Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Kostüm & Aksesuar

" araması için 79743 sonuç listeleniyor

Dikkat Çeken Kostüm & Aksesuar Alternatifleri Trendyol’da!

Farklı etkinliklerde kullanılan çeşitli kıyafet ve aksesuar seçenekleri vardır. Bu ürünler, dikkat çekici tasarımlara sahip olabilir. Özellikle çocukların okul etkinliklerinde sıkça tercih edilen kostüm alternatifleri, birbirinden farklı parçalar içerebilir. Pelerin, şapka, eldiven, asa gibi çeşitli aksesuarlar; kostümlere renk katan detaylar arasında yer alır. Kostüm erkek müşteriler için de farklı şekillerde tasarlanır. Sevilen kahramanların kıyafetlerini ya da aksesuarlarını içeren seçenekler, dikkat çekici görünüm için tercih edilebilir. Vampir kostüm modelleri, cadılar bayramı gibi farklı etkinliklerde sıkça tercih edilir. Elbise ve pelerin gibi kıyafetlerin yanı sıra özel kolyelerle birlikte satışa sunulan alternatifler, dikkat çekici renkleri ile öne çıkar. Kırmızı ve siyah renklerin birleşimi ile öne çıkan bu seçenekler, organizasyon boyunca rahat olmanızı sağlayan materyallerden imal edilir. Giyme ve çıkarma sırasında herhangi bir sorun oluşturmayan modellerin yumuşak yapısı, cildin tahriş olmasını engeller. Özel partilerde ya da temalı eğlencelerde bu ürünlerden faydalanabilir. Bunun yanı sıra müzik festivallerinde de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Gerçekçi ayrıntılarla donatılan çocuk kostüm modelleri, farklı karakterlerin yansıtılmasına yardımcı olur. Eğlenceli bir gün geçirmek adına okullarda yapılan farklı aktivitelerde bu tasarımlar kullanılabilir. Renkli ve özel detaylara sahip olan birbirinden güzel ürün modellerini kolayca bulabilirsiniz. Müşterilerin kostüm tavsiye ve yorumlarını dikkate alarak dikkat çekici modelleri temin edebilirsiniz. Festival, prova, özel etkinlik ya da temalı partilerde giyebileceğiniz ürünlere yönelebilirsiniz. Trendyol sayesinde dikkat çekici tasarımlara sahip olan kostümlere erişebilirsiniz.

Konfor Sunan Yapılarıyla Öne Çıkan Kostüm Modelleri

Özel etkinliklerin konseptleri farklılık gösterebilir. Bu nedenle temaya uyumlu olan kıyafetlerin satın alınması önemlidir. Etkinliklere uyum sağlayabilmek adına farklı şekillerde tasarlanan pek çok ürün satışa sunulur. Kostüm modelleri, müşterilerin rahat edebilmesi adına geniş kalıplarda üretilir. Esnek ya da vücudu saran birbirinden farklı alternatif, ihtiyaç ve etkinlik detaylarına göre satın alınabilir. Farklı yaş gruplarına hitap eden modeller, renkli görünümleriyle ön plana çıkar. Yetişkin ve çocuklara özel olarak üretilen seçeneklerin beden yapısı farklılık gösterir. Vücuda oturan ya da salaş kesime sahip olan pek çok model vardır. Örümcek Adam kostüm partilerinde sıkça tercih edilen kahramanlardan biridir. Bu seçenekler, body suit ve pelerin içerir. Bunun yanı sıra özel maskelerle birlikte dikkat çekici görünüm oluşturulabilir. Setlerin içerisinde yer alan tulumlar, sırt kısmında yer alan fermuarlar sayesinde rahat bir biçimde giyip çıkarılabilir. Çocukların hayallerini süsleyen bu alternatifler, okulların özel etkinliklerinde ya da parti gibi organizasyonlarda rahatlıkla tercih edilebilir. Likralı malzemelerden üretilen modeller, esnek yapısı sayesinde gün boyunca rahat şekilde hareket etmeye yardımcı olur. Robot kostümü modelleri; paskalya, karnaval, bilim kurgu oyunları, yarışma, doğum günü partisi gibi etkinliklerde tercih edilir. Renkli görünüme sahip başlık ve tulum ile birleşen ürünler, renkli baskılara sahiptir. Kontrol panelleri ve renkli baskılar içeren bu modeller, tek parçadan oluşur. Böylelikle ekstra aksesuara ihtiyaç duymadan kullanılabilir. Şişme kostüm seçenekleri, kıyafetin yanı sıra pil kutusu ve hava pompaları ile birlikte satışa sunulur. Paskalya dönemlerinde ve karnaval günlerinde bu ürünlerden faydalanabilmek mümkündür. Dayanıklı malzemelerden üretilen ürünlerin havası, etkinlik boyunca kalıcılığını korur. Böylelikle kaliteli ve eğlenceli bir biçimde vakit geçirebilmek mümkün hale gelir. Kıyafetlerin tamamlanabilmesi ve şıklık kazanabilmesi için kostüm aksesuarları kullanılabilir. Fotoğraf çekme malzemeleri, şeytan çatalı, tüylü saç, kral tacı, şapka ve pelerin gibi birbirinden farklı aksesuarlar tercih edilebilir. Kostümlerin yapısına ve organizasyonun gerçekleştiği alana uygun olan aksesuarları kullanabilirsiniz. Trendyol sayesinde konfor sunan kostüm satın alabilirsiniz.

