placeholder
"

Bosch Klima

" araması için 40 sonuç listeleniyor

Bosch Klima

Bosch Klima

Bosch Klima

Ürettiği ev aletleri ve hayatı kolaylaştıran modelleri ile ön plana çıkan Bosch klima ürünleriyle de dikkat çeken modeller üretiyor. Sıcak yaz aylarında, gün içerisinde ya da geceleri kapalı alanlardaki sıcaklık neredeyse açık alandaki sıcaklık derecesinden yüksek hissedilebilir. Yeterince hava almayan kapalı alanlar, sıcaktan dolayı rahatsızlıklar hissetmenize dahi sebep olabilmektedir. Bu ürünleri kullanarak hem hava sirkülasyonu, hem de serinlik sağlamış olursunuz. Bosch klima kumandası ile yerinizden kalkmadan sıcaklık ayarını istediğiniz şekilde düzenleyebilir ve sıcak yaz günlerinde ferah bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Bu ürünler sıcak günlerde serinlemek için kullanılabileceği gibi aynı zamanda soğuk havalarda Bosch klima sıcak ayarı yapabilir ve bulunduğunuz kapalı alanların ısınmasını sağlayabilirsiniz. Kumandayı kullanarak ‘mod’ tuşuna basmanız gerekmektedir. Ekrandaki ‘Güneş’ simgesini gördükten sonra sıcaklık derecesini ayarlayabilir ve klimanızdan sıcak hava üflemesini sağlayabilirsiniz. Bosch salon tipi klima modellerinde pek çok farklı ürün bulunmaktadır. Yıkanabilir ön filtresi bulunan bu ürünler, çalışma verimliliğini üst düzeyde tutar ve kullanılan ortamı ister soğuk derecede kullanın, ister sıcak derecede, 2 yönlü otomatik hava salınımı sayesinde iyi bir şekilde işlevini yerine getirir. Bu ürünleri kullanmak sağlığınız açısından, ani hava değişimlerine maruz kalmadan kontrollü bir şekilde ısınmanızı ya da serinlemenizi sağlayacaktır. Bulunulan ortamın havasında bir sirkülasyon meydana getireceği için temiz bir ortam havası yaratacaktır. Enerjiyi daha verimli bir şekilde kullanan ve ısıtma ya da soğutma ihtiyacına göre kapasite kontrolünü düzgün bir şekilde yapan Bosch inverter klima markanın öne çıkan ürünlerinden biridir. Bu model duvar tipi olup, evinizin ya da ofisinizin istediğiniz yerine koyabileceğiniz ve kullanabileceğiniz bir üründür. 6 kademeli ve iç ünite ses düzeyi 42.5 dB olan Bosch 18000 Btu klima ısıtmada A+ enerji sınıfı verimliliğine, soğutmada ise A++ enerji sınıfı verimliliğine sahiptir. Bu özellikleriyle ısıtma ve soğutma ihtiyacınızı karşılarken, düşük enerji tüketimi sağlar ve kullanım esnasında sessiz oluşuyla da rahatsızlık vermez. Bosch 18 lik klima olarak da adlandırılan bu model, ortamın sıcaklık durumunu düzenlemenin dışında, alerjiyi rahatlatır, bakteriyi azaltır ve kullanılan kapalı alandaki havanın kalitesini artırarak sağlıklı bir kullanım olanağı sunmaktadır. Sıcak ya da soğuk havalardan olumsuz şekilde etkilenmemek ve ortamın sıcaklık derecesini dengelemek için güvenle kullanabileceğiniz bu aletler kalite standartlarına uygun olarak üretilmişlerdir.

