placeholder
"

Dewalt

" araması için 498 sonuç listeleniyor

Dewalt

Dewalt

El aletleri, pek çok sektörde farklı amaçlar için kullanılıyor. El gücü, elektrik veya batarya ile çalışan makineler sayesinde birtakım çalışmalar gerçekleştirmek mümkün hale geliyor. Evinizde gerçekleştireceğiniz onarım işlemlerinden, büyük çaplı inşaat işlerine kadar el işçiliğinin kullanıldığı bütün işlerde el aletlerinden faydalanıyor. Özellikle inşaat, marangozluk, gibi belirli meslek guruplarında sıklıkla kullanılıyor. Evlerde yapılabilen basit tamirat ya da tasarım uygulamalarında da sıklıkla el aletleri tercih ediliyor. 1924 yılından beri bu sektörde yer alan marka olan Dewalt, inşaatçı, zanaatkar veya hobi amaçlı bu işlerle uğraşan herkes için kaliteli el aletleri üretiyor.

Dewalt, yüksek kaliteye sahip elektrikli el aletleri üretiyor ve her zaman daha fazla performans bekleyen profesyonellerin tercihi olarak konumlanıyor. Performans bu durumda zaman açısından dikkate alınır ise matkap deliği gibi Dewalt elektrikli el aletleri ile yapılan müdahaleler daha az zaman alıyor ve bu nedenle süreçler üzerinde önemli bir etkisi olan toplam çalışma süresini azaltıyor. Yüksek teknoloji üretim yöntemleri ile özel olarak tasarlanan ürünleri üreten ve dünyanın önde gelen elektrikli el aletleri ve ekipmanları üreticisi ve pazarlamacısı olan Dewalt, iç ve dış mekanlarda size en hızlı ve pratik kullanım olanakları sunuyor.

Profesyonellerin Tercihi Dewalt Matkap

İnşaat sektöründe çalışanların kullanımlarının yanında hobi amaçlı veya daha küçük atölyelerde büyük ustalık gerektirmeyen alanlarda da kullanılan matkap, temel olarak delme işlemleri gerçekleştiriyor. Kullanılacak bölgeye göre türlere ayrılan matkapların her biri ayrı bir amaca hizmet ediyor. Matkap ve vidalama konusunda dünyanın önde gelen markalarından biri olan Dewalt, gelişmiş ürün çeşitliliği ile de öne çıkıyor. Her türlü delik açma işlemini yerine getirmek için çok çeşitli kablolu ve kablosuz matkaplar sunuyor. Her matkap belirli uygulamaların ve ortamların delme ihtiyaçlarını karşılayacak özelliklerle özel olarak tasarlanıyor. Sahip olacağınız Dewalt matkap fiyatları bakımından en avantajlı şekilde Trendyol'da sizlerle buluşuyor. 

Matkaplar çalışma prensipleri ve işlevleri bakımından birkaç ayrı kategoriye ayrılıyor. Darbeli ve darbesiz olarak iki ana kategoriye ayrılan matkapların masa üzerine sabitlenebilen modeli de bulunuyor. Bu makineler daha büyük, ticari boyuttaki işletmeler tarafından kullanılıyor. Darbeli ve darbesizler açık ya da kapalı tüm alanlarda rahatlıkla tercih ediliyor. Darbeli matkaplar, dönme işleminin yanında ileri ve geri hareket kabiliyetine de sahip olduğu için dayanaklı beton veya metal zeminlere darbe uygulama özelliği taşıyor. Dewalt darbeli matkap hem profesyonel olarak hem de basit ev işlerinde kullanabileceğiniz ve sahip olduğu kalitesi ile uzun ömürlü kullanım imkanı sağlayan bir ürün olarak göze çarpıyor. Darbeli matkap ile darbesiz matkap arasında temel farklar bulunuyor. Darbeli matkap sert zeminler için kullanırken darbesiz matkap daha kolay ve hafif işlemler de kullanılıyor.

