İlgili Kategoriler
Ekran Boyutu
Fiyat
Model Yılı
Çözünürlük (Piksel)
HDR
Smart TV
Görüntüleme Teknolojisi
Görüntü Kalitesi
Garanti Süresi
İşletim Sistemi
Enerji Sınıfı
Wi-Fi Özelliği
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Dahili Uydu Alıcı
Renk
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

140 Ekran Tv

" araması için 42 sonuç listeleniyor

En Yeni 140 Ekran TV Modelleri Trendyol'da!

Teknolojinin hayatlara kattığı önemli değişimlerden biri olan büyük ekranlı televizyonlar, farklı boyutları ile her zevke uygun seçimler sunar. Müşterilerin tercihleri doğrultusunda tüm evlerin beklentilerine cevap veren 140 ekran TV, tüm dekorasyonlar için ideal boyuttadır. Evlerde televizyonların konabileceği orta büyüklükteki salonlar için uygun ölçülere sahip olan bu cihazlar ile odanın her noktasından net görüntü alabilirsiniz. Teknolojiyi yakından takip eden biriyseniz büyük ekranlı ürünler ve sağladıkları ayrıcalıklar tam size hitap eder. Her geçen gün yenilenen teknolojiye paralel olarak farklılık gösteren televizyon modelleri, evinizi adeta bir sinema salonuna çevirir. Akıllı cihaz olarak adlandırılan sistemle donatılan ürünler, müşterilere üstün renk pigmentlerinin yanı sıra yüksek çözünürlükte görüntü kalitesi de sağlar. Sayısı gittikçe artan oyun konsollarının televizyona bağlanabilmesi sayesinde farklı deneyimler yaşama şansına da ulaşabilirsiniz. Böylece televizyonları sadece dizi ve film izlemenin dışında farklı alanlarda da değerlendirebilirsiniz. Yüksek görüntü çözünürlüğünde sahip olan 140 ekran LED TV ile video formatında Ultra HD kalitesini müşterilerin beğenilerine sunar. Duvara monte edilebilmesi için aparat desteği ile satılan bu ürünlerde önemli özelliklerden birisi içerisinde uydu alıcısının da olmasıdır. LED cihazların göze çarpan özellikleri, arka panelde yer alan aydınlatma sistemidir. Bu sistem sayesinde görüntüyü sağlayan piksel için gerekli olan ışık buradan sağlanır. Ürünlerde sağlanan üstün renk geçişleri, LED ekranın yüksek kapasitedeki yansıtma özelliği sayesinde elde edilir. LED aydınlatma, diğer sistemlere göre az enerji harcayarak aile bütçesine uygun özelliği ile öne çıkar. Net ve canlı görüntü kalitesi sayesinde tüm izlemelerinizde ekstra kusursuzluğu yakalayabilirsiniz. Televizyon karşısında geçireceğiniz zamanlarda yaşadığınız keyfinizi üst seviyelere taşıyan LED cihazlar sayesinde izleme deneyimlerinize farklı boyut kazandırabilirsiniz. Düz panel cihazda son teknoloji ile uygun kalitede görüntü ve efektler sağlayan sistem, eşsiz bir müşteri deneyimi sunar. Uzun ömürlü ve yıllar boyu kullanabilen LED TV, tercihleri doğrultusunda tüm zamanların işlevsel ürünleri arasında yer alır. Siz de geniş ekranın ve yüksek çözünürlüğün konforunu evlerinizde kolaylıkla yaşayabilirsiniz. 140 ekran TV online olarak Trendyol’dan satın alınabilir.

