İlgili Kategoriler
Maksimum Isıl Güç
Isıtma Kapasitesi
Fiyat
Cihaz Tipi
Kurulum Gerekli mi?
Eşanjör Sayısı
Baca Tipi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Bosch Kombi

" araması için 60 sonuç listeleniyor

Yüksek Verimli Bosch Kombi Modelleri Trendyol'da!

Kombi, üretildiğinden bu yana insanların yaşamında kolaylık ve konfor sağlayan bir üründür. Evlerde, iş yerlerinde ya da belli ölçülerdeki alanlarda kullanılan bir ısıtma cihazıdır. Sıcak su ve ısı sağlama gibi temel işlevlere sahiptir. Bu ürünler ebat itibarıyla küçük cihazlardır. Dolayısıyla ev ya da işyerlerinde kolaylıkla muhafaza edilebilen portatif yapıdadır. Ebatı ve kullanım kolaylığı sayesinde montajı da rahatlıkla yapılabilir. Bir diğer avantajı da az sesle çalışır olmasıdır. Dolayısıyla gürültü yapmaz, rahatsızlık vermez. Genel özelliklerine ve işlevlerine bakılarak kaliteli bir markadan seçilmesi de önemlidir. İyi kalitedeki bir ürün senelerce gönül rahatlığı ile kullanılabilir. Bosch kombi, müşterileri için birçok kaliteli ürünü bir araya getirir. İlk olarak 1886 yılında küçük bir atölye olarak açılan Marka, bugün dünya genelinde sıklıkla kullanılan bir markadır. Bosch kombi kullanımı, gündelik yaşamları kolaylaştırır. Tüm ürünlerin teknik özellikleri yüksek mühendislik teknolojileriyle geliştirilir. Maksimum performansın sağlanabilmesi için çeşitli araştırma ve geliştirme çalışmaları yürütülür. Müşterilerin ihtiyacı göz önüne alınarak dizayn edilen ürünlerle birlikte doğaya karşı korumacı bir tutuma sahiptir. Doğayı ve çevreyi koruyan şekilde teknolojik üretimini sürdürür. Özellikle su ve enerji tüketimi başta gelen hassasiyetlerindendir. Su ve enerji kullanımının minimuma indirilmesini amaçlayarak ürünlerini geliştirir. Doğal kaynakları koruyarak üretilen kombi Bosch marka ev içerisindeki bütçeye katkıda bulunur. Aynı zamanda da ekolojik çevre ve doğal kaynakların da kullanımı minimuma indirir. Markanın üretimi geri dönüştürülebilir malzemelerden yapılır. Kaliteli ve son teknolojiye sahip yüksek performanslı birçok ürün mevcuttur. Bunlar arasında Bosch marka kombi pek çok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen ve senelerce sorun yaşamadan kullanılan başlıca ürünlerden biridir. Marka, geniş ürün alternatifleri sunar. Yoğuşmalı, yoğuşmasız ve tam yoğuşmalı olmak üzere farklı özelliklerde üretilir. Yoğuşmalı kombi Bosch euromax, exclusive, eurosmile, cerastar, premix modelleri ile her ihtiyaca uygun özellikte modelleri sunar. İhtiyaca ve isteğe yönelik birden fazla çeşitte model bulunur. Bosch kombi modelleri arasından evinizin ya da işyerinizin ihtiyacına uygun modeli bulabilir, kolayca sahip olabilirsiniz.