Taşınabilen Şarjlı Matkap Modelleri

Şarjlı el aletleri, kablo ihtiyacı olmadan ihtiyaç olan her anda ve her yerde kullanılabilen ürünler olarak tanınıyor. Şarjlı ürünler matkap ve vidalama ürünleri olmak üzere iki farklı çeşitte oluyor. Dewalt şarjlı matkap modelleri, darbeli, darbesiz ve volt gücüne göre farklılık gösteriyor. Sahip olduğu güce göre çalışma ortamları şekillenebiliyor. Kalitesi ve sektördeki liderliği ile tanınan marka, üstün teknoloji ile ürettiği tüm ürünlerde kullanıcın memnun kalmasını garanti ediyor. Dewalt şarjlı vidalama aletleri, kompakt ve hafif tasarımlara sahip olması sayesinde dar alanlarda büyük kolaylık sağlıyor. Lidyum iyon pil türü hızlı şarj olabilme özelliği katıyor. Parlak led ışıkları gece karanlığın çalışma imkanı sunuyor.

Sahip olduğu güce göre kullanımları şekillenen matkap ve vidalama aletleri, ihtiyaç duyduğunuz güvenilirliği ve dayanıklılığı sizlere veriyor. Dewalt 18 volt akülü darbeli matkapları, düşük volt gücüne rağmen en sert zeminleri bile kolaylıkla delebiliyor. Hafif ağırlığa sahip olması sayesinde kolay bir kullanım sağlıyor. Elektronik hız ayarı ile delme veya vidalama sırasında uygulanan malzemeye göre ayar yapılabiliyor. Dewalt 24v volt akülü matkap sahip olduğu güç ile daha fazla delme kapasitesi taşıyor. 18 kademeli tork ayarı ahşap, beton, plastik delme ve vidala uygulamalarında üstün kontrol ve hassaslık sağlıyor. Gücünün yanında üstün teknoloji ilaveleri ile modern özelliklere sahip olan modeller, sizin için en rahat ve pratik kullanımı sağlıyor.

Üstün Teknoloji Şarjlı Vidalama Ürünleri

Dewalt matkap şarjlı olmasının en büyük avantajı da kolay taşınabiliyor olması. Tek el ile kolay bir şekilde kullanılabilen cihazlar, üstün batarya gücü ile uzun süre kullanım sağlıyor. Kullanımın yanı sıra akülü el aletlerinde elde edilen verimin düşeceği konusunda endişe edilebiliyor. Ancak Dewalt akülü vidalama ürünleri sahip oldukları güç ile en zor şartlarda dahi maksimum performans sergiliyor. Kablo olmaması sizlere daha rahat bir çalışma ortamı yaratıyor. Dewalt vidalama ürünleri ile günlük ihtiyaçlarını pratik bir şekilde hızlıca halledebilirsiniz. Ayrıca tüm profesyonellerin tercih ettiği ürünler olması da ayrı bir avantaj sağlıyor. Dolap, mobilya montajları veya daha geniş çaplı çalışmalar esnasında Dewalt el aletleri kullanmak sizlere güven ve zamandan tasarruf yaratıyor. Örneğin Dewalt alçıpan vidalama ürünü sorunsuz, kolay ve hızlı çalışma ortamı yaratıyor. Sahip olduğu özellikler ile en zor işleri dahi en kolay hale getiriyor.

Dewalt ürünleri, üstün teknoloji ile üretiliyor. Özellikle bataryada kullandığı teknoloji sayesinde uzun süre kullanım sağlıyor. Marka, verimli şarj için 12 Amp hızlı şarj aleti (DCB1112) ve 6 Amp şarj aletini (DCB1106) üretiyor. Bu sayede zorlu şantiye koşullarında kullanım için, bu şarj cihazları profesyonellerin Dewalt pillerini hızlı bir şekilde şarj etmelerine ve tekrar çalışmalarına izin veriyor. Bu üstün teknolojideki piller 45 dakikada yüzde 80 oranında şarj ediyor. Ayrıca ürünlerin üzerindeki Led göstergeler sayesinde pil durumu görebiliyorsunuz. Matkap ve vidalamalarda bulunan güç ayarı ile daha uzun süre kullanım ve daha uzun pil ömrü sağlayabilirsiniz. Dewalt, kullanıcıların gerçek dünyada nasıl çalıştığına odaklanıyor ve sürekli olarak toplam şantiye çözümlerini takip ediyor. En son teknoloji ve sektördeki yenilikleri bir araya getiren Dewalt, geleceğe yönelik çözümler sunuyor.

