğinde kullanabilir, dilerseniz bebeğinizin vücudunda da tercih edebilirsiniz. Cilt ile uyumluluğu klinik olarak test edilmiş ürünleri, doğumdan itibaren kullanabilir, isterseniz çocukluk döneminde de Dalin bebe şampuanı almaya devam edebilirsiniz. Çünkü çocukların ciltleri de en az bebeklerin ciltleri kadar hassas bir yapıya sahip olabiliyor ve banyo esnasında gözleri yakıcı duş jeli ve şampuanlardan etkilenebiliyor. Pediatrik testlerden geçirilmiş olan şampuanlar, dermatolojik olarak da test ediliyor ve tüketici geri dönüşlerine göre sürekli olarak yenilenmeye devam ediyor. Hassas ciltlerde de kullanıma uygun olduğu ispatlanan şampuanlar, oftalmolojik adı verilen göz bilimi testlerinden de geçirildiği için bebeklerin gözleri üzerinde hiçbir olumsuz etki yaratmıyor. Paraben, boya, SLS, SLES ve alkol içermeyen ürünler, bebek ve çocuk doktorlarının da önerdiği markalar arasında bulunuyor. Dalin saç kremi ürünleri ise bebeğinizin saçlarına banyo sırasında ve şampuanlama sonrasında uygulayabileceğiniz, besleyici ve yumuşatıcı içeriklere sahip olmasıyla dikkat çekiyor. Dalin köpük sabun ürünlerini de bebeğinizin el ve vücut temizliği için tercih edebilirsiniz.

Dalin Kolonya ve Parfüm: Bebeğiniz İçin Hafif Kokular

Bebeğinizin banyosundan sonra ya da gün içerisinde ihtiyaç duyacağınız her an bebeğinize uygulayabileceğiniz bebek kolonyaları, çeşitli koku içerikleri sunarak bebeğinizin mutlu olmasına yardımcı oluyor. Hafif kokuları çok seven ve bu kokulardan hoşlanan bebekler, Dalin bebek parfümü ve kolonyalarıyla harika kokular taşıyor. Orijinal şampuan kokusu, Jasmin bebek kolonyası, Daisy bebek kolonyası, Floral bebek kolonyası ve Ice Blue bebek kolonyası olmak üzere çeşitli versiyonları bulunan kolonyalar, bebeğinizin ferahlamasını sağlarken, virüs ve bakterilerden de korunmasına yardımcı oluyor. Jasmin versiyonu; yasemin, manolya ve amber kokuları içeriyor ve 150 ml ölçüsünde sprey şişeleriyle satışa sunuluyor. Kalıcı bir tazelik sağlayan kolonyaların Daisy versiyonu ise bebeğinizi beyaz vanilya, iris çiçeği ve portakal kokusuyla tanıştırıyor.

Dalin Floral bebek kolonyası, yasemin, yeşil elma ve menekşe kokusunu bir araya getirirken, Dalin Ice Blue versiyonu, bergamot, zambak, ışgın otu gibi birbirinden güzel kokuları evinize taşıyor. Ürünlerin doğrudan bebeğinizin cildine uygulanması ise önerilmiyor. Kullanım önerisine göre ellerinizi iyice yıkamanız ve kolonyayı önce ellerinize sıkıp ardından ellerinizi ovuşturduktan sonra bebeğinizin cildine uygulamanız gerekiyor. Bebeklerin cildi çok hassas olduğundan ve temaslara karşı aşırı duyarlı olduğundan sprey uygulamasını ellerinize yapmanız önem taşıyor. Spreyi doğrudan bebeklere uygulamak, bebeklerin havada dağılan küçük kolonya partiküllerini yutmasına ya da solumasına sebep olabiliyor. Kokuları oldukça kalıcı olan ürünleri hem kendiniz için hem de bebeğiniz için tercih edebilir, her banyodan sonra bebeğinizin nazik cildine, boyun bölgesine ya da kıyafetlerinin üzerine uygulayabilirsiniz. Dalin bebek parfümü olarak da kullanabileceğiniz ürünler, bebeğinizin hassas cildine zarar vermeden ferahlık ve tazelik getiriyor.

