İlgili Kategoriler
Bez Bedeni
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Değerlendirmesi
Satıcı Tipi
"

Canbebe Bebek Bezi

" araması için 409 sonuç listeleniyor

Hassas Yapısıyla Canbebe Bebek Bezi Trendyol'da!

Ontex grubunun bir markası olan Canbebe, bebek bezi sektöründe kalite ve doğallığı birleştiren markalardan biridir. 1980 yılından beri farklı ürün çeşitleri ile müşterilerin beğenisini kazanır. İlk olarak Belçika’da üretim serüvenine başlayan marka Avrupa, Avustralya, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve Amerika kıtasındaki üretimleri ile uluslararası alanda da adını duyurur. Marka,1990’larda inkontinans olarak da bilinen idrar kaçırma için tek kullanımlık pedler, alt bezleri, günlük pedler ve külot tasarımı üretimi de yapar. 2014 yılında Belçika Euronext borsasında kote edilmesiyle birlikte yeni ürünler geliştirmeye ve müşteriler ile birlikte çalışmaya ortam sağlayacak bir finansal güce sahip olur. Marka güçlendikçe ve büyüdükçe çeşitli ve farklı modelleri de bünyesinde barındırır. Canbebe bebek bezi ve çeşitleri ebeveynler tarafından beğenilerek tercih edilir. Müşteriler için öncelikle sağlık ve konfor hedefleyen Canbebe, bebeklerin doğal ve sağlıklı model giyebilmesi için bezlerinin iç kısmında yüksek kaliteli malzemeler kullanır. Rahat bir giyim için bezlerin ön ve arka bariyer sistemi ile sızmalara karşı ekstra koruma sağlar. Bununla birlikte Canbebe yenilenen formülü ile bezde uzun süreli kuruluk oluşturur. Bezlerde %21 oranında ince ped kullanan Canbebe, bu şekilde bebeğinizin rahat ve güvenle hareket edebilmesine olanak tanır. Canbebe 1 numara, 2 numara, 3 numara, 4 numara, 5 numara boyutları ile beğenilere sunulur. Canbebe bebek bezi satın almak için Trendyol'a göz atabilirsiniz.

Kaliteli Canbebe Bebek Bezi Çeşitleri

Kaliteli Canbebe Bebek Bezi Çeşitleri

Bebek bezlerinde ihtiyaca ve isteğe göre farklı ürün çeşitleri bulunur. Çocuğun sağlıklı ve huzurlu şekilde büyümesi, rahatça hareket edebilmesi hem bebek açısından hem de ebeveynler açısından çok önemlidir. Rahatça ve özgürce hareket edebilen bebekler mutlu ve huzurlu olurlar. Bu nedenle ürünün, ölçüsünden şekline, kullanılan malzemesine ve hangi amaçla kullanılacağına kadar önem taşır. Canbebe yenidoğan bebek bezi yeni doğmuş bir bebek için idealdir. Yenidoğan miniğin cildi hassas olur, bundan dolayı yenidoğan bebek bezlerinde dermatologlar tarafından test edilmiş ve onaylanmış yumuşak iç yüzey bulunur. Ayrıca ürünün bant kısmı da çocuğun hassas cildini tahriş etmemek için özel tasarlanır. Yenidoğan serisi ile birlikte Canbebe prematüre bebek bezi serisi ideal ürün ölçülerini ve iç yüzeyini sağlar. 1 numara bez yenidoğan bebekler için uygundur. Bu parçalar 2-5 kg arası miniklere göredir. Sadece Canbebe’de bulunan patentli Flexifit teknolojisi diğer numaralarda olduğu gibi 1 numaralı modelde de mevcuttur. Bu özellik ile bez geniş emici tabakaya ve fazla süper emici mikro taneciğe sahip olur. 2 numara model, 3-6 kg arası bebekler için idealdir. 3 numara ise 4-9 kg arası miniklerin rahat edebilmeleri için tasarlanır. 7-14 kg bebek ağırlıklarına 4 numara uygundur. Tüm numaralı parçalar farklı adet içeren paketlerle müşterilere sunulur. 4 numara Maxi serisi olarak geçer. Canbebe, ara bedenleri de sunmak adına Maxiplus 4+ bedeni de bünyesinde barındırır. Bu da 9-16 kg arası miniklere hitap eder. 5 numara 11-18 kg ağırlığındaki çocuklara uygun olarak tasarlanır. Bu numaralı serinin özel paket junior 5 beden 88’li olarak paketi de vardır. Canbebe 6 numara, 7 numara bebek bezi 15-25 kg arasında çocuklar için ideal rahatlık sağlar. Bu modeller ekstra large ürün serisinin içerisinde yer alır. Canbebe 10’lu bebek bezi gibi çoklu paketler ihtiyacınızı karşılamak için üretilir. Marka ürün çeşitliliği ile miniklerin rahat etmesini sağlar ve onlara konforlu bir hareket alanı sunar. Canbebe çocuk bezi modellerini Trendyol üzerinden inceleyebilirsiniz.

