placeholder
"

Regal Derin Dondurucu

" araması için 27 sonuç listeleniyor

Regal Derin Dondurucu

Regal Derin Dondurucu Modelleri

Regal 2002 yılında kurulmuş beyaz eşya üreticisi olan bir markadır. Zorlu Holding bünyesinde İstanbul'da kurulmuştur. Bir beyaz eşya markası olan Regal’de pek çok çeşitte dondurucu modeli bulmanız mümkündür. Kullanıcılarına daima üstün hizmet sunmayı amaçlayan marka, Türkiye merkezli bir beyaz eşya üreticisidir. Regal, beyaz eşya sektöründe kendine yer edinmiş ve beklentileri oldukça karşılayan bir marka olmayı başarmıştır. Beyaz eşya ürünleri günümüzde evde, ofiste ve tüm yaşam alanlarında olmazsa olmaz bir hale gelir. Beyaz eşya kullanımı hayatı oldukça kolaylaştırır. Her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle birlikte yüksek teknolojiinin daha fazla kullanıldığı ve daha faydalı olan beyaz eşyalar sektöre sunulur. Beyaz eşya ürünlerinden biri olan buzdolabı vazgeçilmez bir beyaz eşya türüdür, fakat özelliklerinin yeterli olmadığı durumlar da vardır. Bu nedenle derin dondurucular geliştirilmiştir. Buzdolabının difriz bölmesinin yetersiz kalması nedeniyle birçok yaşam alanında etkili olan dondurucular, aranan bir beyaz eşya haline gelmiştir. Bu cihazlar hem taze yiyecek tüketme konusunda hem de tasarruf açısından oldukça kullanışlıdır. Örneğin; mevsiminde aldığınız taze meyve ve sebzeleri difrizde muhafaza ederek bir sonraki aylara saklayabilirsiniz. En çok muhafaza edilen bir diğer besin grubu ise; et ürünleridir. Etlerin uzun süre uygun bir şekilde saklanması için tek çözüm; oldukça etkili bir dondurucu modelidir. Böylece etler hem besin değerini kaybetmez hem de bozulmaz. Ayrıca balık da en çok saklanan ürünlerden biridir. Yılın her döneminde denizden yeni çıkmış gibi taze ve lezzetli balıklar tüketmek derin dondurucu ile mümkündür. Tüm bu faydaları sağlamak için geliştirilmiş olan Regal derin dondurucu ürünleri pratik ve rahat bir kullanım sunar. Bu markanın ürettiği derin dondurucular yüksek teknolojilerle donatılmıştır. Regal’de farklı özelliklere sahip birçok model ve boyutta derin dondurucu çeşitleri bulunur. Birbirinden farklı Regal derin dondurucu ölçüleri, boyutları, hacimleri ve tasarımları vardır. İhtiyacınıza ve yaşam alanınıza en uygun dondurucuyu Regal’de bulabilirsiniz. Regal markasının ürünlerine ulaşmak için Trendyol’u ziyaret ederek ihtiyacınıza uygun derin donduruculara kolayca sahip olabilirsiniz.

