Fiyat
Garanti Süresi
Maşa Çapı
Garanti Tipi
Maksimum Sıcaklık
Plaka Materyali
Tip
Renk
Fiyat Geçmişi
Otomatik Kapanma
Dijital Ekran
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Kalın Saç Maşası

" araması için 557 sonuç listeleniyor

Kalın Saç Maşası

Kalın Saç Maşası ile Dalgalı Saçlar

Kalın Saç Maşası ile Dalgalı Saçlar

Saçlara şekil vermek için pek çok araç ve alet bulunmaktadır. Bunlar arasında aksesuarlar da olur birtakım elektronik aletler de. Bu elektronik aletlerden birisi saç maşasıdır. Pek çok kişi tarafından saçlara dengeli bukleler vermesi için kullanılan saç maşaları oldukça tercih edilmektedir. Büyük bukleler için uygun bir ürün olan maşa saçlara doğal dalgalı bir görünüm verir. Kalın saç maşası kullanarak kalıcı bukleler yaratabilirsiniz. Elektronik bir ürün olan kalın saç maşası elektrik ile çalışan kablolu bir cihazdır. Açma kapama düğmesine sahiptir ve kademeli ısı dereceleri bulunmaktadır. Başlamadan önce maşayı istediğiniz sıcaklığa getirebilir daha sonrasında saçlarınızı dalgalandırabilirsiniz. Maşanın kullanımı gayet kolaydır ve evinizde ya da dilediğiniz herhangi bir yerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kalın dalga saç maşası ile kuaföre gitmek yerine kendiniz saçlarınızı baştan yaratabilirsiniz. Saç maşaları gittiğiniz her yere yanınızda götürebileceğiniz büyüklükte portatif bir elektronik alettir. Yanınızda taşıyarak elektrik bulunan her yerde direkt kullanım sağlayabilirsiniz. Böylelikle yağmur, rüzgar gibi dış etkenler ile karşılaşırsanız ya da dalgalarınızın söndüğünü ya da bozulduğunu hissederseniz tekrardan maşa yaparak saçınızı eski haline geri getirebilirsiniz. Birçok kalın saç maşası modelleri bulunmaktadır. Kalınlıklarına göre modellerine ayrılmaktadırlar. 13, 19, 22, 32 ve 38 mm’lik beş farklı kalınlık bulunmaktadır. 32 ve 38 mm olanlar kalın saç maşası olarak sayılmaktadır. Maşanın uzunluğu ile maşadaki kıvrımların gevşemesi doğru orantılıdır. Yani maşanın uzunluğu arttıkça kıvrımların gevşemesi de artar. Kalın saç maşası kullanarak hacimli dalgalar elde edebilirsiniz. Maşa yapılacak saçların kuru ve temiz olması gerekmektedir. Eğer saçlarınız kirliyse maşa uzun süre saçlarınızda durmaz. Eğer nemli ya da ıslak ise yaptığınız maşa tutmaz ve saçlarınızın yanma tehlikesi olabilir. Saç maşasını tek başınıza kolaylıkla kullanabilir ve saçlarınıza kuaförde yaptırmış gibi şekiller verebilirsiniz. 32 ve 38 mm’lik saç maşaları uzun saçlarda kullanıma uygundur. Kısa saçlar için de kullanılabilir fakat uzun saçlarda kullanıldığında daha iyi sonuç vermektedir. Saç maşası kullanmanın birçok püf noktası vardır bunları da uygulayarak sağlıklı ve havalı bukleler elde edebilmeniz mümkündür. Kalın saç maşaları birbirinden farklı model ve çeşitleri ile sayfamızda mevcut bulunmaktadır. Siz de dilediğiniz kalın saç maşalarından herhangi birini sayfamızdan hemen sipariş verebilirsiniz.

