placeholder
"

Seagate

" araması için 292 sonuç listeleniyor

Seagate

Seagate ile Yüksek Mühendislik Deneyimi

Seagate 1978 yılından bu yana güvenlik, performans ve hız sunan yüksek mühendislik ürünü teknolojileri geliştiren bir veri depolama firma olmasıyla öne çıkmaktadır. Firma aynı zamanda birçok ödülün de sahibi olmuştur. Seagate 1 TB modellerinde çok fazla seçenek mevcuttur. SkyHawk izleme sürücüleri de bunlardan bir tanesidir. Bu modeller iş yükünü kolaylaştıracak şekilde tasarlanmış olmakla birlikte, 3 katı daha fazla iş yükü oranıyla atlama ve kesinti sorunlarını azaltmaktadırlar. ImagePerfect yazılımıyla desteklenen bu ürün, 64 adet HD kamera kapasitesinde olmasıyla öne çıkmaktadır. Çalışma süresinin yüzde 90’ınını kaydedebilmektedir. ImagePerfect yazılımı, işletme için bir koruma katmanı görevi görerek net video akışına olanak tanımaktadır. Bir diğer çeşidi de Backup Plus taşınabilir disklerdir. Birinci sınıf bir taşınabilir hedefiyle üretilmiş olan bu ürün, yüksek kapasitesi ve stiliyle ön plana çıkmaktadır. Ürün bir dizi kolay kullanımlı yazılım aracı sunmaktadır. Bu ürün bir dizi kullanımı kolay yazılım aracı sunmaktadır. Tek tıklamayla veri yedeklemesi gerçekleştirilebilmektedir. Marka, dijital hayatın güvenliğini odak noktasına almıştır. Tüm dünyadaki istihbarat kurumlarıyla aynı güvenlik standardını kullanmaktadır. Ürünün siyah, parlak gri ve kırmızı renk seçenekleri bulunmaktadır. Ürün bireysel ve kurumsal kullanımda da uygun bir seçenektir. Ürünün bir diğer modeli ise birbirinden farklı renklerde IranWolf olarak öne çıkmaktadır. Bu disk önleme, kurtarma ve müdahale seçeneği sunmasının yanı sıra, NAS sistemlerine entegre sağlandığında sürekli izleme ve kullanıcı uyarıları sayesinde sistemin güvenliği de artmaktadır. Bu diskler elektronik testlerde geçmesinin yanı sıra QNAP tarafından onaylanmıştır. Bireysel ve kurumsal kullanıma uygundur. Bu sabit disklerin, güvenilirliği ve ölçeklenebilirliği AgileArray teknolojisiyle geliştirilmiş olmasının yanı sıra, disk durumunu yönetmeyi kolaylaştırmaktadır. Performans hedefli tasarlanan bu ürünler, RV sensörlerine sahiptir. Ürünler RV sensörleriyle standart olarak gelmektedir. BarraCuda Katı Hal Diskleri de markanın bir başka ürünüdür. Bu ürün 3D TLC NAND ile Maksimum SATA 6 GB/sn SSD hızına sahip olmasının yanı sıra, tak çalıştır modeline sahiptir. Aynı zaman 2,5 inç olup 7 milimetre boyutlarındadır. SATA arabirimi sayesinde sabit disklerden kolaylıkla yükseltme yapılabilmektedir. Ürün dizüstü, masaüstü ve mini bilgisayarlarda kullanılabilmektedir. Bu ürünü öne çıkaran bir diğer özelliği ise disk kaydedildiğinde beklenmedik bir veri kaybı karşısında uzman desteği alınabilmesidir. Ürün bireysel ya da kurumsal kullanıma uygundur.

