placeholder
"

Regal Buzdolabı

" araması için 42 sonuç listeleniyor

Regal Buzdolabı

Regal Buzdolabı

Türkiye’nin önde gelen beyaz eşya üreticilerinden biri olan Regal, gelişmiş teknolojiyi eşsiz tasarımla buluşturduğu ürünleri ile kullanıcılarının beğenisini kazanıyor. Bulaşık makinesinden televizyona, çamaşır makinesinden klimaya kadar farklı segmentte ürünler satışa sunan marka, uygun fiyat politikası sayesinde kullanıcılara kaliteli ürün ulaştırmaya devam ediyor. İç ve dış tasarımlarının yanı sıra gelişmiş fonksiyonları ile hayatı kolaylaştırmaya odaklı geliştirilen markanın buzdolapları, farklı ihtiyaçlara ve taleplere yanıt verebiliyor. Çift kapılı modellerden mini buzdolabına, siyah camdan beyaz cama farklı tasarımlarla sunulan buzdolapları, tezgâh altı ya da büro tipi olmak üzere değişik amaçlar için de tercih edilebiliyor. Regal buzdolabı çeşitleri, iç hacimden dış ölçülere, kapak raf sayısından enerji sınıfına kadar farklı niteliklerde olabiliyor. Öte yandan dondurucu bölmesi üst bölümde ya da alt bölümde tercih edilebilen buzdolaplarının temizliği de konforlu bir şekilde yapılabiliyor. Estetik ve fonksiyonel modelleriyle tüketicilerin buzdolabı arayışlarına yanıt vermeyi başaran marka, değişik özellikler sunan buzdolabı çeşitleriyle kullanıcılarının karşısına çıkmaya devam ediyor.

Genel Özellikleri ile Fonksiyonel Buzdolapları

Çok amaçlı kahvaltılık bölmesi, kırılmaya dayanıklı cam raflar, gıdaların hızlı bir şekilde dondurulmasını sağlayan hızlı dondurucu bölmesinin yanı sıra akıllı Defrost sistemi, 3 boyutlu soğutma sistemi ve değiştirilebilir kapı açılış yönü gibi özellikler markanın buzdolaplarında yer alan başlıca ayrıcalıklar olarak değerlendiriliyor. Kalabalık aileler için özel olarak tasarlanmış geniş iç hacimli Regal buzdolapları, kullanıcılarına ekstra alan sağlarken daha fazla gıdanın korunmasını da sağlıyor. LED aydınlatmalı cam rafları bulunan buzdolapları, aydınlatma konusunda üst seviye konfor sunarken elektronik kontrol sistemi ile çalışan ön panel sayesinde buzdolabı ayarları da kolay bir şekilde yapılabiliyor. Buzdolabının içini ideal şekilde aydınlatmayı başaran LED lambalar gözü yormadığından kullanıcı dostu bir deneyim yaşatıyor. Regal buzdolapları No Frost teknolojisi sayesinde buzlanma oluşmasını engellediğinden, gıdaların da sağlıklı şekilde dondurulmasına ve soğutulmasına olanak tanıyor. Çocuk kilidi özelliği bulunan modeller, buzdolabı ayarlarının sabit bir şekilde korunmasını sağlarken tatil modu bulunan modeller ise uzun zaman açılmayacak olan buzdolabında kalan yiyeceklerin uzun süre sağlıklı şekilde korunmasına yardımcı oluyor. Ekonomi modu bulunan modeller ise, enerjiden tasarruf ettirerek buzdolabının aile bütçesine katkıda bulunmasını sağlıyor.

Çift Kapılı Geniş İç Hacimli Regal Buzdolabı Modelleri

Regal buzdolabı tek kapılı ya da çift kapılı seçeneklerle kullanıcıların karşısına çıkıyor. Bu modeller arasında yer alan No Frost buzdolapları çeşitleri, farklı iç hacim kapasitesi sunabiliyor. İç hacmi geniş olan çift kapılı buzdolaplarının dondurma kapasitesi 10 - 20 kg olarak sunuluyor. Brüt iç hacmi 600 litrenin üzerinde olan Regal 640 lt buzdolabı modelleri, MultiFlow soğutma sistemi sayesinde hava akımını dolap içerisinde 360 derece çevirebildiğinden eşit soğutma sağlıyor. Çift kapılı buzdolaplarında 0 derecelik özel kahvaltılık bölmesi yer alıyor. Bu bölmede peynir ya da et ürünlerini uzun süre taze olarak muhafaza etmek mümkün olabiliyor. Kokuları birbirine karıştırmayan akıllı hava sistemine sahip çift kapılı buzdolabı modelleri, dayanıklı cam rafları ile istenilen konumda ayarlanabiliyor.

