İlgili Kategoriler
Fiyat
Ağırlık
Aroma
Boyut
Özellik
Fiyat Geçmişi
Yaş
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Pro Choice Köpek Maması

" araması için 75 sonuç listeleniyor

Lezzetli ve Sağlıklı Pro Choice Köpek Maması Çeşitleri Trendyol’da!

Evinizde beslediğiniz sevimli köpekleriniz en sadık dostlarınızdan biridir. Sahibini her şeyden daha çok önemseyen ve her daim onu koruma içgüdüsüne sahip köpek dostlarınızın mama seçimini en iyi şekilde yapmalısınız. Pro Choice markası evcil hayvanlarınızın en iyi besinleri alabilmesi için gıdalar üretmektedir. Güvenle tercih edebileceğiniz Pro Choice ürün çeşitleri gerekli değerleri içermektedir. Tüm hayvanlar gün içinde kaybettiği enerjiyi, gelişimini tamamlamak için gerekli değerleri besinlerden almaktadır. Bu nedenle beslenme düzeninde kullanılan ürünler oldukça önemlidir. Pro Choice köpek maması çeşitleri yüksek protein değeri ile güvenle tercih edilebilir. Bunun yanı sıra içeriğinde bulunan vitamin ve mineraller yardımı ile vücudunun ihtiyaç duyduğu takviyeleri alabilmektedir. Pro Choice markasına ait ürünler, dünya standartlarına uygun pek çok testten ve kontrolden geçtikten sonra sunulmaktadır.

Zengin İçeriğiyle Pro Choice Köpek Maması Detayları

Zengin İçeriğiyle Pro Choice Köpek Maması Detayları

Evcil hayvanlar için üretilen ürünler, yaş ve kuru gıda olmak üzere iki farklı formda olmaktadır. Bu besinlerin dışında bir de ödül seçenekleri bulunmaktadır. Ödül seçenekleri evcil hayvanlarınızın bir davranışını ödüllendirmek için tercih edilmektedir. Bu ödül seçeneğini aldığında yaptığı davranışın doğru olduğunu anlayacaktır. Eğitimlerde de sık sık ödül seçeneklerinden yardım alınmaktadır. Minik dostunuzun tükettiği ürün, yaşam kalitesini ve gelişimini çok büyük ölçüde etkileyecektir. Piyasadaki her gıda evcil dostunuzun bünyesine ve ihtiyaçlarına uygun olmayabilir. Eğer tükettiği besinden gereken vitaminleri ve değerleri alamaz ise uzun vadede vitamin eksikliği ya da gelişiminde problemler görülebilir. Bu gibi sorunların ortaya çıkmaması adına minik dostunuz için en iyi gıdayı seçmelisiniz. Pro Choice ürünler evcil dostlarınız için özenle hazırlanmaktadır. Farklı ırk ve yaşlara uygun gıda çeşitleri ile hepsinin ihtiyaçlarını ayrı ayrı düşünüp, gıdalarını üretmektedir. Yavruluk döneminden yetişkinlik dönemi de dahil tüketebileceği gıdalar, yüksek besin değerlerine sahiptir. Besin değerleri yanı sıra evcil hayvanınızın ürününü severek tüketmesi için tadı da oldukça önemli bir kriterdir. Köpeğiniz, ürünün tadını sevmediğinde yemeyi reddedebilir. Farklı çeşitlerinden köpeğinizin en sevdiği seçeneği bulabilirsiniz. Bu sayede yediğini severek yiyecek ve gelişimini en iyi şekilde sürdürecektir. Pro Choice köpek maması kullananlar hem taze ve kaliteli besinlerden üretilmesi hem de sevilerek tüketilmesinden dolayı ürünlerden oldukça memnun kalmışlardır.