En Etkili Dewalt Kırıcı ve Deliciler

Önceleri insan eli ile yapılan işler şimdileri teknolojik cihaz ve aletler aracılı ile yapılıyor. Örneğin, eski zamanlarda bir duvar ya da zemin delmek için el emeği gerektiren ve insan gücünün hakim olduğu malzemeler kullanılıyordu. Şimdi ise teknolojinin yardımı ile elektrikli veya şarjlı kırıcı ve delici cihazlar kullanılıyor. İnşaat ve yapı sektörünün güvendiği marka olan Dewalt, ürettiği dayanıklı ve kaliteli deliciler ile en zorlu zeminlerde dahi yüksek performans gösteriyor. Size büyük zorluk çıkaracak zeminlerde yüksek darbe gücü ve dayanıklılığı ile istenilen şekli almasını sağlıyor. Dewalt hilti, bu kırıcı ve deliciler arasında en çok tercih edilen marka konumunda yer alıyor.

Darbeli, darbesiz ve kırıcı olarak üç guruba ayrılan hiltiler, matkaplardan ayrı olarak kırma işlemini gerçekleştirmek amacı ile kullanılıyor. Hilti modelleri, geniş ve büyük boy mekanizması ile kullanırken oldukça kolaylık sağlıyor. Yüksek devre sahip motoru sayesinde en zor beton zeminlerde dahi çok verimli bir performans sergiliyor. İnşaatlarda maliyetli yapılar yaparken herhangi bir hata olmaması için Dewalt markası tercih edebilirsiniz. Akülü modelleri de bulunan hiltilerin en önemli avantajı kolay taşınabiliyor olması olarak görülüyor. Dewalt şarjlı hilti modeli elektrikliden farksız olarak güçlü bir performans sağlıyor. Güvenlik önlemi olarak askılı tutma koluna sahip olması sayesinde geri tepme etkisini minimuma indiriyor. Aktif vibrasyon kontrolü teknolojisi ile en düşük titreşime sahip hiltidir.

Dewalt Testere ve Lazer ile Her Şey Çok Kolay

Dewalt, inşaat profesyonellerine her kesim ihtiyacını karşılamak için çok çeşitli testereler sunuyor. Testereler gönye testereler, daire testereler, tilki kuyruğu testereler, dekupaj testereler, masa testereleri ve paletli testereleri içeriyor. Testereler kapsamlı olarak yapılan iş sahası araştırma ve testleri sonucunda profesyonel kullanıcılar için özel olarak tasarlanıyor. Daire testereler genellikle ahşap malzemelerin düz çizgi etrafında hızlı ve doğru bir şekilde kesilmesi amacı ile kullanılır. Dewalt daire testere, 5800 dev/dk yüksüz hız sunan devrim niteliğindeki flexvolt teknolojisi sayesinde kablolu daire testerenin gücünü kablosuz taşınabilirlik ve rahatlıkla birleştiriyor.

Gönye kesme makinesi açıları ayarlanabilen daha karmaşık kesimler için kullanılıyor. Dewalt gönye testere, entegre cutline özelliği ile doğruluk ve görünürlük için ayar gerektirmeyen kesme çizgisi göstergesi sağlıyor. Bu testerede, 14 pozitif durdurmalı paslanmaz çelik gönye tespit plakasına ve kolay ayarlarla tekrarlanabilir doğruluk ve dayanıklılık sağlayan kam gönye kilit sistemi yer alıyor. Yüksek verimli toz kanalı maksimum toplama için kesme noktasında konsantre ediliyor. Hafif tasarımı ve yerleşik taşıma kolu taşınabilirlik sağlıyor. Dewalt tezgah testere ise, atölye ortamında çalışmalarını sürdürenler için düz ve doğru kesimler yapmaları sağlıyor. Hassaslık ve keskinlik için dökme tezgah tasarımına sahip olan testereler, sert, ıslak ve donmuş ahşapta dahi üstün performans sağlıyor.