Kalın Saç Maşanız Varsa Kuaföre Gitmenize Gerek Yok

Kalın Saç Maşanız Varsa Kuaföre Gitmenize Gerek Yok

Saçlarınızı şekillendirmek için kullanabileceğiniz bir sürü ürün bulunmaktadır. Aksesuarlar, farklı farklı tokalar ya da elektronik aletler. Elektronik aletler saçlara uzun süre dayanıklı duran şekiller vermenize yardımcı olmaktadır. İşte bu elektronik aletlerden biri de kalın saç maşalarıdır. Kalın bukle saç maşası birçok insan tarafından tercih edilmektedir. Saçlarınıza kalın ve hacimli bukleler vermenizi sağlayan kalın saç maşaları birçok çeşitleriyle sayfamızda yer almaktadır. Özel gün ve davetlerde ya da günlük yaşantıda işe giderken, dışarıdaki aktivitelere çıkarken saçlarınıza hacimli bukleler vermek isteyebilirsiniz. Bunun için her seferinde kuaföre gitmenize gerek yok. Çünkü kendinize kalın uçlu saç maşası satın alabilir ve kuafördeki gibi profesyonel sonuçlar elde edebilirsiniz. Saç maşası elektrik ile çalışan kablolu bir cihazdır. Açma kapa düğmesi ile çalışmaktadır. Saç maşasında kademe kademe artan ısı dereceleri bulunmaktadır. Saçınızı dalgalandırmaya başlamadan önce ısısını saçınızın yapısını ve özelliklerini göz önünde bulundurarak ayarlamanız gerekmektedir. Saçlarınızı tutamlara ayırarak maşa yapmaya başlayabilirsiniz. Maşa ısındıktan sonra ayırdığınız tutamları saç diplerinizden başlayarak birer birer sıra ile cihazdaki maşaya sarmalısınız. Belli bir süre bekleyip saçınızın dalgalandığından emin olduktan sonra yavaş yavaş saçınızı maşadan ayırmalısınız. Tüm saçlarınıza aynı işlemi uyguladıktan sonra buklelerinizi bir tarak yardımı ile açtığınızda kalın ve hacimli dalgalı saçlarınız olur. Saçlarınıza maşa yaparken dikkat etmeniz gereken noktalar bulunmaktadır. Öncelikle saçlarınıza maşa yapmaya başlamadan önce saçlarınızın kuru ve temiz olması gerekmektedir. Nemli kalırsa saçlarınız daha çabuk kırılır. Saçlarınızı maşada uzun süre sarılı tutmamalısınız. Ellerinizin yanmamasına dikkat etmelisiniz. Eğer ellerinizin yanmasından endişeleniyorsanız saçlarınıza maşa yapmaya başlamadan önce eldiven takmak gibi önlemler alabilirsiniz. Saçlarınıza maşa yapmadan önce ve yaptığınız esnada lütfen dikkatli olun ve önlemlerinizi almaya özen gösterin. Saç maşalarının 13, 19, 22, 32 ve 38 mm’lik beş farklı boyutu bulunmaktadır. Kalın saç maşaları 32 ve 38 mm’lik olanlardır. 32 ve 38 mm’lik olanlar uzun saçlı kişilerde daha iyi işe yarar. Kısa saçlarda pek fazla kullanılmamaktadırlar. Hacimli ve dengeli bukleler yaratmak için üretilen saç maşaları oldukça portatif ve kullanımı kolay cihazlardır. Kalın saç maşası fiyatları ve modelleri ile sayfamızda yer almaktadır.

Kalın Saç Maşası Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Kalın Saç Maşası Özellikleri, Modelleri ve Fiyatları

