Marka
Renk
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Kurulum Gerekli mi?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Ürün Puanı
"

Regal

" araması için 1462 sonuç listeleniyor

Son Model Regal Ürünleri Trendyol'da!

Teknolojinin gelişimi ile günlük hayatınızı kolaylaştıran ürünler de artar. Çamaşır makinesi, süpürge, fırın, mikrodalga gibi ev işlerini kolaylaştıran ürünler, oldukça kullanışlıdır. Bu gibi eşyaları güvenilir ve kaliteli bir markadan almak gerekir. Regal, güvenilirliği ve kalitesi ile bilinen markalardan biridir. Bünyesinde buzdolabı, mikrodalga, ütü, ısıtıcı, fırın gibi birçok farklı ve kullanışlı model bulunur. Modeller, pratik kullanımı ve kalitesi ile müşteri memnuniyetini sağlar. Regal beyaz eşya ürünleri, oldukça çeşitlidir. Markanın buzdolabı, bulaşık makinesi ve derin dondurucusu, mutfakta size yardımcı olmayı amaçlar. Çamaşır ve kurutma makinesi ise kıyafetlerinizi kolay bir şekilde yıkayıp kurutabilmenize katkı sağlar. Farklı imkan ile fonksiyonlar sunan makine modelleri vardır. Regal çamaşır makinesi ürünlerinin her biri kendine has imkanlar sunar. Markanın çamaşır makinesi de birçok çeşide sahiptir. CM 71001 Y isimli model, bu çeşitlerden biridir. Çocuk kilidine sahip olması sayesinde güvenli bir tasarımdır. Çocuklu aileler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. D sınıfı enerji grubuna sahiptir. Böylelikle az elektrik harcar. Hem doğayı hem de bütçenizi korur. 50 cm derinlik ile 60 cm genişliği sayesinde pek çok farklı ürünü taşıması mümkündür. Böylelikle tek seferde birçok kıyafetinizi yıkayabilirsiniz. Bu durum su tasarrufu yapabilmenizi de sağlar. CMI 91002 ise markanın bir diğer çamaşır makinesidir. 9 kilo ağırlığa kadar yıkama kapasitesi bulunur. C sınıfı enerji grubundadır. Tasarruflu ve doğa dostu bir yapıya sahiptir. 15 farklı programı bulunur. LED ekranı, zamanı ve programı ayarlamanıza yardımcı olur, kalan süreyi gösterir. CM 81001 ise popüler modellerden biridir. 1000 dakikaya kadar sıkma devri bulunur. 15 dakika hızlı yıkama programı vardır. 48 litre yıllık su tüketimi yapar. Bu durum modelin su tasarrufu yapmasını sağlar. Böylelikle çevreci yönü de bulunur. 84 cm uzunluğu ile fazla yer kaplamaz. Her banyoya sığabilmesi mümkündür. 55 cm derinlik ve 59 cm genişlik ile birçok kıyafeti içerisinde taşıyabilme kapasitesi bulunur. 8 kiloya kadar kıyafeti aynı anda yıkayabilir. Markanın kullanışlı ürünlerini Trendyol'dan inceleyebilirsiniz.