Canbebe Bebek Bezi Alırken Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Canbebe Bebek Bezi Alırken Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler

Canbebe müşterilerine sunduğu kaliteli seçenekler ile birlikte yenilikçi, nitelikli ve yüksek performanslı ürünleri üretmeyi vizyon edinen bir markadır. Bebek bezlerinde çocuklar için farklılaşan ihtiyaçlarına göre çeşitli alternatifler üretilir. Marka bu farklılığı karşılayabilmek adına gelişen teknolojinin sunduğu imkanlardan ve özelliklerden de yararlanır. Buna göre size farklı çeşitler ve ihtiyaca göre ürünler sunar. Markanın klasik modellerin yanı sıra sunduğu farklı çeşitlerden biri de yerinde duramayan, hareketli çocuklar için üretilen Canbebe külot bezidir. Elastik bel ve bacak bölgesiyle külot model, kıpır kıpır miniklere hareket özgürlüğü ve ebeveynlere büyük bir kolaylık sağlar. Siz de çocuğunuz hareketli ise bu ürünü tercih edebilirsiniz. Miniklerin yaz-kış her ortamda rahat hareket edebilmeleri için deniz, havuz gibi ortamlara uygun olarak Canbebe mayo bebek bezi üretilir. Mayo model minik yüzücüler için tasarlanmıştır ve özel emici yapısıyla küçük kazaları önler, suyun içinde şişmez. Rahat giydirilebilen, hemen şişmeyen özelliği ile beğenileri toplar. Ayrıca kullanım sonrasında kenarlarından kolayca yırtılıp çıkarılabilir. Siz de yazın tatil ortamlarında veya ıslak yerler için bu ürünü tercih edebilirsiniz. Çocuk bezi alırken müşteriler, bebeğin kaç aylık olduğuna, kaç kilo olduğuna ve hangi ortamda kullanılacağına dikkat edebilir ve tercihlerini buna göre yapabilirler. Çocuğun bel kısmını tahriş etmeyecek uygun ölçüdeki ürünleri kullanmak önemlidir. Böylece kullandığınız doğru ürün ile çocuğunuz kendini güvende ve rahat hisseder. Ürünleri almadan önce Canbebe bebek bezi kullananların deneyimlerini ve tavsiyelerini dikkate alabilirsiniz. Canbebe bebek bezi yorumları ve görüşleri de ürünleri satın almadan önce size yol gösterebilir. Canbebe bebek bezi tavsiye eden müşteriler ürün stoğu yapmak yerine kiloya uygun seçim yapmanın doğru bir yaklaşım olduğu belirtir. Canbebe bebek bezi çeşitlerini Trendyol’da bulabilir ve satın alabilirsiniz.

Bütçe Dostu Canbebe Bebek Bezi Fiyatları

Bütçe Dostu Canbebe Bebek Bezi Fiyatları

Sürekli gelişen teknolojinin ve günlük hayatının getirmiş olduğu bazı yenilikler vardır. Marka bu yeniliklere ayak uydurarak uygun nitelikte ve özellikte ürünler tasarlar. Böylece çocukların kaliteli bir malzeme ile rahatça ve özgürce hareket edebilmelerine ortam yaratır. Marka, kuru ve güvenilir modelleri ile birlikte külot bez ve yüzücü mayo alternatifleri de müşteri ile buluşturur. Bu ürünleri çocuğunuz ayaktayken giydirebilir, değiştirmek istediğinizde yine ayakta yan bantları yırtarak kolayca çıkarabilirsiniz. Külot tasarım, gece gündüz koruma sağlar. Markaya ait ürünler müşteri ihtiyaçlarına yönelik ürün çeşidi ve yüksek kaliteli malzemeler ile üretilir. Yeni Canbebe ürünlerinde bulunan flexifit teknolojisi ile %21 fazla incelen yapısı kendi şeklini koruyarak çocuğa rahat hareket alanı sağlar. Ayrıca ürünün kuru kalmasını ve çocuğun altının hava almasını sağlar. Ürünlerde sızdırmazlık, olmazsa olmaz bir özelliktir ve süper hızlı emicilik özelliği bulunur. Bu şekilde çocuklar kendilerini güvende hisseder ve saatlerce kupkuru şekilde bezlerini giyebilir. Canbebe bebek bezi fiyatları bunun gibi üst düzey özelliklerden etkilenerek belirlenir. Canbebe bebek bezi indirimli paketleri Trendyol'da satışa sunulur. Böylece kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş ürünleri cazip fiyatlarla satın almanız mümkündür. Markaya ait ürünler nasıl ve ne gibi özelliklere sahiptir gibi soruların cevabını bulmak ve ürünün özelliklerini öğrenmek için Trendyol’u inceleyebilirsiniz. Teknolojik değişimlere ayak uyduran ve yeniliklere hızlı adapte olan markanın sunduğu ürünleri Canbebe bebek bezi kampanyaları sayesinde bütçenize uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Böylece hem bebeğinizin konforunu sağlayabilir hem de bütçenizi koruyabilirsiniz. Canbebe bebek bezi online satış noktası olan Trendyol ile ihtiyacınız anında evinizin konforunda güvenilir alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.