placeholder
"

Samsung Televizyon

" araması için 84 sonuç listeleniyor

Çok Tercih Edilen Samsung Televizyon Modelleri Trendyol'da!

Sektörünün liderlerinden biri olan Samsung markasının televizyonları kendine has özelliklerle donatılır. Samsung akıllı TV gibi ürünler kullanıcıya bir televizyondan çok daha fazlasını sunar. Samsung son teknolojiye sahip bileşenler ile şık bir tasarımı birleştirerek kullanıcı tarafından beğenilen ürünler ortaya koyar. Akıllı televizyonlar genellikle Samsung Android TV yazılımını kullanırlar.

Android işletim sistemli Samsung TV’lerde birçok özellik bulunur. Bu televizyonlar üzerinden YouTube ve Netflix gibi birçok uygulamaya erişebilirsiniz. Android sistem sayesinde bu uygulamaları internet bağlantısı aracılığıyla televizyonunuza yükleyebilirsiniz. Bu nedenle Android Samsung televizyonlar internete bağlanabilir özelliklidir. Ayrıca bu televizyonlarda Bluetooth sistemi de mevcuttur. Samsung Bluetooth televizyonlara, telefon ya da bilgisayar gibi cihazları uzaktan bağlayabilir ve görüntü yansıtabilirsiniz. Bazı modellerde dokunmatik ekran özelliği de bulunur. Samsung dokunmatik televizyonların ekranına temas edebilir, ürünü pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.

Keşfedebileceğiniz televizyon kanallarında yayınlanan birbirinden farklı içerikler sayesinde yeni ilgi alanları keşfedebilirsiniz. Samsung Full HD TV’ler ile 1920 x 1080 piksel çözünürlük kalitesini evinize taşıyabilir ve geniş ekranda deneyimleyebilirsiniz. Full HD kalitede yansıtılan görseller oldukça net bir görüntüye sahip olurlar. HD görüntüden daha yüksek çözünürlüklü televizyonlar da mevcuttur. Bunların iyi örneklerinden biri Samsung 4K TV’lerdir. 4096 x 2160 çözünürlüğe sahip TV’lerin sunduğu görseller oldukça gerçekçidir. Güney Kore menşeli ve dünya markası Samsung televizyonlarını sizler de evinize taşıyabilirsiniz.

Samsung Televizyon

Samsung Televizyon

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, üstün teknik özellikleriyle ön plana çıkan teknolojik ürünlerin global çaptaki en önemli üreticileri arasında yer alır. Dünya devi Samsung, televizyon modelleriyle de fark yaratır. İnovasyonun doruğunu simgeleyen Samsung televizyon modelleri, global çapta en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Pek çok farklı özelliği kullanıcıların beğenisine sunan Samsung televizyon modelleri hayata değer ve keyif katar. Televizyon teknolojisinde oyunun kurallarını değiştiren Samsung LCD televizyon ürün grupları, 7’den 70’e herkesin gözdesi olmaya aday. Samsung K serisi TV’ler kullanıcılardan tam puan almayı başaran ürünlerdendir.

Samsung LCD TV’lerin sunduğu görüntü kalitesi yüksektir. Hem film ve dizi tutkunlarının hem de oyun sevdalılarının beklentilerine yanıt sunan Samsung büyük ekran televizyon modelleri, teknolojiyi ve şıklığı buluşturan tasarımıyla öne çıkar. 106 ekran Samsung LCD televizyonlar kullanıcılar tarafından beğenilir. Samsung büyük ekran TV’lere örnek olarak verilebilecek birçok farklı model bulunur. Samsung’un büyük televizyon modelleri arasında birçok farklı boyut seçeneği mevcuttur. Bunlar arasında Samsung 140 ekran televizyon oldukça popülerdir. Salon gibi geniş alanlarda 165 ekran Samsung TV kullanabilirsiniz. Bunlara ek olarak 82, 90, 102, 103, 105, 110, 120, 127, 150, 200 ekran Samsung televizyon modelleri de mevcuttur.