Dewalt lazer, kesin doğruluk için tasarlanmış, böylece ölçümleriniz hızlı ve kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor. Eğim ve düzgünlük ölçer olan lazer, mıknatıslı aparatı sayesinde kolayca duvara ya da ölçülecek zemine tutundurulabiliyor. Dewalt lazer terazi, yüksek pil kapasitesi ile 40 saate kadar çalışma süresine sahip olan lazerler, 50 metre mesafeye kadar kullanılabiliyor. Mesafe ölçer olarak geliştirilen modeller, birçok sektöre önemli katkılar sağlıyor. Sıhhi tesisat, inşaat, elektrik gibi birçok sektörde kullanılabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.

Kaliteli, Taşınabilir Planya ve Taşlama Makineleri

Taşlama makineleri, atölyelerin olmazsa olmaz malzemelerinden biri olarak görülüyor. Kesim, zımparalama, bileme gibi pek çok alanda kullanılıyor. Kullanacağınız işe göre taşlama makinesinin modeli de farklılık gösteriyor. Dewalt taşlama makinesi, avuç içiniz ile oldukça kolay bir şekilde kullanabileceğiniz, şarjlı olması sayesinde daha rahat kullanım imkanına sahip olduğunuz güçlü bir makinedir. Basık şanzımanı sayesinde dar alanlara taşlama uygulamaları yapabilirsiniz. Kompakt gövde tasarımı sayesinde rahat bir kullanım ve yüksek ergonomi sağlıyor. Çatlamaya dayanıklılığı, çıkarılabilir kömürleri ve emniyet kilidi ile yüksek kullanıcı güvenliği sağlıyor. Güçlü motoru sayesinde taşlama, zımparalama gibi işlemleri oldukça kaliteli bir şekilde gerçekleştiriyor. Soğutma sistemi ile oluşabilecek yanma riskini ortadan kaldırıyor. Dewalt kalitesi ile üretilen taşlama makineleri, uzun ömürlü kullanım imkânı sağlıyor.

Kesici bıçakları ile ahşaptan talaş parçaları keserek doğrama yapan, bazı zamanlarda cumba ve yüz açma, yüzey açma gibi işlemleri yerine getiren makinelere planya makineleri denilir. Dewalt planya, yüksek kalitede işlem yapan dayanıklı ürünler olarak görülüyor. En profesyonel ustaların tercihi olan makineler, uzun ömürlü kullanımın yanı sıra yüksek kalitede performans sağlıyor. Ahşap ile doğru ve pratik ürünler meydana getirmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olan Dewalt, taşınabilir, şarjlı planya makineleri üretiyor. Herhangi bir planya makinesinin üç katı daha fazla verim sağlan makineler, Malzeme çıkarma göstergesi ve ekstra geniş kalınlık skalası ile her geçişte doğru kesimler sağlıyor.

Dewalt El Aletleri ve Setleri

Dewalt, geçmiş günümüze kadar kaliteli el aletleri üretiyor. Üstün performansa sahip ürünleri, üstün teknolojili üretim merkezlerinde en profesyonel ustalar tarafında üretiliyor. İhtiyacınız olan tüm makineler ve teçhizatlar Dewalt kalitesi ile sizlerle buluşuyor. El aletleri bugün, her evde bulunması gerek, küçük ya da büyük çaplı tamiratlarda ihtiyaç olan ürünler olarak göze çarpıyor. Dewalt matkap ucu dahil inşaat ve tamirat ile alakalı tüm ürünlerin kaliteli hallerini bünyesinde barındırıyor. Bu ürünlerin yanı sıra aksesuar ve iş güvenliği malzemeleri de üretiyor. Dewalt iş ayakkabıları, kaliteli malzemeleri ile maksimum iş güvenliği için öneriliyor. Çalışanları karşılaşacağı herhangi bir problem için dayanıklılık gösteriyor. Aynı zamanda çalışma esnasında da maksimum rahatlık vaat ediyor. Uzun ömürlü kullanım avantajı sahip olmaları, sizleri hem maddi hem de manevi yönden büyük bir yükten kurtarıyor.

