İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Renk
Materyal
Fiyat
Tip
Cinsiyet
Koleksiyon
Desen
Ortam
Paket İçeriği
Ek Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Topuz Tokası

" araması için 1968 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Topuz Tokası Alternatifleri Trendyol'da!

İnsanlar günlük hayatında dış görünüşlerine oldukça önem verir. Özellikle kadınların ekstra önem verdiği saç modelleri, dış görünüşün altın anahtarıdır. Birbirinden farklı saç modelleri deneyen ve uygulayan kişilerin vazgeçilmez aksesuarı olan tokalar ise oldukça önem arz eder. Bu aksesuarların en önemlilerinden olan topuz tokası, günlük kullanımda ya da özel günlerde saça istenilen modelin verilebilmesi için kullanılan aksesuar çeşitlerinden biridir. Konforlu kullanım sağlayan, farklı renk ve tasarımlarıyla her zevke hitap eden, kombinlerin kusursuz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olan bu ürünler, kendi stilinde yeniliği arayanların vazgeçilmez tercihidir. Her toplama şekline uygun ürünler, günlük kullanımda şık bir görünüme kavuşmaya yardımcı olur. Bu ürünlerin şık bir aksesuar olmasının yanı sıra rahat bir kullanıma sahip olması da tercih edilmesinde rol oynar. Kaliteli ürünler ve aparatlar, özel günler için en güzel saç modellerinin yapılmasına imkan tanır. Özel günlerde tarzıyla fark yaratmak isteyenlerin ilk tercihlerinden biri olan topuz, gösterişli ve asil bir dış görünüş sağlar. Bunun için genelde kuaförlere ihtiyaç duyulsa da belirli eşyalar ve aparatlarıyla ayna karşısında profesyonel görünüşler ortaya çıkarmak kolay hale gelir. Bu ürünler birbirinden farklı görünüşler elde etmenizi sağlar. Isı kullanmadan pratik bir tarz elde etmenizi sağlayan ürünler, birçok farklı marka tarafından üretilir. Pratik topuz tokası sayesinde acil durumlarda hızlıca istediğiniz şekle ulaşabilir, dakikalar içerisinde harika görünüme sahip olabilirsiniz. Bu ürünlerin kullanım alanları oldukça geniştir. Günlük hayatta ya da özel günlerde özellikle uzun saçlı bireyler çoğu zaman bu stili tercih eder. Bu ürünler düz, kıvırcık ve dalgalı gibi her saç tipine uygun olarak üretilir. Aynı zamanda uzun ve kısa saçlar için de çeşitli seçenekleriyle farklı stiller yapmaya imkan tanır. Farklı stiller ve farklı görünüşler üretmek isteyen bireylerin ihtiyaçlarını karşılayan bu ürünler, markadan markaya değişiklik gösterir. Büyük, kıskaçlı, taraklı ya da kadife tasarımlar her kesimden müşteriye hitap edecek şekilde üretilir. Ürünleri incelemek için Trendyol’a girebilir, topuz tokası indirim dönemlerinde modellere uygun ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Her Saç Tipine Uyum Sağlayacak Topuz Tokası

Her Saç Tipine Uyum Sağlayacak Topuz Tokası

Bahsi geçen ürünler gür veya ince telli saçlar için ayrı şekilde üretilir. Ayrıca kısa saç topuz tokası kısa saçlı müşterilere kolay toplama imkanı sunar. Uzun saçlar ile yüksek toplama yapılan modeller, boynu daha uzun gösterir ve tutumların tepede toplanmasını sağladığı için yüzü hafifçe gerer. Bu sayede kişi daha genç bir görünüme kavuşur. Göz makyajının yoğun olduğu makyaj stillerinde yüksek toplamalar sayesinde yüz daha dikkat çekici hale gelir. Saçlara bu atili vermek için kadife topuz tokası kullanımı da doğal bir hava katar. Her saç rengine uygun aksesuar tasarımları ile saçlar olduğundan daha hacimli ve gür bir görünüm kazanır.

