Marka
Yıldızlı Ürünler
İşlemci Tipi
Ekran Kartı
Ram (Sistem Belleği)
Fiyat
Ekran Boyutu
İşlemci Nesli
İşletim Sistemi
Renk
Ekran Kartı Hafızası
Kullanım Amacı
İşlemci Modeli
Dokunmatik Ekran
Ram (Sistem Belleği) Tipi
Ekran Yenileme Hızı
Satıcı Tipi
Ekran Kartı Tipi
Ekran Boyut Aralığı
Fiyat Geçmişi
Cihaz Ağırlığı
Garanti Süresi
Garanti Tipi
"

HP

" araması için 42106 sonuç listeleniyor

HP

Hayatı Kolaylaştıran HP Teknolojisi

HP, dünyanın dört bir yanında yaşayan insanlara, topluluklara, kuruluşlara hayat iyileştiren teknolojiler sunmaktadır. Bu durum insanlara motivasyon sağlayan ve ilham veren bir niteliktir. Firma yaptığı üretimlerde işleri teknoloji yolu ile tekrar tekrar keşfederek imal eder. Markanın ürettiği elektronikler, mühendislik harikası olan ve hayranlık uyandıran teknik özelliklere sahiptir. Aynı zamanda ilerleme kaydetmek için çalışmayı bırakmadan sürekli teknolojik gelişimlere bir yenisi eklenmektedir. İş yapma biçimi ve hayat tarzını yeniden şekillendirebilmek için HP ürünlerinden yararlanılabilir. Oyun oynarken, günlük hayatta, iş hayatında markanın teknolojisi sayesinde farklı dünyalar keşfedilebilir. Yeniden keşfedilebilecek teknolojiler geliştiren markanın, farklı hikâyelere dokunduğu da söylenebilir. Dönüşüm sağlayan ve dönüşüm yapmaktan hoşlanan üretim yapısı ile beğeni toplamaktadır. Bugün ki teknoloji ile geleceği nasıl yönlendireceğini planlayan bir çalışma yapısı vardır. HP’nin malzeme ve enerji tasarrufu sağlayarak ekonomiye yön verdiği söylenebilir. Döngüsel ekonomi yapısını şekillendirdiği için her zaman daha tasarruflu bir kullanıma yardımcı olacaktır. Markanın teknolojik yapısı şaşırtan ve hayran bırakan bir özelliğe sahip olduğu için üretimlerini sürdürmektedir. Ayrıca yatırımcılara ve finans ile alakalı haberler hakkında da çalışmaları vardır. Günlük hayatta elektroniklerin dokunduğu alanlar oldukça fazladır. Oyun, iş, günlük yaşamda kullanılan elektronikler olduğu gibi bazı parça ve ekipman üretimleri de günlük hayatı kolaylaştıracak niteliklerdedir. Günlük hayatta birçok alanda ihtiyaç duyulan HP laptop müşteri memnuniyeti adına yeni teknolojiler ile tasarlanmaktadır. Üretim faaliyetleri içinde yer alan teknolojiler, farklı alanlarda da kullanılmaktadır. Laptop üretimleri, geri dönüşümlü olarak yapılır ve kullanılan HP performans ayarlama denetimi ile sistemdeki bazı donma gibi sorunlar ortadan kalkar. Böylece laptoptaki performans artar ve bilgisayar optimize edilmiş olur. Laptopların pilleri sağlam ve uzun süre dayanıklı olarak tasarlanmıştır. Dizüstü bilgisayarların pil durumları sağlam olmasının yanı sıra bütün bakım işlemleri firmanın önerileri ile verilir. Laptopların ses denetimleri, çeşitli tanımlama testleri ile ses sorunları otomatik olarak ortadan kalkar. Ses sorunlarının çözülerek doğrulamaya yarayan bir teknolojiye sahiptir. Geliştirilen laptoplarda oyun, iş ve günlük kullanımlar için çeşitler bulunmaktadır. Oyun bilgisayarları rahat oyun oynamaya yardımcı olan özelliklerde tasarlanmıştır. Inter Core işlemci ile imal edilen işlemcisi hızlı ve yarı yolda bırakmayacak hızdadır.

