İlgili Kategoriler
Güç (Watt)
Disk Çapı
Tip
Fiyat
Garanti Süresi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bosch Taşlama

" araması için 542 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Bosch Taşlama Çeşitleri Trendyol’da!

Bosch markasının üreticisi olduğu birçok farklı elektronik ürün bulunur. Üstün alman teknolojisiyle üretilen Bosch ürünleri rahat kullanım özelliklerine ve uzun süreli dayanıklılığına sahiptir. Geniş ürün çeşitliliği içerisinde üreticisi olduğu taşlama makineleri ile farklı üretici markalar arasında adından söz ettirir. Ürünler uygulanmak istenen alana ve ihtiyaçlara göre farklılık gösterir. İhtiyaçlarınız doğrultusunda bu ürünleri zımparalama, metal kesme, boya kaldırma ve aşındırma işlemlerinde tercih edebilirsiniz. İşlevsel özellikleri ile öne çıkan bu ürünler imalat sürecinin son aşamasında uygulanır. Bosch el taşlama makineleri farklı disk çapı ve farklı çalışma kapasiteleri ile üretilir. Makinelerin güçleri 350W ve 2600W olmak üzere birçok farklı aralıkta değişiklik gösterir. Bosch taşlama makinesi sağlam duruşu ve rahat tutuş açısıyla ele tam uyum sağlayarak konforlu bir kullanım sunar. Optimum ağırlığı ile tutuş esnasında güçlük oluşturmadan ihtiyaç duyulan süre boyunca kullanılabilir. Uygulama esnasında yönlendirme özelliğine sahip olması yapılan işlemleri kolaylaştırır. Üstün alman teknolojisiyle üretilen bu ürünler uzun süreli dayanıklılığa sahiptir. Kalite sunan ürünler güvenlik açısından olumsuz etkilerin görülme ihtimalini düşürmeye çalışır. İşlevsel özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken cihazlardan verim alabilirsiniz. Ürün bırakıldığı anda çalışmayı durdurur. Bu sayede olası kaza ve tehlikelerin önüne geçilebilir. Tehlikelerin yaşanmasını önlemeye çalışan Bosch taşlama modelleri pratik çözümler sunar. Farklı alanlarda uygulama yapmanızı destekleyen ürünleri Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.

Dikkat Çeken Bosch Taşlama Çeşitleri

Dikkat Çeken Bosch Taşlama Çeşitleri

İnşaat sektöründe gereksinim duyulan el aletleri oldukça önemlidir. Makinelerin ihtiyaç duyulduğu alana bağlı olarak modeller farklılık gösterir. Bosch avuç taşlama metal veya ahşap gibi farklı yüzeylerde çalışılırken tercih edilebilir. Keskin ve güçlü diskleri ile ihtiyaç duyduğunuz farklı yüzeylerde profesyonel işlemler uygulamanızı sağlar. Model farklılıkların yanı sıra bu ürünlerin güçleri değişim gösterir. Yüksek güce sahip olan seçenekler profesyonel olarak tercih edilir. Düşük güce sahip olan modeller ev ya da küçük atölyeler için uygundur. Güçlerinin farklılık göstermesi, devir sayısı ve çaplarının farklı olması çeşitli alanlarda rahatlık sağlar. Bosch 900w taşlama yüksek gücü ile kolay uygulamaya sahip olan modellerden biridir. Ağır iş yüklerinin olduğu durumlarda tercih edilen bu ürünler rahat tutuşu ve esnek kullanımı ile maksimum verim sağlar. Ağırlıklı olarak kesme uygulamalarında tercih edilmesinin yanı sıra, zımparalama işlemlerinde tercih edilebilir. Bosch spiral taşlama metal, fayans ve beton yüzeylerde kesim yapma imkanı sunar. Spiralli modeller düz metal kesme diskleri ile birlikte satışa sunulabilir. Uygulama alanını genişleten tasarımlardan verim alabilirsiniz. Güç artışını destekleyen cihazlarla işlemler pratik şekilde çözüme kavuşur. Bosch akülü taşlama kablosuz özelliği sayesinde uygulanan her alana rahat bir şekilde taşıyabilme konforu sağlar. Evde, bahçede ya da inşaatlarda kablo ile uğraşmadan rahat bir erişim imkanı sağlar. 12 ile 18 arasında volt gerilime sahip olan bu ürünler doldurulabilir aküye sahip olmaları sayesinde uzun süre çalışabilir. Bosch şarjlı el taşlama modelleri ise şarj edilebilme özelliği ile akülü modellerde olduğu gibi uzun ömürlü bir kullanım sunar. Şarjı doldurduktan sonra çalışmaya uygun olması sayesinde kabloya ihtiyaç duymadan arzu edilen yerlere taşınabilir. Disk çapları ve güç farklılıklarına ek olarak devirleri çeşitlilik gösterir. Tek devirli, iki devirli ve ayarlanabilir devirli olarak farklı şekilde satışa sunulur. Tek devirli olan modeller metal kesme işleminde tercih edilirken, ayarlanabilir devirliler bu alanlara ek olarak zımparalama ve parlatma işlemi uygular. Bosch markasının üreticisi olduğu farklı modellerden verim alabilirsiniz. Çalışma performansını beğendiğiniz ürünlere Trendyol’dan sahip olabilirsiniz.