Regal Derin Dondurucu Modelleri

Regal’de farklı özelliklerle donatılmış, her ihtiyaca cevap verebilen soğutucu ve dondurucu modeller mevcuttur. Ayrıca tüm yaşam alanlarında ve işyerlerinde kullanılabilecek farklı boyutlar ve çeşitli tasarımlar da vardır. En çok tercih edilen soğutucu tipleri sandıklı ve çekmeceli olanlardır. Bunlardan biri olan klasik derin dondurucular herkesin marketlerde muhakkak gördüğü sandık tipi donduruculardır. Sandık tipi cihazlar farklı hacimlere, genişliklere ve özelliklere sahiptir. Ayrıca derinlik açısından en çok dikkat çeken modeldir. Çekmece özelliği olan çeşitleri de vardır. İhtiyaçları karşılayacak şekilde farklı boyutlara ve hacimlere sahiptirler. Modellerin en küçüğü olan Regal derin dondurucu 90 lt kapasitesindedir. Küçük ihtiyaçlara yönelik tercih edilen bir diğer ürün ise; Regal 150 lt derin dondurucu çeşididir. Ayrıca Regal 3 çekmeceli derin dondurucu ile kullanımı daha pratik bir hale getirebilirsiniz. Farklı ihtiyaçlar ve tüketici sayısına göre bulunan hacimler oldukça çeşitlidir. Daha geniş hacimli bir model isterseniz; Regal 400 lt derin dondurucu satın alabilirsiniz. Sandık tipi modellerin yanında çekmeceli olanları da oldukça beğenilir. Çekmeceli derin dondurucular farklı boyut, hacim ve bölmelere sahiptir. Tüketici sayısının az olduğu bir yaşam alanında difriz hacmi de küçük olur. Hacim oranı ise; çekmece sayısını etkiler. Küçük ihtiyaçlara karşılık veren Regal 300 lt derin dondurucu tercih ederseniz; çekmece sayısı buna göre şekillenir. Örneğin; Regal 5 çekmeceli derin dondurucu modeli 200-300 lt arasında iç hacme sahiptir. Regal’de çekmece ve hacim açısından çeşitlilik oldukça fazladır. Çekmeceli olanların en büyüğü ise; Regal 500 lt derin dondurucu modelidir. Bununla birçok yiyeceğinizi kolaylıkla muhafaza edebilirsiniz. Farklı özelliklere ve farklı boyutlara sahip sebze, et gibi ürünlerinizi sıkıştırmadan, ezmeden içiniz rahat bir şekilde koruyabilirsiniz. Çekmeceli modeller, muhafaza edilen ürüne kolaylıkla ulaşmanızı sağlar. Özellikle düzene çok önem veren ve ürünlere pratik şekilde ulaşmak isteyen insanların vazgeçilmezidir. Hacim ve boyuta göre çekmece sayılarında değişiklik gözlenebilir. Regal 7 çekmeceli derin dondurucu, modeller arasında en çok çekmecesi olan üründür ve tüm gıdalar için ekstra bir alan sağlar. Büyük gıdaları saklama açısından oldukça faydalıdır. Büyük gıdalar için kullanılabilecek farklı hacim büyüklükleri olan dondurucular da vardır. Bu model, geniş iç hacmi ile dondurulmuş gıdalar için ideal bir üründür. Bir beyaz eşya markası olan Regal, kullanıcılarına geniş bir ürün yelpazesi sunar. Boyut, hacim, çekmece gibi özelliklerinin yanı sıra A+ sınıfı ürünlerdir. Ayrıca istenilen sıcaklığa ayarlanabilir olması ve teknik özellikleriyle dikkat çekici bir beyaz eşya çeşididir. Yerli marka olan Regal beyaz eşya sektöründe dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Bu markanın ürünlerine Trendyol’dan kolayca ulaşabilir ve detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Derin Dondurucu Kullanımı

