placeholder
"

Arçelik Su Isıtıcı & Kettle

" araması için 27 sonuç listeleniyor

Arçelik Su Isıtıcı

Hayata Kolaylık Katan Arçelik Su Isıtıcı Seçenekleri

Evde, ofiste ya da seyahatte sıcak suya hızlı bir şekilde ulaşabilmek önemli bir konfordur. Sıcak bir duş, sıcak bir fincan kahve, yemek yaparken hazır sıcak su hayatı kolaylaştıran detaylardandır. Arçelik su ısıtıcı, farklı boyut ve fonksiyonları ile günümüz dünyasının en işlevsel elektrikli ev aletleri arasından isminden sıkça söz ettirir. 1 ila 1,7 litre arasındaki hacmi ile her alana kolaylıkla sığar. Malzeme olarak cam, paslanmaz çelik, inox, metal, plastik ve seramik formlar uzun süreli kullanılmaya uygun olmalarıyla da dikkat çeker. Ayrıca bej, siyah, metalik, pembe, siyah ve beyaz renkleri ile her türlü dekorasyona kolaylıkla uyum sağlar. Hacmi ne olursa olsun dakikalar içinde sıcak suyu hazır eden ürünler güne keyif katarken temizliğinin kolay olması, içinde su olduğu sürece her an kullanıma hazır olması da diğer avantajlarıdır. Yoğun bir iş temposundan sonra köpüğü üzerinde sıcak bir kahve tüm yorgunluğu unuttururken toplantı aralarında da çay ile keyifli hale gelir. Su ısıtıcılar arasında en çok kullanılanlardan biri Arçelik kettle modellerinin bazıları 1,7 litre kapasiteye sahip olup çoklu kullanımlar için oldukça uygundur. Ayrıca şeffaf haznesi suyun miktarını görmek için önemli bir özelliktir. 2400 güce sahip ürünün rezistansı gizli olduğundan görüntü olarak da şık durur. Tabanı 360 derece dönerken kablosuz kullanım özelliği kullanım kolaylığı sağlar. Kapağı kolayca açılan ürün su ısındığında otomatik olarak kapanır. Kireç filtresinin olması sayesinde cihaz içindeki süzgeç sayesinde kireci çekerek içeceğe karışmasının önüne geçer. Ayrıca boş olduğunda çalışmayan cihaz kendi korumasını da bu şekilde alır. Ağırlığı 1,13 kg, yüksekliği 23 cm, derinliği 15,5 cm ve 22 cm genişliğiyle ergonomik bir üründür. Kategorinin diğer modeli Arçelik çelik su ısıtıcı ise diğer modellerde olduğu gibi gizli rezistans, 360 derece dönebilen taban, seviye göstergesi ve kireç filtresinin yanında 90 derece açılabilen kapak ile cihazın dolumu sırasında kolaylık sağlar. Ayrıca çelik yapısına rağmen ağırlığının 1,16 kg olması ile dikkat çekerken ürünün çalışma gücü 3000 wattır. Diğer bir paslanmaz çelik model 2400 watt güç ile çalışır. Isının suyu sıcak tutması ve dijital panel diğer modelden ayıran önemli özelliklerindendir.  Bu modelde metalik renk yanında pembe renginde olması cihazı görsel olarak da keyifli hale getirir. Markaya ait tüm cihazlara Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

