"

Topuz Tokası

" araması için 3352 sonuç listeleniyor

Topuz Tokası

Topuz Tokası

Trendyol,saç modellerinin vazgeçilmez aksesuarlardan biri olan topuz tokalarıyla kullanıcılarına yüzlerce farklı seçenek sunuyor. Topuz tokası, günlük kullanımda ya da özel günlerde saça istenilen modelin verilebilmesi için oldukça önemli bir ürün olarak ön plana çıkıyor. Konforlu kullanım sağlayan, farklı renk ve modelleriyle her zevke hitap eden, kombinlerin kusursuz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olan topuz tokaları, saç stilinde yeniliği arayanların vazgeçilmez tercihi haline geliyor. Her topuz modeline uygun tokalar, günlük kullanımda şık bir görünüme kavuşmaya yardımcı oluyor. Topuz tokalarının şık bir aksesuar olmasının yanı sıra rahat bir kullanıma sahip olması da tercih edilmesinde rol oynuyor. Trendyol’da bulabileceğiniz her tarza uygun konforlu ve uzun ömürlü topuz tokaları sayesinde saç modelinde istenilen şıklık ve rahatlığa ulaşılıyor.

Kaliteli topuz tokaları ve topuz aparatları, özel günler için en güzel topuz modellerinin yapılmasına imkan veriyor. Özel günlerde tarzıyla fark yaratmak isteyenlerin ilk tercihi çoğunlukla gösterişli bir topuz oluyor. Bunun için genelde kuaförlere ihtiyaç duyulsa da topuz tokaları ve aparatlarıyla ayna karşısında profesyonel topuzlar yapmak kolaylaşıyor. Onlarca topuz modeli arasından istediğiniz saç stiline göre topuz yapabilmeniz için Trendyol indirimli fiyat seçenekleri sunuyor.

Her Saç Tipine Uygun Farklı Topuz Tokası Kullanımları

Topuz tokalarının çok geniş bir kullanım alanı bulunuyor. Günlük hayatta ya da özel günlerde en şık saç modeli olarak çoğu zaman topuzlar tercih ediliyor. Topuz saç tokası; düz, kıvırcık ve dalgalı saçlar için her saç tipine uygun olarak üretiliyor. Aynı zamanda uzun ve kısa saçlar için de çeşitli seçenekleriyle farklı modeller yapmaya imkan veriyor. Ayrıca kısa saç topuz tokası saçı kısa olanlar için kolay topuz yapma imkanı sunuyor. Topuz tokaları gür veya ince telli saçlar için de aynı kullanıma sahip oluyor.Uzun saçların yüksek topuz yapıldığı saç modelleri, boynu daha uzun gösteriyor ve saçların tepede toplanmasını sağladığı için yüzü hafifçe gererek kişiyi daha genç bir görünüme kavuşturuyor. Yüksek topuzun hacimli görünebilmesi için topuz süngerine ihtiyaç duyuluyor. Saça at kuyruğu şekli verilip topuz süngeri takıldıktan sonra süngerin etrafına saçların sarılmasıyla yüksek topuz modeli elde ediliyor. Göz makyajının yoğun olduğu makyaj stillerinde yüksek topuzlar sayesinde yüz daha dikkat çekici hale geliyor. Saçlara bu modeli vermek için saç topuz tokası kullanımı da doğal bir hava katıyor. Her saç rengine uygun saçlı topuz tokalarıyla saçlar olduğundan daha hacimli ve gür görünüyor.