HP ile İşlerinizi Kolaylaştırın

Teknolojinin getirileri sadece akıllı cep telefonları, bilgisayar ve tabletler değildir. Bununla birlikte geliştirilen aparatlar ve bu aletleri destekleyici cihazlar vardır. Bu cihazlardan bir tanesi de HP yazıcı modelleridir. Evde ya da ofiste profesyonel kalitelerde baskılar elde edilen özelliklere sahiptir. Yazıcıların genel özelliklerinden bir tanesi de profesyonel, kaliteli ve aynı zamanda her amaca uyum sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yazıcıların güçlü performans yapıları ve aynı zamanda göz alıcı tasarımları vardır. Cihazlarda aranılan güçlü yapı ve işlem deneyimi bütün yazıcıların ortak özelliklerinden bir tanesidir. Baskı özgürlüğüne son noktayı koyan markanın birçok çeşidi bulunmaktadır. Dünyanın en küçük yazıcı üretimlerini yapan All-in-One yazıcısı ev ya da ofislerde yer kaplamaz. Aynı zamanda dünyada ilk kez marka tarafından tasarlanan ilk toner durdurulabilir tanklı lazer yazıcı üretimi vardır. Bu yazıcı ile yaklaşık %80’e kadar tasarruf edebilmek mümkündür. Baskı işlemleri, kişisel, kolay, güvenilir, verimli bir halde çalışabilmektedir. Bu şekilde çalışma olanağı yakalamak için teknolojik faaliyetler yakından takip edilerek, üretim işlemleri yerine getirilir. Markanın sloganlarından biri olan “keep reinventing” ile kişilerin kendilerini yeniden tanımlayabilmesi sağlanacaktır. Tasarlanan yazıcılar, farklı tip baskılar ve çıktılar almaya yarayan özelliklerde üretilmektedir. Mobil fotoğraf baskısı, gündelik baskılar, yüksek kalite fotoğraf baskısı, kartuş olmadan yüksek hacim ile renkli baskı, sınıfında en iyi mürekkep deneyimi sunan mürekkep hazneli yazıcı baskıları ile birçok türde baskı elde edebilmek mümkün olmaktadır. Üretilen yazıcılar, hızlı ve kaliteli baskı alma yönünde verdiği hizmet ile kullanıcılardan tam not almaktadır. Bazı özellikler arasında doğrudan doğruya akıllı telefon ile yapıştırılabilir anlık olan görüntüleme baskısı vardır. Yazıcıların yanı sıra günlük hayatta çok sık ihtiyaç duyulan teknolojik getirilerden bir tanesi de HP driver modelleridir. Marka üretimlerini devamlı olarak geliştirmeye ve teknoloji ile entegre bir şekilde üretmeye özen gösterir. Aynı zamanda düzenli olarak sürücü ve ürün yazılımı alanında da gelişimlerini sağlamaktadır. Ürün yazılımları güncelleştirme işlemi sunarken, bilgisayarların da sorunsuz bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. Driver destekleri sorunsuz çalışması için büyük bir öneme sahiptir. Driver, bilgisayar, tablet ve elektronik cihazların ram, işlemci, anakart, ses kartı gibi bazı önemli parçaların işlevselliklerinin doğru bir şekilde çalışmasına yardımcı olmaktadır. Marka tasarımlarını bu yönde yerine getirir. Teknolojik aletlerin, daha sorunsuz nasıl çalışabileceği konusunda yapılan yenilikler ile doğru üretimler sağlanmaktadır.