Hayata Kolaylık Katan Arçelik Su Isıtıcı Seçenekleri

Modern tasarımlarıyla da mutfakların vazgeçilmezi olan Arçelik elektrikli su ısıtıcısı modelleri kısa zamanda ısıtma özellikleri ile günümüz dünyasının yoğun temposunda müşterisine zaman kazandırmakta ustadır. Çok kısa zamanda ısıtmasının yanında otomatik olarak kapanması, susuz kaldığında da hiçbir şekilde aktive olmamasıyla insanların yaşamlarını kolaylaştırır. Suyun ısınması için uzun süreli beklemek ya da ısınıp ısınmadığını kontrol etmek gerekmez. Üretim teknolojisi ile insan hayatına dokunan ürünler kahve, çay, yemek ya da farklı bir ihtiyaç için çok kısa zamanda su ısıtarak kullanıma sunmayı başarır. Kategorinin en küçük hacimli ürünü 1 litre hacmiyle Arçelik mini su ısıtıcı olarak bilinir. Özellikle seramik modeller 1 litre olarak üretilirken ayrıca en büyük hacim olan 1,7 litrenin yanında 1,5 litre ve 1,6 litre gibi ara hacme sahip cihazlar da mevcuttur. Farklı ölçülerin olması müşterilerine ihtiyaç yönelik tercih olanağı sunar. Modelde beyaz porselen üzerinde yer alan küçük renkli detaylar ürüne ayrı bir hava katarken şık görüntüsüyle de mutfaklara zenginlik katar. Özellikle mutfakta porselen çaydanlık, tepsi gibi detayları tercih edenlerin beğenerek kullanacağı ürünler arasında yer alır. Tüm modellerde rezistansının gizli olması rezistansın kireçlenmesi gibi bir durumun da ortadan kalkması açısından oldukça önemli bir avantajdır.  Bunun yanında 1,5 litre olarak üretilmiş modellerde bordo ve şeffaf renkler dikkat çeker. Her modelde 360 derece dönebilen taban ürünü yerleştirip alırken kolaylık sağlar. Ayrıca geniş ağız yapısı su transferi sırasında suyun dışarı dökülmesinin önüne geçer. Ayak kısmı tabana tam olarak oturarak cihazın kaymasını engeller. Ayrıca içindeki sıvı 100 dereceye ulaştığında cihaz kendiliğinden kapanır. Gövde parlak krom kaplama paslanmaz çelikten üretilmiştir. Kireç filtresi çıkarılarak temizlenebilir. Seviye göstergesi ihtiyaca göre suyu ısıtmaya olanak sağlarken paslanmaz çelik ağızlık suyun çevreye sıçramasının önüne geçer. Arçelik lal su ısıtıcı olarak anılan bu model bordo, çelik ve siyahın oldukça başarılı kullanıldığı bir görsele sahiptir. Şık ve ergonomik açma kapama düğmesi tabana yakın tasarlanmıştır. Siyah, dışa doğru hafif kavisli kulp tam kavramayı kolaylaştıracak şekilde dizayn edilmiştir. Arçelik In Love su ısıtıcı ise daha uzun ve keskin çizgilere sahip olup 1,6 Litre kapasitesi vardır. Taban gövdeye göre ön tarafa doğru çıkıntılıdır. Cihazın gövdesi siyah plastik malzemeden üretilmiştir. Işıklı açma kapama düğmesi ve dokunmatik kontrol özelliği vardır. Kapak tek dokunuşta açılabilirken birçok modelde olduğu gibi 90 dereceye kadar açılıyor olması avantajdır. Şeffaf su seviye göstergesine de sahip olan ürün su ısındığında otomatik olarak kapanır. Gizli rezistans, kireç filtresi, kordonsuz kullanım, kablo sarma yuvası ve susuz çalışmaya karşı koruma bu modelde de mevcuttur. Tüm alternatiflere Trendyol ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Arçelik Su Isıtıcı Özellikleri

