"

Bosch Taşlama

" araması için 402 sonuç listeleniyor

Kullanışlı Bosch Taşlama Çeşitleri Trendyol’da!

Taşlama, yüzeyin aşındırılmasıyla yapılan talaş kaldırma işlemidir ve işlenen ürünün son aşamasında hataların düzeltilerek pürüzsüz hale getirilmesi yoludur. Uygulama alanı metalden plastiğe kadar oldukça geniştir. Ağırlıklı olarak fabrikalarda görülen taşlama makineleri, hobi ya da profesyonel amaçlı çalışmalarda için atölyelerde ve evlerde de kullanılır. Bosch taşlama makineleri size güçlü bir performans ve dayanıklılık vadeder. Farklı aparatların da desteği ile metal, taş, ahşap, mermer ve plastik gibi birçok değişik yüzeyde iş yapabilirsiniz. Bosch profesyonel taşlama makineleri ile zımpara ve kesme işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz. Dilerseniz çoklu yüzeyde kullanım sağlayan diski tercih ederek mükemmel kesme, bileme ve parlatma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Üstün Alman teknolojisine sahip olan Bosch taşlama motoru yıllarca kullanabileceğiniz dayanıklılığa sahiptir. 350 ila 2600W arasında değişen nominal giriş gücüne sahip ürün çeşitliliğiyle ihtiyacınıza uygun olan modeli rahatlıkla bulabilirsiniz. Bosch marka taşlama makineleri, olası tehlikeli durumların önüne geçmek için bırakıldığı anda duracak şekilde tasarlanarak güvenliğinizi düşünür. Uygulama yüzeyine göre değiştirilebilen kesici diskin üzerindeki koruyucu başlık, emniyetli kullanım sağlar. Bosch profesyonel avuç taşlama ürünleri kompakt ve sağlam duruşuyla elinize tam oturarak kullanım kolaylığı sağlar, optimum ağırlığı ile kontrolü rahattır. Her iki yana takılma seçeneği sunan silindir tutamak, isteğe göre değiştirilmesiyle ergonomik tutuş imkanı verir. Yönlendirme fonksiyonu ile yapılan işlemi kolaylaştırırken yüksek keskileme performansıyla hızlı ve temiz kesim elde edebileceğiniz Bosch taşlama ürünlerini Trendyol’da inceleyebilirsiniz.

Bosch Taşlama Makinesinin Üstün Özellikleri

Bosch Taşlama Makinesinin Üstün Özellikleri

İmalatta çokça kullanılan taşlama makinelerinin güçlü motora sahip olması ve uzun saatler sorunsuz çalışması önemlidir. Bosch el taşlama ismiyle de ulaşabileceğiniz ürün, uzun süreli kullanım sağlayabilen motor soğutması sayesinde saatlerce ısınmadan yüksek güçle çalışma kapasitesine sahiptir. Bosch avuç taşlama makinesi, sahip olduğu keskin ve güçlü disk sayesinde bütün yüzeylerde zahmetsiz ve profesyonel şekilde işlem yapmanızı sağlar. Farklı giriş gücü, devir sayısı ve disk çapı seçeneklerine sahip olmasıyla her alanda yüksek oranda yararlanma sunar. Mil kilidi kolay disk değişimi sağlayarak ara vermeden farklı yüzeylerde devam etmenizi mümkün kılar. Bosch küçük taşlama makinesi, kullanışlı boyutuyla dar alanlarda çalışmanıza olanak verir. 720 ila 1900W nominal giriş gücü aralığında olan ürünler, işinizi kolayca halletmenize yardımcı olur. Bosch büyük taşlama makineleri, geniş yüzeylerde çabuk ve etkili sonuç almak için idealdir. 2600W nominal giriş gücüne çıkabilen seçenekleriyle hızlı ve kuvvetli ürünlerdir. 180 ve 230 mm aralığındaki disk çapları ile uyumludur ve çalışılacak alanın boyutuna göre değiştirilebilir. Küçük ve büyük olan makineler, seçilen ürüne göre farklı rölanti devir sayılarına sahip olmakla beraber dakikada 2800 ila 19500 arası dönüş sağlar. Bu ürünlerin kesme ve taşlama uygulamaları dışında zımpara aparatıyla kullanımı da mevcuttur. Bosch spiral taşlama metal, taş, ahşap, plastik yüzeyleri ve seramik karolarını kolayca kesip zımparalamanızı sağlar. Metal temizleme ve parlatma, pas giderme, boyayı kaldırma, eski harcı çıkarma, ahşap oyma, bıçak ya da takımları bileme gibi işlemleri de yapmanıza olanak sağlar. Bosch akülü taşlama ürünleri, kablosuz olması ve ergonomik boyutuyla dar alanlarda pratik kullanım açısından kolaydır. 12 - 18V gerilime sahip olan ve şarjı bittiğinde doldurulabilen akü, uzun ömrüyle rahatlığı beraberinde getirir. Dakikada 19500 devir yapan seçenekleriyle sağlam ve yüke dayanıklıdır. 76 ila 125 mm aralığına sahip zımparalama ve kesme diski opsiyonu sunar. Bosch taşlama makinesi fiyatları ürünün çoklu ve pratik kullanımı göz önünde bulundurularak belirlenir. Güç ve sağlamlığın yanında uzun saatler güvenle çalışabilen, kullanışlı ve hafif tasarıma sahip bu ürünü Trendyol’dan temin edebilirsiniz.