Kalitesiyle Öne Çıakn Regal Markalı Çeşitli Ürünler

Kalitesiyle Öne Çıakn Regal Markalı Çeşitli Ürünler

Marka, birçok farklı çeşitte ürünü müşterisine sunar. Temizlik, mutfak gereçleri, ısıtma gibi konularda yardımcı modelleri bulunur. Regal klima, hem soğutma hem ısıtma görevinde müşterisine yardımcı olur. Soğuk havalarda üşümenizi engelleyerek sizi sıcak tutar. Bu yönüyle sağlığınızı korur. Yaz aylarında ise serinleterek rahat bir dönem geçirmenize katkı sağlar. 12000 Btu/H A++ R32 Inverter klima modeli, markanın ürünlerinden biridir. Hem soğutma hem de ısıtma işlemi olan model, her mevsim kullanılabilir. A++ enerji sınıfına sahiptir. Böylelikle az enerji harcar. Elektrik tasarrufu yapabilmenize yardımcı olur. Turbo, tasarruf, uyku gibi farklı modları bulunur. Sessiz çalışma fonksiyonu sayesinde gürültü kirliliğini önler. Zamanlayıcı fonksiyonu ile ise belirli bir süre kontrol etmenize gerek kalmadan cihazı çalıştırabilirsiniz. Markanın 18000 BTU/H A++, 1500 BTU/H A++ klimaları da benzer imkanlar sunar. Regal ısıtıcı ürünleri, termosifon ve klima olarak iki farklı çeşide sahiptir. Regal termosifon, suyu ısıtarak lavabo ile duşa sıcak su akışı sağlar. İstediğiniz sıcaklıkta suyu kullanmanızı mümkün hale getirir. Farklı imkan ve fonksiyonlara sahip olan termosifonlar vardır. RGL-80 Ms 1980 W 80 lt ürünü de birçok fonksiyon sunar. 10 ile 75 dereceler arası sıcaklık ayarlama imkanı vardır. 80 litre su kapasitesine sahiptir. C sınıfı enerji grubundadır. Böylelikle az elektrik harcar ve oldukça tasarrufludur. Bütçeyi ve doğayı korumaya yardımcı olur. Bu yönüyle ürün, çevre dostudur. Oval yapısı ile birçok alana sığması mümkündür ve yer kaplamaz. Markanın bünyesinde 80 litrenin yanı sıra 50, 65 litre gibi sıvı kapasitelerine sahip termosifonlar vardır. Kişi ihtiyacına uygun kapasiteye sahip modeli tercih edebilir. Televizyon kumandaları da marka tarafından satışa sunulur. Regal TV kumanda modelleri, farklı televizyon ürünleri ile uyumludur. Markanın kendi markasının televizyonları ile uyumlu kumandaları bulunur. 55R6520F kumandası, Netflix ile Youtube'a tek düğme ile kolay erişim imkanı sunar. Regal bulaşık makinesi de hayatı kolaylaştıran modellerdendir. Marka bünyesinde pek çok çeşit bulaşık makinesi vardır. BM 210 ve BM 411, bu modellerdendir. 50 ile 65 derece arasında sıcak su ile yıkama yapar. Böylelikle bulaşıkları derinlemesine temizlemesi münkün bir hale gelir. Regal ütü çeşitleri de günlük hayatı kolaylaştıran modeller arasında yer alır. Yeni nesil buharlı ütüler, kıyafetlerinizin kırışıklarını düzeltebilmenizi önemli bir ölçüde hızlandırır. Gömlek, pantolon, ceket gibi kıyafetlerin şık görünmesinde önemli bir rol oynar. Bunlarla birlikte perde, nevresim gibi ürünleri de düzeltir. Kıyafet ile eşyalarınızın pürüzsüz bir yüzeye kavuşmasında etkilidir. Yılın belirli dönemlerinde Regal indirim günlerine girer. Kampanyalı günlerde markanın modelleri uygun fiyatlara satışa sunulur. Müşteriler bu dönemlerde alışveriş yapmayı tercih eder. Çeşitli ürünleri satın almak için indirim günlerini Trendyol'dan takip edebilirsiniz.