Bosch Klima Fiyatları

Bosch Klima Fiyatları

Bosch klima fiyatları alacağınız modele göre farklılık gösterebilmektedir. Kullanacağınız alan tipine göre de tercih edebileceğiniz ve enerji tüketim farklılıkları da değişen bu modellerde farklı fiyat seçenekleri görmeniz mümkün. Her farklı ürünün içerisinde kullanım kılavuzu mevcuttur ve sıcaklık ayarlarını, kullanım şeklini iyi bir şekilde ifade eden bu kılavuzlarla, doğru bir şekilde kullanım yapabilirsiniz. Tek dış üniteye bağlanıp çoklu iç ünitelerden oluşan Bosch multi klima tercih edebileceğiniz ürünlerden biridir. Bu modeller, ofis ortamlarında kullanımda ya da geniş evlerde birden fazla odada klima kullanmayı tercih ediyorsanız sizin için en iyi seçeneklerden biri olacaktır. Kullandığınız bu kapalı alanlarda bütün odaları aynı derecede tutmanızı sağlayacak ve iç alanlarda ani sıcaklık değişimlerine sebep olmayacaklardır. Enerji kullanımı konusunda da en doğru seçim bu çoklu klima kullanımıdır. Bosch 24000 Btu klima modeli A++ enerji kullanımı sağlayan ve tasarruf konusunda sizi memnun edecek bir üründür. Ortamdaki hava sıcaklığını sabit tutma özelliği ile de ön plana çıkan bu cihaz, çalışması esnasında çok sessiz oluşu sayesinde gürültü yapmadan işlevlerini yerine getirebilmektedir. Özellikle uzun süreli kullanımlarda bu özelliği, enerji tasarrufu konusunda etkili olmaktadır. Bosch 12 lik klima olarak da adlandırılan 12000 Btu modeli A++ soğutma verimliliğine ve A+ ısıtma verimliliğine sahiptir. Kendini temizleme ve nem giderici gibi özellikleriyle, kullanımı kolaylaştıran ve ortam havasını sağlıklı bir şekilde almanızı sağlayan bu ürün, uzun yıllar kullanabileceğiniz kalitededir. 3 kademeli olan ve sessiz çalışma özelliği bulunan Bosch 9000 Btu klima Eco mod ve oto restart gibi kullanımı kolaylaştıran fonksiyonlara sahiptir. Sürekli olarak çalıştıracağınız ürünün sessiz olması son derece önemlidir. Ortam havasını yeniliyor olması da sağlık açısından faydalı olup, soğuk ya da sıcak havalarda pencere açmanıza gerek kalmadan, kullandığınız alanı havalandırmanızı sağlamaktadır. Sağlık açısından kapalı ortamlarda hava sirkülasyonu olması önemlidir ve bunu genelde pencereleri açarak gerçekleştirebiliriz. Ancak çok soğuk ya da sıcak havalarda bu durum rahatsızlık verebilir. Bu ürünleri kullanarak hem havalandırmayı, hem de sıcaklık dengesini ayarlayabileceksiniz. Kullananların Bosch inverter klima yorumları konusunda olumlu görüşlerde bulunduğunu rahatlıkla görebilirsiniz. Aradığınız özelliklere sahip pek çok modeli, markanın bu ürünleri içerisinden kolaylıkla bulabilir ve tercih edebilirsiniz.

