İlgili Kategoriler
Yıldızlı Ürünler
Bağlantılar
Renk
Klavye Dili
Aydınlatma
Numerik Tuşlar
Fiyat
Touchpad
Multimedya Tuşları
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Tuş Düzeni
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

HP Klavye

" araması için 55 sonuç listeleniyor
HP 100 Klavye USB Siyah
Kargo Bedava
HP100 Klavye USB Siyah
(3)
100 Klavye USB Siyah
359,90 TL
Sepete Git

HP Klavye Çeşitleri ile Hızını Yükselt

Gelişen teknoloji ve dünyanın küreselleşmesi ile beraber insanlar artık iş yerine gitmeden çalışıyor, park, bahçe, cafe gibi yerlerde herhangi bir şeye ihtiyaç olmaksızın çalışabiliyorlar. Bu konuda en büyük yardımcıları hem bilgisayarlar hem de bilgisayarların yardımcı ekipmanlarıdır. Masaüstü ya da dizüstü fark etmeksizin kullanabileceğiniz Hp klavyeler ile yazım konforunuzu arttırabilirsiniz. Hemen her bilgisayar tipine uygun birer Hp klavye bulmak oldukça kolaydır. Bu sebeple hemen her cihazınıza bağlayabileceğiniz Hp klavyeler yazım konforunuzu arttırırken birbirinden farklı renklere sahip olması ile de oldukça estetik görüntüler yaratmanıza yardımcı olacaktır. Genel olarak alışık olduğumuz büyük klavyeler yerine daha ince ve küçük klavyelerin yerini aldığı son dönemde Hp klavyeler de pek çok konuda size ve sevdiklerinize destek olmaya geliyor. Klavyeler 1800’lü yıllardan itibaren yazıyı aktarmamıza yardımcı oluyor. Daktilolardan bu yana kullanılan klavyeler Hp klavye kalitesi ile bambaşka bir boyut atlıyor. Hp klavye hem daktiloların işlevi olan yazma işlevini gayet başarılı ve çok çeşitli olarak yerine getirirken aynı zaman da oyun oynayanları da unutmuyor. Oyun konusunda da oldukça başarılı olan marka oyun oynamak isteyenler için ayrı klavyeler bile tasarlamaktadır. Özellikle eski bir bilgisayara sahipseniz burada bilgisayara en uyumlu olan aygıtı seçmek en önemli faktör olacaktır ancak Hp klavyeler son model olmasının yanında aynı zaman da hemen her teknolojiye de uyum sağlaması ile oldukça öndedir. Özellikle Hp klavyeler ve mouseler gibi yardımcı aygıtlar eski bilgisayarınızın konforunu arttıracaktır. Bu tarz bir klavye arayanların akıllarına ilk gelen ise Hp klavye oluyor. Hp klavye üretimini yaparken, her gün fazlasıyla darbe alan ve devamlı kullanılan aygıtları hem oldukça kaliteli hem de oldukça işlevsel olması yönünde özel olarak dizayn etmektedir. Marka yalnızca yazma işlevi için değil aynı zaman da özel olarak tasarladığı bilgisayarları ile oyuncuların sert ve ani şekilde kullandıkları klavyeleri de özel olarak tasarlamaktadır. Hem dayanıklı hem de oldukça profesyonel klavyeler üreten marka aynı zaman da Türkçe klavye de tasarlamaktadır. Türkçe klavyeler en çok on parmak yazanların işini kolaylaştırmaktadır. Q klavyenin karmaşık yapısı yerine Türkçe de en sık geçen harfler düzgün bir biçimde dizilmiştir. Ayrıca bu durum yeni yeni bilgisayar kullanmayı öğrenenler için de oldukça önemlidir. Bilgisayar kullanmayı yeni öğrenenler q klavyede oldukça zorlanmakta ve devamlı olarak harflerin yerini aramaktadır. Bu durumun önüne geçmek için Türkçe klavyeler en ideal olanıdır. Hp klavye hem kablolu hem de kablosuz seçenekleri ile de sizin kolaylığınızı ve cihazlara kolay bağlanmanıza yardımcı olur.