Faydalı Pro Choice Köpek Maması Seçenekleri

Faydalı Pro Choice Köpek Maması Seçenekleri

Evcil hayvanınız için tercih ettiğiniz ürün, bir öğünde alması gereken tüm değerleri almasını sağlar. Bir üründe olmasını gereken en önemli kriterlerden biri evcil hayvanınızın ek gıdalara ihtiyaç duymadan besin değerlerini karşılayabilmesidir. Ürünün kalitesi köpeğinizin diş sağlığına da büyük bir etkisi olmaktadır. Bu ürünler, kuzulu, sığır etli ya da balıklı olabilir. Bazı hayvanlar her seçeneği yemeyebilir. Bu et çeşitlerinden birini daha istekli yiyebilir. En sevdiği tadı farklı çeşitleri deneyerek bulabilirsiniz. Bu sayede istekle yiyecektir. Evcil hayvan ürünlerinde yaş ve kuru gıda seçenekleri bulunmaktadır. Yaş seçeneklerin hergün ve her öğün verilmesi tavsiye edilmez. Bu gıdalar, genelde konserve şeklinde bulunur ve jel bir kıvama sahiptir. Kuru olanlar çoğunlukla günlük tüketime uygundur. Bunun yanı sıra bazı öğünler yaş ve kuru seçeneği belirli ölçülerde karıştırarak da verebilirsiniz. Dönem dönem ıslak seçeneği vermek kabızlık gibi sorunların önüne geçer. Pro Choice yavru köpek maması geliştirilmiş formülü ile yavru dostunuzun gelişimini destekler. İçeriği evcil dostunuzun kaş gelişimine en uygun şekilde hazırlanmıştır. Bu ürünler, 15 kg boyutu ile uzun bir süre boyunca idare edecektir. Yavru köpekler, çok hızlı büyümektedir. Bu dönemde kemik gelişimlerini en iyi şekilde tamamlamaları gerekir. Yavrular, 5 – 6. haftadan sonra gıdaya geçmeye başlar. Sütten kesildikten sonra yavru olanların bağışıklığı düşebilir. Bu dönemde ürün ile bu açığı en iyi şekilde kapatabilir. İçeriğinde bulunan glukozamin ve kondrotin evcil dostunuzun eklem ve kıkırdak gelişimini büyük ölçüde destekler. Ayrıca içeriğinde bulunan pirinç, bezelye, somon yağı, brokoli ve ıspanak gibi gıdalar ile protein ve vitamin gereksinimlerini karşılar. Pro Choice puppy seçeneği, tadıyla dostunuzun damak zevkine uyacaktır. Köpekler yaklaşık 10 - 12 aylık olduğu zaman yavruluk dönemi bitip yetişkinlik dönemine geçmektedir. Bu durum, gelişim durumuna ya da ırkına göre uzayıp kısalsa da ortalama 10-12 aydan sonra yavruluk dönemi bitmektedir. Köpeğiniz büyük ırk ise bu evre 15 aya kadar uzayabilir. Bu evreden sonra yetişkin gıdasına geçme vaktiniz gelmiştir. Hayvanınızın gelişimi ve besin değişme vaktinin gelip gelmediğini veterinerinize danışıp en doğru bilgiyi alabilirsiniz. Yavru ve yetişkin olanların besin ihtiyaçları da değiştiğinden yetişkin bir köpeğin besin ihtiyacını yavru gıdadı ile devam ettirmemek gerekir. Pro Choice yetişkin köpek maması çeşitlerinde sığır etli, kuzulu balık ve pirinçli gibi seçenekler bulunmaktadır. Evcil hayvanınızın sevdiği lezzeti bulmak ya da başka bir seçeneğe geçeceğiniz zamanlarda daha ufak miktarlarda satılan yiyeceklerden alabilirsiniz. Bu sayede balık, somon ya da tavuk gibi gıda çeşitlerinden hangisini sevdiğine ya da sevmediğine karar verebilirsiniz. Pro Choice köpek maması online alışveriş fırsatı sayesinde kısa süre içerisinde istediğiniz seçeneğe sahip olabilirsiniz.

