İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Materyal
Renk
Fiyat
Yaş
Tip
Ortam
Sürdürülebilirlik Detayı
Deri Kalitesi
Teknik
Koleksiyon
Desen
Dokuma Tipi
Ek Özellik
Kullanım Alanı
Kumaş Tipi
Paket İçeriği
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kışlık Şapka

" araması için 2312 sonuç listeleniyor

Konforlu Kullanım Özellikleri ile Kışlık Şapka Çeşitleri Trendyol’da!

Şapkalar. günlük hayatın vazgeçilmezlerinden biri haline gelen ve başa takılan aksesuarlardır. Kadın. erkek ve çocuk olarak tüm kitlelere hitap eder. Yüzlerce farklı modele sahiptir. Müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda farklı renk. materyal ve modelde birçok ürün üretilir. Şapka kışlık ve yazlık olarak mevsime uygun şekilde tasarlanır. Her mevsime uygun model olması ile de genellikle herkesin gardrobunda en az bir adet bulunur. Özellikle kış mevsiminde baş bölgesini soğuktan korumak için oldukça gereklidir. Genellikle hastalıklardan korunmak adına tercih edilen kışlık şapka. saçlarınızı da koruyarak bozulmasını veya dağılmasını engeller. Soğuk havaların vazgeçilmezlerindendir. Yağmur. kar gibi hava olaylarına karşı yüksek oranda bir koruma sağlar. Ebeveynlerin çocukları için severek ve güvenle kullandığı ürünlerden biridir. Özellikle bebek kışlık şapka çeşitleri. her dönem revaçta olan ürünler arasındadır. 0-36 ay aralığındaki bebeklerin hassas bünyelerinin dış etkenlerden korunması oldukça önemlidir. Bu nedenle hemen hemen her bebeğin kış mevsimi için bir adet şapkası bulunur. Tasarımların her biri. başı sıcak tutacak kalın kumaşlardan üretilir. Öncelikli amacı baş kısmını sıcak tutmak olsa da tarz ve zevkleri yansıtmak için de mükemmel bir araçtır. Yüzlerce çeşit arasından seçim yapmak. oldukça zordur. Her markada farklı renk. model. süslemeler mevcuttur. Kışlık şapka çeşitleri. her arayışa hitap etmeyi başarır. Sade bir tarza sahip olanlar için siyah. beyaz. kahverengi gibi renklerde düz ve zarif modeller üretilirken daha cıvıl cıvıl ve dikkat çekici olmak isteyenlere ise kırmızı. mavi. yeşil gibi rengarenk ve üzerinde işlemeler. boncuklar. taşlar olan modeller üretilir. Bu çeşitlilik sayesinde gardıroplarda birden fazla adette bulunur. Fiyatlar da modellere göre değişkenlik gösterir. Geniş bir fiyat skalasına sahiptir. Her bütçeye uygun bir ürün bulunur. Cüzdanı zorlamaz. Bu sayede müşteriler bir adet değil. birden fazla ürün satın alabilir. Kışlık şapka online alışveriş yöntemini Trendyol ile gönül rahatlığıyla deneyimleyebilirsiniz. Online alışverişin getirdiği avantajlar sayesinde kendi istek ve ihtiyaçlarınıza yanıt veren tasarıma kısa süre içerisinde sahip olabilirsiniz.

