İlgili Kategoriler
Damacana Yeri
Renk
Fiyat
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?

Zahmetsiz Kullanıma Sahip Bosh Su Sebili Çeşitleri Trendyol'da!

Sağlıklı bir yaşam için yeterli miktarda su tüketimi oldukça önem arz eder. Kişilerin bedeninin ve yaşının ihtiyaç duyduğu kadar sıvı tüketmesi metabolizma ve bağışıklığı doğrudan etkiler. Ancak çoğu zaman tamamen sağlıklı bir kaynak bulunamadığından ya da unutkanlıktan dolayı kişilerin yeterli sıvı tüketmediği gözlenir.

Bosch su sebili modelleri, kullanıcıları her an tüketmeye teşvik eden kolaylığı ve çekiciliğiyle sağlıklı yaşam için bir adım atmanızı sağlar. Önceleri yalnızca ofis, kurum ve halka açık çeşitli binalarda bulunan bu makineler günümüzde yeterli ve planlı tüketim için evlerde de oldukça talep görür. Farklı çalışma mekanizmaları, soğuk ve sıcak suya anında ulaşabilmeniz için ısı kontrolü sistemleri ve daha birçok özelliğiyle çeşitlenir.

Sıcak aylarda buzdolaplarında suyun soğumasını beklemek yerine dilediğiniz her an ferahlamanıza yardımcı olur. Isıtma özelliği bulunanlar ise çay, kahve gibi sıcak içeceklerinizi ihtiyaç duyduğunuz anda yapabilmenizi sağlar. Bazıları ise üçüncü musluğu sayesinde içmeye uygun ısıyı ayarlayarak ağız ve boğaz sağlığınızı da korur. Kimi modeller muslukların arkasındaki mandalların geriye itilmesiyle akmaya başlarken kimi modellerde bunun için dokunmatik bir ekran veya tuşlar bulunur.

Kişiler bütçelerine, kullanılacak alana ve değişen özelliklere göre dilediği ürünü tercih edebilir. Bosch yeni su sebili arayışında olanlar için hem standart modelleri hem de kendi tasarım anlayışıyla donattığı teknolojik ürünleri gözler önüne serer. İlk üretilen mandallı cihazlar, farklı dolum özelliklerine ve damacana haznelerine sahip olanlardan farklı fiyatlarla tüm bütçelere hitap eder. Ancak marka gelişen teknoloji ve değişen insan beğenilerine yüksek seviyede uyum sağlayabilmek için mükemmel dış tasarım ve iç donanıma sahip sebiller üretir. Yeni ve asil görünümleriyle özellikle ofislerde boy gösteren ürünler, farklı renk seçenekleriyle de beğenilerinize hitap eder.

Bosch beyaz su sebili gibi klasik ve uyumlu ürünleri tercih edebileceğiniz gibi gri ve siyah renklere sahip olanlarla da mekanın dekorasyonuna katkıda bulunabilirsiniz. Bosch gri su sebili yerleştirdiğiniz yerde son derece şık durur. Su pınarı olarak da adlandırılan bu ürünlerin farklı dolum özelliklerine sahip tüm renklerine Trendyol sayfalarından uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştıracak Bosch Sebil Modelleri Nasıldır?

Hayatınızı Kolaylaştıracak Bosch Sebil Modelleri Nasıldır?

Doktorlar, sağlıklı bir yaşam için fiziksel özelliklere bağlı olarak günde 2 ila 4 litre arasında su tüketilmesini önerir. Bu tüketim, vücudun bir saat gibi işlemesini sağlayan önemli etkenlerden biri olur. Elektronik pınarlar, kişilerin günlük sıvı ihtiyacını karşılayabilmesi için kolay ve konforlu bir yöntem sunar. İçeceklerinizi hazırlarken ya da yalnızca susuzluğunuzu giderirken daha konforlu bir kullanım sağlar. Arıtma cihazının belli bir süre çalışıp durmasını beklemek ya da damacana pompasıyla güç harcamak yerine tek hareketle bardağınızı saniyeler içinde doldurabilirsiniz. Bunlar ayrıca damacana kullanan herkesin şikayetçi olduğu etrafı ıslatma problemine de kesin çözüm olur.