Her Cinse Hitap Eden Pro Choice Köpek Maması Özellikleri

Her Cinse Hitap Eden Pro Choice Köpek Maması Özellikleri

Evcil hayvanlarınıza ürün tercihi yaparken, evcil dostunuzun yaşına, cinsine, ırkına uygun bir seçim yapmalısınız. Farklı ırkların ihtiyaç duyduğu gıdalar da farklı olabilir. Büyük ırk bir dosta sahipseniz vücut yapısı itibariyle daha yüksek besin değerli bir gıda kullanması gerekecektir. Ayrıca günlük öğünlerde tüketeceği gıda miktarında da değişiklik olacaktır. Bunun yanı sıra Pro Choice köpek maması küçük ırk hayvanların ihtiyaç duyacağı değerler, diğer ırklara göre daha az olabilir. Alması gereken besin miktarı da buna göre belirlenecektir. Bu nedenle gıda seçiminde hayvanınızın ırkını göz önünde bulundurmayı unutmamalısınız. Köpek besinlerinin kalitesi hayvan dostunuzun bağışıklığı ve sindirim sistemini korumaya yardımcı olur. Ayrıca hayvanınızın tüylerinin sağlıklı ve parlak olmasında da ürünün etkisi oldukça büyüktür. Pro Choice balıklı köpek maması, özellikle hassas deriye sahip hayvanlar için oldukça ideal bir tercih olacaktır. Omega 3 ve Omega 6 içermektedir. Deri ve tüy döküntülerinin önüne geçmeye yardımcı olur. Pro Choice tahılsız köpek maması çeşitleri yüksek oranda protein içermektedir. Bu evcil hayvanlar, etobur bir canlı türü olduğundan protein ağırlıklı bu gıdaları daha çok sevmektedirler. Ayrıca karbonhidrat oranı oldukça düşük olduğundan, köpeğinizin kontrolsüz bir şekilde kilo alımı yaşamasının önüne geçilir. Bunun yanı sıra bazı hayvanlarda tahıl türü besinlere alerjik reaksiyon görülebilir. Bu gibi durumlarda da tahılsız gıda kullanılabilir. Yavru ve yetişkin dönemdeki hayvanların ihtiyaç duyduğu besinler, vitamin ve kalori miktarı da farklı olacağından bu evrelerde uygun besin tercihi son derece önemlidir. Pro Choice köpek maması 3 kg, 12 kg, 15 kg, 18 kg gibi farklı miktarlarda müşteriye sunulmaktadır. Eğer 1’den fazla köpeğiniz varsa 18 kg gibi miktarlarda ürün alabilirsiniz. Pro Choice köpek maması fiyatları, ürünün miktarına ve içeriğine göre değişkenlik göstermektedir. Hayvanınızın tüketim miktarına göre hangi miktarda ürün tercih edeceğinize karar verebilirsiniz. Köpeğinizin kuru gıdasını gün içinde kabına bırakabilirsiniz. Bu ürünlerde bozulma ya da küflenme gibi durumlar görülmez. Evcil hayvanınız, gün içinde acıktığı zaman gidip yiyebilir. Daha kontrollü bir beslenme düzeni izliyorsanız evcil hayvanınızın beslenme saatlerinde kabına yeteri miktarda dökebilirsiniz. Ancak eğer gün içinde evde bulunmuyorsanız besin kabına gerekli miktarı doldurarak bırakabilirsiniz. Gıdaların yavru ya da yetişkin gibi kategorilere ayrılmasında besin değerleri etkilidir. Bunun yanı sıra yavru hayvanların ağızları ve dişleri yetişkinler kadar gelişmediği için besin tanelerinin boyutu daha küçük olmaktadır. Bu sayede yavru dostunuz besinini daha kolay çiğneyebilir, yutabilir ve sindirebilir. Siz de Trendyol’u takip ederek Pro Choice köpek maması indirim ve kampanyalarından haberdar olabilirsiniz.