Bosch Yoğuşmalı Kombi Modelleri

Bosch Yoğuşmalı Kombi Modelleri

Isınma ve sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlar, günümüzde yaşamı kolaylaştıran ürünlerinden biridir. Bosch yoğuşmalı kombi yüksek verim ve düşük gaz tüketimi sağlar. Ayrıca yoğuşma teknolojisi ile ısıyı geri kazandırır. Marka ürünlerini çeşitli ihtiyaç ve isteklere göre üretir. Marka, 25 kW, 30 kW ve 35 kW gibi farklı ısıl güce sahip seçenekler sunar. Bu modellerin genel özellikleri düşük gaz tüketimi ile maksimum verim elde etmeyi sağlamaktır. Yakıttan sağladığınız tasarruf ile bütçenize de faydalı olur. Bosch 30 kW kombi sık tercih edilen diğer bir modeldir. Bu ürün 30 kW ısıtma gücüne sahiptir ve 35 kW sıcak su kapasitesi mevcuttur. Boyutları ev içerisinde kullanıma uygun ebattadır. Ürünün kendi ağırlığı 43 kg kadardır. Derinliği 360 mm, genişliği 440 mm, yüksekliği ise yaklaşık olarak 840 mm’dir. Aynı zamanda montajı da oldukça kolaydır. Bosch kombi 24 kW diğer bir yoğuşmalı modeldir. 2200W gücüne sahiptir. 20 kW ısıtma gücüne ve 25 kW sıcak su ısıtma kapasitesi bulunur. Ayrıca tam yoğuşmalı seçeneği sunan Bosch 24 kW kombi %94 oranında tasarruf sağlar. Düşük enerji kullanımıyla maksimum verim elde edilir. Sessiz çalışma özelliğine sahip olup gürültü yapmaz. Kompakt boyutları sayesinde ev içerisinde ve işyerinde kullanabilirsiniz.

Yoğuşmalı modellerde ihtiyaca uygun olarak tercih edilen bir diğer model de Bosch 2500 W kombidir. Bu model A sınıfına dahildir. Tasarruflu işletim sistemi sebebiyle %93 oranında kar sağlamanız mümkündür. Sessiz çalışır. Su ısıtıcı özelliği anlık çalışır. Yani musluğu açtığınız anda beklemenize gerek kalmadan sıcak suyu kullanabilirsiniz. Ölçüleri 815 x 400 x 300 mm’dir. Portatif boyutları sayesinde küçük alanlarda rahatlıkla kullanılır. Modelin kendi ağırlığı yaklaşık 36 kg’dır. Maksimum gidiş suyu sıcaklığı 82 derecedir. Kullanım suyu sıcaklığı ise 40 ile 60 dereceleri arasındadır. Alt ısıl değerine göre %109’a kadar verim sağlar. Su ısıtma enerji verimliliği ise %81 oranlarına kadar çıkar. Maksimum sıcak su kullanım ve ısıtma kapasitesi 24,1 kW tur. Birçok oda kumandası ile de uyum sağlar. Kullanılabilen yakıtlar LPG ve doğalgazdır. Kurulumu ve montajı kolaydır. Ekstra bir montaj plakası kullanılmasına gerek yoktur. Kendinden dikey hidrolik bağlantılara sahiptir. Tüm bunların yanında bakımı ve tamiratının da yapılması kolaydır. Çünkü tüm malzemeleri ve bileşenleri ürünün ön tarafındadır. Dolayısıyla içini açtığınızda rahatlıkla bileşenlerine erişebilir ve tamirini de yapabilirsiniz. Tüm dereceleri ve farklı ayarlamalarını kolaylıkla yapabilmeniz mümkündür. LCD ekranı sayesinde tüm ayarlamalar net bir şekilde görülür ve kolayca değişiklik yapılabilir. Kalite ve yüksek performans sunan Bosch yoğuşmalı kombi fiyatları ile de sizi memnun edebilir. Kullanım kolaylığı sağlayan tüm bu ürünlere Trendyol üzerinden ulaşarak kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Bosch Hermetik Kombi Modelleri