En kolay topuz modelleri arasında yer alan yarım topuz modelleri, günümüzde pratikliğiyle oldukça popüler.Bu modeldesaçın üst kısmı toplanarak geri kalan kısım serbest bırakılıyor ve topuz hazır hale geliyor. Saç aksesuarlı topuz, topuz için en şık seçenekler arasında yer alıyor. Saçlar ensende toplanıp dağınık ya da muntazam bir topuz yapılıyor. Fransız topuzu da hem asil hem de zarif bir görünüm sunuyor. Saçlar yukarıda toplanıyor ve saça burgu şekli veriliyor. Bu burgu içe doğru çevrilerek firketeler yardımıyla tutturuluyor. Uzun saçlar için diğer bir model olan örgülü topuz, zahmetli gibi görünen fakat yapılması oldukça kolay bir topuz modeli olarak karşımıza çıkıyor. Saçın ön tarafından iki tutamı klasik örgü şeklinde örülüp arka taraf lastik tokayla sabitleniyor. Daha sonra altta kalan saçlar, ensede toplanıp saça topuz şekli veriliyor. En sonunda örgüler çapraz olarak alttaki topuzun etrafına sarılıyor ve model hazır hale geliyor. Bu saç stiline en uygun toka olarak örgü topuz tokası tercih ediliyor. Diğer bir seçenek olan dağınık topuz, kişinin ayna karşısında kendi kendine de yapabildiği en basit topuz modeli olarak biliniyor.Bu saç modeli için saç, arkadan toplanarak atkuyruğu yapılıyor, atkuyruğu lastik tokanın etrafına döndürülerek sarılıyor ve firketeler yardımıyla tutturuluyor. Kibar ve pratik bir model olan zarif örgü topuz modelinde saçlar örüldükten sonra katlanarak tel tokalarla sabitleniyor.

Topuz tokası ile dağınık topuz yapmak saç yapımında kullanılan en basit modellerden biri. Dağınık topuz tokası kullanılan modellerde enseden birkaç saç teli dışarıda bırakılıyor ve bu sayede daha şık bir izlenim elde ediliyor. Sokak stiline uygun olarak dağınık ense topuzu da topuz tokaları yardımıyla kolayca istenilen saç modeline kavuşulabiliyor. Islak saçlara uygulanan köpükle saç tutamlarına ekstra hareket ve dalga kattıktan sonra tarak kullanmadan saçlar toplanıyor. Saç uçları topuz tokasının içinde bırakılıyor ve minik bir topuz elde ettikten sonra isteğe göre tel tokalarla tutturuluyor ya da tutamlar serbest bırakılarak dağınık görünüm sağlanıyor.

Kısa saçlılar içinuygun topuz tokası kullanımı sayesinde topuzlardüzgün ve hacimli görünüyor.Bu modelleri oluşturmada en çok topuz tokası küçük boy olanlar tercih sebebi oluyor.Kısa ve katlı saçların hacimli topuzlara sahip olması için saçlar spreylendikten sonra krepe tarağıyla saçlara hacim veriliyor ve saç yüzeyi düzleştiriliyor. Arkaya taranılan saçlar içeri kıvrılarak Fransız topuzu elde ediliyor.Saçlara topuz tokası ile balerin topuzu modeli vermek oldukça kolay hale geliyor. Balerin topuz tokası için tepeden at kuyruğu yapılan saçlar birkaç tutama ayrılarak atkuyruğunun çevresinde döndürülerek tel tokalarla sabitleniyor.

90'ların modası olan ikiz topuzları elde etmek için ise saçlar iki yandan ayrılıyor. Bu sayede tepeden toplanılan saçlar, at kuyruğunda olduğu gibi dışarıya taşmıyor. Bu modelin nostaljik havasını yansıtmak isteyenler için saç uçları tel tokalarla yukarıya doğru tutturuluyor.

Topuz aksesuarları ile minimal bir görünümün elde edilmek istendiği modellerde tarak yardımıyla saçlar ortadan ikiye ayrılıyor ve ensede toplanıyor. Kısa saça topuz tokasının takılmasıylaminik bir burgu topuz elde ediliyor. Saçlara son derece modern bir görünüm veren bu topuz modeline ekstra bir dokunuş katmak isteyenler için çıt çıt tokalar tercih ediliyor. Arzuya göre sade, gümüş veya altın renkli firketeler de saçlara aynı hareketli görüntüyü verebiliyor.

