İlgili Kategoriler
Fiyat
Garanti Süresi
Model Yılı
Enerji Sınıf Aralığı
Çözünürlük (Piksel)
Görüntüleme Teknolojisi
Enerji Sınıfı
Garanti Tipi
Görüntü Kalitesi
HDR
İşletim Sistemi
Smart TV
Fiyat Geçmişi
Dahili Uydu Alıcı
Wi-Fi Özelliği
Renk
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

126 Ekran Tv

" araması için 38 sonuç listeleniyor

Kaliteli İzleme Deneyimi Sunan 126 Ekran TV Trendyol’da!

126 ekran TV sayesinde olağanüstü gelişmeleri kaydedebilir, eğlence, magazin, haber, dizi ve film dünyasını oldukça geniş bir açıdan takip edebilirsiniz. Tasarlanan modeller, benzersiz bir izleme deneyimi yaşamınızı sağlar. 126 ekran olarak dizayn edilen TV modelinin sunduğu sürükleyici izleme deneyimi, ana avantajıdır. Bu boyuttaki bir ekranı kullanırken sevdiğiniz spor etkinliklerinden, video oyunları oynamaya veya gişe rekorları kıran filmleri izleyebilmeye kadar bütün aktiviteleri gerçekleştirebilir ve aksiyonun tam ortasında olduğunuzu hissedebilirsiniz. Devasa ürün ile evinizin rahatlığında sinema deneyimi yaşayabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve ailenizle film geceleri düzenlemek için ideal olan modelleri tercih edebilirsiniz. 126 inç TV ekranı ayarlanabilir ayrıca çeşitli kullanımlar için de uygundur. İster medya akışı yapın, ister video oyunları oynayın, sunum yapın veya dijital sanat yaratın; tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabilen kapasitededir. Dizayn edilen TV modelleri, evinde misafir ağırlamaktan hoşlananlar için önemli bir konfor alanı vadeder. Herkesin izlenen içeriği net şekilde görebilmesini garanti eden devasa ekranı sayesinde süreci keyifli hale getirir. 50 inç 126 ekran TV modelleri, 1080 piksel çözünürlüğe ulaşan HD ekran özellikleri sayesinde rahat bir görüş alanı sunar. Modern cihazların çoğu; ses kontrolü, yerleşik akış uygulamaları ve akıllı ev aletleriyle bağlantı gibi ekstra özelliklerle donatılır. Tüm eğlence gereksinimlerinizi tek cihazda toplayan modeller için 126 ekran TV online alışveriş fırsatlarını Trendyol'dan inceleyebilirsiniz.

Dikkat Çekici 126 Ekran TV Modelleri

Dikkat Çekici 126 Ekran TV Modelleri

Hazırlanan TV modellerinin 126 inç ekran tasarıma sahip olmaları dikkat çeker. Bu boyut tamamen sürükleyici bir izleme deneyimi sağlar. Ürünlerin çoğu, görsel netlik ve ayrıntı sunan 4K veya 8K çözünürlüğe sahiptir. Kontrast ve renk aralığı ise yüksek dinamik aralık teknolojisi kullanılarak iyileştirilir. Canlı ve gerçekçi görüntüler elde edilir. TV'ler sıklıkla müşteri dostu bir arayüz ve çeşitli yayın uygulamalarına erişim sağlayan Tizen, Android TV, webOS gibi akıllı işletim sistemlerini kullanır. Birçok modelde, TV'yi ve diğer bağlı cihazları çalıştırmak için sesli komutlara olanak tanıyan yerleşik konuşma asistanları bulunur. Böylece tek bir ses komutası ile dilediğiniz işlemi gerçekleştirebilmenizi mümkün kılar. Üretimi yapılan hemen her 126 ekran TV modelinde görüntü aktarım yuvası olarak bilinen HDMI bağlantı noktası, USB bağlantı noktası, Bluetooth ve Wi-Fi ağ bağlantısı seçeneği yer alır. Bu sayesinde oyun konsolları, ses çubukları ve akış cihazları dahil olmak üzere çeşitli cihazları bağlayabilirsiniz. Her türlü görüntü ya da sesi, dilediğiniz yuva aracılığıyla cihaza aktarabilirsiniz. 126 ekran Smart TV sayesinde evde sinema keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz. Bu cihazlar genellikle hem küçük çerçevelere hem de ekranın oturma odanızdaki alanın çoğunu kaplamasına olanak tanıyan şık, çağdaş tasarımlara sahiptir. Böylece evinize şıklık da katar. Üründe gezinirken kullanım kolaylığı sağlamak için dokunmatik yüzeyli modern uzaktan kumandalar, sesli arama ve programlanabilir düğmeler mevcuttur. Bu özelliği ile büyük bir kullanım rahatlığı sunar. 126 ekran TV modelleri görüntü ve ses ayarlarını izlediğiniz videonun türüne uyacak şekilde değiştirebilme özelliğine sahiptir. 126 inç TV ekranı, ev eğlencesinden keyif alma şeklinizi tamamen değiştiren bir mühendislik harikasıdır. Sürükleyici görüntüleme, sinema düzeyinde deneyimler ve çok sayıda uygulamayı kullanma gibi avantajları nedeniyle tercih edilir. Ev içinde eğlence ortamı yaratmak isteyen kişiler için oldukça iyi bir seçenektir. Eğlence değeri açısından eşsiz olan modelleri inceleyebilirsiniz. Trendyol aracılığıyla gelişmiş teknoloji özelliklere sahip olan 126 ekran TV satın al abilirsiniz. Evinizin rahatlığında dilediğiniz içerikleri izleyebilirsiniz.