No Frost özellikli Regal buzdolaplarında bulunan çift hazneli dondurucu bölümü altta ya da üstte tercih edilebiliyor. Böylelikle sık kullanılan bölmeler kullanıcıların tercihine göre konumlandırılmış olabiliyor. Markanın buzdolabı modelleri tekerlekli ayakları sayesinde bir yerden bir yere kolaylıkla hareket ettirilebiliyor. Bu özellik, kullanıcıların ev taşıma sürecinde ya da buzdolabı altının temizlenmesi sırasında büyük kolaylık sağlıyor. Kapı yönü kullanıcıların tercihine göre sağ ya da sola açılacak şekilde istenilen yönde ayarlanabiliyor. Mutfak ya da buzdolabının bulunduğu konuma göre ayarlanabilir kapı yönü kullanıcılara esneklik sağlıyor. Kapının açılış yönüne göre düzen oluşturmak yerine kalıcı düzeninize göre kapak yönünü değiştirmek daha büyük kolaylık sağlıyor. Raylı sistemle açılan sebzelik bölümüne sahip çift kapılı Regal buzdolapları kolay bir şekilde açılıp kapatılabiliyor. Buzdolabı kapağı ya da dondurucu bölümü açık kaldığında sesli alarm vererek kullanıcıya uyarıda bulunan modeller, kullanıcıların tasarruflarına katkıda bulunurken soğutma işleminin kesintisiz şekilde sürdürülmesini sağlıyor.

Kokuları Birbirine Karıştırmayan Buzdolabı

Buzdolabı kullanırken sık karşılaşılan problemlerden biri de kokuların birbirine karışması oluyor. Ancak markanın buzdolabı modellerinde bulunan koku filtresi özelliği, buzdolabında gıdaların kokularının birbirine karışmasını engellerken dolabın içerisinde oluşabilecek kokuların da giderilmesini sağlıyor. Bu sayede farklı yiyecek ve içeceklerin kokuları birbirine karışmadan muhafaza edilmeleri sağlanabiliyor. Öte yandan buzdolaplarında bulunan 3 boyutlu soğutma sistemi, farklı yönlerden hava akımı uygulayarak dolap içerisindeki sıcaklık farklarının en aza indirgenmesini sağlıyor. Buzdolabı sıkışık bir şekilde dolu olduğu durumlarda bile soğutma performansı en üst seviyede olabiliyor. Temiz hava teknolojisini buzdolabı modellerinde en ideal şekilde kullanan marka, dolap iç düzeni için de ekstra özellikler sunuyor. Şişe tutucu gibi destekleyici ek özelliklerle donatılmış buzdolabı modelleri, içecek şişelerinin yatay pozisyonda düzenli şekilde kalmalarını sağlıyor. Birbirine değmeyen şişeler hem güvenli olarak kullanılıyor hem de yuvarlanmaları engellenmiş oluyor. Bazı modellerde bulunan kapı içi peynir ve tereyağı rafı da kullanıcıların ekstra kahvaltılık bölmesi ihtiyaçlarını karşılamaya yetiyor. Regal çift kapılı buzdolabı fiyatları toplam brüt iç hacme ve ek özelliklere bağlı olarak değişebiliyor. Regal 450 lt buzdolabı modeli tercih etmek isteyen kullanıcılarına Regal 470 lt buzdolabı ve 480 lt buzdolabı modelleri ile geniş iç hacim sunuyor. Bu buzdolabı modelleri de geniş iç hacimli buzdolabı segmentinde bulunan buzdolaplarına benzer özelliklerle donatılmış şekilde geliyor.