Çok Çeşitli 140 Ekran TV Modelleri

Çok Çeşitli 140 Ekran TV Modelleri

Ultra yüksek görüntü kalitesi olarak adlandırılan sistem, 4K ve üzerinde çözünürlüğe sahip olan televizyonları ifade edilmesi için kullanılır. Diğer modellerdeki televizyonlarla kıyaslandığında 140 ekran UHD TV, sahip olduğu piksel aralığı ile akıcı görüntü kalitesi sunar. UHD TV, keskin ve net görüntü kalitesi isteyen müşteriler tarafından tercih edilir. 4K 140 ekran TV içerisinde 1000 tane pikselin olduğu görüntü anlamını taşır. Piksel sayısının fazla olması yüksek çözünürlük olarak netlik sağlamada etkilidir. Bu ayrıntılar ve netlik, boyutlar büyüdükçe bariz olarak kendini gösterir. Hem ülkemizde hem de yurt dışında UHD yayın yapan pek çok kanal bulunur. Ayrıca yeni telefonlarla çekilen görüntüler, bu özelliğine sahip olduğundan bunların kaliteli olarak izlenebilmesi ancak 4K teknolojisi ile olur. Her içerikteki görüntü ve ses kalitesini olumlu yönde etkileyen 55 inç televizyon, normalde 120 ekran ölçülerine eşittir. Cihazın çapraz olarak uzunluğunu ifade eden bu terimler sayesinde odanıza uygun ölçülerde ürün alabilirsiniz. Bu ebatlarda bir cihaz satın almayı isterseniz odanızın izleme açısını ve mesafesini iyi ayarlamanız gerekir. Kaliteli bir izleme için ekran boyutunun 1,2 ile çarpılarak mesafenin bulunması esas alınır. Oldukça ince ve hassas camlar kullanılarak üretilen 140 ekran oval cihaz, görüntünün her açıdan net görülebilmesi için idealdir. Sağ ve sol köşelerde oluşan kavisler sayesinde izleyiciler, net bir açı ile görüntüye ulaşabilirler. Yüksek çözünürlüğe sahip cihazlar, geniş bir izleme alanını müşterilere sunar. Oval ürünler, görüntüye derinlik katarak gerçekçi deneyimler yaşamanızı sağlar. 3 boyutlu bir izleme havasını yakalamanıza olanak sağlayan bu ürünler sayesinde kaliteli izleme deneyimi yaşayabilirsiniz. Düşük enerji harcayarak bütçe dostu seçimler arasında yer alan LED TV hem ekonomik hem de kaliteli ürünler arasında yer alır. Ekran görüntülerini arka plan aydınlatma ile müşterilerin beğenilerine sunan LED TV, bazı modellerde yandan aydınlatma seçeneğini de sunar. 140 ekran boyutlarıyla, her eve uygun modellerle üretilen TV’ler sayesinde sınırsız dizi ve film izlemenin keyfine varabilirsiniz. 140 cm LED TV, evinizin her köşesine uygun olarak satın alınan modeller arasında tercih edilir. Genellikle müşteriler, eski televizyonlarını değiştirmeyi büyük boyuttaki cihaza sahip olmayı istediği için tercih eder. Burada önemli olan detay hem büyük hem de bütçeye uygun seçimlerin yapılmasıdır. 55 inç LED TV, tam da sizin beklentilerinize cevap veren özelliklere sahip ürünler arasında yer alır. Farklı oda boyutları için ideal olan bu modeller, müşterilerin tercihlerini belirlemede etkin olur. Renklerdeki gerçekçiliği ve çözünürlüğü size doyasıya yaşatan bu TV’leri, evinizin her alanında rahatlıkla kullanabilirsiniz. İdeal ölçülere sahip olan ürünler, sizlere evlerinizde eğlenceli zamanlar geçirme garantisi verir. 140 ekran TV indirim seçenekleri arasındaki ürünleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Dikkat Çeken 140 Ekran TV Aksesuarları

