placeholder
"

Regal

" araması için 1402 sonuç listeleniyor

Regal

Hayatın Her Alanına Dokunan Regal Beyaz Eşyaları

Regal ev modasındaki elektroniklere yön veren üretimleri ile senelerdir faaliyetlerini sürdüren bir firmadır. Beyaz eşya üreticisi olarak imalatlarını sürdüren markanın televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klimalar, fırınlar, kurutma makineleri, ankastre, şofbenler, termosifonlar gibi birçok alanda hizmet vermektedir. Her yönden hayatı kolaylaştırmaya yarayan üretimleri sağlam bir yapıya sahiptir. Firma aynı zamanda her kesime hitap eden beyaz eşya üretimlerini yapmaktadır. Aileler için geniş hacimli buzdolapları, öğrenciler için 4K ultra HD televizyon, çift kapılı buzdolabı, yazlıklar için ise geniş hacme sahip olan buzdolabı ve soğutucular vardır. Günlük hayatta en fazla kullanılan ve ihtiyaç duyulan elektronikler arasında yer alan Regal TV Panel tipleri, LED, D-LED ve Slim LED olarak değişkenlik gösteren türleri sunmaktadır. Aynı zamanda Smart TV modelleri de bulunmaktadır. Bu özelliklerini ULTRA HD ekran kaliteleri ile destekler. Televizyonların serileri Uydu alıcılı, Smart, 4K Ultra HD TV, Smart 4K TV olarak ayrılmaktadır. Televizyon izlerken önem verilen konuların başında çözünürlük konusu yer almaktadır. Çözünürlükleri birbiri içinde farklılık gösteren televizyonların, ekran boyutları yani cm’leri de farklı boyutlara ayrılır. Ekranların boyutları küçükten büyüğe şu şekilde sıralanabilir: 60 (24), 108 (43), 123 (49), 127 (50), 139 (55), 164 (65), 80 (32), 126 (50) boyutlarında satışa sunulur. Televizyonlar arasında yer alan Regal LED TV üretimleri dâhili bir şekilde HD uydu alıcısına sahiptir. Böylelikle ekstra kutu, kumanda ve kablo gibi kullanımlara da ihtiyaç duyulmamaktadır. Class A enerji sınıfında yer alan, 80 (32) ekran boyutu, LED panel, High Dynamic Contrast yapısı, HDMI girişi, Kulaklık çıkışı, RF girişi, Audio Video AV girişi, USB girişi gibi bazı teknik özellikleri bulunur. Ergonomik kullanımı ve teknik özellikleri televizyon izleme kalitesini en üst seviyeye çıkartmaktadır. Film, dizi, haber izlerken ya da müzik dinlerken, içeriklerin canlı görselleri ve görüntüdeki muhteşem kalite dikkat çekicidir. Televizyon alındığında merak edilen konulardan bir tanesi de kurulumdur. Regal TV kurulumu firmanın teknik ekipleri ile yerine getirilmektedir. Evin istenilen bölümüne kurulum işlemi sağlanarak, televizyon zevkini en üst noktalara çıkarmak mümkündür. Televizyonların kurulum işlemleri sağlanırken güvenli ve sağlam bir işçilikle işlemler yerine getirilir. Böylece sorunsuz televizyon izleyerek, televizyon başında keyifli anlar geçirilebilir.