Topuz Tokası Çeşitleri Saçınız İçin Farklı Model Seçenekleri Sunuyor

Topuz tokası çeşitleri, farklı saç modelleri sevenler için onlarca değişik seçenek sunuyor. Fileli, incili, boneli, lastikli, boncuklu, dalgalı fiber, kıskaçlı, fırfırlı, taraklı, çıtçıtlı, tiftikli, mıknatıslı topuz tokası gibi yüzlerce topuz tokası seçeneği Trendyol’da uygun fiyatlı olarak satışa sunuluyor. Fileli topuz tokaları ile 90'ların modası geri geliyor. Lastikli kolay topuz yapma tokası kullanımı en rahat tokalardan biri olarak biliniyor. Kıskaçlı topuz tokaları ise saçları kolayca kavrıyor ve düzenli bir topuz yapmaya imkan veriyor. Taraklı topuz tokaları, topuzlara daha klasik bir hava katarken kadife topuz tokaları, rahatsız etmeyen yumuşak yapısıyla pratik bir kullanım sağlıyor. İnci ve boncuklarla bezeli özel saç tasarımları için uygun, ense topuz tokaları günlük kullanım için olduğu kadar şık tasarımlarıyla söz, nişan, nikah, düğün gibi özel günlerde de tercih ediliyor. Saç modellerine göre şekillendirilebilen taşlı topuz tokası kullanım çeşitliliği sağlıyor.

Spiral, sünger, donut, fiyonk, hazır, hostes, japon, küçük, makarna, organize, postiş, spin, japon, küçük, kalem topuz tokası gibi farklı türde yüzlerce çeşit topuz tokasıyla şık olmak kolaylaşıyor. Sünger topuz tokası, özel dolgu malzemesiyle saçlara hacim katarak doğal bir görünüm veriyor Esnek yapısıyla ince ya da kalın telli tüm saç tiplerinde kullanılabiliyor. Toplanılan saç, lastik ile bağlandıktan sonra topuzun arasından çıkarılıyor. Daha sonra alınan saç, topuzun üzerine dağıtılıyor ve tekrar lastik tokayla alt kısımdan boğumlanıyor. Sünger, saçların içinde kalarak topuza pürüzsüz bir görünüm veriyor. Bu basit kullanım sayesinde sünger topuz tokaları, düzgün ve profesyonel bir topuz yapmayı sağlarken hızlı ve pratik bir kullanım da sunuyor. Çubuk topuz tokası en kısa sürede topuz yapmak isteyenler tarafından oldukça sık tercih ediliyor. Çubuklar onlarca farklı renk seçeneğiyle ve birbirinden değişik desenlerle ilgi çekiyor. Yapımı basit olan bir topuz, şık bir kalem topuz tokasıyla bambaşka ve özenli bir şekle bürünüyor. Kelebek desenli, kalpli, çiçek motifli, taşlı, rengarenk kalem topuz tokalar, kararma yapmayan özellikleriyle uzun süreli kullanım sağlamanın yanında gösterişli ve şık görünümleriyle de kombinleri tamamlamaya yardımcı oluyor. Kalem topuz tokaların taşlarla bezeli modelleri son derece gösterişli bir aksesuar olarak ön plana çıkıyor. Tel topuz tokası ise saç tutamlarının derli toplu kalmasına yardımcı oluyor. Bone altı topuz tokası, bonelerin düzgün görünmesi için oldukça elverişli oluyor. Bone altında kayma yapmayan ve kalıp gibi duran bone altı topuz tokaları eşarplarla da uyum içinde kullanıma olanak sağlıyor. Şal topuz tokası sayesinde şallar muntazam bir görünüme kavuşuyor. Boneler ve şallar, bone altı topuz tokalarıyla pürüzsüz bir görünüm sergiliyor. Mandallı kumaş topuz toka ise mandallı kırılmaz sert yapısıyla dayanıklılık isteyenler için tercih ediliyor.

