placeholder
"

Canbebe Bebek Bezi

" araması için 318 sonuç listeleniyor

Canbebe Bebek Bezi ile Bebekler Daha Hareketli

Ontex grubunun bir markası olan Canbebe, bebek bezi sektöründe kalite ve doğallığı birleştiren markalardan biridir. 1980 yılından beri farklı ürün çeşitleri ile kullanıcıların beğenisini kazanır. İlk olarak Belçika’da üretim serüvenine başlayan marka Avrupa, Avustralya, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Amerika kıtasındaki üretimleri ile uluslararası alanda da adını duyurur. Marka,1990’larda inkontinans olarak da bilinen idrar kaçırma için tek kullanımlık pedler, alt bezleri, günlük pedler ve külot ürünleri üretimi de yapar. 2014 yılında Belçika Euronext borsasında kote edilmesiyle birlikte yeni ürünler geliştirmeye ve müşteriler ile birlikte çalışmaya ortam sağlayacak bir finansal güce sahip olur. Marka güçlendikçe ve büyüdükçe çeşitli ve farklı ürünleri de bünyesinde barındırır. Canbebe bebek bezi ve çeşitleri ebeveynler tarafından beğenilerek tercih edilir. Kullanıcılar için öncelikle sağlık ve konfor hedefleyen Canbebe, bebeklerin doğal ve sağlıklı bez giyebilmesi için bezlerinin iç kısmında yüksek kaliteli malzemeler kullanır. Rahat bir giyim için bezlerin ön ve arka bariyer sistemi ile sızmalara karşı ekstra koruma sağlar. Bununla birlikte Canbebe yenilenen formülü ile bezde uzun süreli kuruluk oluşturur. Bezlerde %21 oranında daha ince ped kullanan Canbebe bu şekilde bebeğinizin rahatça ve güvenle hareket edebilmesine olanak tanır. Siz de Canbebe’nin farklı ürün çeşitleri ile ilgili bilgi edinmek ve ihtiyacınız olan ürünü satın almak için Trendyol’dan kolayca ve hızlıca sipariş verebilirsiniz.

Canbebe Bebek Bezi Ürünleri ve Çeşitleri

Bebek bezlerinde ihtiyaca ve isteğe göre farklı ürün çeşitleri bulunur. Bebeğin sağlıklı ve huzurlu şekilde büyümesi, rahatça hareket edebilmesi hem bebek açısından hem de ebeveynler açısından çok önemlidir. Rahatça ve özgürce hareket edebilen bebekler mutlu ve huzurlu olurlar. Bu nedenle bebek bezi, ölçüsünden şekline, kullanılan malzemesine ve hangi amaçla kullanılacağına kadar önem taşır. Canbebe yenidoğan bebek bezi yeni doğmuş bir bebek için ideal üründür. Yenidoğan bebeğin cildi hassas olur, bundan dolayı yenidoğan bebek bezlerinde dermatologlar tarafından test edilmiş ve onaylanmış yumuşak iç yüzey bulunur. Ayrıca ürünün bant kısmı da bebeğin hassas cildini tahriş etmemek için özel tasarlanır. Canbebe yenidoğan bebek bezi serisi ile birlikte Canbebe prematüre bebek bezi serisi yeni doğan prematüre bebekler için ideal bez ölçülerini ve iç yüzeyini sağlar. Pamuk gibi incecik iç yüzey malzemeleri ile bebeğinizin cildine yumuşak bir koruma sağlar. Hava alabilen emici kanalları ile ıslaklığı hemen emer, bebeğinizin altının kuru kalmasını ve hava almasını sağlar. Bu bez ölçüleri 0 beden olarak sunulur. 3 kiloya kadar olan bebeklerde kullanıma uygundur. Canbebe 1 numara bebek bezi yenidoğan bebekler için uygundur. Bu ürünler 2-5 kg arası bebeklere göredir. Sadece Canbebe’de bulunan patentli Flexifit teknolojisi diğer numaralarda olduğu gibi 1 numara bebek bezinde de mevcuttur. Bu özellik ile bez daha geniş emici tabakaya ve daha fazla süper emici mikro taneciğe sahip olur. Canbebe 2 numara bebek bezi 3-6 kg arası bebekler için ideal üründür. Canbebe’nin mini ürün serisindendir. Canbebe 3 numara bebek bezi ise 4-9 kg arası bebeklerin rahat edebilmeleri için tasarlanmıştır. 7-14 kg bebek ağırlıklarına Canbebe 4 numara bebek bezi uygundur. Tüm numara bebek bezleri farklı adet içeren paketlerle kullanıcılara sunulur. 4 numara Maxi serisi olarak geçer. Canbebe, ara bedenleri de sunmak adına Maxiplus 4+ bedeni de bünyesinde barındırır. Bu da 9-16 kg arası bebeklere hitap eder. Canbebe 5 numara bebek bezi 11-18 kg ağırlığındaki bebeklere uygun olarak tasarlanır. Bu numaralı serinin Canbebe bebek bezi özel paket junior 5 beden 88 li olarak paketi de vardır. Paket içerisinde diğer Canbebe ürünlerinde olduğu gibi Flexifit teknolojisini görebilirsiniz. Bu özellik bebeklere hareket özgürlüğü sağlar. Canbebe 6 numara bebek bezi 15-25 kg arasında bebekler için ideal rahatlık sağlar. Bu bezler ekstra large ürün serisinin içerisinde yer alır. Canbebe ürün çeşitliliği ile bebeklerin rahat etmesini sağlar ve onlara konforlu bir hareket alanı sunar. Siz de Trendyol ile aradığınız Canbebe bebek bezi ürününü bulabilirsiniz. Buna göre ihtiyacınız olan ürünü sayfamızdan sipariş edebilirsiniz.