Farklı Alanlarda Kullanım Sağlayan Taşlama Makineleri

Farklı Alanlarda Kullanım Sağlayan Taşlama Makineleri

Teknolojinin gelişmesi, asgari insan gücüyle hızlı sonuç alınmasını sağlayan makine ve el aletlerinin ön plana çıkmasında büyük rol oynar. Yaygın kullanılanlardan bir tanesi olan taşlama makinesi, müşterilere değişik güç, devir, boyut ve kullanım alanlarıyla sunulur. Bosch avuç içi taşlama kolay tutuş sağlayan hafif tasarımı, yüksek güç kapasitesi, ihtiyaca göre değiştirilebilen rölanti devir aralığı ve her yüzeyde dayanıklı performans sergilemesiyle tercih edilir. Kömür fırça sistemiyle aşınma ve yıpranmanın önüne geçerek uzun süreli kullanım sağlar. Bosch şarjlı avuç taşlama gelişmiş motor soğutması, yüksek kesim sağlayan diski, dayanıklılığın yanında kablosuz olmasıyla çalışma alanlarına rahatlık ve pratiklik sunar. Şarj edilebilen akü, güçlü motorunu uzun süre kullanmaya olanak verir. Bosch kalıpçı taşlama ürünleri ince uçları sayesinde erişilmesi zor alanlara kolaylıkla ulaşır. 500 - 1050W nominal giriş gücü aralığına sahip olmasıyla beraber 18V güce sahip akülü seçenekler nde mevcuttur. Dakikada 8000 ile 30000 devir yapan seçenekler, yüksek delme ve keskileme performansı sunar. Bosch parmak taşlama adıyla da bilinen ürünler, farklı büyüklükteki uç girişleriyle dilediğiniz boyutta kullanım olanağı sağlar. Rahat tutuş sağlayan tutamak, elinize mükemmel şekilde oturarak işlemi pratik hale getirir. Kömürsüz motoru sayesinde güçlü uygulama sağlarken aktif titreşim azaltma sistemi konforlu kullanım için geliştirilmiştir. Bosch devirli avuç taşlama makinesi, kullandığınız malzeme yüzeyine uygulayacağınız gücün kontrolünü size verir. Ürünlerin niteliklerine bağlı olarak rölanti devir sayısı değişiklik gösterirken istediğiniz hızda kullanma imkanı sunar. Bosch taşlama devir ayarlı özelliği sayesinde yönetimi size bırakarak istenilen yüzeyde çalışma özgürlüğü verir. Kontrolün sizde olduğu, dayanıklı motoruyla sizi yarı yolda bırakmayacak bu ürünü metal, taş, ahşap ve plastik malzemeleri kesmek veya zımparalamak için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Taşlama Makinesi Fiyatları ve Kampanyaları

Taşlama Makinesi Fiyatları ve Kampanyaları

Bosch taşlama fiyatları ürünün sahip olduğu özelliklere göre farklılık gösterir. Bu cihazlar Alman kalitesini ergonomik kullanımla buluşturmasıyla size konforlu ve etkili bir deneyim sunar. Kullanım alanına göre birden çok seçeneği barındırmasıyla ihtiyacınız olanı rahatlıkla bulabilirsiniz. Ürünler kesme, zımparalama, bileme ve parlatmanın yanında zorlu harç ve boya çıkarma işlemlerini vakit kaybetmeden kolaylıkla yapma avantajını da beraberinde getirir. Zımpara aparatı sayesinde geniş alanlarda çabuk ve pürüzsüz sonuç almanızı sağlayan Bosch şarjlı taşlama, 2600W nominal giriş gücüne ulaşarak dakikada 19500 devire çıkan ve istediğiniz devir aralığında kullanmanıza imkan veren alternatifleriyle ön plana çıkar. Sayısız yüzeyde harika sonuçlar almanıza yardımcı olan bu ürünü dilerseniz her malzemede kolay uygulama sağlayan diskle ya da her biri için ayrı üretilmiş seçeneklerle kullanabilirsiniz. Herhangi bir kazanın önüne geçmek için elektrik kesintilerinden sonra yeniden etkinleştirme gerektiren Bosch taşlama makinesi, güvenliğinizi her şeyden üstün tutar. Sıcaklık artışını kontrol etmek için geliştirilmiş hava akışı düzeni, motorun ısınmadan saatlerce kullanımına olanak sağlar ve hız seçimi fonksiyonuyla dilediğiniz devir ayarında kullanmanızı sağlar. Bosch 900W taşlama makineleri yüksek güç ve keskileme performansı sunar. Ağır iş yükü altında uzun süreli kullanım için dayanıklı olan bu ürünler üstün el kontrolü ve rahat tutuşuyla maksimum verim alacak şekilde tasarlanır. Bosch şarjlı taşlama fiyatları ürünlerin bütün özellikleri düşünülerek belirlenir ve müşterinin beğenisine sunulur. Her alanda kaliteli ve güçlü duruş sağlayan ürünler, size iyi bir deneyim yaşatmak için sürekli geliştirilerek verimli performans alınması amaçlanır. Bosch taşlama motoru fiyatları üstün Alman motoru ve teknolojisi göz önünde bulundurularak değerlendirilir. Birbirinden farklı seçenek ve fiyat aralığı sunan Trendyol’dan ürünleri inceleyebilir güvenle satın alabilirsiniz.