İlgili Kategoriler
Bağlantılar
Renk
Fiyat
Buton Sayısı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Garanti Süresi
Garanti Tipi
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
"

Usb Mouse

" araması için 1386 sonuç listeleniyor

Pratik Kullanımıyla Usb Mouse Modelleri Trendyol'da!

Son dönemlerde bilgisayar teknolojisinin ilerlemesiyle beraber her şeyin manuel ve mekanik olarak yapıldığı günler geride kaldı. Pek çok karmaşık iş dahi daha kolay bir hal almış durumda. Bilgisayar için kullanılan her bir cihazın kendine özgü işlevsel özellikler vardır. Bu donanımsal ürünlerde teknoloji ile beraber büyük bir gelişme kaydetmiştir. Usb Mouse top bir soket tarafından tutularak soketin topun dönüşü ile beraber algılama sağlar. Optik olarak yer alan fare çeşitlerinde top olmaz. LED ışık detektörü kullanılan bu modellerde yüzeye göre hareket algılama sağlanır. Çevre bilimleri ürünlerine göre pürüzsüz yüzeylerde daha fazla verim sunar. Usb girişli Mouse modelleri giriş desteklilerinin sağlanması ile beraber kullanışsız portlar ortadan kaldırılmıştır. Kablolu usb Mouse ilk modellerden biri olarak yer alırken doğrudan basit bir şekilde alıcı ile çalışan kablosuz usb Mouse kablo sınırlarını ortadan kaldıran özel bir modeldir.

Yenilikçi Usb Mouse Çeşitleri

Yenilikçi Usb Mouse Çeşitleri

Usb bluetooth Mouse modelleri, Wİ-Fİ kablosuz cihazlar ile beraber son yıllarda oldukça popüler bir hale gelmiştir. İsminden de anlaşılacağı üzere bu cihazları sisteminize bağlamak için kabloya ihtiyacınız olmaz. Bu Mouse modelleri bir ağa bağlantı kurmak için radyo frekansı teknoloji kullanılarak geliştirilmiştir. İki bileşenden oluşan bu modelin birisi veri diğeri de alıcı olarak yer almaktadır. Buradaki en önemli nokta amaca uygun Mouse seçimlerinin yapılmasıdır. Farklı işlevsel özellikleri ile şekillenen bu ürün, avantajları yönü ile de birbirinden ayrılmaktadır. Usb gaming Mouse zamanınızın birçoğunu video oyunları oynayarak geçirenler için uygundur. Eğer iş ya da ofis ortamlarında kullanmak için Mouse tercihinde bulunacak iseniz daha ergonomik model tercih etmelisiniz. Usb mouse gaming tıklama seslerinin en aza indirgenmesini sağlar. Bilgisayarınız ile olan bağlantıyı mekanizma ve ergonomi gibi pek çok şekilde işlevsellik sunar.

Farklı Yüzey Çeşitlerinde Kullanılan Usb Mouse

Farklı Yüzey Çeşitlerinde Kullanılan Usb Mouse

Type C Usb Mouse radyo dalgalı fareler olarak öne çıkar. Uzun mesafe aralıklarında dahi algılama yeteneğine sahip özel ürünlerden biridir. Veri gönderimleri radyo frekansı ile gerçekleştirilir. Bu modeller ev ortamlarında kullanılmak için pek uygun değildir. Usb 2.0 mouse üretildikleri malzemeye göre çeşitlenir. Alerji yapmayan ya da terletmeyen özellikleri ile tercih edilmektedir. Usb 3.0 mouse seçimlerinde DPI seviyesi, boyut, ergonomi ve malzeme kalitesine dikkat etmelisiniz. Ayrıca kullanım amacı da model tercihlerinde kullanıcılar için en önemli detaydır. Ayrıca Mouse boyutlarına uygun mousepad seçeneklerini tercih etmeniz, ürünün kullanımını kolaylaştırmaktadır. Farklı yüzey çeşitlerine sahip olan bu ürün, plastik yüzeye sahip olanlar pürüzlü parlak şekilde yer almaktadır. İçerisinde kauçuk ya da metalik parçalarda barındırmaktadır.