Canbebe Bebek Bezi Almadan Önce Dikkat Edilmesi Gereken Özellikler

Canbebe kullanıcılarına sunduğu kaliteli ürünler ile birlikte yenilikçi, nitelikli ve yüksek performanslı bezleri üretmeyi vizyon edinen bir markadır. Bebek bezlerinde ebeveynlerin bebekleri için farklılaşan ihtiyaçlarına göre çeşitli ürünler üretilir. Marka bu farklılığı karşılayabilmek adına gelişen teknolojinin sunduğu imkanlardan ve özelliklerden de yararlanır. Buna göre size farklı çeşitler ve ihtiyaca göre ürünler sunar. Markanın klasik bebek bezlerinin yanı sıra sunduğu farklı çeşitlerden biri de yerinde duramayan, hareketli bebekler için üretilen Canbebe külot bebek bezidir. Bebek bezinde elastik bel ve bacak bölgesiyle Canbebe külot bebek bezi kıpır kıpır bebeklere hareket özgürlüğü ve ebeveynlere büyük bir kolaylık sağlar. Siz de bebeğiniz hareketli ise bu ürünü tercih edebilirsiniz. Bebeklerin yaz-kış her ortamda rahatça hareket edebilmeleri için deniz, havuz gibi ortamlara uygun olarak Canbebe mayo bebek bezi üretilir. Mayo bebek bezi minik yüzücüler için tasarlanmıştır ve özel emici yapısıyla küçük kazaları önler, suyun içinde şişmez. Rahat giydirilebilen hemen şişmeyen özelliği ile Canbebe minik yüzücü mayo bebek bezi yüzmek isteyen bebekler için idealdir. Ayrıca kullanım sonrasında kenarlarından kolayca yırtılıp çıkartılabilir. Siz de yazın tatil ortamlarında veya ıslak yerler için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Bebek bezi alırken kullanıcılar bebeğin kaç aylık olduğuna, kaç kilo olduğuna ve hangi ortamda kullanacaklarına dikkat edebilir ve tercihlerini buna göre yapabilirler. Bebeğin bel kısmını tahriş etmeyecek uygun ölçüdeki bebek bezlerini kullanmak önemlidir. Canbebenin 0, 1, 2, 3, 4, 5 ve 6 numara olarak ölçüleri bulunur. Bunlar bebeğin kilosuna ve kaç aylık olduğuna göre değişiklik gösterir. Prematüre bebek ölçüsünden, fazla kilolu bebek ölçüsüne kadar ürün bulabilirsiniz. Böylece kullandığınız doğru ürün ile bebeğiniz kendini güvende ve rahat hisseder. Ayrıca ebeveynler her gün gelişip büyüyen bebekleri için bez stoğu yapmak yerine kiloya uygun bebek bezi seçimi yapmalıdır. Bebek bezi almadan önce Canbebe bebek bezi kullananların deneyimlerini ve tavsiyelerini dikkate alabilirsiniz. Canbebe bebek bezi yorumları ve görüşleri de bebek bezi satın almadan önce size yön verebilir. Canbebe bebek bezi çeşitlerini Trendyol’da bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Canbebe Bebek Bezi Yorumları ve Fiyatları

Sürekli gelişen teknolojinin ve günlük hayatının getirmiş olduğu bazı yenilikler vardır. Canbebe bu yeniliklere ayak uydurarak uygun nitelikte ve özellikte ürünler tasarlar. Böylece bebeklerin kaliteli bir malzeme ile rahatça ve özgürce hareket edebilmelerine ortam yaratır. Farklı gereksinim ve ihtiyaçlara göre marka sürekli kendini yeniler ve geliştirir. Canbebe kuru, güvenli bez modelleri ile birlikte külot bez ve yüzücü mayo bezleri de kullanıcı ile buluşturur. Canbebe külot bezi bebeğiniz ayaktayken giydirebilir, değiştirmek istediğinizde yine ayakta yan bantları yırtarak kolayca çıkartabilmenizi sağlar. Külot bez, gece gündüz koruma sağlar. Canbebe bebek bezi kullanıcı ihtiyaçlarına yönelik ürün çeşidi ve yüksek kaliteli malzemeler ile üretilir. Yeni Canbebe ürünlerinde bulunan flexifit teknolojisi ile yüzde 21 daha fazla incelen bebek bezi kendi şeklini koruyarak bebeğe daha rahat hareket alanı sağlar. Ayrıca bezin kuru kalmasını ve bebeğin altının hava almasını sağlar. Bebek bezlerinde sızdırmazlık bir lüks değildir. Bebek bezlerinde olmazsa olmaz bir özelliktir. Canbebe bebek bezlerinde süper hızlı emicilik özelliği bulunur. Bu şekilde bebekler kendilerini güvende hisseder ve saatlerce kupkuru şekilde bezlerini giyebilir. Canbebe bebek bezi fiyatları bunun gibi üst düzey özelliklerden etkilenerek belirlenir. Canbebe indirimli bebek bezi paketleri uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerdir. Böylece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş bezleri cazip fiyatlarla satın almanız mümkündür. Canbebe bebek bezi nasıl ve ne gibi özelliklere sahiptir gibi soruların cevabını bulmak ve ürünün özelliklerini öğrenmek için sayfamızı inceleyebilirsiniz. Teknolojik değişimlere ayak uyduran ve yeniliklere hızlıca adapte olan marka ve çalışan kadrosunun sunduğu ürünleri sayfamızdan inceleyebilirsiniz. Trendyol üzerinden yapacağınız bütçe karşılaştırmaları ile cazip ve uygun ürünü bulabilir, sunulan taksit ve ödeme seçenekleri ile ürününüzü zahmetsizce, tek tık ile sayfamızdan satın alabilirsiniz.