placeholder
"

English Home Yatak Örtüsü

" araması için 149 sonuç listeleniyor

Farklı Tasarımlarıyla Beğeni Toplayan English Home Yatak Örtüsü Çeşitleri Trendyol'da!

Yatak örtüleri, ev tekstil ürünleri arasında her zaman en çok rağbet görenler arasında yer alır. Çoğu zaman dekorasyon ürünü olarak kullanılsa da ister dekoratif amaçlı ister örtünme amaçlı olsun kullanılan kumaşın kalitesi çok önemlidir. Çünkü kalitesiz kumaşlardan dokunan parçalar hem alerjik bünyelere zarar verebilir hem kolay yıpranır hem de hoş görüntü sergilemez. English Home, bu konuda oldukça hassas hareket eder ve siz kullanıcılarına son derece kaliteli ve güvenle kullanabileceğiniz, kolay yıpranmayan uzun ömürlü tasarımlar sunar. Markanın bünyesinde her kesim kullanıcın kullanım amacına, renk ve desen zevkine, aradığı kumaş çeşidine ve yaşam tarzına uygun bir ürün bulmak mümkündür. Her kullanıcının tarzı farklıdır. Bu nedenle English Home yatak örtüsü kullananların tarzına hitap eden çeşit çeşit renk ve desende, kumaş çeşitliliği ile çok geniş yelpazedeki modellerini kullanıcıların hizmetine sunar. Bunların yanı sıra markanın bünyesinde çeşitli ebatlarda seçenekler bulmak mümkündür. Boyut olarak English Home battal boy yatak örtüsü geniş ölçüleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. Ev tekstil parçaları, odaların dekorunu tamamlayan iç mekanlarının en önemli aksesuarlarından biridir. Odanın görünümünü tamamlarken temiz, şık, düzenli bir görünüm katan ürünlerdir. English Home kaliteli, ergonomik ve estetik tasarımlı örtüleriyle ister sade isterseniz de gösterişli dekorlarınızı taçlandırır. Son derece kaliteli kumaşlarıyla sadece dekorasyon amacıyla değil aynı zamanda örtünme amacıyla da kullanılabilir. Modellerin kaliteli kumaşlardan dokunması kullanıcılar tarafından konforlu bir şekilde kullanılmasını sağlar. English Home yatak örtüsü pike de %70 pamuklu kumaşı ile kullanıcıların beklentisini en iyi şekilde karşılamak için geniş renk ve desen seçenekleri ile dikkat çeker. English Home’un bünyesinde yer alan tasarımlar aynı zamanda katlanması, değiştirilmesi kolay parçalar oldukları için oldukça konforlu ve işlevseldir. English Home pamuklu, kadife yatak örtüsü hariç diğer çeşitler ütü gerektirmediği için size kullanım kolaylığı sağlar. Bu parçaların bir diğer güzelliği de iç mekana kattıkları şıklığın yanı sıra üzerine örttüğünüz eşyaların muhafaza edilmesidir. Siz de Trendyol sayfasını inceleyerek markanın bütün çeşitlerini bulabilirsiniz.

