İlgili Kategoriler
Model Yılı
Garanti Süresi
Çözünürlük (Piksel)
Görüntüleme Teknolojisi
Garanti Tipi
Görüntü Kalitesi
HDR
İşletim Sistemi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

İbni Sina Kitapları ile Öğretici Öyküler

Televizyon, insanların günlük hayatında oldukça büyük bir yere sahiptir. Günün yorgunluğunu atmak isteyen kişiler için akşam eve gelip televizyon izlemek oldukça zevkli bir aktivitedir. Bu nedenle izlenecek olan televizyonun sahip olması gereken bazı özellikleri olmalıdır. 49 İnç TV sahip olduğu özellikler ile sizlerin daha kaliteli bir görüntü ile televizyon izleme aktivitenizi gerçekleştirmek amacı ile sizlere sunulmaktadır. Oldukça güçlü bir ekran özelliklerine ve teknolojik bağlantıları ile dikkatleri üzerine toplamayı başaran 124 ekran TV, günlük hayatta kullanmak için en çok tercih edilen televizyon modellerinden bir tanesidir. 49 inçlik bir genişliğe sahip olan bu televizyon sizlere hem kaliteli bir görsel sunuyor, hem de TV izlerken en küçük detayları dahi görebilmenize imkân sağlıyor. 49 İç TV boyutları oldukça idealdir. Bu bakımdan çoğu kişinin ilk tercihleri arasında yer alıyor. 49 inç TV tavsiye seçeneklerine bakıldığında kullanıcıların bu ürün modellerinden oldukça memnun olduğunu ve televizyon satın almak isteyen kişilere önerdiği görülmektedir. Fazlası ile güçlü bir çözünürlüğe sahip olan 124 ekran TV, sizlerin televizyon izleme saatini daha keyifli bir hale getirecektir. Kullanıcılarına büyük derecede kullanım kolaylığı sağlayacak olan bir donanıma sahiptir.

Televizyon Kullanımı

Televizyon Kullanımı

USB ve HDMI girişi de bu sahip olduğu donanımlardan bir tanesidir. Bu girişler sayesinde fotoğraflarınızı ya da videolarınızı daha kolay bir şekilde aktarabileceksiniz. Günlük hayatında yaşadığı yorgunluğu evinde atmak isteyen kişiler televizyonların menülerinde kafası karışabilmektedir. Bunun önüne geçmek için 124 ekran TV modellerinin oldukça işlevsel kumandaları bulunmaktadır. Bu kumanda sayesinde televizyonunuzun ayarlarında ya da menülerinde istediğiniz aramayı kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Smart özelliğine sahip olan 49 inç TV modelleri, cep telefonunuzu bir uzaktan kumanda gibi kullanmanıza imkân sağlamaktadır. Aynı zamanda televizyonun ekranını bir bilgisayar ekranı gibi kullanmanız mümkündür. Sahip olduğu internete bağlanabilme özelliği ile de merak ettiğiniz uygulamalara ya da programlara bu televizyon modelleri üzerinden erişebilirsiniz. İçerisinde cep telefonlarınızda bulunan sosyal medya uygulamaları, bluetooth gibi özellikler de yer alıyor. Sizlere sunulan bu tek bir ürün içerisinde pek çok özelliğe sahiptir. Ayrıca ihtiyaçlara da cevap veren bu 49 inç TV ile izlediğiniz dizi ya da filmler daha zevkli olacaktır. Bu imkânlardan yararlanmak için sizler de bir 124 ekran TV modellerinden kendinize uygun olan modeli satın alabilirsiniz.

