Marka
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Sunny

" araması için 1138 sonuç listeleniyor

En Yeni Teknolojilerle Sunny Ürünleri Trendyol’da!

Teknolojiye açılan kapı olarak bilinen Sunny markası, elektronik üretimlerini genel olarak küçük ev aletleri, uydu alıcısı, televizyon, hoparlör, tablet, plazma gibi kategoriler ile öne çıkarır. Gerek ülke içerisinde gerek uluslararası platformda başarılı bir şekilde büyümeye devam eden markanın teknolojik modelleri müşterilerin beğenisini kazanır. Küçük ev aletleri üretiminde lider konumda olan marka, günlük hayatta sıklıkla ihtiyaç duyulan elektronik aletleri üretir. Bu elektronik aletler arasında önemli bir paya sahip olan Sunny televizyon seçenekleri, farklı ölçü ve tasarımlarda üretilerek satışa sunulur. Sunny 43 inç, 49 inç, 50 inç, 55 inç, 65 inç ekran olarak çeşitlilik gösterir. Ekran boyutunun görüntü kalitesi noktasındaki önemi müşterilerin dikkat ettiği konulardan biridir. Bu nedenle marka çeşitli boyutlarda yüksek çözünürlüğe sahip Sunny TV üretimi yapar. Bu ürünler Sunny 109 ekran, 127 ekran, 140 ekran, 165 ekran olarak farklı modellere sahiptir. Ayrıca Sunny plazma ile görüntü kalitesi yüksek seyir keyfi, müşterilerin üzerinde durduğu önemli bir husustur. Yalnızca televizyon değil televizyonun ayrılmaz parçası konumunda olan kumanda üretimi de yapar. Sunny kumanda televizyonun kullanımı için gerekli olan ekipmanların başında yer alır. Yalnızca bununla kalmayarak kalıpların dışına çıkan marka, sıcaklık ayarında kullanılan kumandaların üretiminde de yer alır. Bu noktada değinilmesi gereken markanın bir diğer üretimi ise Sunny uydu alıcısıdır. Televizyon kanallarının görüntü olarak ekrana yansımasına hizmet eden uydu alıcılarına ve fazlasına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Üstün Teknolojilere Sahip Sunny Modelleri

Üstün Teknolojilere Sahip Sunny Modelleri

Sunny birçok alanda üretime sahiptir. Bu noktada markanın önemli üretim sahasına sahip olduğu küçük ev aletlerine değinmek gerekir. Evlerin vazgeçilmez yaşam alanlarından biri de mutfaktır. Yiyecek hazırlama aşamasında Sunny kettle, tost makinesi, rondo markanın gözde ürünlerindendir. Tüm bu Sunny ürünleri kolay kullanım özellikleriyle öne çıkar. Suyun uzun süre sıcak kalmasını sağlayan güçlü bir elektronik iç hacme sahiptir. Ayrıca ürünün yapısı bir termos işlevi görmesi için özel olarak tasarlanır. Bu özellik sayesinde elektrik ile bağlantısı kesilse dahi sıcaklığın korunması bakımından termos işlevi gösterir. Markanın mutfak gereçleri hususunda önemli bir role sahip diğer ürünü ise Sunny çaycı modelidir. Yüksek güç kapasitesi ve geniş bir iç hacme sahip olan çaycı, tıpkı kettle gibi termostan esinlenerek sıcak tutma işlevini gerçekleştirmesi için uzmanlar tarafından özenle tasarlanır. Mutfakta gerçekleşebilecek tehlikelerin önüne geçmek adına suyun kaynama ile buharlaşması sonucu susuz kalma riskine karşı emniyet mekanizmasına sahiptir. Kolaylıkla temizlenebilir. Model estetik bir görünüme ve geniş iç hacme sahiptir. Böylece uzun ömürlü kullanım imkanı ile öne çıkar. Ayrıca katı ürünlerin inceltilmesi veya parçalanması noktasında Sunny blender seti müşterilere yardımcı olur. Mutfağın vazgeçilmezlerinden olan Sunny buzdolabı ile sebzeler ve meyveler uzun süre tazeliğini korur. Ürün dış tasarımı ile de dikkat çeker. Sunny yorumlarında özellikle geniş iç hacmi, çeşitli renklerde üretiminin bulunması, elektrik tasarrufu noktasında dikkatli olması ve estetik görünümü sıkça bahsedilen hususlardır. Bunun yanı sıra mutfağın yüzölçümü bakımından küçük olması sebebi ile normal boyutlarda buzdolabı kullanılamayan evler için marka Sunny mini buzdolabı üretimi yapar. Alandan tasarruf etmek isteyenler için ideal portatif bir ürün niteliğindedir. Bunun yanı sıra içecek hazırlama kategorisinde yer alan Sunny elektrikli cezve kullanım kolaylığı ile karşınıza çıkar. Ürünün asıl vazifesi Türk kahvesi pişirmesidir. Bunun yanı sıra mini su ısıtıcısı görevini de yerine getirir. Bu sayede sıcak su ile hazırlanabilecek tüm içecekleri hazırlama kolaylığı sağlar. Yaşam alanınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz bu pratik ev gereçlerine Trendyol üzerinden hızlıca ulaşabilirsiniz.