Her Tarza ve İhtiyaca Uygun English Home Yatak Örtüsü Modelleri

Her Tarza ve İhtiyaca Uygun English Home Yatak Örtüsü Modelleri

İç mekanınızı dekore ederken tercih edilen yatak örtüsü seçeneklerinde kullanılan kumaşın kalitesi çok önemlidir. Dokunan kumaş ne kadar kaliteli olursa kullanım da o kadar rahat ve kullanışlı olur. Aynı zamanda da alerjik bünyelere zarar vermez. English Home kumaşları, kullanıcıların beklentisini en iyi şekilde karşılamak üzere tasarladıkları yatak örtüsü dokulamalarıyla dikkat çeker. Renk ve desen çeşitliliği ile de ön plana çıkar. English Home çok amaçlı yatak örtüsü %100 saf pamuk ipliğinden üretilen şık parçalardır. English Home madden yatak örtüsü, English Home püsküllü yatak örtüsü seçebileceğiniz çok amaçlı örtü seçenekleri arasındadır. Çok amaçlı kullanıma sahip oldukları için her alanda ev dekorunun güzelliğine eşlik eder. Markanın tasarımları yatakta kullanılmasının yanı sıra eşyalarda bıraktığı şal görünümü etkisiyle oturma odası, salon, balkon takımı, okuma köşesi, bahçe takımları gibi mekanlara yerleştirilen oturma gruplarının üzerine de serilebilir. Kumaş yapısı seyrek ve ince olan eşyalar oldukları için oldukça hafiftir. Bu da onlara silkeleme, yıkama ve kurulama kolaylığı sağlar. Aynı zamanda ütü gerektirmeyen kumaş yapısı sayesinde kullanımı oldukça rahattır. Zarafetin yansımalarını ipeksi dokunuşlara dönüştüren English Home saten yatak örtüsü modelleri ise hem oldukça narin hem de ergonomik ürünlerdir. Organik pamuk ipliğine sık iğne yöntemi ile saten dokuma tekniği yapılır. Sık iğne teknolojisinin kullanılması sayesinde kumaşın dayanıklılığı artar. Bu da kullanıcılara ürünlerini yıllarca kullanabilmelerine olanak tanır. Yatakların muntazam görünmesini sağlayan ürün çeşitleri, odanın dekoruna ihtişam katar. English Home çiçekli yatak örtüsü alternatiflerini ister günlük olarak isterseniz de özel ve anlamlı günler için kullanabilirsiniz. English Home retro yatak örtüsü %80 pamuklu kumaş ile kullanıcıların karşısına çıkar. English Home diamond yatak örtüsü ise %60 pamuklu kumaştan üretilir. Sade ve şık retro deseni, kolay yıpranmayan kaliteli saçakları ile yatak odalarınızın bütünlüğünü sağlayan English Home yatak örtüsü seti kategorisinde yer alan seçeneklerden biridir. English Home kadife yatak örtüsü ön kısmının kadife arka kısmının da %100 pamuk olması nedeniyle hem ısınma amaçlı kullanılacağı zaman rahatsız etmez hem de dekorasyonunuza farklı bir doku katar. Markanın yüksek kalite suni kürk detaylı parçaları uzun bir ömre sahiptir. Modeller şık duruşu ile oturma gruplarına yerleştirmek için de uygundur. English Home yatak örtüsü yeni sezon ürünleri dahil çeşitli renk ve desendeki English Home yatak örtüsü modellerine Trendyol üzerinden kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Tarzınıza Uyum Sağlayan Kaliteli Yatak Örtüsü Seçimi