Teknoloji Devi HP’nin İlgi Gören Tasarımları

Üretim sıklığını gün geçtikçe çoğaltan markanın ilham veren deneyimler ile üretimlerini gerçekleştirdiği söylenebilir. Birçok alana dokunan ve faaliyetlerini sürdüren HP, teknolojisini sorgulayarak ilerlemektedir. Böylece üzerine yenilerini koyarak, devam eden bir üretim yapısına sahiptir. Özellikle günlük hayatta farklı amaçlar ile tercih edilen HP bilgisayar modelleri, teknik özellik olarak birbirinden ayrılmaktadır. Bilgisayarların, kullanım amaçları yönünden çeşitlere ayrıldığı da söylenebilir. Dizüstü iş bilgisayarı, oyun bilgisayarı, masaüstü bilgisayarlar seçeneklerden bir kaçıdır. En son teknoloji kullanılarak üretilen bilgisayarların dayanıklı kasa yapıları ve dış tasarım özellikleri ile dikkat çekici modeller sunar. Dizüstü bilgisayarlar, belirli yazılım performansları ile üretilmiş ve bu performansları artırarak üretilmek için tasarlanmıştır. Bu teknolojilerin kullanımından dolayı kullanıcılar yazılım uygulamalarından da yararlanabilmektedir. Ayrıca saat ve performans frekansı olarak uygulamalar iş yüklerinin yanı sıra yazılımları ve donanımları da yapılandırmaya yardımcı olur. Dizüstü bilgisayarlar da çok çekirdek teknolojisi olabilmektedir. Bu teknoloji ise belirli ürünler için performansları yükseltebilmek için tasarlanmıştır. Dizüstü bilgisayarlar kadar ilgi gören HP notebook modelleri, 450’den fazla sunulan tarz ile performansını yükselterek pil ömrünü de yüksek tutmuştur. Ofis içinde ya da hareket halinde iken üretken kalması için çalışma performansı yüksek olarak tasarlanmış ürünlerdir. Notebook’ların kolay taşınabilir olması ve hafifliği ile ergonomik bir kullanım özelliği sunduğu söylenebilir. Bu bilgisayarların ekran yapısından işlemci özelliklerine kadar bütün tasarımları işlevselliğini koruyarak yapılmıştır. Aynı zamanda teknolojinin sürdürülebilir etkisi düşünülerek, Notebook üretimleri yapılmaktadır. Markanın son geliştirdiği teknolojiler baz alınarak, yapılan üretimler, insanların çalışma hayatını ve yaşam tarzlarını olumlu anlamda etkilemektedir. Güvenlik, dayanıklılık, bağlanılabilirlik, güçlü işlemci, şık ve ultra ince tasarımlı Notebook’lar bilgisayar kullanıcılarının zevkine bırakılmıştır. Notebook’ların kesintisiz bir şekilde çalışma performansı sunması ile kolayca kullanım sağlanabilen bir yapıda çalışacağı söylenebilir. Bilgisayarların depolama kapasiteleri ise medya türü ile kayıt biçimlerine bağlı olarak farklılık gösterebilen bir durumdur. Tasarlanan Notebook’ların 8. nesil olarak tasarlanan Intel ya da AMD işlemcileri markanın Elite ve Pro serilerinde çokça karşılaşılabilen özelliklerdir. Aynı zamanda bu özellikler, yapılandırma durumuna ve platforma göre de değişkenlik gösterebilmektedir. Bu bilgisayarların bazı özelliklerinden bir tanesi de sistem kapalı iken ya da bekleme moduna alınmışken, pili 30 dakika içinde yaklaşık %50’ye kadar şarj eder. Bu durum da tasarruflu bir kullanıma yardımcı olacaktır.