Global çaptaki mühendis ordusunun AR-GE faaliyetleri ile her geçen gün daha da gelişmiş olan Samsung televizyon serileri, standartları belirleyen görüntü kaliteleriyle göz doldurur. Samsung LED TV’lerin sahip olduğu görsel kalite oldukça yüksektir. Güçlü yapay zekâ desteği ile kalıpları kıran Samsung LED televizyon modelleri görüntü kalitesiyle beklentileri karşılar. Bazı Samsung televizyonları OLED teknolojisine sahiptir. OLED görüntü teknolojisi LED’den farklı olarak daha yüksek çözünürlük yansıtabilir. LED türündeki Samsung televizyonlar ince bir yapıya sahiptir.

Özel bir kullanıcı deneyimi vadeden Samsung Smart TV modelleri de internet bağlantısıyla pek çok farklı uygulamaya erişim imkânı sunar. Söz konusu Samsung televizyonlar Wi-Fi bağlantısına sahiptir. Filmler, diziler ve müzikler için pek çok farklı uygulamayı barındıran Smart TV modelleri, benzersiz bir tecrübeye imkan tanır. Pek çok farklı bağlantı seçeneği sunan Samsung bluetooth TV modelleri pratik bir kullanıma ortam hazırlar. İnternetin sonsuz dünyasının kapılarını ardına kadar açan Samsung Wi-Fi TV ürün grubu, teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanmayı olanaklı hale getirir.

Üstün Görüntü Kalitesi Nasıldır?

Üstün Görüntü Kalitesi Nasıldır?

Günlük yaşamın vazgeçilmezi olan televizyonlar, ailece ya da bireysel olarak iyi vakit geçirmek isteyen bireylerin en büyük yardımcısı konumunda. Gelişen teknoloji ve internete bağlanabilme olanaklarıyla bir çeşit bilgisayar kimliği de kazanan akıllı televizyonlar, yaşamı daha keyifli kılmak için gereken tüm özellikleri bünyesinde barındırır. Samsung’un son teknoloji televizyon ürün grubu, kullanıcılara aradıkları özelliklerin daha da fazlasını sunar. Yenilikçi tasarımlarıyla göz dolduran markanın televizyon seçenekleri farklı model alternatifleriyle değişen beklentilere yanıt verir.

Görüntüleme kalitesiyle en ufak ayrıntıyı bile algılamanızı mümkün kılan Samsung televizyon 7 serisi UHD işlemci donanımıyla fark yaratır. Teknolojik inovasyonun zirvesini simgeleyen Samsung 4K televizyon modelleri, benzersiz bir deneyim yaşatır. Yaşam alanlarının düzeni ve ihtiyaçlara göre farklı boyutlar da sunan TV ürün grubu, her türden beklentiye yanıt sunabilen özellikte. Samsung televizyonları boyut çeşitliliği açısından oldukça zengidir. Ufak boyutlarıyla dikkatleri üzerine çeken Samsung 32 inç TV, küçük olsa da görsel kaliteden taviz vermez. Samsung televizyon 32 inç modelleri, görece küçük olan alanlarda tercih edilir. Samsung küçük TV’ler evinizde az yer kaplar.

Dilerseniz Samsung 47 inç televizyon da tercih edebilirsiniz. Ufak çaplı yaşam alanları için 47 ya da 49 inç Samsung televizyon da oldukça uygun olacaktır. Yatak odası gibi kişisel alanlarda ise 50, 43 ya da 24 inç Samsung televizyonları arasından seçim yapabilirsiniz. Teknolojik özelliklerinin yanı sıra boyutlarıyla da çarpıcı alternatifler sunan Samsung televizyon 55 ekran modelleri ise daha büyük alanlar için ideal kullanım sunar. Samsung televizyonların sahip olduğu üstün görüntü kalitesi sayesinde, ürünün boyutu küçük olsa da görüntüde bozulmalar yaşanmaz.

Teknolojik özelliklerinin yanı sıra şık tasarımlarıyla da göz dolduran TV modelleri farklı renk seçeneklerine de sahiptir. Samsung beyaz televizyon modelleri, kullanıcıların en çok tercih ettiği ürünler arasında yer alır. Ardından Samsung gri televizyon modelleri gelir.Farklı ihtiyaçlara cevap sunan Samsung televizyon askı aparatı modelleri, televizyon keyfinizi katlayan ürünler arasındadır. Büyük boyutlu ekranlarda muhteşem bir netlik sağlayan 33 milyon piksel gibi çarpıcı teknolojik özellikler barındıran Samsung TV modelleri yepyeni bir deneyim vadeder. Samsung’un özel Quantum Dot teknolojisi, görüntüleri yüzde yüzlük bir netlikle izlemeyi mümkün kılar.