Tarzınıza Uyum Sağlayan Kaliteli Yatak Örtüsü Seçimi

Alışveriş sürecinde göz önünde bulundurulması gereken detaylardan biri; ürünün sahip olduğu boyutlardır. Hem yatağı tam kapatmalı hem de yere değmemelidir. Aksi takdirde kullanımı zorlaştırarak bizi yorar ve estetik olarak hoş bir görünüm sunmaz. Markanın modelleri, belirli ölçü standartlarına göre üretilir. Tek kişilik kullanım için 150x230 cm ve 160x240 cm ebatlarını; çift kişilik kullanım için 200x220 cm, 230x250 cm ve 240x260 cm ebatlarını tercih edebilirsiniz. Tüm bu ölçülerdeki ürünle kullanmak istediğiniz alanın tamamını kapattıktan sonra etekler yer ile doğru seviyede temas etmelidir. Bu ölçüler; battal boy ve özel yapım mobilyalarda, standart olmayan çocuk mobilyalarında, kanepe ve çekyat gibi mobilyaların üzerinde örtü amacıyla da kullanılabilir. Evlerinde şık bir görünüm ve görsel bir zenginlik arayanlar için her odanın dekorasyonu oldukça önemlidir ve dekorasyonun ayrılmaz bir parçası da markanın ürettiği örtülerdir. Ürünün, odadaki mobilyaların rengiyle, modeliyle ve tarzıyla uyumlu olması gerekir. Odanızdaki renklerin hakimiyetine göre English Home mor, beyaz, gri yatak örtüsü gibi çeşit çeşit zevkinize uygun renk ve desendeki parçayı markanın ürünleri arasında bulabilirsiniz. Dekorasyon önerisi olarak odanızda tek rengin hakim olduğu bir konsept belirleyebilir veya tezat renklerden yararlanarak farklı ve göz alıcı bir konsept belirleyebilirsiniz. Sade mobilyalarla döşenmiş bir mekanı ise desenli veya kadife, saten, kürk gibi farklı dokulara sahip bir ürün seçerek canlandırabilirsiniz. Saf ve temiz bir görünüm istiyorsanız; beyaz rengin hakim olduğu modeller imdadınıza yetişir. English Home örgü yatak örtüsü kategorisinde yer alan açık tonların hakim olduğu tasarımlar aydınlık bir görüntü oluşturur. Evlenecek çiftler için ise evde kullanılan parçalar son derece önem taşır. English Home çift kişilik yatak örtüsü kategorisinde yer alan çeyizlik modellerden odanızdaki diğer mobilyalara uygun olacak rengi ve deseni seçebilirsiniz. English Home çeyizlik yatak örtüsü tasarımları aynı zamanda evlenecek çiftlere hediye olarak da götürülebilir. Bu göz alıcı ve kaliteli ürünlerden dilediğinizi Trendyol üzerinden en uygun fiyata satın alarak fark yaratabilir, değerli ve kalıcı bir hediye sunabilirsiniz.

Çocuk ve Bebek Odaları için En Uygun Yatak Örtüleri

Çocuk ve Bebek Odaları için En Uygun Yatak Örtüleri

Çocuklar ebeveynlerin hayatında en kıymetli varlıklardan biridir. Onların iyi büyümesi için de konforlu bir uykuya ihtiyaçları vardır. Oda dekorasyonunu çocukların zevklerine ve ilgilisine göre tasarlamak onların odada geçirdiği zamanı keyifli ve kaliteli hale getirir. İşte bunun için sektörün en iyi markalarından biri olan English Home da English Home bebek yatak örtüsü modelleriyle çeşit çeşit desen ve renkteki ürünleri her yaştan bebek ve çocuk kullanıcının beğenisine sunar. Trendyol üzerinden bu ürünleri inceleyerek onların kendi krallıklarını masalsı bir şekilde döşeyebilirsiniz. Bebekler Dünya’ya gözünü açtıkları ilk aylarda günlerinin büyük bir kısmını uyuyarak geçirir. Bu durum da bebeğin yatakta bulunan ürünlere sarılı olarak çok fazla vakit geçirdiğini gösterir. Bebeklerin hem rahat hem de güvenle uyuması için uygun bir model seçilmelidir. Bebeklere ürün seçerken en hassas konu kumaş seçimidir. Rahat nefes alan pamuk kumaşlar tercih edilmeli ve sentetik kumaşlardan uzak durulmalıdır çünkü bebeklerin narin bedenleri son derece hassas bir yapıya sahiptir. Marka da bunun için en kaliteli kumaşları kullanarak hem güvenli hem de antialerjik pamuktan kumaşlar hazırlar. Size sadece renk ve modeli seçmek kalır. Bir diğer dikkat edilen konu ise; ürünün yanlarında püskül, saçak gibi materyallerin olmamasıdır çünkü bu tarz ilave parçalar bebekler için tehlikeli olabilir. Ayrıca çocuklar için seçim yaparken de rengarenk ve birbirinden güzel ürünlerden seçmek gerekir. Özenle yapılmış seçimler, onu hem odasına daha çok bağlar hem de birlikte güzel vakit geçirmenize olanak tanır. Çocuğunuzun hayalindeki odada sıcacık bir uyku geçirmesini istiyorsanız; farklı fiyatlara sahip English Home ürünleri için Trendyol’a göz atabilirsiniz.