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Regal Modelleri

Günlük Hayatı Kolaylaştıran Regal Modelleri

Marka, birçok ürünü ile müşterisinin hayatını kolaylaştırmayı amaçlar. Günlük hayatın her alanında ona konfor sunmayı hedefler. Kaliteli cihaz ve makineleri bulunmasıyla yıllar boyu kullanım imkanı sunar. Regal tavsiye edenler, markanın kalitesi ile güvenirliğini sıklıkla dile getirir. Regal süpürge, günlük hayatı kolaylaştıran cihazlardandır. Farklı çeşitte süpürgeler vardır. Her süpürge kendine has fonksiyonu müşterisine sunar. Regal RH1000 K toz torbasız süpürge, birçok fonksiyona sahip modellerden biridir. HEPA filtresine sahiptir. Bu filtre, insan sağlığına zararlı partikülleri ayrıştırır. Havayı temizleyerek sağlıklı bir atmosfer oluşturur. Alerjik ve hassas bünyeye sahip müşteriler için oldukça uygun bir süpürgedir. 700 W gücü ile tozları derinlemesine temizler. Kuvvetli bir emiş gücü vardır. Her çeşit kiri ve tozu çekebilir. 76 dBA ses seviyesi ile ise gürültü kirliliği oluşturmaz. Hem sizi hem de çevreyi rahatsız etmeyen bir deneyim sunar. Az enerji harcaması sayesinde tasarruflu bir yapısı vardır. Rh 1000 dik süpürge ise markanın bir diğer çeşididir. Uzun sapı bulunan süpürge, eğilmeden kullanım imkanı sağlar. Belinizi zorlamadan ve yorulmadan temizlik yapmanıza yardımcı olur. 700 W gücü sayesinde her tozu ve kiri içine çeker. Yüksek emiş gücüyle derinlemesine temizlik imkanı verir. Regal ocak ise bir diğer hayatı kolaylaştıran üründür. Birçok farklı renk ve fonksiyona sahip çeşit, marka bünyesinde yer alır. AO 6101I ocak, çeşitlerden biridir. Elektrikli gaz sistemi sayesinde kolay ve pratik kullanım imkanı vardır. Dört gözü ile aynı anda dört farklı yemeği pişirmeniz mümkündür. Bu yönüyle oldukça kullanışlı ve konforlu bir ocaktır. Cam yüzeyinin kir tutmaması sayesinde temizlenmesi kolaydır. Siyah rengi sayesinde her mutfak dekorasyonuna uyum sağlar. AO 7051W ise popüler bir diğer ocaktır. 5 farklı göze sahip olmasıyla aynı anda beş farklı yemek pişirebilmeniz mümkündür. Gaz sönme emniyeti sayesinde güvenli kullanım sunar. Doğalgaz ile çalışır ve ankastre kullanım şekline sahiptir. Beyaz cam yüzeyi ile estetik görünümü bulunur. Hayatı kolaylaştıran ürünleri Trendyol'dan inceleyebilirsiniz.

Kullanışlı Özellikleri ile Regal Modeller

Kullanışlı Özellikleri ile Regal Modeller

Regal modelleri, birçok kullanışlı özelliğe sahiptir. Her ürün, kendine has özellikleri bünyesinde taşır. Özellikler, modellerin işlevsel bir hale gelmesini sağlar. Müşterilerin deneyimlerinin kalitesini iyileştirir. Keyifli ve konforlu bir süreç geçirmelerini sağlar. Modellerden memnun kalmalarında rol oynar. Regal yorum yazılarında müşteriler deneyimlerinden bahseder. Regal buzdolabı, birçok özelliğe sahip olan çeşitlerden biridir. Büyük, küçük, çift kapaklı gibi farklı modelleri bulunur. Her birinin kullanım alanı farklıdır. Bt 1001 A+ buzdolabı, ofis ve bürolarda kullanıma uygundur. 82 cm yükseklik ile 48 cm genişliğe sahiptir. Küçük boyutu sayesinde her yere sığabilmesi mümkündür. İçerisinde iki adet soğutucu raf yer alır. NFK 48020 IG ise evde kullanıma uygundur. Dondurucusu altta yer alır. Soğutucu cam rafları ve aydınlatması bulunur. Az elektrik tüketimi ile oldukça tasarrufludur. FD 56021 ise çift kapılı ve geniştir. Büyük aileler için oldukça uygundur. Geniş dondurucu bölmesi sayesinde tercih edilir. Regal televizyon da markanın bünyesinde yer alan cihazlardandır. 165 ekran, 126 ekran, 109 ekran gibi çeşitli boyutlarda televizyonlar vardır. 50R754U televizyon modeli, birçok özelliği ile dikkat çeker. 3840 X 2160 ekran çözünürlüğü ile netlik sunar. Smart TV olması sayesinde internet bağlantısı bulunur. Netflix, Youtube gibi uygulamaları izlemenizi mümkün hale getirir. 50 inç ekranı ile 4K Ultra HD çözünürlüğü sayesinde keyifli bir izleme deneyimi sunar. 43R654FC modeli ise 109 ekrandır. Smart LED TV teknolojisi sayesinde internete bağlanabilir. 1920 X 1080 çözünürlük sunar. Dahili uydu alıcısı sayesinde antenden yayın gösterebilir. A+ enerji sınıfına sahiptir. Markanın bünyesinde farklı boyutlarda ekrana sahip televizyonlar vardır. İhtiyacınız olan fonksiyon ve boyutlara sahip televizyonları Trendyol üzerinden temin edebilirsiniz.

