İlgili Kategoriler
Marka
Ağırlık
Yaş
Boyut
Aroma
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Royal Canin Köpek Maması

" araması için 1644 sonuç listeleniyor

Besleyici İçerikleri ile Royal Canin Köpek Maması Çeşitleri

50 yılı aşkın süredir evcil hayvanlar için mama üretimi yapan marka, önceliğini kalite ve sağlıklı beslenme üzerine inşa eder. Evcil hayvanların yaşam standartlarını daha üst seviyelere taşımak için yola çıkan firma, özel geliştirdiği formüllerle her ırka özel üretimler yapar. Kolay sindirilebilen ve günlük enerji ihtiyacını karşılayan mamaların içerikleri satın alımlar esnasında hayvan severlerin en çok dikkat ettiği noktalar arasında yer alır. Üretilen her mama yapısal olarak evcil dostlarınızın kemik ve kas gelişimlerine uygun olarak hazırlanır. Küçük ve büyük ırk için geliştirilen spesifik çeşitler, şekil ve tadıyla onun tüm ihtiyaçlarına göre üretilir. Ev ve sokakta baktığınız dostlarınızın sağlıklı sindirim sistemi için siz de markanın ürünleri arasından seçim yapabilirsiniz. Güçlü ve sağlıklı bir bağışıklık kazanması için gereken tüm vitamin, aminoasit ve proteinler markanın ürünlerinde bir araya getirilir. Firma, Güney Fransa'dan tüm dünyaya kaliteli ve sağlıklı mama üretimi yaparak evcil dostlarınızın gelişim sürecine destek olmayı başarır. Dünyanın en kaliteli mamaları arasında yer alan firma, üretimlerini büyük bir hassasiyetle gerçekleştirir. Royal Canin köpek maması, yavru ve yetişkin tüm ırklar için farklı özelliklere göre üretilir. Petinizin gelişimini destekleyerek sağlıklı büyümesini sağlayan çeşitler, soya ve hayvansal içeriklere sahiptir. Pirinç ve mısır gibi tahıllarla desteklenen et türevleri, mamaların her köpeğin yaşına ve gelişiminine uygun olmasında belirleyici görev üstlenir. Royal Canin kuru mama dostunuzun ihtiyaç duyduğu protein bakımından zengin içeriklere sahip içeriğiyle, günlük gereksinimlerini karşılayacak düzeydedir. Günlük beslenmesine ek olarak vereceğiniz Royal Canin yaş mama konserve ve paket seçimleriyle evcil dostunuzu mutlu etmenizi sağlar. Farklı ırklar için özel üretilen çeşitler sindirim sistemini ve bağırsak florasını dengeler. EPA ve DHA ile zenginleşen besinler sağlıklı deri oluşumuna da katkıda bulunur. Yetişkin ve yavrular için uygun besin öğelerini bir araya getiren Royal Canin köpek ödül maması, evcil dostunuzun eğitimi sırasında size destek olur. Yüksek orandaki enerji içeriği hareketli dostlarınızın ihtiyacı olan protein ve minerallerle birlikte hastalıklara karşı bağışıklığını artırır. Siz de evcil dostunuzun ırkına, kilosuna, gelişim evresine ve yaşına göre üretilen tüm çeşitleri Trendyol ayrıcalığıyla detaylı olarak inceleyebilir, uygun olanları satın alabilirsiniz.