Usb Mouse Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Usb Mouse Modelleri Özellikleri ve Fiyatları

Muose seçimlerinde yüzey tercihleri tamamen kişisel bir durumdur. Kimileri sert plastik hissinden hoşlanmazken bazıları için kullanışlı bir model olabilir. Aynı zamanda insanların elleri farklı yüzeylerde farklı tepkiler verebilir. Parlak fare kullanımından bazı kullanıcılar terleme şikayetinde bulunurken bazılar daha konforlu bir kullanıma sahip olduğunu ifade eder. Mini usb Mouse kolay taşınabilir özelliği ile öne çıkar. Oldukça kullanışlı olan bu ürün ihtiyacınız olan her an sizlerin yanında yer alıyor. Ancak el ölçüleriniz çok büyük ise kavrama hususunda uzun süreli kullanımlarda zorluk yaşayabilirsiniz. Anlık işlemleriniz için portatif bir ürün olduğu ifade edilebilir. Usb mouse fiyatları marka, ürün özellikleri, modeli gibi detaylar üzerine kurgulanır. Model ve tasarım olarak geniş model ağına sahip olan bu ürün, bilgisayar kullanımlarında zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Trendyol üzerinden tüm modellere ve fiyat bilgisine erişim sağlayabilirsiniz.

USB Mouse Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

USB mouse modelini kullanmak istediğiniz cihazın USB portuna yerleştirdiğiniz zaman aparat, cihaza otomatik olarak yüklenir. USB mouse çeşidinin pil haznesine uygun piller de takılarak kurulum tamamlanıp kullanılmaya başlanır. Bazı ürünlerin USB aparatı cihaza takıldığında karşınızda İngilizce ekran belirebilir. Bağlantıda yazan connect seçeneği ile USB mouse modelinin alt kısmında yer alan connect tuşuna basıldığında aralarında bağlantı sağlanıp yazılım cihaza otomatik olarak kurulur. Bağlantı işlemi son derece pratik olan bu ürünler konforla kullanılabilir. USB portu bulunan tüm akıllı cihazlarınızı bu mouse modelleri ile kullanabilirsiniz.

Kablosuz Mouse USB Olmadan Çalışır Mı?

Kablosuz mouse modelleri; alıcı görevi yapan USB bağlantı aparatları olmadan işlev yapmaz. Birbiriyle uyumlu olarak üretilen modeller aynı yazılım ile eşleşmiş biçimde sunulur. Kullanılacak cihaz ile mouse arasında bağlayıcı görevi üstlenen USB aparatı, her ürün için özel olarak üretilir. Bu aparat herhangi bir sebeple kaybolduğunda ya da devre dışı kaldığında yazılım destekli eşleşme sağladığını kontrol edebilmek için teknik servisle iletişime geçilebilir. Bazı kablosuz mouse türleri yalnızca pille çalışır. Bu modellerde cihaz bağlantısı için USB şart değildir. Kablosuz mouse türlerinin kullanılacak cihaza Bluetooth ile eşleştirilerek kullanılan modellerinde USB portuna ve USB aparatına ihtiyaç duyulmaz.

Mouse USB’si Nereye Takılır?

Kablosuz mouse set içeriğinde bulunan USB aparatı, eşleştirilerek kullanılmak istenen cihazın USB port girişine takılır. Genellikle küçük boyutlarda üretilen USB aparatı, kullanılmak istendiği sürece ilgili cihaz üzerinde kalır. USB port girişi bulunan akıllı cihazlarda kullanıma uygun bu ürünler, kablosuz oldukları için bir yere sabit kalmadan değerlendirilir. Pratik şekilde monte ederek kullanmaya başlanan bu ürünleri yalnızca USB aparatının bağlı olduğu cihazda değerlendirebilirsiniz. Ürünler, aparat neredeyse o cihazı kullanmaya olanak tanır. Mouse USB'si başka bir cihazın USB portuna takılıp eşleştiği zaman artık o aygıtı yönetir. LED ekran televizyon, bilgisayar, USB girişi bulunan tablet ve telefonlarda değerlendirebileceğiniz USB mouse modelleri ile özgürce hareket edebilirsiniz.