Dewalt tornavidadan matkap setine kadar pek çok alanda set olarak ürünlerini sunuyor. Pek çok amaca hizmet eden tamirat setleri, en zor zamanlarınızda size yardımcı oluyor. Düzenli ve bir arada durması makinelerinizi daha uzun ömürlü yapıyor. Dewalt set, içeriğinde bulundurduğu Dewalt ürünleri ile her ihtiyacınızı karşılıyor. Dewalt takım çantası içeriğinde; tornavida, delme ve vidalama seti, cırcırlı tornavida, delme ucu, manyetik uç tutucu, lokma ucu, havşa açma ucu yer alıyor. Farklı ürünlerin de bulunduğu takım çantaları bulunuyor. Örneğin, Dewalt 36v kablosuz li-ion takım kombo kiti içerisinde, darbeli matkap, kendinden sıkmalı mandren ve patentli 3 vitesli, tamamen metal şanzıman, anahtarsız bıçak kelepçesi, testere ve projektör bulunduruyor. Tamamen şarjlı olan bu ürün üstün batarya teknoloji sayesinde çok amaçlı kullanılabiliyor.

Dewalt Ürünleriniz Her Zaman Yanınızda

Dewalt’un üstün teknoloji ürünü Tool Connect, zamandan ve paradan tasarruf etmenize yardımcı olmak için tasarlanmış üç parçalı bir envanter yönetimi çözümü sunuyor. Başka bir değişle, büyük şantiyelerde kullanılan çok sayıda ürünün envanterini sağlamak amacı ile internet bağlantısı sayesinde cihazların aktiflik durumlarını ve yer tespitlerini öğrenebiliyor. Araçlarınızı birden çok şantiyede bağlayıp, izleyebilir ve özelleştirebilirsiniz. Mobil uygulamadan alınan veriler, size gerçek zamanlı bilgi vermek için ofis veya araç beşiğindeki Envanter Yöneticisi portalınızda otomatik olarak güncelleniyor. Bu şekil de şantiyede gerçekleşen bir arızadan ya da bir sorundan anında haberdar olabilirsiniz. Herhangi bir Dewalt ürününüzün çalınma riskine karşın korunabilirsiniz. Bluetooth özellikleri sayesinde tüm ürünlerin ne zaman çalıştığını ne zaman durduğunu, şarjlarının ne durumda olduğunu tek bir kontrol noktasından izleyebilirsiniz.

1920’lerden günümüze kadar birçok yeniliğin öncüsü olan Dewalt, kalitesi ile her zaman en çok tercih edilen marka oldu. İlk ahşap işleme makinelerinin öncülerinden olan marka, elektrikli aletlerin de dünyada bir numaralı üretici konumunda yer alıyor. Yüksek dayanıklılığı ile hem performans hem de kullanım ömrü açısından uzun ömürlü kullanım sağlıyor. Müşterilerini her zaman memnun eden Dewalt, her zaman son teknolojiyi de ürünleri içerisinde kullanıyor. İnternet teknolojisini el aletlerine ve makinelere entegre eden marka, bu sayede hızlı bir servis hizmeti sunuyor.

Dewalt markasına ait tüm ürünler birbirinden avantajlı fiyat seçenekleri ile Trenyol’da sizlerle buluşuyor. Dewalt kalitesine Trendyol aracılı ile sahip olabilir, ihtiyacınıza uygun ürüne kolayca göz atabilir ve satın alabilirsiniz.