İlgili Kategoriler
Materyal
Renk
Güç (Watt)
Hacim
Fiyat
Gizli Rezistans
Otomatik Kapanma
Voltaj
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Tema / Stil
Fiyat Geçmişi
Priz Tipi
Frekans
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Philips Su Isıtıcı & Kettle

" araması için 49 sonuç listeleniyor

Philips Su Isıtıcı

Birbirinden Şık Philips Su Isıtıcı Modelleri

Elektronik eşyalar da diğer mutfak ya da ev eşyaları gibi standart ve tek tip bir şekilde üretilmez. Bu çeşitlilik cihaz seçerken kullanıcılar için daha avantajlı ya da eğlenceli bir durum yaratır. Farklı seçenekler ev eşyalarınıza uyum sağlaması ya da ekonomik olması gibi kriterlerle ön plana çıkabilir. Modellerin sahip olduğu teknik herhangi bir özellik de tercih etme noktasında belirleyici rol oynayabilir. Marka kullanıcılarına sürekli olarak geliştirdiği yeni model ve seçeneklerle daima iyisini sunmayı amaçlar. Sürekli olarak güncellenen tasarım ve modeller kullanıcılara yüksek performansla hizmet eder. Philips‌ ‌Daily‌ ‌Collection‌ ‌su‌ ‌ısıtıcı serisi markanın ürettiği ve çok tercih edilen modellerini içerir. Bazıları daha hızlı bir şekilde kaynatmaya yardımcı olur. Yüksek güçteki ürünler böyle bir performans gösterebilir. Hızlı kaynatma özelliği de cihazlara göre farklılık gösterir. Philips‌ ‌ani‌ ‌su‌ ‌ısıtıcı modeller gibi hızlı ısıtma ve kaynatma özelliğine sahip olanları inceleyebilirsiniz. Modellerin hazne boyutunun ya da içine koyulan sıvı miktarının da kaynama ve ısıtma süresini belirlediği gerçektir. Yüksek güce yani yüksek Watta sahip olanlar hızlıca kaynatma ve ısıtmaya olanak tanır. Mini modeller de express kaynatma yapabilir. Bazı ürünlerin içinde yer alan hazne soğumayı da geciktirme özelliğine sahiptir. Bu modeller sayesinde su haznede uzun süre sıcak kalabilir. Paslanmaz çelik hazneyle üretilen tüm modeller herhangi bir paslanma oluşumunun önüne geçer. Kireç gibi birikimlerin oluşumu da engellenir. Size ise bu sağlıklı suyu istediğiniz yerde kullanmak kalır. Lezzetli kahveler, çaylar ya da yemekler hazırlarken anında kaynatıp kullanabileceğiniz sıcak su Philips teknolojisiyle elinizin altında bulunur. Şık tasarımlı, sensörlü ve ışıklı modellere sahip olanlarla mutfağınıza da renk katabilirsiniz. Birbirinden şık tüm modeller mutfak tezgahının üzerine çok yakışır. Philips‌ ‌kettle‌ ‌beyaz modeller beyaz eşyalarınızla uyum sağlayabilir. Size uygun renkte, boyutta ya da teknik özellikte olan elektronik ısıtıcıyı hızlıca satın alabilirsiniz. Bunlar ve çok daha fazlası için Trendyol’dan arama yapabilir, mutfağınıza yakışacak modellerle dekorasyonu öne çıkarabilirsiniz.