Dikkat Çeken 140 Ekran TV Aksesuarları

Son dönemlerde büyük ekranlı televizyonların tercih edilmesine paralel olarak ihtiyaç duyulan 140 ekran TV ünitesi, her zevke hitap eden modelleri ile dikkat çeker. Evlerde uydu alıcı ve internetin sık kullanılması, bu aletlerle ilgili aksesuarların konacağı alanlara ihtiyaç hissettirir. TV üniteleri, tüm bu parçaların bir arada olduğu düzeni sağlayan önemli mobilyalar arasında bulunur. İşlevselliğinin yanında şık ve zarif bir aksesuar olarak öne çıkan üniteleri, ihtiyaçlara göre özel tasarım olarak tercih edebilirsiniz. Evinizdeki mobilyalarla uyumlu olarak seçeceğiniz ünitelerle renk uyumunu yakalayabilirsiniz. Küçük ve dar evlere sahip olanlar, pratik ve kolay monte edilebilen 140 ekran TV askı aparatı kullanarak farklı tasarımlar yaratabilirler. Bu aparatların her yöne dönebilen mekanizması sayesinde istediğiniz açıdan TV izlemenin rahatlığına ulaşabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken nokta, güvenliğinizi korumanız için kilit sistemine sahip olan aparatların tercih edilmesidir. Sağlamlığını; alüminyum ve çelik alaşımından alan bu aparatların farklı zevkler için renk alternatifleri mevcuttur. Sadece üç kademeli olan modellerin yanı sıra, 180 derecelik açıyla her yönden kullanım imkanı sunan ürünler de müşterileirn beğenilerine sunulur. Duvara asılan TV aparatları, evinizde konforlu yaşam alanlarına yer açar. Televizyonlarda estetik görüntüye zarar vermeyen 140 ekran TV koruyucu, tüm modellere uygun seçimler sunar. 3 mm’lik akrilik kullanılarak üretilen koruyucular, cihazlarda darbelere karşı üstün koruma sağlar. Kolaylıkla takılabilen bu aksesuarlar, özellikle büyük ekranlı modeller için gerekli bir üründür. Çocuklu evlerde oluşan darbelere karşı dayanıklı olan koruyucular sayesinde küçük kazaların önüne geçilir. Bu koruyucular ile yeni nesil ince ekranlı televizyonlarınızı, tüm darbelere karşı koruma altında tutabilirsiniz. Ayrıca televizyondan gelen zararlı ışınları da kesme özelliğine sahip olan ürünler göz sağlığınızı da koruma altına alır. Bazı modellerde var olan internet bağlantısı sayesinde her işinizi kolayca yapabilirsiniz. Siz de evinizde veya iş yerinizde mevcut modelinizi istediğini zaman değiştirmeniz mümkündür. Her bütçeye ve zevke uygun seçimlerle sunulan modeller arasından, size hitap eden ürünlere kolaylıkla sahip olabilirsiniz. 140 ekran TV kampanya dahilindeki seçeneklerle birlikte uygun ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Beğenileri Kazanan 140 Ekran TV

Beğenileri Kazanan 140 Ekran TV

Sıradan televizyonlara multimedya içerikleri eklenerek yeniden müşterilerin beğenilerine sunulan 140 ekran Smart TV ile internete bağlanabilirsiniz. Böylece televizyonunuz üzerinden video izleyebilir, sosyal ağlarda gezinebilir ve desteklenen oyunları oynayabilirsiniz. Smart TV’ler ile ayrıca televizyonda izlediğiniz video ve oyunları, başka bir aygıta ihtiyaç duymadan indirme imkanını da sizlere sağlar. Android altyapısı ile desteklenen Smart TV’ler, hızlı ve güncellenebilir sisteme sahiptir. Mobil cihazlarınızla da uyumlu olan bu modeller, her türlü dosyanın izlenmesine imkan tanır. LED karartma teknolojisine sahip olan 140 ekran 4K TV, çok üst düzeyde görüntü kalitesini televizyon sevenlerin beğenisine sunar. 140 ekran modellerin içeriğinde, Smart TV ve 3D gibi bazı özellikler mevcuttur. Müşteriler, kaliteli bir deneyim yaşamanız için son dönemlerde bu modellere yönelerek uydu alıcı ve internet gibi birden fazla içeriğe tek bir cihazla sahip olurlar. Kaliteli bir görüntü için cihaz çözünürlüğü ve boyutu, son derece önemli olan detaylardır. Zamanla bazı popüler online dizi izleme platformları ve kanallar, kaliteli yayıncılık adına 4K yayınlara ağırlık vererek üst seviyede dizi keyfini müşterilerine sunar. Ayrıca bu tip tasarımlarda üstün görüntü ve ses kalitesi ile oyun oynamanız heyecanlı bir deneyim yaşamanızı sağlar. Tüm görsel efektleri adeta oyunun içinde yaşamanıza imkan sağlayan bu teknoloji sayesinde kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Günden güne artan kaliteli 4K içeriklerinden yararlanmanız için sizler de tercihinizi, yeni teknoloji ürünü bu modellerden yana kullanabilirsiniz. 140 ekran TV modelleri, spn derece geniş bir yelpazeye sahiptir. Söz konusu tassarımların arasında çeşitli incelikteki modelleri bulmanız mümkündür. Böylelikle her türlü alana kolaylıkla yerleştirilir. Dilerseniz vida yardımıyla doğrudan duvara da yerleştirmeniz mümkündür. Geniş kullanım seçeneğine sahip olan modelleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Herkesin İçin 140 Ekran TV Ürünleri