En kolay saç şekilleri arasında yer alan yarım toplanmış modeller, günümüzde pratikleriyle oldukça sık kullanılır.Bu modelde saçın üst kısmı toplanarak geri kalan kısım serbest bırakılır. Kıskaçlı topuz tokası en şık seçenekler arasında yer alır. Bu model ile yapılan saçlar ensede toplanır dağınık ya da muntazam bir görünüş elde edilir. Burgu topuz tokası ile burgu şekli verilen saçlar, doğal ve dalgalı bir görünüme sahip olur. Burgu içe doğru çevrilerek firketeler yardımıyla tutturulur. Uzun saçlar için diğer bir model olan örgülü stil, zahmetli gibi görünen fakat yapılması oldukça kolay bir model olarak karşınıza çıkar. Saçın ön tarafından iki tutamı klasik örgü şeklinde örülüp arka taraf lastikle sabitlenir. Daha sonra altta kalan tutamlar ensede toplanır ve saça şekil verilir. En sonunda örgüler çapraz olarak alttaki tutamların etrafına sarılır ve model hazır hale gelir. Bu saç stilini yapmak için özel tasarlanmış ürünler tercih edilir. Diğer bir seçenek olan dağınık tarz, kişinin ayna karşısında kendi kendine de yapabildiği en basit model olarak bilinir. Bu saç modeli için saç, arkadan toplanarak at kuyruğu yapılır ve atkuyruğu lastiğin etrafına döndürülerek sarılır, firketeler yardımıyla tutturulur. Kibar ve pratik bir model olan zarif örgü modelinde saçlar örüldükten sonra katlanarak tel aparatlarla sabitlenir. Dağınık tarz, saç yapımında kullanılan en basit modellerden biridir. Dağınık topuz tokası kullanılan modellerde enseden birkaç saç teli dışarıda bırakılır ve bu sayede daha şık bir izlenim elde edilir. Sokak stiline uygun olan dağınık ense stili da bu ürünler yardımıyla kolayca yapılabilir. Islak saçlara uygulanan köpük, saç tutamlarına ekstra hareket ve dalga kattıktan sonra tarak kullanmadan saçlar toplanır. Saç uçları bahsi geçen ürünün içinde bırakılır ve minik bir şekil elde ettikten sonra isteğe göre tel aparatlarla tutturur ya da tutamlar serbest bırakılarak dağınık görünüm sağlanır. Trendyol üzerinden farklı saç modelleri için üretilen ürünlere göz atabilir, filtreleme özelliği sayesinde ürünleri seçebilir, gönül rahatlığıyla alışverişinizi tamamlayarak saçlarınıza mükemmel bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Gösterişli Saç Modellerinin Adresi Toplama Aparatları

Gösterişli Saç Modellerinin Adresi Toplama Aparatları

Her tarzdan insan için uygun aksesuar kullanımı sayesinde saçlar düzgün ve hacimli görünür. Kısa saçlı müşteriler bu modelleri oluşturmada en çok küçük topuz tokası tercih eder. Kısa ve katlı stillerin hacimli görünüme sahip olması için saçlar sprey yardımı ile sabitlendikten sonra krepe tarağıyla hacim verilir ve yüzey düzleştirilir. Arkaya taranan tutamalar içeri kıvrılarak Fransız tarzı elde edilir. Saçlara balerin modeli vermek oldukça kolay hale gelir. Balerin topuz tokası kullanılırken tepeden at kuyruğu yapılan parça birkaç tutama ayrılarak at kuyruğunun çevresinde döndürülerek tel aparatlarla sabitlenir. 90’lı yılların modası olan ikiz stilleri elde etmek için ise tutamlar iki yandan ayrılır. Bu sayede tepeden toplanan saçlar, at kuyruğunda olduğu gibi dışarıya taşmaz. Bu modelin nostaljik havasını yansıtmak isteyenler için tutamlar tel aparatlar ile yukarıya doğru tutturulur. Aksesuarlar ile minimal bir görünümün elde edilmek istendiği modellerde tarak yardımıyla tutamlar ortadan ikiye ayrılır ve ensede toplanır. Kişilere son derece modern bir görünüm veren bu modele ekstra bir dokunuş katmak isteyenler metal topuz tokası kullanır. Arzuya göre sade, gümüş veya altın renkli bu tasarımlar nostalji ile moderni harmanlayarak mükemmel bir görünüm ortaya sunar. Aksesuar çeşitleri arasında farklı modelleri sevenler için onlarca değişik seçenek bulunur. Fileli, incili, boneli, lastikli, boncuklu, dalgalı fiber, kıskaçlı, fırfırlı, taraklı, çıtçıtlı, tiftikli, mıknatıslı ürünler gibi yüzlerce tasarım seçeneği müşterilere sunulur. Özellikle taraklı topuz tokası modelleri özel günlerde tercih ettiğiniz modelin tamamlayıcısı olur. Tutamların üstüne takılan bu tasarım, dışarıdan bakıldığında oldukça havalı ve modern bir görünüm sergiler. Çoğunlukla düğün, davet ya da nişan merasimlerinde tercih edilen bu tasarım, size gösterişli bir hava katar. Birçok farklı renkte ve modelde imal edilen bu ürünler sayesinde istediğiniz ihtişamlı görünümlere kavuşabilirsiniz. Yapılan kombinlerin tamamlayıcısı olan saç modelleri, her kadının dikkat ettiği noktalardan biridir. Trendyol’da uygun fiyatlı olarak satışa sunulan bu ürünleri hemen inceleyebilir, favorileme özelliğini kullanarak ürünleri daha sonra incelemek için favorilerinize ekleyebilir ve zevkinize uygun modeli seçebilirsiniz.