Bardağınızı yerleştirdiğiniz bölgedeki ızgaralı yapı sayesinde fazlalık dışarı değil birikme haznesine akar. Kimi modeller birkaç saniye boyunca yeterli miktarda akıtma yaparak bardağınızın taşmasına engel olur. Aynı zamanda markanın tüm modellerinde bulunan ızgaralı raf kısmı, bardak dolana kadar eğilerek tutma gereksinimini ortadan kaldırır. Bardağınız dolarken sağlıklı pozisyonda bekleyebilir, bu sırada kahvenizi ya da bitki çayınızı hazırlayabilirsiniz. Bosch sebil modelleri farklı teknolojik özellikler ve uygun fiyatlarla kullanıcılara sunulur. Tüm modeller, sağlıklı tüketim miktarına ulaşmak için suyunuzu her an kolayca alabilmenizi sağlar. Bu makineler, ısı özelliğine göre birden fazla musluğa sahip olur. Isıtma sistemi bulunmayanlar genellikle bir musluğun doğrudan içime uygun normal ısıda olduğu, diğerinin ise soğuk dolum yaptığı ürünlerdir. Isıtma sistemi bulunan makinelerin çoğu soğuk su ve kaynara yakın sıcak su veren iki çıkışa sahip olur. Fakat kimi modeller sıcak, soğuk ve ılık çıkış sağlayan üç muslukla kullanıcılara sunulur. Bosch tezgah üstü su sebili kolay kullanımı ve ergonomik yapısı ile istediğiniz her yerde tercih edilebilir. Bosch buzdolaplı su sebili ise fazladan yer sağlayan tasarımı ile iş yerlerinde kullanılır.

Bosch 3 musluklu su sebili çeşitleri kişilerin ihtiyaç duyduğu ısıda tüketim yapabilmesini sağlar. Kullanıcıların günlük sıvı ihtiyacını daha rahat ve zevkli bir şekilde karşılayabilmesini mümkün kılar. Özellikle ofislerde göze çarpan bu ürünler gizli damacana imkanıyla şık ve uyumlu bir görünüm sağlar. Bardak rafının altından açılan damacana haznesi, kullanıcıların 20 litreye yakın ağırlığı kaldırarak ağız kısmına geçirmeye çalışmakla uğraşmasının önüne geçer. Bel ve sırt sağlığınızı korurken daha konforlu bir kullanım sunar. Ayrıca Bosch gizli damacanalı su sebili sıcak musluk için devreye geçen çocuk kilidi sayesinde küçüklerin istenmeyen kazalardan korunmasını sağlar. Ürünlerin teknolojik donatılarından biri olan gece ışığı sayesinde karanlıkta bile kolaylıkla sıvı ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz.

Bosch arıtmalı su sebili teknolojisi kişilerin hijyenden emin olarak sıvı tüketebilmesini sağlar. Cihazın su tankına her 140 dakikanın ardından uyguladığı 40 dakikalık temizlik, sürekli duran sıvının değerini kaybetmesini ve bakteri oluşturmasını engeller. 140 dakikanın sonunda uyarı ışığının yanmasıyla başlayan Self Clean özelliği, suda koku ve tat değişikliği yapmadan gerçekleşir. Sıvı ve havaya ya da ürün yüzeyine uygun filtreleme özelliğiyle siz de sağlıklı ve konforlu sıvı tüketimi için Trendyol’un sunduğu arıtmalı cihazlara hemen göz atabilirsiniz.

Zahmetsiz ve Zevkli Kullanım İmkanı

Zahmetsiz ve Zevkli Kullanım İmkanı

Musluk suları, doğrudan tüketildiğinde insan sağlığını etkileyebilecek unsurlar içerebilir. Bunun için kişiler genellikle içime uygun hazır paketleri tercih eder. Ortamdaki kişi sayısına göre farklı ölçülerdeki paketler birkaç günlük sıvı ihtiyacını sağlıklı bir şekilde karşılayabilmeyi sağlar. Damacanalar da yaklaşık 20 litrelik hacmiyle özellikle kalabalık ailelerde ya da iş yerlerinde tercih edilir. Su pınarı olarak adlandırılan cihazlar, damacanaların belli bir kısımdan bağlanmasıyla daha kolay içim sağlar. Üstten ya da alttan dolum olarak ayrılan cihazlar, kişilerin aradığı rahatlığa ulaşması amacıyla farklı bütçelere uygun fiyatlarla sunulur.

