İlgili Kategoriler
Ağırlık
Yaş
Aroma
Boyut
Fiyat
Özellik
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Pedigree Köpek Maması

" araması için 134 sonuç listeleniyor
Pedigree KÖPEK MAMASI
Kargo Bedava

PedigreeKÖPEK MAMASI

2.099 TL
Sepete Git

Pedigree Köpek Maması Çeşitleri ile Evcil Hayvanını Besle

Pedigree köpek maması, geliştirilmiş tarifler ve çeşitli besinlerle dengeli bir beslenme için uygundur. Biftek ve kuzu eti gibi yağsız et içeren yiyecekler köpeklerin protein ihtiyaçlarının karşılanmasına yardımcı olur. Köpeğinize daha fazla enerji veren Pedigree kuru köpek maması, antioksidan içeriğine sahiptir. Bu sayede hastalıklara karşı koruma sunar. Dengeli beslenme desteği ile sağlıklı yaşam süren ırklara uygun ürün seçenekleri ile evcil hayvanınız için en iyi mamaları sipariş edebilirsiniz. Pedigree vital köpek maması özel köpek kasları için tasarlanmış ve gündüz hareketlerini arttırarak ve refleksler sağlıklı bir şekilde kullanılmak üzere izin vererek sağlıklı beslenme desteğini oluşturur edilir. L-karnitin ile daha uzun yaşamak için gereken vitamin takviyeleri, destek kalp sağlığı ile köpekleri sağlamak E vitamini ve C vitamini içerir. Pedigree yavru köpek maması ise küçük köpeğin ağız, çene ve diş yapısına göre parçalanırlar gıdalar içerir. Köpeğin cinsine, yaşına ve kilosuna göre mama paketindeki beden tablosuna göre köpeği besleyebilirsiniz. Sokak ve evcil köpeklerin daha dengeli bir enerji tüketimi için beslenme sürecinin zamanlaması ile ilgili dikkat edilmesi gereken bazı durumlar vardır. Örneğin, köpeğiniz Pedigree köpek maması 15 kg tüketiyorsa bunu az az ve sık vermelisiniz. Bu bağlamda sabah ve öğleden sonra olmak üzere günde iki öğün yemek verilmesi uygundur. Aynı zamanda, bunu rutininize dahil etmek önemlidir. Yiyecekleri düzensiz zamanlarda beslemek, köpeğinizin sindirim sistemini bozabilir. Aynı zamanda köpeğin büyüme mevsimi boyunca, günde yemek sayısını kademeli olarak azaltabilirsiniz. Örneğin bir hayvan 3-6 aylık ise günde 3 öğün ve 6 ay sonra 2 öğün verilmelidir.

Köpeğinizin Sağlığını Güçlendiren Pedigree Köpek Maması

Köpeğinizin Sağlığını Güçlendiren Pedigree Köpek Maması

Bir köpeğin beslenmesinde önemli bir yer tutan Pedigree konserve köpek maması türleri, köpekleri doyuran bir ürün olarak düşünülmemelidir. Bu ürünler köpeklerin yaşam kalitesini etkileyen, uzun ya da kısa ömürlerini etkileyen besinlerdir. Bu nedenle seçim yaparken doğru ürüne dikkat etmek çok önemlidir. Seçim yaparken öncelikle köpeğinizin ihtiyaç duyduğu besin değerini öğrenmelisiniz. Uzmanlarla yapılan görüşmeler ve internetteki bilgiler sayesinde köpeğinizin hangi besinlere ne kadar ihtiyacı olduğunu belirleyebilirsiniz. Ardından, gıdanın bu besin değerleri ile uyumluluğunu doğrulamanız gerekir. Bu noktada köpeklerin de bitkisel ürünleri yemeyi sevdiğini unutmamalısınız. Mama seçerken bir detay ise köpeğinizin yiyeceğe alerjisi olup olmadığını bilmektir. Bu detay veteriner kontrolleri sırasında öğrenilebilir. Bunun yanı sıra belirli yiyecekleri belirli süreler boyunca aynı şekilde besleyerek köpeğinizin vücudunun tepki verip vermediğini ölçebilirsiniz. Tüm yemleri denemek için zaman ayırarak köpeğinizin alerjisi olup olmadığını belirleyebilirsiniz. Köpek beslerken akılda tutulması gereken bir diğer nokta da her zaman aynı mamayı kullanmamaktır. Pedigree yaş köpek maması, özellikle köpekleri beslerken en sık kullanılan mama türüdür. Ancak öncelikle besin çeşitliliğinden faydalanmak ve besinleri değiştirmek için farklı besin türlerini denemek gerekir. İlk olarak, bir köpek aynı yemeği uzun süre yerse, bir süre sonra sıkılır ve o yemeği yemek istemez. Aynı şekilde devam ederseniz, köpek mamayı tamamen reddedecektir. Düzenli beslenmenin yanı sıra köpekler yaşlanır ve sürekli ödüllendirilmeleri gerekir. Bu aşamada Pedigree köpek ödül maması arzu edilmez, ancak kuru mamanın türünü değiştirerek köpeğinizin mamadan bıkmasına izin vermemelisiniz. Ayrıca, her yemeğin farklı yönleri olduğunu unutmamalısınız. Bazı besinler sindirim için, bazıları beyin gelişimi için, bazıları ise kas gelişimi için etkili bir besin türüdür.