Saçlara şekil vermek için birçok aksesuar, toka ya da şekillendirici ürünler kullanılmaktadır. Saç düzleştiricisi, saç maşası, tost maşa gibi ürünler saç şekillendirmede kullanılan elektronik cihazlardan birkaçıdır. Saçlara dengeli ve hacimli bukleler vermesi için kullanılan saç maşaları pek çok insan tarafından kullanılmaktadır. Bu maşalar 13, 19, 22, 32 ve 38 mm kalınlıklarında beşe ayrılmaktadır. Kalın saç maşası 32, 38 mm olanlardır ve kalın saç dalgaları oluşturmak için bu iki kalınlıktaki saç maşaları kullanılmaktadır. Su dalgaları diye tabir edilen şekillendirilmiş saçları 32 mm kalın saç maşası kullanarak kolaylıkla elde edebilirsiniz. 38 mm kalın saç maşası ile saç diplerinden itibaren hacimli dalgalar oluşturabilirsiniz. Bu kalınlıktaki saç maşasını kullanarak saçlarınızda dalgalı fön etkisi yaratabilirsiniz. İnceden kalına her saç maşasının farklı işlevleri vardır. Kalın saç maşaları saçlarınızın daha hacimli buklelere sahip olmasını sağlamaktadır. Kalın saç maşaları kullanarak daha kalın ve iri dalgalar oluşturabilmeniz mümkündür ve ürünler size bu özelliği vadeder. Saçlarınızın maşa ile daha etkili durması için birkaç püf nokta bulunmaktadır. Saçlara maşa yapmadan önce termal su sıkmak, saç serumunu sadece saç diplerine değil saç uçlarına da sürmek gibi pek çok püf nokta vardır. İnce telli saçlara sahipseniz sabitleyici sprey sıkmanız da yararlı olmaktadır. Bunlar saçlarınızın daha hacimli, parlak ve sağlıklı durmasını sağlamak için yapılmaktadır. Saçlarınıza kuafördeki gibi dokunuşlar yapmak istiyorsanız profesyonel kalın saç maşaları ile bunu başarabilirsiniz. Profesyonel saç maşaları daha kaliteli sonuçlar çıkarmanıza ve kuafördeki gibi sonuçlar elde etmenizi sağlamaktadır. Bu modeller ısıyı hızlıca verir ve sağladığı ısıyı korumanıza da yardımcı olmaktadır. Maşanın her bölgesine eşit derecede sıcaklığı yaymaktadır. Bu maşaları tercih ederek profesyonel görünümlü kalın ve hacimli dalgalara sahip olabilirsiniz. Kalın saç maşaları uzun saçlarda kullanılabilmektedir. Kısa saçlarda kullanılmamaktadır. Saçlarınıza maşa yapmadan önce saçın kuru ve temiz olduğundan emin olmak gerekir. Saçlar kirli ise yapılan maşanın tutması zorlaşır. Saçlar nemli ya da ıslak ise daha çabuk kırılabilir ya da yanabilirler. Saç maşası kullanılırken dikkat edilmesi gereken hususlara gereken hassasiyeti göstermek gerekmektedir. Aksi takdirde istenmeyen sonuçlar doğabilir. Kalın saç maşası önerileri için sayfamızdaki yorumları ve değerlendirmeleri inceleyebilir ve fikir alabilirsiniz. Beğendiğiniz ya da ihtiyacınız olan bir ürünü uygun fiyata satın alabilirsiniz.

