İlgili Kategoriler
Araç Marka ve Model
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Bosch Buji

" araması için 9738 sonuç listeleniyor

Bosch Buji Çeşitleri Alternatifleri ile Sizleri Bekliyor

Bosch, elektronik ve otomotiv parçaları üreten önemli bir markadır. Birçok malzeme ve teknolojik alet üreten marka, müşterilerin güvenini kazanır. Yeni nesil teknolojik özellikleri ile dikkat çeken markanın satışa sunduğu birçok ürün çeşidi mevcuttur. Bu ürünler arasında yer alan buji dayanıklı gövde tasarımı ile ön plana çıkar. Bosch buji, benzinli araçlarda yer alan önemli bir parçadır. Bujinin otomobillerdeki hava ve yakıtın yanmasına yardımcı olur. Araçlar için oldukça önemli bir parça olan buji motor bölümünde ateşleme sisteminin devreye girmesini sağlar. Kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen Bosch iridyum buji modelleri, satın alırken dikkat edilmesi gereken unsurlar bulunur. Ateşleme sisteminin önemli bir parçası olan Bosch buji bulucu, motorun çalışmasını sağlayan temel malzemeler arasında yer alır. Bu parça yüksek kaliteli malzemeler ve gelişmiş teknolojik özellikler kullanılarak elde edilir. Kullanılan materyaller ısıya dayanıklı yapıya sahiptir. Araçların güvenli ve hızlı bir şekilde hareket etmesini sağlar. Bosch buji kablosu ateşleme gücünün iyi bir şekilde sağlanabilmesi için yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilir. Farklı motor tipleri ile uyum sağlayan modeller güvenli kullanım imkanı sunar. Yüksek kalitesi sayesinde yakıt tasarrufu sağlar. Trendyol satışa sunulan birçok ürün seçeneği bulunur. Trendyol üzerinden Bosch çift tırnak buji ürünlerini inceleyebilir ve ihtiyacınız olan modelleri satın alabilirsiniz.

Dayanıklı ve Kaliteli Bosch Buji Modelleri

Dayanıklı ve Kaliteli Bosch Buji Modelleri

Araç motorlarında kullanılan buji, ateşleme sisteminin çalışmasını sağlar. Hava ve yakıt karışımını ısıtarak motora güç verir. Bosch platinium buji çeşitleri yüksek ısıya karşı dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Küçük boyuta sahip olan buji, araç içerisinde işlev olarak oldukça önemli bir yere sahiptir. Motorun performansını artırmaya yarayan bu parça, çeşitli özelliklere sahiptir. Sergilediği yüksek performans ve gücü ile otomobil sahiplerine rahat bir kullanım sunar. Bosch ateşleme bujisi araba ve motosikletlerde kullanıma uygundur. Aynı zamanda güvenilir marş deneyimi ve yüksek motor gücü sunar. Bujilerin sunduğu farklı pek çok avantajlı özellik mevcuttur. Malzemenin kalitesi ve ısıya karşı dayanıklı olan bu parçalar uzun süreli bir kullanım deneyimi sağlar. Ürün motorun ve katalizörün korunmasını sağlar. Bu parçaların korunmasını araçlar için önemlidir. Ürünlerin tırnak sayıları ve aralıklar da değişiklik gösterebilir. Bosch tek tırnak, 4 tırnak buji, klasik ateşleme sistemlerinde yer alır. Elektronik ateşlemede kullanılan tırnaklar 1 milimetre boyuta sahiptir. Tırnaklar tek ve çift yapıya sahiptir. Çift tırnaklı bujiler iki taraflı kıvılcım çıkarırlar. Bu sayede hava ve yakıt birlikteliğinin iyi bir şekilde ateşlenmesine yardımcı olur. Ateşleme performansına bağlı olarak araç yüksek hıza ulaşabilir. Bu özellik araç sahipleri açısından hem önemli hem de dikkat edilen unsurlar arasında yer alır. İyi bir ateşleme sistemine sahip olan otomobil uzun süre boyunca herhangi bir performans düşüklüğü göstermeden başarılı bir şekilde çalışır. Aracınıza ve beklentinize uygun olarak tercih edilen parçalar müşterileri her açıdan memnun eder. Ürünlerle ilgili pek çok yorum, görüş ve görsel paylaşımları bulunur. Yapılan Bosch buji yorum ve önerilerini dikkate alarak ürün incelemelerini güvenli bir şekilde tamamlamak mümkündür. Ürün araçların güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar. Kalite standartlarına uygun olarak üretilen modeller ateşleme sisteminin içerisinde yer alır. Verimli, hızlı ve güvenli bir yolculuk yapmanıza destek olur. Trendyol üzerinden Bosch marka buji ve çeşitlerini inceleyebilirsiniz. İnceleme aşamasını tamamladıktan sonra alacağınız ürüne hızlı ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Yüksek Verimliliği ile Öne Çıkan Bosch Buji