Nano boyutlu Quantum Dots teknolojisi ışığı bir milyarı aşkın renge dönüştüren ince ayarlı parçacıklarla çarpıcı bir etki yaratır. Arkadan aydınlatmayı kontrol eden ve derinlik algısını üst seviyelere taşıyan ürünler, hiç olmadığı kadar gerçekçi bir tecrübe yaşatır. Özel katmanlarla genişletilmiş izleme açıları sunan TV modelleri, ışığı doğru yönde odaklar ve panele eşit şekilde dağıtır. Sonuçta canlı renkler muhteşem bir görüntü sunar. Quantum HDR teknolojisine sahip olan ürünlerde renklerin derinliklerini algılamak mümkün hale gelir.

Akıllı işlemcilere sahip olan TV modelleri, ekran parlaklığını ve ses kontrolünü izlemeye uyumlu hale getirir. Ürünler, Quantum Dot teknolojisinin sağladığı “yüksek parlaklık” gibi birçok benzersiz özellikten yararlanır. Daha iyi bir kontrast oranı sunan TV modelleri zenginleştirilmiş bir görüntü kalitesine sahip. Smart TV teknolojisinde standartları belirleyen Samsung markası basit kullanım avantajı yaşatır. Dilediğiniz içeriği hızlı ve kolayca bulmanızı sağlayan kumanda donanımlarına sahip olan TV modelleri kullanıcılardan tam not alır.

Yüzde yüz renk hacmi sağlayan teknolojiler sayesinde siyahlar daha siyah, beyazlarsa daha beyaz olur. Her görüntüyü ve sahneyi analiz edip parlaklığı ayarlayan üstün teknoloji her kareyi ayrı ayrı işler. Samsung, üstün görüntü kalitesi için çeşitli teknolojileri bir araya getirir. Doğal bir ekran deneyimi, parlaklığın etkisini ortadan kaldıran yansıma önleyici 2.0 teknolojisi için ekranda yaklaşık 1 milyar farklı renk oluşturabilen yüzde yüzlük renk hacmi sayesinde, kullanıcılara en iyi çözünürlüğü sağlar.

Farklı parlaklık ayarlarına sahip TV’lerde, aynı analiz video özelliklerine sahip bir videonun görüntü efektlerini en üst düzeye çıkarmak zorlu bir görevdir. Samsung mühendislerinin geliştirdiği HDR işleme algoritması bu zorluğun üstesinden başarıyla gelir. İzleyicilerin yüksek kaliteli detaylarla bir içerikten tam olarak zevk alması için kaliteli bir TV’den daha fazlasına ihtiyaçları vardır. Samsung ürün grubu, yenilikçi ve etkileyici bir TV izleme deneyimi için gereken tüm donanımı bünyesinde barındırır.

Wide Colour Enhancer Plus ve Full HD 1080P ile inanılmaz bir görüntü kalitesi sunan LED TV modelleri, hem ergonomik hem de şık olmasıyla öne çıkar. Mükemmel bir görüntü deneyimi için Samsung’un Akıllı Görüntülemesi, otomatik olarak içerik tipi veya kaynağına dayalı olarak görüntüyü optimize eder. Micro Dimming Ultimate ve Clear Motion Rate gibi özellikler ise detayları muhteşem bir şekilde aktarmak üzere tasarlanmıştır. Televizyonun görüntü kalitesinin yanı sıra, görselliği etkileyen bir başka özellik daha mevcuttur. Samsung çift ekran televizyonlar sayesinde bu teknolojiyi keşfedebilirsiniz.

Yenilikçi Teknolojiler

Yenilikçi Teknolojiler

Samsung TV modelleri, yenilikçi görüntü kalitesi, ses ve tasarım donanımlarıyla göz doldurur. Düşük çözünürlüklü bir video yüksek çözünürlüklü bir ekranda oynatıldığında, ortaya çıkan görüntü kalitesi izleyicinin beklentilerinin altında kalabilir. AI (yapay zekâ) yükseltme, video verilerini analiz ederek ve akıllıca uyarlayarak düşük çözünürlüklü videoları daha canlı ve doğal çözünürlükteki videolara dönüştüren bir teknolojidir. Samsung tarafından 2018 yılından bu yana kullanılan makine öğrenimi tabanlı AI 8K yükseltme teknolojisi iyileştirilmiş bir ekran çözünürlüğü sağlar.