Birbirinden Farklı Tarza Sahip Kışlık Şapka Modelleri

Birbirinden Farklı Tarza Sahip Kışlık Şapka Modelleri

Kışlık şapkalar. soğuk hava koşullarında başı sıcak tutmak amacıyla tasarlanır. Başlıca amacı yağmur. kar gibi kış mevsiminin zorlu hava koşullarına karşı koruma sağlamak olur. Kalın ve mevsime uygun malzemelerden üretilir. Dışarıdan gelen soğuğu engelleyerek içeriye almaz. Sadece baş kısmını değil. kulakları da sıcak tutmayı amaçlar. Bu nedenle kafanın üst bölümünü tamamen sarar. Kışlık maskeli şapka. diğer modellerden farklı olarak ağız kısmını da kapatır. Baş kısmından boyuna doğru iner. Kafa. kulak ve ağız kısmını soğuktan yüksek oranda korur. Ağız kısmını kapatarak soğuk günlerde yaşanan grip. soğuk algınlığı gibi hastalıklara karşı da koruma sağlar. Dışarıdan gelen öksürük. hapşırık gibi durumlardan çok daha az etkilenmenize olanak sağlar. İç astarı yünlü olacak şekilde üretilir. Bu sayede sıcak tutar. Özellikle çocuklar için çok tercih edilenler arasında yer alır. Özellikleri ile benzerlik gösteren bir diğer ürün ise kışlık tesettür şapka modelidir. Tesettürlü kadınlara özel olarak tasarlanır. Örgü olarak üretilir. sıcak tutar. Genellikle beyaz. krem. siyah. pudra pembe gibi zarif ve sade renklere sahiptir. Baş. kulak. boyun etrafını tamamiyle kapatır. Boyun kısmı. tıpkı bir şala benzer şekilde tasarlanır. Bu şal görünümü ile tesettür kullananların rahatı ve kullanım kolaylığı düşünülür. Sadece bu ürünü kullanarak dışarı çıkmanız ve günlük işlerinizi yapmanız mümkündür. Kışlık pilot şapkası ise kulak ve ense kısmını kapatarak soğuğu engeller. Kulak kısmının ucunda bulunan çıtçıtlar. bağlama ipleri. düğmeler sayesinde boynunuzu da korumayı amaçlar. İç bölümü tüylü ve yumuşaktır. Soğuk iklimde yaşayanların tercihlerinin arasında ilk sıralarda gelir. Pilot kışlık şapka tasarımları arasında deri modeller. revaçta olan ürünlerdendir. Su geçirmez olması ile yağmur. kar gibi hava olaylarına karşı üstün koruma sağlar. İçindeki yünlü astar sayesinde sıcak tutar. Farklı bir tarz arayanlara özel üretilen kışlık bucket şapka modeli. birbirinden farklı renklere sahiptir. Beyaz. siyah. kırmızı. pembe. yeşil. kahverengi; bunlardan sadece birkaçıdır. Kışlık balıkçı şapka olarak da bilinen bu ürün. farklı materyallerden üretilir. Yün. örgü. deri gibi pek çok seçenek bulunur. Üzerlerine farklı desen ve aksesuarlar da eklenerek eşsiz bir stil ortaya çıkarılır. Kışlık kep şapka ise en çok kullanılan modeller arasında ilk sıralarda yer alır. Suni deri. tüvit. örgü gibi çeşitlere sahiptir. Markalar tarafından yüzlerce renk ve desen sunulur. Kışlık fötr şapka. çoğunlukla maskülen tarza sahip olan müşterilerin ilgi gösterdiği bir modeldir. Farklı tarzıyla dikkatleri üzerine çeker. Siyah. gri. kahverengi; revaçta olan renklerdendir. Bu renkler. daha kolay kombinlenir ve kullanılır. Kenarları serttir. Bu sayede bozulmaz. kırılmaz ve sabit durur. Günlük veya özel günlerde rahatlıkla kullanılır. Tüm modeller. sıcak tutacak ve kullanışlı olacak şekilde tasarlanır. Trendyol aracılığıyla tüm çeşitleri inceleyebilir. ihtiyacınıza uygun olan ürünü satın alabilirsiniz.