Yüksek Verimliliği ile Öne Çıkan Bosch Buji

Bosch buji çeşitleri arasında birçok farklı model bulunur. Üretim esnasında farklı madde ve malzemeler kullanılır. Farklı araç modelleri ile uyumlu bir şekilde çalışır. Bu malzemeler arasında demir, bakır, nikel, gümüş ve platin yer alır. Malzeme olarak sık tercih edilen alaşım ise nikeldir. Bosch nikel buji, yumuşak bir gövdeye sahiptir. Demir ve bakır gibi malzemeler ise kaliteli ve sert gövdelere sahiptir. Bujiler araç içerisinde uzun süre kullanılan parçalardan biridir. Bu parçaları satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı unsurlar mevcuttur. Dayanıklı gövde tasarımı için ürünlerde demir malzeme kullanılır. ürünler Bu ürünler sert ve esnek bir gövde yapısına sahiptir. Ürünler yüksek hız yapan araçlarda tercih edilir. İridyum malzemeli bujiler tek ve çift olarak farklı sınıflara ayrılır. Çift iridyum, uzun ömürlü bir kullanım sağlar. İridyum Bosch Jetta buji, ince tasarımlı gövdesi ile de dikkat çeker. Enerji verimliliği sağlayan modeller içten yanmalı motorların hareket etmesini sağlar. Motor içerisinde yer alan hava yakıt karışımının ısınmasına yardımcı olur. Dayanıklı gövde tasarımı ve yüksek performans sağlayan özellikleri ile müşterilerin beğenisini kazanır. Motor verimliliğini artırarak enerji tasarrufu yapmanızı sağlar. Düşük enerji gücü ile çalışarak tasarruf yapma imkanı sunar. Bosch buji tavsiye ve önerilerini Trendyol üzerinden inceleyebilmeniz mümkündür. Yapılan incelemeler doğrultusunda da alacağınız ürünlere hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz. Karar verirken ürünlerin özellikleri ve müşterilerin yaptığı yorumlar önemlidir. Özel dönemlerde yapılan Bosch buji indirim ve kampanyaları ürünlere avantajlı fiyatlara sahip olmanızı sağlar. Yapılan indirim ve kampanyaları inceleyerek htiyacınız olan ürünü uygun fiyatlarla satın alabilmeniz mümkündür. Trendyol üzerinden ürünleri hızlı ve güvenilir bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Bosch Buji Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Bosch Buji Fiyatları

Orijinal Bosch buji motor içerisinde kullanılan önemli parçalardan biridir. Uzun süre kullanılan ürünler, araçlarda hasara neden olabilir. Bu durumların yaşanmaması için orijinal başlıklı parçalar alınması gerekir. Maksimum bir performans için orijinal bujiler tercih edilir. Bosch markasına ait olan ürün, motorun iyi performans göstermesini sağlar. Ürünler gelişmiş özelliği ile müşterilerin beğenisini kazanır. Yüksek kalite ve yakıt tasarımı sağlayan Bosch markasına ait materyal, yüksek kalitede üretilir. Aynı zamanda da yakıt tasarrufu sağlayarak hem bütçenizi hem de çevreyi korur. Bosch buji fiyat seçenekleri ürünlerin çeşitli özelliklerine göre değişiklik gösterir. Bu değişiklikler arasında malzeme, ölçü ve tarak sayısı yer alır. Ürün tasarımı tırnak sayısına bağlı olarak değişir. Tek, çift, üç ve dört tırnaklı olarak farklı parça seçenekleri bulunur. Geniş ürün yelpazesi her bütçeye uygun modeli bulmayı kolay hale getirir. Her bütçeye uyum sağlayan ürünü Trendyol’da bulabilirsiniz. Her araca uyum sağlayan geniş parça çeşitliliği sayesinde kolay bir şekilde seçim yapabilirsiniz. Bosch buji kullananlar satın alınan ürünlerle ilgili pek çok bilgi ve öneri paylaşımında bulunur. Yapılan bu bilgiler ve kullanım deneyimlerinden yararlanabilmek için yorumları göz önünde bulundurabilirsiniz. Motorun verimliliğini artıran ürünler, yüksek performans sunar. Araçta bulunan yakıtın ateşleme sistemi ile hareket geçmesini sağlar. Dayanıklı gövde tasarımı farklı ısılara karşı dayanıklıdır. Yakıt tasarrufu yapmanıza olanak tanır. Farklı araç modellerine uygun olarak üretilir. Ateşleme sisteminin kolay bir şekilde devreye girmesini sağlar. Elektrik akımı üreterek aracın hareket etmesini sağlar. Özel dönemlerde yapılan Bosch buji kampanya ve indirim dönemlerini takip ederek avantajlı fiyatlara ürün sahibi olabilirsiniz. Trendyol üzerinden Bosch buji satın alabilir ve otomobilinizin ihtiyacını güvenli bir şekilde karşılayabilirsiniz.