Dalin Bebek Yağı ile Masaj Zamanı

Bebeğinizin her banyosundan sonra rahatlaması, büyümesi ve uykuya geçişinin hızlanması için bebek yağı uygulamaları yapabilirsiniz. Bu uygulamalar sayesinde ilk günden itibaren bebeğinizle aranızdaki bağı da güçlendirebilirsiniz. Anne ile bebek arasındaki bağı güçlendirdiği bilimsel olarak onaylanmış olan bebek masajı, Dalin bebek yağlarıyla daha kolay ve etkili bir hal alıyor. Hem anne bebek bağlanmasındaki başarıyı hem de emzirme ya da beslenme başarısını artırdığı ispatlanmış olan bebek masajını Dalin yağlarıyla daha kolay uygulayabilir, bebeğinizin cildine derinlemesine bakım yapabilirsiniz. Bebeklerin güven duygusunu artırdığı düşünülen bebek masajı, Dalin bebek yağlarıyla yapıldığında bebeğinizin cildinin etkili bir şekilde nemlenmesini sağlıyor. Klinik testler sırasında yumuşaklığı ispatlanmış olan bebek yağları, hassas cilt tipine sahip olan bebek ve çocuklara bile uygulanabiliyor.

Hipoalerjenik olması sebebiyle hem ebeveynlerin hem de diğer kullanıcıların tercihi olan bebek yağları, bebeklerin ciltlerinin çok iyi nemlenmesini sağlayarak kurumasını önlüyor. Dalin bebek yağlarını dilerseniz bebeğinizin banyo suyuna az miktarda ekleyebilir, dilerseniz doğrudan cildine uygulayabilirsiniz. Bebek yağını uygulamadan önce ellerinizde kısa bir süre ovuşturarak ısıtabilir, ardından bebeğinizin karın bölgesinden başlayarak tüm vücuduna uygulama yapabilirsiniz. En kuru ciltlerde bile etkili olmalarıyla ünlenen bebek yağları arasında Doğanın 3'lü Dokunuşu adı verilen yeni seriler de bulunuyor. Bu seriler arasında, avokado, badem, zeytinyağı, kayısı çekirdeği, susam, fındık, hindistan cevizi yağı gibi cilt için çok özel faydalara sahip olan yağ çeşitleri içeren ürünler de yer alıyor. Yağlanma hissi bırakmadan derin nemlendirme sağlayan ürünleri bebeğinizin her banyosundan sonra uygulayabilir, bebeğinizin cildini nem kayıplarına karşı koruyabilirsiniz. Dalin sprey çeşitleri arasında görebileceğiniz yağları, Dalin vücut spreyi olarak kullanabilir, hem bebeğinizin cildine hem de kendi cildinize uygulayabilirsiniz.

Dalin Deterjan ve Yumuşatıcı: Güçlü Temizlik, Üstün Yumuşaklık

Dalin sıvı çamaşır deterjanı 1500 ml, 1000 ml gibi çeşitli ölçülerde hazırlanarak satışa sunuluyor. Bebeğinizin çamaşırları için en doğru temizlik ürünlerinden olan deterjan çeşitleri, birbirinden güzel kokuları ve hipoalerjenik yapılarıyla bebeğinizin cildini korumanıza yardımcı oluyor. Dalin doğal sabun bazlı deterjan ve klasik sıvı deterjan olmak üzere iki farklı çeşitte satışa sunulan ürünler arasında Dalin granül sabun çeşitleri de bulunuyor. Dalin çeşitleri arasında en çok rağbet gören ürünlerden olan sıvı deterjanlar, süt, mama lekesi, meyve lekesi gibi kalıcı ve zorlu lekelere karşı etkili bir çözüm sunuyor. Hem ek gıda sürecine girmiş olan bebeklerde hem de yenidoğan bebeklerde ve çocuklarda kullanıma uygun olan deterjanlar, ciltte tahrişe neden olan deterjan kalıntılarına son veriyor.

Durulama suyunda kolaylıkla çözünen ve ek durulama işlemlerine gerek bırakmayan sıvı deterjanlar, hoş kokularıyla ve zengin içerikleriyle bebeğinizin çamaşırlarının yıpranmadan temizlenmesini sağlıyor. Elde yıkama için de uygun olan ürünleri, çok zorlu lekeler için elde kullanabilir, yenidoğan döneminden itibaren bebeğinizin tüm çamaşırlarına uygulayabilirsiniz. Alerji yapma riski en aza indirilen deterjanlar, boya içermedikleri için güvenli kullanım sunuyor. Hem beyazlarda hem de renkli çamaşırlarda kullanabileceğiniz deterjan, tüm yıkama sıcaklıklarında aynı performansı gösterebilmesiyle de beğeni kazanıyor. Giysiler üzerinde kalıntı bırakmayan deterjanları dilerseniz, Dalin çamaşır yumuşatıcısı ürünleriyle birlikte kullanabilir, bebeğinizin çamaşırlarının yumuşacık olmasını ve konforlu yüzeylere temas etmesini sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin çamaşırlarını sertleştirmeden ve yıpratmadan yıkayan yumuşatıcılar, giysilerin harika kokular taşımasına da katkıda bulunuyor.

