İlgili Kategoriler
Boyut/Ebat
Materyal
Renk
Fiyat
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

English Home Tepsi

" araması için 60 sonuç listeleniyor

English Home Tepsi Çeşitleri ile Şık Sunumlar

Sunum her yemeğin ve her içeceğin önemini artıran bir olaydır. Herhangi bir yemeği ya da içeceği sunum yolu ile servis ettiğimizde görsel açıdan çok daha güzel olur. English Home tepsi modelleri ile bu sunum deneyimini daha da ileriye taşıyabilirsiniz. İsterseniz bir yemek veya içeceği servis ederken tepsi kullanabilirsiniz. Tepside servis etmek hem taşıma açısından, hem de görsel açıdan daha kolay olacaktır. Tepsi ile sunum yapmanın taşıma ve servis etme açısından da sağladığı kolaylıklar vardır. Aynı anda üç bardağı elimizde taşıyamayız ancak tepsi ile bunu yapmamız mümkün hale gelir. Bazen yemeği mutfak yerine salonda yemeyi tercih ederiz. Tabakları ve bardakları bir odadan diğerine götürürken kırma ve düşürme riskine karşı bir tepsi kullanılabilir. Bu sayede hem daha kolay, hem de daha risksiz şekilde taşımış olursunuz. Birden fazla eşyayı taşımak için kullanılabilecek en iyi yöntem tepsi ile taşımaktır. English Home tepsi modellerinden istediğiniz tepsiye karar vererek satın alabilir, sunumlarınıza farklı bir hava katabilirsiniz. İstediğiniz şekilde kullanım sağlayabileceğiniz tepsiler biraz da gereksinim ve yaratıcılığınıza bağlı olarak kullanım alanı şekillenen eşyalardır. Fazladan depolama alanı yaratmak için bile tepsilerden faydalanabilirsiniz. Örneğin; aralıklı iki eşyanın üzerine tepsi yerleştirerek bir yüzey alanı yaratabilirsiniz. Ve bu şekilde depolama yapmak için fazladan yer açabilirsiniz. Tepsiler, sadece kullanım amaçlı değil dekoratif amaçlı da kullanılabilir. Örneğin; vitrinde duran kahve fincanı takımınıza hoş bir görünüm katmak isterseniz fincan takımının altına veya fincan takımının arkasına bir tepsi yerleştirebilirsiniz. Bu sayede müthiş bir görünüm elde edersiniz. Farklı tepsi modelleri bulunmaktadır. Bunlar ihtiyaca göre şekillenmişlerdir. Kimi tepsiler yastıklı olup yatakta mükellef bir kahvaltı yapmak için özenle tasarlanmışlardır. Kimi tepsiler ile daha çok dekoratif amaçlı üretilmişlerdir. Adet, gelenek ve göreneklerimizde bile tepsinin yeri vardır. Örneğin; söz veya nişan kesilirken yüzükler ve makas bir tepsi içerisine konur. Ve söz yahut nişan bu şekilde kesilir. Kız isteme merasimlerinde gelin kahveyi misafirlere tepsi yardımı ile ikram eder. Bu ve daha fazla gelenek göreneklerimizle bile şekillenmiş bir eşyadır tepsiler. English Home dekoratif tepsi modelleri ile istenen her duruma ve olaya uygun şekilde tasarlanmış güzel birer aksesuar olmayı da vadetmektedir.