Bosch Klima Yorumları

Bosch Klima Yorumları

Bu ürünleri kullananlar, internette bulabileceğiniz Bosch klima yorumları sayfaları kısmında olumlu yorumlarda bulunmaktadırlar. Bunun en önemli sebeplerinden biri yüksek enerji tasarrufu sağlamasıdır. Bu tasarruf sayesinde etkili bir soğutma ya da ısıtma yapabilen bu cihazlar, aynı zamanda yüksek faturaların da önüne geçerek ekonomik anlamda da tasarruf sağlamanıza yardımcı oluyorlar. Ayrıca sessiz çalışma özellikleri sebebiyle, çalışırken ya da dinlenirken sizi rahatsız etmiyor. Bosch klima filtresi değiştirilebilir ve temizlenebilir olması özelliği ile cihazınızı temiz ve verimli bir şekilde uzun yıllar kullanabilmenizi sağlamaktadır. Düzenli bir şekilde temizliğini yaptığınız takdirde, ısıtma ve soğutma verimliliği üst düzeyde olacaktır. Monte edilebilir veya büyük sabit klima modelleri dışında Bosch portatif klima alarak, istediğiniz alanlarda rahatlıkla kullanım gerçekleştirebilirsiniz. Kolay taşınabilir olan bu cihazlar, ısıtmak ya da soğutmak istediğiniz farklı odaları ya da alanlarda, sadece yerini değiştirerek kullanabilmenizi sağlamaktadır. Sessiz çalışması ve verimli enerji kullanımı sayesinde güvenle kullanabileceğiniz bu modeller, uzun süreli kullanımlar için de uygundur. Duvara monte edilebilen ve A++ enerji tasarrufu sağlayan Bosch Vertu klima tercih edebileceğiniz bir başka modeldir. Bu model İnverter klima teknolojisine sahip olup, ısıtma ve soğutma işlevlerini verimli bir şekilde yerine getirebilmektedir. 39 dB iç ünite ses düzeyi sayesinde gürültüsüz bir kullanım sunmakta olan bu ürün aynı zamanda kendini temizleme ve nem giderici gibi özelliklere sahiptir. Kapalı alanlar için tavana monte edilerek kullanılabilen ve bu sayede ortamın derecesini eşit ve hızlı bir şekilde ayarlayabilme özelliği olan Bosch kaset tipi klima uzaktan kumanda yardımı ile ayarlanabilmekte ve çalışmaya başladıktan itibaren hızlı bir şekilde havayı istediğiniz derecelere getirebilmektedir. Çok yer kaplamıyor olması ve tavana uygun bir şekilde tasarlanmış olması sebebiyle her kapalı ortamda kendine rahatlıkla yer bulabilmekte olan bu ürün, görüntü olarak da şık bir duruş sergilemektedir. Geniş alanlara da uygun olan bu cihaz, tüm alanlara eşit derecede etki edebilmektedir. Kullandığınız alan içerisinde yerini kolaylıkla değiştirebileceğiniz Bosch ayaklı klima mekân içerisinde açısını değiştirebilmenize de imkân tanımaktadır. Bu özelliği sayesinde geniş alanlarda kullanıma uygun olan ürün, istenilen bölgeye sıcak ya da soğuk hava üfleyebilmektedir. Tek bir konumda kullanmayacak ve farklı yerlerde kullanma düşünceniz varsa, bu modeller tercih edilebilecek en iyi seçeneklerden olacaktır.

Bosch Klima Modelleri

Bosch Klima Modelleri

Bosch klima modelleri kullanım alanına ve kullanım amacına göre pek çok çeşitte bulabileceğiniz pek çok ürünü barındırmaktadır. Duvar tipi, tavan tipi ya da ayaklı modelleri tercih edebileceğiniz gibi, enerji verimliliklerini göz önünde bulundurarak da seçim yapabilirsiniz. Kullanım alanınıza uygun bir cihaz seçmeniz, verimli kullanım açısından büyük önem taşımaktadır. Farklı özelliklere sahip ürünlerin yanı sıra farklı renklerde modelleri de zevkinize göre tercih edebilirsiniz. Kullanılan alanın içerisinde bulunan diğer eşyalarla uyumlu bir şekilde görünmesini isterseniz bu doğrultuda bir renk seçimi yapabilirsiniz. Bosch siyah klima modelleri olduğu gibi çokça kullanılan beyaz modellerden de tercih edebilirsiniz. Siyah renginin bulunduğu çok sayıda klima modeli bulunmaktadır. Ev ya da ofisinize çok yakışacak bu ürünleri uzun yıllar boyunca kullanabilmenize olanak sağlayan kalitesi sayesinde, ortamın sıcaklık derecesi sizin isteğinize bağlı olarak ayarlanabilecektir. Bosch silence klima özelliği, sizi gürültüden uzak bir dünyanın içerisine sokacak ve yüksek çalışma gürültülerine maruz kalmanızı engelleyecektir. Çalışması esnasında klimalarla ilgili ne çok şikâyet edilen konu genelde çıkardığı sesler olabilmektedir. Markanın modellerinin sessiz çalışma prensibine dayalı bir şekilde üretilmesi, gün içerisinde uzun süreler kullanmak durumunda kaldığınızda, katlanmanız gereken bir ses ortaya çıkarmayacaktır. Bu özelliği aynı zamanda daha huzurlu bir ortam yaratmaktadır. Çalışma ve dinlenme gibi durumlarda dikkatiniz kaybolmayacaktır. Bosch klima uyku modu ürünlerin sağlığınız açısından yararlı olan bir özelliğidir. Soğuk hava üflerken uyku moduna aldığınız cihazlar, her saat başı 1 derece sıcaklık artırarak, uyku esnasında üşümenizin önüne geçer. Aynı şekilde, sıcak hava üflerken uyku moduna almanız durumunda ise, her saat başı 1 derece azaltarak sıcaklamanızın önüne geçer. Bosch klima ayarı kumanda üzerinden kolaylıkla ve yerinizden kalkmadan yapılabildiği gibi cihaz üzerinden de yapılabilmektedir. Kullanacağınız modele göre ayarlamalarda farklılıklar olabilir. Kullanma kılavuzundan ayarlar hakkındaki talimatları kontrol ederek, cihazınızı istediğiniz durumlara göre ayarlayabilirsiniz. Siyah ve beyaz renkleri bulunan Bosch gri klima modelleriyle de dikkat çekmektedir. Şık gri rengini ürünleriyle buluşturan markanın bu ürünleri, kullanım esnasında odanızda ya da ofisinizde hoş bir görünüm sağlamaktadır. Sıcak havalardan etkilenmemek ve soğuk havalarda üşümemek için kolay kullanımlarının avantajıyla her mekânda bulunması gereken bu cihazları, markanın güvencesiyle uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Modeller içerisinden hangi cihazı seçerseniz seçin, markanın güvencesiyle birlikte size uzun ömürlü bir kullanım vaat etmektedir.