Her Damak Zevkine Özel Royal Canin Köpek Maması Seçenekleri

Her Damak Zevkine Özel Royal Canin Köpek Maması Seçenekleri

Marka, yavru dönemden yaşlılık evresine kadar uzayan aralıkta gereksinim duyulan tüm mineral ve koruyucu gıdalarla dostunuzun sağlıklı olmasını sağlar. Petinizin yaşına ve ırkına göre paket seçenekleri farklılık gösterir. Royal Canin kuzu etli köpek maması, zengin protein oranıyla tüy ve kas gelişimini desteklemek için idealdir. İçerisindeki besin miktarı ile dostunuzun gelişimini destekleyen kuzu etli karışımlar, dengeli beslenmesine katkı sağlar. Kuzu eti yüksek orandaki besleyiciliği sayesinde düzenli gelişimini destekler. Evinizde beslediğiniz can dostunuz için satın aldığınız Royal Canin somonlu köpek maması, balık sevenler için idealdir. Dostunuzun daha sağlıklı ve dengeli beslenmesi için gereken vitaminleri sunan gıdalar, boy kilo dengesinin korunmasına yardımcı olur. Kalp kaslarının korunması için gereken hayvansal takviyeler, ileri yaşlarda ortaya çıkabilecek sorunları önlemede oldukça başarılıdır. Dişlerde tartar oluşumunu önleyen bağlayıcılarla desteklenen Royal Canin balıklı kedi maması, deri ve kas sağlığını korumaya yardımcı olur. Her hayvanın diş ve kemik yapısına göre özel olarak üretilen tanecikleri, sindirim açısından kolay tüketilmesini sağlar. Böylece dostunuz beslenme saatlerinde daha istekli hale gelir. Kalp ve böbrek sağlığının korunması için balığın içerisindeki doğal yağlardan faydalanır. İskelet ve kas sisteminin gelişiminin tamamlanmasını sağlayarak yaşlanma belirtilerini azaltır. Dışkılama oranını dengeleyen gıdalar kötü koku ve ishal gibi oluşumları engeller. Markanın tamamen kaliteli besinleri tüylerinin parlak ve gür olmasını sağlar. Dökülme ve cansız görünümü azaltarak sağlıklı tüy gelişimini destekler. İçinde kurutulmuş kümes hayvanları, hayvansal yağlar, mineraller ve yeterli miktarda mısır ve soya gibi besin öğeleri bulunan Royal Canin tavuklu köpek maması, diş ve cilt sağlığını korumaya yönelik olarak geliştirilir. Kullanıma göre farklı ambalaj seçenekleri sunan gıdalar, sindirim sisteminin rahatlamasını sağlar. Dostunuzun gelişim sürecine ve kısırlık ve hamilelik gibi özel durumlarına göre alacağınız tüm gıdalar onların daha sağlıklı ve mutlu olması için üretilir. Kaliteli ve zengin içerikleri günlük enerjilerini destekleyecek şekilde takviye edilir. Hamile ve emziren anneler için yavruların dengeli beslenmesini sağlayan besinler açısından farklı öğeler ilave edilir. Pirinç, mısır ve buğday gibi glisemik indeksi fazla olan gıdaların olmadığı Royal Canin tahılsız köpek maması, diyabet ve obezite gibi risklere karşı dostlarınızı koruma altına alır.