Sunduğu Avantajlar ile Regal Ürünleri

Sunduğu Avantajlar ile Regal Ürünleri

Bu özellikleri sayesinde Regal ürünleri, pek çok avantajı müşterisine sunar. Her ürün kendine has avantajlara sahiptir. Avantajlar, ihtiyaçlara cevap verir. İstek ve beklentileri karşılar. Regal kullananlar, modellerin avantajlı yapısından söz eder. Regal derin dondurucu, avantajlar sunan modellerdendir. Farklı uzunluk ve boyutlarda çeşitleri vardır. Çekmeceli çeşitler, yiyecekleri düzenli bir şekilde saklamanızı mümkün bir hale getirir. Uzun ve kısa boyutta modeller vardır. DD-143 çekmeceli derin dondurucu, küçük boyutu ile ön plana çıkar. 84 cm yükseklik ve 54 cm genişliktedir. 65 cm derinliği sayesinde birçok farklı yiyeceği içerisinde taşıyabilir. Üç farklı çekmecesi bulunur. CD 62210 ise 145 cm uzunluğu ile büyük bir modeldir. Bu yönüyle yiyecek alma kapasitesi de oldukça geniştir. 6 çekmecesi ve 59 cm derinliği vardır. Regal kurutma makinesi, markanın bünyesinde yer alan bir diğer cihaz modelidir. Makineden makineye fonksiyonlar ve avantajlar değişir. KM 8101 ürünü, sıklıkla tercih edilen kurutma makineleri arasında yer alır. 8 kg kapasitesi sayesinde aynı anda birçok kıyafeti kurutması mümkündür. 10 dakikadan 60 dakikaya kadar farklı sürelerde programları vardır. İstediğiniz kurutma süresini tercih edebilirsiniz. 65 dBA ses seviyesi sayesinde gürültü kirliliğine sebep olmaz. Hem size hem de çevreyi rahatsız etmez. Bu yönüyle sevilen bir makinedir. Yoğuşmalı kurutma teknolojisiyle birlikte hızlı çalışır. Kıyafet ve nevresimlerinizi kısa sürede kurutur. Markanın KM 8202, KM 9102 de benzer özellikleri müşterisine sağlar. Birçok yiyeceğinizi dondurucuda bekleterek istediğiniz zaman tüketebilirsiniz. Kaliteli bir deneyim sunar. Regal online olarak da ürünlerini satışa çıkarır. Bu durum markanın ürünlerini bulunduğunuz konumdan yorulmadan satın alabilmenizi mümkün bir hale gelir. Alışveriş deneyiminizi online satışın adresi Trendyol'dan gerçekleştirebilirsiniz.

