İlgili Kategoriler
Fiyat
Hacim
Çeşit
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Tütün Kolonyası

" araması için 480 sonuç listeleniyor
Hayat KOLONYA 400ml TÜTÜN KOLANYASI

HayatKOLONYA 400ml TÜTÜN KOLANYASI

(5)
KOLONYA 400ml TÜTÜN KOLANYASI
44,63 TL
Sepete Git

Etkileyici Tütün Kolonyası Çeşitleri Trendyol’da!

Tütünün iç açıcı ve zinde tutucu yapısından esinlenerek üretilen tütün kolonyası, turuncu renkte olup ferahlatıcı bir koku yayar. Kullanım sonrası serinlik verir. Gelenekselliğin bir simgesi haline gelen bu ürünler, etkileyici koku notaları kullanılarak üretilir. Tüm tütün kolonyası markaları, sahip olduğu notaları ile kaliteli ve kalıcı kokulara imza atar. Farklı boyutlarda ve paketlerde üretilerek satışa sunulur. Diğer kolanyalara oranla orijinal tütün kolonyası, tende kalıcı bir koku bırakır. Farklı üst, orta ve alt notalar birleştirilerek elde edilen kalıcı kokusu ile herkesi mest eder. Genel olarak hijyen amacı ile kullanılan bu ürünler, gündelik yaşamda da tercih edilir. Özellikle sıcak yaz günlerinde ferahlık verir. Sakinleştirici etkisi ile kendini iyi hissetmeyen kişilerin tercihi olur. Baygınlık sırasında ürünü koklamak insanı rahatlatabilir. Baş ağrısını geçirme özelliği ile ilaç kullanmayı sevmeyen kişilerin de gözdesi olabilir. Etrafa hoş bir koku yayar. Aynı zamanda bakterilere karşı güçlü bir koruma sağlar. Böylelikle olası hastalıkların önüne geçer ve mikrop kapmayı önler. Ev ziyaretlerinde ya da bayramlarda gelen misafirlere ikram etmek, vazgeçilmez bir kültür haline gelir. Keşfedildiği ilk zamanlarda tıbbi amaçla kullanılan kolonya, zaman ilerledikçe faydaları ile birçok alanda kullanılmaya devam eder. Tütün kolonyası cam şişe, plastik ve pet şişeler içerisine aktarılarak satışa hazır hale gelir. Trendyol üzerinden tüm kolonya çeşitlerini detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Tütün Kolonyası Modelleri

Kullanışlı Tütün Kolonyası Modelleri

Kaliteli tütün kolonyası notalarıyla kalıcı kokular yayan bu ürünler, müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda farklı boyutlarda satışa sunulur. Küçük, orta ve büyük şişelere aktarılır. İhtiyacınıza uygun olan boyuttaki ürünü alarak evde, iş yerinde masada ve çantada muhafaza edebilirsiniz. Tütün kolonyası 200 ml gezinti ve seyahat gibi durumlarda çantalarda taşınır. Sağlam yapılı bir pet şişenin içinde satışa sunulduğundan dolayı olası dökülmelerin önüne geçer. Aynı zamanda şık bir görünüm sağlamak amacı ile cam şişenin içinde de satışa sunulur. Cam şişe, dökülme ve patlama olasılığını ortadan kaldırabilir. Klasik şişelerle modernliğin birleştiği bu noktada şık bir görünüm ortaya çıkar. Dış mekanlarda yanınızda taşıyabileceğiniz gibi evinizde misafirlerinize ikram edebilirsiniz. Ürünler şık görünümüyle iyi bir izlenim bırakmanızı sağlar. Bu ürünlerin verdiği ferah ve zengin kokuyu bolca hissetmek isteyen müşteriler için büyük boyutlarda da satışa sunulur. Tütün kolonyası 400 ml gibi büyük boyutuyla pet şişelerin içine aktarılır. Şişede bulunan delik yardımıyla ürünün başka bir şişeye transferi sağlanır. Özellikle toplu olarak satın almak isteyenler için ideal bir boyutta üretilir. Ev ya da iş ortamında sıklıkla kolonya ihtiyacı olan müşteriler için büyük boylarda üretilen şişeler de bulunur. İçerisinde zengin ve kaliteli kolonyalar barındıran bu büyük kaplar, müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilir. Tütün kolonyası 1 lt, dayanıklı bir kabın içinde yer alır. Koruma kilitli kapağa sahiptir ve patlama, dökülme gibi durumlar oluşmaz. Bu kapağı sayesinde kolonyanın sızmasını önlenir. Küçük şişelere aktarılabilir, aile üyelerine ya da arkadaşlara hediye edilebilir. Farklı boyutlarda üretimine devam edilen 5 lt tütün kolonyası olacak şekilde de satışa sunulur. Kullanımı oldukça basit olan bu boyutuyla geri dönüştürülebilir malzemelerden üretilir. Dayanıklı bir yere konumlandırarak altta bulunan kapak açılır. Ortaya çıkan musluk dışarıya doğru çekilir ve güvenlik şeridi kaldırılır. Sonrasında musluk üzerinde yer alan kulakçalar yukarı doğru çekilerek kolayca kullanılır. Trendyol’da tütün kolonyası esansı çeşidine de ulaşabilir ve güvenli şekilde alabilirsiniz.