Bosch alttan damacanalı su sebili modelleri, gizli tanklı ürünler olarak da bilinir. Damacananın dışarıdan görülmediği, bardak rafının altındaki kapağın açılmasıyla değiştirilebildiği ürünlerdir. Bunlar özellikle üstten damacanalı ürünlerin oluşturduğu zahmeti ortadan kaldırmayı amaçlar. Kişilerin yirmi kiloluk bir ağırlığı kaldırarak ters şekilde yerleştirmekle uğraşmasına engel olur. Bosch dolaplı su sebili kolay kullanımı ile ön plana çıkar. Gizli tank bölümüne şişe yerleştirilerek ulaşım hortumuna bağlanır. Bu sayede hem ofis ortamında hem de aile içinde damacana değiştirme tartışmaları son bulur. Ayrıca damacananın dışarıdan görünmemesi sayesinde kullanıldığı her alanda sade ve şık bir şekilde boy gösterir.

Kaynak tükendiğinde sizi yarı yolda bırakmamak için cihazlar ekran üzerindeki ışıklarla sizi uyarır. Bunlar tek musluklu ve üç musluklu ürünler olarak ayrılır. Tek musluklu olanlar yalnızca soğuk ve normal içim sunan, üç musluklular ise sıcak, soğuk ve ılık tüketim sağlayan ürünler olur. Kullanım alanına ve ihtiyaçlara göre seçim yapabilirsiniz. Tek musluklu olanlar, soğutma özelliği dijital ekrandan kapatıldığında yalnızca ılık su verir. Diğerleri ise her musluktan ihtiyaçlarınıza uygun ısıda sıvı alabilmenizi sağlar.

Gizli tanklı pınarlar dokunmatik ekranları sayesinde kolay bir şekilde yönetilir. Bosch dokunmatik su sebili çeşitleri, mandal ve tuşların bozulma veya orantısız akma dezavantajını tamamen ortadan kaldırır. Farklı ısılarda sıvı almak, cihazı kapatmak ya da çocuk kilidini aktif hale getirmek için dokunmatik ekranlar üzerinden kolayca seçim yapabilirsiniz. Bosch dokunmatik su sebili ile güvenli ve kolay bir kullanım elde edebilirsiniz. Eviniz ya da iş yeriniz için hem şık hem de pratik kullanım sağlayan olan bu ürünleri Trendyol sayfalarından ayrıntılı inceleyebilirsiniz.

Doğru Seçimler İçin Bosch Su Sebili Yorumları Nasıldır?

Doğru Seçimler İçin Bosch Su Sebili Yorumları Nasıldır?

Su sebilleri her yaştan insanı, ihtiyaç duyduğu sıvı miktarını tüketmeye teşvik eder. Kolay ve sessiz çalışması sayesinde kişiler evlerinde ya da iş yerlerinde sıklıkla bu ürünleri kullanmayı tercih eder. Farklı dolum modelleri, çalışma prensipleri, musluk sayılarıyla tüm ihtiyaçlara yanıt verecek çeşitlere sahiptir. Markanın ürünlerini kullananlar, genellikle dış tasarımın her alana uyumlu ve şık olmasının tercihlerini yönlendirdiğinden bahseder. Ayrıca sessiz çalışma özelliği sayesinde günün her saatinde sıvı ihtiyaçlarını başkalarını rahatsız etmeden karşılayabildiklerini söylerler.

Markanın elektronik pınarları sessiz çalışma avantajı sayesinde kütüphane, çalışma alanları ve ofislerde özellikle tercih edilen ürünler olur. Kullanıcılar, ürünlerin ısı kontrollerinin içime uygun olduğundan bahseder. Sıcak musluklar, çay veya kahvelerinizi tam kıvamında hazırlayabileceğiniz derecede ihtiyacı karşılar. Soğuk musluklar ise özellikle yaz aylarında 10°C ve daha düşük ısıda sunduğu içecekler sayesinde ferahlamanızı sağlar. Her mevsim konforlu ve lezzetli tüketim için normal ısıda su alabilme imkanı mevcuttur. Diğer cihazlarda olduğu gibi sıcak ve soğuk musluktan karışım yaparak ısıyı ayarlama derdinin son bulmasını sağlar.