Bosch Klima Çeşitleri

Bosch Klima Çeşitleri

Bosch klima çeşitleri kullanılacak alanın büyüklüğüne göre ya da kullanım amacınıza göre seçebileceğiniz pek çok farklı seçeneği barındırmaktadır. Bunun yanı sıra farklı renk seçenekleriyle de evinizi ya da ofisinizi şık göstererek, hoş bir hava katabileceksiniz. Bosch klima temizliği tavsiye edilen temizlik ve bakım ürünlerini kullanarak yapabileceğiniz işlemlerdendir. Markanın ürünleri genel olarak kendini temizleyebilme özelliğine sahiptirler, bu sebeple sık sık temizleme gerekmemekte, ancak yıllık ya da kullanım sıklığınıza göre belirli aralıklarla bu temizlikleri kendiniz kolaylıkla yapabilirsiniz. Filtresinin temizlenmesi ya da kapağı açılarak iç yüzeyinin temizlenmesi kısa sürede gerçekleştirebileceğiniz işlemlerdendir. Bu işlemleri yaparak, cihazınızın enerji verimliliğine doğrudan katkıda bulunabileceğiniz gibi düzgün bir şekilde soğutma ve ısıtma görevlerini yerine getirmesini sağlamış olursunuz. Markanın ürettiği çeşitlerden biri de Bosch tavan tipi klima modelidir. Bu ürün mekânın tavan kısmına monte edilerek çalışır ve tüm alanı eşit derecede ısıtması ve soğutmasıyla öne çıkar. Hava sirkülasyonunu yukarıdan yapması, verimli bir şekilde çalışmasının nedenlerinden biridir. Sessiz olması ile de uzun süreli kullanımlarda tercih edilebilir olma özelliği taşımaktadır. Evinizde ya da ofisinizde kullanabileceğiniz Bosch klima siyah renkli ürünleriyle de bulunmaktadır. Pek çok farklı modelin siyah renginde ürününü bulabileceğiniz gibi bu şık cihazları kullanırken, kullanılan ortama farklı bir hava vermenize olanak sağlayacaktır. Renk seçimini, alacağınız modele karar verdikten sonra yapmanızda fayda vardır. İlk önceliğinizin, cihazın kullanım alanına uygun olacak şekilde olması, verimli çalışma işlevini yerine getirmesini sağlayacaktır. Bosch klima nasıl çalışır sorusunun cevabı kullanım kılavuzlarında net olarak verilmektedir. Genel itibariyle modellerin çalışma prensibi aynı olsalar da kumanda kullanımı ve cihaz kullanımı modellerde küçük farklılıklar gösterebilmektedir. Bu sebeple her cihaz için ayrı olarak hazırlanmış kılavuzlar çalışma konusunda detaylı bilgi vermektedir. Kumandalı olarak kullanılabilen cihazları, cihaz elektriğe bağlı bir durumda olduğu müddetçe, açma kapama tuşundan kolaylıkla çalıştırabilirsiniz. Kullanımınıza bağlı olarak belli sürelerde Bosch klima bakımı yaptırmanız gerekmektedir. Bakımları düzenli bir şekilde yaptırmanız, cihazı kullanırken, kapalı mekânları iyi bir şekilde ısıtma ya da soğutma görevlerini yerine getirebilmelerini sağlayacaklardır. Kaliteli malzemelerden yapılmış olan ve son teknoloji ürünü olan bu cihazlar, sessiz bir şekilde çalışarak, mekânı istediğiniz dereceye getirmeyi ya da seçiminize göre sabit tutmayı sağlamaktadır.