Göz Alıcı ve Kaliteli Ürün Çeşitleri

Göz Alıcı ve Kaliteli Ürün Çeşitleri

Her zevke ve stile hitap eden birçok ürün çeşidi vardır. Fileli topuz tokası ile 90’lı yılların modasını geri getirebilirsiniz. Lastikli aksesuar kullanımı oldukça kolaydır. Kıskaçlı tasarımlar ise tutamları kolayca kavrar ve düzenli bir stil yapmaya imkan tanır. Taraklı modeller, size daha klasik bir hava katarken kadife tasarımlar, rahatsız etmeyen yumuşak yapısıyla pratik bir kullanım sağlar. İnci ve boncuklarla bezeli özel tasarımlar için uygun, ahşap topuz tokası günlük kullanım için olduğu kadar şık tasarımlarıyla söz, nişan, nikah, düğün gibi özel günlerde de tercih edilir. Modele göre şekillendirilebilen taşlı topuz tokası kullanım çeşitliliği sağlar. Spiral, sünger, donut, fiyonk, hazır, hostes, japon, küçük, makarna, organize, postiş, spin, japon, küçük gibi farklı türde yüzlerce çeşit aksesuarla şık olmak kolaylaştırır. Sünger topuz tokası, özel dolgu malzemesiyle tutamlara hacim katarak doğal bir görünüm verir. Esnek yapısıyla ince ya da kalın telli tüm saç tiplerinde kullanılabilir. Toplanılan saç, lastik ile bağlandıktan sonra yavaşça aradan çıkarılır. Sünger, tutamların içinde kalarak size pürüzsüz bir görünüm verir. Sünger, düzgün ve profesyonel bir stil yapmayı sağlarken pratik bir kullanım sunar. Çubuk topuz tokası en kısa sürede tarz yaratmak isteyenler tarafından oldukça sık tercih edilir. Çubuklar onlarca farklı renk seçeneğiyle ve birbirinden değişik desenlerle ilgi çeker. Yapımı basit olan bir model, şık bir kalem topuz tokası ile bambaşka ve özenli bir şekle bürünür. Bahsi geçen bu ürünler, sizi arzu ettiğiniz modele kavuşturur. Trendyol, birbirinden farklı ürünleri topuz tokası kampanya dönemlerinde size sunar ve uygun fiyatlarla ürünlere sahip olmanızı sağlar. Bu sayede hem bütçenizi koruyabilir hem de istediğiniz tasarıma hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı Sunan Ürünler

Uzun Ömürlü Kullanım İmkanı Sunan Ürünler

Kelebek desenli, kalpli, çiçekli, taşlı kalem modeller kararma yapmayan özellikleriyle uzun süreli kullanım sağlamanın yanında gösterişli ve şık görünümleriyle de kombinleri tamamlamaya yardımcı olur. Kalem üretimlerin taşlarla bezeli modelleri son derece gösterişli bir aksesuar olarak ön plana çıkar. Telli topuz tokası tutamların derli toplu kalmasına yardımcı olur. Bone altı modeller, bonelerin düzgün görünmesi için oldukça elverişlidir. Bone altında kayma yapmayan ve kalıp gibi duran aksesuarlar, eşarplarla da uyum içinde kullanıma olanak sağlar. Tesettür topuz tokası sayesinde şallar muntazam bir görünüme kavuşur. Boneler ve şallar, bu ürünler yardımıyla pürüzsüz bir görünüm sergiler. Mandallı topuz tokası ise sert ve kırılmaz yapısıyla dayanıklılık isteyenler tarafından tercih edilir. Bahsi geçen ürünler, tekli olarak satışa sunulduğu gibi ikili topuz tokası olarak ya da isteğe göre çoklu set halinde alınabilir. Set sayesinde kuaföre gitmeden çok çeşitli profesyonel modeller yapılabilir. Setlerin içerisinde üçlü, beşli gibi istenilen miktara göre plastik topuz tokası da bulunur. Bu eşyalar; günlük kullanımda, özel gün ve gecelerde görünüşü taçlandırmak için en çok kullanılan aksesuarların başında gelir.