49 İnç TV Çeşitleri

49 İnç TV Çeşitleri

Televizyon satın almak isteyen kişiler için bir televizyonun sahip olduğu özellikler oldukça önemlidir. 124 ekran TV, sahip olduğu özellikler ile kullanıcılarının dikkatini çekmektedir. 124 ekran smart TV, LED TV, android TV , 4k TV, smart LED TV gibi seçenekleri ile kullanıcıların kendi isteğine ve ihtiyacına göre seçim yapması mümkündür. Oldukça geniş ekran ekrana sahip olan 49 inç TV ölçüleri, her yaştan ve her kesimden insanın televizyon izlemesini daha kolay ve kaliteli bir hale getirecektir. 124 ekran TV, sahip olduğu özellikleri ile kendine ait bir görüntü kalitesini sizlerle buluşturuyor. Smart TV teknolojisi ile 49 inç televizyonlarınız ile internete bağlanarak internet üzerinden izlemek istediğiniz programları ya da dizileri izleyebilirsiniz. Ayrıca HDMI ve USB gibi teknolojiler ile de bilgisayarınızdaki ya da cep telefonlarınızdaki verileri televizyonlarınızda görüntüleyebilmeniz mümkündür. Pek çok farklı işletim sistemlerine sahip olan 124 ekran TV modelleri, sizlerin televizyonunuzu daha hızlı ve daha kolay bir şekilde kullanmanıza olanak sağlıyor. Sahip olduğu bütün bu özellikler ile kullanıcılarının kaliteli bir şekilde televizyon izlemesine imkân sağlayan bu televizyon modelleri, oldukça modern bir görüntüye de sahiptir. 3840 x 2160 piksel bir ekran çözünürlüğüne sahip olan 49 inç TV sahip olduğu 4k teknolojisi ile kullanıcılarına oldukça net bir görüntü kalitesi sağlamaktadır. LED, OLED ya da QLED gibi teknolojilere sahip olması bakımından da netliği ve canlılığı pek çok ekran özelliği ile birlikte sizlere sunmaktadır. Bu 124 ekran TV modelleri sayesinde evde dizi, film ya da program izlemek sinema salonunda izlemekten pek de farklı olmayacaktır. Kendine özgü bir görüntü çözünürlüğüne sahip olan bu televizyon modelleri ile televizyon izleme aktiviteniz daha eğlenceli olacaktır. İnternet özelliğine sahip olması ile televizyonunuz üzerinden internet tarayıcısına istediğiniz gibi girebilmeniz mümkündür. Bu da sizlerin rahatlığı açısından önemlidir. Televizyon kanallarında izleyecek bir şey bulamadığınız takdirde internet üzerinden ulaşabileceğiniz pek çok dizi, film ya da program bulunuyor. Bunları izlemek için de gerekli olan tek şey internet bağlantısıdır. İşletim sistemi sayesinde de sizlerin televizyon içerisinde daha hızlı bir şekilde dolaşmanız mümkündür. 124 ekran TV boyutları, televizyon izlemeyi daha keyifli bir hale getirmesi bakımından oldukça etkilidir.

Avantajlı 49 İnç TV Fiyatları Trendyol’da!

Avantajlı 49 İnç TV Fiyatları Trendyol’da!

49 İnç TV fiyatları, sahip olduğu özellikler bakımından farklılık göstermektedir. Televizyon modellerinin sahip olduğu uygulamalar 49 inç smart TV, LED TV, 4k TV, UHD TV, android TV,smart LED TV gibi seçenekleri ile kullanıcılara sunulmaktadır. Bu seçenekler tamamen kullanıcıların ihtiyacına göre üretilmektedir. LED teknolojisinin yer aldığı 49 inç TV boyutları sayesinde enerji bakımından tasarruf etmeniz mümkündür. Kişiler, televizyon izlerken görüntü kalitesinin ve canlı olmasını ister. Bu bakımdan bakıldığında 124 ekran TV, sahip olduğu görüntü çözünürlüğü sayesinde en ince detayları görebilmenize imkân sağlar. Bunun yanı sıra farklı fiyat seçenekleri ile de her bütçeye uygun bir şekilde yer alır. 124 ekran TV fiyatları, bu özelliklere göre değişkenlik gösterdiği için kişilerin kendi isteğine göre tercih edilebilir. 124 ekran TV ölçüleri, tam olarak rahat ve kolay bir kullanımın yanında kaliteyi de sizlere sunar. Birbirinden çeşitli 49 inç TV önerileri yer almaktadır. 124 ekran TV yorumları arasında ise olumlu yönde pek çok yorum görmek mümkündür. Kullanıcılarına üst düzey bir izleme kalitesi sunan bu televizyon modelleri, sahip olduğu LED teknoloji açısından çok yaygın bir şekilde tercih ediliyor. Bu teknoloji kullanıcıların enerji tasarrufu sağlamalarına yardımcıdır. Bu açıdan sahip olduğu fiyat ile sizlere hem kaliteli, hem de tasarruflu bir aktivite sunuyor. Aynı zamanda bu özelliklerin dışında tasarım olarak da oldukça etkileyicidir. Sahip olduğu şık ve modern tasarım ile evinizin dekorasyonuna uyum sağlayacak ve evinizin daha modern gözükmesine katkıda bulunacaktır. Ayrı bir havaya sahip olan 49 inç TV ile evlerinizde film ya da dizi izlemek daha etkileyici ve rahat olacaktır. Çünkü çoğu insan evinde rahat bir şekilde dizi ya da film izlemekten fazlası ile zevk alır. Bu zevki kullanıcılarına yaşatmayı başaran 124 ekran TV modelleri, son teknolojiye sahip modelleri ile sizlere sunuluyor. Geniş ekranı ile de televizyonunuzda istediğiniz işlemi zorlanmadan yapabilmeniz mümkündür. Her bütçeye uygun fiyat aralığına sahip 124 ekran TV modelleri, sizlerin enerji bakımından tasarruf etmenize de yardımcı olarak evinize katkı da bulunur. Sizler de bu birbirinden farklı 49 inç TV modellerine sahip olmak için Trendyol sayfasına göz atarak 49 inç TV kampanyaları arasından istediğiniz seçeneğe sahip olabilirsiniz.