Arçelik Su Isıtıcı Özellikleri

Arçelik büyük elektrikli ev aletlerinde olduğu kadar küçük ev aletlerinde de ürettiği başarılı tasarımlarda kendini göstermiştir. Camdan seramiğe ve çeliğe kadar farklı malzemelerin bir arada uyumu hem ürünün işlevselliğine, performansına hem de görseline yansımıştır. Arçelik kettle siyah rengiyle evlerde ve ofislerde şık dururken, pembe, bordo gibi farklı renkler bulundukları ortamı renklendirir. 360 derece dönebilen alt taban, 90 derece açılabilen kapak, seviye göstergesi ve gizli rezistans ile kireç filtresi ısıtıcılarda belirleyici özellikler arasında yer alır. Evlerde ve ofislerde her an sıcak suyu hazır etme kabiliyetine sahip ürünler sayesinde kahveler ve çaylar hızlıca yapılırken, yemek, bulaşık gibi sıcak suya ihtiyaç duyulan her alanda da su ısıtıcılardan yardım almak hayatı kolaylaştırır. Sadece tek başına içilen sabah kahveleri değil misafir geldiğinde de hızlıca yapılan hazırlık keyifli sohbetlere vakit bırakır. Bazı modellerde seviye göstergesi suyun seviyesini görmek için kolaylık sağlarken bazı modeller görsel şıklığıyla dikkat çeker. Siyahın asil görüntüsünün yanında metalin doğal görüntüsü her türlü dekorasyona uyum sağlarken Arçelik kettle pembe model de ortamın enerjisini değiştirir. Ayrıca cihaz farklı renk ve modeliyle iyi bir ev hediyesi olarak da değerlendirildiğinde beğeni kazanır. Su ısıtıcı veya Kettle kullanmanın ana sebeplerinden biri pratik ve hızlı hizmet sağlamasıdır. Bu özellikleri sayesinde hemen hemen her evde ya da ofiste farklı boyutlarda ürün modellerine rastlamak mümkündür. Kaç kişinin kullanacağı ürünün boyutunu belirleyen ana kriterdir. Küçük aileler için 1L’lik modeller yeterli olurken daha geniş ailelerin tercihi 1 litre üzeri modellerdir. Ayrıca güvenlik cihazın diğer önemli özelliği arasında yer alır. Özellikle otomatik kapanması, içinde su olmadığında çalışmaması iş güvenliği açısından oldukça önemli bir özelliktir. Diğer yandan yeni nesil cihazların dokunmatik özelliği ve kireç filtresi ve şık görsel dizaynı müşterilerinin beğenisini kazanır. Siyah ve metalik rengin yanında Arçelik kettle beyaz beyazın saflığını mutfaklara getirir. Temizliği ve kullanımı kolay olan ürünler günümüz dünyasının yoğun temposunun beklentilerini karşılar. Sabah kalkınca kahve alışkanlığı olan müşterilerine dakikalar ile ifade edilen su kaynatma süreleri sayesinde zaman kazandırırken doğalgazın çalışmadığı durumlarda da sıcak su ihtiyacını hızlı bir şekilde karşılar.

Arçelik Kettle Modelleri

Arçelik Kettle Modelleri

Kategori sadece ev ve ofisler için değil aynı zamanda seyahat sırasında da sıcak su ihtiyacını gidermek için üretilmiş modelleri ile dikkat çeker. Arçelik seyahat tipi su ısıtıcı, 125-600 Watt arası güce sahiptir. 0,5 litre kapasiteye sahip ürünler ışıklı çalıştırma düğmesi ve fişli kablo ve yanında bulunan kupalar sayesinde seyahatlerde kahve içmeyi keyifli hale getirir. Plastik gövdeye sahip üründe kaynama göstergesi mevcuttur. Seyahatlerin dışında öğrenci evlerinde de kapasitesinden dolayı rahat kullanılabilecek ürünlerdendir. Ayrıca elektriğe ve suya ulaşılabilen her ortamda çalışmaya hazır olması ve kolay taşınabilir olması cihazı avantajlı hale getirir. Özellikle bazı tatil bölgelerinde ocak gibi cihazların olmaması bu cihaza duyulan ihtiyacı açıklamak için yeterlidir. Arçelik Gurme kettle çay makinesi olarak da geçer. Sürahi boyutunda olan cihazın tabanı çeliktir. Şeffaf yüzey sayesinde içinde ne kadar su kaldığı rahatlıkla görülebilir. Ürün üzerinde demlik ile kullanılabildiği gibi kapaklı olduğunda tek başına da su ısıtmakta kullanılabilir. Ürünlerin parça olarak satılması parçası zarar gördüğünde avantaj sağlar. Arçelik kettle cam camın hijyenik dokusunu mutfaklara getirir.1,7 litrelik kapasitesi ile geniş aileler için uygun bir üründür. LED aydınlatma özelliği cam malzemede çok şık durur. Yuvarlak, zemine tam oturan taban ve yukarıya doğru daralan cam gövde ergonomik kulp ve kapak detayı ile oldukça şık durur. Gizli rezistans ve otomatik kapanma özelliği ile marka cam üründe de güvenliği garanti altına almıştır. 220-240 volt ile çalışan ürün alt tabanı 360 derece dönebilme özelliğine sahiptir. Seviye göstergesi ve kablosuz kullanım özelliği kullanım kolaylığı sağlar. Ayrıca 2200 watt güce sahip üründe diğer modellerde olduğu gibi kireç filtresi vardır. Cam, inox ve kulplarda ve kapakta yer alan siyah sert plastik cihaza şık bir görsel kazandırır. En şık Arçelik modellerine Trendyol’dan kolayca ulaşabilirsiniz.