İndirimli Teknolojik Ürünleriyle Sunny Çeşitleri

İndirimli Teknolojik Ürünleriyle Sunny Çeşitleri

Marka, küçük ev aletlerinin yanı sıra akıllı cihaz üretimi de yapar. Bunların başında ise Sunny tablet gelir. Tabletler son teknolojik gelişmelere uygun biçimde tasarlanarak satışa sunulur. Yüksek teknik özellikleri bulunur. Bunun yanı sıra dış tasarımı itibari ile şık bir görüntü sunar. Hem çocuklarınızın kullanabileceği bir oyun aracı hem de iş hayatınızı kolaylaştıran android işletim sistemine sahip bir üründür. Pil kalitesinin yüksek olması sebebi ile uzun süreli olarak kullanım imkanı tanır. Marka aynı zamanda temizlik gereçleri noktasında da kendisini öne çıkarır. Evin demirbaşı sayılan çamaşır makinelerinde de üretim yapan firma yüksek kilogramlı çamaşır yıkama keyfi sunar. Sunny el süpürgesi, müşterilerine temizlik noktasında büyük kolaylık sağlar. Kullanım kolaylığı da ürünü ön plana çıkarır. Süpürgenin çeşitli başlıklara ve yüksek hacimli toz torbasına sahip olması da avantajlardan biridir. Toz torbasının doluluğunu gösteren ekranın bulunması sayesinde tercih edilir hale gelir. Son zamanların gözde ürünü olan robot süpürgeler konusunda karşınıza Sunny Hero Power çıkar. Yüksek emiş gücü ve su seviyesine göre paspas imkanı bulunur. Kolayca kurulum sağlanır ve uzaktan kontrol mekinizması ile ev temizliğinin bir numaralı yardımcılığını üstlenir. Ayrıca markanın ev için vazgeçilmez olan ütü üretimi de bulunur. Sunny ütü modelleri kısa sürede yüksek sıcaklığa ulaşarak kıyafet kırışıklıklarının açılmasında uzmandır. Su haznesinin geniş olması ütü işleminin bölünmemesi adına önemlidir. Ev aletleri konusunda uzman olan marka Sunny hoparlör üretimi de yapar. Yüksek kalite de müzik zevkini müşterilerine yaşatır. Bu zevki radyoları ile de tamamlar. Sunny radyo, kaliteli ses ayarı sayesinde kulak sağlığınıza zarar vermeksizin müzik dinlemenize olanak tanır. Modellerin tüm detaylarını Trendyol’dan öğrenebilir ve siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Kampanyalı Modeller ve Fiyatları

Kampanyalı Modeller ve Fiyatları

Temizlik yaparken, yemek yaparken, çalışırken ihtiyaç duyulan tüm aletleri müşteriler ile buluşturan marka, deneyimiyle de güven verir. Marka aynı zamanda Sunny oto teyp satışı yapar. Müzik zevkinin araçlarda da devamı sağlanır. Araçlarınız için alabileceğiniz bu cihazı senelerce sorunsuz kullanabilir ve yolculuklarınızı keyifli hale getirebilirsiniz. Ayrıca markanın önemli özelliklerinden biri de Sunny yedek parça imkanının sınırsız olarak sunulmasıdır. Sunny yorumları incelendiğinde birçok müşteri tarafından yedek parça imkanının yüksek olduğu ve bu konuda firmanın destekçi olduğu ifade edilir. Müşteri memnuniyeti yüksek olan modelleri inceleyebilir ve kararınızı buna göre verebilirsiniz. Üretim sahası içerisinde Sunny modelleri çeşitlilik arz eder. Teknoloji lideri haline gelen Sunny online ürettiği teknolojik aletlerin tasarımına da önem verir. Bunun yanı sıra kurulduğu günden bu yana müşteri memnuniyeti noktasında dikkat çeker. Marka sık sık Sunny kampanya dönemlerinde elektronik aletleri uygun fiyatlar ile buluşturmayı hedef edinir. Ekoloji dostu olan marka, sağlıklı çevre anlayışını benimseyerek, faaliyetlerini sürdürür. Sunny çamaşır makinesi aynı zamanda gelişmiş teknolojisi sayesinde çamaşırlarınızı koruyarak uzun süre giyilmesine imkan tanır. Farklı programlarda yıkama özelliği bulunan alet, kilogram kapasitesine göre çeşitlere ayrılır. Ayrıca Sunny fiyatları her kesime hitap edecek olan uygun ve ekonomik aralıklara sahiptir. Bu noktada firma üretimini yaptığı modelin teknolojik özelliklerine ve materyaline göre fiyatı belirler. Yılın belli dönem ve günlerinde Sunny indirimlerini yakalayarak kaliteli ve teknolojik ürünlere, avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz modele ait müşteri yorumlarını okuyabilir ve fotoğraflı değerlendirmelerini görebilirsiniz. Böylece teknoloji alanında uzman olan firmanın çeşitli ev aletlerine sahip olabilirsiniz. Modelleri yakından incelemek ve satın almak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.