Regal’in Hayatı Kolaylaştıran Beyaz Eşya Tasarımları

Evin birçok bölümü bulunmaktadır ve bu alanlarda beyaz eşya kullanımları günlük hayatta çok sık tercih edilir. Mutfakta bu alanlardan bir tanesidir ve buzdolabı gerekliliği en yüksek olan beyaz eşyalar arasındadır. Regal buzdolabı modelleri, No-Frost üstten donduruculu, No-Frost alttan donduruculu, çift kapılı, büro tipi olarak üretmektedir. Bu özelliklerin yanı sıra soğutma sistemleri de kendi içinde model farklılıklarına göre değişkenlik göstermektedir. No-Frost modeller içinde yer alan çift kapı, kombi yer almaktadır. Ayrıca büro tipi, kar önleme sistemli, statik olarak sistemler de modellerden sadece birkaçıdır. Buzdolabının kurulum sağlanacağı alana göre de genişliklere sahiptirler. Genişlik özellikleri, 48-59, 60-69 ve 70-75 olarak ayrılmaktadır. Buzdolaplarının yükseklikleri, dondurucu konumları da modelden modele farklılık gösteren durumlar arasındadır. Dondurucu konumları olarak ifade edilen sistemler, dondurucu altta kombi ya da dondurucu üstte olarak tasarlanmıştır. Buzdolabı modellerinin Inox, Beyaz, Inox Look renk aralıkları vardır. Eğer Regal derin dondurucu eşyası tercih edilecekse, bu renk aralıklarında buzdolabı çeşitlerini bulabilmek mümkündür. Derin dondurucular, buzdolaplarından farklı olarak brüt hacim litresi geniş olan ve soğutma sistemi daha da baskın olan eşyalardır. Çekmece sayıları 3, 6 ve 7 adet olarak değişkenlik gösteren derin dondurucuların sandık tipi veya çekmeceli modelleri vardır. Kullanım amaçları doğrultusunda ister sandık tipi ister çekmeceli olan dondurucu çeşitleri satın alınabilir. Soğutucu sistemleri arasında yer alan Regal mini buzdolabı modelleri, portatif ve rahat kullanımlı olan beyaz eşyalardır. Kırılmaya dayanıklı olan özel cam rafları ile ağır ve büyük yiyecekleri rahatlıkla saklamaya yardımcı olur. Aynı zamanda değiştirilebilir kapı açılış yönü de ergonomik bir kullanım sunar. Solo buzdolabı olarak da ifade edilebilen mini modeller arasında yer alan 1 kapı rafı ile satışa sunulur. Aydınlatma yapısına sahip olan ve toplam hacmi 88 LT olarak değerlendirilebilir. Buzdolabı, derin dondurucu, büro tipi modeller, genellikle kullanım amaçları doğrultusunda tercih edilir. Geniş ailelere özel, öğrenciler için ve yazlık kullanımlara özel olarak birçok soğutucu sistem bulunmaktadır. Bu doğrultuda da Regal buzdolabı fiyatları değişkenlik göstermektedir. Fiyatlar, hacim özellikleri, teknik donanımlar, kapı sistemleri, boyut, soğutma özellikleri gibi bazı durumlara göre belirlenmektedir. Teknik özelliklerdeki değişkenlik ve gelişim git gide artış gösteren bir durumdur. Bu nedenle aile kullanımı ya da tekli kullanımlar için birçok seçenekten fayda sağlanabilecektir.