Soğuk Havalardan Koruyan Kışlık Şapka Seçenekleri

Soğuk Havalardan Koruyan Kışlık Şapka Seçenekleri

Zorlu hava koşullarına sahip olan kış mevsiminde soğuktan korunmak. oldukça önemlidir. Yağmur. kar gibi hava olaylarına karşı tüm önlemlerin alındığı takdirde bu soğuk geçen günler; hastalanmadan rahat bir şekilde atlatılır. Baş kısmını korumak için kışa özel üretilen şapkalar. aranan tüm kriterleri karşılar. Mevsime özgü tasarlanan kumaş detayları. bu ürünlerde bulunan en önemli noktalardan biridir. Sıcak tutması. rüzgara ve soğuğa karşı koruması; oldukça önemlidir. Su geçirmemesi ile de revaçta olan kışlık deri şapka modeli; pek çok farklı desen. renge sahiptir. Markalar. hem kadın hem de erkek müşteri kitlesine hitap ederek geniş bir ürün yelpazesi sunar. Bucket. kep. pilot gibi model çeşitliliği bulunur. Tarzınıza ve kombininize uygun olanı rahatlıkla bularak seçmeniz sağlanır. Tüm seçenekler. soğuk hava koşullarına uygun olacak şekilde tasarlanır. Kışlık kürklü şapka. iç bölümündeki astar kısmı sayesinde oldukça sıcak tutar. Polar. yün. peluş gibi birçok astar malzemesi kullanılır. Kışlık yünlü şapka. soğuk havaları sıcak ve rahat bir şekilde geçirmeye imkan sağlar. Markalar; müşterilere kulaklı. kulaksız gibi seçenekler arasında zorlu bir seçim sunar. Yaşadığınız yer ve koşullara göre ihtiyacınıza uygun ürünü bulmanız oldukça kolaydır. Soğuktan korumasının yanı sıra zevk olarakta kendinize uygun. tarzınızı yansıtan ürünü bulmak önemlidir. Yapılan seçimler ile diğer insanlara zevkleriniz. imajınız hakkında ipuçları vermeniz mümkündür. Bu nedenle kendinize uygun modeli seçmeniz. oldukça önemlidir. Birbirinden şık desen. renk ve süslemelere sahip modeller bulunur. Dış yüzeyi peluş. yumuşak olanlar 7’den 70’e herkesin beğenisini toplayan seçenekler arasında yer alır. Boncuklu. taşlı. işlemeli seçenekler de müşteriler tarafından tercih edilen modeller arasındadır. Kışlık ponponlu şapka. sevimli görüntüsüyle kadın ve çocukların gözdesi olan ürünlerdendir. Bu ponponlar. genellikle tasarımların tam tepe kısmına konumlandırılırarak hoş bir görünüm elde edilir. Bazen ürün ile aynı renge sahip bazen ise üründen farklı renkte tasarlanarak tarz bir görüntü yaratılır. Çocuklara özel tasarlanan seçeneğinde ise kulaklı kısımlarda ponpon bulunur. Aşağı doğru sarkan ponponları isterseniz bağlayarak sıcak tutmasını sağlayabilir. isterseniz de açık bırakarak sevimli bir görüntü yaratabilirsiniz. Tüm modellere Trendyol aracılığı ile ulaşabilir. dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Rengarenk Seçenekleri ile Kışlık Şapkalar

Rengarenk Seçenekleri ile Kışlık Şapkalar

Şapkalar. her mevsim ihtiyaç duyulan aksesuar ürünleridir. Özellikle soğuk mevsimde koruyuculuğu ile gardıropların vazgeçilmezleri arasında yer alır. Kışlık şapka kadın modelleri. uçsuz bucaksız bir seçeneğe sahiptir. Markalar. birbirinden farklı ürünler tasarlar. Aynı modele sahip bir ürüne eklenen ufak bir aksesuar sayesinde dahi diğer seçeneklerinden daha göz alıcı bir ürün ortaya çıkar. Bu nedenle kadınlar için tasarlanan ilgili ürünler. yüzlerce çeşide sahiptir. Sade. şık görünmek isteyenlerin favorisi beyaz kışlık şapka; her ortama ve kombine uyum sağlar. Kombinlenmesi daha kolay olduğu için tercih edilen renkler arasında ilk sıralarda yer alır. Bazen siyah ile tamamlanıp zarif bir görünüm sağlarken bazen de renkli bir kombinin içinde sadeliği sayesinde dikkatleri üzerine çeker. Bembeyaz kar ile olan uyumu da gözlerden kaçmaz. Bu nedenle kışlık şapka tavsiye ve önerilerine bakıldığında beyaz rengin revaçta olduğu görülür. Bu uyumu yakalamak isteyenler. günlük kombinlerinde bu rengi severek tercih eder. Beyazın yanı sıra daha birçok renk seçeneği mevcuttur. Çok tercih edilenler arasında olan siyah renk. zarafetiyle ilk sıralarda gelir. Beyaz gibi kombinlemesi oldukça kolaydır. Şık bir görünüm sunar. Cıvıl cıvıl bir görüntüden hoşlananlar için ise pembe. mavi. yeşil. kırmızı. turuncu tonları; sık kullanılan renklerdendir. Ürünlerin her biri. tarzınıza ve kullanacağınız ortama göre birçok şekilde kombinlenebilir. Kışlık şapka erkek modellerinde ise kadınlara nazaran daha sade seçenekler tercih edilir. Özellikle siyah. kahverengi ve gri tonları; sık kullananlar arasındadır. Polyester. örgü. tüvit gibi farklı kumaş türleri arasında renklerde ton farklılıkları ortaya çıkar. Bu da tarz bir görünüm yaratarak tercih sebebi haline gelir. Tarzınıza uygun renklere sahip tüm modellere Trendyol aracılığıyla erişim sağlayabilirsiniz.