Kişisel ve Kurumsal İhtiyaçlar İçin Regal Mini Buzdolabı Modelleri

Regal mini buzdolabı modelleri de kırılmaya dayanıklı camları ve değiştirilebilir kapı yönü ile kullanıcıların bu alandaki ihtiyaçlarını karşılayabiliyor. Dolap yönü istenilen yöne çevrilebildiğinden bulunduğu ortamda alan darlığı sorun olmaktan çıkıyor. Genel olarak yüksekliği maksimum 84 cm, genişlikte ise 54 cm olan mini buzdolapları, 63 cm’lik bir derinlik sunuyor. Büro ya da öğrenci evlerinde, otel ve hastane odaları ya da ofislerde kullanılabilen mini buzdolaplarında ayarlanabilir raf seçeneği bulunuyor. Uzun kaplar için raf yüksekliği istenilen şekilde ayarlanabildiğinden, büyük tencere ya da saklama kaplarınız buzdolabı dışında kalmıyor. Kapı bölümünde peynirlik rafı bulunan modeller, peynir ve tereyağı gibi kahvaltı ürünlerinin uzun süre taze şekilde saklanmasına olanak tanıyor. Kapak içerisinde üst bölümde dondurucu bölümüne sahip olarak üretilen mini buzdolapları, maksimumda 120 lt’lik brüt iç hacim sunuyor. Mini buzdolapları modellerinden olan Regal 90 lt buzdolabı çeşitleri de aynı fonksiyonlara sahip olarak geliyor. Regal büro tipi buzdolabı arayışında olan kullanıcılarına da mini buzdolabı modelleriyle alternatif seçim yapma şansı oluşturuyor. Büro tipi buzdolabı modelleri, kapak bölümünde 3 farklı raf seçeneği ile geliyor. Şişeler, yumurtalar ya da kavanozlar düzenli bir şekilde saklanıp sağlıklı şekilde korunabiliyor. Sebzelik bölümü gıdaların daha uzun süre korunabilmesini sağlarken sebzelerin nem oranının dengelenmesinde bu bölüm oldukça etkili oluyor. Marul ya da kıvırcık gibi yeşil sebzeleriniz uzun süre eski tazeliğini korumayı başarıyor. Büro tipi buzdolapları, boyutlarının sınırlı olmasına karşın iç hacminden maksimum oranda faydalanabilmek için özel olarak tasarlanıyor.

Tezgâh Altı Buzdolabı Modelleri ile Yerden Tasarruf Edin

Regal tezgâh altı buzdolabı satın almak isteyen kullanıcıların da ilk sıradaki tercihleri arasında olan ve boyutları ile ideal ölçüler sunan mini buzdolapları, markanın en fazla tercih edilen modelleri arasında yer alıyor. Regal siyah cam buzdolabı almak isteyen kullanıcıları için tasarladığı ürünleri ile, hem şıklığı hem de fonksiyonelliği bir araya getirmeyi başarıyor. Ayrıca dış yüzeyi de siyah olarak üretilen buzdolabı modelleri, estetik bir görünüm sunmanın yanı sıra soğutma aküsü özelliği ile de kullanıcılarına ek fırsatlar sunuyor. Regal soğutma aküsü, elektrik kesintisi durumlarında soğutma bölümünde ya da dondurucu bölümünde saklanan yiyecek ya da içecek gibi gıdaların çözülmeden uzun süre soğuk olarak kalmalarını sağlıyor. Soğutma aküsü özelliği, ani elektrik kesintisi gerçekleşen bölgeler için ideal bir çözüm oluyor. Yaz aylarında kışlık gıdaları dondurucusunda saklamak isteyen kullanıcıların kurtarıcısı olan bu özellik, emeklerin boşa gitmesine engel oluyor. Günler süren uzun süreli elektrik kesintilerinde buzdolabının dondurucu bölümündeki gıdaların��zın çözülüp çözülmediğini kontrol edebilirsiniz.

