İlgili Kategoriler
Boyut/Ebat
Şekil
Materyal
Fiyat
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Regal Duvar Saati

" araması için 343 sonuç listeleniyor

Dekora Uyumlu Regal Duvar Saati Alternatifleri Trendyol'da!

Her insan zamanın ne kadar değerli olduğunu ve hayatı için ne derece kritik bir öneme sahip olduğunu bilir. İnsanlar zaman içinde planlı hareket eder ve hayatlarını buna göre düzenler. Bu nedenle saat ve zaman iç içe geçen önemli kavramlardır. Regal Duvar Saati, şık tasarımı ve hassas zaman ölçümüyle bilinen bir duvar saati markasıdır. Saatler genellikle büyük boyutlarda olup, modern ve klasik stilleri birleştirerek zarif bir görünüm sunarlar. Regal Duvar Saatleri, oturma odası, yemek odası, ofis ve işletme gibi birçok farklı ortamda kullanılabilir. Her ne kadar teknoloji sayesinde dijital ürünler yoğunlaşmış olsa da, bu ürünlerin modası geçmez. Bir işe zamanında gitmek için bulunduğunuz her yerde ihtiyaç oluşur. Bu ürünler sadece zamanı anlatmakla kalmaz, aynı zamanda harika bir dekorasyon parçası olurlar. Odalara hem renk hem de farklı bir hava katarlar. Zevklere ve tarzlara bağlı olarak, farklı boyut ve şekillerde tasarımlar ile yatak odası, oturma odası, mutfak, ofisler hatta dış mekanlar için uygun ürünler üretilir. Sadece zamanı göstermek için değildir. Bunun yanı sıra oldukça işlevsel, şık ve eğlenceli de olur. Bu ürünleri kullanmak, ortama biraz renk katmanın, dekoru tamamlamanın veya herhangi bir odaya farklı bir dokunuş getirmenin harika bir yolu olur. Regal duvar saatleri, genellikle kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Bu malzemeler arasında ahşap, metal, cam, akrilik ve plastik gibi çeşitli malzemeler yer alır. Saatlerin özellikleri arasında çeşitli renkler, dijital ve analog göstergeler, sesli uyarılar, zaman dilimleri ve 24 saatlik saat formatı seçenekleri yer alır. Bol çeşit ve renk alternatifi bulabileceğiniz Regal duvar saati çeşitleri ile ev, işyeri ya da ofis gibi ortamlar farklı bir görünüm kazanır, dekorasyonunuza ince bir dokunuşta bulunur. Regal duvar saati online satın alma avantajı ile müşteriye kolaylık sağlar. Regal duvar saatleri çoğu zaman kolay kurulum özellikleri ile birlikte gelir. İç ve dış mekanlara mükemmel uyum sağlayan bir tasarım bulmak için Trendyol üzerinden satışa sunulan tüm çeşitleri kolaylıkla inceleyebilirsiniz.