Segate ile Gelen Yüksek Performans

1 TB disklerin yanında Seagate 2 TB seçeneğini de kullanıcıların ilgisine sunmuştur. 20K RAW fotoğraf, 2 ila 65 saate kadar video, 3 ve bir düzine 128 GB SD kart eşdeğeri gibi özellikleri vardır. LaCie 2 TB Taşınabilir disk özelliğine sahip olan bu ürün. Birden fazla uygulamayı düzenleyebiliyor. Aynı zamanda 4K videonun akışını düzenleyebilmektedir. Ürün büyük miktarda içerik depolamaya uygundur. Ürün aynı zamanda 1 dakikadan daha az bir zaman içinde video transferi gerçekleştirebilmektedir. BarraCuda ve diğer tüm ürünler arasında 2 TB seçeneklerine ulaşmak mümkündür. Bir diğer öne çıkan tasarım ise Expansion’dur. Bu harici sabit disk kullanımı kolay bir dijital bir çözümdür. USB 3.0 teknolojisiyle hızlı veri aktarımı sağlamaktadır. Yüklenen video, müzik veya fotoğraf dosyaları, çoğu zaman bilgisayar kapasitesini doldurarak bilgisayarın performansının düşmesine neden olmaktadır. Marka, ürettiği veri depolama teknolojileriyle bilgisayar performansını yükseltmeyi hedeflemektedir. Ürünün paket içeriğinde Expansion harici sabit disk, USB 3.0 kablosu ve güç adaptörünün yanı sıra hızlı başlangıç kılavuzu bulunmaktadır. Kullanımı için ise izlemek gereken birkaç adım bulunmaktadır. Öncelik olarak, ekteki güç girişi ve USB kablosu takılmalıdır. Ardından bu sabit disk işletim sistemi otomatik olarak taranmaktadır. Herhangi bir yazılım ya da yapılandırma yapmak gerekmezken dosyalar Expansion harici sabit diskine sürükleyerek bırakılmalıdır. Veri depolama çözümleri sunan Seagate Hard Disk konusunda kendisini geliştirmeyi hedefleyen bir firmadır. Sunduğu yüksek mühendislik ürünleri arasında her ihtiyaca uygun çözümler barındırmaktadır. Ürünler kişisel ya da ticari kullanım için uygundur. BarraCuda Pro 14 TB ürünüyle de 3,5 inç masaüstü sabit diskleri bulunmaktadır. Alıcılar, bir ürünü satın almadan önce kullanıcı yorumları, fiyat performansı ve işlevsellik gibi konularda ön araştırma yapmaktadırlar. En uygun seçeneği arayan alıcılar kendilerine en uygun ürünler arasından seçim yapmaktadırlar. Seagate ise sabit disk, kapasite ve fiyat performansı konusunda her bütçeye uygun seçenek yelpazesine sahiptir. BarraCuda 7 milimetre forma sahip dizüstü bilgisayar ve mobil depolaması seçeneği ve 15 milimetre forma sahip harici ve hepsi bir arada bilgisayar depolaması çözümleri sunmaktadır. İki ürün de bireysel ve ticari kullanıma uygun olmalarıyla ön plana çıkmaktadır. BarraCuda tasarımları, optimize edilmiş okuma ve yazma veri akışı sağlamaktadır. MTC teknolojisine sahip olan bu ürünler, hızlı veri yükleme özelliğine sahiptir. BarraCuda DRAM, NAND Flash ve medya önbellek teknolojilerinde akıllı katmanlar kullanmaktadır.

