İlgili Kategoriler
Sallanma Fonksiyonu
İç Yatak Ölçüsü
Derinlik
Fonksiyon
Genişlik
Kullanım Tipi
Materyal
Taşıma Kapasitesi
Renk
Yükseklik
Ürün Değerlendirmesi

Tahteravalli Beşik Modelleri ile Mutlu Bebekler

Tahterevalli beşik seçenekleri, konforlu ve güvenilir bebek beşiği arayan ebeveynlerin tercihi olmaya başlamıştır. Tahterevalli markalı bebek beşikleri hem şıklığı hem de model seçenekleri ile anne- babaların dikkatini çekmektedir. Bebeğin uykusunu kaliteli alması ve rahatını düşünen ebeveynlerin güvenilir tercihi bebek beşiği seçenekleri ile bebeklerinizin odasını düzenleyebilirsiniz. Yatak odanıza uyum sağlayacak Tahterevalli anne yanı beşik, bebeği ile yakından ilgilenmek isteyen annelerin 1 numaralı tercihidir. Yeni doğan bebek, her anında annesine ihtiyaç duyar. Beslenmesinden, yıkanmasına, altını değiştirme ve uyutulmasına kadar tüm ihtiyaçlarının giderilmesi için özel olarak ilgilenmeniz gerekir. Özellikle bebeğiniz gece uyandığında, emzirmeniz gerektiğinde uykusunu bozmadan rahatça yardımcı olabilmeniz için Tahterevalli culle beşik modelleri sizlerle buluşuyor. Tahterevalli bebek beşikleri, kurulumu kolay ve taşınabilir ağıtlıkta boyutu ile kullanıcılarına kolaylık sağlar. Tahterevalli bebek beşik ölçüleri, 60*160 ölçülerindedir. Kolaylıkla her yere sığabilir. Yatak derinlikleri 33-38-43-48 cm’de değişkenlik göstermektedir. Tahterevalli bebek beşiğini istediğiniz odaya taşıyabilir ve bebeğinizin yanında her an olabilirsiniz. Tahterevalli ahşap beşik modeli kayın ağacı gibi ağaçlardan doğal olarak üretilmektedir. Hafif olması sayesinde ev içinde kolaylıkla hareket ettirilebilir. Tahta malzeme kullanımı ve kanserojen madde içermemesi sayesinde bebeğinizin sağlığı için son derece uygun bir üründür. Geceleri yataktan kalkmadan bebeklerinizle ilgilenme imkânı sunan bebek beşikleri sallanabilir ve ayarlanabilir özellikleri sayesinde bebeğiniz rahat uyuyacaktır. Bebeğiniz için şirin ve küçük beşik modellerini bulabilirsiniz. Yapmanız gereken şey, birbirinden farklı model seçeneği içerisinden bebeğiniz için uygun beşiği seçmek olacaktır. Tahterevalli beşik ölçüleri farklılık göstermektedir.

