İlgili Kategoriler
Fiyat
Ekran Boyutu
İşletim Sistemi
Smart TV
Model Yılı
Görüntüleme Teknolojisi
Görüntü Kalitesi
Çözünürlük (Piksel)
Renk
Dahili Uydu Alıcı
Kurulum Gerekli mi?
HDR
Garanti Süresi
Enerji Sınıf Aralığı
Enerji Sınıfı
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Wi-Fi Özelliği
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

50 İnç - 127 Ekran Tv

" araması için 184 sonuç listeleniyor

50 İnç TV (127 Ekran Tv) Çeşitleri ile Maç Keyfini Yaşa

Görüntüleme teknolojilerinin ilerlemesi ile birlikte hem boyutları büyüyen hem de fonksiyonları artan televizyonlar, ev konforunda sinematik seyir keyfi sunan ve gerçeğe yakın görüntü sağlayan cihazlar olarak kullanıcıların beğenisine sunulur. Ekstra canlı renkler, yüksek karşıtlık, ortam ışığına göre otomatik renk düzenleme, ekstra derinlik ve dahili surround ses sistemleri gibi yeni nesil teknolojiler ile donatılan televizyonlar, evinde özel bir seyir alanı oluşturmak isteyen kullanıcılara farklı ölçülerde birçok alternatif vadeder. Türkiye'de ve dünyada önemli teknoloji markaları tarafından geliştirilen 50 inç, başka bir ifadeyle 127 cm ekran TV modelleri, evinde sinema ortamı oluşturmak isteyen kullanıcılar tarfından en yoğun ilgi gören televizyonlar arasındadır.

50 İnç TV Özellikleri

50 İnç TV Özellikleri

Marka ve modele göre farklı özelliklere sahip olan 50 inç televizyonlar, genel olarak salon ve oturma odalarında tercih edilen cihazlardır. Sahip oldukları teknolojilere göre düz veya kavisli formda olabilen 50'' TV modelleri, kullanıcılara LED ve OLED gibi farklı aydınlatma seçenekleri de sunar. 50 inç LED TV, dahili ekran aydınlatması olmayan ve dış ışık kaynağına ihtiyaç duyan bir tasarıma sahipken 50 inç OLED TV ise kendiliğinden ışık yayan panellerden oluşur. Epey geniş ekranlar olan 50 inç TV ölçüleri ile kullanıcılara oldukça geniş bir seyir alanı sunar. Modelden modele birkaç cm fark etse de 50 inç TV boyutları ortalama 111 x 62 cm’dir. Yüksek çözünürlük ve gerçeğe yakın görüntü oluşturması ile öne çıkan 50 inç TV 4K, 3840 x 2160p çözünürlük ile film ve dizi izlemek isteyen kullanıcılara hitap eder. Çoğu 50 inch TV, yüksek görüntüleme teknolojilerinin yanı sıra yeni nesil ses teknolojileri ile donatıldığı için kullanıcılara filmin içindeymiş gibi hissettirir. Film, dizi ve kanal yayınlarının yanı sıra internette gezinme ve online film/dizi izleme ayrıcalığı da sunan 50 inç TV Smart modelleri ile dikkat çeker. Zengin bağlantı seçenekleri sayesinde gelişmiş ses sistemleri eklenebilen televizyonlar ayrıca oyun konsolları ile de uyumludur.

127 Ekran TV Fiyatları

127 Ekran TV Fiyatları

Sahip oldukları özelliklere göre farklılık gösteren 50 inç TV fiyatları, marka ve modele göre de değişir. 127 ekran LED TV ile aynı ölçülerdeki OLED TV farklı bir fiyatlandırma ile satışa sunulurken akıllı televizyon özellikleri daha baskın olan ve kullanıcılara yüksek çözünürlüklü seyir ayrıcalığının yanı sıra online olma avantajı da vadeden 127 ekran Smart TV modellerinde de farklı bir fiyatlandırma söz konusudur. 3D görüntüleme, kablosuz internete bağlanma, oyun konsolları ile uyumluluk gibi özellikler de fiyat konusunda belirleyicidir. Öte yandan çerçevesiz ve kavisli (curved) olan 127 ekran TV 4K modelleri ile çerçeveli ve düz ekranlı olan modeller arasında da fiyat farkları bulunur. Genel olarak bir televizyondan beklenenden çok daha fazlasını sunan yeni nesil 50 inç televizyonlar, fonksiyonlarına ve ekstra özelliklerine göre farklı bütçelere hitap eden fiyat seçeneklerine sahiptir.

Tüm 50 İnç TV (127 Ekran TV) Modelleri Trendyol’da

Tüm 50 İnç TV (127 Ekran TV) Modelleri Trendyol’da

Kontrast aralığından ekran parlaklığına kadar birçok görüntüleme modunda kişiselleştirilebilme avantajı sunan 127 ekran Smart TV modelleri, yüksek kaliteli bir seyir için dev ekranlardan çok daha fazlasını sunar. Film izlemenin yanı sıra gerçekçi oyun deneyimi de vadeden 127 ekran TV ölçüleri sebebiyle filmin veya oyunun tüm detaylarını yakalama olanağı da tanır. Tüm marka ve model 50 inç televizyonları tek bir platformda sizlerin beğenisine sunan Trendyol sayesinde söz konusu televizyonlar hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenebilirsiniz. 50 inç TV tavsiye ve incelemelerinin yer aldığı kullanıcı yorumlarını okuyarak, kendiniz için en uygun ürünü belirleyerek Trendyol’un uygun fiyat ve güvenli ödeme seçenekleri ile hemen sipariş oluşturabilirsiniz.