İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Smart TV
Wi-Fi Özelliği
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Çözünürlük (Piksel)
Görüntüleme Teknolojisi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Dahili Uydu Alıcı
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

40 İnç TV Modelleri ile Futbol Maçlarını Kaçırma

Teknolojinin insan hayatına kattığı en önemli aletlerin başında televizyonlar geliyor. Televizyonlar başta evler olmak üzere her ortamda kullanılabilecek olan elektronik aletlerdir. İnsanların eğlenmesini, dünyadan haberler alabilmesini ve daha pek çok avantajı sağlar. Televizyon modelleri arasında en çok tercih edilenlerden bir tanesi 40 inç TV olarak bilinen 102 ekran televizyonlardır. 40 inç TV ölçüleri ortalama boyutlara sahip olduğu için başta evler olmak üzere istenilen alanda kullanım için uygundur. 40 inch TV modelleri özellikleri bakımından onlarca farklı çeşide sahip olabilir. Onlarca farklı marka tarafından üretimi sağlanan bu televizyonlar teknolojinin son ürünü olarak internet bağlantısından bluetooth bağlantısına kadar pek çok özellik ile donatılmıştır. Bu özellikler sayesinde televizyonlarınızı çok işlevsel bir şekilde kullanabilirsiniz. Çerçeveli ya da çerçevesiz modeller sayesinde isterseniz sonsuz görüntü teknolojisinden de faydalanabilirsiniz. 40'' TV modellerini isterseniz TV ünitesinin üzerinde kullanabilir isterseniz de bir aparat yardımı ile duvara monte ederek kullanabilirsiniz. Büyük salon ya da oturma odalarında da tercih edebileceğiniz bu televizyonlarda hem görüntü kalitesini hem de ses kalitesini bir arada bulabilirsiniz. Birbirinden farklı özelliklere sahip olan 40 inç monitör TV çeşitleri arasından ihtiyaçlarınıza en uygun modeli bularak saniyeler içinde sipariş verebilirsiniz. Birbirinden kaliteli markalar tarafından üretilmiş olan 10 ekran televizyon modellerinin tamamını Trendyol sayesinde bir arada bulabilir ve ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun ürünü bularak hemen satın alma işlemlerini kolayca tamamlayabilirsiniz.

40 İnç TV (102 Ekran TV) Modelleri

40 İnç TV (102 Ekran TV) Modelleri

40 inç TV olarak da bilinen 102 ekran TV, farklı özelliklere sahip olan çeşitlere ev sahipliği yapmaktadır. Bu çeşitlerin her biri sahip olduğu özellikler nedeniyle işlevsel bir kullanım sunmaktadır. İlk olarak son yılların en popüler TV modellerinin başında internet erişimi olan televizyonlar gelir. 102 ekran TV internetli olan modelleri, televizyonu kullanarak çeşitli sosyal medya platformlarına ve internet tarayıcılarına erişilmesine de olanak tanır. Bu da yalnızca televizyon kanallarını değil farklı platformları kullanarak dizi ve film izlemenizi sağlar. Standart LCD televizyonlardan farklı olarak 102 ekran LED TV modelleri, CCFL ile değil LED kullanılarak ışık kaynağı sağlayan televizyon modelleridir. 40 inç lcd TV modellerinden tek farkı ışık kaynağının farklı olmasıdır. Bunun dışında sahip olduğu diğer özellikler aynı olabilir. Teknolojinin her geçen gün gelişmesi televizyonların da yeni özelliklere sahip olmasına neden oluyor. Son yıllarda geliştirilen televizyonların en önemli özelliklerinden bir tanesi 4K görüntü kalitesine sahip olmalarıdır. 102 ekran 4K TV, 4K çözünürlük sunan modellerdir. Bu televizyon modelleri yatayda 3840, dikeyde 2160 piksel olmak üzere yaklaşık 8,3 milyon piksel ile görüntüyü sunar. Bu da oldukça canlı ve gerçekçi görüntüler yansıtması anlamına gelmektedir. Eğer evinizde sinema kalitesinde görüntü veren bir televizyon kullanmak istiyorsanız 4K özelliğe sahip olan modelleri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 4K görüntü kalitesi sunan televizyon modellerini UHD olarak da bulabilirsiniz. Ultra HD özelliklere sahip olan bu modeller normal televizyonlara göre 16 kat daha fazla görüntü kalitesi sunar. 40 inç UHD TV modelleri sayesinde de çok yüksek çözünürlüklerde TV izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Bir diğer 40 inç televizyon modeli ise smart televizyonlardır. 102 ekran TV smart, akıllı TV olarak bilinen modellerdir. Bu modeller standart televizyonlardan farklı olarak içerisinde web teknolojileri entegre edilmiş televizyonlardır. İnternet erişimine olanak sağlayan televizyon modellerinin başında gelmektedir. Bütün bu modeller arasında hem bütçenize hem de ihtiyacınız olan özelliklere bağlı olarak seçim gerçekleştirebilirsiniz. 102 ekran televizyon modelleri yalnızca bu özelliklere sahip değildir. Bluetooth bağlantısı, scart girişleri, uyku zamanlayıcısı, çocuk kilidi, hangi enerji sınıfına dahil olduğu, dahili uydu alıcısı gibi özellikleri de barındırmaktadır. Bir bütün halinde inceleyerek karar verebilirsiniz.