Cilt Sağlığını Koruyan Pedigree Köpek Maması

Cilt Sağlığını Koruyan Pedigree Köpek Maması

Pedigree junior köpek maması içeriğindeki cilt koruyucu maddeler köpeklerde tüy dökülmesini azaltır. Aynı zamanda, köpek tüy stillerini parlak gösteren yiyecekler, yüksek mineral içeriği nedeniyle oldukça beğenilmektedir. Köpeğinize güçlü kemikler ile daha atletik bir görünüm kazandırılır ve yediği yiyeceklerle eklem bağlantılarını güçlendirir. Göz sağlığı ve beyin gelişimi üzerinde olumlu etkisi olan DHA açısından zengin besinler sayesinde köpeğiniz sağlıklı kalabilir. Yüksek kaliteli yağ ve asit içeren Pedigree küçük ırk köpek maması da kilo kontrolü için harikadır. Bu köpek mamaları kuru mama, yaş mama ve tedavi mamaları olarak ikiye ayrılır. Yaş gıdalar ve işlenmiş gıdalar, tat açısından kuru gıdalara göre daha ileri düzeydedir. Ancak besin değeri açısından kuru mama normal beslenme için kullanılması gereken bir köpek maması türüdür. Yeterli miktarda karbonhidrat, protein ve yağ da önemlidir. Bunun yanı sıra vitamin ve mineraller de köpeğin beslenmesinde büyük bir öneme sahiptir. Her tür köpek maması sosu da dahil olmak üzere yiyecekler kuru, ıslak veya konserve formda bulunabilir. Köpeklerin yaşlarına göre farklı beslenme ihtiyaçları olabilir. Bu ihtiyacı doğru bir şekilde belirlemek için veterinerinizden veya evcil hayvan dükkanınızdan yardım alabilirsiniz. Ardından köpeğinizin yaşına ve mama türüne göre doğru ürünü kolayca bulabilirsiniz. Köpeğin yaşına ve zevkine göre seçilen mama, sadece köpeğin beslenmesi için değil, yaşam kalitesi ve uzun ömürlülüğü için de oldukça önemlidir. Doğru mama ile beslenen bir köpek, çok daha rahat bir hayat sürdürebilir ve bu hayatı yıllarca sahibiyle paylaşabilir. Doğru seçilmiş bir köpek maması türü, bir köpeği beslemek için gereken tüm vitamin ve mineralleri içerir. Bu noktada yaş gıdalarda olduğu gibi kuru gıdalarda da farklı et türleri içeren ürünler yer almaktadır. Bu açıdan örneğin yavru bir köpeğiniz varsa ona Pedigree yavru köpek maması 3 kg seçeneğini satın alabilirsiniz.

Pedigree Köpek Maması Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pedigree Köpek Maması Çeşitleri, Özellikleri ve Fiyatları

Pedigree köpek maması, köpeğinizin yaşına, cinsine ve boyutuna bağlı olarak farklı çeşitlere sahiptir. Bakterilere ve enfeksiyonlara karşı güçlü bir bağışıklık sistemi sağlayan bu mamalar, hastalık riskini en aza indirmeye yardımcı olabilir. Bu mamaları seçerken köpeğinizin damak zevkini de göz önünde bulundurmalısınız. Ne tür yiyecekleri sevmediğinden daha çok sevdiğini öğrenebilir ve daha doğru beslendiğinden emin olabilirsiniz. Böylece günlük yiyecek miktarını sağlıklı bir şekilde ayarlayabilirsiniz. Ayrıca E ve C vitamini takviyelerini de uzun ve sağlıklı bir ömür için tercih edebilirsiniz. Ancak bu konuda zorlanıyorsanız Pedigree köpek maması yorumları ve değerlendirmelerini inceleyerek de bir mama satın alabilirsiniz. Pedigree köpek maması, farklı üretim türlerinde seçim yapabileceğiniz birçok seçenekle satılmaktadır. Bu nedenle çeşitli fiyatlar mevcuttur. Köpeğinizin sağlığı ve gelişimi için en iyi mamayı seçerek daha doğru bir fiyat analizi yapabilirsiniz. Ancak genel olarak Pedigree köpek maması fiyatları besin içeriğine göre değişir. Doğru vitamin, mineral ve protein oranlarının yanı sıra kullanılan et ve tavuğun kalitesi de bu fiyatı etkiler. Bu nedenle seçtiğiniz mamanın idrar, göz ve diş sağlığı için mi yoksa kısırlaştırılmış köpekler için mi olduğunu bilmeniz gerekir. Bu, çok farklı fiyatlar arasında daha doğru bir aralık elde etmenizi sağlar. Fiyatı etkileyen bir diğer faktör de mamanın boyutudur. Kilogram olarak satılan bu besinler genellikle 1 kilogramdan başlar. Sık mama almayı planlıyorsanız daha küçük bir boy tercih edebilirsiniz ancak daha büyük boy köpek maması seçeneği uzun süre mama almamanızı sağlar. Bu ürünlere ulaşmak için ise Trendyol.com adresini ziyaret edebilirsiniz.