İlgili Kategoriler
Toplam Hacim
Renk
Fiyat
Dondurucu Özelliği
Genişlik
Yükseklik
Derinlik
Enerji Sınıfı
Dondurucu Yeri
Ücretsiz Kurulum/Montaj
Tip
Kurulum Gerekli mi?
Enerji Sınıf Aralığı
Garanti Süresi
Buzluk Tipi
Garanti Tipi
Kullanım Şekli
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Regal Buzdolabı

" araması için 70 sonuç listeleniyor

Yiyeceklerinizi Koruyan Regal Buzdolabı Modelleri Trendyol'da!

Yeni teknolojileri sade ve şık tasarımlarla buluşturan Regal, global beyaz eşya üreticilerinden biridir. Her evin ihtiyaç duyacağı temel aletleri tasarlayan marka, uzun ömürlü ve konforlu kullanım için gelişmiş buzdolabı modellerine sahiptir. Gıdaları taze ve sağlıklı tutan ürünler, şık tasarımlarıyla mutfaklara estetik bir hava katar. Regal buzdolabı çeşitleri, farklı beğenilere ve ihtiyaçlara hitap eder. Boyut, özellik, kapasite, renk, materyal, motor cinsi, programlama imkânı ve daha birçok özelliğiyle sınırsız seçenekler sunar. Markanın her buzdolabı modeli hem küçük aileler hem de profesyonel mutfaklar için maksimum performans ve tazelik sağlar.

Regal buzdolapları, estetik tasarımlarıyla yaşam alanlarına kalite katar. Marka, tek ve çift kapılı buzdolapları üretir. Bu modellerin her biri hem enerji tasarrufu hem de kullanım açısından oldukça kârlıdır. Regal tek kapılı buzdolabı modelleri, soğutucu ve dondurucu bölümlerini bir araya getirir. Kapak açıldığı anda hem buzluk kısmına hem de sebzeliğe ulaşmak mümkündür. Gıdalara pratik şekilde erişim imkânı veren tek kapılı modeller, minimalist tasarımıyla farklı dekorasyonlara kolayca uyum sağlar. Çift kapılı Regal marka buzdolabı çeşitleri ise her bölümün ısısını maksimum oranda koruyarak tazelik süresini uzatır.

Regal buzdolabı çeşitleri, minimalist ve modern dış hatlarına rağmen oldukça geniş iç hacme sahiptir. Ürünler arasında 90’dan 640 litreye kadar çıkan farklı alternatifler bulunur. Regal küçük buzdolabı modelleri ise minimal tasarımına rağmen hem soğutma hem de dondurma ihtiyacına yanıt verir. Hafif tasarımı sayesinde ev, ofis, dükkân, otel gibi birçok mekânda kullanılabilir. Regal XXL buzdolabı modelleri ise büyük boyutuyla geniş aileler için yeterli kullanım alanı sunar. Regal buzdolabı seçenekleri tasarım ve teknik özelliklere göre her bütçeye hitap eden fiyat aralıkları ile alıcıya sunulur.

Eşsiz Özelliklere Sahip Regal Buzdolabı Modelleri Nelerdir?

Eşsiz Özelliklere Sahip Regal Buzdolabı Modelleri Nelerdir?

Regal, buzdolabı sektöründe önde gelen markalardan biridir. Yeni teknolojileri şık ve işlevsel tasarımlarla buluşturarak dünya çapında adını duyurur. Sebze, şarküteri ve dondurulmuş gıdalar için yeni saklama teknolojileri geliştirir. Markanın farklı beğeni ve ihtiyaçlara hitap eden çok sayıda buzdolabı modeli vardır. Buzdolapları; hacim, renk, materyal, kaplama, boyut, kapı sayısı, motor cinsi ve programlama gibi birçok özelliğe göre değişir. Regal buzdolabı modelleri, eşsiz özellikleri ile mutfakları sağlıklı ve güvenli bir yaşam alanına dönüştürür. Gelişmiş teknolojileriyle yiyeceklerin kokularını karıştırmadan taze ve diri tutar.