Seagate ile Yüksek Hızda Kurulum

Seagate 4 TB çözümleriyle de hizmet vermektedir. İşlevselliğin yanı sıra teknolojinin tüm imkanlarından yararlanılan bu ürünler bireysel ve ticari kullanım için güvenli bir veri depolama hizmeti sunmaktadır. Özellikle markanın 4 TB hacimli oyun sürücüsü öne çıkan ürünlerinden biridir. Marka, yüksek kapasiteli harici disk ile yer sorununu çözmeyi hedeflemektedir. Game Drive çözümlerinin yüksek hızlı USB 3.0 bağlantısıyla dahili sabit disk ve aynı performansta oyun deneyimi yaşatmayı hedeflemektedir. Hız kesmeye gerek kalmamaktadır. Kurulumu ise oldukça kolaydır. PS+ Game Drive diski hemen tanıma özelliğiyle hızlı bir kuruluma yönlendirmektedir. PS4’ün tüm nesilleriyle uyumlu bir üründür. Seagate harici Hard Disk yazılımla birlikte gelebilmektedir. Diskin kullanımı için bazı ek yöntemler gerekebilir. Kurulum için, kullanma kılavuzunda herhangi ek bir yazılım yüklemeye gerek kalmadan diskin kullanımı anlatılmaktadır. Disk, cihaz seçeneğinize göre biçimlenmektedir. Ek bir işleme gerek duymayan bu diskler, USB kablosu elektrik fişine bağlandığında çalışmaya başlamaktadır. Seagate harici disk yazılımla birlikte gelebilmektedir. Bu nedenle, diskin kullanımı için kılavuzda belirtilmeyen bazı ek yöntemler gerekmektedir. Bu makalede belirtilmeyen bazı ek yöntemler olabilmektedir. Kutunun ön tarafında bilgisayarınızın işletim sistemine göre kurulum adımları gösterilmektedir. Dosyalar salt okunur olacağı için veri kopyalama mümkün değildir. Bu yüzden diskin yeniden biçimlendirilmesi gerekmektedir. Seagate SSD çözümleriyle de kullanıcıya yüksek performans sunmaktadır. Marka, hızlı önbellekleme, maksimum kapasite, yüksek dayanıklılık ve en düşük maliyeti bir araya getirmek amacıyla tasarladığı HDD ve SSD içeren IronWolf ile NAS sistemlerini en üst seviye taşımayı hedeflemektedir. IronWolf 110 ve 510 SSD’ler NAS sistemlerine entegre edildiğinde IHM sayesinde genel sistem güvenilirliği sağlamaktadır. Bu hizmete ek olarak bu ürünler, Rescue Veri Kurtarma Hizmetleri planına dahildirler. Ürün içeriğinde, Seagate One Touch SSD, 20 santimetre USB 3.0 kablosu, Sync Plus ile birlikte indirilebilir toolkit yazılım, iki aylık fotoğraf düzenleme uygulaması aboneliği ve hızlı başlangıç kılavuzu bulunmaktadır. Tüm cihazlar için uygun olan bu ürün kesintisiz yedekleme sunmaktadır. Verileri bilgisayarınıza daha aktarmanızı sağlayan bu cihaz, taşınabilir olmasının yanı sıra veriler için yüksek kapasiteli bir yedekleme sunmaktadır. Kişiye özel taşınabilir bir çözüm olarak öne çıkan bir üründür.

Seaget ile Yüksek Düzey Memnuniyet

Dijital bir çağda yaşadığımız için bütün verilerimiz bilgisayarlara kaydedilmektedir. Ancak sistem kaybı sonrası yaşanılan veri kayıplarını geri döndürmek için kimi zaman büyük uğraşlar verilmektedir. Seagate veri kurtarma konusunda da oldukça hassasiyet gösteren bir markadır. Testlerden başarıyla geçen bu sistemler, kurtarma, önleme ve müdahale seçeneği sunmaktadır. Böylelikle NAS sistemlerine entegre edilen bu ürünler sürekli izleme ve kullanıcı uyarılarıyla sistemi daha güvenli hale getirmektedir. Küresel bir marka olan Seagate konusunda da alıcılar öncelikli olarak bölgesel yorumları incelemektedirler. Seagate Türkiye kullanıcıları da ürün konusundaki memnuniyetini dile getirmektedir. Seagate hard disk kutusu çıkarma işlemi de oldukça kolaydır. Kutusundan çıkarılan hard diski, değiştirmek istenilen hard diskle değiştirmek gerekmektedir. Sürücülerdeki her bir bölümü yüksek düzeyde kullanılması için format işlemi gerekmektedir. Format işlemi sonrası hard disk yeniden biçimlendirilerek kullanıma hazır hale gelmektedir. Seagate 3 TB çözümler de sunmaktadır. BarraCuda, IronWolf, Skyhawk, Expansion gibi diskleri mevcuttu. Her üründe birden fazla hacim seçeneği olan bu teknolojik veri depolama aygıtları kişisel güvenlik konusunda tam kapasite hedeflemektedir. Her biri kullanımı kolay dijital bir çözümeler olmasıyla öne çıkmaktadır. USB 3.0 teknolojisi sayesinde 1 dakikadan daha kısa bir sürede veri aktarımı sağlamaktadırlar. Bu sayede depolama alanlarının bilgisayarın performansını düşürmesi engellenirken zamandan da tasarruf hedeflenmektedir. Markanın bir diğer çözümü ise Thunderbolt 3 kablosudur. Bu kabloyla 4 TB depolama hacmiyle oyunlardan yüksek performans yakalanması hedeflenmektedir. Bu kablo, bağlantı noktalarını genişleterek hızı artırmaktadır. M.2 NVMe SSD yuvası ile de aydınlatma konusunda da özelleştirme sağlamaktadır. Aynı zamanda markanın veri katmanları için geliştirilen Lyve Drive çözümleri de bulunmaktadır. Veri katmanı ortamları için etkili, basit ve güvenli depolama çözümleri sunmaktadır. Veri depolama güvenliği konusunda ileri teknoloji mühendislik uygulamalarıyla öne çıkan markanın, depolama aygıtları oldukça çeşitlidir. Bu sebeple her yaştan her ihtiyaca yönelik çözümler sunmaktadır. Bireysel veya kurumsal kullanım için uygun olan bu veri depolama aygıtları kişisel verilerin yanı sıra şirket verilerini de korumaktadır. Veri kurtarma seçenekleri sayesinde bilgi kayıplarının önüne geçilmesi hedeflenmektedir.