Her Zevke Uygun Tasarımlar

Her Zevke Uygun Tasarımlar

Regal Ultima çeşitlerinin çağdaş ve vintage tasarımlara kadar sevilen birçok türü bulunur. Dairesel modeller, herhangi bir düz ve donuk duvarı bile vurgulamanın en iyi yollarından biri olur. Siyah ve beyaz renkler profesyonel bir görünüm katar. Kullanılan zarif sayısal yazı tipinin anlaşılması kolaydır ve uzaktan da bakılır. Bu tür modeller bir işyerinde hatta evinizin çalışma odasında bile mükemmel görünür. Regal Vintage, ev veya ofis dekoruna retro bir hava katar. Bu klasikler, iyi okunabilen büyük romen rakamları ile birlikte güzel bir tasarıma sahiptir. Metalik bir model ile de her mekanın anında daha şık görünmesini sağlayabilirsiniz. Çağdaş alternatifi kullanmak da zamana ayak uydurmanın bir yoludur. Regal kare duvar saati duruşu ve formu sayesinde farklı tasarımlardan biri olur. Guguklu modeller ise en eski tarz çeşitlerden biridir. Üzerine kaç yeni tasarım gelirse gelsin dönemi asla unutulmaz. Guguklu modeller çoğunlukla ahşaptan yapılır ve kuş yuvası şeklinde olur. Kuşun her saat başı bir evden fırlaması gibi bir mekanizmaya sahip şekilde üretilir. Regal guguklu duvar saati ile evlere nostaljik bir hava katmak çok kolaylaşır. En çok ilgi gören bir başka türü de sarkaçlı modeller olur. İlk olarak 1656 yılında icat edilen ve o zamandan beri çok popüler hale gelen ahşap bir çerçeveye oyulur ve büyük pil kapasitesi ile çalışır. Regal duvar saati mekanizması ve guguklu modellerle aynı mekanizmaya sahip olanlar her saat başında ses çıkararak zamanı bildirir. Bu ürünler dekorasyon olarak tercih edildiğinde ev veya ofis atmosferine farklılık katar. Bu ürünlere gerçekten düşkün olan birçok insan dekorasyon parçalarına ve renk temalarına da uyan tasarımları bulmak için oldukça uzun vakit harcar. Ayrıca ahşap, metal, plastik veya akrilik gibi farklı malzemeler kullanılmış birçok çeşidi daha üretilir. Ahşap malzemede mükemmel kalitede bir arayışınız varsa el yapımı ürünler bile bulmak mümkün olur. Regal ahşap duvar saati ile aradığınız kaliteli dokunuşu yakalayabilirsiniz. Markanın en şık alternatiflerine Trendyol üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu parçalar tasarım, renk veya kullanım amacı açısından birçok farklılık gösterir. Günümüzde modern saatler çağdaş dekor stiliyle birleşerek tarzlar oluşturur. Donuk, cansız bir duvar, dekoratif aksesuarlar yardımıyla hızlı bir şekilde güzelleştirilir. Duvar rengine zıt veya daha parlak bir ürün kullanmak yeniden hayat verir. Oturma odasının ana duvarına veya iş yerlerinde lobinin yan duvarına dekore edilir. Farklı bir dokunuş yapmak istenirse hareketli sarkaçlı modeller gibi bir alarm kullanılır. Regal sarkaçlı duvar saati özellikle vintage dekorasyonlarda kullanılan ve oldukça fark yaratan bir üründür. Dekorasyonunuza güzel bir parça eklemek, evinize veya ofisinize harika bir katkı olur. Ayrıca dekorasyonun bir parçası olarak ofisinize de özel bir hava katar.

Regal Duvar Saati Modelleri

Regal Duvar Saati Modelleri

Evinize eski dünyanın cazibesini katmak istiyorsanız, ahşap modeller tercih edebilirsiniz. Antika bir havaya sahip bu çeşitler, modüler dekorasyonla kolayca harmanlanır. Regal ferforje duvar saati ortama klasik bir görünüm kazandırmak için en uygun modellerden biri olur. Profesyonel ortamda bu araçlar büyük önem taşır. İnsan yaşamı üzerinde her zaman büyük bir etkiye sahip olur. Regal metal duvar saati, özellikle ofislerde ve iş yerlerinde sıklıkla tercih edilen modellerin başında gelir. Ofiste basit ve büyük bir saat, çalışanların zamanı takip etmelerine yardımcı olur ve aynı zamanda zaman ve üretkenliğin önemini anlamalarını sağlar. Bu tarz ürünler sıkı çalışmanın sürekli bir hatırlatıcısı olarak çalışır. Bu araçlar söz konusu olduğunda pek çok farklı tasarım da görmek mümkün hale gelir. Örneğin, ışıklar söndüğünde de saatinizi görmek isterseniz bunun için de farklı modeller bulmak oldukça kolaydır. Regal fosforlu duvar saati, karanlıkta parlayan sayılar sayesinde okunmaya izin verir. Işığı emebilmesi için, gün boyunca güneşli veya parlak bir yere yerleştirilen fosforlu yapısı sayesinde, geceleri yumuşak bir şekilde parlar. Bu etki en iyi tamamen karanlık olan bir odada gözlenir. Işığın parlaklığı ve uzunluğu, gün içerisinde güneş ışığına maruz kalınan yoğunluk ve süreye bağlı olur. Geleneksel duvar saati üreticileri, ince ayar yapmak mecburiyetinde kalır. Evlerde, ofislerde ve diğer tesislerde estetik değere sahip çekici parçalar sunar. Termometre ve nem ölçen modeller de çok tercih edilen ürünlerin başında gelir. Regal termometreli duvar saati, iç dış ortam sıcaklık derecesini ve nemi otomatik olarak ölçerek veranda, bahçe, çit, garaj, havuz kenarı, çiftlik evi, avlu veya arka bahçeye monte etmek için mükemmel yapıda üretilir. Regal dereceli duvar saatleri yapısı sayesinde evinizde ya da kullandığınız alanda mükemmel ısıyı yakalamanıza da yardımcı olur. Oturma odası gibi büyük odalarda gösterişli büyük modeller görünür. Oturma odanız, evinizin ilk izlenimi olur. Bir misafir evinize girdiğinde, her şeyden önce duvarlara bakar. Tüm model ve renk seçeneklerini Trendyol’da bulabilir, zevkinize uygun olanı kolayca sipariş verebilirsiniz.