Regal Beyaz Eşyalarında Son Teknolojik Üretimler

Beyaz eşyalar, evin birçok alanında kullanılan ve son zamanlarda herkesin evinde bulunan ürünlerdir. Üretimlerin son teknolojik gelişimler ile entegre bir şekilde imal edildiği söylenebilir. Ev içinde gerekliliğini üst düzeyde tutan Regal çamaşır makinesi modelleri, farklı özellikleri ile çamaşırlar üzerinde muhteşem bir etki bırakmaktadır. Lekeleri tam anlamıyla algılayabilen tasarımı ve istenilen hizmetin yakalanabileceği makineler olduğu söylenebilir. Çamaşır makinelerinin sıkma hızları, 800, 1000, 1200 olarak ayrılmıştır. Enerji performansları ise A++, A+++, A+++ (%20), A+++ (%10) olarak değerlendirilmiştir. Çamaşır makineleri kullanımlarında aile büyüklüklerine göre yıkama kapasiteleri (kg); 5 kilodan 10 kiloya kadar bir kullanım alanı sunar. Aynı zamanda Kontrol panelleri de LCD, Ekransız, LED ekran, Akıllı Full Grafik ekran, LED ışık gösterge (Leksanlı) olarak detaylandırılmıştır. Çamaşır makineleri zevke göre beyaz ve gümüş renk olarak tercih edilebilir. Çamaşır makinelerinin yanı sıra son zamanlarda çok sık ihtiyaç duyulan Regal kurutma makinesi 7 ve 8 kg kapasitesi ile kullanıcılara sunulmaktadır. Tahliye hortumu, hata algılama sistemi, su tankı indikatörü, buzzer, tambur içi aydınlatma sistemi, çocuk kilidi, elektronik kontrol sistem, PSC motor olarak bazı özellikleri vardır. Yazın hızlı bir kullanım için ya da kışın soğuk kış günlerinde çamaşırların özenle kurutulması bu makineler ile mümkün hale gelecektir. Kurutma makinelerinin enerji sınıfları değişkenlik gösterse de A++ ve B sınıf olarak iki çalışma sistemi ile kullanılan eşyalar bulunmaktadır. Program kapasiteleri yüksek olan kurutma makinelerinin rahat ve kolay bir kullanım yapıları vardır. Kurutma makinelerinin önemi kadar çamaşır makinelerinin de büyük bir önem teşkil ettiği söylenebilir. Çünkü beyaz, siyah, renkli, hassas kumaşlı çamaşırların güvenli bir şekilde yıkama işlemi sağlanır. Regal çamaşır makinesi fiyatları teknik özellikleri, kg kapasiteleri, sınıfsal çalışma sistemleri, motor tipi, enerji güç tüketim niteliklerine göre değişkenlik göstermektedir. Regal beyaz eşya içinde yer alan çamaşır makinesi ve kurutma makineleri, aile büyüklüklerine göre tercih edilebilecek kapasite özelliklerini sunar. Böylece her kullanım alanını destekleyen çamaşır yıkama ve bakım eşyaları olduğu sonucu çıkarılabilir. Çamaşır yıkama işlemi ardından yapılacak kurutma işlemi tamamen günlük hayattaki aktivitelere destek olacaktır. Çünkü yıkanan çamaşırın uzun saatler kurutulmasını beklemeden kısa sürede bu işlemi kurutma makineleri ile sağlatabilmek mümkündür.

Regal Yaz Kış Evinizin Desteği Olacak

Her zaman teknolojinin getirilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Teknoloji her alanda kendini göstermiştir ve insanların hayatlarını kolaylaştırabilmek için birçok icat bulunmuştur. Firmanın da ürettiği beyaz eşyalar ve bazı beyaz eşya aparatları teknolojik getirilerin en net görünümüdür. Mutfakta, banyoda, oturma odasında yani hemen hemen evin her alanında evin tam desteği haline gelmiştir. Regal bulaşık makinesi mutfaktaki en büyük destekçi olan beyaz eşyalar arasındadır. Program sayıları, 2’den 6’ya kadar değişkenlik gösteren makinelerin renk aralıkları da koyu gri, inox ve beyaz olarak tercih edilebilir. Bulaşıkların tertemiz ve yağsız bir şekilde yıkanılabilmesi için özel teknik yetkinlikler ile donatılmış bulaşık makinelerinden yararlanılabilir. Prestij ve pratik bulaşık makinesi modelleri ile ihtiyaca uygun beyaz eşya tercihi yapılabilir. Mutfaktaki yardımcı olarak ifade edilen bulaşık makinelerinin bazı teknik özelliklerinin değişkenlik göstermesi fiyat farklılıklarına da neden olmaktadır. Regal bulaşık makinesi fiyatı, hassas yıkama özelliği, zaman erteleme, enerji tasarruf oranı, yüksekliği ayarlanan üst sepet özellikleri gibi bazı durumlara göre belirlenebilmektedir. Mutfakta şıklığın yakalanacağı diğer eşya modelleri arasında yer alan Regal ankastre set içinde fırın, ocak, davlumbaz ve bulaşık makinesi seçenekleri vardır. Setlerde yer alan fırınlar, statik, multifonksiyon, elektro turbo fırın özellikleri ile tercih edilebilir. Siyah, inox ve beyaz olarak çeşitlilik göstermektedir. Setler bu renk aralıkları ile tercih edilebilir. Ocaklar ise yandan düğmeli olarak detay kazandırılmıştır. Ankastre setlerin içinde bulunan davlumbazların genel özellikleri ise duvar tipi piramit, duvar tipi T tip eğik cam, duvar tipi estetik eğik cam olarak tasarlanmıştır. Emiş güçleri ise 270, 561, 547, 469 olarak m3/saat olarak istenilen güç kapasitesine göre tercih edilebilir. Ankastre setler içinde yer alan bulaşık makineleri ise A++ sınıf ve 12 kişilik kapasitede çalışan özelliklere sahiptir. Bununla birlikte 12 litre su tüketimi ile tasarruflu bir kullanım olanağını sunar. Yaz kış kullanımı sağlanan eşyalardan bir tanesi de Regal klima çeşitleridir. Evde istenilen odaya takılarak ortamdaki soğuk havayı kırar ya da sıcak havanın soğumasına yardımcı olur. Klimaların enerji sınıfları A++ soğutma ile tasarlanmıştır. BTU değerleri ise 9000,12000,18000, 24000 güç kapasitesine sahiptir.