Sevilen Tütün Kolonyası Faydaları

Sevilen Tütün Kolonyası Faydaları

Tıbbi ve kozmetik amaçlarla kullanılan kolonyaların birçok faydası bulunur. Virüs ve bakteriler üzerinde etkili olduğu bilinen 80 derece tütün kolonyası, etil alkol oranıyla sürüldüğü bölgeye zarar vermeden bakterileri öldürür. Bakterilerin çok biriktiği yer ellerdir ve gün içerisinde sık sık temizlenmesi gerekir. Yoğun bir tempoya sahip olan herkesin tercih ettiği kolonyalar, içerisinde bulunan alkol sayesinde ellere zarar vermeden bakterileri ortadan kaldırır. Mikroplardan korunmanın pratik bir yolu haline gelir. Cep boy olarak üretilen şişeleri gün boyu yanınızda taşıyabilir ve istediğiniz an ellerinizi kolayca dezenfekte edebilirsiniz. Zararsız içeriği ile küçük ve büyük her yaştan insanın kullanabileceği şekilde üretilir. Güçlü bir sakinleştirici özelliğe sahip olduğu için sinirli ve üzüntülü kişilere sıklıkla kolonya tutulur. Kişinin ferah hissetmesine ve içinin açılmasına yardımcı olarak ruh halini düzeltebilir. Bunun yanı sıra baygınlık geçiren kişiler için de tercih edilir. Bayılan kişiye kolonya koklatılması, kısa sürede kendine gelmesine yardımcı olabilir. Aynı zamanda yaymış olduğu güzel ve kalıcı kokusu ile ter kokusunu da giderir. Ortamlarda, kıyafetlerde ya da doğrudan ciltte güzel koku bırakır. Bu nedenle ev ziyaretlerinde de tercih edilir. Gelen misafirlere ikram etmek bir gelenek haline gelir. Sevilen bir diğer özelliği ise sıcak yaz günlerinde ferahlık sağlaması olur. Zararsız içeriği ile el dışında yüze de sürülür. Göz ile temas etmediği sürece, cilde herhangi bir zarar vermez ve her an ferahlık vermeye devam eder. Fransız tütün kolonyası çeşidi de müşterilerin ilgisini çeker. Tüm çeşitleri ile tütün kolonyası online olarak satışa sunulur. Faydaları ile sevilen tütün kolonyası tavsiye yorumlarında müşteriler, ürün hakkında deneyimlerinden bahseder. Trendyol üzerinde satışa sunulan tüm ürünlere göz atabilir, müşterilerin değerlendirmelerini inceleyebilirsiniz.

Avantajlı Tütün Kolonyası Fiyatı

Avantajlı Tütün Kolonyası Fiyatı

Kaliteli ve kalıcı kokusu ile satışa sunulan tütün kolonyası fiyatı, ürünün boyutuna ve içeriğine göre belirlenir. Kalıcı özelliği ile sahip olduğu kokuyu hemen kaybetmez. Ürünlerin ambalajları ise çevre dostu geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılır. Gerçek tütün kolonyası ile güzel kokulara sahip olabilirsiniz. Üst notalar kolonya sıkıldığı anda müşteriler tarafından duyulur. İçeriğinde yer alan karabiber, narenciye kabukları ve adaçayı gibi kokular serinlemeyi sağlar. Orta notalarda yer alan gül, yasemin, lavanta ve hint çimeni kokuları ise tende uzun süre kalıcılığı sağlar. Kullanılan son notalar ise tütsü, tütün, paçuli, vanilya kokuları gibi notalardan oluşur. Bu nota, kolonyanın sıkılmasının üzerinden belli bir süre geçtikten sonra kendini gösterir. Böylelikle tüm notaları ile müşterilerin birçok farklı koku almasını ve ferah hissetmesini sağlar. Özgün ve modern kokuları ile müşterilerin vazgeçilmezi haline gelir. Ürünle kokuyu uzun süre hissedebilirsiniz. Tütün kolonyası indirimli fiyatlarıyla müşterilere sunulur ve avantajlı paketlerden yararlanma fırsatı sağlar. Tüm boyutları ile kullanım kolaylığı sağlayan bu ürünleri, gittiğiniz her yerde yanınızda taşıyabilirsiniz. Tütün kolonyası çeşitlerinden satın alarak gün içinde istediğiniz her an kullanabilirsiniz. Kaliteli üretimi sayesinde uzun süre kullanıma uygundur ve bozulmaz. Bekledikçe güzelleşen bir kokuya sahip olduğu için parfüm yerine de kullanılır. Sprey kutuların içine aktararak gün boyu yanınızda taşıyabilirsiniz. Ev içinde temizlik sonrası güzel bir koku oluşması için etrafa sıkabilirsiniz. Gelen misafirlerinize ikram ederek onları güzel kokusu ile mest edebilir, pozitif duygular hissetmelerine sebep olabilirsiniz. Yaşanabilecek herhangi bir acil duruma karşı buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Trendyol’da Tütün kolonyası kullananlar tarafından paylaşılan görüş ve önerileri inceleyerek konforlu bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.