English Home Tepsi Modelleri

English Home Tepsi Modelleri

English Home mutfak ve eve dair birçok ürünü olan bir markadır. Bu markanın bünyesindeki her eşya gibi tepsiler de özenle tasarlanmaktadır. Rengârenk tepsi sevenler için English Home yeşil, gümüş, pembe, siyah, beyaz ve daha birçok renkte tepsi tasarlamıştır. Mutfağınıza en çok uyan tepsi rengi hangisiyse onu tercih edebilirsiniz. Yemek takımlarınız, fincanlarınız ne renk ise ona uygun bir renk tercihinde bulunabilirsiniz. Mutfak araç gereçleri bambu olanlar için de English Home bambu tepsi alternatifi bulunmaktadır. Alternatifler değerlendirerek bir tepsi modelinde karar kılabilir ve mutfağınızla uyumlu bir tepsi tercihinde bulunabilirsiniz. Söz ve nişan gibi cemiyetlerde kullanılan tepsiler için English Home aynalı tepsiler tercih edilebilir. Aynalı olarak imal edilmiş bu tepsiler, sıradanlıktan uzak ve oldukça şık modellerdir. Üzerine koyduğunuz her bir nesnenin yansıması oldukça zarif bir hava katacaktır. Gold severler için English Home gold tepsi modelleri birebirdir. Gold dokulardansa gümüş dokuları tercih edenlere ise English Home metal tepsileri önerebiliriz. Metalin ışıltısı ve albenisi sizi de büyülüyorsa hemen bir metal tepsi almaya ne dersiniz? Eğer biraz daha otantik parçalara meraklıysanız English Home hasır tepsi tam size göre. Bu tepsi modeliyle hem tok bir görüntü yakalayacaksınız, hem de otantik rüzgârı evinize taşımış olacaksınız. Dekoratif cam severlerdenseniz cam tepsiler tam size göre yalnızca kırılmaması için ekstra özen göstermeniz gerekir hepsi bu. Biraz daha özen göstermenizden kastımız tabakları ve bardakları tepsi üzerine daha yavaş bir şekilde bırakmanızdır. Yani camın zarif ve kırılgan yapısını sarsacak hareketlerden uzak durmak ürünü uzun süre kullanabilmek adına gereklidir. Eğer sade bir mutfağa veya sade bir fincan takımına sahipseniz kendinden desenli veya minik desenleri olan bir tepsi tercih edebilirsiniz. Bunun yanında eğer desenli bir mutfağa ve desenli fincanlara sahipseniz daha düz tepsi tercihinde bulunarak renk kombinasyonlarını dengeleyebilirsiniz. İstediğiniz desen ve istediğiniz her tarza uygun ister kare ister yuvarlak ve diğer birçok şekilde tepsi modelleri için English Home tepsi modellerini daha detaylı bir şekilde incelemeniz mümkündür.

Her eşya gibi tepsileri de satın alırken öncelikli olarak zevkinize ve isteklerinize önem vererek bu alışverişi gerçekleştirmelisiniz. Severek kullanacağınız her ürün, sizin için maksimum verim sağlayacaktır. İsteğinize göre bir tepsi modeli kafanızda canlandıktan sonra kendinize sormanız gereken bir diğer soru alacağınız tepsinin kullanım amacının ne olacağıdır. Geleneksel şekilde söz veya nisan için bir tepsi arayışındaysanız aynalı veya cam modeller sizin için daha iyi olacaktır. Servis tepsisi olarak kullanılmaya çok da müsait olmayan aynalı ve cam tepsiler, tam da böyle bir amaç için oldukça uygundur. Zarif ve nazik bir görünüme sahip olan bu tepsileri cemiyetlerinizde kullanmak amacı ile satın alabilirsiniz. English Home cam tepsi bunun için idealdir. Eğer tepsi satın almaktaki amacınız tamamen servis yapma amaçlı ise bu kez daha farklı tepsi modellerine göz atabilirsiniz. Yuvarlak tepsiler, kare tepsilere göre daha fazla fincan ve benzeri eşyayı servis etmek için uygundur. Bu sebeple amacınız servis yapmaksa ve eğer kalabalık bir gruba servis yapacaksanız yuvarlak bir tepsi modelini tercih etmenizi öneririz. Bununla birlikte şayet daha küçük sayılardaki bir gruba hizmet etmek amacıyla bir tepsi satın alma arayışında iseniz kare veya dikdörtgen modellere göz atabilirsiniz. Servis yapacağınız kitle ile tepsinin büyüklüğü anlamlı bir ilişki içerisindedir. Eğer kalabalık bir gruba servis yapmıyorsanız büyük tepsiler kullanmaktan kaçınmalısınız. Çünkü büyük tepsiler içerisinde servis edilen az sayıdaki ürün kaliteyi düşürecek ve göz yanıltacaktır. Bunu eminiz ki istemezsiniz. Bu sebeple servis edeceğiniz ürün ile tepsinin büyüklüğünü doğru orantılı şekilde seçmelisiniz. Kalabalık bir gruba servis yapacaksanız seçeceğiniz tepsinin yuvarlak olması sizin için iyi olacaktır. Yuvarlak tepsiler, daha fazla ürünü taşıma kapasitesine sahiptir. Bir diğer dikkat etmeniz gereken husus ise tepsinin yapıldığı materyaldir. Doğru materyalden yapılmış tepsiler işinizi daha iyi görecektir. Örneğin; bir Pazar kahvaltısını yatağınızda yapmak istiyorsanız yastıklı bir tepsi işinizi diğer sıradan tepsilere göre daha iyi görecektir. Veya sıcak bir yemek taşıyacaksanız plastikten yapılmış bir tepsi kullanmak hiç de kullanışlı bir tercih olmayabilir. Sıcak yüzey ile temas eden plastik tepsi erir ve yapışma gibi olmasını istemeyeceğimiz şeylere sebep olabilir. Bu sebeple hangi desen ve modelde olmasını istediğimiz gibi hangi materyalden yapılmış olduğunu da önemsemeyiz. Tüm bu unsurlara dikkat edersek bizim için en uygun olan tepsiyi kolay bir şekilde bulabiliriz.