Seagate ile Kişisel Verileriniz Güvende

Seagate Barracuda, Barracuda ve Barracuda Pro olmak üzere iki seçeneği mevcuttur. Barracuda’nın 5 TB, 4 TB, 3 TB, 1 TB ve 500 GB kapasite seçenekleri bulunmaktadır. Bu ürün bir masaüstü çözümdür. Barracuda Pro ise 14 TB, 12 TB, 10 TB, 8 TB, 6 TB, 4 TB ve 2 TB kapasite seçeneklerine sahiptir. İki ürün de bireysel ve ticari kullanımlar için uygundur. Seagate Ironwolf Nas sabit diskleri, Ironwolf ve Ironwolf Pro olmak üzere iki seçeneğe sahiptir. Ironwolf 16 TB, 14 TB, 12 TB, 10 TB, 8 TB, 6 TB, 4 TB, 3 TB, 2 TB ve 1 TB kapasite seçeneklerine mevcuttur. NAS sağlayıcıları ve modellerinde değişiklik olabilmektedir. 16 TB, 14 TB, 12 TB, 10 TB, 8 TB, 6 TB, 4 TB ve 2 TB hacim kapasitesine sahiptirler. Bireysel ve kurumsal kullanıma uygun olmalarıyla dikkat çekmektedirler. ImagePerfect yazılımıyla desteklenen Seagate Skyhawk güvenlik sabit diski olarak sunulan bir masaüstü çözümüdür. Skyhawk ve Skyhawk Al olmak üzere iki seçeneği mevcuttur. Skyhawk 3,5 inç forma sahip olmasının yanı sıra 8 TB, 6 TB, 4 TB, 3 TB ve 2 TB kapasite seçenekleri mevcuttur. Aynı zamanda bireysel ve ticari kullanım için uygun bir üründür. Skyhawk Al ise 3,5 inç form faktörüne sahip olup, 16 TB, 14 TB, 12 TB, 10 TB, 8 TB ve 6 TB kapasite seçenekleri mevcuttur. Ürün, bireysel ve ticari kullanım için uygundur. Skyhawk ile disk durumu yönetilebilmektedir. Geliştirilen özel bir yazılımla önleme, müdahale etme ve kurtarma mümkün olmaktadır. Bu yazılım Skyhawk ve Skyhawk Al sabit disklerinin yazılımında bulunmaktadır. Seagate Expansion ise markanın bir başka veri depolama çözümüdür. Bir masaüstü çözümü olarak kullanıcının ilgisine sunulmaktadır. Kullanımı kolay bir depolama çözümü olan bu ürün Expansion ve Expansion + 4TB olmak üzere iki seçeneği mevcuttur. Expansion 2 TB, 3 TB, 4 TB, 5 TB, 6 TB, 8 TB ve 10 TB olmak üzere 7 farklı veri depolama kapasitesine sahiptir. Expansion + 4TB ise 4 TB bir kapasiteye sahiptir. Kullanımı kolay bir ek depolama çözümü olarak kullanıcılara sunulmuştur. USB 3.0 bağlantısı ile de hızlı veri aktarımı gerçekleştirilebilmektedir. İki ürün de bireysel ve ticari kullanıma uygundur.