Şık ve Eşsiz Görünüme Sahip HP Tasarımları

Markanın tam bir teknoloji devi olarak üretimlerini yıllardır devam ettirdiği bir üretim planı izlediği söylenebilir. HP Türkiye hizmetlerini de aynı sıklıkla devam ettirmektedir. Türkiye’deki üretimleri arasında yer alan laptop çantaları, kartuş toner drum, yazıcı sarf malzemeleri, laptop, bilgisayar, yedek parça, lazer yazıcı, monitör, ağ modem, laptop soğutucu ve buna benzer teknolojiyi destekleyici birçok cihaz üretimi vardır. Ürünlerin teknik özelliklerinin yanı sıra dış tasarımları ve aynı zamanda şıklıkları da dikkat çekicidir. Laptoplardaki genel özellikler, ince tasarımlı oluşu, hafifliği ve modern çağa uyumlu olarak tasarlanmış renklerde imal edilmesidir. Ayrıca dış tasarımlarda kullanılan bazı teknolojiler, laptopları şık göstermesinin yanı sıra kaliteli bir görüntü modelinde çalışmasını da destekler. Yani ekran kaliteleri yüksek ve aynı zamanda klavyelerde kullanım amaçlarını destekleyici özelliklere sahiptir. Şık görünümlerin yanı sıra sağlam olan ve ultra ince tasarım ile dizayn edilen bir üretim modeli izlenmiştir. Markanın teknolojik gelişimlerini git gide geliştirerek sunduğu elektronik aletler, ev ve ofis şıklığının tamamlayıcısı olacaktır. Siyah, beyaz, gri yoğunluklu tasarlanan ürünler, muhteşem bir teknolojik düzene sahiptir. Bilgisayarların yanı sıra bazı aparat ve bilgisayar destekleyici cihazların da marjinal tasarımlara sahip olduğu söylenebilir. Yazıcılar için dış tasarım özellikleri, mini, ev ve ofis şıklığına uyumlu, sprocket, çok işlevsel yapıya sahip olan ve dijital destekli yapıları, görselliklerine de yansımaktadır. Aynı zamanda ekran ve aksesuarlar da marka imzası taşıyan özelliklerde üretilmektedir. Teknolojik faaliyetlerin artması ile birlikte günümüzde en sık kullanım sağlanan elektroniklerden bir tanesi de laptoplar olmuştur. Laptopların güvenli bir şekilde taşınması ve aynı zamanda işlevsel iç haznesine sahip olması markanın ürettiği çantaların özelliklerinden bazılarıdır. HP laptop çantası normal çantalarda olduğu gibi kullanım amaçları doğrultusunda değişik modellere ayrılmaktadır. Çantalar arasında yer alan modeller klasik notebook laptop sırt çantası ve oyuncu notebook sırt çantası olarak değişkenlik gösterir. Çantaların renk aralıkları ise isteğe bağlı olarak rahatlıkla tercih edilecek seçeneklerdedir. El çantası ya da sırt kullanımları fark etmeksizin farklı bölmeleri bulunan çantalar, işlevsel kullanımlara sahiptir. Aynı zamanda laptopların zarar görmemesi için dış yapı malzemeleri de bir hayli kalitelidir. Böylece dış faktörlerden kaynaklı oluşabilecek bazı durumlar çantanın sağlam dış yapı özelliğinden kaynaklı olarak korunacaktır.

HP’nin Kendini Yenileyen Üretim Anlayışından Yararlanın

Kendine has teknolojik faaliyetler ile bütün ürünlerini imal eden HP’nin üretim anlayışını geliştirerek yenilediği en belirgin özelliklerden bir tanesidir. Üretim hizmetlerini git gide güncelleyen markanın bu anlamda bir teknoloji devi haline gelmesi kaçınılmaz bir durumdur. Bilgisayar, tablet, akıllı telefon gibi bazı ana temel cihazların yanı sıra bazı bilgisayar parçalarının da marka tarafından üretimi sağlanmaktadır. HP monitör modelleri, ev ve ofis kullanımları, okul, iş, oyun ya da eğlence amaçlı olarak çeşitlilik göstermektedir. Oyun monitörleri arasında yer alan modellerin ortak özellikleri arasında; geniş ekran, arkadan aydınlatmalı LED ekran, parlaklık, kontrast oranı yüksek, cıva içermeyen ekran yapısı vardır. Genellikle ekran verimliliği sağlayan teknik özelliklere sahiptirler. Monitör, iş için satın alınıyorsa, yine geniş ekran yapısına sahip olan ve arkadan LED aydınlatma özelliğinin bulunabileceği ürünlerdir. Monitörlerin iş ve çalışma yapısını destekleyici niteliklerde olmasından dolayı, her işi kolaylaştıracak bir yapıya sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Üstelik uzun saatler çalışırken de ısınma ve nem yapmayan bir yapıda olduğu da söylenebilir. Yani verimli bir çalışma performansı göstererek çalışan kesimi yormayan bir yapıda tasarlanmıştır. Bu monitörlerin renk denetimleri, görüntü denetimi gibi özellikleri etkin olduğu için gözü yormaması beğeni toplayan nitelikler arasındadır. Bilgisayar kullanılırken, vazgeçilmez bir ürün olarak kullanılan Mouse’lar her bilgisayarın teknik özelliğine göre tasarlanmaktadır. HP Mouse seçeneklerini dizüstü bilgisayarlara ya da masaüstü olan modellere uygun olarak tercih edebilmek mümkündür. Masaüstü bilgisayarlar için kablolu mouselar kullanılırken, dizüstü olan bilgisayarlar için USB’li olarak tasarlanan kablosuz ürünler vardır. Optik sistem ile tasarlanan mouseların sağ el ve sol el kullanımlı olarak işlevsel olduğu söylenebilir. Ev ve ofis, oyuncu ve kişisel kullanımlarda rahatlıkla kullanılabileceği ifade edilebilen durumlardandır. Çünkü bu kullanım alanlarına uyumlu olarak tasarlanan birçok model vardır. Mouseların dış tasarım özellikleri ev ve ofis şıklığını destekleyecek niteliklere sahiptir. Tek renk ya da çift renk özellikleri birleştirilerek, şıklığın marka imzasını taşıyan dış tasarım özellikleri ile yakalandığı görünümdedirler. Üzerlerinde yer alan HP marka baskısı, ürünlerin renk ve görselliklerine uyumlu olarak yapılmaktadır. Bilgisayarların renk ve yapısına uygun olarak tercih edilebilecek mouseların kullanılan ortamda şıklığın yakalanacağı özelliklerde olduğu söylenebilir. Aynı zamanda kullanım yapıları da bir hayli rahat ve ergonomik tasarımlar ile imal edilmiştir.