Regal’in Ev Modasındaki Desteğinden Yararlanın

Evde birçok alanda rahatça kullanılabilen beyaz eşya ve aksesuar üretimlerini yapan Regal’in kaliteli malzeme yapısı ve teknik özelliklerinin yetkinliği çok sık kullanılmasına yardımcı olmaktadır. Ev aksesuarlarına da el atan markanın Regal duvar saati ortamdaki havayı değiştirecek tasarımlardadır. Duvar saatlerinin mutfak, banyo, oturma odası ve çocuk odası, yatak odası gibi birçok alanda ortama anlam katacağı söylenebilir. Çeşitli renk ve ton farkları ile markanın imzasını taşıyan tasarımlara sahiptir. Farklı tarzda saatlerin evdeki havayı değiştirecek özellikleri olduğu söylenebilir. Vintage, retro, ahşap, lazer kesim, iskelet kadran modeller arasında bir kaçıdır. Regal saat üretimlerini beyaz eşyalara uygun renklerde ve tasarımlarda bulabilmek mümkündür. Mutfak için çiçekli ve taze saatler, mutfakta ilham veren bir hava yakalanmasına yardımcı olmaktadır. Oturma odası için ise mobilyaya uyum sağlayacak birçok desen ve motifte saat modelleri vardır. Ev dekorasyonuna tamamlayıcılık katan aksesuarların yanı sıra beyaz eşyalar için de aynı durum geçerlidir. Televizyon, klima ve benzer beyaz eşyalarda istenilen tonda tercih edilerek ev eşyasına uyum sağlayabilir. Beyaz eşyaların kullanımına yardımcı olan bazı aparat üretimleri de marka tarafından yapılmaktadır. Regal TV kumandası, televizyonların modellerine göre uyum sağlayacak teknik özelliklere göre tasarlanmıştır. Kumanda renkleri de siyah, gri, beyaz, antrasit renk aralıklarında tercih edilebilmektedir. Üretilen Regal kumanda modelleri, klima kumandası, televizyon kumandası gibi farklı elektroniklerin kullanımında kullanılmaktadır. Kumandaların klima ya da televizyon serisine göre değişkenlik gösteren özellikleri olduğunu da söylemek mümkündür. Evde rahat kullanıma ortam hazırlayan kumandaların tuş takımları yumuşak ve kullanımları da rahattır. Ayrıca sağlam malzeme kalitesi ile kumandaların çok uzak mesafelerden bile çeken bir kullanım yapısı vardır. Ev aksesuarları ve beyaz eşya üretimleri ile modaya yön veren tasarım özgürlüğünü sunmaktadır. Beyaz eşyalardaki teknik özellikler evdeki çalışmaları hızlandırırken aynı zamanda diğer eşyalara da uyum sağlayacak renklerde tasarlanmıştır. Renk aralıkları mobilyalara uyumlu olarak fırınlar, bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, buzdolabı, termosifon, kurutma makineleri, televizyonlar, set üstü ocaklar, derin dondurucu gibi eşyalar evdeki uyumunu gösterecektir. Çünkü markanın bu durumu göz önünde bulundurarak üretimlerini yerine getirdiği söylenebilir. Gri, beyaz, antrasit, siyah, koyu ve açık tonlardaki beyaz eşyaların üretimlerini Regal ile bulabilmek mümkündür.