Popüler ve Sevilen Regal Modelleri

Popüler ve Sevilen Regal Modelleri

Regal marka ürünler, oldukça çeşitlidir. Herkesin ihtiyacına uygun bir makine, marka bünyesinde yer alır. Ürünler, müşterilerin ev işlerini kolaylaştırır ve hızlandırır. Regal fırın, mutfakta tercih edilen ve lezzetli yemekler yapmanıza yardımcı olan teknolojik cihazlardan biridir. Fırınlar, kendi içinde de çeşitlere ayrılır. SF 5360, bu fırınlardan biridir. 60 cm derinliği sayesinde içerisinde birçok çeşit yemek yapabilirsiniz. A sınıfı enerjisi sayesinde az elektrik harcar. Cam kapağı ısıya dayanıklıdır. Sıcağa bağlı çatlama, kırılma sorunlarını önler. Marka bünyesinde siyah, gri, beyaz gibi tonlarda fırın çeşitleri bulunur. Mutfağınızın dekorasyonuna göre uygun rengi tercih edebilirsiniz. Regal mikrodalga da mutfakta kullanılan ürünlerdendir. Buzdolabında veya buzlukta beklettiğiniz yiyecekleri hızlı bir şekilde ısıtır. Bu yönüyle size konfor sunar. Az elektrik harcaması sayesinde doğa dostudur. Regal ankastre setleri ise mutfak aletlerini toplu olarak alabilmenizi sağlar. Ocak, fırın ve aspiratörü takım olarak edinebilirsiniz. Uyumlu renk ve tasarımları ile mutfağınızın dekorasyonuna renk katar. Bulunduğu alana estetik bir görünüm verir. Gri, siyah, beyaz gibi tonlarda takımlar vardır. Takımdan bağımsız olarak da Regal aspiratör satın alabilirsiniz. AS 330 X ve AS 330, markanın sevilen aspiratörleri arasında bulunur. Davlumbaz tipe sahip bu ürünler, fazla yer kaplamaz. 60 cm boyutu bulunur. 61 desibel ses gücü sayesinde gürültü kirliliğine sebep olmaz. Hem sizi hem çevreyi rahatsız etmez. Aydınlatma fonksiyonu ile pişirme esnasında size ışık sunar. D tipi enerji sınıfına sahip modeller, az elektrik harcar. Senenin özel zamanlarında Regal kampanya dönemine girer. Kampanya döneminde ürünler oldukça uygun fiyatlara satışa sunulur. Müşteriler, sıklıkla kampanya dönemlerinde alışveriş yapmayı tercih eder. Siz de kampanya döneminde alışveriş yapmak için Trendyol'u seçebilirsiniz.

Uygun Fiyatları ile Regal Markası

Uygun Fiyatları ile Regal Markası

Regal fiyatları, modelden modele farklılık gösterir. Her modelin kendine has özellik ve avantajları bulunur. Özellik ve avantajlar, fiyat belirleme sürecinde etkili faktörler arasında yer alır. Modellerin üretim aşamasında kullanılan materyalin kalitesi ve işçiliği de fiyat belirlenirken göz önüne alınır. Marka, sunduğu ürünlerle hayatınızı kolaylaştırmayı amaçlar. Regal motor, hayatınızı kolaylaştıran ürünler arasındadır. Elektrikli olan bu araçlar, kapalı motosiklet görevi görür. Elektrik olması sayesinde benzinsizdir. Bu yönüyle doğa dostudur. Dört ve üç tekerlekli çeşitleri vardır. Dört tekerlekli modellerin kapalı dış yüzeye sahip olması tercih edilmesini sağlar. Böylelikle yılın her mevsimi kolayca kullanılabilir. Soğuk havalarda araçta üşümenizi önler. Oldukça küçük boyuta sahip araçların bir ile üç kişi arası kapasitesi bulunur. Kırmızı, beyaz gibi renklerde çeşitleri vardır. 50 kilometreye kadar hız yapabilmesi mümkündür. Regal duvar saati ise hem dekoratif hem kullanışlı bir üründür. Saat, günü planlamanıza yardımcı olur. Üç farklı model duvar saati vardır. Farklı tasarımları sayesinde herkesin göz zevkine hitap eden bir model bulunur. Guguklu duvar saati, sevilen tasarımlardandır. Saat başı guguk sesi çıkarır. Hareketli figürleri bulunur. 2646 S ve 0251.BWR modelleri de minimalist tasarımları ile dikkat çeker. Sessiz akar saniyeli saatler, şık görünüme sahiptir. Bulunduğu alana estetik bir görünüm katar. Regal TV modelleri ise kalitesiyle konforlu bir film ve dizi izleme deneyimi sağlar. Farklı fonksiyon ve özelliklere sahip çeşitleri bulunur. 106 ekran, 126 ekran gini farklı ölçülerde ve genişlikte tasarımları vardır. İsteklerinize uygun televizyonları marka bünyesinde bulabilirsiniz. Hayatınızı kolaylaştıran çeşitleriyle Regal satın almak için online alışverişin ve güvenilir satışın adresi olarak bilinen Trendyol'u tercih edebilirsiniz.