Hangi Tür English Home Tepsi Ne İçin Kullanılır?

Hangi Tür English Home Tepsi Ne İçin Kullanılır?

Uygun tepsiyi ararken hangi tür tepsinin ne için olduğu konusu da açıklığa kavuşması gereken bir diğer konudur. Örneğin; fırında bir yemek yapacaksanız ve bunun için bir tepsi ihtiyacınız varsa metal bir yemek tepsisi tercih edebilirsiniz. Veya yine fırında bir yemek pişecekse borcam tepsiler bunun için idealdir. Borcam tepsiler, ısıya ve sıcaklığa dayanıklı maddeden yapılmış cam tepsilerdir. İçerisinde istediğiniz yemeği koyabilir ve bu şekilde fırına verebilirsiniz. Bir diğer tepsi çeşidi de börek tepsisidir. Birbirinden güzel börekleri pişireceğiniz ister yuvarlak ister kare ister dikdörtgen tepsilerde leziz bir yemek deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Dekoratif amaçlı bir tepsi arıyorsanız uygun renklere ve desenlere dikkat etmeniz gerekmektedir. Bir şeyler taşıma veya pişirme amacına hizmet etmeyen bu tepsiler, tamamen görsel amaçla kullanılmaktadır. English Home ferforje tepsiler hem bir şeyler taşımak için, hem de görsel olarak göz doldurmak için uygun tepsilerdir. Hem göze hitap etsin, hem de bir şeyler taşımaya yardım etsin derseniz bu tarz bir tepsi tercih edebilirsiniz. Aynı şekilde farklı olarak metal gümüş veya gold tepsiler de dekoratif amaçlı ya da söz ve nişan tepsisi olarak kullanılabilmektedir. Eğer yatakta güzel bir kahvaltı ile güne başlamak istiyorsanız bunun için ihtiyacınız olan tek şey English Home keyif tepsisi. Yastıklı keyif tepsilerinin altında bulunan yastık tepsinin yatakta dolay ve dengeli bir şekilde durmasını sağlarken bacaklarınızda herhangi bir rahatsızlık yaratmaması için yumuşak malzemeden imal edilmiştir. Bu şekilde pazar kahvaltılarının tadını çıkarabilir, yataktan hiç çıkmadan bir gün geçirmek isteyebilir, kendinizi şımartabilirsiniz. Aynalı tepsileriniz ile vitrinleri süslemek ister misiniz? Aynalı tepsiler görsel açıdan oldukça şık birer tepsidir. Antika merakınız varsa bu kez de English Home gracia kulplu tepsi tam size göre. Kulplarının harika zarafeti size sizden alacak. Daha şık bir şey isterseniz English Home shiny metal tepsi beklentinizi karşılar nitelikte. 32 x 22 cm ebatlara sahip tepsiyi temizlerken elde ya da makinede yıkama yapmamanız önemli. Kuru bir bez ile silinerek temizlenmelidir.

Tepsilerimiz zaman zaman kullanımda dolayı matlaşabilir. Bunu engellemek ve onları eski haline getirmek için bazı yöntemlere başvurulur. Onlardan biri de gümüş parlatıcı kremlerdir. Kullanımı oldukça basit olan bu kremler tepsinizin eski haline gelmesini sağlar. Yeterli miktarda kremi tepsiye sıkın sonrasında ovalama işlemine geçin. Yeterli miktarda ovalama yaparken tepsiye zarar vermemeye de özen gösterin. Yeterli miktarda ovaladığınızı düşünüyorsanız artık sıra bir bez yardımı ile arındırmaya gelmiştir. Kuru bir bez ile silerek parlatma işlemine devam edebilirsiniz. Tepsilerinizi parlatmak için bir başka yöntem ise diş macunu kullanmak. Diş macunu hem ekonomik bir yöntem, hem de her evde bulunabilen bir şey. Bu sebeple tercih edilmesi mantıklı yöntemlerden biri. Diş macununu tepsinin kararan siyah kısımlarına sürün. 10 dakika kadar o şekilde bekleyip yeterince nüfuz etmesini sağlayın ardından su ile köpürtme işlemine geçebilirsiniz. Bir fırça yardımıyla diş macununu ovalayarak köpürtün. Ardından su ile güzelce tepsinizi durulayın. Sonrasında kuru bir bezle tepsinizi silerek ne kadar parlamış olduğuna şahit olabilirsiniz. Bir diğer tepsi temizleme ve parlatma yöntemi de karbonat ve folyodan yararlanmaktır. Büyük bir tencerenin içerisine su koyup kaynamaya bırakmalısınız. Suyun kaynadığına emin olduktan sonra ocağın altını kapatabilirsiniz. Ardından tepsiyi bir folyoya güzelce sarın. Kaynayan suyun içerisine bir miktar karbonat ve tuz koyun. Sonrasında folyoya sardığınız tepsinizi kaynamış ve içerisine tuz ve karbonat ilave edilmiş suyun içerisine bırakın. Tepsiyi 5 dakika kadar bu şekilde bekletin. Sonrasında tepsiyi sudan çıkarın ve folyosunu çıkarın. Hafif nemli bir havlu ile ovarak parlamasını sağlayın. Bu yöntemle tepsiniz ilk günkü halini alacak. Krom kaplama tepsilerinizi parlatmak için yumuşak bezinizi amonyak ve deterjan ile nemlendirmeniz gerekmektedir. Ardından nemlendirdiğiniz bezi tepsinizi ovarak parlatmak için kullanabilirsiniz. Çelik bir tepsiniz varsa ve bu tepsiyi parlatmak istiyorsanız ihtiyacınız olan iki malzeme vardır. Bunlardan biri sirke diğeri de karbonattır. Bir çay kaşığı sirke ve bir tatlı kaşığı karbonatı karıştırın elde ettiğimiz karışımı kaynar su yardımı ile tepsinize uygulayın. Sonrasında bol su ile durulayabilirsiniz. Bahsettiğimiz tüm bu yöntemler, tepsilerinizi parlatmak için oldukça etkili yöntemlerdir. Siz de tepsinizin türüne göre istediğiniz yöntemi uygulayarak etkili bir sonuç alabilirsiniz.