İhtiyaca Uygun Arçelik Su Isıtıcı Seçimi

İhtiyaca Uygun Arçelik Su Isıtıcı Seçimi

Her elektrikli ev aletinde olduğu gibi su ısıtıcılarda da ürün seçimi önemlidir. İhtiyaca uygun seçilenler hem kullanım süresi uzun olur hem de gereksiz kullanımın önüne geçilir. Materyal olarak camı tercih eden müşteriler kategorideki cam ürünü değerlendirebilirler. Bunun yanında hacim olarak bir tercih yapmak gerekirse 1 litre hacme sahip Arçelik porselen su ısıtıcı hem hacmi hem de şık tasarımı ile oldukça ideal bir tercihtir. Biraz büyük bir porselen çaydanlığı andıran ürün kulp, kapak ve emzik detayı ile oldukça şık durur. Ayrıca üzerinde bulunan minimal detaylar beyazın duruluğunu ortaya çıkaracak şekilde tasarlanmıştır. Mutfaklara şık ve nostaljik bir görüntü kazandıran porselen ürünlerde ısıtılan su ile kahve ve çay yapmanın keyfi başka olur. Ortamın ambiyansına da uyduğunda mutfakların vazgeçilmez ev aletleri arasında yerini almaya devam eder. Diğer yandan sadece su ısıtmakla kalmayıp aynı zamanda çay demleme özelliği de isteyen müşteriler için Arçelik Gusto kettle ideal bir tercihtir. İkili ısıtma sistemine sahip ürün 1650 watt’lık gücü sayesinde çayın hızlı bir şekilde dem almasını sağlarken aynı zamanda alttaki suyunda ideal sıcaklıkta kalmasını garantiler. Çelik su ısıtıcısının kapasitesi 1,8 litre, demliğin kapasitesi ise 0,7 litredir. Bu üründe de susuz çalışma emniyeti güvenli kullanımı garantiler. Otomatik kapanma özelliği sayesinde cihazın başında beklemeye gerek kalmaz. Kaynama göstergesi ve otomatik kapanma özelliği cihazın diğer avantajlarındandır. İnoks renginde olan modelde gövde malzemesi olarak çelik kullanılmıştır. Müşterilerin geniş ürün portföyü içerisinden istedikleri özelliklere sahip ürünü bulmaları oldukça kolaydır. Kategori hem hacim hem modeller hem de renk olarak farklı seçenekleri müşterileriyle buluşturmada iddialıdır. Trendyol’da markanın tüm alternatiflerini bulabilir, kolayca sipariş verebilirsiniz.