Tahterevalli Bebek beşiği ile Rahat Uyuyan Bebekler

Tahterevalli Bebek beşiği ile Rahat Uyuyan Bebekler

Güvenli tahterevalli beşik modelleri, kaliteli ve rahat ürünleri sayesinde anne babaları cezbeden bebek beşiği tasarımlarına sahiptir. Tüm bu fonksiyonlu özellikleri bir arada deneyimleme imkânı sunan ürünlerdir. Bebekleriniz için konforlu bir alan sunarken işlevsel modelleri ile ebeveynler içinde yardımcı niteliği taşır. Kullanışlı tasarımı ve işlevsel fonksiyonları sayesinde yatak yanında ve evin her alanında bulundurma imkânı sunan tahterevalli markalı bebek beşikleri, rahat kullanım imkânı ve yenilikçi tasarımlarıyla öne çıkar. Tahterevalli toro beşik modeli, tek elle rahatlıkla açılabilen yan tarafı ile annelere bebeklerini kolayca kontrol etme imkânı sunar. Aynı zamanda sallanan ön koltuk bölümlerini aşağı-yukarı şekilde kolayca hareket ettirebilir, bebeğinizin uykuya geçişini kolaylaştırabilirsiniz. Tahterevalli milan beşik sık yapılı tomruk malzemesinin teknolojik donanımlı araçlarla soyularak preslenerek üretilen beşik sağlam ve kaliteli bir yapıdadır. Ergonomik yapısı ile kolay kullanım imkânı sunan Sallama mekanizması sayesinde doğum sonrası bebeklerin özellikle ilgiye ihtiyaç duyduğu dönemlerde anne –babaların yanında yatmasını sağlama imkânı sunan sallanabilir ve aşağı yukarı yönde hareket ettirilebilir uygun fiyatlı kaliteli bebek beşiğidir. Tahterevalli boogi oval beşik kayın ağacından üretilen tekerlekli ve sallanabilen özelliği ile birlikte aynı zamanda portatif bir bebek oyun parkıdır. Boogi beşik modeli yeni doğmuş bebeklerde 0-24 ay arasında kullanım için uygun bir üründür. Tahterevalli atlas beşik, lamine kayın ağacından üretilmiştir. Birçok renk seçeneği ile bebeklerinizin artık rengârenk rüyaları olacak.6,5 cm parmaklık aralığı sayesinde bebeklerinizi güvenle korur. TSE EN 1130-1 standartlarına uygun olarak üretilmiştir hiçbir kanserojen madde içermez. Tekerlekli fonksiyonu sayesinde ebeveynlere hareket kolaylığı sunar. Çıkarılabilir yatak kılıf ve uyku seti içerisinde Büyük koruma, Yastık, cibinlik, kılıflı yatak, tente tekstili ve yorganı bulunur. Yüksek dikiş kalitesi sayesinde uzun süre kullanım imkânı sağlar. Cibinlik koruması sayesinde bebeğinizi güvenle sinek ve haşerelere karşı koruyabilirsiniz.

Tahterevalli Bebek Beşiği Çeşitleri

Tahterevalli Bebek Beşiği Çeşitleri

Tahterevalli bebek beşiği seçenekleri arasında, ebeveynlerin en çok tercih ettiği modeller arasında kayın ağacı kontrplaktan üretilmiş beşikler bulunuyor. Son teknoloji ile üretilen Tahterevalli luna beşik sepet şeklindeki tasarımı ve doğal olarak kayın ağacından üretilmesi sayesinde oldukça dayanıklı bir modeldir. Dünyaya yeni gelen bebekler için daha uygun olan bu model, sallanabilir fonksiyonu ile bebeğinizin kolay uykuya geçmesini sağlar. Tahterevalli viva beşik modeli ise uzun süre kullanım ve dayanıklılık özelliği sayesinde anne ve babaların son dönemlerde ilgisini çekmeyi başarmıştır. Tahterevalli krippe beşik, Park yatak olarak da kullanım imkânı sunar. Tahterevalli krippe beşik modeli tekerleri sayesinde kolaylıkla hareket ettirilebilme özelliğine sahiptir. Sallanabiliyor özelliği ile aynı zamanda ses de çıkarmaz. Bebeklerinizin sağlığı için özenle üretilen tahterevalli bebek beşikleri ailelerin bebek beşiği seçiminde yardımcı olabilecek seçenekler sunmaktadır. Katkı maddesi ve kanserojen madde içermeyen bebek beşikleri bebeğinizi güvenle koruyabilir, zararsız boya kullanılarak hazırlanan Tahterevalli markalı bebek beşiklerini tercih ederek bebeğinizin güven ve konforunu sağlayabilirsiniz. Rahat ve kaliteli tasarımlarıyla, doğal dokusu ile evlerinize yeni bir hava katacak tahterevalli bebek beşikleri bebekleriniz için 0-12 ve 0-48 ay güvenle kullanım imkânı sunuyor. Yeni doğmuş bebeğe sahip olan aileler için tercih edilebilir modeller arasında yer alan sallanma mekanizmalı ürünler en az salınım sesi ile bebeğinizin rahat uyumasını sağlar. Tahterevalli Mika beşik modeli, organik olduğu için, üzerinde vernik, boya ve kimyasal ürün barındırmaz. Anne yanı özellikli olduğu için kolaylıkla indirip kaldırma imkânı sunar. Tam fonksiyonlu tekerlek sistemi ile ebeveyn yatağına aparatlar ile sabitlenebilme özellikleri sayesinde rahatlıkla hareket ettirilebilir.4 kademeli yatak yükseklik ayarına sahiptir. Asansörlü ve hareketli 2 kademeli ön korkuluğu sayesinde güvenli ve sağlam kullanım sağlar. İstemediğiniz takdirde fren sistemi ile kontrol edebilme imkânı sunar. Ürün sallanabilen bir üründür. Bunun yanı sıra bebeğinizin korumak ve rahat ettirebilmek için cibinlik, yan koruyucular, yastık, yorgan, çarşafı ve yatağı bulunmaktadır. Yatak kılıfının fermuar özelliği ile kolaylıkla yıkanıp kullanılabilir.