Derin Dondurucu Kullanımı

Farklı kullanım alanlarına ve farklı amaçlara yönelik birçok soğutucu geliştirilmiştir. Örneğin; otellerde veya hastanelerde daha kısa süre kullanılan Regal mini derin dondurucu modelini tercih edebilirsiniz. Regal 100 lt hacmi ile bu kısa kullanım alanlarındaki ihtiyacı kolaylıkla karşılar. Ayrıca çekmeceli yapısıyla da kullanımı kolaylaştırır. Regal 3 kapılı derin dondurucu modeli bu alanlarda oldukça rağbet görür. Daha çok market ve kasaplarda karşılaştığınız dondurucu türü ise; Regal sandık tipi derin dondurucu modelidir. Bu dondurucular derin olması ve daha fazla gıdayı muhafaza etmesi ile çalışma alanlarında birincil önemini daima korur. Bu cihazların yatay modelleri olduğu gibi dikey boyutları da mevcuttur. En çok vakit geçirilen yaşam alanı olan evlerde bu cihazlar genellikle mutfakta yer alır. Örneğin; Regal yatay derin dondurucu cihazları farklı boyutlar ve hacimlerle donatılmış olup, evde kullanım için de en ideal şekli almıştır. Bu sandık tipi modellerin dikey olanları da vardır. Dikey soğutucularda bulunan çekmece, bölme sayısı daha kullanışlıdır. Teknik özelliklerin yanında tasarım da birçok kişi için son derece önemlidir. Yaşam alanında tarzını yansıtmak isteyen birçok insan vardır. Siz de Regal gri derin dondurucu ile mutfağınıza veya iş alanınıza farklı bir hava katabilirsiniz. Her beyaz eşyada olduğu gibi doğru bir şekilde kullanılmasına ve bakımına daima özen göstermeli, kullanma talimatlarının dışına çıkmamalısınız. Regal derin dondurucu nasıl kullanılmalıdır diye düşünüyorsanız; bu cihazı aldıktan sonra kapasitesine göre ürün yerleştirmeniz gerektiğini bilmelisiniz. Böylece cihazdan maksimum fayda sağlayabilirsiniz. Örneğin; Regal derin dondurucu 112 lt olan marketlerde gıda muhafaza etmek için yeterli alan olmayabilir. Yine hassas yiyecekler, sıkıştırılmayan ve ezilmemesi gereken gıdalar için kullanılabilecek model çekmeceli cihazlardır. Örneğin; Regal 4 çekmeceli derin dondurucu hem bu ihtiyaçlar için hem de kullanım alanı olarak oldukça faydalı bir ürün olur. Ayrıca dolap bakımı da önemlidir. Keskin, sivri ve metal araçlar cihazınıza hasar verebilir. Dolap temizliğinde kimyasal içeren temizleyiciler kullanılmamalıdır. Siz de yüksek teknolojili ve kaliteli Regal soğutucu ürünlerini Trendyol’dan kolayca sipariş edebilirsiniz.

Derin Dondurucu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Derin Dondurucu Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Etkili bir dondurucu alırken hem teknik özelliklerine hem de tasarımına oldukça dikkat etmeniz gerekir. Birincil dikkat edilmesi gereken konuların başında; teknik özellikler gelir. Aynı zamanda boyut ve hacim bu cihazın seçiminde kullanıcılar için oldukça önemli bir etkendir. Seçim yapılırken, muhafaza edilecek gıdanın türü çok önemlidir. Bu gıda türünün bozulmaması ve uzun süre saklanması için teknik özellikler belirleyici olur. Bu nedenle bu ürünlerde enerji sınıfı büyük önem taşır. Enerji sınıfı yüksek olan bir difriz enerji tasarrufu sağlar. Ayrıca dondurma kapasitesi de oldukça mühimdir. Ürünün ayarlanabilir soğukluk derecesinin olması da daha pratik ve faydalı bir kullanım sunar. Böylece bozulmanın önüne geçilir. Ayrıca hızlı dondurma ve hızlı soğutma da aranan bir özelliktir. Soğutucu özelliği no frost olan cihazlar dikkat çeker. Regal no frost derin dondurucu hava kanalları sayesinde dolabın içinden gelen soğukluğu üfleyerek soğutması ile gıdalar buz tutmaz ve tüketmek istediğiniz zaman kolaylık sağlar. Ayrıca soğutucu ve buzluk içerisinde bulunan aydınlatma, optimum konumu ile cihaz içerisinde aydınlık bir ortam yaratarak rahatlık sunar. Bölme kapasitesi, hacim ve dondurucu tipi de oldukça önemlidir. Regal’de çeşitli iç hacim ve kapasiteli cihazlar bulunur. Örneğin; Regal 200 lt derin dondurucu en çok tercih edilenler arasındadır. Ayrıca sandık ve çekmeceli tipleri de mevcuttur. Regal 6 çekmeceli derin dondurucu modeli ise; birçok dondurulmuş gıdayı uzun süre muhafaza etmenize yardımcı olur, gıda kapasitesi oldukça geniştir. Ayrıca boyut ve tasarım kullanacağınız alan için de oldukça önemlidir. Siz de soğutucu ve dondurucu seçimi yapmadan önce kullanım amacı ve alanını belirleyip, uygun cihaza ulaşmak için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.