Bosch Hermetik Kombi Modelleri

Marka bünyesinde her ihtiyaca ve isteğe yönelik model çeşitleri mevcuttur. Bu cihazlar evlerin ve iş yerlerinin sıcak su ve ısınma gibi ihtiyaçlarını karşılayan önemli ürünlerdendir. Dolayısıyla kendi ihtiyacınıza yönelik çeşidin tespiti çok önemlidir. Bosch yarı yoğuşmalı hermetik kombi modelleri de birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilenlerden biridir. Bu model, 3600 kcal hermetik metodla çalışır. 10 litre genleşme kabına sahiptir. Gürültülü bir şekilde çalışmaz ve sizi rahatsız etmez. Maksimum yükte doğalgaz tüketimi 4,2 m3/h’dir. Alüminyum silisyum alaşım dökümden üretilip ısı eşanjörüne sahiptir. Dilerseniz boyler bağlayabilirsiniz. Pompa sıkışmasını önleyen sistemi bulunur. Herhangi bir tehlike durumunda tam alev modülasyonu devreye girer. Donma sistemi mevcuttur. Akıllı kartlıdır. Ön karışımlı brülör ve tam modülasyonlu fanı vardır. Isıtma devresinin sıcaklık ayar aralığı yaklaşık 35 ile 88 derece arasındadır. 440 x 360 x 850 mm aralığındaki boyutlara sahiptir. Portatif ebatlara sahip olup istenilen her yerde kolaylıkla muhafaza edilebilir. Ürünün kendi ağırlığı yaklaşık olarak 48 kg kadardır. Bir başka tercih edilen hermetik modeli ise 2300W tam yoğuşmalı modelidir. Bosch 28 kW kombi A enerji sınıfına dahildir. Dolayısıyla maksimum enerji verimi elde edebilirsiniz. Böylelikle enerji maliyetlerinden de tasarruf etmeniz mümkündür. Dilediğiniz ısı derecesine göre ayarlama yapabilirsiniz. Kendi otomatik ayarı sayesinde de minimum ısı seviyesi kullanılabilir. LED ekranı ve düğmesi ile kullanımı açık ve nettir. Dilediğiniz ısı ayarını rahatlıkla yapabilirsiniz. Gürültü yapmayan, sessiz modellerden biridir. Hava sirkülasyonu bulunmayan dar alanlarda kullanımı mümkündür. Çünkü bulunduğu ortamın havasını çekmez. Özel teknolojisi sayesinde bulunduğu ortamın havasını kullanmasına gerek yoktur. Dolayısıyla bir güvenlik problemi ortaya çıkmaz. Hermetik modellerin fiyatları ürünün bu gelişmiş özelliklerine göre belirlenir. Ayrıca kullanılan atık gazı bacadan çıkmadan enerjiye dönüştürüp yeniden kullanmasıyla büyük beğeni toplar. Modellerin özellikleri müşteri memnuniyeti esas alınarak tasarlanır. Çevreye karşı duyarlıdır. Markaya ait modelleri ve daha fazlasını Trendyol üzerinden inceleyebilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Bosch Tam Yoğuşmalı Kombiler

Bosch Tam Yoğuşmalı Kombiler

Isı ve sıcak su gereksinimleri için ihtiyaç duyulan ürünler, günlük hayatın önemli bir bileşenini oluşturur. Evinize ya da iş yerinize gereken modeli belirleyip kaliteli ürünler arasından tercih yapabilirsiniz. Bosch kombi tam yoğuşmalı, hermetik tipli, bacasız gibi birden fazla çeşidi bulunur. Ayrıca Bosch yoğuşmasız kombi modelleri de mevcuttur. Kişilerin sık tercih ettiği ve severek kullandığı bazı modeller bulunur. Bosch 2500 W, 6000 W elektrikli kombi fiyatları farklıl seçenekleri ile her ihtiyaca uygun olarak belirlenir. Genişliği 400, derinliği 299 ve yüksekliği 700 mm’dir. Genel ağırlığı ise 29.5 kg kadardır. Boyutları itibarıyla ev içerisinde ya da işyerlerindeki kısıtlı alanlarınızda kullanıma uygundur. Portatif olup birçok köşeye rahatlıkla sığabilir. Çift eşanjörü bulunur. 8 lt kadar genleşme tankı kapasitesine sahiptir. Kullanım suyu debisi dakikada 8 litredir. Toplam elektrik tüketimi 150 W’tır. Modülasyonu mevcuttur. Bosch konvansiyonel kombi çeşitleri 20 kW ısıtma tekniği son teknoloji ile geliştirilir. Maksimum ses seviyesi 38 dB’dir. Böylelikle gürültü yapmadan gönül rahatlığıyla ev ve işyerlerinizde kullanabilirsiniz. 20000 kcal/h kapasite sınıfına ait bir üründür. Doğalgaz ve güneş enerjisi ile çalışmaya uygundur. Düşük petek ısısı 40 C, yüksek petek ısısı 82 C’dir. Düşük su ısısı 35 C, yüksek su ısısı ise 60 C’dir. Baca tipi hermetiktir. Radyatör ayarını kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Artı ve eksi butonları sayesinde kış moduna uygun derece ayarlamaları yapabilirsiniz. Aynı zamanda yaz moduna geçiş için de gerekli ayarlamaları yapabilirsiniz. Artı ve eksi butonlarını kullandıktan sonra tek yapmanız gereken, yeni oluşturduğunuz dereceleri ve ayarları kaydetmenizdir. Ayrıca Bosch tam yoğuşmalı kombi modellerini de ihtiyaçlarınız dahilinde tercih edebilirsiniz.Tüm bu kullanım kolaylığını sağlayan birçok Bosch Class kombi satışı için modele Trendyol üzerinden ulaşabilir ve dilerseniz satın alabilirsiniz.