Renkli Görünüme Sahip Kostüm Çeşitleri

Kostüm çeşitleri, renkli görünümleri ile etkinliklerde dikkat çekmenize imkan tanır. Farklı dönemlerde gerçekleştirilen partiler ya da özel organizasyonlar, eğlenceli temalar içerebilir. Yetişkinlerin ve çocukların katıldığı etkinlikler farklılık gösterebilir. Cadılar bayramında sıkça tercih edilen Halloween kostüm modelleri, farklı detaylara sahiptir. Kadınlar için üretilen elbiseler, dikkat çekici parçaları ile öne çıkar. Başlık, kol manşetleri, püsküllü kemer alternatifleri; bu setler içerisinde yer alabilir. Neşeli bir atmosfer oluşturulabilmesi adına özel şapkalar satışa sunulur. Renkli görünüme sahip olan şapkalar sayesinde son derece keyifli ve eğlenceli bir biçimde vakit geçirebilir. Takması ve çıkarması kolay olan kostüm şapkası alternatifleri, yetişkin ve çocuklar arasında beğeni toplar. Kaliteli malzemeler sayesinde terleme ya da düşme gibi durumlar meydana gelmeden konforlu kullanım gerçekleştirilebilir. Aynı zamanda esnek ve cilt dostu olan modeller, rahatlığın artırılmasına destek olur. Çocukların özel günlerine eşlik eden Elsa kostüm modelleri, zarifliği ile ön plana çıkar. Eldiven, küpe, taç ve elbisenin birbiriyle olan uyumu; etkileyici görünüm oluşturur. Sihirli değnekler ile birlikte oluşturulan setler sayesinde sofistike bir tarz elde edilebilir. Yüksek kaliteli malzemelerden üretilen Unicorn kostüm modelleri de dikkat çeker. Kostüm partilerine renk katan bu modeller, özel kafa bantları ile canlı bir görünüm oluşturur. Katmanlı astar, elastik kemer, tül etek ile dizayn edilen ürünler sayesinde farklı bir tarz oluşturabilmek mümkündür. Venom kostüm modelleri, erkek çocukların dikkatini çeker. Özel partilerde eğlenceli bir biçimde rol yapmak isteyen çocuklar için bu alternatifler tercih edilebilir. Tulum ve maske ile bütünleşen ürünler, görünmez fermuarlar sayesinde kolaylıkla giyilip çıkarılabilir. Bunun yanı sıra ürünlerde yer alan net ve dikkat çekici baskılar, şık görünümün uzun süre korunmasını sağlar. Trendyol sayesinde kostüm kampanya fırsatlarından kolayca faydalanabilirsiniz.

Bütçe Dostu Aralıklarıyla Kostüm Fiyatları

Kostüm kıyafetleri, farklı detay ve renkler içeren tasarımları ile ön plana çıkar. Kaliteli malzemelerden üretilen alternatifler, organizasyon boyunca rahat şekilde hareket edebilmenize destek olur. Tekrar kullanıma uygun olan tasarımları satın alarak farklı organizasyonlarda da giyme fırsatı yakalayabilirsiniz. Yetişkin kostüm modelleri, farklı parçalar içerebilir. Bunun yanı sıra ideal uzunluk ve genişlik ölçüleri sayesinde müşterilerin kendi bedenine uygun olan alternatifleri satın alması mümkündür. 3D baskılara sahip olan alternatifler, ışık altında dikkat çekmenize imkan tanır. Fosforlu renklerle bezenen modeller, etkinlik süresince dikkatleri üzerinize çeker. Renk değişimi oluşmayan cosplay kostüm alternatifleri, deformasyonlara karşı dirençli bir biçimde tasarlanır. Özellikle bu modellerin elastik yapısı, etkinlik sırasında hareket kısıtlaması yaşamanızı engeller. Farklı baskılara sahip olan ürünlerin elde yıkanması tavsiye edilir. Sembolik oyunlar, temalı partiler, doğum günü etkinlikleri ve maskeli balolarda sıkça tercih edilen kostümlerin görünümleri farklılık gösterebilir. Çeşitli alanlarda kullanıma uygun şekilde tasarlanan seçenekler, net ve kaliteli baskılara sahiptir. Bu baskılar sayesinde canlı ve dikkat çekici görünüm mümkün hale gelebilir. Iron Man kostüm alternatifleri, gerçekçi görünümleri ile ön plana çıkar. Kırmızı, sarı ve siyah renklerin birleşimi ile dizayn edilen ürünlerin dikkat çekici görünümü bulunur. Bu ürünlerin göğüs kısmında yer alan şekil, belirgin detaylardan biridir. Tulum olarak satışa sunulan alternatiflerin yanı sıra iki parça halinde olan alternatifler de vardır. Kostüm fiyatları, tasarım ve kalite unsurları göz önünde bulundurularak belirlenir. Avantajlı fiyat aralıkları sayesinde kaliteli ve dikkat çekici ürünler satın alınabilir. Setlerin içeriği ve parça sayısı da fiyatların değişiklik göstermesinde etkilidir. Trendyol sayesinde kostüm indirim fırsatlarından faydalanabilir, dikkat çekici modelleri temin edebilirsiniz. Kostüm yorum kısmını inceleyerek doğru bedeni bulabilirsiniz.