Yüksek et oranına karşılık karbonhidrat değerleri düşük tutulan gıdalar, kimyasal ve koruyuculardan arındırılır. Doğal oldukları için sindirim ve dışkılama sisteminin düzenli çalışmasını sağlar. Evcil hayvanlarda fazla tahıl kilo ve yağ olarak birikir. Bu durum yaş aldıkça ciddi sağlık sorunlarını da beraberinde getirir. Markanın bu durumlar için özel tekniklerle ürettiği yaş ve kuru içerikleri, evcil dostunuzun sağlıklı gelişimini desteklemeyi amaçlar. Markanın her ırk ve yaş için özel formüllerle hazırlanan ürünlerini Trendyol'dan detaylı olarak inceleyerek satın alabilirsiniz. Evinizde beslediğiniz can dostununuzun tüm ihtiyaçlarını karşılamak için özenle hazırlanan markanın ürünlerini satın alırken önceliğiniz içerikleri olmalıdır. Tamamen doğal ve temiz malzemeleri kullanan marka, her yaştaki hayvanların sağlıklı ve uzun ömür geçirmesini amaç edinir. Royal Canin yavru köpek maması, ileride yetişkin olacak şekilde beslenmeye uygun içeriklere sahiptir. Gelişim döneminde oluşan özel ihtiyaçlarıyla donatılan gıdalar, dış ortamlara karşı hassas olan bünyelerinin dayanıklı olmasını sağlar. Doğru protein ve vitamin takviyelerinin yer aldığı besinler, onları daha güçlü birer yetişkin haline dönüştürür. İleride sağlıklı ve dayanıklı olmaları için yavru döneminde temiz gıdalarla beslenmesi önemli bir detaydır. Royal Canin küçük ırk köpek maması, özelliklere göre üretilen bir çeşittir. Küçük ırkların çene ve diş yapısına uygun taneler şeklinde üretilen besinler, günlük vitamin, mineral dengesini tam anlamıyla almalarını sağlar. Farklı ırkların ihtiyacına uygun olarak geliştirilen formüller, yaşına ve büyüme evresine göre belirlenir. Kilo aralıkları baz alınarak yapılan seçimlerle onların daha sağlıklı ve güçlü olmaları sağlanır. Küçük ırklar daha hassas bir yapıda oldukları için beslenme düzenleri ayrı özen gerektirir. Siz de hem evinizde hem de sokakta baktığınız canlılar için besin takviyesi yaparken Royal Canin köpek maması yorum ve tavsiyelerine yararlanabilirsiniz. Marka kaliteli ve temiz besinleri son derece ileri teknolojilerle işleyerek kullanıma hazır hale getirir. Her yaş ve ırk için ayrı olarak geliştirilen formüller, özel bakım gerektiren durumlara göre de tercih edilir. Yapılan yorumlarda, markanın kaliteli içerikleriyle beslenen hayvanların daha sağlıklı bir gelişim sergiledikleri belirtilir. Yavruluktan yetişkinliğe geçiş aşamasında olan evciller için uygun olan Royal Canin Junior köpek maması, tavuklu ve kuzu etli seçeneklere sahiptir. Dostunuzun ihtiyacını ve sevdiği besinleri içeren ürünleri satın alarak onun gelişimini daha da güçlendirebilirsiniz. Küçük ve büyük ırk tüm Juniorlara özel hazırlanan besinleri evcil dostlarınız daha iştahlı olarak tüketirler. Taze ve temiz olarak üretilen markanın tüm çeşitlerini bir arada sunan Trendyol 'dan, petiniz için uygun seçenekleri satın alabilirsiniz.

Hassas Mideli Köpeklere Özel Hipoalerjenik Seçimler

Hassas Mideli Köpeklere Özel Hipoalerjenik Seçimler

Sindirim sisteminin hassas olduğu durumlarda özel üretilen çeşitleri tercih etmek gerekir. Marka her yaş ve ırkın ihtiyacına özel seçenekleri geniş bir aralıkta üretim gerçekleştirir. Ailenin bir ferdi olan partili dostlarınızın sizinle daha uzun süre yaşaması için kaliteli ürün yelpazesi olan markayı tercih edebilirsiniz. Royal Canin hipoalerjenik köpek maması, gıda intoleransına göre besin ilavesi ve eklemesi yapılarak üretilir. Yağ asitlerinin mide içinde daha aktif olarak dağılımını sağlayan çeşitler, cilt sağlığını da korumayı amaçlar. Dostlarınız bağırsak sorunlarını minimize etmek üzere üretilen besinlerle daha sağlıklı ve güçlü bağışıklık sistemi kazanır. Kas ve iskelet sisteminin gelişimini desteklemek için takviye edilen ürünler petinizin yaşına de sorunlu olduğu gıdalara göre tercih edilir. Sindirim sorunları yaşayan canlılar için üretilen Royal Canin Gastro Intestinal köpek maması, iştah azalmasının önüne geçmeye yardımcı olur. İçine ilave edilen gıdalarla daha lezzetli hale gelen ürünler, yüksek orandaki enerji takviyesi sayesinde öğünleri dengeler. Bağırsak sistemini harekete geçirmek için prebiyotiklerle bir arada kullanılan besinlerin sindirimi ve emilimi hızlanır. Yapay ürünlerin zararlı etkilerinin yer almadığı Royal Canin alerjik, diyet köpek maması gluten buğday, soya, süt ve kabuklu deniz hayvanları gibi alerjen gıdalar barındırmaz. Hem cilt hem de bağırsak sağlığı için üretilen özel besinler, onları daha güçlü hale getirmeyi başarır. Kilo sorunu olan hayvanları daha dengeli beslenmeye sevk eden ürünlerle, yağ oranı azaltılarak kas kütlesinin artması sağlanır. 10 kiloya kadar yavrular ve 2 aylık küçük ırklar için uygun olan Royal Canin starter köpek maması, küçük tanecikli yapısıyla kolay sindirim imkanı yaratır. Yüksek enerji verme özelliği, bağışıklığın güçlenmesine olumlu etkiler yapar. Sütten kesilme döneminde artan protein desteğini sağlayan çeşitlere ve markanın diğer ürünlerine Trendyol üzerinden sahip olabilirsiniz.