Herkesin İçin 140 Ekran TV Ürünleri

Son dönemlerde öne çıkan televizyon modelleri, müşterilere bilgisayarların sunduğu pek çok özelliği de sağlar. Burada dikkat edilmesi gereken husus, sizin nasıl bir sisteme ihtiyaç duyduğunuzdur. Sadece kaliteli bir görüntü ve ses sistemine sahip olmanız için 140 cm TV seçimleri yerinde bir karar olur. Eğer evinizde geniş bir alanınız varsa bu boyutlardaki bir model sizin tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren kapasitededir. Donanımsal olarak gereksinim duyduğunuz tüm nitelikleri taşıyan bu modeller ile sosyal ağlardaki gezinmelerinizi de yapabilirsiniz. Son teknolojinin nimetlerini sonuna kadar önünüze seren ürünlerin sağladığı ayrıcalıklar, kalite ve performansları ile göz doldurur. Bazı modellerde bulunan manyetik sıvı hoparlör özelliği, ses kalitesini üst seviyelerde yaşamanızı sağlayan mükemmel bir ayrıntıdır. Sizler de 55 inç 140 ekran TV satın alarak evinizi adeta küçük bir sinema salonuna çevirebilirsiniz. Sevdiklerinizle televizyon izleme keyfinize eşlik eden televizyonların sunduğu teknoloji, sizleri farklı dünyalara sürükler. Böylelikle sinema salonuna benzer bir ambiyans yakalanır. Basit kullanımına karşılık sundukları geniş renk gamı ile sizlere unutulmaz deneyimler yaşatan televizyonlar, parlaklığı minimuma indirgeyerek net görüntü oluşmasına destek olur. Burada odanızın geniş olması size ferah bir alan yaratarak keyifli izlemeler yapmanıza imkan tanır. Televizyonlardaki teknoloji sayesinde cihazdaki küçük ayrıntıları bile görmeniz mümkündür. Özellikle maç tutkunları, yapılan ufak hareketleri bile kaçırmayı istemedikleri için tercihlerini bu televizyonlardan yana kullanabilirler. Mevcut modeller arasında bulunan tüm marka ve modellere kolayca ulaşarak aralarından kendi kişisel ihtiyaçlarınıza uygun seçimler yapabilirsiniz. Dilerseniz 140 ekran TV tavsiye ve önerileri doğrultusunda seçim yapabilirsiniz. İster Smart TV isterseniz LED TV seçimlerinizde benzersiz kalite yakalamanız mümkündür. Dilediğiniz incelikteki tasarımları tercih edebilirsiniz. Böylelikle söz konusu seçenekleri Trendyol üzerinden satın alabilirsiniz.