HP Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Markanın üretimleri arasında yer alan birçok ekipman ve teknoloji destekli bilgisayar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra üretim sağladığı kategoriler arasında yer alan sunucu donanımları, ofis sarf tüketim malzemeleri, hard diskler, mouse pad, oyuncu mousepad, tarayıcılar, SSD Hard disk, Ram, oyuncu Mouseları, tanklı yazıcılar, oyuncu monitörleri, klavye, bilgisayar tablet aksesuarları, oyuncu kulaklıkları, oyuncu dizüstü bilgisayarları, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, laptop soğutucu, kablo adaptör, modem, kablo sarf malzemeleri, mouse, lazer yazıcı, bilgisayar yedek parçaları, masaüstü bilgisayar, laptop, yazıcı sarf malzemeleri, kartuş tone drum ve laptop çantası gibi ürünleri imal eder. Teknolojik alet ve ekipman alırken, dikkat edilen noktalar arasında yer alan teknik özellikler ve sağlam malzeme yapısıdır. Sağlam yapıda olma anlamı, kasa ve dış materyallerin 1. sınıf kalitede seçilmesi anlamına gelir. HP markası da bu durumları göz önüne alarak, çalışma yapısını git gide genişletirken, kullanılan materyal ve malzemeleri birinci sınıf kalitede belirler. Birinci sınıf kalite üretimlerden bir tanesi de HP kulaklık modelleridir. Bu modeller arasında yer alan kulaklıklar farklı kullanım amaçlarına hitap eder. Kulak üstü Bluetooth kulaklıklar, oyuncu kulaklıkları, yüksek performanslı ışıklı oyuncu kulaklıkları, kablolu ses kontrol kulaklıkları ve headset olarak modellere ayrılır. İsteğe özel olarak tercih edilebilecek kulaklıklar, kulak yapısına uyumlu olarak tasarlanmıştır. Üstelik kullanılan teknolojiler de oldukça geniş bir performans özelliği sağlayacak yapıdadır. Kulaklıkların renk aralıkları ve kullanım şekilleri birbiri içinde farklılık göstermektedir. Markanın el attığı üretimlerden bir tanesi de HP yedek parça imalatlarıdır. Yedek parça olarak adlandırılan terim, cover bezel set olarak sunulan ve laptoplara kılıf olarak kullanılan modellerdir. Ürünlerin modellerine ve serilerine göre değişkenlik gösteren yedek parçalar, elektronikleri koruyan bir yapı da çalışır. Üretilen birçok teknolojik ürünün hayatın her alanında insanlara destek olacak özelliklerde olduğu söylenebilir. Böylece zevke ya da ihtiyaca göre belirlenecek ürünlerin, marka teknolojisinin tadı çıkarılarak tercih edilebilir. İhtiyaçlar doğrultusunda da fiyatsal olarak değişkenlikler meydana gelmektedir. Fiyat aralıkları, ürünlerin teknik özellikleri, dış tasarımları, kullanılan teknolojik uygulamalara göre değişkenlik gösterir. Kişisel tercihleriniz doğrultusunda HP ürünlerini sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde kontrol edebilirsiniz.