Adeta Dans Eden Hacimli ve Dalgalı Saçlar

Adeta Dans Eden Hacimli ve Dalgalı Saçlar

Saçlarınızın dans eder gibi hacimli ve dalgalı olmasını istiyorsanız kalın saç maşaları birinci tercih ve ihtiyaç olarak listeniz yer alabilir. Çünkü bu ihtiyacınızı karşılayan pek çok kalın bukle yapan saç maşası modelleri çeşitleri ile birlikte yer almaktadır. Saç maşaları uzun zamandır kullanılmaktadır. Herkesin kullanabileceği pratik bir ürün olduğu için çok kişi tarafından tercih edilmektedir. Özel gün ve davetlerde ya da herhangi bir günlük buluşmada kendiniz saçlarınıza maşa uygulayabilirsiniz. Profesyonel bukleler üretmenize yardımcı olacak kalın saç maşaları pek çok seçeneğe sahip bulunmaktadır. Saç maşaları elektrik ile çalışan kablolu bir cihazdır. Açma kapama düğmesi ile çalışan bir cihazdır. Böylece kontrollü ve güvenli bir kullanım sağlamaktadır. Kademe kademe artan ısı dereceleri bulunmaktadır. Bu sayede saçınıza uygun sıcaklığı ayarlayıp rahatlıkla kullanmanız mümkündür. Genellikle 110 ile 210 derece arasında artan ısı kademesi olmaktadır. Her cihaza göre farklılık göstermektedir. Temiz ve kuru saçlara maşa yapılmaya başlamadan önce serum, krem ya da sprey uygulanırsa bu saçları daha sağlıklı, parlak ve bakımlı yapar. Böylece maşanın verebileceği zararları da önlemiş olursunuz. Saç dipleriniz için serum kullanıyorsanız bunu saç uçlarınıza da sürebilirsiniz. Eğer saç serumunu saç uçlarına uygularsanız daha parlak görünümlü dalgalar elde edersiniz. Doğal görünümlü dalgalar için kalın saç maşası kullanmak iyi bir tercih olmaktadır. İstediğiniz su dalgaları, dalgalı fön ya da doğal dalga görünümü ise 32 ya da 38 mm olan kalın saç maşalarını kullanmanız faydalı olmaktadır. İnce saç maşaları sık ve dar bukleler oluşturmanıza yardımcı olurken kalın saç maşaları daha doğal ve hacimli bukleler oluşturmanızı sağlamaktadır. İsteğinize göre 13, 19, 22, 32 ya da 38 mm kalınlıklarındaki birbirinden farklı boyutlarda bulunan saç maşalarından herhangi birini tercih edebilirsiniz. 32 ve 38 mm saç maşaları kalın saç maşası olarak geçmektedir. Kalın saç maşası kullanımı diğer saç maşalarından pek bir farklılık göstermemektedir. Sadece ortaya çıkan dalgalar birbirinden farklı görünümler olmaktadır. Kalın ve havalı saç dalgalarına sahip olmak istiyorsanız kalın saç maşaları sizin için doğru seçimlerdir. Sayfamızdan kalın saç maşası yorumları çeşitlerini inceleyebilir, fiyatlarını gözden geçirebilir ve ihtiyacınız olan dilediğiniz herhangi bir kalın saç maşasını hemen sipariş edebilirsiniz.

Kolay Kullanımı ve Profesyonel Sonuçları ile Kalın Saç Maşaları

Kolay Kullanımı ve Profesyonel Sonuçları ile Kalın Saç Maşaları

Saçlara şekil vermek için pek çok yöntem bulunmaktadır. Toka ya da başka aksesuarlar kullanılarak saçlarınızda yeni modeller oluşturabilir ya da düzleştirici ve maşa gibi ürünler kullanarak saçınızda uzun süre kalıcılık sağlayan saç stilleri yaratabilirsiniz. Saçınızı düzleştirmek ya da maşa yapmak için sürekli kuaföre gitmek ya da profesyonel bir yardım almak istemiyorsanız saç düzleştiricisi ya da saç maşası satın alabilir ve bu işlemleri kendiniz yapmaya başlayabilirsiniz. Saç maşaları birbirinden farklı modele ve çeşide sahiptir. Saçınızı nasıl dalgalandırmak ve nasıl görünüm vermek istediğinize bağlı olarak bu modeller de değişkenlik göstermektedir. 13, 19, 22, 32 ve 38 mm boyutlarından oluşan birbirinden farklı kalınlıkta ve şekilde dalgalar ve bukleler oluşturan saç maşaları bulunmaktadır. 13, 19 ve 22 mm kalınlıkta olan saç maşaları daha ince bukleler yaratmanıza yardımcı olurken 32 ve 38 mm kalınlıktaki saç maşaları kalın saç maşası olarak geçmektedir. Bu kalın saç maşaları hacimli ve aynı zamanda doğal duran dalgalar oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. Saça maşa yapmayı bilmiyor ya da çekiniyorsanız bu endişelerinizi unutabilirsiniz. Çünkü kalın saç maşalarını kullanmak oldukça kolaydır. Öncelikle maşa yapılacak saçın kuru ve temiz olması önemlidir. Saç maşasındaki maşa açıldıktan sonra saçlar diplerden uçlara doğru sarılır. Bir süre saçın ısınması beklenir fakat yüksek ısı uygulandığından dolayı saçların zarar görmemesini sağlamak için kullanan kişinin kontrollü olması gerekir. Saç yeterli ısıya ulaşıp şekil aldığında maşa açılır ve saçlar maşadan ayrılır. Tüm saçı tutam tutam ayırarak sıra ile bu işlem tekrar ederek uygulanır. Hepsi bittikten sonra bir tarak kullanarak oluşturulan bukleler açılır böylelikle daha doğal ve hacimli bir görünüm elde edilir. Saçlarınızı maşa yaptıktan sonra uzun süre kalıcı olmasını istiyorsanız sabitleyici sprey gibi ürünler kullanabilirsiniz. Kalın uçlu saç maşası uzun saçlarda daha iyi sonuçlar vermektedir. Kısa saçlar için kullanılması pek tercih edilmemektedir. Kısa saçlı iseniz diğer kalınlıkta bulunan saç maşalarını tercih edebilirsiniz. Maşa yaptığınız saçları serbestçe bırakabilir, topuz ya da at kuyruğu şeklinde toplayabilirsiniz. Kuaföre gitmenize ya da profesyonel bir yardım almanıza gerek kalmadan kolaylık hacimli ve doğal dalgalı saçlar elde edebilmeniz mümkün. Kalın saç maşası fiyatları, modelleri ve çeşitleri ile birlikte sayfamızda yer almaktadır. Dilediğiniz zaman inceleyebilir ve değerlendirebilirsiniz.