Topuz tokaları, tekli olarak satışa sunulduğu gibi ikili topuz tokası olarakya da isteğe göre çoklu set halinde alınabiliyor. Topuz tokası seti sayesinde kuaföre gitmeden çok çeşitli profesyonel topuz modelleri yapılabiliyor. Setlerin içerisinde üçlü, beşli gibi istenilen miktara göre plastik topuz tokası dabulunuyor.

Trendyol’da istenilen her renkte ve modelde topuz tokası çeşidi mevcut. Bu tokalar; günlük kullanımda, özel gün ve gecelerde saçları süslemek için en çok kullanılan aksesuarların başında geliyor. Rengarenk tokalar içerisinde nikah ve düğünler için en çok beyaz topuz tokası tercih ediliyor. Siyah topuz tokası, farklı model ve kumaş seçenekleriyle en şık topuzlara sahip olmak için kullanılıyor. Günlük hayatta rahat bir kullanım isteyenler için ekoseli kumaşa sahipbir kırmızı topuz tokası, gevşeme ve kayma yapmayan yapısıyla kombininize uygun bir aksesuar olabiliyor. Topuz tokaları, bayanlar için olduğu kadar saçı uzun olan erkekler için de tercih sebebi oluyor. Erkekler için yay şeklinde, zikzaklı, lastik ve plastik gibi farklı cinste ve renkte pek çok seçenek bulunuyor. Erkek topuz tokası, erkek kullanıcılar için saça karizmatik ve estetik bir görünüm veriyor.

Topuz tokası ipi, kendi topuzunu kendi el emeğiyle yapmak isteyenler açısından farklı bir imkan sunuyor. Bu ipler sayesinde istenilen topuz modeli arzuya göre tasarlanarak ellerde işleniyor.

En Trend Topuz Tokası Modelleri

Trendyol, topuz tokası modelleri ile farklı renk ve özellikte yüzlerce çeşit seçenek sunuyor. Son derece popüler olan sihirli topuz tokası, alışılmışın dışında bir topuz deneyimi yaşatıyor. Deforme olmayan özelliğiyle profesyonel topuzlar yapmaya imkan veriyor. Özellikle saçların muntazam görünmesini isteyen bayanlar için tercih sebebi haline geliyor. Uzun ömürlü olan sihirli topuz toka sayesinde saçlar gün boyu derli toplu kalıyor.

Saçlı topuz tokası, saç rengine göre seçilebiliyor ve parlama yapmayan özelliğiyle gerçek saç rengine uygun bir görünüm sunuyor. Siyah, kahve, kumral, platin gibi çok farklı renk seçeneğine sahip olan fiber sentetik saçlı topuz tokaları, saçlar toplandıktan sonra lastik tokayla topuzdan geçirilerek kullanılabiliyor. Temizlenmesi oldukça kolay olan ürün, ılık ve kremli suyla yıkandıktan sonra orijinal şeklini muhafaza ediyor. Uzun ömürlü olan saçlı topuz tokası, saç görünümünde olduğu için saçları olduğundan daha hacimli gösteriyor. Kabarık görünümüyle doğal saç izlenimi vererek saçları daha gür gösteriyor. Gelin topuz tokası, gelinler için özel olarak tasarlanıyor. İsteğe göre incili, tüylü, taşlı, tüllü seçenekleriyle gelinliklerle tam bir uyumun yakalanması için en güzel aksesuarlardan biri haline geliyor. İncilerin, beyaz ve gümüş taşların bir araya getirilmesiyle oluşturulan gelin topuz tokaları balerin topuzu, ense topuzu gibi şık saç modelleri isteyen gelinler için farklı tercihler sunuyor. Mucize topuz tokası, firketelere gerek kalmadan rahatlıkla topuz yapmaya yarıyor. Dağınık saçları döndürmek suretiyle vida gibi takılıyor. İki toka ile en gür saçlar dahi topuz etrafında saç bırakmadan toplanabiliyor. Saça karışmadan ve kırılmadan kolayca çıkarılabilme özelliğine sahip mucize topuz tokası, saç modelinde rahatlığı arayanlar için kolay bir kullanım sunuyor. Topuz tokası taşlı olanlar gelin tokaları için özel tasarımlı ürünler olabildiği gibi günlük kullanım için de olabiliyor. Taşlı topuz tokası, gösterişli bir saç stili oluşturmak isteyenlerin tercihi haline geliyor. Kurdele topuz tokası ise kurdelelerin bir araya getirilmesiyle oluşturulmuş tasarımıyla günlük hayatta kombinlere şık bir hava katıyor. Dört mevsim kullanıma elverişli bir ürün olarak rahatlığıyla ön plana çıkıyor. Kurdeleler bunun dışında fileli topuz tokalarının üzerinde topuzlara zarif bir görünüm vermek için de kullanılıyor.