Avantajlı Pro Choice Köpek Maması Fiyatları

Avantajlı Pro Choice Köpek Maması Fiyatları

Pro Choice küçük ırk köpek maması çeşitleri de aynı şekilde daha küçük boyutlarda üretilmektedir. Köpeklerin günlük öğünlerinde ne miktarda besin tüketmesi gerektiği genellikle hayvanınızın kilosuna göre değişkenlik göstermektedir. Veterinerinizin de önerileri dahilinde bu miktarları belirleyebilirsiniz. Kullandığınız ürünün kalori değeri oldukça önemlidir. Evcil hayvanınızın gün içinde gerek duyduğundan fazla kalori alması kilo artışı gibi durumlara neden olabilir. Pro Choice proderma köpek maması, ideal besin değerleri sayesinde bu tarz durumların önüne geçmeye yardımcı olur. Ayrıca verdiğiniz gıdanın yönergelerinde de kilo ve besin gramajı önerilerini dikkate alabilirsiniz. Pro Choice Naturals kuzulu patatesli tahılsız 12 kg besin, içeriğinin yüzde 23’ü protein içermektedir. Bu, hayvanınızın gelişimi için yeterli bir miktardır. Taze kuzu eti, kurutulmuş patates, yaban mersini ve kuzu proteini gibi bileşenlerden oluşmaktadır. Bu gıdanın en büyük avantajlarından biri tahıl içermemesi ve sindirilebilirliğinin yüksek olmasıdır. İçeriğinde kalsiyum, fosfor ve sodyum gibi mineraller bulunmaktadır. Evcil hayvanınızın bağışıklığını yüksek tutmak ve sindirim sistemini korumak adına yüksek kalite ham maddeler kullanılarak üretilmektedir. Pro Choice kuzu etli köpek maması, 12 aydan büyük tüm ırkların tüketimine uygun bir gıdadır. Dengeli içeriği ile sindirimi kolaylaştırır. Ayrıca gıda enerjisi gibi durumların yaşanmasının da önüne geçmektedir. Prochoice yaşlı köpek maması çeşitleri, yetişkinlik dönemini tamamlamış olanlarda kullanılabilir. Yaşlı köpeklerin hareketi diğer yaşlara göre daha azdır. Gün içerisinde enerji harcama miktarı düşmektedir. Yaşlılar için üretilen besinler, bu enerji miktarını karşılamak üzere geliştirilmektedir. İçeriğindeki pirinç ve kuzu ile protein ihtiyacı da karşılanmaktadır. Eski gücünü kaybeden kas ve eklemlerin sağlığını korumaya yardımcı olur. Yaşlılık döneminde hayvanlar bazı hastalıklar yaşayabilirler. Bu dönemde hayvanınızın ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri karşılayarak bağışıklık sistemini korumayı sağlar. Pro Choice somonlu köpek maması, özellikle uzun tüylü ve deri problemi yaşayan küçük ırklarda tavsiye edilmektedir. Kurutulmuş balık proteini ve somon yağı içermektedir. Uzun tüylü hayvanların, tüylerinin sağlıklı bir şekilde gözükmesi, deri problemi gibi başka sorunlar yaşamaması adına tükettikleri yiyeceklerin de türlerine uygun olması gerekmektedir. Uygun gıdalar sayesinde tüyleri daha uzun, parlak ve sağlıklı gözükebilir. Hayvanların diş ve diş eti sağlığı için de besin tercihine dikkat edilmeli ve düzenli kontrolleri yapılmalıdır. Oldukça enerjik olan bu hayvanlar, besinlerinden gerekli enerjiyi alamadığında hareketsizlik başlayabilir. Gün içindeki hareketlerinde kaybettiği enerjiyi karşılamak için Pro Choice ürünler her zaman yanınızdadır. Evcil hayvanınızın ihtiyaçlarına ve damak zevkine uygun en iyi Pro Choice besine ulaşmak için Trendyol’a göz atabilirsiniz. Farklı boyutlarda ve tatlarda sunulan çeşitlerden dilediğinize sahip olabilirsiniz. Pro Choice köpek maması satın alarak ürünü temin edebilirsiniz.