Samsung 8K televizyonları kullanıcıya kaliteli bir seyir deneyimi sunulur. Bu derin öğrenme yetenekleri, insan beyni ile aynı şekilde hareket eden yapay bir sinir ağı sayesinde bir TV’nin video özelliklerini analiz etmesini ve işlemesini sağlar. Şık bir tasarıma sahip olan televizyon modelleri, PurColour ve Dijital Clean View gibi yenilikçi teknolojiler ile donatılmıştır. 4 çekirdekli işlemci ve Tizen 4.0 işletim sistemi gibi güçlü teknik detaylar sunan ürünler, PurColour teknolojisi sayesinde en küçük ayrıntıları bile canlı renklerle aktarır.

Görüntü deneyimini en üst seviyelerde yaşamanızı sağlayan TV modelleri 4K UHD çözünürlük seçenekleri ile cezbedicidir. Dynamic Crystal Colour teknolojisini bünyesinde barındıran TV modelleri, bununla birlikte 1 milyar renk skalası ile tüm renkleri detaylı bir şekilde görüntüleyebilme imkânı da sunar. Samsung üstün 4K teknolojisi ile göz dolduran televizyon modelleri sunar. 4K, full HD çözünürlüğü 4’e katlayacak olan bir çözünürlük terimidir. 4K teknolojisi çok daha fazla detay vadeder ve üstün bir görüntü kalitesine sahiptir.

Ultra High Definition sözcüklerinin kısaltması ile ortaya çıkan UHD de tıpkı 4K teknolojisinde olduğu gibi, Full HD teknolojisine oranla dört kat daha iyi bir çözünürlük ve görüntü sunan yeni nesil bir teknolojidir. Quantum Dot Light Emitting Diode sözcüklerinin kısaltması olan QLED TV’ler daha parlak görüntü ve daha derin renkler sunmasıyla tercih sebebi olan bir teknolojidir. Samsung QLED TV’ler benzersiz özellikleriyle kullanıcılardan tam not alır.

Samsung QLED modelleri tasarım özellikleriyle de kullanıcıları memnun eder. Üstün görüntü kalitesini son derece özel bir ses donanımıyla destekleyen bu ürün grubu, markanın dünya çapında en çok tercih edilen alternatifleri arasında yer alır. Markasının ürettiği televizyonlar oldukça yenilikçidir. Samsung Curved TV gibi ürünler alışılagelmiş televizyon deneyimine yeni bir boyut katar. Ayrıca Samsung 3 boyutlu televizyonlar ile TV keyfinizi katlayabilirsiniz. 3D Samsung televizyonlar sizi aksiyonun içine çeker.

Sesler Hiç Olmadığı Kadar Gerçekçi

Sesler Hiç Olmadığı Kadar Gerçekçi

TV ses deneyimleri için çıtayı yükselten Samsung, ses hareketini ekrandaki hareketle eşleştirmek için AI tabanlı yazılım kullanır. Aktif Ses Yükseltici (AVA) ses ortamını izler ve Q-Symphony teknolojisi daha gerçekçi, üç boyutlu bir ses yaratır. Sinema salonlarındakine benzer bir deneyim yaşatmak isteyen Samsung ses geliştiricileri, sesin TV’ye yerleştirilmiş altı hoparlörden ekrandaki hareketi takip ettiği Object Tracking Sound + teknolojisini geliştirdiler. Bu teknoloji sayesinde, bir videonun sesi ekrandaki eylemi gerçek zamanlı olarak izler.

Dış ortam gürültülerine duyarlı olan AVA teknolojisi, çevre sesleri çok yüksek olursa içerikteki seslerin hacmini artırarak kusursuz bir deneyim sunar. TV’nin ses sensörü, ekrandaki içerikten ve çevresindeki ortamlardan sesi alır. AI teknolojisi daha sonra iki ses türünün ses seviyelerini karşılaştırır ve harici seslerin TV içeriğinden daha yüksek olduğu tespit edilirse, TV’nin ses seviyesini seçerek yükseltir. AVA teknolojisi sadece daha gürültülü bir ortam tanıdığında TV’nin sesini yükseltmekle kalmaz.