Üstün Kalitede 140 Ekran TV Kullananlar

Üstün Kalitede 140 Ekran TV Kullananlar

Televizyon satın alırken akılları karıştıran büyük sorun ekran ölçüleridir. Genellikle ölçü alırken televizyonların kenar kısımları da baz alınır. Ölçülerde asıl olan, çapraz olarak içten içe uzunluğudur. 140 ekran TV kaç cm sorusu, yaklaşık olarak 139 cm‘ye tekabül eder. 1 inç yaklaşık olarak 2.54 cm alınır. Buna göre televizyon satın alırken, karşılıklı köşegenler arasının ne kadar olduğunu ölçmeniz doğru sonuca ulaşmanızı sağlar. Evleriniz için satın alacağınız televizyonlarda bu ayrıntılara dikkat etmeniz, doğru seçimler yapmanızda faydalı olur. Odanızın büyüklüğü ile orantılı olan 140 ekran televizyon ölçüsü, ortalama 122x68 olarak bilinir. Bu ölçüdeki ürünler, size geniş alanda keyifle izleyeceğiniz detaylar yaratır. Satın alacağınız televizyonlarda, odadaki kişi sayısı ve oturma planına göre seçimler yaparak her açıdan net görüntü kalitesine ulaşabilirsiniz. Böylece son teknolojiyle donatılan televizyonları keyfini sürerek izleyebilirsiniz. Büyük ekranlı televizyonları tercih ederken seyretme mesafesini de göz ardı etmemeniz gerekir. Farklı özelliklere sahip olan televizyonlar için standart ölçüler değişkenlik gösterir. Ev kullanımı için ideal ölçülerde olan bu televizyonlar farklı özellikte tercih edilerek görüntü ve ses kalitesi maksimum düzeyde sağlanır. Oyun tutkunları, tüm ayrıntıları ince detayına kadar görerek heyecanlarını üst seviyede tutabilirler. Özellikle aksiyonlu oyunlar, bu tarz televizyonlarda da çarpıcı içerikleri ile adrenalin seviyenizi artırır. Evinde vakit geçirmeyi sevenler, alınan büyük ekranlı televizyonların sunduğu ayrıcalıklardan yararlanabilirler. Geniş olarak yer alan marka ve modelleri, ince detaylarına kadar inceleyerek size uyan seçimler yapabilirsiniz. Siz de eski televizyonunuzu değiştirip teknoloji harikası yeni bir cihaz almaya karar verebilirsiniz. 140 ekran TV yorum bölümünde ürünler hakkında detaylı bilgilere ulaşmanız mümkündür. Yorumların ışığında istediğiniz ürüne karar verdikten sonra Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Avantajlı 140 Ekran TV Fiyatları

Avantajlı 140 Ekran TV Fiyatları

140 ekran cihaz satın aldığınızda dijital uydu alıcı veya Smart TV özelliği de beraberinde olur. Bu iki özellik size internet üzerinden video, film ve dizi izleme ayrıcalığını yaşatır. Evinizde oyun konsolunuz varsa onu televizyonunuza bağlayarak büyük ekranda oyun oynayabilirsiniz. Ayrıca cep telefonunuzdaki fotoğraf ve videoları, sevdiklerinizle beraber izleyerek hoş vakit geçirebilirsiniz. Özel yazılımlara sahip olan televizyonlar, sundukları ayrıcalıklar sayesinde farklı deneyimler yaşamanıza katkı sağlar. Evlerinizin büyüklüğüne göre tercih edeceğiniz ürünlerin, doğru konumlandırılması son derece önemli bir ayrıntıdır. Hem modellerini hem de 140 ekran TV fiyatını her bütçeye göre bulmanız mümkündür. Üstün performansa sahip olan tüm modeller, benzersiz bir rahatlık sağlar. Farklı markaların ürünleri arasından sizin isteklerinize uyan modelleri satın alabilirsiniz. 55 inç televizyon fiyatları; markaya, modele ve ürünlerin sahip olduğu yeni tasarımlara göre değişkenlik gösterir. Eğer kaliteli ve performansı yüksek bir model tercih ederseniz ödeyeceğiniz miktar ona göre artış gösterir. Dilerseniz TV yorumlarına bakarak seçimlerinizi bu doğrultuda yapabilirsiniz. İnce ve şık tasarımları ile dikkat çeken modelleri, geniş ürün yelpazesine sahip seçenekler arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Söz konusu tasarımları, uzun yıllar keyifle kullanabilirsiniz. Büyük ebatlı televizyon modelleri, her zaman müşterilerin gözde ürün seçenekleri arasında yer alır. Özellikle bu tarz televizyonlar, oyun oynamanız için idealdir. Siz de evlerinizin havasını değiştirmeniz için kararınızı kolaylıkla verirsiniz. 140 ekran TV kullananlar, oldukça rahat ve şık bir cihaza sahip olur. Evin dekorasyonunu olumlu biçimde etkileyen seçenekler, eşsiz görüntü kalitesiyle sizi yormaz. Uzun süreli kullanımlarda gözü yormayan pigment kalitesi sayesinde işlemlerinize ara vermenize gerek kalmaz. Oldukça kaliteli materyallerden yapılan ürünler, dayanıklı ve sağlamdır. Yüksek kaliteye sahip olan tasarımları Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

