"

Sunny

" araması için 854 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Sunny

Sunny’den Gelen Teknolojik Gelişimler

Sunny, kuruluşundan bu yana kişisel bir girişim olarak ticari hayatı canlandıracak üretimler yapmaya başlamıştır. Teknoloji devi olarak bilinen markanın, elektronik üretimlerini küçük ev aletleri, uydu, telefon, televizyon, tablet, bilgisayar gibi kategoriler ile göstermektedir. İç ve dış pazarda git gide büyümeye devam eden markanın, birçok ülkede ihracat faaliyetlerini başarılı bir şekilde devam ettirdiği söylenebilir. Aynı zamanda Ar-Ge verilerine ve müşteri memnuniyetine önem veren bir markadır. Üretimleri çevreye duyarlı olduğu için ekolojiye sahip çıkmaktadır. Ayrıca çevreye karşı da sorumlulukları yerine getiren bir markadır. Ev aletleri üretiminde öncü olan firmanın, günlük hayatta en sık ihtiyaç duyulan elektronikleri üretmektedir. Bunların arasında yer alan Sunny televizyon seçenekleri, farklı ekran boyutları ile tasarlamıştır. 24 inç 60 ekran, 32 inç 82 ekran, 40 inç 102 ekran, 43 inç 109 ekran, 55 inç 140 ekran, 65 inç 165 ekran, 70 inç 178 ekran, 86 inç 218 ekran olarak çeşitlilik gösterir. Bunun yanı sıra çözünürlükleri de HD, FULL HD, Ultra HD olarak tasarlanmıştır. HD Reay olarak üretilen televizyonlar, LED ekran tipi, yüksek çözünürlüğü ile muhteşem bir görüntü kalitesine sahiptir. Ses çıkış güçleri yüksek olduğu için televizyonun bulunduğu ortamda eşit dağılır. SPDIF Dijital ses çıkışı kolaksiyel olarak tasarlanmıştır. Teknoloji ile uyumluluğu ise yüksek olan televizyonlardır. PC girişleri, uydu anten girişleri, kulaklık çıkışları, USB ve HDMI girişleri ile farklı cihazların televizyonlara bağlanması sağlanmaktadır. Full HD olarak tasarlanan televizyonlardaki teknik özellikler ise çözünürlük kalitesi yüksek olan modellerdir. Standlı olan bu televizyonlar, bağlantı desteklerini kompozit giriş, komponent giriş, scart, RF anten girişi, USB, HDMI olarak dizayn etmiştir. Televizyon izlerken, sanki canlıymış gibi izlenebilmeye olanak sağlayan TV’ledir. Full HD ekran marka teknolojisi ile donatılmıştır. Televizyon modelleri arasında yer alan Ultra HD kalitedeki televizyonların, muhteşem kontrast yapısı ve çözünürlüğü ile kullanıcılara sunulduğu söylenebilir. Ultra HD olarak tasarlanan televizyonların dahili girişleri, Ethernet girişi, dahili kablosuz ağ bağlantısı ek olarak ilave edilmiştir. Dahili uydu alıcısı, kanal listesi ve yedekleme, dijital tüner, teletext, EPF, kişiselleştirilebilen menüler, analog tüner, otomatik kanal arama gibi bazı işlemler opsiyonel olarak yapılabilmektedir. Güç tüketimleri tasarruflu olan televizyonların görüntü kalitesi yüksek olduğu için tüm gerçekçiliği ile programları izlemeye yardımcı olur.

