İlgili Kategoriler
Bez Bedeni
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Ürün Puanı
"

Sleepy Bebek Bezi

" araması için 966 sonuç listeleniyor

Rahat ve Güvenilir Sleepy Bebek Bezi Ürünleri Trendyol'da!

Sleepy bebek bezi, birçok ebeveyn tarafından en sık satın alınan ürünlerden biridir. Alt açma malzemesinin üretiminde adından söz ettiren önemli markalardan birisidir. Aileler, çocukları için güvenilir ve sağlıklı ürünleri satın almak ister. Cilt sağlığı ve hijyen noktasında fazlasıyla önemli olan bu ürünleri satın alırken aileler çok seçicidir. Bu noktada oldukça uygun fiyatları ve kaliteli malzemeleri içeren ürünleri ile marka müşterilerin beğenisini kazanır. Ürünleri ile müşterileri kendine çeken marka hızla büyümeye ve yenilik yapmaya devam eder. Sleepy alt açma bezi üretiminde geniş bir model yelpazesi sunar. Marka çocuklarınızın yaşına ve gelişimine uygun olacak şekilde farklı alt açma malzemeleri üreterek müşterilerin hayatına kolaylık katar.Sleepy çocuk bezi çocukların sağlığını ve ihtiyaçlarını daima göz önünde bulundurur. Bu durumda ebeveynlerin markanın çeşitlerini seçmesinde etkili olan noktalardan biridir. Ayrıca hayvanlar üzerinde test edilmemiş olması da müşterilerin beğendiği ve takdir ettiği özelliklerden biridir. Özellikle çevreye karşı duyarlı müşteriler, Sleepy yenidoğan bebek bezini bu özelliklerinden ötürü tercih eder. Çocuk doktorları ile beraber çalışan marka her daim çeşitlerini daha iyi olması için geliştirir. Alt açma malzemesi çeşitleri kemik gelişimi, yürüme, duruşu gibi pek çok konuda önemli bir rol oynar. Doğumdan tuvalet eğitimine başlayana kadar bu malzemeler ailelerin olmazsa olmazıdır. Markanın tüm ürünleri ailelere hem ekonomik hem de pratik çözümler sunar. Konforlu ve hijyenik kullanım sunması ile her zaman pratik temizlik sağlar. Hassas ciltli çocuklar için özel olarak alerjen içermeyen malzemelerle üretilen çeşitler her zaman ebeveynlerin tercihleri arasında yer alır. Sleepy sensitive bebek bezi cilt hassasiyeti ve alerjisi olan çocuklar için oldukça iyi bir çözüm olabilir. Sleepy organik bebek bezi minik yavrularınızın hassas ve oldukça geçirgen cildine zarar vermez, bu nedenle aileler gönül rahatlığıyla tercih edebilir. Kaliteli malzemesi, dayanıklılığı ve modern işçiliği ile bu ürün tam bir konfor sağlayıcıdır. Kalite odaklı markanın çocuklarınızın yaşına ve bedenine uygun olan tüm çeşitlerini Trendyol’da bulabilirsiniz.