Kullanıcılar, ürünlerin çocuk kilidi özelliği sayesinde meraklı küçüklerin de güvende olmasından memnuniyetini belirtir. Bu özellik evde, okulda, hastanede ya da ortak her alanda küçüklerin 80°C’den yüksek suyla yanma ve haşlanma gibi tehlikelerden uzak olmasını sağlar. Bosch su sebili yorumları ve puanları kişilerin ihtiyaçları doğrultusunda karlı bir alışveriş yapabilmesini sağlar. Ürün açıklamalarının yeterli gelmediği yerlerde daha önce alışveriş yaparak deneyim kazanan kişilerin fikirleri diğer kullanıcılar için faydalı olur. Kişiler bu sayede incelediği ürünün kullanım performansı ve vadettiklerini ne oranda yerine getirdiği hakkında bilgi edinir. Siz de Trendyol sayfalarında yer alan sebillerin yorum ve puanlarını inceleyerek daha kolay seçim yapabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Sebiller Hangileridir?

Uzun Ömürlü Kullanım Sağlayan Sebiller Hangileridir?

Teknolojinin ve teknik gelişmelerin baş döndürücü ilerleyişi, hayatın daha konforlu ve kaliteli olması için çeşitli araçlarda kendini gösterir. Bir yerden başka yere ulaşmanızı sağlayan araçların üretiminden temel yaşamın gerekliliklerinden olan sıvı tüketimine kadar teknolojiden yardım alınır. Günlük yaşamın gerektirdiği birçok işlemi daha kolay yerine getirebilmek için elektronik aletler insanlığın kullanımına sunulur. Elektronik cihazlar, birbirine uyumlu ve farklı materyallerden üretilen yüzlerce parçadan oluşur. Kullanıcının yönlendirmeleri ve her parçanın birbirini takip eden uyumlu hareketleri sayesinde memnuniyet ve fayda doğuran bir çıktı elde edilir. Su içmek bile yüzlerce parçadan oluşan elektronik pınarlar sayesinde daha keyifli ve rahat bir hale gelir.

Tamamı içme suyuyla temasa uygun parçalar birleştirilerek her an sıvı ihtiyacınızı rahatlıkla karşılamanızı sağlayan cihazlar oluşturulur. Ancak her elektronik cihazda olduğu gibi kullanım şekline de bağlı olarak zamanla yıpranmalar yaşanabilir. Bunun için Bosch su sebili yedek parça seçenekleri, cihazlarınızı orijinal parçalarla destekleyerek uzun yıllar boyunca kullanabilmenizi sağlar. Hangi özelliklere sahip olursa olsun tüm makineler için uyumlu yedek parçalar, markanın kendisi ve distribütörleri tarafından üretilir. Bu parçalar damacanadan sıvı çekilmesine yarayan pompalardan cihazın dış donanımını oluşturan kapaklara kadar geniş bir katalog halinde sunulur.

Gizli tank bölümüne açılan kapaklar, damlalık ızgaraları, drayerler, elektronik kartlar, kompresörler, musluklar, damacana yuvaları, pompalar, swich çeşitleri, düğmeler ve daha birçoğu tek halde de satın alınarak sebil eski performansına kavuşturulur. Filtreli makineler için de aynı parçalara ulaşmak mümkündür. Uzmanlara göre her beş yılda bir filtre kısmının yenilenmesi önerilir. Siz de suyunuzu istediğiniz her an daha lezzetli ve rahat tüketmek için Trendyol sayfalarında sunulan sebillere ve yedek parçalara hemen göz atabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Bosch Su Sebili Fiyatları Hangileridir?

Her Bütçeye Uygun Bosch Su Sebili Fiyatları Hangileridir?

Musluk suları tamamen içime uygun olmadığından kişiler çeşitli teknolojilerle arıtma ya da hazır ürünler kullanmaya yönelir. Bu nedenle evde, okulda, ofiste, hastanede ve daha birçok yerde hem tasarruf hem de konfor açısından sebil kullanımı yaygındır. Aynı zamanda birden fazla şişe veya istenmeyen görünüm oluşturan pompalı damacanalar yerine daha düzenli olması ve hoş bir görünüm sunması açısından oldukça beğeni kazanır. Bunlar ev, ofis tipi ve sanayi tipi olmak üzere ayrılır. Kapasitelerine göre daha geniş alanlarda daha fazla kişiye hizmet verir.

Bosch su sebili ölçüleri damacananın alttan veya üstten doldurmalı olmasına göre değişir. Üstten doldurma olanlar yaklaşık 130 cm yüksekliğe ulaşır. Yukarıdan bakıldığında yaklaşık 35 cm kenarlara sahip bir küp görünümünde olur. Yani yalnızca bir damacananın kaplayacağı alandan fazlasına ihtiyaç duymadan hizmet verir. Bu sayede yerde durup kullanımı zor olan pompalı damacanalar yerine daha kullanışlı ve rahat seçenekler olarak boy gösterir. Alttan yüklemeli olanlar ise kullanıldığı alanda daha estetik bir görünüm yaratması için dönüştürülen ürünlerdir. Bosch sebil fiyatları modellerine göre farklılık gösterir.

