İlgili Kategoriler
Marka
Renk
"

Bosch Kombi

" araması için 25 sonuç listeleniyor
Sonraki Sayfa

Bosch Kombi

Bosch Yoğuşmalı Kombi Modelleri

Kombi, üretildiğinden bu yana insanların yaşamında kolaylık ve konfor sağlayan bir üründür. Evlerde, iş yerlerinde ya da belli ölçülerdeki alanlarda kullanılan bir ısıtma cihazıdır. Sıcak su ve ısı sağlama gibi temel işlevlere sahiptir. Eski tip ısıtma cihazlarına nazaran çok daha kullanışlı ve avantajlıdır. Öncelikle kombiler ebat itibarıyla daha küçük cihazlardır. Dolayısıyla ev ya da işyerlerinde kolaylıkla muhafaza edilebilen portatif yapıdadır. Ebatı ve kullanım kolaylığı sayesinde montajı da rahatlıkla yapılabilir. Bir diğer avantajı da eski tip ısıtma cihazları ile karşılaştırıldığında çok daha az sesle çalışır. Dolayısıyla gürültü yapmaz, rahatsızlık vermez. Genel özelliklerine ve işlevlerine göz atılan kombilerin kaliteli bir markadan seçilmesi de önemlidir. İyi kalitedeki bir ürün senelerce gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Bosch kombi, uzun zamandır kullanıcıları için kaliteli birçok ürünü bir araya getirir. İlk olarak 1886 yılında küçük bir atölye olarak açılan Bosch, bugün dünya genelinde en çok kullanılan ev aletlerini satan bir markadır. Kullanıcıların gündelik yaşamlarını kolaylaştırıcı, ev içinde yardımcı olan birçok cihazı satışa sunar. Ürünlerin teknik özellikleri en yüksek mühendislik teknolojileriyle geliştirilir. Maksimum performansın sağlanabilmesi için çeşitli araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütülür. Marka, senelerdir kullanıcıları tarafından sevilerek kullanılan birçok ürün ve cihaza sahiptir. Kullanıcıların ihtiyacı göz önüne alınarak dizayn edilen ürünlerle birlikte doğaya karşı korumacı bir tutuma sahiptir. Doğayı ve çevreyi koruyan şekilde teknolojik üretimini sürdürür. Özellikle su ve enerji tüketimi başta gelen hassasiyetlerindendir. Su ve enerji kullanımının minimuma indirilmesini amaçlayarak ürünlerini geliştirir. Doğal kaynakları koruyarak hem ev içerisindeki bütçeye hem de ülkenin ekonomisine katkıda bulunur. Aynı zamanda da ekolojik çevre ve doğal kaynakların da kullanımı en aza indirgenir. Markanın üretimi geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılır. Kaliteli ve son teknolojiye sahip yüksek performanslı birçok ürün mevcuttur. Bunlar arasında kombiler kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ve senelerce sorun yaşamadan kullanılan başlıca ürünlerden biridir. İhtiyaca ve isteğe yönelik birden fazla çeşitte model bulunur. Bosch kombi modelleri arasından evinizin ya da işyerinizin ihtiyacına uygun modeli bulabilir, kolayca sahip olabilirsiniz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Modelleri

Isınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan kombiler, günümüzde yaşamı kolaylaştıran ürünlerinden biridir. Çeşitli ihtiyaç ve isteklere yönelik farklı modelleri bulunur. Yoğuşmalı ve yoğuşmasız olarak iki ana modeli bulunur. Bosch yoğuşmalı kombi size kalite ve performans güvencesi sağlar. Bosch 30 Kw kombi modeli sık tercih edilen yoğuşmalı modellerden biridir. Tam yoğuşmalıdır. Boyutları ev içerisinde kullanıma uygun ebattadır.  Ürünün kendi ağırlığı 43 kg kadardır. Derinliği 360 mm, genişliği 440 mm, yüksekliği ise yaklaşık olarak 840 mm’dir. Aynı zamanda montajı da oldukça kolaydır. 24 kW ısıtma gücüne sahiptir. 28 kW su kapasitesi bulunur. 30 kW ısıtma gücü ile Bosch 35 kW kombi sıcak su kapasitesi seçeneği de mevcuttur. Tam yoğuşma teknolojisi ile yüksek miktarlarda enerji tasarrufu sağlayabilirsiniz. Düşük gaz üretimi ile maksimum verim elde edilmesi mümkündür. Yakıttan sağladığınız tasarruf ile bütçenize de faydalı olur. Tüm dereceleri ve daha farklı ayarlamalarını kolaylıkla yapabilmeniz mümkündür. LCD ekranı sayesinde tüm ayarlamalar net bir şekilde görülür ve kolayca değişiklik yapılabilir. Rengi siyahtır. Bir diğer yoğuşmalı model ise Condens 2200i W kodlu üründür. 20 kW ısıtma ve 25 kW sıcak su ısıtma kapasitesine sahiptir. Ürün tam yoğuşmalıdır. %94 oranında tasarruf sağlar. Düşük enerji kullanımıyla maksimum verim elde edilir. A+ enerji sınıfına dahildir. Sessiz çalışma özelliğine sahip olup gürültü yapmaz. Kompakt boyutları sayesinde ev içerisinde ve işyerinde kullanabilirsiniz. Beyaz rengi mevcuttur. Yoğuşmalı modellerde ihtiyaca uygun olarak tercih edilen bir diğer model de Condens 2500 W’tır. Bu model A sınıfına dahildir. Tasarruflu işletim sistemi sebebiyle %93 oranında kar sağlamanız mümkündür. Sessiz çalışır. Su ısıtıcı özelliği anlık çalışır. Yani musluğu açtığınız anda beklemenize gerek kalmadan sıcak suyu kullanabilirsiniz. Ölçüleri 815 x 400 x 300 mm’dir. Portatif boyutları sayesinde küçük alanlarda rahatlıkla kullanılır. Modelin kendi ağırlığı yaklaşık 36 kg’dır. Maksimum gidiş suyu sıcaklığı 82 derecedir. Kullanım suyu sıcaklığı ise 40 ile 60 dereceleri arasındadır. Alt ısıl değerine göre %109’a kadar verim sağlar. Su ısıtma enerji verimliliği ise %81 oranlarına kadar çıkar. Maksimum sıcak su kullanım ve ısıtma kapasitesi 24,1 kW tur. Birçok oda kumandası ile de uyum sağlar. Kullanılabilen yakıtlar LPG ve doğalgazdır. Kurulumu ve montajı kolaydır. Ekstra bir montaj plakası kullanılmasına gerek yoktur. Kendinden dikey hidrolik bağlantılara sahiptir. Tüm bunların yanında bakımı ve tamiratının da yapılması çok kolaydır. Çünkü tüm malzemeleri ve bileşenleri ürünün ön tarafındadır. Dolayısıyla içini açtığınızda rahatlıkla bileşenlerine erişebilir ve tamirini de yapabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olarak seçebileceğiniz birden fazla seçenek Bosch kombi Türkiye modelleri arasında bulunur. Kullanım kolaylığı sağlayan tüm bu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşarak kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Bosch Hermetik Kombi Modelleri