Rengarenk aksesuarlar içerisinde nikah ve düğünler için en çok beyaz topuz tokası tercih edilir. Siyah renk, farklı model ve kumaş seçenekleriyle en şık şekle sahip olmak için kullanılır. Günlük hayatta rahat bir kullanım isteyenler için ekoseli kumaşa sahip kırmızı modeller, gevşeme ve kayma yapmayan yapısıyla kombine uygun bir aksesuar olabilir. Ürünler için tasarlanmış ip, kendi tarzını kendi el emeğiyle yapmak isteyenler açısından farklı bir imkan sunar. Bu ipler sayesinde istenilen model arzuya göre tasarlanarak ellerde işlenir. Trendyol’dan ürünlere ulaşabilir, tarz ve zevkinize uygun alışverişi gönül rahatlığıyla yapabilirsiniz.

Şık Görünümlü ve Kullanımı Kolay Tasarımlar

Şık Görünümlü ve Kullanımı Kolay Tasarımlar

Bu ürünler kadınlar için olduğu kadar uzun saçlı erkeklerin de tercihi olur. Erkekler için yay şeklinde, zikzaklı, lastik ve plastik gibi farklı cinste ve renkte pek çok seçenek bulunur. Erkeklere karizmatik ve estetik bir görünüm verir. Topuz tokası modelleri ile farklı renk ve özellikte yüzlerce tasarım müşteriye sunulur. Son derece popüler olan sihirli topuz tokası, alışılmışın dışında bir tarz deneyimi yaşatır. Deforme olmayan özelliğiyle profesyonel stiller yapmaya imkan verir. Özellikle muntazam görünüm isteyen kadınlar için tercih sebebi haline gelir. Uzun ömürlü olan ürünler sayesinde saçlar gün boyu derli toplu kalır. Tül topuz tokası, ten rengine göre seçilebilir ve parlama yapmayan özelliğiyle gerçek ten rengine uygun bir görünüm sunar. Gelin topuz tokası, gelinler için özel olarak tasarlanır. İsteğe göre incili, tüylü, taşlı ve tüllü seçenekleriyle gelinliklerle tam bir uyumun yakalanması için en güzel aksesuarlardan biridir. İncilerin, beyaz ve gümüş taşların bir araya getirilmesiyle oluşturulan aksesuarlar balerin ve ense gibi şık görünüm isteyen gelinler için farklı tercihler sunar. Kurdele topuz tokası ise kurdelelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş tasarımıyla günlük hayatta kombinlere şık bir hava katar. Dört mevsim kullanıma elverişli bir ürün olarak rahatlığıyla ön plana çıkar. Makarna topuz tokası alternatifleri farklı renk seçenekleri ile müşteriye sunulur. Fırfırlı yapısı sayesinde yüzünüzde oldukça güzel duran bu tasarım günlük hayatta sıklıkla kullanılır. Topuz tokası yorum panelinden ürünleri kullanan müşterilerin değerlendirmelerine bakabilir, alacağınız ürüne karar verebilirsiniz. Topuz tokası kullananlar değerlendirmelerini bu panelde yaparak potansiyel müşterilere kolaylık sağlar. Trendyol’dan bu değerlendirmelere bakabilir, müşterilerin tavsiyelerini göz önünde bulundurarak kendinize uygun tasarımı seçebilir, indirimli ve avantajlı fiyatlarla alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Birbirinden Şık Modellerin Uygun Fiyatları