Sunny Hayatın Her Alanına Dokunur

Teknoloji hayatın her alanında farklı cihazlar ile kendini gösteren bir gelişim sürecidir. Zaman içinde gelişme gösteren ve değişkenliği yüksek olan teknolojik faaliyetler, ev aletleri üretimini başarılı bir şekilde yerine getirmektedir. Ev aletlerinin yanı sıra cihazların kullanımı için gerekli olan ekipman desteğini de sağlar. Sunny TV kumanda marka tarafından tasarlanan televizyon serilerine özel üretimleri bulunmaktadır. Kumandalar, Smart LCD’ler, FULL HD ekranlı olanlar ve diğer seçenekler için ayrı opsiyonlarda üretilmektedir. Aynı zamanda ısıtma ve soğutma sistemlerine özel olarak üretilen kumanda modelleri de vardır. TV kumandaları, kanal değiştirme, televizyon içinde farklı uygulamalara girme ve benzer işlemler için kullanılırken, ısıtma ve soğutma sistemleri için tasarlanan kumandalar, ısı seviyesini ayarlar. Eğer klima için kumanda kullanılıyorsa, yönünü de kumandalar ile sağlayabilmek mümkündür. Elektronik aletlerin yanı sıra günlük olarak kahvaltılar ve 5 çaylarında çok sık kullanılan Sunny çaycı modelleri de bulunmaktadır. 1600 Watt güç kapasitesi, 1,7 litre büyüklüğü ile geniş bir iç hacim yapısı vardır. Sıcak tutma fonksiyonu bulunan çaycıların uzun süre çayı sıcak tutmaya yardımcı olduğu söylenebilir. Çaycıların işlevsel özelliklere sahip olması çok yönlü kullanılabilmesine imkân tanır. Çünkü kettle olarak kullanım sağlanarak, sıcak su desteği de sağlar. Ergonomik saplar, ayarlanacak sıcaklık kontrolleri, kablo saklama alanı, LED ışıklı bir kaynama göstergesi ile bunun yanı sıra susuz çalışmayı önlemeye yarayan emniyet sistemine sahiptir. Kolaylıkla temizlenebilen bir ürün olduğu için sorunsuz bir şekilde sterilize işlemi yapılacaktır. Çaycıların dış tasarımları, mutfağa renk katacak özelliklerdedir. Mutfak içi dekorasyonuna da destek olacak çaycı modelleri marka imzası ile kullanıcılara sunulmaktadır. Çaycıların üstteki demlik kapasitesi ise 0,7 litre olarak ayarlanmıştır. Kaliteli malzeme yapısına sahip olan çaycılar, uzun ömürlü kullanım yapısıyla tasarlanmıştır. Çaycıların yanı sıra yemek yaparken ya da sıcak su desteğine ihtiyaç duyulduğunda Sunny kettle modelleri de bulunmaktadır. Paslanmaz iç tasarımlara sahip olan su ısıtıcıları, inox, çelik renkli dış tasarımları ile imal edilmektedir. Kettle modellerinin ergonomik yapıda üretimi sayesinde kolay kullanım özellikleri vardır. Watt özellikleri güçlü ve sıcak suyun ısı kapasitesini yüksek tutan seviyede ayarlanmıştır. Böylece uzun süre sıcak suyun kaynar seviyede kalması sağlanır. Kettle’ların iç ve dış tasarımları da sıcaklık değerini yüksek tutmaya yardımcı olmaktadır.