Bosch Doğalgaz Kombi Çeşitleri

Bosch Doğalgaz Kombi Çeşitleri

Marka, senelerdir farklı tipte ve çeşitte, her ihtiyaca yönelik uygun ürünleri bünyesinde üretir. Müşteriler tarafından sevilerek kullanılan Bosch 35 kW kombi, uzun ömürlü kullanım sağlar. Aynı zamanda doğa dostudur. Minimum yakıt ve enerji kullanımı sağlayacak şekilde özel olarak dizayn edilir. Elektrikli model fiyatları da buna göre belirlenir. Tüm bu teknik avantajlarının yanı sıra marka, ürünlerinin tasarımına da dikkat eder. Portatif oluşu ve standart ölçüleri sayesinde birçok dar alanda da kullanıma uygundur. Yoğuşmalı modeller birden fazla renk seçeneğine sahiptir. Bir klasik olan beyaz rengi, birçok kişi tarafından tercih edilir. Özellikle mutfaklara uyum sağlayan renklerden biridir. Ancak siyah renk alternatifi de sunar. Koyu renkli mutfaklarda sık tercih edilen renklerden biri de siyahtır. Bunun dışında da bir renk seçeneği mevcuttur. Silver da sevilerek kullanılan bir renktir. Gümüş ve parlak bir yüzeye sahiptir. Fiyat listesi bakımından her bütçeye hitap eder. Aynı zamanda tüm teknik özellikleri de iyi bir şekilde geliştirilir. 25 kW - 20.640 kcal/h güce sahiptir. LCD ekranı kullanım kolaylığı sağlar. Isıtma devresi ve kullanım suyu sıcaklığı rahatlıkla görülebilir. Aynı zamanda LCD’li elektronik kart ile hata teşhisi yapabilme özelliğine sahiptir. İki yıldız kullanım suyu konforludur. İki kademeli fanı bulunur. Böylelikle az yakıt tüketiminde dahi yüksek verim elde edebilirsiniz. Ek olarak plakalı eşanjör sayesinde de fazla kullanım suyuna sahip olursunuz. Hidrolik ve fan sistemi sessiz çalışır. Hermetik tipli modeldir ve konvansiyonel çalışır. Ekolojik yaşama olan zararı minimuma indirir. Gerek tasarımsal gerekse de işlevsel birçok avantaja sahip bu ürünü Bosch doğalgaz kombi modelleri arasından seçebilirsiniz. Tüm kombi Bosch marka özellikleri, çeşitleri ve fiyatlarını inceleyerek seçtiğiniz ürüne kısa sürede sahip olabilirsiniz.

Avantajlı Bosch Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Avantajlı Bosch Yoğuşmalı Kombi Fiyatları