Bahar Ninnisi ve Düş Bahçesi Kokuları

Dalin yumuşatıcı çeşitleri, Bahar Ninnisi serisi, Düş Bahçesi serisi, Çiçek Perisi serisi gibi farklı kokulara sahip olan yumuşatıcılardan oluşuyor. Ürünlerin hem konsantre versiyonları hem de klasik versiyonları bulunuyor. Konsantre yumuşatıcıların kokusu, çamaşırlarınızda 4 kata kadar daha fazla kalabiliyor. Yoğun Dalin parfüm içeren bu ürünler, dermatolojik olarak test edildikleri ve hipoalerjenik oldukları için güvenle kullanılabiliyor. Alerji yapma riski en aza indirilen yumuşatıcı çeşitleri, 1200 ml konsantre şişelerde ve 1500 ml klasik şişelerde satışa sunuluyor. Hassas ciltlere özel olarak geliştirilen ürünleri, hem bebeğinizin çamaşırlarında hem de diğer çamaşırlar için tercih edebilirsiniz. Hassas cilt tipine sahip olan kullanıcılar için de ideal bir seçenek olan ürünler, hipoalerjenik olmaları sebebiyle cilt problemleri oluşturmuyor. Bebeğinizin çamaşırlarında üstün yumuşaklık sağlayan yumuşatıcıları kullanarak bebeğinizin çamaşırlarının her zaman taze kokular taşımasını sağlayabilir, onun konforunu ve rahatını en üst seviyede tutabilirsiniz.

Dalin sabun çeşitleri ise granül sabun ve klasik banyo sabunu olmak üzere ikiye ayrılıyor. Granül sabunlar, bebeğinizin çamaşırlarını hem elde hem de makinenizde yıkamanız için tasarlanıyor. %100 doğal sabundan üretildiği belirtilen granül sabunlar, klasik Dalin kokusu da taşıyor ve aynı sabun ürünlerinin lavanta kokulu versiyonları da bulunuyor. 1000 gr'lık paketler halinde üretilen sabunlar, 20 yıkamaya kadar kullanılabiliyor. Daha az çamaşır miktarlarında bu sayı yükselebiliyor. Sentetik deterjan olmayan granül sabun, bebeğinizin çamaşırlarını yumuşatabiliyor ve yıkama işlemleri sırasında renklerinin solmasını da önlüyor. Bebeğinizin çamaşırlarına güçlü bir bakım yapan ve en zorlu lekeleri bile yok eden granül sabunlar, hipoalerjenik olmaları sebebiyle bebeğinizin doğumundan itibaren kullanabileceğiniz ürünlerden sayılıyor. Dalin kullananlar tarafından da çok beğenilen granül sabun serileri, bebeğiniz için en güvenilir seçimleri yapmanızı sağlıyor.

Dalin Kolay Tarama Spreyi: Yumuşacık Saçlar

Hem kız hem de erkek bebek ve çocuklar için ideal kullanıma sahip olan kolay tarama spreyleri, bebeğinizin saçlarını ve saç diplerini acıtmadan tarama işlemi yapabilmenizi sağlıyor. Tarama işleminin hızlanmasına da yardımcı olan ürünler, bebeğinizin saçlarını yumuşattığı için en uzun saçlar bile hızlı bir şekilde taranabiliyor. Oldukça zor taranan saçlara özel olarak hazırlanan spreyler, klinik olarak yumuşaklık verdiği kanıtlanmış ürünler arasında yer alıyor. Hipoalerjenik oldukları için sıkarken bebeğinizin cildine ya da saç derisine herhangi bir olumsuz etkisi bulunmuyor. Banyo sırasında karışmış olan, yoğun dolaşıklık problemi bulunan ve düğüm olmuş saçların bile açılmasına yardımcı olan ürünler, saçı yumuşatarak parlatıyor. Kolay tarama bebek şampuanlarının ardından bebeğinizin banyosu sonrasında kullanabileceğiniz ürünleri, diğer şampuanların ardından da uygulayabilirsiniz. Alkol, paraben, SLES, SLS ve sabun içermeyen spreyler, 200 ml ve 50 ml ölçülerde iki boy olmak üzere satışa sunuluyor. 50 ml seyahat boyu ve 200 ml günlük kullanım için üretilen ekonomik boyu bulunan tarama spreylerini bebeğinizin her banyosundan sonra kullanabilir, acısız bir saç tarama süreci geçirebilirsiniz. Hem çocuğunuzun hem de sizin kolay ve konforlu bir banyo vakti yaşamanızı sağlayan spreyler, kolay uygulama özellikleriyle de ebeveynlerin beğenisini kazanıyor.