Eşsiz Dondurucu ile Yiyecekler Daha Taze

Eşsiz Dondurucu ile Yiyecekler Daha Taze

Soğutucular günümüzde vazgeçilmez bir beyaz eşya haline gelmiştir. Bu cihazlarda genellikle et, meyve, sebze ve balık gibi gıda ürünleri muhafaza edilir. Muhafaza edilen gıdaların hem saklanma biçimleri hem de süreleri oldukça önem taşır. En çok kullanılan gıda türü ise; et ve et ürünleridir. Difrizde saklanan et hem besin değerini korur hem de bozulmayı engeller. Etlerin dondurularak saklanma süresi maksimum 6 aydır. Kıyma gibi ürünlerin ise; 3 aydır. Ayrıca etleri yağlarından ayırarak saklamak daha iyi bir çözümdür çünkü donma süreleri farklıdır. En çok saklanan bir diğer beyaz et türü; balıktır. Yılın her döneminde taze ve leziz balık tüketmek istiyorsanız; iyi bir difriz şarttır. Mevsiminde aldığınız balıkların içini temizleyerek saklayabilirsiniz. Ayrıca yapışmaması için ayrı ayrı paketlenmesi gerekir. Balıkların ezilmemesi için de geniş iç hacmine sahip veya çekmeceli bölmeleri olan bir dolap işinizi kolaylaştırır. Balık saklamak için Regal çekmeceli derin dondurucu modelleri bu konuda iyi bir seçimdir. Böylece aylar sonra bile iyi bir balık keyfi yaşamanız mümkündür. Özellikle yaz aylarında üretilen meyve ve sebzeler sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Yaz mevsiminde tükettiğiniz bu gıdaları kış aylarında da rahatlıkla tüketebilirsiniz. Bunu Regal difriz sayesinde sağlayabilirsiniz. Mevsiminde aldığınız meyve sebzeleri difrizde saklayabilirsiniz. Tüketmek istediğiniz zaman çıkarıp, gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. Böylece besin değeri bozulmadan taze meyve ve sebzelerin tadına varabilirsiniz. Farklı özelliklere sahip gıda türlerini, sağlıklı bir şekilde muhafaza edebilmek için farklı özelliklerle donatılmış bir dondurucu ve soğutucu seçimi oldukça önemlidir. Regal derin dondurucu özellikleri tüm bu beklentileri fazlasıyla karşılar. Siz de gıdalarınızı en sağlıklı biçimde saklamak istiyorsanız; ihtiyacınıza uygun olan derin dondurucuya Trendyol’dan ulaşabilirsiniz.

