placeholder
"

Bosch Testere

" araması için 1379 sonuç listeleniyor
Bosch Gks 190 Daire Testere
KARGO BEDAVA
BoschGks 190 Daire Testere
2.737,81 TL
Sepete Git

Çok Yönlü Bosch Testereler Trendyol'da!

Bosch testere birçok amaca yönelik olduğu için faydalı bir araçtır. Bu makineler, küçük kütükleri kesmek, ağaçları ve büyük dalları süslemek için kullanılır. Bosch testere makinasını kullanarak, sert ahşap yüzeyleri sadece birkaç dakika içinde hızlı bir şekilde kesebilirsiniz. Hafif yapısıyla öne çıkan modeller, verimli bir şekilde çalışmanızı sağlar. Pille veya elektrikle çalışan bu modellerden birini tercih edebilirsiniz. Bosch elektrikli testere çeşitlerini kullanırken, koruyucu gözlük ve eldiven kullanmanız tavsiye edilir. Motorlu Bosch küçük testere çeşitleri ise sadece odun değil, farklı materyalleri kesmek için de kullanılabilir. Modeller, bu sayede çeşitli çalışma ortamlarında kesimi hızlı bir şekilde tamamlamanızı sağlayan fonksiyonelliği sunar. Motorlu aletlerle genellikle ağaç veya kereste gibi orman ürünleri kesilir. Ancak, güçlü ve keskin zincirleriyle akülü Bosch testere çeşitleri, kesmesi uzun zaman alabilen ahşaplar üzerinde de kullanılabilir. Bu modeller kereste şirketleri, bahçıvanlar ve toprak sahiplerinin zamandan tasarruf etmesini sağlar. Makineler, uygun boyut ve kalınlıktaki metalleri de kesebilir. Metal kesmek için güçlü motorlu Bosch marka testere çeşitleri kullanılabilir. Elektrikli kesiciler, metal nesneler için iyi bir seçenek olmayabilir. Motorlulardan biriyle işlem yapmadan önce tüm çivileri ve metali ahşap yüzeylerden çıkarmanız gerekir. Elektrikli olanlar, demir veya çivileri kırmak için uygun değildir. Bu ciddi bir geri tepmeye veya zincirin kırılmasına neden olabilir. Metal kesmeye uygun Bosch elmas testere modellerini Trendyol’dan satın alabilir ve işinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Farklı Amaçlara Uygun Seçenekler

Farklı Amaçlara Uygun Seçenekler

Ahşap ve metalin yanı sıra Bosch zincirli testere çeşitleri bazı plastik türlerini de kesebilir. Polietilen, akrilik levhalar, pleksiglas, lexanname, polipropilen, polikarbonat, kesilebilir plastik çeşitleridir. Bu materyalin kesilmesiyle ilgili önemli sorun kesim sırasında materyalin erimesidir. Karbon uçlu Bosch akülü zincirli testerenin, kesim sırasında bıçak ısısını düşüren kanca açılarına ve boyutlara sahip dişleri vardır. Ürünler, bu sayede kesilen yeri eritmeden pürüzsüz hale getirir. Farklı modellerin özellikleri, belirli malzemeleri kesmek için optimize edilir. Küçük Bosch mini testereler yalnızca ince dalları kesmek için kullanılabilir. Metal ve plastik dahil olmak üzere çeşitli malzemeleri kesebilen farklı modeller mevcuttur. Bosch demir testere metal gibi sert malzemeleri kesebilir. Ağaçları kesmek ve büyük dalları budamak için kesici bir alet gerekir. Budama işini kol gücü ile yapmak için kesici el aletleri kullanabilirsiniz. Bunlarla küçük ağaçları kesebilir ve dalları birkaç dakika içinde budayabilirsiniz. Bosch el testeresi budama işini hızlı bir şekilde halletmenize yardımcı olur. Motorlu ürünler, hızlarıyla ön plana çıkar. Önlem aldığınız sürece, ilk denemede dahi güvenli şekilde ürünleri kullanabilirsiniz. Dakikalar içinde bahçenizdeki işlerinizi bitirebilirsiniz. Bosch motorlu testere müşterilere kullanım kolaylığı sağlar. Akülü modeller, gücünü lityum-iyon pilden alır. Bosch akülü testerelerin aküden aldıkları güç sınırlı olduğu için sık sık şarj edilmeleri gerekir. Kesici alet bakımı, ürünün tipine ve kullanım sıklığına bağlı olarak değişir. Güvenlik açısından tüm vida ve cıvataların sıkı olması, göstergelerin çalışması, zincir frenlerinin devreye girmesi, uygun zincir gerginliği, parçaların hasarsız olması ve düzgün çalışması gibi kullanımdan önce temel kontrollerin yapılması önemlidir. Ek olarak, zincir üzerindeki bıçakların keskinliği yaş ve kullanımla birlikte körelebilir. Zincirin yeterince yağlandığından, tahribat ve talaş içermediğinden emin olmanız önemlidir. Böylece, zincir kullanım sırasında düzgün bir şekilde döner. Bosch oyuncak testere çeşitleri ise küçüklerin kullanımına sunulur. Herhangi bir çocuğun oyuncak koleksiyonuna ekleyebileceği bir parçadır. Güvenli dönen bir bıçağa ve gerçekçi gürültüye sahip bu dayanıklı oyuncaklarla birlikte Bosch daire testere modellerini de Trendyol’da bulabilirsiniz.