Sistem, yapay zekâyı ses efekti ve arka plan ses seviyelerini tutarlı halde tutmak ve yalnızca ses seviyesini yükseltmek için kullanır. TV’de içerik oynatımı sırasında gerçekçi bir ses elde etmenin temel ögelerinden biri, hem yatay hem de dikey ses özelliklerini kapsayan üç boyutudur. Samsung oval TV modelleri kıvrımlı yaapılarıyla izleyicinin görüş alanını doldurarak sinema hissi sağlar. Kaliteli ses deneyimi özellikle Samsung kıvrımlı televizyonlarında hissedilir. Böylece evinizin rahatlığından ayrılmadan sinema kalitesini deneyimleyebilirsiniz. Yakın zamanda Samsung, katlanabilir televizyon patenti almıştır. Böylece Samsung’un bu teknolojiyi geliştireceği söylenebilir.

Farklı özelliklere sahip hoparlörler kullanarak ses çalmayı uyumlu bir şekilde yöneten Q-senfoninin çekirdeği, önceden belirlenen ses çalma kurallarına uyan ve bağlandığında TV ile ses çubuğu arasında gerekli bilgileri paylaşan bir teknolojidir. Bu yaklaşım, üstün bir ses deneyimi sağlar. Üstün teknoloji, sesleri TV’nin hoparlörleri ve ses çubuğu arasında kusursuz bir şekilde ayıran ve uyumlu hale getiren özel bir algoritmaya sahiptir.

Özelleştirilmiş İzleme Deneyimlerini Yakalayın

Özelleştirilmiş İzleme Deneyimlerini Yakalayın

Dünyanın lider teknoloji markası Samsung Electronics, şirket politikası olarak tüm insanlar için yeni olanaklar yaratmayı benimsediğini belirtir. Yenilik ve buluşlara verdiği değerle fark yaratan marka, TV modellerinin yanı sıra akıllı telefon, bilgisayar, yazıcı, dijital fotoğraf makinesi, video kamera, beyaz eşya, LTE sistemleri, tıbbi cihazlar, yarı iletkenler ve LED çözümler ile dünyayı şekillendirir. Uzun yıllara dayanan bir üretim ve mühendislik tecrübesinin ürünü olan Samsung TV modelleri, bu alandaki en özel ürünler olarak öne çıkar.

Pek çok farklı özellik sunan Samsung teknolojileri kullanıcılara benzersiz bir TV deneyimi yaşatmak adına gereken tüm özellikleri bünyesinde toplar. 1 milyar ton parlak ve canlı renk sunan üstün teknolojiler, gölgeler arasındaki ince ayrımlara hâkim olmanızı ve gerçeğe yakın bir görüntü elde etmenizi sağlar. Her bir görüntü karesinde optimize edilen koyu kontrast değerleri ile çok yüksek derecede ayrıntılı görüntüler ortaya çıkar. UHD, Ultra Yüksek Çözünürlük anlamına gelir ve 4K TV’ler bu alanda özel çözümler sunar. Güçlü 4K UHD işlemci donanımıyla fark yaratan ürünler, 4 kata kadar daha fazla çözünürlük vadeder.

Teknolojik donanımları ve ergonomik yapısıyla göz dolduran TV modelleri farklı ebat seçenekleri ile yaşam alanlarına keyif katar. Televizyon dünyası teknolojik inovasyona bağlı olarak her geçen gün daha da gelişir ve ilerler. Dünya çapında teknolojik ürün imalatı yapan pek çok global marka, kullanıcı deneyimini en kusursuz hâle getirmek için son teknoloji TV modellerini teknoloji meraklılarının beğenisine sunar. Uzun yılların tecrübesi ve birikimini mühendislik çalışmaları ve AR-GE faaliyetleriyle birleştiren Samsung markası, akıllı televizyon alanında da çok özel ürünler sunar.