Dikkat Çeken Kışlık Şapka Tasarımları

Dikkat Çeken Kışlık Şapka Tasarımları

Soğuk dönemlerde kullanılan giyim aksesuarlarında ilk sıralarda yer alan şapkalar. birçok materyalden üretilir. Müşterilerin istek ve talepleri doğrultusunda üretilirken suni deri. örgü. tüvit gibi pek çok kumaş türü kullanılır. Soğuktan korunmak amacıyla kalın. yünlü kumaşlar tercih edilir. Bunun yanı sıra yağmur. kar gibi hava olaylarından korunmak da oldukça önemlidir. Bu noktada su geçirmez kışlık şapka tasarımları ortaya çıkar. Su geçirmez. nefes alan bir kumaşa sahip olan bu ürünler; müşterilerin yağmurlu havalarda kullandığı favori giyim aksesuarlarından biridir. Dış kısmı suya dayanıklı özel bir kumaşa sahiptir. Üretiminde naylon. polyester gibi malzemeler tercih edilir. Bu nedenle de oldukça hafiftir. Kullanımı rahattır. Kumaşından dolayı yırtılmalara karşı dayanıklıdır. Suyu içeri almaz. dışarıya iter. Dikişleri su geçirmeyecek şekilde yapılır. Herhangi bir yerden su sızmasına izin vermez. İç kısmı da sıcak tutacak şekilde tasarlanır. İç bölümde polar kullanılarak bu sıcaklık elde edilir. Zorlu hava şartlarına uygun şekilde üretilir. Genellikle kulakları olan modellere sahiptir. Kışlık kulaklı şapka. bu sayede kulakları rüzgar ve yağmurdan korur. Şemsiye taşımayı ve kullanmayı sevmeyenler için harika bir seçimdir. Bunun yanı sıra bucket ve kep çeşitlerine de sahiptir. Tüm modellerinde birçok renk. desen seçeneği mevcuttur. Bu mevsim için çoğunlukla siyah renkler tercih edilir. Dikkat çekici bir tarzda olmayı sevenler için ise renkli çeşitler de bulunur. Kişisel tarzınıza uygun bir ürün bulmak. oldukça kolaydır. Kışlık tarz şapkalar arasında su geçirmez model. oldukça popülerdir. Ürün. tarz bir görünümün yanında dış etkenlere karşı koruma da sağlar. Kışlık şapka kampanya ve indirimlerini Trendyol aracılığıyla inceleyebilirsiniz. İhtiyacınız olan su geçirmeyen özelliğe sahip ürünü uygun avantajlar dahilinde temin edebilirsiniz.