Hp Oman Klavye

Hp Oman Klavye

Pek çok kişi klavyelerini sadece yazı yazmak için değil aynı zaman da oyun oynamak için de kullanıyor. Oyun oynarken kullanılan klavyeler her zaman daha çabuk yıpranır ve daha çabuk bozulmalar yaşar bu nedenle oyuncu klavyelerini tercih etmek daha doğru bir hareket olacaktır. Özellikle e-spor yapanlar için de oldukça önemli olan klavye seçimi Hp Oman klavye ile dert olmaktan çıkıyor. Yalnızca klavye kullanımı bile oyunlarda olan verimliliği oldukça arttırmaktadır. Oyuncu klavyelerini yazı yazma gibi işlemlerde de kullanabilirsiniz. Oyuncu klavyelerinin en büyük artısı ise sağlamlık ve dayanıklılık konusunda oldukça iyi olmalarıdır. Hp oman klavyeler darbelere karşı oldukça dirençli iken tuş basım kalitesi olarakta oldukça başarılıdır. Dayanıklılığı sayesinde uzun yıllar kullanılan Hp oman klavyeler aynı zaman da oyun oynarken kullanılan harfler ile diğer harfler arasında belirgin bazı durumlar gözlenmektedir. Belirgin olmasının ise en büyük sebebi elbette oyun oynarken harflerin yerini aramamanız ve oyun oynama konforunuzun daha yüksek olmasıdır. Ayrıca bilgisayarınızdan vereceğiniz komutlar ile de dilediğiniz tuşları özelleştirebilirsiniz. Daha profesyonel oyuncular için de oldukça verimli olan Hp klavyeler hem çok dayanıklı hem de oldukça kalitelidir. Aynı zaman da renkli seçenekleri ile de pek çok kullanıcının estetik olarak kaygılarını gidermede de yardımcı olmaktadır. Ayrıca oyunculara özel olarak tasarlanmış klavyede sert ve ani tuş basımları yaptığınız da kırılacak mı korkusu da yaşamazsınız. Aynı zaman da Hp klavye yaptığınız hemen her darbeyi ustalıkla algılar ve komutu yerine getirir. Mekanik tuş özelliği olarak mavi anahtar özelliği kullanılmaktadır. Ayrıca harflerin altından geçen rgb özelliği ile de dilediğiniz gibi alt aydınlatmayı değiştirebilirsiniz. Klavye makro desteğine de sahip olan klavye sadece oyuncular için değil aynı zaman da sıklıkla klavye kullananlar için de oldukça uygun bir seçim olacaktır. Özellikle klavye üzerinde sert basım yapanlar için oldukça önemli bir öğe haline gelecek olan Hp klavyeler tüm çeşitleri ile Trendyol da sizleri bekliyor. Ayrıca Hp omen klavye, hp pavilion klavye ışığı, hp kablosuz klavye ve mouse set - 300, hp laptop klavye tuşları, hp dv6 klavye, hp notebook klavye, hp pavilion 15 klavye ışığı, hp bluetooth klavye, hp klavye renk değiştirme seçeneklerine Trendyol üzerinden göz atabilirsiniz.

Hp 650 Klavye

Hp 650 Klavye

Özellikle teknolojik ortamlar üzerinde yazı yazma işleri olanlar için idea olan Hp 650 klavyeler içerdiği Türkçe klavye seçeneği ile de oldukça önemli bir konumdadır. Plastik bir materyalden yapılan Hp 650 klavye oldukça önemli olan bu özelliği ile herhangi bir kırılma ya da tuş çıkması gibi durumların önüne geçerken aynı zaman da diz üstü bilgisayar klavyesi ve tablet bilgisayar klavyesi ile kullanım özelliği ile oldukça ön plandadır. Özellikle dışarıda çalışmayı sevenler için oldukça ideal olan bu klavyeler çok fazla ses çıkartmaması ile de oldukça önemli bir işlev görmektedir. Aynı zaman da küçük boyutlara sahip olması nedeniyle de oldukça taşınabilir bir sistem içinde olan Hp 650 klavyeler, hemen her cihaza uyumlu olması ile de önde gelmektedir. Özellikle pek çok alanda çalışmalarınızı yaparken yanınıza alabileceğiniz bu küçük klavyeler de hem q hem de f klavye seçenekleri bulunmaktadır. Siyah ve füme dışında çok fazla rengi bulunmayan klavye arka planında ışıklandırma da bulunmaması sebebiyle estetik kaygılarınızı bastıramayacak olsa dahi, pek çok kullanışlı özelliği ile sizi kendine bağlayacaktır. Özellikle taşınabilir boyutlarda olması çok önemli bir durum iken aynı zaman da birden fazla klavye çeşidinin de bulunması oldukça öne çıkarıcı bir hale gelmesine neden oluyor. Bir diğer klavye etkeni ise klavyenin inceliğidir. Klavyeler her ne kadar küçük ve taşınabilir olursa olsun özellikle alanda kapladığı yer de oldukça önemlidir. Hp 650 klavyeler inceliği sayesinde de sizlere büyük bir kullanım kolaylığı sağlayacaktır. Ayrıca bu ince yapısı sayesinde çantanız da ya da masanızda çok yer kaplamayacak ve bu durum da alandan tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Pek çok çeşidi ile Hp 650 klavyeler pek çok yönden hayatınızı kolaylaştırırken harika birer seyeyhat arkadaşı da oluyor. Ayrıca çevirmenlik gibi meslekler yapanlar ya da sadece farklı dillerde klavyeler kullanmak isteyenler için de oldukça uygun pek çok çeşitte küçük seyahatlerinizde size arkadaş olabilecek klavyeler bulunmaktadır. Tüm bu klavyeleri trendyoldan inceleyebilir, favorilerinize ekleyebilirsiniz!