Evde yaşayan hayvanların daha sağlıklı gelişim göstermeleri için belli bir dönemde daha özenli beslenmeleri gerekir. Hem onların sağlığı hem de sizin konforunuz için beslenme düzenlerinde değişikliğe gidilir. Her ırk kendi içimde özel besin takviyelerine ihtiyaç duyar. Royal Canin büyük ırk yavru köpek maması, E vitamini yönünden zengin antioksidanlara sahiptir. Dış dünyaya ve gıdalara alışmaya çalışan yavruların sindirim sistemini düzenleyen probiyotiklerle ve proteinlerle desteklenir. Yüksek kapasitedeki sindirilme süresi, yavruların artan enerjilerinde onlara daha uzun süre yetecek besin takviyesi oluşturur. Yüksek protein ve düşük yağ oranlarıyla dikkat çeken Royal Canin labrador köpek maması, ham lif ve kül yönünden zengindir. Yavru ve yetişkin labradorların gelişim evreleri göz önüne alınarak üretilen gıdalarda tane ve boyutlar özel olarak belirlenir. Fazla tüketimi dengeleyecek şekilde tüketilen besinler günlük ihtiyaçları karşılayacak protein ve yağ kombinasyonuna uygundur. Royal Canin yetişkin köpek maması, doğal aromalarla formüle edilerek kas ve eklem yapısına destek olabilecek tarzda üretilir. Farklı yağlarla daha besleyici hale gelen gıdalar, evcil dostlarınızın ihtiyacı olan tüm yapıcı ve onarıcı proteinleri barındırır. Royal Canin veteriner maması, uzman hekimlerin görüşünde evcil hayvanlar için ideal içeriklere sahiptir. Muayene sonrasında veterinerinizin tavsiyeleri doğrultusunda sindirim, bağışıklık, tüy gelişimi ve yaş grubuna uygun seçimler yapabilirsiniz. Marka, tüm veterinerler tarafından tavsiye edilen temiz içerikleriyle, hayvan sağlığını korumaya yönelik formüllerle sahiptir. Özel bakım gerektiren canlılar için farklı alternatifler sunan marka, kaliteli ve özenli üretimleriyle öne çıkar. Siz de petinizin ihtiyacına uygun özelliklerde üretilen besinleri dilediğiniz ambalaj seçimiyle Trendyol'dan satın alabilirsiniz.