Doğal Duran Dalgalı Saçlar Kalın Saç Maşası ile Mümkün

Doğal Duran Dalgalı Saçlar Kalın Saç Maşası ile Mümkün

Günlük yaşamda ya da özel gün ve davetlerde kıyafet kombinleri önemli olduğu gibi saçlara da önem verilmektedir. Saça şekil vermek birçok yoldan sağlanabilir. Toka ve benzeri aksesuarlar kullanabilir, saçlarınızı toplayarak ya da farklı modellerde yapabilir ve saçınızı düzleştirebilir ya da dalgalandırabilirsiniz. Bu işlemler için kuaföre gitmeye ya da profesyonel yardım almanıza gerek olmamaktadır. Çünkü birçok profesyonel el değmiş görünümü vermenize yardımcı olacak ürünler bulunmaktadır. Saç maşaları da bunlardan biridir. Birbirinden farklı model ve çeşide sahiptir. Modeller saçınızı nasıl dalgalandırmak ve görünüm vermek istediğinize göre değişkenlik göstermektedir. 13, 19, 22, 32 ve 38 mm kalınlığında farklı 5 model üzerinden saç maşaları satılmaktadır. Kalın saç maşası modelleri maşaların boyutlarına göre 32 ve 38 mm olanlarıdır. Bu ikisi kalın saç maşası olarak geçmektedirler ve kalın ve hacimli dalgalar yapmanıza yardımcı olmaktadırlar. 13, 19 ve 22 mm olan saç maşaları daha ince boyutlarda olmaktadır. Bunların oluşturduğu bukleler daha ince ve sık görünümler vermektedir. Eğer saçlarınızda kalın aynı zamanda hacimli ve doğal görünen dalgalar istiyorsanız kalın bukle saç maşası tercih etmek mantıklı bir seçim olacaktır. 32 mm olan modeller ile su dalgası oluşturabilirsiniz. 38 mm ile ise saç diplerinden itibaren hacimli dalgalar oluşturabilirsiniz. Bu kalınlıktaki saç maşalarını kullanmak saçlarınızda dalgalı fön etkisi yaratmanızı sağlamaktadır. Saç maşaları elektrik ile çalışan kablolu cihazlardır. Kullanımı oldukça kolay olan saç maşalarından birini elde ederek siz de profesyonel yardım almış gibi görünüm yaratan dalgalı ve hacimli saçlar oluşturabilirsiniz. Kalın uçlu saç maşaları uzun saçlar için daha iyi sonuç vermektedir. Kısa saçlar için 13, 19 ve 22 mm olan modeller tercih edilmektedir. Siz de ihtiyacınız olan ya da beğendiğiniz herhangi bir saç maşasını inceleyebilir ve hemen sipariş verebilirsiniz. Yorumlar kısmındaki değerlendirmeleri de göze alarak saç tipinize ve kendi isteğinize uygun saç maşalarından birini tercih edebilirsiniz. Kalın saç maşası modelleri ve çeşitleri ile Trendyol’da yer almaktadır. Uygun fiyatlı ya da indirimli olan saç maşası modellerine göz atabilirsiniz.

En Kalın Saç Maşası Kaç Mm'dir?