Bosch Klima Özellikleri

Bosch Klima Özellikleri

Bosch klima özellikleri itibarıyla hayatınızı kolaylaştıracak işlevlere sahiptir. Kendini temizleme özelliği olan cihazlar ya da uyku moduna aldığınızda sağlığınızı düşünerek, bu doğrultuda ortamı ısıtması veya soğutması bu özelliklerden bazılarıdır. Bosch klima zaman ayarı yapabileceğiniz ürünleriyle, ne zaman kapanmasını ya da açılmasını isterseniz, ona göre komutlarınızı yerine getirebilmektedir. Zaman ayarını çok önceden yapabilir ve siz evde ya da ofiste yokken çalışmamasını, gelmenize belli bir süre kalacak zamanda çalışmasını sağlayabilir. Böylelikle siz geldiğinizde, mekânın sıcak ya da soğuk olmasını istemenize göre önceden ayarlayabilirsiniz. Sıcak yaz günlerinde ortamı soğutmak için kullanabileceğiniz Bosch klima kış ayarı yapılması durumunda, ısıtma fonksiyonunu yerine getirerek, mekânın havasını istediğiniz derecelerde tutar ya da ısıtır. Bu şekilde 4 mevsim kullanabilme özelliği sayesinde hem yazın, hem kışın istediğiniz dereceleri ayarlayabilme özgürlüğüne sahip olursunuz. Markanın kalitesi ve güvencesini modellerinde görebileceğiniz Bosch klima tavsiye eden ve kullanan kişilerce olumlu özellikleri çokça yorumlarda dile getirilmektedir. Uzun süreli kullanımlar için önemli olan bir diğer özellik ise enerji tasarrufudur. Klimalar çalışırken genelde çok enerji harcadığından bahsedilir ve bu sebeple ısıtma veya soğutma için farklı alternatifler aranabilir. Ancak Bosch klima a+++ gibi yüksek enerji tasarrufuna kadar çıkan ürünleriyle hem verimli bir çalışma, hem de enerji tasarrufu konusunda bilinçli bir kullanım ortaya koymaktadır. Böylelikle hem faturalarınıza ekonomik bir yük olmazlar, hem de doğa dostu teknoloji sayesinde, içiniz rahat ederek kullanabilirsiniz. Kullanım konusunda en çok merak edilen sorulardan biri de bosch klima kumandası nasıl kullanılır? sorusudur. Açma kapama tuşları dışında zaman ayarlarını belirten ya da derece ayarlarını yapabileceğiniz tuşlar mevcuttur. Kış ve yaz ayarlarını yapabileceğiniz fonksiyonlarını da kumanda üzerinden kontrol edebilirsiniz. Her ürün modeline ait farklı bir kumanda bulunmaktadır, bu sebeple ürüne ait kullanım kılavuzunda tüm detayları rahatlıkla bulabilirsiniz. Bosch klima nasıl temizlenir? sorusuna şu şekilde cevap verilebilir. Cihazın ön kapağını kaldırdığınızda içindeki filtreleri görürsünüz. Bu filtreleri çıkarıp, filtre üzerindeki tozları temizledikten sonra kurutup, yerine tekrar takarak temizlik işlemini kolaylıkla yapabilirsiniz. Bosch klima nasıl kullanılır? sorusuna, kumanda ya da cihazın üzerindeki tuşlarla şeklinde cevap verilebilir. Farklı ürün modelleri ve kendiniz için uygun modelleri rahatlıkla bulabileceğiniz Bosch klimalarını Trendyol sayfasından inceleyebilir ve kolaylıkla satın alabilirsiniz.