140 Ekran TV Ne Kadar Elektrik Harcar?

140 ekran TV modelli bir LED televizyon yaklaşık saatte 25 Watt enerji tüketir. Bu da bir gün içerisinde ise 300 Watt elektrik tüketimine denk gelir. Kullanım süresine göre bu oran değişiklik gösterebilir. Bu durum, tamamen ne kadar zaman aralığında televizyonun açık kaldığı ile ilgilidir. Tasarruflu bir sistem ile üretimi gerçekleşen LED televizyonlar kullanım bakımından birden çok fonksiyona ve özelliğe sahiptir. Normal ekran boyutları ile görüntü ve ses kalitesi yüksek olan televizyonlardır. Televizyon ekranı büyüyüp veya küçüldüğü zaman elektrik tüketimi değişir. Tasarruflu olan A kalite televizyon modelleri daha az elektrik tüketimi harcar.

140 Ekran TV Genişliği Kaç CM'dir?

140 ekran TV genişliği yaklaşık olarak 139 cm ölçülerinde yer alır. Bu da 55 inç şeklinde kabul görür. 1 inç hemen hemen 2.54 cm alınır. Ortamın büyüklüğü ile orantılı olan bu 140 ekran televizyon ölçüsü, alanda 122x68 şeklinde bilinir. 140 ekran televizyon ebatları, TV modellerinin tasarımlarına bağlı olarak 1 ya da 2 cm kadar değişebilir. Genellikle televizyon çerçeve tasarımlarına uygun ölçüleri ve görünümlerinde küçük değişiklik olsa da 140 ekran boyutları markalar arasında benzer detaylara sahiptir. Ofisiniz ve eviniz için kullanabileceğiniz televizyon cihazları 140 ekranlık geniş izleme kişilerin beğenisini kazanır.

55 İnç TV İçin TV Ünitesi Kaç CM Olmalıdır?

55 inç bir televizyon için TV ünitesi modellerinin yüksekliği 47 cm ve genişliği 160 cm şeklinde olması uygun görülür. Bu ölçüler doğrultusunda ünite tercihi televizyon için idealdir. Ünite seçimi ve modeli kişiden kişiye değişiklik gösterebilir. Herkesin ilgisini çeken televizyon tasarımları arasında yer alan 140 ekran 55 İnç TV, değişik teknoloji markalarının ürün çeşitleri arasında yer alır. Plazma, Smart Tv ve LCD ekran gibi farklı özelliklerle kişilerin karşısına çıkan bu ürünler, farklı özelliklere sahiptir. Televizyon dışında TV ünitesi seçimi de önemlidir. Doğru ölçülerde ve ebatlarda olması cihazın sabit durması bakımından gereklidir.