Yatak Örtüsü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yatak Örtüsü Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

English Home’un tasarladığı ürünler her zevke, ihtiyaca ve bütçeye uygun alternatifler sunar. Yataklarda kullanılan yastık, yorgan gibi eşyaların üzerini kapatan örtüler dekoratif parçalardır ve odanın dekorasyonunu muntazam şekilde öne çıkarır. Markanın bu eşsiz parçalarının konforlu bir kullanıma sahip olması çok önemlidir. English Home kapitone yatak örtüsü rahatlığı ile dikkat çeken parçalar arasında yer alır. Üründe ilk başta dikkat edilmesi gereken konu ise; boyutlarıdır. Ebatına dikkat ederken hem yatağı tam kapatan hem de yerlerde fazlalık oluşturmayan parçalar seçilmelidir. Diğer bir husus da; odanın renk bütünlüğü ve dekorasyonudur. Odayla bir bütün oluşturacak, göz yormayan parçalar tercih edilmelidir. Kumaş kalitesi de ürün seçimi sırasında oldukça önemlidir. Alerjik bünyeler ve cilt hastalıkları olanlar için yıkama ve sterilizasyon işlemlerine dayanıklı ürünlerin tercih edilmesi gerekir. Bunların yanı sıra ürünler büyük parçalar oldukları için sermesi, silkelemesi, yıkaması ve ütülemesi gibi işleri biraz zorlaştırabilir. Bunun için kolay temizlenebilir, ütü gerektirmeyen kumaşlar seçebilirsiniz. Markanın setleri arasında dört mevsim kullanmaya uygun ürün alternatifleri bulunur. Eşsiz modelleriyle hem örtünmek için ideal kumaş kalitesindedirler hem de çok amaçlı ürün grubunda yer alırlar. Orta kalınlıktaki nefes alabilen pamuklu kumaşı sayesinde yazın terletmeyen, kışın vücudun ısısını koruyan, bahar ve güz döneminde ise yüksek konfor sunan nitelikli ev tekstil ürünleridir. Bu eşsiz tasarımların hem şık hem de konforlu olmasını istiyorsanız; markanın dantelli ve saten seçeneklerine bakabilirsiniz. English Home yatak örtüsü kullananlar tarafından beğenilen, derinlik ve huzur hissi uyandıran etkileyici tasarımlarıyla ön plana çıkar. Siz de kaliteli modelleri en güvenilir şekilde Trendyol’dan seçebilir, zevkinize en uygun olanı satın alabilirsiniz.

Kaliteli ve Estetik Yatak Örtüsü Fiyatları

Kaliteli ve Estetik Yatak Örtüsü Fiyatları

English Home yatak örtüsü fiyatlarında; kalite kriterleri, kumaş seçimi, dizayn, üretim teknikleri ve ebatlar belirleyici unsurlardır. Ürün çeşitlerinin hem kaliteli hem de estetik olması, ürünün tasarımında kullanılan kumaşın kalitesine ve dokuma tekniklerine bağlıdır. Siz de English Home yatak örtüsü takımı fiyatlarını Trendyol üzerinde kendi bütçenize göre belirleyerek tercih edebilirsiniz. Parçaların çok yönlü kullanılabilmeleri, renk ve desen çeşitliliğinin fazla olması, çift yönlü desene sahip olması, nemi dengeleyen kumaş yapıları kullanıcıların memnuniyetini artırır. Ev tekstil ürünleri arasında büyük öneme sahip olan ürünler tekli ve English Home yatak örtüsü takımları seçenekleriyle her türlü kullanıcının ihtiyacına cevap verir. Trend renklere sahip parçalar orijinal desenlerle bir araya gelerek çeşitli ürün yelpazesine sahip tasarımları oluşturur. Kaliteli ve kullanışlı olan English Home tek kişilik yatak örtüsü tek kişilik mobilyaların bulunduğu genç ve çocuk odalarına serilir. Kullanılan kumaşın kalitesine, dokuma şekline ve içerdiği desenlere göre fiyatları değişir. Çift kişilik modellerin fiyatları, English Home yatak örtüsü tek kişilik seçeneklere kıyasla daha farklıdır. Bu da; ürünlerin tasarımlarında kullanılan kumaşın ebatının büyük olmasına ve işleme detaylarının fazlalığından kaynaklanır. Pamuklu, keten gibi organik bitki ve liflerden elde edilen ürün çeşitleri sık kullanmak için oldukça uygun parçalardır. Yumuşak dokuları sayesinde nitelikli dokumalardır ve nefes alabilen bir kumaş yapıları vardır. Hava aldıkları için vücuda rahatsızlık vermez, nem oranını dengeleyen parçalar oldukları için terleme problemini minimum seviyede tutar. Aynı zamanda ergonomik tasarımları nedeni ile koltuk, kanepe, oturma grubu, bahçe mobilyasi gibi parçaların üzerine de serilebilen modeller, her mekana uyum sağlar. Kendi zevkinize uyum sağlayan bir parçayı mutlaka bulabileceğiniz English Home ürünleri arasında size uygun olan modele avantajlı fiyatlarla Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz. Böylelikle evinizin dekorasyonunu tamamlayabilirsiniz.

