"

Adata

" araması için 75 sonuç listeleniyor

Adata

Adata ile Teknolojik Parça İhtiyaçlarınızı Karşılayın

Adata tarafından size sunulan birçok farklı teknolojik ürünler ile ihtiyacınıza uygun olan parçaları ve cihazları oldukça kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Teknolojinin gelişimi ile birlikte ihtiyaç duyulan farklı özelliklerde cihazlar ortaya çıkmıştır. Bu konuda oldukça güvenilir olan ve kaliteli ürünler sunan Adata markasının oldukça fazla seçeneği vardır. Bilgisayar üzerinden işlem yapan ve depolama alanına daha çok ihtiyaç duyan kişiler için gelişmiş özelliklere sahip olan Adata SSD imkânı ile kullanıcıların beğenisini kazanıyor. Oldukça kaliteli bir yapıya sahip olan SSD ürünleri arasında yer alan seçeneklerden kolaylıkla kendi ihtiyacınıza uygun ürünü bulabilirsiniz. Bilgisayar ile yaptığınız işlemler oldukça fazlaysa ve bilgisayarınızın veri depolama alanı yüksekse, bu alanları açmak bilgisayardan elde edilen verimi daha da yükseltecektir. Özellikle daha fazla depolama alanına sahip olanlar için Adata 240 GB SSD seçeneği oldukça uygun olacaktır. Oldukça geniş alana sahip olan bu seçenek ile içine kolaylıkla veri depolayabilirsiniz. Bilgisayarınızda bulunan programlardan kaliteli ve hızlı bir şekilde faydalanabilmek için Adata RAM seçeneklerine oldukça dikkat etmeniz gerekir. Bilgisayarınızda bulunan RAM özelliği, size yetersiz gelmeye başlar ise daha yüksek RAM alıp, değişebilme imkânınız bulunmaktadır. Bilgisayarınızda, kaydetmiş olduğunuz veriler ile yer kaplamak yerine, size sunulan SSD ürünlerini tercih edebilirsiniz. Adata SSD nasıl bir fayda sağlar diye merak edenler, SSD’nin bilgisayara kaydedilmesi gereken verileri kendi içerisinde saklaması ve bu işlem için bilgisayarda yer kaplamaması gerektiğini bilmelidir. Bu nedenle de bilgisayarınız çok fazla veri nedeni ile yavaşlamaya başlamaz. RAM konusunda karasız kalanlar ve hızlı bir program çalışması için Adata RAM nasıl almalıyım diye merak edenler, çalışmalarını program ile yapıyorsa, yüksek RAM seçimi en doğru karar olacaktır. Farklı RAM özellikleri arasında kararsız kalabilirsiniz. Bilgisayardan yapmış olduğunuz işlemler yoğun ve kullanmış odluğunuz programlar çok yer kaplıyorsa, RAM seçeneğinizi yüksek seçmeniz gerekir. Eğer bilgisayardan yapmış olduğunuz işlemlerde pek fazla program çalıştırmıyorsanız, o zaman tercihinizi Adata 8 GB RAM yönünde yapabilirsiniz. Bu sizin işinizi oldukça kolaylaştıracak ve kesinlikle sizi yormayacaktır.