Kullanım Alanları ile Regal Duvar Saati

Kullanım Alanları ile Regal Duvar Saati

Evin iç dekorasyonuna uygun harika görünümlü dekoratif bir obje olduğunda, kesinlikle misafirler için etkileyici olur. İyi dekore edilmiş bir oturma odası, herkes için uzun süreli bir izlenim bırakır. Büyük boy olacak şekilde tasarlanan ürünler bu ihtiyaca bağlı olarak birçok farklı tarza hitap eder. Daha küçük Regal duvar saati modelleri mutfaklarda ve diğer küçük odalarda daha sık kullanılırken, yemek odalarında küçük ve orta tip modelleri kullanmak daha uygun görülür. Ailenize veya yemek odanıza çekicilik ve zarafet duygusu eklemek için resmi bir stil, mutfağınız veya oyun odanız için eğlenceli, parlak renkli bir model veya ev ve ofisinizdeki herhangi bir odayı tamamlayacak modern, çağdaş bir tasarım seçebilirsiniz. Yatak odalarının yumuşak dokunuşlu, açık renkli ürünlere ihtiyacı olur. Çocuk odalarında da yaratıcı tasarımlar oldukça fazla kullanılır. Kadranlı modelleri ile çocuklara zaman kavramının öğretilmesi de oldukça kolay hale gelir. Özellikle çizgi film kahramanları ve sevilen karakterlerle süslenmiş modeller çocuk odalarının favorisi olur. Temalı modeller de çocuk odalarına mükemmel bir detay katar. Bu ürünler sadece iç mekanda değil dış mekanlarda da farklı bir görünüm yakalamaya yardımcı olur. Model seçiminde iyi değilseniz ve açık renkli bir duvarınız varsa koyu renkli bir modeli seçmeyi tercih edebilirsiniz. Dış mekanda da kullanılabilecek ürünler bulunur. Dekorunuzla mükemmel uyum sağlayacak büyük ve yandan asılan duvar saati ile veranda ya da mağaza önünü dekore edebilirsiniz. Çift taraflı duvar saati, bu amaçla kullanılan çok orjinal bir üründür. Asılış şekli itibariyle her iki taraftan da görüş sağlar. Dekorasyonla uğraşırken iç tasarımınıza göre model tercih edebilir, mekan rengi veya mobilyası ile uyumlu hale getirebilirsiniz. Regal duvar saati tavsiyeleri ile doğru modeli seçerseniz, bulunduğunuz yere çok şık ve çarpıcı bir görünüm verebilirsiniz.

Dijitalleşen Saatler ile Etkileyici Dekorasyonlar

Dijitalleşen Saatler ile Etkileyici Dekorasyonlar

Bu tip ürünler uygun fiyat avantajı sayesinde birden fazla modeli bir araya getirerek, galeri gibi görünmesi için tek duvarda düzenlenir. Örneğin, çok uluslu müşterilerle iş yapan bir ofiste, farklı ülkelerinin zaman dilimleri ayarlanarak hoş bir görünüm elde edilir. Sanatsal bir bakış açınız varsa ve benzersiz ve göz alıcı modeller bulmakta iyiyseniz, bu ürünler duvarlarınızın güzelliğini kesinlikle artırır. Siz de Regal duvar saati yorumlarını inceleyerek zevkinize uygun parçaları kolayca satın alabilirsiniz. Teknoloji, saat endüstrisinde her zaman büyük bir rol oynar. Dünya giderek daha dijital hale gelse bile insanların her zaman evlerinde bir saate ihtiyacı olur. Bunu göz önünde bulunduran üreticiler de çözüm olarak dijital ürünler üretmeye başlar. Bu ürünlerin analog ve dijital olmak üzere iki çeşidi bulunur. Analog modeller, mekanik olarak da adlandırılır ve zamanı göstermek için hareket eden sayılar, kadranlar veya ibrelerin bulunduğu bir plakaya sahiptir. Evinizi veya ofisinizi yenilemenin modern bir yolu olan Regal dijital duvar saati ise tek bir öğeye sarılmış birçok şeyi bir arada sunar. Zamanı kolayca söylemenize izin verme amacına hizmet etmenin yanı sıra, odaya modern ve havalı bir tasarım kazandırmaya yardımcı olur. Dijital olan ürünler, on iki saatlik am / pm biçiminde veya yirmi dört saatlik biçimde olabilen rakamları görüntüler. LCD, LED veya VFD ekran kullanılır. Tasarımıyla dikkat çeken bu tip ürünler diğer modellere oranla daha az yer kaplar. Bununla birlikte, dijital bir ürün almadan önce, bazı arka plan araştırmaları yapmak ve ilgili ana faktörleri göz önünde bulundurmak büyük önem taşır. Satın alınması gereken ürünün boyutunu belirlemek için öncelikle odanın büyüklüğünü göz önüne alınır.