Uygun Fiyatları İle Regal Derin Dondurucu

Uygun Fiyatları İle Regal Derin Dondurucu

Günümüzde beyaz eşya herkes tarafından kullanılır. Özellikle soğutucu ve dondurucu görevi gören türleri; birincil sırada ihtiyaç duyulan ürünlerdendir. Bunun sebebi; insanın temel ihtiyacı olan gıda tüketimi gereksinimidir. Her mevsimde her besini bulmak mümkün değildir. Dolayısıyla bu cihazlar vazgeçilmez hale gelmiştir. Markanın sizlere sunduğu beyaz eşya sayesinde her mevsim istediğiniz yiyeceği kolayca tüketebilirsiniz. Bu cihazlar, ürünlerin özelliklerine ve boyutlarına göre şekillendirilmiştir. Gıdaların özelliklerine göre yüksek teknolojiyle donatılmıştır. Teknik özellikleri, fiyatlandırmayı oldukça etkiler. Bunun yanında muhafaza edeceğiniz gıda türü ve tutarı da önemlidir. Saklayacağınız gıdanın miktarına göre bir difriz tercih edebilirsiniz. Satın aldığınız ürünün boyutu, fiyatta artışa neden olabilir. Örneğin; 102 lt derin dondurucu fiyatı, daha büyük hacimlerdeki cihazlardan daha uygundur fakat sağladığı saklama alanı daha azdır. Kısaca fayda ve fiyat doğru orantılı bir şekilde belirlenir. Beyaz eşya sektöründe birçok marka mevcuttur. Bu markalardan biri olan Regal, kullanıcılar tarafından sevilerek tercih edilir. Kullanıcıların bütçesini aşmayan uygun fiyatlarıyla da daima beğenilen bir marka haline gelmiştir. Regal derin dondurucu modelleri özelliklerine göre fiyatlandırılır. Farklı özelliklerle donatılmış çeşitli modelleri olan bu markanın tüm ürünleri fiyat performanslıdır. Bir Türk markası olduğu için yurtdışı menşeli ürünlere oranla daha uygundur. Her bütçeye göre uygun cihazlar bulunur. Ayrıca sizlere sunulan çeşitli kampanyalar sayesinde bu markanın eşsiz ürünlerini daha uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Tercih edeceğiniz model sayesinde yiyeceklerinizi daha taze bir şekilde uzun süre bozulmadan tüketebilirsiniz. Siz de eşsiz bir marka olan Regal’in ürünlerine Trendyol’dan ulaşabilir, uygun Regal derin dondurucu fiyatları ile zevkli ve avantajlı bir alışveriş imkanı elde edebilirsiniz. Sayfamızda bulunan kullanıcı yorumlarını okuyarak daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Regal Derin Dondurucu Trendyol’da

Regal Derin Dondurucu Trendyol’da

Kullanıcılar tarafından sevilerek tercih edilen marka, sektöründe öncü olmayı başarmıştır. Sunduğu hizmet ile daima tercih edilen beyaz eşyalar arasında ilk sırada yer alır. Regal derin dondurucu kullananlar bu cihaz türüne tam puan vererek beğeniyle karşılar. Bu marka, kullanıcılarına uygun fiyatlarla yüksek kalite sunmayı hedefler. Dolayısıyla günümüz teknolojisine uygun ürünler maksimum fayda sağlamaya yardımcı olur. Trendyol’da satış yapan bu markanın ürünlerine ulaşmak oldukça kolaydır. Trendyol, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret firmalarından biridir. Geniş ürün yelpazesi ve kullanıcıları ile oldukça fark yaratan bir online alışveriş adresidir. Trendyol’da bu markanın tümüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca dondurucu için gerekli olan herşeyi de hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Regal derin dondurucu yedek parça ürünlerine de Trendyol’dan ulaşabilirsiniz. Trendyol geniş kullanıcı kitlesiyle doğru bir alışveriş yapmanıza daima imkan tanır. Sayfamızda yer alan yorumları okuyarak almak istediğiniz ürün hakkında fikir edinebilirsiniz. Regal derin dondurucu yorumları ile ürünün ihtiyacınıza uygun olup olmadığı hakkında karara varabilirsiniz. Ayrıca marka, kullanıcı memnuniyetine oldukça önem verir. Siz de bu yorumlar ışığında kullanıcıların ne kadar memnun olduğunu görebilirsiniz ve satıcıya soru sorma özelliğini kullanarak markayla direkt iletişime geçebilir, net bir bilgiye ulaşabilirsiniz. Regal dondurucu fiyatları uygun olmasının yanı sıra çeşitli kampanyalar da sunar. Bu kampanyalarla alışveriş daha avantajlı bir hale gelir. Ayrıca Trendyol da yılın belli dönemlerinde kampanyalar uygular. Bu kampanyalar ile ihtiyacınız olan cihazları sektördeki fiyatlara oranla daha uygun şekilde alabilirsiniz. Böylece hem zevkli hem de avantajlı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Bir Türk markası olan Regal’in ürünlerine Trendyol’dan kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu markanın ürünlerini Trendyol'dan inceleyebilir, zevkli ve pratik bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz.