İlgili Kategoriler
Avantajlı Ürünler
Fiyat
Renk
Materyal
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Güç (Watt)
Hacim
Fiyat Geçmişi
Otomatik Kapanma
Gizli Rezistans
Voltaj
Priz Tipi
Frekans
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Arzum Su Isıtıcı & Kettle

" araması için 47 sonuç listeleniyor

Arzum Su Isıtıcı

Arzum Su Isıtıcı ile Hayatınızı Kolaylaştırın

Arzum 1966'da kurulduğu andan günümüze kadar ürettiği tüm cihazlarla müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor. Eşsiz tasarımlarıyla ev aletlerinin de oldukça renkli ve şık olabileceğini kanıtlayan marka kalitesiyle de öne çıkıyor. Arzum kettle modelleri, pratiklikleri kadar birbirinden renkli tasarımlarıyla da dikkat çekiyor. Markanın kettleları diğer tüm ürünleri gibi kullanışlılığıyla olduğu kadar kendi has tarzıyla da müşterilerden tam not alıyor. Arzum su ısıtıcı koleksiyonu içinde birbirinden renkli ve ilginç modeller bulunuyor. Farklı tarzlara sahip mutfakları tamamlayacak bu şirin modeller birbirlerinden sadece görünüşleri bakımından değil sahip oldukları özellikler bakımından da ayrılıyor. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan bakış açısıyla marka, sürekli güncellediği kettle seçenekleriyle geniş bir kitleye hitap ediyor. Arzum kettle fiyat ve model bakımından sunduğu alternatiflerle farklı ihtiyaçlara yönelik çeşitleri müşterilerinin beğenilerine sunuyor. Küçük ev aletlerindeki başarısını her alanda gösteren markanın ürünleri kaliteleri ve kullanım kolaylığı ile öne çıkıyor. Arzum ani su ısıtıcı gibi çok ilgi gören modellere kettle seçeneklerinde de yer verirken markanın birbirinden renkli tasarımları da dikkat çekiyor. Arzum Estilo su ısıtıcı modelleri renkli tasarım denildiğine akla gelen ilk kettle tasarımları oluyor. Retro ile moderni birleştiren bu ısıtıcılar birbirinden canlı renkleri ile mutfağı tamamlarken eşsiz performansıyla da suyu çok kısa sürede ısıtabiliyor. Arzum çelik kettle seçenekleri içinde yer alan Estilo serisi, özel filtresi ve kapağı ile kolayca temizlenebiliyor. Arzum Estilo kettle özel sapı ve retro bakış açısıyla yaratılmış yuvarlak hatlarıyla mutfaklara farklı bir hava katıyor. Üstelik bu seri üstün teknolojik özellikleriyle de kullanıcıları birçok açıdan güvence altına alıyor. Arzum Fuente kettle gibi geniş renk seçeneği bulunan ancak retro yerine daha modern bir duruşun tercih edildiği tasarımlar da büyük ilgi görüyor. Renkli ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken bu seri de geniş haznesi, hızlı su ısıtma sistemi ve paslanmaz gövdesiyle kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Renkli tasarımı ile göz dolduran başka bir cihaz olan Arzum mimoza kettle 2 litrelik geniş haznesiyle dikkat çekiyor. Modern ve retro bakış açısını bir arada içeren bu modellerin yanı sıra markanın zarif çizgiler içeren cam su ısıtıcıları da müşteriler tarafından bir hayli beğeniliyor. Arzum cam kettle seçenekleri renkli ışıkları ve farklı tasarımlarıyla mutfak modasının fütüristtik akımına uyum sağlıyor.

Arzum Kettle ile Yüksek Performans

Yıllardır ürettiği tüm ürünlerinde müşterilerine yüksek kaliteyi ve üstün performansı yaşatan Arzum, kettle modellerinde de aynı başarıyı devam ettiriyor. Arzum kettle yedek parça çeşitleriyle, ürünlerin herhangi bir olumsuzluk durumunda aynı performansla çalışmasını sağlayarak müşterine uzun süreli bir kullanım ömrü sağlıyor. Uzun yıllar boyu rahatlıkla kullanılabilecek Arzum su ısıtıcı kettle alternatifleri, yanlış kullanıma ya da zamana dayalı problemler yaşadığında kullanıcılar markanın kendi yedek parçalarını sorunlu parçalarla değiştirerek ürünlerini çok daha uzun süre kullanmaya devam edebiliyor. Arzum ani su ısıtıcı fiyatları ve modelleri incelendiğinde markanın, kaliteyi olabilecek en ulaşılabilir fiyatlarla müşterilerinin beğenisine sunduğu da görülüyor. Bu bakımdan mutfağında senelerce kullanabileceği hem performans hem de görünüm açısından en üst kalitede bir ürün arayışı içinde olan müşteriler Arzum'u tercih ediyor. Geniş renk seçenekleri ve farklı mutfak tarzlarına uyum sağlayabilecek ilginç tasarımlarıyla marka rakiplerinden ayrılıyor. Arzum pembe kettle kullanmak isteyen kullanıcılarına farklı özelliklere sahip çeşitli modelleriyle hitap ediyor. Çelik, plastik ve cam modellerinde pembeye sıklıkla yer veren markanın tasarımları pembe ile birleştiğinde ortaya oldukça renkli sonuçlar çıkıyor. Arzum Bolente kettle serisinde de yer verilen pembe alternatifi ürünün yüksek performansını pembenin şirin yüzüyle birleştiriyor. Markanın diğer serilerinde de pembe gibi birçok farklı renge yer veriliyor. Arzum kırmızı kettle özellikle retro tasarımlarla beraber oldukça şık bir görüntü oluşturuyor. Parlak ya mat alternatifi olan kırmızı su ısıtıcı cihazlar genellikle siyah detaylarla renklendiriliyor. Kırmızı renk seçeneğinin de yer aldığı Arzum Fuente su ısıtıcı, modern görünümü ile dikkat çekiyor. Paslanmaz çelikten üretilen bu seri, 1.7 litreye varan geniş kapasitesi ve hızlı su ısıtma özelliğiyle öne çıkıyor. Beyaz, gri ve kırmızı gibi renk seçeneklerinin olduğu, klasik görüntüsü ve ulaşılabilir fiyatıyla dikkat çene Arzum Caliente kettle da geniş hazneli ürünler arasında bulunuyor. Bu seri de 1.7 litreye kadar alan suyu kolayca ısıtabilirken cihazın kapağı 180 derece açılabiliyor. Marka her zaman müşteri istek ve ihtiyaçlarını ön planda tuttuğu için daha küçük bir ürüne ihtiyaç duyan kişiler için ise daha minimal tasarımlar da üretiyor. Arzum mini kettle modelleri de en az büyük ve orta boy kettlelar kadar kullanışlı ve şirin olmalarıyla dikkat çekiyor. Arzum Minia su ısıtıcı 0.5 litrelik kapasitesi, hızlı su kaynatma özelliği ve içinde su yokken çalışmama gibi özellikleriyle en çok tercih edilen küçük modeller arasında bulunuyor.

Arzum Su Isıtıcı Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Birbirinden şık ve oldukça çeşitli modelleriyle Arzum elektrikli su ısıtıcı modelleri, farklı özellikleri ve fiyat seçenekleriyle birbirlerinden ayrılıyor. Hayatı kolaylaştırmak için ürettiği ev aletleriyle akıllı çözümler sunan markanın kettle serileri de birçok açıdan kullanıcılara kolaylık sağlıyor. Arzum çelik su ısıtıcı alternatifleri parlak renkleri kadar, paslanmaz özellikleriyle de dikkat çekiyor. Kolay ısınan ve suyu yüksek bir hızla hazırlanan bu ısıtıcılar, renkli alternatifleri, modern tasarımlarıyla öne çıkıyor. Modern tasarım, farklı renk seçenekleri ve paslanmaz çelik denilince akla ilk gelen modellerden olan Arzum Flora su ısıtıcı 1 litrelik haznesiyle oldukça hızlı su ısıtıyor. Görünüşüyle iç ısıtan bu serinin süt mavi, mercan, fıstık yeşili gibi iddialı renkleri büyük ilgi topluyor. Arzum termal ani su ısıtıcı çeşitleri gibi kettle çeşitleri de performanslarıyla dikkat çekiyor. Ürünler özellikleri bakımından birbirinden ayrılsa da gösterdikleri performansla kullanıcıları yıllarca mutlu ediyorlar. Üstelik Arzum su ısıtıcı yedek parça çeşitliliğiyle de cihazlarının olası olumsuz bir durum sonrasında bile kolayca eski haline getirilmesine yardımcı oluyor. Böylece kullanıcılar kaliteli bir ürün almanın avantajını uzun süre boyunca yaşayabiliyor. Arzum volare, linno, florido su ısıtıcı gibi daha klasik modellerin yanı sıra modern çizginin ağır bastığı tasarımlarıyla farklı bir ürün arayışı içinde olan kullanıcıları sevindiriyor. Arzum Bollente su ısıtıcı farklı renk seçenekleri, yuvarlak hatları ve 2 litrelik geniş haznesiyle öne çıkıyor. Tasarımın lila, pembe, siyah, kırmızı ve beyaz gibi seçeneklerinin yanı sıra farklı renk kombinasyonları da bulunuyor. Gizli rezistans, 1,7 litrelik kapasite, kapak açma kilidi gibi özellikleriyle dikkat çeken Arzum Elissa su ısıtıcı aynı zamanda ulaşılabilir fiyatlı seriler arasında yer alıyor. Her kullanıcıya dokunabilecek alternatifler üreten markanın kettle serisi de farklı çeşitleri bir arada bulunduruyor. Arzum ani su ısıtıcı yorumları da incelendiğinde müşterilerin hem ürünlerin kalitesinden hem performansından hem de eşsiz tasarımlarından memnun kaldığı görülüyor. Markanın su ısıtıcılarının fiyatları ise ürünlerin kapasitelerine, tasarımsal özelliklerine ve üretilirken kullanılan malzemeye göre değişkenlik gösteriyor. Eğer siz de uzun yıllar rahatlıkla kullanabileceğiniz, sadece işleviyle değil görünüşüyle de sizi mutlu edecek bir kettle arayışı içindeyseniz Arzum kettlelarını tercih edebilir ve siparişinizi hemen verebilirsiniz.