Arçelik Su Isıtıcı Fiyatları

Arçelik Su Isıtıcı Fiyatları

Arçelik kettle çelik, plastik, seramik ve cam gibi farklı malzemelerden üretilenler müşteri beklentilerini karşılarken aynı zamanda farklı bütçelere uygun olmasıyla da dikkat çeker. Ürün fiyatları kapasitesine ve teknik özelliklerine göre değişkenlik gösterirken, zengin model gamı farklı müşteri beklentilerine cevap verebilecek özelliktedir. Seyahat için olan, küçük model olduğu gibi çaydanlık altı olarak tasarlananlar sıcak suyun yanında çay demlemek için de kullanılır. İsteyen müşteri cam malzemeden üretilmiş modeli tercih ederken, özel bir tasarım talebi olanlar için seramik uygun bir tercihtir. Inoks, siyah, pembe gibi tek renkli olanların yanında bordo ve siyahın bir arada kullanıldığı modeller de kişilerin beğenisini kazanır. Arçelik mini kettle olarak seyahat için uygun olan su ısıtıcısı kullanılabileceği gibi 1 litrelik porselen model de tercih edilebilir. Ayrıca 1,5 litre ve 1,6 litre gibi ara ölçüler müşterilerine tercih olanağı sunar. Ayrıca farklı görsellerin olması da markanın aynı zamanda görsel zarafete verdiği önemi anlamak açısından iyi bir veridir. Arçelik, su ısıtıcısı kategorisinde çağın beklentilerini dikkate alarak geliştirdiği ürünlerle dikkat çeker. Çok kısa zamanda suyu istenilen ısıya getirmesi, işlevi bittiğinde otomatik olarak kapanması, 360 derece dönebilen alt taban, 90 derece açılabilen kapak gibi özellikleri ile hayatı kolaylaştıran ürünler aynı zamanda lezzetli çay ve kahvelerle hayata lezzet katar. Cam gövdeli model olarak da anılan Arçelik ışıklı kettle, LED ışığın cama yansıması ile ayrı bir hava katar. Cihazın alt kısmında sıralı halde bulunan ışığın suyun bitiş noktasına yansıması iki farklı bölgede ışık yanıyor hissi verir. Hem kapasite hem de özellikleri ile modeller avantajlı fiyatlara sahiptir. 

Arçelik Su Isıtıcı Seçeneklerinde Trendyol Avantajları

Arçelik Su Isıtıcı Seçeneklerinde Trendyol Avantajları

Giyimden ev aletlerine ihtiyaç duyulan her şeye artık online platformlardan ulaşılması insanların hayatını kolaylaştırır. Farklı su ısıtıcı seçeneklerine güvenli erişimi sağlayan Trendyol ayrıca sunduğu avantajlarla da müşterilerine hızlı ve güvenilir hizmet sunmada iddialıdır. Gerçek görselleri ve cihazlara ait teknik özellikleri sayfasında bulundurması sayesinde müşteriler Arçelik kettle kırmızı, pembe, siyah, inoks ya da bordo renkte su ısıtıcı modellerine avantajlı fiyatlarla rahatça ulaşırlar. Farklı hacim ve özelliklere sahip modellerin hızlıca ulaşılabilir olması vakit kazandırması açısından da önemlidir. 0,5 litrelik modelden 1,7 litrelik modele farklı kapasitedeki ürünler ofislerde, evlerde, seyahatlere müşterilerine keyifli vakit geçirtir. Bunun yanında sıcak su sadece kahve ya da çay için kullanılmaz. Yemeklerde, bulaşık yıkarken ya da farklı bir sebeple ihtiyaç olduğunda kullanılmak üzere su ısıtıcılar sayesinde dakikalar içerisinde hazırlanır. Arçelik şeffaf kettle camın doğal görüntüsü ile birlikte tasarımında kullanılan LED ışık cihaza farklı bir boyut katar. Geniş iç hacmi ve tasarımında cam ile beraber kullanılan paslanmaz çelik ve sert plastik gövdesi estetik tasarımıyla da birleşince müşterilerinin beğenerek kullandığı ürünler arasında yer alır. Ayrıca Arçelik seramik kettle mutfaklara görsel zarafeti getirmeyi başaran bir modeldir. Diğer modellerde bulunan gizli rezistans, otomatik kapanma ve su olmadığında çalışmama gibi özelliklere sahip olması da teknik olarak beklentilerini karşıladığını gösterir. Kategori farklı ihtiyaca uygun tasarımlarıyla sadece mutfaklarda değil, seyahatlerde, ofislerde de müşterilerinin vazgeçilmez cihazları arasında yer alır. Beklentilerinizi karşılayabilecek su ısıtıcı modellerine avantajlı fiyatlarıyla Trendyol üzerinden kolayca ulaşabilir, siparişinizi güvenle oluşturabilirsiniz.