40 İnç TV (102 Ekran TV) Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

40 İnç TV (102 Ekran TV) Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Elektronik cihazlar insan hayatının her yerinde mevcut olan ürünlerdir. Televizyonlarda yıllardır insan hayatında var olan ve teknolojinin gelişmesi ile gelişmeye devam eden elektronik cihazların başında gelmektedir. Bütün elektronik cihazlarda olduğu gibi 40 inç TV smart modellerinde de dikkat edilmesi gereken bazı özellikler bulunuyor. İlk olarak internet erişimi olup olmadığı önemli detaylardan bir tanesidir. Smart TVlerin tamamı internet desteğine sahiptir. Bu nedenle 102 ekran TVler arasında seçim yaparken mutlaka smart yani akıllı TV olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta ise ekran çözünürlüğüdür. 102 ekran televizyonlar farklı çözünürlüklere sahip olabilir. Eğer çok yüksek bir ekran çözünürlüğü ve görüntü kalitesi istiyorsanız 102 ekran UHD TV modellerini tercih edebilirsiniz. Bu modeller size normalden kat kat daha canlı ve gerçekçi görüntüler sağlar. 102 ekran UHD TV modelleri, çözünürlüğü en yüksek olan ürünlerdir. 4K TV olarak da bulabileceğiniz bu modeller sayesinde gerçekçi ve renkleri çok daha canlı olarak yansıtan bir televizyona sahip olabilirsiniz. Bunun dışında HD, Full HD gibi farklı çözünürlüklerde olan seçenekleri de değerlendirebilirsiniz. Televizyon alacağınız zaman sunduğu yan özellikler de oldukça önemlidir. Örneğin bağlantı çeşidi, bluetooth desteği olması, scart ve usb girişlerinin olup olmaması, garanti süresi gibi detaylar da seçim yaparken göz önünde bulundurulması gereken özelliklerdir. Bütün bu noktalara dikkat ederek sayfamızda bulunan 102 ekran TV modelleri arasından size uygun olan bir ürün bulabilirsiniz.

102 Ekran TV Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

102 Ekran TV Fiyatları ve Kullanıcı Yorumları

40 inç internetli TV çeşitleri fiyatlandılırken en önemli kriter elbette televizyonun sahip olduğu özelliklerdir. Televizyonun özellikleri ne kadar gelişmişse fiyat aralıkları da o ölçüde artış gösterecektir. 102 ekran TV ölçüleri 40 inç yani 101,60 cm dir. 89 cm x 50 cm ölçülerinde olan bu televizyonlar onlarca farklı özelliğe sahip olarak satışa çıkar. Bu özellikler ise 40 inç TV fiyatları belirlenirken önemli bir rol oynamaktadır. Hd görüntü kalitesi sunan bir TV ile 4K görüntü kalitesi sunan bir TV arasında fiyat farklılıkları görülecektir. Çünkü ekran çözünürlükleri ciddi derecede farklılık gösterir. Buna bağlı olarak da görüntü kalitesi, canlılık ve netlik de değişecektir. Trendyol aracılığı ile her bütçeye uygun bir 102 ekran TV modeli bulabilirsiniz. Hem özellik hem de markaların çeşitliliği açısından oldukça geniş bir ürün yelpazesinde inceleme yapabilirsiniz. TV’ler arasında inceleme yapacağınız zaman dikkat etmeniz gereken önemli noktalardan biri de ürüne yapılmış olan yorumlardır. 102 ekran televizyon yorumları arasında diğer kullanıcıların memnuniyet durumlarını, özelliklerin nasıl olduğu gibi ayrıntıları bulabilirsiniz. Ayrıca 40 inç TV tavsiye ve öneri niteliğinde olacak yorumları da bu bölümde okumanız mümkündür. Trendyol sayfasında bulabileceğiniz her bir ürün için özellik ve fiyat açısından karşılaştırma yapabilirsiniz. Özellikle ev içerisinde de kullanacağınız televizyonlarınız için fonksiyonel özelliklere sahip olmasına dikkat edebilirsiniz. 102 ekran TV kampanyaları sayesinde çok daha avantajlı ve indirimli fiyatlar ile televizyon sahibi olabilirsiniz. Online alışverişin sağladığı ayrıcalıklardan yaralanarak hem 102 ekran televizyon modellerini hem de ekran koruyucularını bir arada bulabilirsiniz.