Beğenilen Kışlık Şapka Tavsiye ve Önerileri

Beğenilen Kışlık Şapka Tavsiye ve Önerileri

Kıyafet satın almadan önce daha önce deneyim kazanan müşterilerin görüşlerine ve kullananların tavsiyelerine kulak verilir. Ürünleri kullanan insanlardan gelen yorumlar. oldukça önemlidir. Bu unsur. tüm giyim ürünleri için geçerlidir. Özellikle kış mevsimi için üretilen ürünlerden beklentinin daha fazla olması sebebiyle yorumlara sıklıkla bakılır. Soğuk hava koşullarında koruyacak. uygun fiyata sahip olan. bunun yanında tarz bir görünüm de sağlayacak ürünler aranır. Yağmur. kar gibi havalarda en çok etkilenen baş kısmı için üretilen şapkalar; bu giyim ürünlerinden biridir. Yüzlerce seçenek mevcuttur. Hepsi birbirinden farklı renk. desen. kumaşa sahiptir. Tek ortak özellikleri. mevsimsel koşullara uygun koruma sağlamalarıdır. Kışlık şapka kullananlar ; tasarımların dayanıklı ve işlevsel yönleri ile ilgili memnuniyetlerini her daim belirtirler. Uzun ömürlü bir kullanım sürecine sahip olan modellerin oldukça şık tasarımlara sahip olduklarından da bahsederler. Bu özelliklere sahip olan ürünler sayesinde mevsimi rahat geçirmek mümkün olur. Bu özelliklerin bulunmadığı ürünleri soğuk hava koşullarında kullanmak. mümkün değildir. Bunların yanı sıra modellerin tarzınıza. zevkinize uygun olması da oldukça önemlidir. Kışlık şapka yorum ve önerilerine bakıldığında bu unsurların yüksek oranda sağlandığı görülür. Müşteriler. satın aldıkları ürünlerden oldukça memnundur. Mevsimi rahat ve sıcak geçiren müşteriler. olumlu düşüncelerini diğer insanlar ile paylaşırlar. Bu sayede seçim yaparken kararsız kalan binlerce kişiye yardımcı olurlar. Seçim yaparken zorlayan tek unsur. yüzlerce seçeneğin bulunmasıdır. Bu noktada da kişinin kendi zevkleri ortaya çıkar. Yaşam tarzı. kullanılacak ortam. kişisel zevkler ile de bu seçim kolaylıkla yapılır. Tüm modellere Trendyol aracılığıyla ulaşabilir. kışlık şapka satın alabilirsiniz. Kullanışlı ve kaliteli bir tasarıma sahip olarak tüm gözleri üzerinizde toplayabilirsiniz.

Avantajlı Kışlık Şapka Fiyatları

Avantajlı Kışlık Şapka Fiyatları

Soğuk havaların vazgeçilmezleri arasında yer alan ilgili ürünler. hemen hemen herkes tarafından severek kullanılır. Yüzlerce çeşidi mevcuttur. Kimi zaman mevsimsel ihtiyaç. kimi zaman ise tarz yansıtmaya yarayan aksesuar görevi görür. Her zaman kullanılan ürünler arasında ilk sıralarda gelir. Kışlık şapka fiyatları. birçok unsura göre değişkenlik gösterir. Marka. kumaş. kalite. renk. desen; bu unsurlardan birkaçıdır. Geniş bir ürün ve fiyat yelpazesine sahiptir. Herkesin tarz ve bütçesine uygun pek çok ürün bulunur. Bu nedenle hemen hemen herkesin gardırobunda bulunan parçalardan birisi haline gelir. Sade. şık ve günlük kullanıma uygun olan ürünler; bütçeyi zorlamayan fiyat aralığına sahiptir. Uygun fiyatları sayesinde renk renk. desen desen alınarak farklı kombinler ile kullanılır. Daha dikkat çekici olan renkli. taş. boncuklu. işlemeli gibi özelliklere sahip olanlar ise farklı fiyat aralığında bulunur. Göz alıcı tarza sahip olanların favorisi bu ürünler. markalar tarafından bütçeleri zorlamayacak şekilde fiyatlandırılır. Bu sayede birkaç adet almak mümkün olur. Daha farklı donanımlara sahip ürünler de mevcuttur. Su geçirmez. kulaklı. boyundan bağlamalı gibi ürünlere ise daha farklı fiyatlandırma yapılır. Bu donanımlı ve kullanışlı ürünler. özellikle çocuklar için harika seçimdir. Kulaklı olmaları sayesinde çocukları soğuktan korur. Bağlama özelliği ile de düşme veya kaybetme gibi sorunları ortadan kaldırır. Su geçirmezliği bulunanlar ise özellikle dağ sporları ile uğraşanların gözdesidir. Tüm olumsuz hava koşullarına karşı koruma sağlar. Dayanıklı olması ile de uzun süre kullanıma uygundur. Kışlık şapka indirim ve avantajlarını Trendyol aracılığıyla inceleyerek bütçenize uygun olan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Hem keyifli hem de tarz sahibi olacağınız bir kullanım sürecine ulaşabilirsiniz.