Günümüzde artan teknolojik gelişmeler ve devamlı olarak kullandığımız bilgisayar, tablet ve telefon gibi cihazların en iyi aksesuarı elbette klavyeler oluyor. Klavyeler hem kullanım kolaylığı hem de kullanım konforu ile pek çok kullanıcının dikkat ettiği ve almadan önce dahi detaylı araştırmalar yaptığı konulardan biri haline gelmiştir. Burada en önemli nokta ise klavyelerin hangi cihaza uygun olacağıdır. Bazı klavyeler hemen her cihaza uygunluk sağlarken bazı klavyeler ise usb girişi nedeniyle bu girişe sahip cihazlarda kullanılabiliyor. Bağlantı kablosu ile kullanılan Hp ku 0316 klavye daha çok eski klavye tarzında klavyeleri sevenler için uygundur. Özellikle tuşa basımda ses çıkmasını beğenenler için en ideal olan klavye hem her türlü basımı algılaması hem de tuş sesleri ile oldukça kullanışlı olan Hp ku 0316 klavye hem oldukça konforlu hem de oldukça kullanımı kolay bir klavyedir. Özellikle iş yerlerinde, masaüstü bilgisayarlarda kullanım için en ideal klavyelerden olan Hp ku 0316 serisi içerisinde bulunan birbirinden farklı klavye çeşitleri ile de kullanıcınlasın beğenisini kazanmaktadır. Aynı zaman da kullanım kolaylığı ile de oldukça kullanışlıdır. Hp klavyelerinin tümünde olan dayanıklılık ve kalite Hp ku 0316 klavye de sizlerle birlikte olmakta ve aynı zaman da sağlamlığın ve kalitenin yanı sıra tuş konforuna oldukça yüksek olan bu modelde özellikle yazma ile ilgili işlerinizi oldukça konforlu bir biçimde halledebileceksiniz. Ayrıca bu modelde yer alan klavye altında bulunan özel ayaklar ile klavyenin boyutunu dilediğiniz boyuta getirebileceğiniz gibi ayaksız modelleri de tercih edebilirsiniz. Hemen her klavyede olan tüm özellikler bu modelde bulunurken ekstra olarak dokunuş hassasiyeti ve parmak konforu da bulunmaktadır. Özellikle küçük klavye kullanmak istemeyenler için oldukça ideal olan bu modelde boyutlar oldukça geniştir. Boyutların geniş olması da elbette parmak konforunu arttırmaktadır. Özellikle parmakları konusunda küçük ve dokunmatik klavyelerde rahat edemeyenler ya da bir harfe basarken aynı zaman da başka bir harfe de basma gibi durumlar yaşayanlar için oldukça kullanışlı olan Hp ku 0316 klavyeler hem oldukça şık hem de oldukça konforlu özellikleri ile hemen her kesimden kişiye hitap ediyor. Özellikle daha geleneksel klavyeleri sevenler için adeta bulunmaz nimet olan bu klavye hem oldukça uygun fiyatlı hem de özellikleri ile oldukça kaliteli bir kullanım sunuyor. Ayrıca sağlamlığı ve kalitesi ile de oldukça uzun ömürlü kullanım sağlamsı ile çokça tercih edilmektedir.