Beğeni Toplayan 126 Ekran TV Tasarımları ve Yorumları

Beğeni Toplayan 126 Ekran TV Tasarımları ve Yorumları

126 ekran bir televizyon Full HD sisteminin dört katı çözünürlüğe sahip 4K Ultra HD içerikleri izlemek ideal boyut olarak değerlendirilir. 126 inçlik bir TV ekranının rakipsiz aynı zamanda sürükleyici bir izleme deneyimi sunma yeteneği, açık ara göze çarpan avantajıdır. Monitör büyüklüğünün sizi içerikle nasıl bütünleştirdiğini gözlemleyebilirsiniz. 126 ekran Android TV sahip olduğu geniş izleme açısı sayesinde farklı pozisyon ve açılardan renk ya da kontrast kaybı yaşamadan görüntüyü net bir şekilde görebilmenizi mümkün kılar. Bu da büyük bir aileniz veya birlikte içerik izlediğiniz arkadaşlarınız varsa uygun ortam sağlar. Akıllı TV özelliği sayesinde internete bağlanabilir ayrıca çeşitli çevrimiçi servis hem uygulamalara erişebilir hem de çeşitli sosyal medya uygulamalarında favori şovlarınızı, filmlerinizi rahatlıkla izleyebilirsiniz. Yüksek görüntü yenileme hızı sayesinde hareket bulanıklığı ve titreme gibi hızlı hareket eden sahnelerde veya sporlarda yaygın olan sorunları engeller. 126 inçlik bir TV ekranı çeşitli amaçlar için kullanılabilir. 126 ekran TV kullananlar, diledikleri içerik akışını yapabilir, zorlu video oyunları oynayabilir, sunum yapabilir veya dijital sanat ve tasarım için kullanabilirler. Ayrıca tüm eğlence, çalışma ihtiyaçlarını karşılayabilirler. İnce çerçeveli, hem şık hem de çağdaş bir tarza sahip olan bu televizyonlar, teknoloji harikası olduğu kadar sanat eseridir. Yaşam alanınızla mükemmel bir şekilde bütünleşir. İçerik ve ayarlar arasında gezinirken bu ürünlerin uzaktan kumandaları sıklıkla dokunmatik yüzeyler, sesli arama işlevi ve programlanabilir düğmeler gibi özelliklerle doludur. Odadaki herkesin hem net hem de canlı bir görüntüsü olduğundan spor etkinliklerini, ödül törenlerini veya düğün veya doğum günleri gibi özel günleri izlemek için keyiflidir. Düzenli olarak sosyal etkinlikler veya partiler düzenliyorsanız, dilediğiniz 126 ekran TV yorumlarına Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Avantajlı 126 Ekran TV Fiyatları

Avantajlı 126 Ekran TV Fiyatları

126 ekran TV tavsiye sinde bulunan müşteriler; ürünün benzersiz sürükleyicilik, dramatik görüntüler, uyarlanabilir uygulamalar gibi birçok özelliği ve avantajıyla evlerini bir eğlence merkezine dönüştürdüklerini ifade ederler. Her ne kadar cihaz için geniş bir alan ve kayda değer bir bütçe ayırmak gerekli olsa da, eğlence değeri ve tamamen sürükleyici bir deneyim açısından faydaları eşsizdir. İster film izlemeyi, ister video oyunları oynamayı, spor müsabakalarını izlemeyi, ister sadece son teknolojinin tadını çıkarmayı seviyor olun, ilgili alternatiflerden destek alabilirsiniz. Ev eğlence sisteminiz için şans verdiğinize değen bir seçim olur. Dev ekranlar genellikle 4K ve hatta 8K çözünürlükte yüksek netlik vadeden özelliklere sahiptir. Böylelikle hem keskin hem de gerçekçi ayrıntılarla dolu görsellerin keyfini çıkaracağınızı garanti eder. Sıklıkla dokunmatik yüzeyler ve sesli arama işlevi, özelleştirilebilir düğme özellikleri ile dolu olan uzaktan kumandaları sayesinde kontrol edilebilen ürünler, dilediğiniz içeriğe ve ayarlara kolay bir şekilde erişebilmenizi mümkün kılar. Kapsamlı görüntü ve ses özelleştirme özelliklerine sahip olan modeller üretilir. Bu sayede kontrollü izleme ve dinleme deneyimi desteklenir. İlgi alanlarınıza ve keyif aldığınız belirli içerik gruplarına uygun düzenleme yapılabilir. Ayrıca deneyiminizin tamamen size özel olduğundan emin olmanızı sağlar. Sürükleyici bir izleme deneyimi sunan ve dikkat çekici özelliklerle dolu olan bu ürün birçok yönden avantajlı seçenektir. Büyük ekran, oturma odanızın rahatlığında film izlemenizi mümkün kılar. 126 Ekran TV fiyatları, her bütçeye uygundur. Ekranın boyutu ve mükemmel grafikleri sayesinde bir sinema salonundan beklediğiniz nefes kesici görüntü kalitesinin aynısına rahatça evinizde de sahip olabilirsiniz. 126 Ekran TV indirimli fiyatları ve her bütçeye uygun modelleri ile karşınıza çıkar. Kendi bütçenize uygun olan ürünü Trendyol’da bulabilirsiniz.