Klasik, düz saç görünümünden uzaklaşmak isteyenlerin tercihi olan kalın saç maşası estetik, şık tasarımı kullanışlı yapı özellikleriyle ön plana çıkan özel bakım aletidir. Diğerlerine göre daha kalın yapıda olan saç maşası 32 milimetredir. Dalgalı saç tasarımları için biçilmiş kaftan olup pratik, rahat şekilde kullanılabilir. Düz saçlara sahip olanların dalgalı, kıvırcık saç şekillerine konuşmalarına olanak sağlayan özel tasarım ürün farklı model ve ebatlarda üretilir. Saç tipinize en uygun olan ürünü tercih ederek pratik, rahat bir kullanım deneyimi yaşayabilirsiniz. Saç bakımına özen gösterenlerin tercihi olup kendi saç tipinize uygun modeli tercih etmeniz önerilir. Her zaman parlak, canlı, estetik saçlara sahip olmanıza olanak salam bu ürün sayesinde hacimli, stil, iddialı görünebilirsiniz. Kişisel bakım aletleri arasında en çok rağbet gören işlevsel cihazlardandır. Banyo sırasında saçlarınızın kolay, hızlı şekilde kurutulmasına olanak sağlayan bu ürünü fön çekmek için de kullanabilirsiniz.

Kalın Saç Maşası Nasıl Yapılır?

Uzun saçlara sahip olanların rahatlıkla kullanabileceği, dalgalı görünümlü saç tasarımları yapmanız için ideal olan özel üretim üründür. Kalın, bakımlı, dalgalı görünen, tel tel kıvrılan saçlarla girdiğiniz her yerde dikkat çekici bakışları üzerinize çekebilirsiniz. Saç görünümünde farklılık kazandırmak isteyenlerin tercihi olup sağlıklı, estetik, bakımlı saçlara sahip olmanızı sağlar. Farklı renk ve ürün seçeneklerine sahip olan ergonomik, özel tasarım ürün ihtiyaç ve beklentilerinize cevap verebilir. Kullanımı oldukça kolay ve pratik olup saçlarınızı kısa sürede zahmetsiz, rahat, emniyetli şekilde şekillendirmenizi sağlar. Kullanımı en yaygın modeller arasında gösterilen, rahat pratik şekilde kullanabileceğiniz işlevsel bir üründür. Şekil verme konusunda hareket kolaylığı sağlayarak saça şekil vermek için gerekli ısı derecesini kontrol etmenize yardım eden otomatik bir cihazdır. Hafif, üflemeli yapıda olan ürün saçlarınızın yüksek ısıya maruz kalmasını önleyerek saç sağlığımızı koruyabilir.

Kalın Saç Maşası Nasıl Kullanılır?

Maşa bölümü farklı, özel olarak dizayn edilen sağlam, dayanıklı materyallerden üretilen ergonomik cihaz rahat kullanım imkânı sunar. Günümüzde yaygın şekilde kullanılan, hız iletimi konusunda oldukça başarılı olan özel ürün zamandan tasarruf etmenizi sağlar. Saçınızı plakalar arasına yerleştirerek 4 -8 saniye bekledikten sonra ısıl işlemlerin saçlarınıza geçmesini sağlayabilir; istediğiniz şekli kolay, pratik şekilde verebilirsiniz. Uygulamayı düzenli aralıklarla yapmanız önerilir. Sık sık uygulamanız halinde saçlarınızın yıpranma tehlikesiyle karşı karşıya kalacağını unutmamalısınız. Saçlarınıza şekil verme işlemi sırasında saça buhar püskürterek kolay, sorunsuz kullanım imkânı sağlar. Evde kolaylıkla kullanabileceğiniz aynı zamanda kuaför ve güzellik uzmanları tarafından da yoğun şekilde tercih edilen profesyonel, özel üretim üründür. İşin ehli uzmanlar tarafından sıklıkla kullanılan ürünler ideal, hafif yapı özellikleriyle kolaylıkla taşınabilir. Saçlarınızın canlı, dinamik, estetik ve bakımlı görünmesini sağlayan bu ürünleri Trendyol'da analiz ederek bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle satın alabilirsiniz.