Modası Geçmeyen Şık Saat Tasarımları

Modası Geçmeyen Şık Saat Tasarımları

Modası geçmeyen aksesuarlardan biri olan duvar saatleri geniş ürün skalası ve kaliteli üretimi ile dikkatleri üzerine çeker. Ürün çeşitliliği sayesinde kullanışlı ve modaya uygun olan modellerini bulmak kolay hale gelir. Küçük bir dokunuşla duvarlarınızın görünümüne şıklık katar ve göz alıcı bir hale getirir. Bu araçlar sadece zamanı görmek için kullanılmakla kalmaz duvarlara da farklılık katar. İç mekanı belli bir tema üzerinden tasarladıysanız, en sevdiğiniz temanın akışına uyan bir model arayabilirsiniz. Regal duvar saati kullananların değerlendirmelerini inceleyerek istediğiniz modeller hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.Tempus duvar saati ev veya ofisleri dekore etmek için kullanılan en iyi modellerin başında gelir. Ev içindeki duvarlara modern bir hava katmak isteyen kişilerin tercih ettiği tasarım harikası olan Regal duvar saati satın alabilirsiniz. Dekoratif modeller birçok kişi tarafından bir stil ifadesi olarak kabul edilir. Oturma odası, mutfak, ofis, yatak odası, çamaşır odası veya evinizin herhangi bir yerinde odak noktası olarak büyük bir model tercih edebilirsiniz. Uzun, dar bir duvar üzerinde mükemmel bir şekilde sıralanmış olan büyük boy bir model, doğrusal alana stil ve kıvrımlar ekler. Büyük sayılar, gözleri kısmaya gerek kalmadan odanın dört bir yanından kolayca görülür. Bazı insanlar antika temayı, bazıları ise doğal temaları sever. Oturma odası ve ofis dışında bebek odası ve çocuk odasında da bu ürün oldukça işe yarar. Farklı bir çocuk odası tasarlamak isterseniz, istediğiniz temanın özünü taşıyan en iyi modelleri hemen aramaya başlayabilirsiniz. İhtiyaçlarınıza ve hobinize uygun her türlü duvar saatini uygun fiyat avantajı ile Trendyol üzerinden uygun fiyat avantajı ile satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Hitap Eden Regal Duvar Saati Fiyatları

Her Bütçeye Hitap Eden Regal Duvar Saati Fiyatları

Regal duvar saati indirimli fiyat avantajı ile müşterilerin beğenisini kazanmayı başarır. Ürün çeşitliliği ile çok amaçlı kullanım imkanı tanıyan bu ürünler çeşitli alanlarda kullanılır. Küçük odalarda dijital bir ürün çekiciliğini ve tarzını kaybeder. Kendi gereksinimleri olan çeşitli şekiller ve stiller olduğundan bu tarz ürünler için kesin ölçümler vermek zor olur. Bu durumda, kendi sağ duyunuzu kullanarak duvarınızın boyutunu göz önünde bulundurarak alışveriş yapabilirsiniz. Yıllardır evinizde asılı duran tipik eski görünümlü modelleri değiştirmek isterseniz dijital modeller tercih edebilirsiniz. Bu ürünler, evinizin dekorasyonunu farklılaştırmanın oldukça hesaplı bir yolu olur. Dekoratif olarak kullanıldığında ev dekoruna daha fazla anlam ve karakter katar. Aynı zamanda iyi bir hediye seçeneği olarak da tercih edilir. Doğum günleri, düğünler veya farklı etkinlikler için farklı modellerden hediye edebilirsiniz. Çocuklar için karakter temalı, arkadaşlarınız veya akrabalarınız için modern veya geleneksel modellerden seçebilir, sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. İşlevsellik ve verimlilik açısından üst sıralarda yer alan yalın tasarımlarıyla benzerlerinden öne çıkan dijital modeller, çok sayıda alternatifler ve fiyat seçeneği sunarak doğru ürünü bulmamızda yardımcı olur. Günümüzde çoğu üretici, tüm bileşenlerini tasarlamak için gelişmiş Bilgisayar Destekli Tasarım sistemleri kullanır. Ürünlerde kullanılan malzemeler ve teknolojiler de fiyatları etkiler. Alışılagelmiş tasarımlı modellere olan talebin, son birkaç yılda önemli ölçüde düştüğü görülür. Dekoratif duvar saatlerine olan talep dünya çapında giderek artarken, tüm büyük oyuncuların artık farklı tasarımlara odaklanması da Regal duvar saati fiyatlarının geniş bir skalaya yayılmasına neden olur. Sonuç olarak, bu parçalar bir odanın ambiyansına bulunduğu büyük katkı nedeniyle fiyatına değer bir performans sergilerler.