Bosch Hermetik Kombi Modelleri

Bosch bünyesinde her ihtiyaca ve isteğe yönelik model çeşitleri mevcuttur. Kombiler evlerin ve işyerlerinin sıcak su ve ısınma gibi ihtiyaçlarını karşılayan önemli ürünlerdendir. Dolayısıyla kendi ihtiyacınıza yönelik çeşidin tespiti çok önemlidir. Bosch hermetik kombi modelleri de birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilenlerden biridir. Hermetik model çok daha yeni bir teknolojidir. 3600 kcal kombi hermetik metodla çalışan modellerden biridir. 10 litre genleşme kabına sahiptir. 42 dbA sessizliktedir. Gürültülü bir şekilde çalışmaz ve sizi rahatsız etmez. Maksimum yükte doğalgaz tüketimi 4,2 m3/h’dir. Alüminyum silisyum alaşım dökümden üretilip ısı eşanjörüne sahiptir. Dilerseniz boyler bağlayabilirsiniz. Pompa sıkışmasını önleyen sistemi bulunur. Maksimum nominal ısıl yükü 40 kW’tır. Herhangi bir tehlike durumunda tam alev modülasyonu devreye girer. Donma sistemi mevcuttur. Akıllı kartlıdır. Ön karışımlı brülör ve tam modülasyonlu fanı vardır. Isıtma devresinin sıcaklık ayar aralığı yaklaşık 35 ile 88 derece arasındadır. 440 x 360 x 850 mm aralığındaki boyutlara sahiptir. Portatif ebatlara sahip olup istenilen her yerde kolaylıkla muhafaza edilebilir. Ürünün kendi ağırlığı yaklaşık olarak 48 kg kadardır. Bir başka çok tercih edilen hermetik model ise Condens 2300i adlı üründür.  A enerji sınıfına dahildir. Dolayısıyla maksimum enerji verimi elde edebilirsiniz. Böylelikle enerji maliyetlerinden de tasarruf etmeniz mümkündür. Dilediğiniz ısı derecesine göre ayarlama yapabilirsiniz. Kendi otomatik ayarı sayesinde de minimum ısı seviyesi kullanılabilir. LED ekranı ve 7 düğmesi ile kullanımı açık ve nettir. Dilediğiniz ısı ayarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Gürültü yapmayan, çok sessiz modellerden biridir. Hava sirkülasyonu bulunmayan çok dar alanlarda kullanımı mümkündür. Çünkü bulunduğu ortamın havasını çekmez. Hermetik modellerin en büyük avantajlarından biri de budur. Kendi teknolojisi sayesinde bulunduğu ortamın havasını kullanmasına gerek yoktur. Dolayısıyla bir güvenlik problemi ortaya çıkmaz. 24 kW ısı kapasitesine sahiptir. Sıcak su ve ısı teminatı için en çok tercih edilen 24 kW modellerdir. Çevreye karşı da duyarlıdır. Kombide kullanılan atık gaz bacadan çıkmadan enerjiye dönüştürülür ve yeniden kullanılır. Bosch kombi özellikleri kullanıcı memnuniyeti öncelenerek tasarlanır. Birçok Bosch Buderus kombi modelini ve daha fazlasını Trendyol üzerinden inceleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bosch 6000 W Kombi Modelleri

Bosch 6000 W Kombi Modelleri


Kombi ısı ve sıcak su gereksinimleri için kullanılan günlük hayatın önemli bir bileşenidir. Kendinize uygun olanı bulmanız ise aslında o kadar da zor değildir. Evinize ya da işyerinize gereken modeli belirleyip kaliteli Bosch ürünleri arasından tercih yapabilirsiniz. Yoğuşmalı, hermetik tipli, bacasız gibi birden fazla çeşidi bulunur. Bosch yoğuşmasız kombi modellerini de ihtiyaçlarınız dahilinde tercih edebilirsiniz. Kullanıcıların sık tercih ettiği ve severek kullandığı bazı modeller bulunur. Bunlardan birisi de Bosch 6000 w kombi modelidir. Renk seçeneği olarak beyaz mevcuttur. Genişliği 400, derinliği 299 ve yüksekliği 700 mm’dir. Genel ağırlığı ise 29.5 kg kadardır. Boyutları itibarıyla ev içerisinde ya da işyerlerindeki kısıtlı alanlarınızda kullanıma çok uygundur. Portatif olup birçok köşeye rahatlıkla sığabilir. Çift eşanjörü bulunur. 8 lt kadar genleşme tankı kapasitesine sahiptir. Kullanım suyu debisi dakikada 8 litredir. Toplam elektrik tüketimi 150 W’tır. Modülasyonu mevcuttur. Konvansiyonel ısıtma tekniği son teknoloji ile geliştirilir. Maksimum ses seviyesi 38 dB’dir. Böylelikle gürültü yapmadan gönül rahatlığıyla ev ve işyerlerinizde kullanabilirsiniz. 20000 kcal/h kapasite sınıfına ait bir üründür. Doğalgaz ve güneş enerjisi ile çalışmaya uygundur. En düşük petek ısısı 40 C’dir. En yüksek petek ısısı 82 C’dir. En düşük su ısısı 35 C’dir. En yüksek su ısısı ise 60 C’dir. Baca tipi hermetiktir. Radyatör ayarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Artı ve eksi butonları sayesinde kış moduna uygun derece ayarlamaları yapabilirsiniz. Aynı zamanda yaz moduna geçiş için de gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Artı ve eksi butonlarını kullandıktan sonra tek yapmanız gereken, yeni oluşturduğunuz dereceleri ve ayarları kaydetmenizdir. Eski tip modellerden farklı olarak yapmanız gereken yalnızca budur. Tüm bu kullanım kolaylığını sağlayan birçok Bosch Classic Plus kombi modeline Trendyol üzerinden ulaşabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz.