İnovatif Teknolojiler Sunny ile Mümkün

Marka, yenilikçi üretim anlayışını devam ettirerek, Ar-Ge çalışmaları ile yeni projelere imza atmaktadır. Sürekli yenilenen ve gelişen beklentileri karşılayan bir üretim yapısına sahiptir. Sunny derin dondurucu modelleri, çekmeceli, dikey derin dondurucu, sandıklı olarak tasarlanmıştır. Çekmece detaylı derin dondurucular, A enerji sınıf kategorisinde tasarlanan, 182 litrelik kapasitesi ile müthiş bir özellikte tasarlanmıştır. Aynı zamanda ayarlanabilen termostat ve ayarlanabilir ayaklar ergonomik bir kullanım yapısı sunar. Çekmece desteği 6 adet saklama bölgesi olarak tamamlanmıştır. Gizli kulp, ST iklim sınıfı farklı sıcaklıklara göre ayarlanabilmesine yardımcı olur. Dikey olarak tasarlanan derin dondurucular, litre kapasitesi yüksek olan beyaz eşyalardır. 204 litre kapasite, ayar yapılabilen termostat ve ayaklar ile 7 adet çekmece saklama bölgeleri çok yönlü bir kullanıma olanak sağlar. Bu modellerin kapı sistemi yön olarak değiştirilebilmektedir. Bu nedenle isteğe göre kapı yönü belirlenebilir. Derin dondurucuların kullanım şekilleri olarak değişkenlik göstermektedir. Sandıklı derin dondurucu tercih eden aileler için 185 litre iç hacim kapasitesi ile birçok gıdayı içine alacaktır. Sandıklı dondurucular, elektronik termostatı ayarlayarak kullanım sağlayabilmek mümkün olmaktadır. Bunun yanı sıra kolayca çekilebilen tekerlekleri sayesinde istenilen yere konumlandırılabilir. Derin dondurucuların içinde yer alan depolama sepeti ise gıdaları eşit bir dağılım ile yerleştirebilmeye yardımcı olur. Sandıklı derin dondurucular, kolaylıkla temizlenebilir yapıda tasarlanmıştır. İç yüzeyleri rahat temizlenebilmeye yardımcı olacak niteliklerdedir. Ayrıca dış tasarımları beyaz ve işlevsel kullanım yapıları bulunan donduruculardır. Küçük ev aletlerinin yanı sıra akıllı cihaz üretimlerinde de aktif bir şekilde üretim yapan markanın telefon üretimleri de bulunmaktadır. Sunny telefon serileri, SS4G9 Mira, SSG41 Luna, SS4G7 Sole, SS70, SS4G8 Nora, SS4G6 Lola, SS01 gibi modeller üretmektedir. Bu seriler, son teknolojik gelişmelere uygun şekilde tasarlanmıştır. Teknik özelliklerinin yanı sıra modern dış dizaynları, farklı çizgiler katılarak imal edilmiştir. Android işletim sistemi ile çalışan akıllı cihazların siyah, beyaz, metal renkli dış tasarımları bulunmaktadır. İsteğe uygun renkte akıllı cihazı üst seviyedeki teknolojik donanımlar ile alabilmek mümkündür. Cep telefonlarının sağlam yapıda olması pil ömründen anlaşılmaktadır. Tek bir şarj ile uzun saatler, cihazları kullanabilmek mümkün olmaktadır. Çünkü pil yapıları, uzun süre dayanacak metaryallerden imal edilmiştir.

Sunny ile Teknolojinin Tadına Varın

Hayatın hemen hemen her alanında teknolojik aletlere ihtiyaç duyulmaktadır. Çalışırken, eğlenirken, temizlik yaparken, yemek yaparken, keyifli vakitler geçirirken ihtiyaç duyulan aletleri kullanıcılar ile buluşturmaktadır. Sunny elektrikli süpürge Mia torbalı ve carmen toz torbalı olarak kullanım özellikleri göstermektedir. Carmen toz torbalı elektrik süpürgeleri, 1500 W güç özelliği ile müthiş bir emiş gücüne sahiptir. Bunun yanı sıra 3,5 litre toz toplama kapasitesi ile çalışan süpürgelerdir. Süpürgeler, toz torbası doluluğu ile alakalı gösterge paneli bulunmaktadır. Bunun yanı sıra metal teleskopik boru, yüksek emiş gücü ile birleşerek muhteşem bir temizliğe olanak sağlar. Süpürgelerin rahat hareket etmeye yarayan günlük süpürme başlığı kolay temizlik yapmaya yardımcı olur. Ayrıca köşe, kenar, koltuk, kanepe aparatları ile farklı alanlar kolayca temizlenebilir. Mia toz torbalı elektrik süpürgeleri ise çevre dostu olarak imal edilmiştir. Emiş gücü 1700 W gücüyle çalıştığı için halılardaki mikropları derinlemesine söker. Sessiz çalışma özelliği ile ses kirliliği olmadan ev temizliği yapılabilmektedir. Filtre değişim işlemi gerektirmeden kullanılabildiği için bir hayli ergonomiktir. Bütün zeminler üzerinde ise rahatlıkla hareket kabiliyeti gösterir. Halılar başta olmak üzere farklı zeminlerin temizliği için kullanılabilecek süpürgelerdir. Ev temizliğinin yanı sıra eğlence dünyası için de geliştirilen sistemler bulunmaktadır. Marka imzası taşıyan Sunny ses sistemi, ev sinema sistemleri, kompakt ses sistemleri, taşınabilir portatif ses sistemleri olarak çeşitlilik gösterir. Muhteşem bir performans ile film, müzik, belgesel gibi içeriklerin izlenebilmesi için ev sinema sistemleri geliştirilmiştir. Set içinde ise 663 W güç tüketimi ile DVD oynatıcı, media player, SD-USB bellek okuyucu, Bluetooth, FM radio, UFD display ekran, karaoke, kablosuz mikrofon ve uzaktan kumanda bulunmaktadır. Ev içi eğlenceyi yakalayabilmek için muhteşem sistemleridir. Gelişmiş ses teknolojileri sayesinde film izlerken ya da müzik dinlerken evin her yerine sesler eşit bir şekilde dağılır. Kompakt tasarımlı ses sistemleri ise içeriğinde DVD girişi, Bluetooth, Aux giriş, uzaktan kumanda gibi özellikleri barındırır. Film izleyebilmek ve muhteşem ses zevki için muhteşem sistemlerdir. Ses sistemleri arasında beğeni toplayan ekipmanlar arasında taşınabilir sistemler yer almaktadır. 800 W ses çıkışı, bellek okuyucusu, harici bağlantı ile CD, VCD, DVD oynatabilme kapasitesine sahiptir. Ayrıca Wİ-Fi ile kablosuz bir şekilde karaoke özeliği de vardır. İsteğe göre gitar giriş desteğinden müzik aleti de takılarak kullanılabilir.

