"

WD

" araması için 212 sonuç listeleniyor

WD

Dünyanın önde gelen teknoloji şirketlerinden olan Western Digital markası yani WD, birçok elektronik cihazda içerik depolama imkanı sağlıyor. Her zaman en yeni teknolojiyi tüketicilere sunan WD, verileri en az kullanıcıları kadar önemsemesiyle dikkat çekiyor. Dünyada birçok teknoloji tutkununun en çok güvendiği markalardan olması da WD'nin işinde ne kadar uzman olduğunu gösteriyor. WD hard disk; iş dosyalarını, aile tatilinde çekilen fotoğrafları, sonu merakla beklenen dizilerin en özel bölümlerini güvenle koruyor. Hayattaki anıları depolarken hayatı kolaylaştırmayı da önemseyen WD, tüm bilgisayarlarda yüksek performans sağlıyor.

WD ile Her Zaman Taze Anılar

WD mühendislik harikası ürünleri sayesinde her yaştan ve her kesimden kullanıcıya hitap eden modelleri sizlere sunuyor. WD 1 TB hard disk ile en önemli dosyalar güvenle korunuyor. WD 1 TB; bilgisayarda, MacBook'ta, akıllı televizyonda ve hatta PlayStation 4'te en değerli içeriklere ulaşmaya yardımcı oluyor. WD Elements 1 TB HDD ile en sevilen filmleri, dizileri, müzikleri harici hard disk'e kaydederek arzu edilen içeriklere her yerde ulaşılabiliyor. WD Elements 1 TB'lık ürünün yanında, 4 TB'a kadar çıkan ürün gamıyla da çeşitli alanlarda kullanıma imkan tanıyor. WD'nin en sık kullanılan modellerinden olan WD Elements'in yanı sıra marka, yenilikçi ruhunu diğer ürünlerine de yansıtıyor.

WD Ailesi Büyüyor

Her geçen gün gelişen teknolojiye ayak uyduran WD, hem tasarımlarıyla hem de ürün kalitesiyle rakiplerinden ayrılıyor. WD My Passport ailesi, enerjik renkleriyle ve yenilikçi yapısıyla dikkat çekiyor. WD My Passport; siyah, mavi, kırmızı, turuncu, beyaz ve sarı renklerle her yaştan teknoloji bağımlısını cezbediyor. WD bu modeldeki şifreleme teknolojisiyle kullanıcısını yarı yolda bırakmıyor. Darbeye karşı da dayanıklı olan model, WD ailesinin öne çıkan üyelerinden oluyor. WD My Passport ayrıca güvenlik açısından da kullanıcısını önemsiyor. Çalınmalara ya da kaybolmalara karşı devreye giren parola sistemi sayesinde içerikleriniz daima size özel kalıyor. WD My Passport; 1 TB - 2 TB - 3 TB - 4 TB kapasiteleri ile farklı kullanıcılara hitap ediyor.

HDD ve SDD'de de WD Ön Sırada

WD sadece taşınabilir disklerle değil, sabit disklerle de teknoloji tutkunlarını sağlam yapılı ürünleriyle buluşturuyor. Gücünü Western Digital'den alan marka, geçmişten günümüze kalitesinden ödün vermiyor. WD Blue 1 TB modeli, bilgisayar kullanıcıları için güçlü performans sunarak güvenli bir depolama hissiyatını yaşatıyor. Masaüstü bilgisayarlar ve hepsi bir arada PC'ler için özel olarak tasarlanan WD Blue SATA 3 Hard disk, masaüstü bilgisayarınızda da en yüksek boyutlu oyunlarınızı ya da sevdiğiniz dizileri kolayca saklıyor. İyi bir PC performansı için vazgeçilmez parça haline gelen SSD (Solid State Drive), WD markasıyla bambaşka bir boyuta taşınıyor. En son teknolojilerden olan ve çağımızın yenilikçiliğini yansıtan WD SSD modelleriyle kullanıcılar, yüksek performansın tadını çıkarıyor. Özellikle oyun oynamayı seven kullanıcılar tarafından tercih edilen WD markalı SSD'ler; 120 GB, 250 GB, 500 GB, 1 TB, 2 TB gibi seçeneklerle bilgisayarseverlere ulaşıyor. SSD modellerinin bilgisayardan takip edilen arayüzleri sayesinde oyun modu gibi seçeneklerle performansların yükseltilmesi de sağlanabiliyor.

Trendyol İndirimleriyle WD Teknolojisine Sahip Olun

Trendyol, WD markasını en uygun fiyatlarla teknoloji dostlarıyla buluşturuyor. 7'den 70'e herkesin ilgisini çeken ürün gamına sahip olan Trendyol, teknolojik ürünlerle de kullanıcıların vazgeçilmezi oluyor. Genel indirimlerin yanında markaya özel indirimler de sunan Trendyol, fiyat avantajlarıyla yüksek kapasiteli depolama ürünlerine ulaşma şansı sunuyor.