Birbirinden Şık Modellerin Uygun Fiyatları

Birbirinden şık aparat çeşitleri müşterilere onlarca farklı seçenek sunar. Dalgalı, fırfırlı, boncuklu, püsküllü, lastikli topuz tokası gibi yüzlerce alternatif uygun fiyatlı olarak satışa sunulur. Farklı renk ve tasarımlarıyla her zevke hitap eden, kombinlerin kusursuz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olan bu ürünler, konforlu kullanım sağlarken tarzında yeniliği arayanların vazgeçilmez tercihi haline gelir. En trend seçeneklerden olan yuvarlak topuz tokası, kendi tarzlarında farklılık arayanların rağbet ettiği ürünler arasında yer alır. File topuz tokası, pratik kullanımıyla kaliteli bir deneyim sunar. Büyük topuz tokası, gösterişli süslemeleriyle şıklık arayanların isteğine cevap verir. Yaşlı, genç, erkek ve kadın ayırmaksızın imal edilen bu üretimler her yaştan kişiye hitap eder. Çocuk topuz tokası seçenekleri farklı ve eğlenceli desenleri sayesinde çocukların dikkatini çeker. Profesyonel görünüm elde etmek isteyenlere topuz tokası tavsiye edilir. Birçok kullanım avantajı sağlayan bu ürünler, zamandan tasarruf yapmanızı sağlarken uygun fiyatları ile bütçenizi de korur. Uzun ömürleri sayesinde yeni bir ürün almanıza gerek kalmadan uzun süreler eşyaları kullanabilirsiniz. Mümkün olan en kısa sürede pratik bir şekilde zarif görünüm elde etmek için Trendyol’un fırsatlarla dolu alışveriş dünyasından topuz tokası online satış avantajı ile ürünleri satın alabilirsiniz. Özel günlerde ya da gündelik hayatta rahatlıkla kullanılan ürünlere avantajlı ve farklı fiyat seçenekleriyle müşterilerini memnun etmeyi başarır. Trendyol’da topuz tokası fiyatları, tarzınızda istediğiniz şıklığa ulaşmanız için oldukça makul seviyelerde tutulur. İstediğiniz stili yapmak için aparata ihtiyaç duyuyorsanız Trendyol’da aradığınız seçeneği rahatlıkla bulabilirsiniz. Siz de zevkinize uygun bir topuz tokası satın alarak istediğiniz stile sahip olmak için Trendyol’un avantajlı fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

Topuz Tokası Nasıl Kullanılır?

Topuz tokası; uzun saçlı kişilerin yaptığı topuzların içine sıkıştırılarak kullanılır. Dağınık saçların derli toplu durmasına yardımcı olur. Hem günlük hayatta hem de sosyal ortamlarda kendine sıklıkla yer bulan topuz modelini pratik biçimde saçınız üzerinde uygulayabilirsiniz. Bunun için geliştirilen topuz tokası farklı ebat ve renklere sahiptir. Topuz tokası farklı şekillere ve ölçülere sahip olabilir. Ensenin biraz üzerinde topuz yapılan saçın içine geçirilen çubuk tokalar bazen tekli bazen de ikili bir forma sahiptir. Kıskaçlı tokalar sayesinde herhangi bir yardıma ihtiyaç duymadan saçınızı toplayabilirsiniz. Böylece çeşitli işlere odaklanabilir ve saçınızı koruma altına alabilirsiniz.

Topuz Tokası Nerede Satılır?

Topuz tokası modellerini Trendyol üzerinden sipariş edebilirsiniz. Çok sayıda kişinin hayatında yer edinen bu tokalar, pratik biçimde topuz yapmaya yardımcı olur. Uzun saçlı kişiler, günlük yaşam içinde bazı zorluklar yaşayabilir. Çalışırken, temizlik yaparken veya masa başında herhangi bir şeye odaklanırken saçlar bazen gözleri kapatıp harekete engel olabilir. Trendyol’dan sipariş edebileceğiniz topuz tokaları sayesinde bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kendinize uygun modelleri kısa sürede bulabilirsiniz. Kıskaçlı, lastikli ya da süngerli tokalardan yardım alarak rahatlıkla saçınızı toplayabilirsiniz. Şekil ve renk olarak size uygun olan modelleri kolayca bulabilirsiniz. Spor ve yürüyüş gibi fiziksel aktiviteler sırasında böylece çok rahat edebilirsiniz.

Topuz Süngeri Ne İşe Yarar?

Topuz süngeri; saça şekil verdikten sonra elde edilen topuzun daha hacimli görünmesini sağlar. Özel günlerde saça topuz şekli vermek epey yaygın bir uygulamadır. Bu sırada topuzun hacimli olması beklenebilir. Saçın daha hacimli görünmesine yardımcı olan topuz süngerleri çeşitli ebatlara sahiptir. Doğru ebatı seçmek için saç uzunluğuna dikkat etmek gerekir. Saçı epey uzun olan kişiler daha büyük süngerler kullanabilirler. Bu sayede yeterince büyük bir topuz elde edebilirsiniz. Yumuşak bir yapıya sahip olan süngerler kafanızda herhangi biçimde ağırlık yapmaz. Böylece rahat biçimde hareket edebilirsiniz.