Farklı İhtiyaçları Karşılayan Philips Su Isıtıcılar

Farklı İhtiyaçları Karşılayan Philips Su Isıtıcılar

Yemek pişirirken çoğu zaman elinizin altında sıcak su bulundurmanız gerekir. Hazırlaması uzun süren kaynamış su, yemeklerin pişirilmesinde ihtiyaç duyulan önemli bir malzemedir. Anlık olarak ihtiyaç duyulan bu malzeme elektronik cihazlarla pratik bir şekilde kaynatılabilir. Hazneye gerekli miktarda sıvıyı koyduktan sonra tek tuşa basmanız yeterlidir. Bu işlem normalde uzun vakitler alsa da ısıtıcılar sayesinde dakikalar içinde gerçekleştirilir. Philips dereceli kettle modellerinin yardımıyla kaynama seviyesini de gözlemleyebilirsiniz. Teknolojinin sunduğu pek çok avantaj elektronik eşyalar yardımıyla hayatı kolaylaştırır. Bu aletler sayesinde zamandan tasarruf edebilirsiniz. Sıcak su her zaman yiyecek ve içecekler için gerekli olmaz. Bazen vücut ısısını yükseltmek için de sıcak suya ihtiyaç duyabilirsiniz. Böyle durumlarda sıcak su torbası ya da lastiği olarak bilinen eşyalar herhangi bir ağrıyı kesmek için devreye girer. Hızlıca kaynatılan suyu torbaya doldurarak soğuk kış günlerinde bu gereçleri yanınıza alabilirsiniz. Philips kettle özellikleri arasında yer alan derece özelliği de istenilen sıcaklık noktasına göre kaynatma yapar. Bu sayede hazırlamak istediğiniz yiyecek ya da içeceğe göre dilediğiniz seviyede ısıtmayı durdurabilirsiniz. Filtre kahveniz, hazır çorbanız ya da noodle gibi instant aperatif yiyecekler için pratik bir şekilde su kaynatarak besinlerinizi hazırlayabilirsiniz. Dilerseniz ufak bebeğiniz için suyu kaynattıktan sonra soğutarak kullanabilirsiniz. Sıkça kireçlenme sorunuyla karşılaşılan ütüler için de benzer şekilde kaynatıp soğutma yöntemini kullanabilirsiniz. Philips kettle modelleri pek çok alanda günlük yaşamı kolaylaştırmak ve daha konforlu hale getirmek için size yardımcı olur. Ofis yaşamında da kettle oldukça popüler bir elektronik eşyadır. Bu elektronik aletler sıkça tüketilen kahve ve çayın yapımında büyük rol oynar. Markanın çok fonksiyonu pek çok modelini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Philips Su Isıtıcıların Teknik ve Tasarım Özellikleri

Philips Su Isıtıcıların Teknik ve Tasarım Özellikleri

Elektronik aletler farklı teknik özelliklere sahip olacak şekilde üretilir. Aynı amaçla üretilen cihazlar dahi bazı açılardan farklılık gösterecek özelliklere sahip olabilir. Düşük gürültü, ekstra hızlı kaynatma özelliği, malzeme ve doku farkı, hassasiyet, sensörler, ışıklı sistemler, damlatmayan ibrik, hafif veya ağır malzemeye sahip olma gibi özellikler teknik ve tasarımsal özellikler olarak sayılabilir. Ürünlerin fiyat ve performans aralıkları bu gibi özelliklere bağlı olarak belirlenebilir. Tasarımlar ve stil konusunda kendi zevkinizi ön planda tutabilirsiniz. Philips cam kettle çeşitleri şık görünümüyle oldukça farklıdır. İçerisinde fokurdayan ve kaynayan suyu dışarıya şeffaf camla yansıtan tasarımlar, yarattığı bu hoş görünüm sayesinde mutfak tezgahına şık bir hava katar. Aynı zamanda bu cam olanlar kırılmaya ve darbeye dayanıklıdır. Philips titanium kettle çeşitleri de diğer dayanıklı ürün grupları arasında olmakla birlikte çarpmaya ve darbeye karşı özel olarak üretilir. Bu gruptakileri de kullanırken herhangi bir deformasyon sorunuyla karşılaşmazsınız. Cihazların tamamı dayanıklı malzemelerle üretilir. Ocaksız ve açık ateşe maruz bırakmadan kaynatma işlemi oldukça sağlıklı ve güvenli bir yöntemdir. Bu nedenle pek çok yaş grubundaki kullanıcı için de tehlike arz etmeyecek şekilde kullanıma uygundur. Şıklığın yanında iyi bir performans marka için temel kriterdir. Gürültü de bu tarz elektronik aletler için önemli bir konudur. Dilerseniz daha az ses çıkaranları tercih edebilirsiniz. Bu noktada boyuta göre gürültü seviyesi artabilir. Fakat sessiz çalışan ya da az ses çıkaranlar da gelişen teknolojik imkanlar dahilinde seçenekler arasında bulunur. İster evinizde ister işyerinizde sessiz çalışarak gürültü problemine çözüm olan modelleri tercih edebilirsiniz.