Adata ile Gelişmiş Özelliklerde Teknolojik Seçenekler

Adata powerbank ürünleri ile ihtiyacınız olduğu an telefonunuzu ya da şarj edilmesi gereken cihazınızı kolaylıkla şarj edebilirsiniz. Geniş bir şarj kaydetme alanına sahip olan powerbank ürünleri, sizlere ihtiyaç duyacağınız seçeneklere göre birçok farklı ürün sunuyor. Farklı özelliklere sahip olan powerbankler, oldukça kaliteli ve sağlam bir yapıya sahiptir. Bu sayede, uzun süreli kullanım olanağı sunar. Powerbankler, oldukça hayat kurtarıcı özelliklere sahiptir. Acil bir durum ile karşılaştığınız zaman hızlı bir şekilde telefonunuzu şarj edebilir ve iletişim sağlayabilirsiniz. Verileriniz depolamak için de kurtarıcı özelliği olan SSD seçenekleri arasında, hangisine daha çok ihtiyaç duyarsanız, o ürünü seçmeniz daha doğru olacaktır. Buna göre SSD ürünleri için yapılan değerlendirmelere de göz atabilirsiniz. Yapılan bu değerlendirmeler, Adata SSD yorum kısmında yer almaktadır. Kişiler, almış oldukları SSD ürünleri hakkında ne kadar verim sağladıkları konusunda, değerlendirmeler yaparak, kişilere yardımcı olmaktadır. Depolama işlemleri için aynı zamanda oldukça önemli yere sahip olan Adata hard disk ürünleri ile daha geniş alanlarda depolama ihtiyacınızı giderebilirsiniz. Oldukça kaliteli ve sağlam yapıya sahip olan hard disk modelleri için sizlere farklı özelliklere sahip olan ürünler sunulmaktadır. Sizlere sunulan bu seçenekler arasında ihtiyacınıza en uygun modeli seçebilirsiniz. Adata Türkiye tarafından üretilen ve sizlere sunulan birçok farklı teknolojik cihaz ve parça bulunmaktadır. Size sunulan bu ürünler ile teknolojik açıdan ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılayabilirsiniz. Üstün kalite hizmeti ile üretilmiş olan ürünlerden, ihtiyacınıza uygun modeli kolaylıkla bulabilirsiniz. Harici disk ihtiyaçlarınız için size sunulan Adata HDD seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Farklı ihtiyaçlara göre farklı seçeneklerde sunulan ürün, bilgisayar ile yapılan çalışmalarınız için işlerinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Verilerin silinme riski de bulunmadığı için verilerinizi uzun zaman içinde saklayabilirsiniz. Verilerinizin aktarımı için kullanabileceğiz ve diğer depolama cihazlarına göre daha küçük olan Adata flash bellek modelleri de sizlere farklı seçenekler ile sunulmaktadır. Flash bellek modellerinde, depolama kapasitesi açısından da farklı seçenekler yer almaktadır.

Adata Ürün Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Adata 256 GB SSD ürünleri, oldukça geniş bir depo alanına sahiptir. Eğer yapmış olduğunuz işleri belli zamanlar içerisinde siliyor ve temizliyorsanız, çok yüksek SSD almanıza gerek yoktur. Fakat eğer tasarım işi yapıyor ve yapmış olduğunuz projelerin dosyasının durması gerekiyorsa, yüksek hacimlerde SSD almak daha mantıklıdır. Adata 2 GB RAM, Adata 4 GB RAM seçeneklerinden, en çok işinize fayda sağlayacak olan ürünü seçmeniz daha doğru bir karar olacaktır. Ram seçimi oldukça önemlidir. Yapacağınız işler sırasında, bilgisayarınızın sağlamış olduğu verimi etkileyen bir özelliği vardır. Bu nedenle, özellikle tasarım işi yapan kişiler, kullanmış oldukları programlardan verimli bir şekilde çalışmak için özellikleri iyi olan bir RAM alması gerekir. Taşınabilir ve kolaylıkla çantada taşıyabileceğiniz, Adata USB ürünleri, sizlere farklı kapasiteler ile sunulmaktadır. Oldukça pratik olan USB seçenekleri, bir veri taşımak ve kopyalamak için oldukça kullanışlıdır. Fakat USB içerisinde, çok fazla dosya barındırmak mümkün değildir. USB içerisinde, genellikle görseller ve dosyalar tutulmaktadır. Kolay taşınabilir ve sürekli olarak yanınızda bulundurabileceğiniz için genellikle acil lazım olabilecek bilgiler içinde tutulur. Bu ürünlerin yanı sıra, Adata elektronik ürünler konusunda, sizlere oldukça fazla ve farklı seçenekler sunmaktadır. İhtiyacınız olan teknolojik ve elektronik ürünleri kolaylıkla tek bir yerde bulabilirsiniz. Bunlardan biri olan Adata USB bellek ürünleri ile işlerinizi daha hızlı yapabilir ve taşınması gereken verilerin daha hızlı bir şekilde taşınmasını sağlayabilirsiniz. USB bellek seçenekleri arasında pek çok farklı kapasite özelliği yer almaktadır. Ürünlerde yer alan kapasite özellikleri arasında, en sık tercihe dilen kapasiteli ürünler, Adata 8 GB olan ürünlerden oluşmaktadır. 8 GB’lık bir depolama alanına sahip olan diskler içerisinde, çok fazla veri atmanız mümkün değildir. Eğer atmak istediğiniz veriler yüksekse ve sürekli olarak veri kaydetmeniz gerekirse, 8 GB’lık alana sahip olan bir cihaz, yetersiz kalacaktır. Fakat sürekli veri kaydetme durumu yoksa bu kapasite oldukça idealdir. Size sunulan ürünler ve seçenekleri hakkında detaylı bilgi alabilmek için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.