Tahterevalli Beşik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Tahterevalli Beşik Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Bebeğinizin cinsiyetini öğrendiğiniz an dünyaya gelmesi için heyecanla beklerken bir yandan da bebeğiniz için oda hazırlamak istersiniz. Tahterevalli Venüs beşik bebeğinizin ihtiyaç duyduğu rahat ve güvenli uykuyu alabilmesi için özel olarak tasarlanmıştır.0-2 yaş çocuklar için tasarlanan bebek beşiği lamine kayın ağacından üretilmiştir. Dış ölçüleri 124*64*90 cm, Koli ebatları 68*121*28, Yükseklik ise 124 cm’dir. Hareketli yan korkuluk ve rulmanlı sallama mekanizması sayesinde bebekleriniz kolayca uykuya dalar.6,5 cm parmaklık aralığı sayesinde çocuklarınız için güvenle tercih edebileceğiniz bir üründür Bir bebeğin dünyaya gelmesinden önce yapılan en tatlı ve keyifli hazırlık miniğinizin odası ve eşyalarını hazırlamaktır. Renkli, sevimli ve kaliteli ürünler önceliğiniz olur. Bebek odası için mobilya almak araştırma yapmanızı gerektirebilir. Tahterevalli nova beşik, doğum sonrasında bebeklerin ilgiye ihtiyaç duyduğu dönemlerde bebeklerin anne ve babasıyla birlikte yatmasını sağlayan, yüksekliği ayarlanabilen, sallanabilen ve tekerlekleri sayesinde kolay hareket etme imkânı sağlayan OEKO–TEX belgesine sahip tekstil ürünlerinden üretilmiştir. Bebek mobilyaları sık değiştirilebilir ürünler olmadığı için bebeğiniz için doğru ve uygun eşyayı seçmek gerekir. Bütçenize ve zevkinize uygun tercih edebileceğiniz, Tahterevalli beşik fiyatları bütçenize uygun ödeme kolaylığı ile dikkat çeker. Her bütçeye hitap eden model ve fiyat seçenekleri ile Tahterevalli bebek beşiği modelleri arasından bebeğiniz için e uygun beşiği alabilirsiniz. Dayanıklılık ve uzun süre kullanım için özel olarak tasarlanan tahterevalli bebek beşikleri modellerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Tahterevalli sepet beşik ürünleri sayesinde bebeğinizle yakından ilgilenebilmek ve bebeğinizin size en çok ihtiyaç duyduğu aylarda doğru beşiği seçmek hem bebeğiniz için hem de sizin için kolaylık sunacaktır. Tahterevalli cuppa beşik evinizin her odasında rahatlıkla tercih edebileceğiniz, kolay hareket ettirilebilen ve sallama özelliği sayesinde bebeğinizi rahatlıkla uyutabilmenize olanak tanıyan tahterevalli bebek beşiğidir. Tahterevalli otto beşik dayanıklı kaliteli ve güvenilir bebek beşiklerinden oluşan, bebek beşiği seçenekleri ile her yaş grubundaki bebeğe uygun beşik bulmak artık mümkün. Rahat ve Kullanışlı tasarıma sahip tahterevalli marka beşik modelleri 48 aya kadar kullanma imkânı sunar. Ayrıca Tahterevalli markalı bebek beşikleri sunduğu uygun fiyatlar ile her ailenin bütçesine hitap eden beşikleri kampanya dönemlerinde satın alma imkânı sunuyor. Bebeğiniz için bebek beşiği satın almayı düşündüğünüz an Trendyol Tahterevalli beşik yorumları ve Tahterevalli marka beşik modelleri hakkında detaylı ürün detaylarına bakarak ulaşabilirsiniz. Tahterevalli beşik kullananlar hakkında bilgi sahibi olabilir ve ayrıcalıklı avantajlardan yararlanabilirsiniz.