Hp 530 Klavye

Hp 530 Klavye

Hp ürettiği pek çok teknoloji ürünleri gibi klavyelerinde de tek bir modele bağlı kalmamaktadır. Özellikle klavye gibi çeşitliliği bol olan ürünlerde hp hem kalitesini hem de ince çizgilerini tüm tasarımlarında göstermektedir. Aynı şekilde şık ince ve zarif olan bir diğer klavye ise Hp 530 klavyedir. Hp 530 klavye oldukça sağlam yapısı ile her türlü parmak hareketinizi en iyi şekilde algılayacak ve her türlü darbeye karşı da sizi ve sevdiklerinizi yarı yolda bırakmadan sağlamlığı ile sizlerle beraber olacaktır. Özellikle daha küçük ve ince modellerde daha sık olarak düşünülen sağlamlık Hp kalitesi ile düşünmenize gerek kalmayan bir hale geliyor. Genellikle küçük ve ince ürünlerde yaşadığınız çabuk kırılma gibi problemleri Hp 530 klavye ile düşünmenize dahi gerek kalmıyor. Ayrıca sadece işlerinizi halletmek için değil ayı zaman da keyifle oyunlarınızı da oynamanız için oldukça iş görür olan Hp 530 klavye hem sizin hem de sevdiklerinizin kullanımı için ideal bir boyutta ve işlevdedir. Özellikle usb bağlantısı kurması nedeniyle hemen her ürün ile bağlantı sağlanabilmeği gibi, usb bağlantılı olması nedeniyle hemen her yere ürününüzü dilediğiniz cihaza bağlayabileceksiniz. Özellikle sıklıkla dışarıda çalışmayı sevenler için önemli bir detay olan usb detayı, hem kullanım kolaylığı sağlıyor hem de hemen her cihaza bağlantı kuması nedeniyle de işlevselliği oldukça arttırıyor. Ayrıca Hp 530 klavyeler kolay taşınabilir boyutları ile sık sık taşınan ya da seyahat edenler için işlerinden uzak kalmalarını engelleyen kaliteli bir unsur haline geliyor. Aynı zaman da boyutunun ince ve küçük olması da oldukça önemli olan klavyeler hem oldukça hafif olması nedeniyle oldukça taşıması kolay hem de oldukça ince görünüşleri ile estetik kaygıları azaltacak düzeydedir. Ayrıca bu gibi küçük ürünlerin işlevselliği olarak bir farklı nokta ise ürünün küçük olması nedeni ile kapladığı alandır. Özellikle dar alanlarda çalışanlar veya evlerinde yeterli alanı olmayanlar için daha mühim olan bu detay da Hp kalitesi ile çözülmüş oluyor ince bir defter kadar bile yer kaplamayan ürünün boyutları itibari ile oldukça küçük ve şık olmaları kapladıkları yerlerde dahi oldukça şık durmalarına neden olacaktır. Özellikle Hp 530 klavye hem küçük hem kullanışlı hem de şık görüntüsü ile hemen herkesi çok etkileyecektir. Özellikle hemen her vuruşu algılaması ve özellikle sağlamlığı ile de klavye ile sıkça karşılaşanları memnun edecektir.

Hp kalitesi ve şık ürünleri ile hemen her evdeki pek çok odada hem şıklığı ile hem de işlevselliği ile baş tacı haline gelmektedir. Ancak değişen ekonomi durumu nedeniyle fiyatlar devamlı olarak dalgalanmakta ve her ürün için pek çok farkı fiyat birimi ortaya çıkmaktadır. Özellikle elektronik eşyalar kullanılırken ya da satın alınırken birden fazla fiyat ile karşılaşmak elbette mümkündür. Ancak bu gibi durumlar için de yapılabilecek pek çok farklı önlem vardır bunlardan ilki ürünleri set halinde almaktır. Hp klavye Mouse seterli hem bütçenize yarar sağlarken hem de oldukça kaliteli iki parçayı aynı anda almış olmanın etkisi ile oldukça mutlu olacaksınız. Hp klavyeler her ne kadar her bütçeye uygun birer ürün sunuyor olsa da hem klavye hem de Mouse set halinde almak oldukça önemli ve oldukça karlı bir alıveriş yapmanızı sağlayacaktır. İkili halde satın aldığınız ürünlerden kar yapmanız haricinde Hp kalitesine sahip iki yeni ürün ile ayrılmanız oldukça iyi olacaktır. Bir diğer çözüm yolu ise indirim dönemlerini dikkatle takip etmek olacaktır. Özellikle Trendyol’un sıklıkla tekrarladığı ve oldukça yüksek oranlara ulaşan bu indirimleri hem kolaylıkla takip edebilirsiniz hem de indirim dönemlerinde alacağınız bildirimler ile indirim dönemlerini kaçırmayacaksınız. Ayrıca dilediğiniz Hp klavye veya Hp klavye Mouse setini favorilerinize eklemeniz durumunda satıcının o güne özel yaptığı indirimleri de görebilir ve takip edebilir aynı zaman da favorilerinizde ki ürünlerin fiyatlarının düştüğü bilgisini de kolaylıkla alabilirsiniz. Ayrıca Trendyol’un pratik ara yüzü sayesinde kazancınızı da çok net olarak görebilirsiniz. Ayrıca Hp klavyelerin yorumlarını okumak ya da ürün hakkında daha detaylı bilgi almak için de Trendyol ziyaret edebilirsiniz. Kolay ara yüzü ile hemen her satıcının ürünlerini kolaylıkla inceleyebilir beğendiğiniz ürünleri favorilerinize atarak stok durma, indirim haberi gibi pek çok bilgiyi de anlık bildirimler ile alabilirsiniz. Türkiye’nin en büyük çevrim içi alışveriş sitesi olan Trendyol ile kolayca alışveriş yapabilir. Birbirinden farklı ürünleri kısa bir süre içinde satın alabilir ve tüm satın alma sürecini güvenle ve hızla bitirebilirsiniz.