Çeşitli Buzdolabı Modelleri ve Ek Özellikleri

Akıllı Defrost sistemi bulunan buzdolabı modelleri, buz çözme işlemini otomatik olarak kendisi yaparak kullanıcılarını ek zahmetten kurtarıyor. Kar önleme özelliğine sahip buzdolapları, her seferinde buz çözdürme alışkanlığı olan ev hanımlarına bu alışkanlıklarını unutturuyor. Ev hanımlarının en çok şikâyet ettiği karlanma sorunu, Regal No Frost buzdolabı modellerinde görülmüyor. Böylelikle hem dengeli soğutma sağlanmış oluyor hem de buzdolabı temizliği için her seferinde buzdolabının fişini çekip karları çözdürme işleminin yapılmasına gerek kalmıyor. Bu arada markanın buzdolabı modellerinde bulunan turbo fan, raflar arasındaki hava dağılımını eşit şekilde dağıtıyor. Böylelikle soğutucu bölmedeki ısı farklılıklarının önüne geçilmiş oluyor. Bu özellik buzdolabının soğutma performansını da maksimum hale getiriyor. Inox, beyaz ya da siyah renk seçenekleri ile üretilen buzdolapları modelleri, parmak izi bırakmayan dış yüzey özelliği sayesinde kullanıcılarına pürüzsüz bir kullanım deneyimi yaşatıyor. Çekmeceli dondurucu bölmesi bulunan modeller ise gıdaları düzenli şekilde muhafaza etmeye yarıyor. Nem kontrol özelliği bulunan buzdolapları, dolap iç haznesinde saklanan gıdaların nem kaybetmesine engel olmak için özel olarak geliştiriliyor. Bu özellik sayesinde ıslaklığını kaybetmesi istenmeyen gıdalar uzun süre istenilen şekilde muhafaza edilebiliyor. Kıvırcık ya da domates gibi sulu sebzelerin farklı nem şartlarında saklanmasına izin veren Maksimum Tazelik Bölmesi, nem kontrolü özelliği ile dengeli bir şekilde soğutma yapmaya imkân tanıyor. Ayrıca Sıfır Derece Bölmesi de balık ya da kırmızı et gibi dondurulmuş gıdaların sağlıklı şekilde çözülmeleri için kullanılabiliyor. Et ve süt ürünlerini soğutucu bölümüne oranla daha uzun süre saklayabilen bölme, geniş hacmi sayesinde farklı gıdaların yerleştirilmesine izin veriyor.

Şişeler ve Kavanozlar İçin Geniş Kapak Rafları

Gıdaları kurutmayan ve kokularının birbirine karışmasına engel olan özellikleriyle markanın buzdolapları, kullanıcıların en fazla tercih ettiği buzdolabı modelleri arasında yer almayı başarıyor. Geniş kapak rafları sayesinde büyük şişelerin de kolay bir şekilde muhafaza edilmesini sağlayan modellerde, genel olarak yumurtalık için ayrı bölüm bulunuyor. Yumurtalık bölümünün hem rafları hem de aparatları çıkarılabildiğinden, kullanıcılar dilediği gibi özgürce konumlandırma yapabiliyor. Yumurta bölümü için dilerseniz farklı raf seçeneklerini de değerlendirebilirsiniz. Öte yandan dondurucu bölümünde de raf barındıran modeller, şişe kutularda gıda saklamak isteyen kullanıcıların ihtiyacına yanıt oluyor. Alttan donduruculu buzdolabı arayışında olan kullanıcıları ihmal etmeyen marka, 14 kg’a kadar gıda kapasitesi sunuyor. Enerji tüketimi bakımından yıllık ortalamanın altında kalan buzdolapları, kullanıcıların beğenisini kazanırken bütçelerine de katkıda bulunmayı başarıyor. Alt bölümde konumlanmış dondurucu bölümü kullanıcıların tercihleri dikkate alınarak tasarlanıyor. Çekmeceleri sayesinde gıdaların düzenlenmesi ve en alttaki gıdaların kolay bir şekilde çıkarılması mümkün olabiliyor. Regal buzdolabı soğutucu bölümü ve dondurucu bölümü tutamaçları kullanıcıların konforu göz önünde bulundurularak geliştiriliyor.

Buzmatik özelliği bulunan Regal buzdolapları, ekstra buz kapları ile uğraşma derdini ortadan kaldırıyor. Dondurucu bölümünde özel buzmatik rafı bulunan modeller, küp şeklinde buz oluşturmak için ideal bir seçenek oluyor. Üstelik buzların kalıptan çıkarılması da kolay bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bunun için haznenin ön bölümünde bulunan kolları çevirmek ve buzların kaba dökülmesini sağlamak yeterli oluyor. Acil buz ihtiyacınız için dondurucunuzda sürekli buz saklamak istediğinizde, bu bölmeye su doldurup haznesine yerleştirmek için sadece birkaç dakikanızı harcamanız gerekiyor. Dondurma kapları, poşetler ya da kutular içinde saklanan gıdalar düzenli bir şekilde korunabiliyor.