Pek çok teknolojik ayrıntıyla son derece üstün bir kullanıcı deneyimi vadeden TV modelleri tasarım özellikleri ile de göz doldurur. Görüntü kalitesiyle cezbedici olan Samsung televizyon ürün grupları, teknik özellikleri itibarıyla da tüm beklentilere karşılık verir. LED veya 4K teknolojili TV modelleri teknoloji tutkunlarının beklentilerine tam manasıyla yanıt sunar. Wi-Fi bağlantısı ve çoklu HDMI girişi gibi farklı bağlantı seçeneklerine sahip olan ürünler kullanıcılar için alternatifler yaratır. Dâhili uydu alıcılı Samsung LED TV’ler sayesinde iki özelliği tek cihazda birleştirebilirsiniz. Bu ürünlerde ekstra uydu alıcısına gerek olmaz, cihaz TV’nin içerisinde yer alır.

İşlemci tipi ve çekirdek sayısı gibi değerlerle de fark yaratan TV modelleri, hem uzun ömürlü hem de kusursuz bir performans vadeder. Samsung markasının uzun yıllara dayanan AR-GE ve üretim faaliyetinin tecrübesi ile gelen ürünler sağlam yapılarıyla da da göz doldurur. Kasa tasarımı ve uyumluluğuyla zarif bir görünüm sergileyen ürünler yaşam alanlarına değer katar. Renk ve tasarım detayı alternatifleri ile teknolojiseverlerin beğenisine sunulan ürün grupları her yaştan kullanıcının beklentisini karşılayabilecek niteliklere sahip.

Üstün Samsung Teknolojisine ve Trendyol Güvencesine Sahip Olun

Üstün Samsung Teknolojisine ve Trendyol Güvencesine Sahip Olun

Farklı ekran boyutu alternatifleriyle her türden kullanıcı beklentisine yanıt sunan ürün grupları, Smart TV özelliği ile televizyon keyfini üst seviyeye taşır. LED ve 4K gibi yenilikçi teknolojileri bünyesinde barındıran Samsung televizyon modelleri VGA, HDMI ve USB desteği sunmasıyla da öne çıkar. LED özellikli TV modelleri ses donanımlarıyla da eşsiz bir deneyim vadeder. A sınıfı enerji tasarrufu sağlayan ürünler hem verimlilik hem de tasarruf sunar. Wi-Fi donanımına sahip olan cihazlar pek çok farklı uygulamaya erişim imkânı veir.

Birden fazla sayıda HDMI girişi bulunan ürünler, aynı anda pek çok farklı cihazın televizyona bağlanabilmesine ve pratik bir şekilde yönetilmesine zemin hazırlar. Teknoloji meraklılarından tam not alan Samsung TV modelleri, özellikleri itibarıyla beklentilere tam manasıyla cevap verir. Pek çok avantaj sunan Samsung televizyon kampanya seçenekleri ile, hayalinizdeki ürüne hemen sahip olabilirsiniz. Üstün özelliklerle donatılmış bir televizyon sahibi olmak isteyenlerin tercihi olan ürünler, üstün özelliklerinin yansıması olan fiyatlarla kullanıcılara sunulur.

Düzenli olarak güncellenen kampanyalarla Samsung plazma TV fiyatları aramalarında avantajlı alternatifler sunan Trendyol vasıtasıyla, hayalinizdeki teknolojik ürüne sahip olmak mümkün. Pek çok farklı kritere göre özelleştirilmiş aramalar ve kıyaslamalar yapmanın mümkün olduğu Trendyol, hayalinizdeki TV modeline ulaşmak için en büyük yardımcılarınız arasında yerini alır. Farklı özellikler barındıran modellerle kullanıcılara sunulan ürünlere, Samsung TV kampanyaları ile bütçenizi sarsmayan fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Avantajlı Samsung televizyon fiyatları seçenekleri için Trendyol en doğru seçenekleri sunar.

Online alışveriş yaparken en büyük yardımcınız ise kullanıcı yorumları olur. Kişisel kullanım deneyimlerine dayanan yorumlar, ürünler hakkında en gerçekçi değerlendirmelere ulaşmanızı sağlar. Yorumlar sekmesine tıklayarak ürün hakkında merak ettiğiniz pek çok soruya cevap bulmanız mümkündür. Samsung televizyon indirim ve kampanyaları ile teknolojiyi yaşam alanınıza hemen taşıyabilirsiniz. Teknolojik donanımları ile göz dolduran TV modelleri, dünya çapındaki teknoloji tutkunlarının gözdeleri arasında yerini alır. Teknolojinin geleceğini simgeleyen muhteşem bir Samsung televizyon modeline sahip olmak, Trendyol’la hem pratik hem de güvenli!