Bilgilendirici Pro Choice Köpek Maması Yorumları

Bilgilendirici Pro Choice Köpek Maması Yorumları

Hayvanların gelişimi için gün içinde belirli bir miktarın altında beslenmemesi gerekir. Sağlıklı bir şekilde uzun yıllar yaşaması için iyi kalitede, yüksek besin değerlerine sahip olanlardan tercih etmeniz iyi olacaktır. Bu kategoride Pro Choice oldukça iyi bir seçenektir. Pro Choice köpek maması çeşitleri, içeriği yüksek kalite proteinlerden ve diğer besin kaynaklarından oluşmaktadır. Gün içinde beslenilmesi gereken miktar ırka, yaşına ve kilosuna göre değişkenlik göstermektedir. Sütten kesilmeye başlayan yaklaşık 2 aylık olanlara günde 4 kere verilmesi tavsiye edilir. Gelişiminin henüz başlarında olduğundan dolayı besin eksikliği çekmemesi gerekir. Ayrıca yetişkin hayvanlara kıyasla daha az yiyebildiği için yavrular daha çabuk acıkırlar. Büyüdükçe bu miktar düşürülmeye başlar. 5 aylık olduğunda öğün miktarı 4’ten 3’e düşürülebilir. 6 aylığı geçtiğinde ise öğün sayısını ikiye düşürebilirsiniz. Yetişkin hayvanlar için günde bir öğün beslenmek çoğu zaman yeterlidir. Harcadığı enerjiye ya da gelişim seviyesine göre bu sayı ikiye çıkarılabilir. Öğün sayısı 2’ye arttırıldığında günlük aldığı besin miktarı da 2’ye bölünerek verilmelidir. İhtiyaç duyduğundan fazla yemek yemesi, kilo almasına neden olabilir. Besin düzeninde sağlıklı kiloyu aşmadığını da takip etmeniz iyi olacaktır. Evcil hayvanınızın tek öğünde yemesi önerilen miktarı, ambalajın arkasındaki yönergelerde bulunmaktadır. 1-5 kilo aralığındakiler için bu miktar 55-150 gr civarındadır. 5-20 kilo hayvanlar için 150-375 gr ve 20-40 kilo arasında olanlar için ise 375-600 gr aralığında öğün miktarı önerilmektedir. Bu miktar kullandığınız çeşidin besin değerlerine ve kalorisine göre değişkenlik gösterecektir. Net miktarı veteriner hekiminize danışarak uygulayabilirsiniz. Siz de bu konuda Pro Choice köpek maması tavsiye ve önerilerini dikkate alabilirsiniz.

Sağlıklı Pro Choice Köpek Maması İçeriği

Sağlıklı Pro Choice Köpek Maması İçeriği

Köpek maması Pro Choice seçeneği, onların seveceği farklı lezzetler kullanılarak üretilmektedir. Doğaları gereği etobur olan hayvanların besinleri de bu doğrultuda et ve balık gibi protein ağırlıklı besinlerden üretilmektedir. En taze içerikler kullanılarak üretilen Pro Choice ürünler, son derece besleyici seçeneklerdir. Gün içinde oyun oynarken harcanan enerjiyi almasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan vitaminler ve antioksidanlar sayesinde hayvanınızı hastalıklara karşı korur. Fosfor ise böbreklerinin iyi çalışması ve sağlıklı olmasında etkilidir. İçeriğinde et, balık gibi proteinin yanında ıspanak, yaban mersini, patates gibi farklı meyve ve sebzeler bulunmaktadır. Özellikle yaban mersini yüksek antioksidan içermektedir. Bu besinler hayvanınızın en faydalı besinlerden vitaminleri almasını sağlar. Çoğununiçerisinde lif kaynağı bir besin de bulunmaktadır. Bu tarz içerikler sindirimini de daha kolay hale getirerek bağırsak ve sindirim sorunlarının önüne geçer. Bazı çeşitlerde bulunan deniz yosunu sindirim sisteminin düzenlenmesine yardımcı olur. Kızılcık ise E ve C vitaminleri bakımından son derece zengin bir kaynaktır. Böbrek ve karaciğer dahil tüm organların sağlığını korumasına destek olmaktadır. Pro Choice evcil dostlarınızın sağlıklı bir hayat sürmesi için ürünlerini büyük bir özenle geliştirmektedir. Hem hayvanınızın seveceği lezzetleri hem de besin değeri açısından zengin gıdalar üretmektedir. Ayrıca taze besinlerden üretilmesi ile deneyimli müşterilerin güvenini de kazanmıştır. Pro Choice besinler, hem eklem ve kas gelişimi için hem de diş sağlığı için oldukça faydalıdır. Sağlıklı içeriği ile minik dostunuzun deri sağlığını da korumaktadır. Hem tüylerdeki dökülmeyi önler hem de sağlıklı ve parlak bir şekilde gözükmesini sağlar. Pro Choice hipoalerjenik köpek maması seçenekleri, bazı besinlere alerjisi bulunanlar için tahılsız olarak bulunur. Siz de Pro Choice köpek maması yorumları ile evcil hayvan sahiplerinin ürünler hakkında düşüncelerine göz atabilirsiniz.