English Home Tepsi Fiyatları

English Home Tepsi Fiyatları

Tepsiler günlük hayatta işimize sık sık yarayan araç gereçlerden biridir. Bu sebeple sık sık ihtiyaç duyulur bu eşyalara. Kimi zaman söz, nişan gibi geleneksel olaylarda kullanılır bu tepsiler, kimi zaman da kalabalık misafirlere servis yaparken. Ama ne zaman kullanılırsa kullanılsın hep en güzel anlara tanıklık etmektedir. Her bütçeye uygun şekilde bir tepsi bulabilmeniz mümkündür. Tepsiler, her evin ihtiyacı olduğu için her bütçeye ve her eve de uygun tepsi mutlaka bulunmaktadır. Börek yapmak için börek tepsisi bir şeyler taşımak için servis tepsisi, isteye geldikleri zaman kahve tepsisi, nişan veya söz olduğunda nişan veya söz tepsisi ve daha birçok amaç için farklı tepsiler mevcuttur. Her biri de farklı farklı amaçlar için kullanılan ama herkesin zaman zaman ihtiyacı mutlaka olan tepsilerdir. Bu tepsileri satın alarak aslında büyük bir iş yükünden de kurtulmuş olursunuz. Tabakları, bardakları ve diğer tüm malzemeleri elinizde tek tek götürmek oldukça meşakkatli olacaktır. Ancak bir tepsi yardımı ile bu zorluğun üstesinden gelebilirsiniz. Tepsinin üzerine sırası ile dizeceğiniz tabak ve bardaklar kolay bir şekilde taşınmaya hazır hale geleceklerdir. Yalnızca ilki eliniz ile iki ucundan tutarak tepsiyi taşıyabilirsiniz. Bu kadar büyük bir işi yapmanızı sağlayan küçük yardımcılarınız için vereceğiniz para düşünüldüğünde oldukça uygundur. Bu sebeple tepsileri yanımızdan ve mutfağımızdan ayırmayacağımız yardımcılarımız ilan ederiz. Tepsilerde oluşan kararmalar ve matlaşmalar için bazı yöntemlerden bahsetmiştir. Bu yöntemleri uygulayarak satın aldığınız tepsileri uzun yıllar tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Ekonomik açıdan da tekrar tekrar kullanabiliyor olmanız size artı bir özellik olarak geri dönecektir. Kim yatakta güzel bir hafta sonu kahvaltısı yapmak istemez ki? Hafta sonu kahvaltısı keyfini satın alamazsınız ancak hafta sonu keyif yapmanızı en kolay ve konforlu şekilde sağlayacak bir tepsiyi satın alabilirsiniz. İster sevdiklerinizi, ister eşinizi, isterseniz de kendi kendini bu şekilde şımartabilirsiniz. Fiyat performans açısından da oldukça hesaplıya denk gelen bu ürünleri ister mutfağınızda, ister vitrininizde isterseniz de söz nişan gibi olaylarda kullanabilirsiniz. Her ne için kullanırsanız kullanın sonuç olarak en güzel anlarınıza tanıklık edecek bu eşyayı her an kullanabilirsiniz. Siz de gerek özel günlerinizde gerek günlük hayatta kullanmak için bir English Home tepsi tercih etmek isterseniz Trendyol’u inceleyebilir, güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.