Kış aylarında ısınma ihtiyacı sebebiyle iyi bir cihaz, birçok kişi tarafından aranır. İlaveten yalnızca kış aylarında değil, tüm mevsimlerde sıcak su ihtiyacı vardır. Sıcak su teminatı için de kullanımı gerekir. Kaliteli ve senelerce kullanabileceğiniz bir modeli bulmanız önem taşır. Kaliteli ve uygun fiyatlı olanları ise Bosch’ta bulabilirsiniz. Bosch kombi fiyatları kullanılan materyal ve teknolojiye bağlı olarak değerlendirilir. Fiyatlandırmalar minimum maliyet üzerinden hesaplanırken kullananların tasarruf etmesi önemsenir. Müşteriler az yakıt ile yüksek verim sağlayan bu modelleri uygun fiyatlarla satın alabilir. Ancak Bosch marka kombi fiyatları modele ve sınıfa göre de çeşitlilik gösterir. Ürünler genel olarak yoğuşmalı ısı tekniğine sahiptir. Böylelikle minimum yakıt maksimum enerji sağlanır. Hermetik Bosch 45 kW kombi de benzer şekilde yoğuşmalı bir üründür. Beyaz renk seçeneği mevcuttur. Gürültüsüz çalışma özelliğine sahiptir. Bu sayede eski tip olanların verdiği rahatsız edici ses ile karşılaşmazsınız. Exclusive modeli ise sık tercih edilenlerden biridir. 24 kW 20640 kcal/h gücüne sahiptir. Hermetik tiplidir. Böylelikle kullanılan atık hava dışarıya atılmaz. Enerjiye dönüştürülerek tekrar kullanılır. Sürdürülebilir ve tekrar kullanılabilir bir mekanizmaya sahiptir. Bu yüzden de doğa dostu ve ekolojik yaşama zarar vermeyen bir ürün olarak gönül rahatlığıyla tercih edilebilir. Tüm Bosch hermetik kombi modelleri ve fiyatları her beklentiyi karşılayacak şekilde sunulur. Bazı dönemlerde ve sezon sonlarında sıklıkla indirim yapılır. Bu şekilde tasarruf yapılması sağlanır. Bosch kombi kampanyalarını takip edebilir, bütçenize uygun olan modeli satın alabilirsiniz. Aynı zamanda Bosch kombi yedek parça teminatı da oldukça kolaydır. Bir sorun ile karşılaştığınızda yedek parçalara oldukça uygun fiyatlar üzerinden ulaşabilirsiniz. Tüm bu uygun fiyatlı Bosch çift yoğuşmalı, elektrikli, smart kombi kampanyalı ürünlere Trendyol üzerinden ulaşabilir ve alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bosch Kombi Yorumları ve Değerlendirmeleri

Bosch Kombi Yorumları ve Değerlendirmeleri

Kullanımı tüm mevsimlerde önemli olsa da kış aylarında bu cihazlara daha çok ihtiyaç duyulur. Soğuyan hava ile birlikte evinizin ya da işyerinizin ısınmasını sağlamanız gerekir. Bunun için kaliteli bir ürüne ihtiyaç vardır. Marka, senelerdir müşterilerin sıcak su ve ısı ihtiyacını karşılayabilen ürünleri bünyesinde barındırır. Kombi fiyatları Bosch markası tarafından uygun avantajlarla sunulur. İnsanlar, kaliteli ve uzun ömürlü bu ürünleri severek kullanır. Kolay kullanımı sayesinde Bosch kombi nasıl, ne kadar çalışır sorusunu da zihinlerde açığa kavuşturur. Kurulumu ve montajı kolaydır. Markanın birden fazla modeli vardır. Bosch kombi yoğuşmalı 28 kW ihtiyaçlara göre seçilen modellerden biridir. Az enerji kullanımıyla verimli ısıya sahip olma özelliği dikkat çeker. Bosch marka kombilerin fiyatları, modellerin kendi grubuna ve sınıfına uygun olan şekilde, müşteri memnuniyetini göz önüne alınarak belirlenir. Tüm bu ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Trendyol’un kolay arayüzü istediğiniz modeli bulmanızda size kolaylık sağlar. Sade ve anlaşılır tasarımıyla Bosch Silver, Klasik Plus, Converse kombi fiyat listesini görüntüleyebilirsiniz. Bir diğer kolaylığı ise alan kişilerin yorumlarını görüntüleyebilmenizdir. Alışverişinizi gerçekleştirmeden önce daha önce kullanan kişilerin deneyimlerini ve değerlendirmelerini okuyabilirsiniz. Bu şekilde seçtiğiniz üründen emin olarak siparişinizi tamamlayabilir, sağlıklı bir alışveriş deneyimi yaşarsınız. Tüm Bosch kombi yorumları Trendyol üzerinden hızlıca görüntülenebilir. Trendyol üzerinden filtreleme seçeneğini kullanarak aradığınız ürüne kısa sürede ulaşabilir, yaşam alanınızın konforunu kolayca artırabilirsiniz.