Regal Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Firma, beyaz eşya üretimi yapan ve bu yönde uzun yıllar hizmet veren bir çalışma yapısına sahiptir. Ürettiği buzdolabı, ankastre setler, bulaşık makineleri, derin dondurucular, termosifonlar, solo fırınlar, set üstü ocaklar, aspiratörler ile ev işlerinin ve günlük hayatın tamamlayıcısıdır. Yaz kış kullanım sağlanacak olan beyaz eşya üretimleri de vardır. Bunların başında yer alan Regal termosifon modelleri 50, 65, 80 LT kapasiteli olarak üretilmiştir. Kontrol panelleri elektronik ya da mekanik özelliklere sahiptir. Termosifonların dış tasarımları silindir ya da kare kullanımlı olabilmektedir. Evin genelde balkon ya da dış kısmındaki yerlerine monte edilerek kullanılan termosifonların günlük hayatta etkin bir kullanımı vardır. Mutfakta çalışırken, yemek yaparken çoğu zaman kullanılan Regal fırın modelleri bu alanda vazgeçilmez olan beyaz eşyalardan bir tanesidir. Fırınların solo olan ya da ankastre modelleri de bulunmaktadır. Solo fırınlar, 3 gazlı 1 elektrikli ya da 4 gazlı olan ocak yanma özelliklerine sahip oluğu söylenebilir. Kullanım şekilleri ise elektro turbo ve turbo olarak tercih edilebilir. Ankastre fırın modelleri ise siyah, inox ve beyaz renk aralıkları ile desteklenir. Fırın tipleri statik, elektro turbo fırın ya da multifonksiyonel olarak tasarlanmıştır. Bu yönde tercih edilebilecek fırın modelleri vardır. Regal’in tasarladığı yaz kış kullanımlı klimaların, uzaktan kumanda sistemi ile açılıp kapanır olması ergonomik bir kullanım kolaylığı sunar. Regal klima kumanda çeşitleri bu eşyaların teknik özellikleri doğrultusunda değişkenlik gösterir. Televizyon kumandaları gibi büyük olmayan küçük boyutlu kumandalardır. Klima kumandalarının ısıyı yükseltme, azaltma, klimayı açma ya da kapama gibi işlevselliği vardır. Bu nedenle her işlem rahatlıkla yapılabilir. Üstelik klimaların tek bir yöne hava verme desteği ya da dönerli yapıda ayar modu sayesinde hava desteğini homojen dağıtmaktadır. Kumanda ile bu işlevsellikler de ayarlanabilmektedir. Regal kampanya olanaklarını da zaman zaman yaptığı için istenilen beyaz eşya ya da aksesuar türünü rahatlıkla alabilmek mümkündür. Üretim sağlanan beyaz eşyaların farklı modellerde olmasından dolayı, fiyat aralıkları da değişkenlik gösterir. Beyaz eşyaların teknik özellikleri, teknolojik yetkinliği, gelişmişlik düzeyleri, enerji tasarruf oranları fiyat konusunu etkileyen durumlar arasındadır. Mutfakta, oturma odasında, salonda, banyoda ve evin diğer alanlarında tercih edilebilecek birçok beyaz eşya modelini Regal’in imzası ile satın alabilmek mümkündür. İhtiyaçlar doğrultusunda tercih edilebilecek olan beyaz eşya modellerini sayfamız üzerinden kontrol edebilirsiniz.