Kusursuz Sunny Tasarımlarından Yararlanın

Marka, tasarım ve teknolojik alet gelişimini kurulduğu günden bu yana ilerletmektedir. Ev aletleri üretiminden iletişim, eğlence gibi farklı kullanım alanlarına da dokunan bir üretim yapısını benimsemiştir. Sağlam malzeme yapıdaki teknolojik üretimlerin yanı sıra kusursuz teknoloji ile donatılan ürün kategorilerini kullanıcılara sunar. Sunny kahve makinesi modelleri, mutfakta işleri kolaylaştıracak ürünlerdir. Elektrikli çelik kahve cezvesi ve normal malzeme yapısı ile üretilen kahve makineleri bulunmaktadır. Lezzetli kahveler pişirmeye yardımcı olan çelik kahve cezvesi, paslanmaz çelikten imal edilmiştir. Gizli rezistansı da özel olarak paslanmaz çelik ile donatıldığı için ergonomik bir kullanım yapısı sunar. Makinelerin aşırı ısınma emniyet sistemleri de bulunmaktadır. Böylece oluşabilecek sistemsel sorunlara karşı özel olarak üretilmiştir. Mutfak malzemelerinin yanı sıra evin ve günlük yaşamın birçok alanında üretim işlemi yapan Sunny uydu alıcısı kategorisinde de üretim faaliyetlerini sürdürmektedir. Küçük boyutlu olan uydu alıcıları, kanalların sorunsuz çekmesine yardımcı olacak aparatlardır. Farklı ekran boyutlarına özel olarak üretilen alıcılar, HDMI desteği ile tasarlanmıştır. Uydu alıcılarının sorunsuz bir şekilde çalışması içinde yer alan yüksek teknolojiden kaynaklanmaktadır. Evin farklı bir alanı olan banyoda elektronik anlamda üretim yapan Sunny’nin şofben teknolojisinde de öncü olduğu söylenebilir. Sunny şofben ile keyifli bir şekilde banyo keyfi çıkarılabilir. Şofbende yer alan Anma gücü 7 KW olarak ayarlanmıştır. Cihaz tipi ise çıkıştan kumanda edilerek kullanılmaktadır. Cihazın avantajlarından bir tanesi de minimum seviyede su basıncı sağlamasıdır. Şofbenlerin debisi 60-180 LT/ H olarak ifade edilebilir. Ayrıca hafif kompakt tasarımı ile daha sonrasında sökülmek istendiğinde rahatlıkla sökülerek, farklı bir alana taşınabilir. Şofbenlerin 1. Sınıf koruma yapısı olduğu için güvenli bir şekilde kullanımı sağlanacaktır. 7 emniyetli sistem ve tek bir termostat ile sıcak su desteğini kaliteli bir şekilde alabilmek mümkündür. Şofbenlerde yer alan ısı ayarlama sistemi ile çok sıcak, soğuk, ılık su desteği elde edilebilir. Ayrıca kaliteli bir çalışma yapısı ile tasarlanan şofbenler, yüksek güç özelliği sunarken, tasarruflu kullanımlı olmasıyla da dikkat çekmektedir. Böylece elektrik çok yakmadan banyo yapmanın tadını çıkarabilmek mümkün olacaktır. Kullanıcı dostu olarak geliştirilen şofbenlerin beyaz dış tasarımı bulunur ve temizliği de bir hayli kolaydır.