Dışarıdan bakıldığında şişenin görünmediği gizli tanka sahip bu makineler yaklaşık 110 cm yüksekliğe ulaşır. Kapladığı alan ise üstten yükleme olanlarla neredeyse aynıdır. Bosch gizli damacanalı su sebili fiyatları alınan hizmete göre oldukça uygundur. Damacanayı gizleyerek şık bir görüntü oluşturur. Bosch su sebili fiyatları temel olarak ürünün boyutlarına, yükleme tipine, musluk sayısına, ısıtma özelliklerine ve yönetme ekranının cinsine göre belirlenir. Üstten yükleme olanlar diğerlerine göre daha uygun fiyatlara sahipken alttan yükleme makineler daha hoş ve estetik bir görünüm sunar. Bosch sebil modelleri ve fiyatlarına göre tercih yapabilirsiniz.

Kişiler, estetik kaygılarına ve aradığı konfora göre ürünler arasından seçim yapabilir. Bosch arıtmalı su sebili fiyatları yıllarca alacağınız hizmete göre oldukça tutarlıdır. Ürün, şebeke suyunu arıtırken bir yandan da sıcak ve soğuk su kullanmanızı sağlar. Siz de farklı fiyatlara sahip sebilleri bir arada görerek karşılaştırmak için Trendyol sayfalarından yararlanabilirsiniz.

Bosch Sebil Çeşitleri Trendyol’da

Bosch Sebil Çeşitleri Trendyol’da

Çoğu kişi çalışırken ya da bir şeylerle ilgilenirken günlük sıvı ihtiyacını karşılamayı unutabilir. Bu durum hem unutkanlıkla hem de istememekle alakalı olabilir. Fakat su sebilleri konforlu kullanım ve lezzetli içecek sunmasıyla kullanıcıları sıvı tüketmeye teşvik eder. Kolay kullanımı sayesinde yalnızca önünden geçerken bile durup su içmek isteyebilirsiniz. Bunlar farklı sıcaklıklarda dolum yapabilmesi sayesinde her an içecek ihtiyacınızı karşılar. Çalışmaya mola verdiğiniz birkaç dakika içinde hızlıca kahvenizi yaparak enerji depolamak istiyorsanız yalnızca sıcak su düğmesine basarak içeceğinizi hazırlayabilirsiniz. Ocak, kettle ya da kahve makinelerinin kaynama sürelerini beklemek yerine kısa sürede kahvenizi hazırlayarak yenilenebilirsiniz.

Sıcak ve hareketli bir yaz günü eve döndüğünüzde buzdolabında soğuk içecek bulamamak canınızı sıkabilir. Bu sırada sebilden soğuk suyunuzu kolayca alarak serinleyebilirsiniz. Bu ürünler birçok teknolojik özelliği sayesinde kullanıcıların normal tüketim alışkanlığını artırarak günlük ihtiyacını karşılamasını sağlar. Sebiller ilk zamanlar standart özelliklere ve beyaz renge sahip olsa da günümüzde şık tasarımlarla boy gösterir. Bosch su sebili siyah ve gri renkleriyle hem sıradanlıktan uzak hem de prestijli bir görünüm sunar.

Bosch siyah sebil bulunduğu ortamın havasını hemen değiştirir. Ayrıca Bosch dokunmatik su sebilinin birçok modeli siyah renge sahiptir. Bunlar özellikle ofislerde tercih edilen estetik yönü güçlü ürünlerdir. Siyah olanlar diğer makinelerle uyumludur. Ciddi ve çekici görünümüyle ofis ortamına ayak uydurur. Bosch gri su sebili çeşitleri de el izi ve su lekesi yapmayan metal ve plastik aksamıyla her alanda şık bir aksesuar olarak görev yapar. Üretildiği andan günümüze kadar iş yerleriyle bütünleşen sebiller, markanın şık tasarımlarıyla rahatlık ve lezzet aranan çoğu evde beyaz eşya sıfatında yer alır. Markanın şık tasarımlara sahip tüm ürünlerine ve daha fazlasına uygun fiyatlarla Trendyol sayfalarından kolayca ulaşabilirsiniz.