Seagate Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Seagate Firecuda ise markanın bir başka veri depolama çözümü olarak öne çıkmaktadır. Bu ürünün Firecuda 510 ve Firecuda 520 olmak üzere iki seçeneği mevcuttur. Firecuda 510 M.2 2280 çift taraflı form faktörüne sahip olmakla birlikte arabirimi PCle Gen4 x4, NVMe 1,3 olarak belirlenmiştir. 2 TB, 1 TB ve 500 GB olmak üzere 3 çeşit veri depolama kapasitesi bulunmaktadır. Firecuda 520 ise 2 TB, 1 TB ve 500 GB olmak üzere 3 çeşit veri depolama kapasitesine sahip olmasının yanı sıra PCle Gen4 x4, NVMe 1.3 arabirime sahiptir. Ürün aynı zamanda M.2 2280 çift taraflı form faktörüne sahip olmasıyla dikkat çekmektedir. Ürün bir masaüstü çözümüdür. Firecuda SSD çözümleri, çevrimiçi oyunlarda profesyonel seviyedeki oyuncuların ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir üründür. Bu ürün, istikrarlı hız ve yüksek oyun depolama hızları sunmaktadır. Seviye ya da haritaların yüklenme sürelerini kısaltmaktadır. Aynı zamanda dünya çapında oynanan oyunlarda da takılmaları daha düşük seviyelere indirmektedir. Firecuda 510 ve Firecuda 520 katı hal diskleri daha fazla önbellek, çekirdek teknoloji sağlamak hedefiyle geliştirilmiştir. Seagate Exos markanın bir başka masaüstü çözümü olarak karşımıza çıkmaktadır. Exos X ve Exos E olarak iki seçeneği mevcuttur. Exos X ürününün tek bir 42U rafında 12.8 PB’ye varan verilerle depolama alanlarındaki kapasite ihtiyaçlarını karşılaması hedeflenerek tasarlanmıştır. Bu ürün hızlı veri aktarımı sağlamaktadır. Exos E seçeneği ise ver merkezlerine yönelik ekonomik kaplama alanı hedeflenen bu ürün depolama katmanlanmasını geliştirerek depolama verimliliğini artırmaya yönelik tasarlanmıştır. Exos X16 diski maksimum depolama kapasitesi ve raf alanında en yüksek verimlilik hedeflenerek tasarlanmıştır. Seagate Secure ile korunan ve 16 TB kapasiteye sahip olan bu ürün yüksek depolama alanı yoğunluğu hedeflemektedir. Ürünün güçlü entegrasyon özelliği bulunmaktadır. Exos birçok farklı dağıtımı desteklemesinin yanı sıra modüler değiştirilebilir bileşenlerin de güncellemeleri kolay ve hızlı olmaktadır. Bu ürün depolama modülleri ve sunucusu arasındaki temas noktalarını azaltırken, hizmet seviyesi anlaşması (SLA) gereksinimlerini ve veri kullanılabilirliği için yanıt sürelerini kısaltmaktadır. Ürün aynı zamanda işleme dayalı ve yüksek kapasiteli ortamlar için de uygundur.80 Plus Platinium sertifikalı uyarlamalı soğutma teknolojisi sayesinde de güç tüketimini azaltmaktadır. Siz de markanın diğer tüm tasarımlarına sayfamız üzerinden ulaşabilir, ihtiyacınız olan tüm ürünlere anında sahip olabilirsiniz.