Birbirinden Şık Topuz Tokaları Trendyol’da!

Trendyol’da birbirinden şık topuz tokası çeşitleri, kullanıcılara onlarca farklı seçenek sunuyor. Fileli, incili, boneli, lastikli, boncuklu, dalgalı fiber, kıskaçlı, fırfırlı, taraklı, çıtçıtlı, tiftikli, mıknatıslı topuz tokasıgibi yüzlerce toka seçeneği Trendyol’da uygun fiyatlı olarak satışa sunuluyor. Farklı renk ve modelleriyle her zevke hitap eden, kombinlerin kusursuz bir şekilde tamamlanmasına yardımcı olan topuz tokaları, konforlu kullanım sağlarken saç stilinde yeniliği arayanların vazgeçilmez tercihi haline geliyor.

En trend modellerden olan sihirli topuz tokalar, saç modellerinde farklılık arayanların rağbet ettiği ürünler arasında yer alıyor. Mucize topuz tokalar, pratik kullanımıyla kaliteli bir deneyim sunarken taşlı topuz tokalar, gösterişli süslemeleriyle şıklık arayanların isteğine cevap veriyor. Gelin topuz tokaları, gelinleri süsleyen en önemli aksesuarlardan biri olarak beğeniyle seçiliyor. Günlük kullanım için rahat bir seçenek olan kurdeleli topuz tokalar ve benzeri birçok toka çeşidiyle trendi yakalamak isteyenler Trendyol’u tercih ediyor.

En pratik kullanımlardan birini sunan sünger topuz tokaları, profesyonel topuzlar yapmak isteyenler için tercih sebebi haline geliyor. Mümkün olan en kısa sürede pratik bir şekilde zarif topuzlar yapabilmeniz için sünger topuz tokası fiyatları oldukça uygun düzeylerde tutuluyor. Trendyol’un fırsatlarla dolu alışveriş dünyasında siz de balerin topuz tokası satın alarak, harika bir topuz modeli yapabilirsiniz.

Özel günlerde ya da gündelik hayatta rahatlıkla kullanılan topuz tokaları, kullanışlılıkları ve farklı fiyat seçenekleriyle alıcılarını memnun etmeyi başarıyor. Trendyol’da topuz tokası fiyatları, saç modelinizde istediğiniz şıklığa ulaşmanız için oldukça makul seviyelerde tutuluyor.

İstediğiniz topuz modelini yapmak için tokaya ihtiyaç duyuyor, topuz tokası ne kadar diye soruyorsanız ve Trendyol’da aradığınız tokayı rahatlıkla bulabilirsiniz. Siz dezevkinize uygun bir topuz tokası satın alarak istediğiniz saç modeline sahip olmak için Trendyol’un avantajlı fiyatlarından yararlanabilirsiniz.