Regal buzdolabı çeşitleri, temelde tasarımıyla birbirinden ayrılır. Kapı sayısı ve konumu, ürünlerin farklı modellere ayrılmasını sağlar. Örneğin tek kapılı buzdolapları hem soğutucu hem de dondurucuyu bir arada bulundurur. İki bölmeye de aynı anda ulaşım imkânı veren modeller, dondurucu kısmını aktif kullanan kişilerin alışkanlıklarına hitap eder. Regal gelişmiş teknolojileriyle tek kapılı dolapların yarattığı ısı kaybını önleyerek üstün koruyuculuk sunar. Dengeli hava sirkülasyonu ve hızlı soğutma özelliğiyle dezavantajları ortadan kaldırır.

Regal, çift kapılı buzdolapları ile geniş bir kitleden ilgi görür. İkili kapak tasarımı, soğutucu ve dondurucu bölümlerini birbirinden ayırmaya yardımcı olur. Her iki bölüm de ergonomik tasarımlı kapaklarla korunur. Bu modeller, iki bölme arasında dengesiz ısı akışının gerçekleşmesini önler. Çift kapılı modellerde dondurucu kısmının konumuna göre farklı buzdolabı çeşitleri bulunur. Standart buzdolaplarında soğutucu altta yer alırken kombi tipi modellerde üsttedir. Regal kombi buzdolabı çeşitleri, gün içinde sık kullanılan gıdalara kolay ulaşma imkânı verir. Uzanma veya eğilme ihtiyacını ortadan kaldırarak sırt ve bel ağrılarının önüne geçer.

Çift kapılı buzdolapları, eşsiz özellikleriyle taze besinlere doğal yaşam ortamı oluşturur. İki bölümden oluşan bu dolaplar, kısa sürede tüketilmesi gereken yiyecekleri sağlıklı ve güvenli şekilde saklar. Dondurucu kısmında ise karlanma, donma veya erime riskini ortadan kaldıran hava sirkülasyonu bulunur. Çift kapaklı ürünler, her iki bölüm için de ayrı derece ayarı sayesinde gıdaların kalitesini artırır. Besinlere ihtiyaç duydukları ortamı sunar. Yaz ve kış mevsiminde hava koşullarına göre özel ısı ayarı yapma imkânı verir. Yiyecekleri, soğuyan veya ısınan hava şartlarına karşı doğru şekilde saklamayı mümkün kılar.

Farklı Tasarımlarıyla Tercih Edebileceğiniz Regal Buzdolabı Seçenekleri Nedir?

Farklı Tasarımlarıyla Tercih Edebileceğiniz Regal Buzdolabı Seçenekleri Nedir?

Regal buzdolabı çeşitleri, farklı tasarımlarıyla mutfaklara estetik ve modern bir hava katar. Geniş renk seçenekleriyle her beğeniye hitap eden modeller, klasik veya modern dekorasyonları kolayca tamamlar. Marka; gri, beyaz ve siyah renklerde buzdolapları üretir. Bu ürünler, yarı mat ve parlak yüzey kaplamaları sayesinde şıklığıyla göz alır. Kullanıcılar, renk seçenekleri arasından tercih yaparken hem şıklığı hem de kullanım kolaylığını ön planda tutar. Leke tutmayan kaplamalar, mutfaklarda sürekli temizlik sorununu ortadan kaldırır. Hijyenik kullanım özelliğinin yanı sıra şıklığıyla da tarzınızı yansıtır.

Regal buzdolabı gri renk seçenekleriyle her kesimden ilgi görür. Metalik görünümüyle ortamda estetik ve modern bir hava yaratır. Her renkle uyum sağlayan modeller, diğer beyaz eşyaları ve ankastre setleri tamamlar. Regal inox buzdolabı çeşitleri, modern ve kullanışlı tasarımıyla öne çıkar. Özellikle parmak izi tutmayan kaplamalar, sürekli temizlik ihtiyacını ortadan kaldırır. Kulplu ve kulpsuz dolaplarda sürekli temasla ortaya çıkan parmak izleri, özensiz bir görüntü yaratabilir. Ancak dayanıklı inox kaplama modeller, pürüzsüz yüzeyi sayesinde hijyenik ve şık görüntüsünü her an korur.

Marka, siyah renk seçeneğiyle alışılmışın dışında tasarımlara imza atar. Siyahın asil ve modern duruşunu gelişmiş teknolojilerle bir araya getirir. Regal siyah buzdolabı çeşitleri, sade tasarımına rağmen rengiyle her ortamda göze çarpar. Özellikle sade mutfak dekorasyonunu çarpıcı bir hâle getirmek için tercih edilir. Regal 6200 buzdolabı, siyah rengiyle beğeni kazanan ürün seçeneklerinden biridir. Bu model serisi, uzun ömürlü kullanım için siyah camdan üretilir. Regal siyah cam buzdolabı, parlak ve göz alıcı tasarımının yanında kırılma ve lekelenme direnciyle beğenilir.

Çok Fonksiyonlu Regal Buzdolabı Modellerinin Enerji Tüketimi Nasıldır?

Çok Fonksiyonlu Regal Buzdolabı Modellerinin Enerji Tüketimi Nasıldır?

Regal, değişen beğeniler ve ihtiyaçlar doğrultusunda üretim yapar. Teknik ve estetik özellikleriyle kullanıcıların yaşam kalitesini artıran ürünler, gıdaları taze tutarken doğayı korumayı da es geçmez. Marka, gelişmiş teknolojileri doğa dostu tasarımlarla bir araya getirir. Konforlu ve sürdürülebilir bir yaşam için uzun ömürlü ve tasarruflu dolaplar üretir. Regal buzdolabı tasarımları, yüksek enerji tasarrufuyla doğal kaynakları korumaya yardımcı olur. Çalışma performansına rağmen minimum enerji harcayarak bütçenize destek olur.

Regal buzdolabı seçenekleri, A’dan G’ye kadar farklı enerji sınıflarına girer. Modelin tanımlayıcı özelliklerini ifade eden bu sınıflandırmada A harfine yaklaştıkça enerji tasarrufu artar. A harfinin yanına eklenen her artı sembolü, tasarrufun yükseldiği anlamına gelir. Regal buzdolapları, gelişmiş motor teknolojileri sayesinde yüksek enerji verimliliği sağlar. Ürünlerin enerji tüketimi; kapasite, hacim, motor tipi ve fonksiyon gibi farklı niteliklere göre değişir. Özellikle küçük boyutlu dolaplar, minimum enerji tüketimiyle her alanda beğeni kazanır.

Regal mini buzdolabı çeşitleri, yıl boyunca minimum düzeyde elektrik enerjisi kullanarak yiyeceklerin ömrünü uzatır. Tasarruflu yapısı ve minimal tasarımı ile ofis, dükkân, otel gibi çalışma alanlarında tercih edilir. Regal tezgâh altı buzdolabı, küçük boyutuna rağmen hem soğutma hem de dondurma ihtiyacı için kullanılabilir. Birkaç raf ve bölmeden oluşan mini dolaplar, içecekleri ve yiyecekleri uzun süre taze tutmak için tercih edilir. Regal büro tipi buzdolabı modelleri, ortalama 85x65x55 santimetrelik bir alana ihtiyaç duyar. Maksimum 120 litre hacmiyle birçok gıdayı muhafaza ederken yer kaplamadan dekorasyonu tamamlar.

Ev tipi kullanım için üretilen buzdolapları, farklı enerji sınıflarıyla bütçeyi ve doğayı korur. 640 litreye kadar ulaşan hacmine rağmen güçlü motor teknolojileriyle enerji tasarrufu sağlar. Soğutma, dondurma, şoklama, taze tutma gibi birçok fonksiyonda gereksiz enerji tüketiminin önüne geçer. Soğutma ve dondurma fonksiyonları hemen hemen her dolapta bulunurken şoklama gıdaların yeni ortama kolayca alışmasını sağlayan yenilikçi bir teknolojidir. Besinleri dış ortamdan izole ederek hızlı ve eşit dondurmaya yardımcı olur. Taze tutma fonksiyonu ise başta sebze ve meyveler olmak üzere tüm gıdaların kullanım süresini uzatır.

Kaliteli ve Dayanıklı Regal Buzdolabı Modellerini Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Kaliteli ve Dayanıklı Regal Buzdolabı Modellerini Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Regal buzdolabı, kaliteli ve dayanıklı tasarımıyla mutfakların konforunu artırır. Oda sıcaklığına uygun olmayan yiyecekleri, uzun süre boyunca kullanıma hazır hâlde saklar. Yeni teknolojileri sayesinde dengeli hava sirkülasyonu sağlayarak çürüme belirtilerini ortadan kaldırır. Dolap içinde oluşan koku ve kuruluğu önleyerek gıdaların taze ve sağlıklı kalmasına yardımcı olur. Kaliteli ve dayanıklı dolaplar, besinlerin çabuk bozulmasına engel olarak israfın önüne geçer.

Regal, yeni nesil teknolojileriyle evlerde konforu ve güvenliği artırır. Farklı çalışma prensiplerine sahip ürün çeşitleriyle ihtiyaçlara cevap verir. Markanın ürün yelpazesinde less frost, no frost ve statik buzdolabı modelleri bulunur. Regal statik buzdolabı, soğutucu gazlar ile ısı kontrolü sağlar. Soğuyan gaz, kanallarda dolaşarak buzdolabının iç ısısını düşürür. Ancak bu aşamada soğuk gazlar ile sıcaklığın karşılaşması donma ve karlanma gibi riskler ortaya çıkabilir. Buzdolabının iç kısmında oluşan buzlanma, kullanıcı tarafından rahatlıkla temizlenebilir.

Less frost dolaplar, uygun fiyatıyla bütçeyi koruyarak kaliteyi ve sağlamlığı bir araya getirir. Statik sisteme eklenen bazı devreler ve dijital termostat sayesinde buzlanma riski minimuma iner. Ayarlanan ısı derecesini koruyarak fazla soğumayla büyük buz kütlelerinin oluşmasına engel olur. Soğutma sırasında meydana gelen ince buzlar, entegre devreler sayesinde eriyerek buharlaşır. Buharlaşma aşamasında sıvı akışı gibi dezavantajları ortadan kaldırırken performansın artmasını sağlar. Regal 4302 buzdolabı, low frost sistemine sahip ürünler arasında yer alır.

Regal no frost buzdolabı modelleri, konfor ve kaliteyi ön planda tutanların ilk tercihleri arasındadır. Bu modeller, kanallar boyunca soğuk gaz üfleme prensibiyle çalışır. Buzdolabının arka bölmesinde oluşan buz ünitesiyle gazın soğuması sağlanır. Soğuk gaz, alt ve üst ünitelerdeki fanlar aracılığıyla dondurucu ve soğutucu bölümlerinde dolaştırılır. No frost dolaplar, raflar arasında bile eşit oranda soğuk hava dolaşmasını sağlar. Dengeli ve homojen üfleme özelliğiyle nem ve buz oluşumunun önüne geçerek zahmetli temizlik rutinlerini ortadan kaldırır.

İhtiyacınıza Uygun Regal Buzdolabı Modeli Seçimini Nasıl Yaparsınız?

İhtiyacınıza Uygun Regal Buzdolabı Modeli Seçimini Nasıl Yaparsınız?

Regal buzdolabı seçenekleri; çalışma prensibi, boyut, hacim, renk, kaplama, motor türü gibi özelliklere göre birbirinden ayrılır. Bu özellikler doğrultusunda ihtiyaca yönelik doğru seçim yapabilmek için dikkat edilmesi gereken unsurlar vardır. Bunların başında brüt ve net hacim gelir. Brüt hacim, buzdolabının raf ve seperatörler dâhil tüm kapasitesini ifade eder. Net hacim ise yiyecek ve içecekleri yerleştirmek için kullanılabilir alan miktarıdır. Regal, farklı kapasitelere sahip dolaplarıyla işlevselliği ve şıklığı bir araya getirir.

Regal 90 l buzdolabı seçenekleri, ofis ve büroların olmazsa olmazıdır. Minimalist tasarımına rağmen gün içinde ihtiyaç duyulabilecek çok miktarda gıdayı ve içeceği güvenle saklar. Hafif olması sayesinde her yere kolayca taşınabilir. Regal 120 l buzdolabı, büro tipi ürünlerin başında gelir. Daha geniş hacme ihtiyaç duyanlara hitap eden ürünler hem soğutma hem de dondurma amacıyla kullanılabilir. Birkaç raf ve bölmeden oluşması sayesinde gıdaları sınıflayarak saklama imkânı verir. Regal 430 l ve 450 l buzdolabı seçenekleri, küçük aileler için yeterli hacme sahiptir. Modeller, ailenin her üyesi için çok yönlü beslenme ihtiyacına pratik şekilde yanıt verir.

Regal 480 l buzdolabı, 3-4 kişilik aileler için yeterli kapasiteye sahiptir. Hem bütçe dostu hem de kaliteli bir ürün arayışında olanlar için oldukça uygundur. Regal 520 l ve 550 l buzdolabı, geniş aileler için tam kapasiteli bir kullanım sunar. Büyük ve yüksek rafları sayesinde karpuz gibi meyveleri ve tencereleri saklamak için idealdir. Regal 620 litre buzdolabı seçenekleri, kalabalık aileler için oldukça uygundur. Hem tüketime hazır gıdaları hem de kışlık ürünleri saklamak için yeterli kapasiteye sahiptir. Regal 640 l buzdolabı modelleri ise kalabalık evlerde ve profesyonel alanlarda oldukça kullanışlıdır.

Severek Kullanacağınız Regal Buzdolabı Fiyatları Nasıldır?

Severek Kullanacağınız Regal Buzdolabı Fiyatları Nasıldır?

Regal buzdolabı modelleri, estetik tasarımları ve çeşitli iç hacimleriyle farklı alıcı kitlelerine hitap eder. Ürün yelpazesi, bütçe dostu ve uzun ömürlü beyaz eşya arayanlara uygun seçenekler içerir. Markanın hem teknik hem de estetik özellikleriyle birbirinden ayrılan buzdolapları, fiyatlarıyla da farklı kesimlerin ilgisini çeker. Regal buzdolabı fiyatlarını; çalışma prensibi, motor türü, soğutucu gaz çeşidi, enerji ve gürültü sınıfı gibi unsurlar belirler. Renk, kaplama, iç hacim, raf tarzı, bölme sayısı gibi unsurlar da fiyatları etkiler. Özellikle iç hacim arttıkça ürünlerin rakamları da değişir.

Regal marka buzdolabı fiyatları; dondurucu kısmı, kulp tasarımı, kapı yönü değişimi gibi kullanımı kolaylaştıran özelliklere göre de artıp azalabilir. Örneğin dondurucusu geniş buzdolapları, ek bir cihaz satın alma ihtiyacını ortadan kaldırarak beğeni kazanır. Hem doğrudan tüketime uygun gıdaları hem de kışlık ürünleri saklama görevini tek başına üstlenir. Kulp ve kapı tasarımı ise hareket alanını genişleten özellikler arasında yer alır. Kulplu buzdolapları kolay kullanıldığı için ilgi görür. Kulpsuz dolaplar ise temiz ve sade tasarımının yanı sıra hijyenik görünümüyle beğeni kazanır. Kapı yönü değişim özelliği mekâna göre ürünü değerlendirme imkânı verir.

Regal buzdolabı çeşitleri, kapı sayısı ve tarzına göre farklı rakamlara satılır. Regal çift kapılı buzdolabı fiyatları, standart veya kombi tipi modeller açısından değişir. Çift kapılı dolaplar, iki bölüm arasında güçlü bir izolasyon sağlayarak dengesiz ısı kayıplarının önüne geçer. Hem gıdaların tazeliğini hem de kullanım özelliklerini etkileyen unsurlardan biri de çalışma prensibidir. Regal no frost buzdolabı fiyatları, kesintisiz ve zahmetsiz kullanım özelliğiyle nispeten yüksek aralıklarda seyredebilir. Siz de uzun ömürlü ve kârlı bir seçim için tüm Regal buzdolaplarını uygun fiyatlarla Trendyol’da bulabilirsiniz.