Bosch Silver Kombi Modelleri

Bosch Silver Kombi Modelleri


Bosch, senelerdir farklı tipte ve çeşitte, her ihtiyaca yönelik uygun ürünleri bünyesinde üretir. Kullanıcılar tarafından severek kullanılan ve uzun ömürlü ürünleri mevcuttur. Aynı zamanda bu ürünler doğa dostudur. Minimum yakıt ve enerji kullanımı olan şekilde özel olarak dizayn edilir. Tüm bu teknik avantajlarının yanı sıra Bosch, ürünlerinin tasarımına da dikkat eder. Estetik güzellik önemlidir. Buna uygun olan şekilde Bosch kombi ölçüleri belirlenir. Portatif oluşu ve standart ölçüleri sayesinde birçok dar alanda da kullanıma uygundur. Modeller birden fazla renk seçeneğine sahiptir. Bir klasik olan beyaz rengi, birçok kişi tarafından tercih edilir. Özellikle mutfaklara en uyum sağlayan renklerden biridir. Ancak Bosch son zamanlarda siyah rengini de kullanıcılarla buluşturup renk alternatifi sunar. Koyu renkli mutfaklarda sık tercih edilen renklerden biri de siyahtır. Bunun dışında da bir renk seçeneği mevcuttur. Bosch Silver kombi de kullanıcılar tarafından çok tercih edilen ve severek kullanılan bir renktir. Gümüş ve parlak bir yüzeye sahiptir. Aynı zamanda tüm teknik özellikleri de iyi bir şekilde geliştirilir. 25 kW - 20.640 kcal/h güce sahiptir. LCD ekranı kullanım kolaylığı sağlar. Isıtma devresi ve kullanım suyu sıcaklığı rahatlıkla görülebilir. Aynı zamanda LCD’li elektronik kart ile hata teşhisi yapabilme özelliğine sahiptir. İki yıldız kullanım suyu konforludur. İki kademeli fanı bulunur. Böylelikle daha az yakıt tüketiminde dahi çok yüksek verim elde edebilirsiniz. Ek olarak plakalı eşanjör sayesinde de daha fazla kullanım suyuna sahip olursunuz. Hidrolik ve fan sistemi çok sessiz çalışır. Hermetik tipli modeldir ve konvansiyonel çalışır. Ekolojik yaşama olan zararı minimuma indirir. Gerek tasarımsal gerekse de işlevsel birçok avantaja sahip bu ürünü Bosch doğalgaz kombi modelleri arasından seçebilirsiniz. Tüm bu ürünleri ise Trendyol üzerinden inceleyerek seçtiğiniz ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Uygun Fiyatlarıyla Yüksek Performanslı Bosch Kombi