Avantajlı Kullanıma Sahip Testere Modelleri

Avantajlı Kullanıma Sahip Testere Modelleri

Bosch dal budama testeresi, doğru kullanıldığında tüm ağaç kesme işleri için zamandan ve enerjiden tasarruf etmeyi sağlar. Bu makineler ağaçları budanması, kütüklerin yakacak odun haline getirilmesi ve bahçenizin etrafındaki çalıların kesilmesi gibi işlerde kullanılır. Benzinli modeller, bir elektrik kaynağının olmadığı durumlarda da rahatlıkla kullanabilir. Elektrik jeneratörleri veya prizlere gerek kalmadan istediğiniz materyalleri kesebilirsiniz. Bu kablosuz aletlerle manevra yapmak kolaydır. Yalnızca benzin bittiğinde yakıt koyabilir ve çalışmanızı tamamlayabilirsiniz. Bosch benzinli testereler dayanıklılık göz önünde bulundurularak üretilir. Sert cisimleri kesebilir ve uzun saatler kesintisiz çalışabilir. Rutin bakım ile uzun süre dayanıklılığını korur. Bosch şarjlı testere evde bulunması yararlı olan önemli bir araçtır. Sadece kollarınızın çok fazla çaba sarf etmesini önleyen kolay bir kesici makine değil, aynı zamanda sık kullanılan bir bahçe aleti ve temizleme aracıdır. Bosch ağaç testeresi bahçenizin büyüklüğü fark etmeksizin, tüm inatçı dalları, yaprakları ve kütükleri kolayca temizleyebilir. Kullanımının çok fonksiyonlu olması, modellerin tercih edilme nedenidir. Kablosuz yapısı sayesinde her yere taşınabilen Bosch gönye testere, bir tahtanın yüzü veya genişliği boyunca açılı kesim işlemi yapmaya yarar. Bu makineler, tahtanın yerleştirilme şekline bağlı olarak eğimli kesim yapabilir. Bıçağı soldan sağa döndürmek için ayar mekanizmasına sahiptir. Bıçak düz bir şekilde değil, açıyla kesilecek şekilde ayarlanabilir. Sabit bir kol, kesimi bıçağın çapıyla sınırlar. Bosch radyal testere ise değişik açılarda kullanım olanağı tanır. Bir tezgah makinesi, genellikle odun parçalarını uzunlamasına bölmek için kullanılır. Bıçağı hareketli olan modeller, açının ayarlanmasına izin verir. Bosch tezgah testere çeşitlerinin bıçağı yukarı ve aşağı hareket ettirilebilir. Böylece ihtiyaçlarınıza göre farklı derinliklerde odun kesebilirsiniz. Trendyol üzerinden temin edebileceğiniz Bosch tezgah üstü testerenin oynar bıçakları ile kolay bir kesim deneyimi yaşayabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Bosch Testere Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Bosch Testere Fiyatları

Sıklıkla inşaat sektöründe tercih edilen Bosch kılıç testeresi, malzemeleri kesmek için çoğunlukla kısa ve ince tek bir bıçak kullanır. Değişken hız kontrollerine sahip olan modeller, bazı küçük çaplı kesim işleri için idealdir. Bosch şerit testere ise kalın keresteyi dahi kağıt inceliğinde kesebilir. Bununla birlikte, ürünlerin yaygın kullanım alanlarından biri asitmetrik şekillerin düzeltilmesidir. Makine yumuşak kesimler yapar ve uygun bıçakla metal de dahil olmak üzere nesneleri şekillendirir. Bosch kıl testere farklı kalınlıktaki ahşabı kesebilir ve delebilir. Çelik, fiberglas ve alçıpanda da verimli sonuç almanızı sağlar. Bu aletleri atölyenizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bıçakları değiştirmek ise oldukça kolaydır. Bosch alüminyum testere çeşitlerini sunta ve ahşap mobilya kesimleri için kullanabilirsiniz. Hobi ve atölye çalışmalarınıza Bosch masa testere eşlik edebilir. Bunlar, kesici uçlar ve bıçaklardan geçirdiğiniz tahtaları düzgünleştirir. Bıçağın içinden geçmesine izin veren, makinenin geri kalanını talaş ve döküntülerden koruyan ince bir açıklığa sahiptir. Bosch yatar testere ise hareketli bıçakları ile zorlanmadan kesme yapmanızı sağlar. Kemik kesmek için üretilen cihazlar, iyi bir cerrahi sonuç için kullanılır. Bosch kemik testeresi her özel prosedür ve cerrahi işlem için uygun olarak üretilir. Titreşimli kesim aletleri kesme, taşlama, kazıma, zımparalama işlerini yapabilir. Dar alanlarda temiz sonuçlar verir. Bosch titreşimli testere marangozlar, müteahhitler, esnaflar, döşemeci, dolap montajcıları ve hobi aktiviteleri için doğru bir seçenektir. Çeşitli malzemelerde yuvarlak delik açmak için Bosch matkap testeresi kullanılır. Büyük çaplı delikler açabilen bu aletler, bir elektrikli matkaba takılmak ve yüksek hızda döndürülmek için tasarlanır. Cihaz dönerken, dişler seçilen malzemeyi keser. İndirimlerden haberdar olmak için Bosch testere fiyatlarını araştırabilir ve istediğiniz modeli Trendyol’dan satın alabilirsiniz.