Royal Canin Köpek Mamasının Fiyatları

Royal Canin Köpek Mamasının Fiyatları

50 yılı aşan zamandır evde yaşayan canlar için uygun gıdalar üreten marka, her ırk ve yaş grubuna hitap eder. Ambalaj, içerik ve özel ırklar için üretime göre değişkenlik gösteren Royal Canin köpek maması fiyatları, kişisel bütçelere uygun seçilir. Yavru ve büyük hayvanlar için farklı malzemelerin tercih edildiği besinler hem kuru hem de yaş olarak mevcuttur. Ödül olarak verilen stick ve yaş seçimler eğitim sürecinde sıklıkla kullanılır. Mide ve sindirim sistemi hassas olanlar için üretilen Royal Canin seçici köpek maması, özel bakım gereksinimi olan canlıların aşırı kilo problemlerinde tercih edilir. Dış yüzeyi kıtır, iç kısmı ise yumuşak olarak üretilen çeşitler zor beğenen titiz dostlara uygundur. Yumuşak yapısı dişlerde tartar oluşumunu önler. Özel formülü idrardaki Ph seviyesini dengeleyerek böbreklerin korunmasına yardımcı olur. Özellikle derisinde aşırı kaşınma sorunu olan canlılar için üretilen Royal Canin hassas deri köpek maması, tahriş edici etkenlere karşı üstün koruma sağlar. Omega 3 ve 6 yağ asitleriyle desteklenen gıdalar, lezzetiyle de cazip hale gelir. Tüm ırk ve yaştaki hayvanlara uygun olan ürünler, onların daha konforlu yaşam sürdürmelerini sağlar. 1 ile 10 kilo arasındaki petler için üretilen Royal Canin Puppy, Cardiac köpek maması, büyüme serüvenlerine eşlik eder. Kalp ve böbrek fonksiyonlarını düzenlenmesi için ideal olan cardiac, düşük fosfor desteğine sahiptir. Kalbin kasılma fonksiyonu için tarim ve l-karnitin takviyesi oluşturur. Serbest radikaller nötr hale getirerek kalbe binen yükü azaltan gıdalar, markanın özel seçimleri arasında yer alır. Yetişkin dostlarınız için gereken tüm özelliklerle donatılan markanın ürünlerini Trendyol'dan ihtiyacınıza göre inceleyebilirsiniz. Farklı ırk ve yaş için değişen içeriklere sahip ürünler, evcil dostunuzun gereksinimlerine göre belirlenir.

Gerek hassas gerekse yetişkin canlılar için özel çeşitlerin yer aldığı besinleri tercih edebilirsiniz. Her biri birbirinden kaliteli ve özenli olarak üretilen Royal Canin köpek maması çeşitleri, küçük ve büyük ırkların ihtiyaçlarına göre değişen protein ve mineral desteğine sahiptir. Evinizde sizinle beraber yaşayan canlıların yaşına, ırkına gelişimine ve özel hassasiyet durumuna göre seçimler yapabilirsiniz. Fazla sayıda canlı için daha ekonomik seçimler sunan Royal Canin 2, 3, 4, 20 kg köpek maması tercihlerde bulunabilirsiniz. Evcil hayvanınızın sevdiği besin türünü isteğe göre değişen ambalajlarda satın alarak taze tüketim imkanı yaratabilirsiniz. Yavruluk döneminden yaşlılık evresine kadar uzayan geniş bir aralıkta üretilen destekler, doğal içeriklerin sağlıklı seçimleriyle öne çıkar. Diyabet ve obezite sorunu olan hayvanlar için farklı malzemelerin kullanıldığı seçimler yapabilirsiniz. Yeni doğan bebekler için anne sütüne ek olarak Royal Canin kitten 10 kg seçenekleri mevcuttur. Yavruların bağışıklık sistemlerini dengeleyici olan bu ürünler, zengin protein desteği sayesinde tüm ihtiyaçlarını karşılar. İçerisinde bulunan güçlü antioksidanlar, hareketli yaşam tarzlarına uygundur. Dışkı kalitesi üzerinde olumlu etkiler yaratan probiyotikler bakımından zengindir. Her ırk yetişkin için ideal besin değerlerine sahip Royal Canin köpek maması 15 kg seçimleriniz hem ekonomik hem de sağlıklı alternatifler arasında yer alır. 15 kiloluk büyük ambalajı, size uzun süre yetecek kapasitededir. Markanın her çeşidi sindirim sistemini düzenleyerek dışkılarının kokusuz ve kuru olmasını sağlar. Doğru protein ve yağ oranlarıyla harmanlanan gıdalar, gün içerisinde ihtiyacı olan enerjinin karşılanmasında tek başına yeterlidir. Performansı ve hayvanların gelişimine sağladığı avantajlarıyla dikkat çeken markanın tüm çeşitlerine, Trendyol farkıyla ulaşabilir dostunuzun sevdiği çeşidi sipariş edebilirsiniz.