Uygun Fiyatlarıyla Yüksek Performanslı Bosch Kombi

Kış aylarında ısınma ihtiyacı sebebiyle iyi bir kombi birçok kişi tarafından aranır. İlaveten yalnızca kış aylarında değil, tüm mevsimlerde sıcak su ihtiyacı vardır. Sıcak su teminatı için de kombi kullanımı gerekir. Kaliteli ve senelerce kullanabileceğiniz bir modeli bulmanız önem taşır. Kaliteli ve uygun fiyatlı olanları ise Bosch’ta bulabilirsiniz. Bosch kombi fiyatları kullanılan materyal ve teknolojiye bağlı olarak değerlendirilir. Fiyatlandırmalar minimum maliyet üzerinden hesaplanırken kullanıcının tasarruf etmesi önemsenir. Kullanıcılar az yakıt ile yüksek verim sağlayan bu modelleri en uygun fiyatlarla satın alabilir. Ancak modele ve sınıfa göre de fiyatlar çeşitlilik gösterir. Bosch 65 kw kombi özelliklerine ve bulunduğu sınıfa göre diğerlerinden farklıdır. Yoğuşmalı ısı tekniğine sahiptir. Böylelikle minimum yakıt maksimum enerji sağlanır. Bosch 45 kw kombi de benzer şekilde yoğuşmalı bir üründür. Beyaz renk seçeneği mevcuttur. Gürültüsüz çalışma özelliğine sahiptir. Bu sayede eski tip olanların verdiği rahatsız edici ses ile karşılaşmazsınız. Bosch Exclusive kombi ise en çok tercih edilenlerden biridir. 24 kW 20640 kcal/h gücüne sahiptir. Hermetik tiplidir. Böylelikle kullanılan atık hava dışarıya atılmaz. Enerjiye dönüştürülerek tekrar kullanılır. Sürdürülebilir ve tekrar kullanılabilir bir mekanizmaya sahiptir. Bu yüzden de doğa dostu ve ekolojik yaşama zarar vermeyen bir ürün olarak gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Tüm bu ürünlerin fiyatları uygundur. Bazı dönemlerde ve sezon sonlarında sıklıkla indirim yapılır. Bu şekilde kullanıcıların tasarruf yapması sağlanır. Aynı zamanda Bosch kombi yedek parça teminatı da oldukça kolaydır. Bir sorun ile karşılaştığınızda yedek parçalara oldukça uygun fiyatlar üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm bu uygun fiyatlı Bosch elektrikli kombi ürünlerine ise Trendyol üzerinden ulaşabilir ve alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Bosch Kombi Modelleri Trendyol’da

 Tüm Bosch Kombi Modelleri Trendyol’da

Kombi kullanımı tüm mevsimlerde önemli olsa da kış aylarında daha çok gereksinim duyulur. Soğuyan hava ile birlikte evinizin ya da işyerinizin ısınmasını sağlamanız gerekir. Bunun için kaliteli bir ürüne ihtiyaç vardır. Bosch, senelerdir kullanıcılarının sıcak su ve ısı ihtiyacını karşılayabilen ürünleri bünyesinde barındırır. Kullanıcılar kaliteli ve uzun ömürlü bu ürünleri severek kullanır. Kolay kullanımı sayesinde Bosch kombi nasıl çalışır sorusunu da zihinlerde açığa kavuşturur. Çok basit parçaları vardır. Dolayısıyla kurulumu ve montajı da kolaydır. Birden fazla model vardır. Bosch kombi 28 kW kullanıcıların tercih ettiği modellerden biridir. En çok az enerji kullanımıyla verimli ısıya sahip olma özelliği kullanıcıları cezbeder. Tüm modeller kendi grubuna ve sınıfına uygun olan şekilde ve kullanıcı memnuniyeti göz önüne alınarak fiyatlandırma yapılır. Tüm bu Bosch termoteknik kombi modellerinin nerede satıldığı sorusu da akıllara düşer. Tüm bu ürünlere Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Trendyol’un kolay arayüzü istediğiniz modeli bulmanızda size kolaylık sağlar. Sade ve anlaşılır tasarımıyla Bosch Smart Euromax kombi modeli dahil birçok seçeneği görüntüleyebilirsiniz. Bir diğer kolaylığı ise kullanıcı yorumlarını görüntüleyebilmenizdir. Alışverişinizi gerçekleştirmeden önce daha önce kullanan kişilerin deneyimlerini ve değerlendirmelerini okuyabilirsiniz. Bu şekilde seçtiğiniz üründen emin olarak siparişinizi tamamlayabilir, sağlıklı bir alışveriş deneyimi yaşarsınız. Tüm Bosch kombi yorumları Trendyol üzerinden hızlıca görüntülenebilir. Trendyol üzerinden filtreleme seçeneğini kullanarak aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilir, yaşam alanınızın konforunu kolayca artırabilirsiniz.