Sunny Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Teknolojik anlamda dünya markası olan Sunny’nin birçok alanda üretim ağını yükselttiği söylenebilir. Kullanıcıların işlerini kolaylaştıran birçok üretim yapan ve kullandığı teknoloji sayesinde zamandan tasarruf edecek ürün kategorisine sahip olan bir markadır. Ürün kategorisi arasında yer alan; Sunny tablet, televizyon, elektrikli süpürge, TV aksesuarları, blender ve blender set, su ısıtıcı, park yatak ve oyun parkı, klozet adaptörü ve lazımlık, kahve makineleri, mama sandalyeleri, doğrayıcı, rondo, tük kahvesi makinesi, saç kurutma makinesi, mikser, bebek arabası, derin dondurucu, seyahat sistem bebek arabaları, yürüteç, şofben, bilgisayar tablet aksesuarları, hoparlör, Bluetooth kulaklık, tost makinesi, ses sistemleri gibi üretimleri bulunmaktadır. Üretim ağı arasında yer alan Sunny yedek parça desteğiyle de teknolojik aletlerin bazı bileşenlerini üretmektedir. Ana kartlar, Cell panel, besleme kartlar, LED barlar gibi birçok ekipman bulunmaktadır. Yedek parçalar elektronik cihazların aktif bir biçimde çalışabilmesine yardımcı olacak ekipmanlardır. Bu nedenle firmanın ürettiği bütün cihazlar için destek niteliğinde yedek parça üretimi yapılabilmektedir. İhtiyaçlar doğrultusunda tercih edilebilecek yedek parça desteklerinden yararlanabilmek mümkündür. Teknoloji devi olan Sunny’nin ürettiği kategorilerin yanı sıra müşteri memnuniyetine de büyük önem vermektedir. Kurulduğu günden bu yana kalite yönetim sistemi kapsamında çalışma performansı gösteren firmanın, bu anlayışı benimseyerek, yatırımlar yaptığı söylenebilir. Konusunda uzman olan kişilerce müşteri ilişkileri personelleri birçok satış noktasında müşterilerin memnuniyeti için çalışmaktadır. Ekolojiye de destek çıkan firma, çevre dostu üretim anlayışını benimseyerek, faaliyetlerini sürdürmektedir. Ürün kategorileri birbiri içinde farklılık göstermektedir ve ihtiyaçlar doğrultusunda kullanım amaçları belirlenebilir. Tercih edilecek elektronik aletler, farklı teknolojik donanımlarla tasarlandığı gibi fiyatsal anlamda da değişkenlik göstermektedir. Aygıt ve ekipmanlar, model, teknik özellikler, kullanım alanları, kullanılan teknolojiler, seri farklılıkları, dış tasarım nitelikleri gibi bazı durumlar fiyat anlamında belirleyici niteliklerdir. Fiyat unsuru herkesin alım gücüne hitap ederken, günlük hayatta en fazla tercih edilen içeriklere sahiptir. Firmanın herkesin ihtiyaçlarına yanıt verecek üretim yapısını benimsediği ifade edilebilir. Küçük ev aletlerinden, ses sistemlerine, telefonlardan beyaz eşyaya kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunmaktadır. Ayrıca ürünlerin kaliteli ve sağlam yapısı da uzun ömürlü bir şekilde kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Sizlerde ihtiyaçlarınıza uygun elektronik ve ekipmanları marka imzası ile sayfamız üzerinden detaylı bir şekilde kontrol ederek satın alabilirsiniz.