English Home Yatak Örtüsü Modelleri Trendyol’da

English Home Yatak Örtüsü Modelleri Trendyol’da

Türkiye’nin en popüler ve önde gelen online alışveriş adreslerinden biri olan Trendyol, bünyesinde English Home markasına ait ürünlere de yer verir. Son derece geniş renk skalasına, zengin desen çeşitlerine ve farklı kumaş seçeneklerine sahip markanın yatak örtülerini kullanıcılarla güvenli bir şekilde buluşturur. Trendyol’un çatısı altında bulunan markanın önceliği her zaman kullanıcı memnuniyetidir ve daima buna uygun olarak üretimlerini gerçekleştirir. Kullanıcılarının istek ve beklentilerini göz önünde bulundurarak onlara hizmet vermeyi amaçlar. Trendyol, bünyesinde barındırdığı her kategoride olduğu gibi ev tekstili kategorisinde de kullanıcıların beğenisini kazanmayı hedefler. Çeşitli English Home indirimli yatak örtülerinden yararlanmasını sağlayarak en kaliteli ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşılmasına olanak tanır. Marka, kendi zevkinize uygun olabilecek çeşitli tasarımlara yer verir. Sade, şık, gösterişli, modern, retro veya renkli seçeneklerden dilediğinizi tercih etmeniz için geniş bir model yelpazesi barındırır. Dilerseniz siz de kendi zevkinize uygun olan desen ve renkteki parçaları Trendyol sayfasından inceleyerek beğendiğiniz ürünleri evinize taşıyabilirsiniz. Aynı zamanda English Home pike yatak örtüsü seçeceğini sevdiklerinize hediye olarak da sunabilirsiniz. English Home çocuk yatak örtüsü kategorisinde yer alan ürünler ise günlük kullanıma uygundur. English Home genç yatak örtüsü ise dokuma kumaşıyla bulunduğu ortama şık bir görünüm katar. English Home’un kaliteli ürünleri arasından tarzınız ve ihtiyacınız dahilinde Trendyol üzerinden bir seçim yapabilirsiniz. İster tek kişilik isterseniz de English Home yatak örtüsü çift kişilik ürünlerden yana bir tercihte bulunabilirsiniz. Marka, çeşitli tasarımlarıyla karar vermeyi zorlaştırabilir. Böyle durumlarda filtreleme seçeneklerini kullanarak aradığınız English Home ürünlerini kolaylıkla bulabilirsiniz. Göz alıcı modellere Trendyol üzerinden çeşitli fiyatlara sahip olabilirsiniz. English Home yatak örtüsü indirimlerden ve kampanyalı fiyatlardan yararlanmak için Trendyol’u takipte kalabilir, anında haberdar olabilirsiniz.