Beğenilen Bosch Taşlama Özellikleri

Beğenilen Bosch Taşlama Özellikleri

Bosch’un üreticisi olduğu cihazlar evlerde ya da iş yerlerinde kullanıma uygundur. Farklı özelliklere sahip olan bu ürünler müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için üretilir. Ürünlerin öne çıkan özelliklerinin başında güçlü bir motora sahip olması gelir. Bu sayede uzun süre çalışması mümkün olur. Bosch taşlama satın alırken belirli özelliklere dikkat edilmesi gerekir. Dikkat edilen farklı özellikler sayesinde yüzeylere uygun ürün seçimi yapılabilir. Böylelikle potansiyel verim artış gösterebilir. Farklı özellikler içerisinden dikkat edilmesi gerekenlerin başında uzun süre kesintisiz bir şekilde kullanım imkanına sahip olması gelir. Bosch üreticisi olduğu ürünler ile müşterilere motorda ısınma ya da herhangi olumsuz bir durum olmadan uzun kesintisiz bir kullanım sunar. Çalışma süresinin yanında taşlamaların boyutları uygulanan büyüklüklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Bosch büyük, küçük taşlama çeşitleri alana bağlı olarak değişiklik gösterir. Büyük tasarımlar geniş yüzeyler için uygundur. Boyutları sayesinde etkili ve hızlı sonuç almayı sağlar. Küçük çeşitleri ise dar alanlar için uygundur. Bosch 115, 230 taşlama çeşitli işlemler için tercih edilen modellerden biridir. Farklı çalışma güçlerinin olması uygulanan işleme bağlı olarak seçim rahatlığı sağlar. Bosch kalıpçı taşlama hassas çalışmalarda kullanıma uygundur. Bu ürünler yüksek devir gücü sayesinde ağır taşlama işlemlerinde yüksek performans ile çalışmaya devam eder. Yüksek performansa ihtiyaç duyulan yerlerde kullanılan modeller dar alanlarda optimum verim ve güvenlik ile kullanıma devam etmenizi destekler. Dar alanlarda ince uçlu tasarımlar ile erişilmesi güç olan alanlara ulaşma imkanı sunar. Hobi amaçlı olarak ya da profesyonel olarak kullanılan Bosch avuç içi taşlama modellerine rahat şekilde ulaşabilirsiniz. İşlemlerin profesyonel şekilde tamamlanmasını destekleyen modellerin sunduğu kalite dikkatleri çeker. Kaliteli ürünleri Trendyol’da bulabilirsiniz.

Avantajlı Bosch Taşlama Fiyatları

Avantajlı Bosch Taşlama Fiyatları

Yenilikçi teknolojiler kullanılarak üretilen ürünler müşterilere uzun süreli kullanımlarda yüksek güç ve performans sunar. Üretilen modeller çeşitli güç, devir ve boyutlarıyla farklı kullanım alanlarında çalışma kapasitesine sahiptir. Konforlu ve etkili özellikleri ile müşterilere rahat bir kullanım sunan bu cihazlar çeşitli özellikleri ile öne çıkar. Taşlamalarda akülü, şarjlı ve kablolu olarak farklı kullanım şekillerine sahip olan modeller bulunur. Bosch şarjlı taşlama şarj edilebilir özelliği sayesinde hızlı ve pratik bir kullanım sunar. Müşteri güvenliğini ön planda tutan bu ürünler elektrik kesintisi ya da güç kaybı gibi durumlarda tehlikeleri büyük oranda önler. Otomatik olarak yeniden başlamasını engelleyen sistem sayesinde kazaların yaşanma oranında düşüş olur. Bu ürünler yumuşak olan tutma bölümü sayesinde kullanım esnasında rahatlık sağlar. Rahat kullanım özelliğine sahip olması sayesinde ekstra güç harcamaya ihtiyaç duyulmadan kullanılabilir. Motorun ısınmadan uzun süreler çalışmasına olanak sağlayan hava akış düzeni sıcaklık artışını kontrol altında tutar. Bu özelliğe ek olarak uygulamak istediğiniz yüzeye ve alana bağlı olarak hız seçimini dilediğiniz devir ayarında kullanabilirsiniz. Bosch taşlama fiyatları ürünlerin özelliklerine bağlı olarak değişiklik gösterir. Birbirinden farklı özellikteki modeller özellikleri doğrultusunda müşterilerin istek ve beklentilerine bağlı olarak fiyatlandırılır. Dakikada ortalama 20000 devire kadar çıkabilen seçenekleri bulunan bu ürünler sağlam ve ağır yükler için dayanıklı şekilde tasarlanır. Devir sayısının uygulama esnasında ayarlanabilir olması işlem esnasında hatasız ve rahat bir çalışma imkanı oluşturur. Uygulanan alanlara bağlı olarak farklı özelliklerinin bulunması istek ve ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılanmasını destekler. Farklı özellikler ile birlikte satışa sunulan Bosch ürünleri içerisinden seçiminizi yapabilirsiniz. Bosch kalitesi ile taşlama ürünlerini sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. İşlevsel ürünleri Trendyol’dan satın alabilirsiniz.