Tüm Bütçelere Uygun Philips Su Isıtıcı Fiyatları

Tüm Bütçelere Uygun Philips Su Isıtıcı Fiyatları

Tüm elektronik aletler gibi kettlelar da farklı malzeme, tasarım ve teknik bazı özelliklere sahiptir. Her ürünün kendine özgü bazı özellikleri bulunur. Böylece herkese ve her arayışa hitap eden ürünü bulmak mümkün olur. Örneğin bir öğrenci ufak çapta bir model ararken, çeyiz alışverişi ya da kalabalık bir ailenin mutfağı için daha büyük ve geniş hacimli bir kettle gerekebilir. Minik olan modeller ya da iki litreye yakın hacimde olan kettlelar farklı farklıdır. Kullanıcı beklentilerine bağlı olarak onlarca seçenek marka tarafından üretilir ve sunulur. Her kullanıcı farklı beklenti ve amaçlarla ürün satın alabilir. Cihazların tasarımı ve üretimleri tüm bunlar göz önünde bulundurularak yapılır. Philips‌ ‌kettle‌ ‌fiyatları modeller arasında farklılık gösterir. Tasarımlar ve fiyat aralıkları her kullanıcıya hitap edecek kadar çeşitlidir. Bunun yanında bir kette için temel özellikler ve parçalar açma kapama anahtarı, ışıklı ya da ışıksız sensör, çalışmayı sağlayan ve temel parça olan rezistanslar ve ısıyı kontrol eden termostatlardır. Kafanızda oluşan sorular için ürünler hakkında yazılan açıklamalardan bilgi alabilirsiniz. Bunun dışında daha önce satın alan kullanıcıların Philips su ısıtıcı yorumları hakkındaki değerlendirmelerini okuyabilirsiniz. Böylece seçim yapmak sizin için daha kolay hale gelebilir. Özel olarak aradığınız modeli de ürünler arasında bulabilirsiniz. Beyaz ve siyah gibi temel renklerin aksine farklı renklerde tasarımlar da bulunur. Aynı zamanda desenli ve tamamen cam gövdeye sahip modeller de tercih edilebilir. Çelik, titanyum, plastik olanlar farklı farklı fiyat aralıklarında olabilir. Ürünler hakkında bilgilendirme yazılarını da okuyabilirsiniz. Fiyatlar arasında karşılaştırma yapabilir, daha önce satın alanların bıraktığı kullanıcı yorumlarını okuyabilir, içinize sinen elektronik eşyayı Trendyol’dan satın alabilirsiniz.

Şık ve Kullanışlı Philips Su Isıtıcı Modelleri Trendyol’da

Şık ve Kullanışlı Philips Su Isıtıcı Modelleri Trendyol’da

Isıtıcıların birbirinden farklı özellikleri bulunur. Her model kendine özgü çeşitli teknik ve tasarımsal özelliklere sahiptir. Renkler birden fazla farklı seçenekte üretilir. Klasik çelik cihazları, Philips İnox kettle modellerini, sıklıkla tercih edilen beyaz ve siyah modelleri ya da kırmızı, mavi, bordo gibi renklerde olanları tercih edebilirsiniz. Seçim yapma noktasında kullanıcı zevki ve beğenisi ya da satın alacak kişilerin ihtiyaçlarına yönelik arayış ön planda olabilir. Kullanıcılar tarafından dayanıklılığı sebebiyle sıklıkla tercih edilen Philips‌ ‌çelik‌ ‌kettle‌ modelleri, Trendyol’da bulunan binlerce seçenekten yalnızca biridir. Dayanıklı çelik tasarımlar iyi bir deneyimi sağlar. Pratiklik ve kolay kullanım açısından ise dereceli olanları da tercih edebilirsiniz. Hızlıca kaynayan sularla çay demleyerek anın tadını çıkarabilirsiniz. Isıtıcılar, kullanımı kolay elektronik aletlerden biridir. Her amaçla kaynatma işlemi için tercih edebilirsiniz. Duş suyu hazırlamak da hızlı ısınma özelliği sayesinde oldukça kolay olur. Kullanım amacı kişiselleştirilebilir. Hızlı kaynatma özelliğine sahip olanları kilowatt değeriyle anlayabilirsiniz. Örneğin 3 kilowatt gibi bir değere sahip olanlar ekstra hızlı ısıtma gücünde olabilir. Birbirinden şık elektronik aletleri uygun fiyatlarla kullanıcılara sunan Trendyol’dan kaliteli modelleri hızlıca satın alabilirsiniz. Philips pembe kettle gibi aklınızda bulunan bir modeli ya da seçeneklere göz atarak yeni teknolojilerle kullanıcılara sunulan güncel modellerden birini satın alabilirsiniz. Markanın elektronik aletleri hakkında teknik bilgiler de yer alır. Bütçenize ve zevkinize uygun modeli Trendyol’dan uygun fiyatlarla hızlı bir şekilde satın alabilirsiniz.