Buzdolabı Temizliği İçin Önemli İpuçları

Genel buzdolabı temizliği için dolap iç haznesindeki ürünleri dışarıya aktarmak öncelik sıralamasında ilk sırada yer alıyor. Bu işlem dolap içerisinde kirlenmiş raf aralarını kolaylıkla temizleyebilmek için gerekli bir adım olarak öne çıkıyor. Eğer buzdolabı raflarınız çok kirliyse rafları çıkarıp yıkayabilirsiniz. Çok kirli olmayan rafların üst ve alt bölümlerini nemli bir bezle silip kurulamanız yeter i olabiliyor. Raflara dökülmüş sulu gıdaların artıklarını temizlemek için deterjan kullanmanız önerilmiyor. Deterjan kullanmadan da buzdolabı temizliği yapılabiliyor. Öte yandan genel bakım olarak yağlı gıdaları buzdolabınıza sıcak ve açık bir şekilde koymaktan kaçınmalısınız.

Her ne kadar dikkat etseniz de soğan sarımsak gibi gıdalar nedeniyle oluşmuş yoğun kokuları gidermek için pratik bir çözüm uygulayabilirsiniz. Bir miktar karbonat eklediğiniz suyla da buzdolabında oluşmuş kokuların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Karbonat kalıntısı oluşmaması için karbonatı suda iyice çözüldüğünden emin olmalısınız. Kapak yüzeyi parmak izi bırakmayan Regal buzdolabı modellerini nemli bir bezle silmek yeterli olduğundan ekstra bir çabaya ihtiyacınız bulunmuyor. Regal buzdolabınızı temizlerken kesinlikle bulaşık teli gibi sert malzemeler kullanılmaması gerekiyor. Bu tür malzemelerin kullanılmasına da gerek kalmıyor. Regal markasına ait buzdolabı modelleri, paslanmaz ve dayanıklı yüzey malzemelerinden oluştuğu için konforlu şekilde temizlenebiliyor. İstenirse yumurtalık bölümündeki ek aparatlar bulaşık makinesinde yıkanabiliyor. Çıkarılabilir raflar yumuşak bir sünger yardımıyla yıkanabildiğinden kişilerin derinlemesine temizlik yapabilmelerine de imkân tanıyor. Ürün kurulumları teknik servis aracılığıyla gerçekleştirildiğinden, kullanıcılar tarafından ekstra bir kurulum işlemine gerek kalmıyor. Ayrıca Regal buzdolabı hakkında ek bilgiler elde etmek isterseniz, ürünle birlikte gelen kullanım kılavuzundan faydalanabilirsiniz.

Yeni Teknolojilerle Geliştirilen İşlevsel Buzdolapları

Tüketicilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler üreten Regal, hayatı kolaylaştıran buzdolabı modelleriyle geniş kitlelere hitap etmeyi başarıyor. Zorlu Grubu’nun çatısı altında faaliyetlerini sürdüren marka, sektörde elde ettiği başarılı ivme sayesinde her geçen gün daha da büyüyor. Pratik çözümlere odaklı ve gelişmiş teknolojilere sahip ürünleri ile kullanıcılarının değişen ihtiyaçlarını karşılamayı başaran marka, uygun fiyat seçenekleri ile kullanıcı dostu bir anlayışla hareket ediyor. Buzdolabı modellerinde dayanıklı malzemeler kullanan marka, kullanıcıların uzun yıllar aynı konforu sürdürmesine imkân tanıyor. Farklı renk ve boyut seçenekleri ile ürün çeşitliliğini genişletmeye devam eden Regal, yeni teknolojilere uyumlu donanımları ile ürünlerinin fonksiyonelliğini arttırmayı başarıyor. Siz de Regal markasının ayrıcalıklı dünyasına adım atmak istiyorsanız, zengin çeşitlilik sunan buzdolabı modelleri arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Güvenli alışveriş imkânı sağlayan Trendyol aracılığıyla dilediğiniz Regal buzdolabı ürününü tüm detaylarıyla inceleyebilir, avantajlı alışveriş seçeneklerinden faydalanarak satın alabilirsiniz.