Dalin Pişik Kremi: Güçlü Koruma, Uzun Süren Etki

Her alt değiştirmeden sonra uygulanması gereken pişik kremleri, bebeklerin en önemli ve en acil ihtiyaçları arasında yer alıyor. Gün boyu sürekli havasız ve ıslak bir ortamda kalan bebeğinizin cildi, sık sık nemlendirilmeye ve korumaya ihtiyaç duyuyor. Pişik kremi uygulanmadığında ise bebeklerin ciltlerinde kızarıklıklar ve telafisi güç olan pişik problemleri oluşabiliyor. Bebeğinizin cildinde adeta bir koruma tabakası oluşturarak bebeğinizin cildi ıslandığında bile korunmasını sağlayan Dalin pişik kremleri, pişiklerle savaşmada en büyük yardımcınız oluyor. Bebeğinizin cildini rahatlatan özel bir formüle sahip olan pişik önleyici krem, ciltte bariyer oluşturması sebebiyle pişiğe karşı büyük etki gösteriyor. Cildin kızarıklıklara karşı da korunmasını sağlayan pişik kremi çeşitleri 100 ml'lik tüplerde satışa sunuluyor. Mevcut pişikler üzerinde rahatlatıcı bir etki gösteren ürünler, Dalin pudrası ve Dalin vazelin çeşitleriyle birlikte de kullanılabiliyor. Dalin Türkiye tarafından üretilen pudraları, bebeğinizin altını değiştirirken ıslak mendille sildikten hemen sonra kullanabilir, bebeğinizin cildini tahrişe karşı koruyabilirsiniz.

Pudraları bebeğinizin vücudunda bulunan kıvrımlı bölgelere, koltuk altlarına ve bez bantlarının bulunduğu bölümlere uygulayabilir, bebeğinizin vücudundaki teri emmesini sağlayabilirsiniz. Bu sayede bebek bezlerinin oluşturabileceği küçük tahrişleri de önleyebilirsiniz. Dalin ıslak mendil ürünleri ise bebeğinizin cildine tam uyumlu içerikleriyle etkili temizlik sağlıyor. Dalin bebek bakım seti içerisinde de bulunan pişik kremi, ıslak mendil ve pudraları dilerseniz tek başına da satın alabilirsiniz. Dalin seti içerisinde deterjan, bebek bakım yağı, ıslak mendil gibi çeşitli ürün seçenekleri de görebilirsiniz. Her bütçeye uygun ürünleriyle gözde markalar arasında yer alan Dalin fiyat konusunda tüketicileri yormayan seçenekler sunuyor. Dalin markası tarafından tasarlanan ürünleri, Trendyol'da bulabilir, bebeğinizin ihtiyaçlarını ekonomik fiyat seçenekleriyle karşılayabilirsiniz. Bebeğinize en kaliteli ve en konforlu ürünleri hemen satın almak için dilediğiniz ürünü sepete ekleyebilir, kampanyalı ve indirimli Trendyol seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Bebek bakım ürünleriyle Türkiye'nin 1 numaralı anne-bebek markaları arasında yer alan Dalin seçkinliğini bebeğinizle tanıştırabilir, bebeğinizin dünyayla tanıştığı bu özel dönemi yüksek konforla geçirmesini sağlayabilirsiniz. Dalin seçeneklerini hediye vermek amacıyla da satın alabilir, hastane çıkışlarına özel olarak hazırlanan setleri tercih ederek yakınlarınızın mutluluğunu Dalin'le paylaşabilirsiniz.