Her Yaşa Uygun Sleepy Bebek Bezi Çeşitleri

Her Yaşa Uygun Sleepy Bebek Bezi Çeşitleri

Sleepy bezleri oldukça zengin bir model yelpazesine sahiptir. Organik ve doğal malzemelerden üretilen Sleepy bio natural bebek bezi, sahip olduğu tüm özelliklerle ebeveynler tarafından beğenilir. Kaliteli ve doğal içerikleri ile marka ebeveynlerin kolay bir şekilde değişim sağlayabilmesi için ürünlerinin tasarımlarını buna göre geliştirir. Suyu eşit bir şekilde dağıtan ve sızdırmayı önleyen yapısı sayesinde ebeveynler rahat bir şekilde alt değiştirme işlemi yapabilir. Sürekli büyüyen çocuklarınız için marka her yaşa uygun ürünler sunar. Sleepy 0 beden bebek bezinden 7 numara ürünlere kadar her bedene uygun seçenekleri üretir. Geniş beden aralığı ile ailelere markanın konforunu uzun süre kullanma imkanı sunar. Sleepy bebek bezi yenidoğan modeli 1 kg ile 3 kg arasında olan çocuklar tarafından kullanılabilir. Çocuklarınızın küçük vücuduna rahat bir şekilde uyum sağlayan ürün çeşitleri ergonomik tasarımıyla yavrularınızın rahat etmesine yardımcı olur. Markanın modellerinin cırt cırtlı formuyla rahatlıkla değiştirme işlemini yapabilirsiniz. Sleepy prematüre bebek bezi arıtılmış su, doğal bambu ve üçlü organik pamuktan yapılır. Bu sadece ürünün nefes almasına izin vererek pişik oluşumunu önlemeye yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda yavrunuzun hassas cildinin tahriş olmasını önlemeye de yardımcı olur. Sleepy 1 numara bebek bezini 2 kg ve 5 kg arasındaki yavrularınız için kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun cildinin ıslanmasını ve pişik oluşumunu önlemek için güçlü emme kapasitesine sahiptir. Ayrıca sıvı dağıtma işlevi sayesinde bir bölgede durgunluğu önler ve eşit bir şekilde sıvıyı dağıtır. Arıtılmış su ve doğal malzemelerden üretilen kumaş hijyen açısından verimlidir. Ürün alerjen içermez ve çocuklarınızın rahatlığı için tasarlanır. Yüksek emiciliği sayesinde ıslaklık hissi vermez. Su geçirmez bariyerleri ile istenmeyen durumların ortaya çıkmasını engeller. Her özelliği ile müşteriler tarafından oldukça beğenilen bu alt açma malzemeleri, pratik ve rahat bir kullanım deneyimi sunar. Marka, bebeklere iyi bir gece uykusu vererek aileleri mutlu eder. Markanın ürünleri, sağlıklı içerikler ve organik malzemeler de dahil olmak üzere bebek konforu noktasın oldukça yüksek bir performans sağlar. Özel su geçirmez bariyerler ve emici pedler ile gece uykusunun bölünmesini önleyebilir. Nefes alabilen yapısı ile çocuklarınızda pişik oluşumunu engellemek mümkündür. Marka aile bütçelerini zorlamadan fiyatına göre hem konfor hem de ekonomik çözümler sunar. Ürünleri ile ekonomik çözümler sunan marka çocuklarınızın ihtiyaç duyduğu konfor ve hijyeni sağlayabilir. Bu ürünü satın alan ebeveynlerden gelen geri bildirimler, yeni müşteriler için son derece önemlidir. Yapılan yorumları ve önerileri okuyarak marka hakkında daha detaylı bir şekilde bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu öneri ve yorumlar sayesinde satın alma sürenizi kısaltabilirsiniz. Trendyol’un kolay alışveriş özellikleri sayesinde ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri kısa sürede bulabilirsiniz.

Sleepy Bebek Bezi ile Rahat Uykular

Sleepy Bebek Bezi ile Rahat Uykular

Sleepy yeni bebek bezi rahat bir şekilde yavrularınızın hareket etmesini sağlayan ürün seçenekleri ile kısa sürede çocuklarınıza rahat uykular hediye edebilirsiniz. Doğayla uyumlu olarak üretilen modeller ve çevre sorunlarına yol açmaz, bileşiminde kullanılan malzemeler yavrularınızın cildini rahatlatır. Özenle tasarlanan bu modeller, hijyen ve konforu bir araya getirir. Sleepy 2 numara bebek bezini, 3 kg ila 6 kg ağırlığındaki çocuklarda kolay kullanım için tasarlanır. Marka çeşitlerinde çocukların hareketlerini kısıtlamayacak şekilde tasarımlar yapar. Cırt cırtlı yapısı sayesinde kolayca değiştirilebilir. Yüksek emiş özelliğine sahip Sleepy extra bebek bezi, yavrunuzun kalçalarını ıslatmamasına ve rahat bir zaman geçirmesine yardımcı olur. Markanın kaliteli ürünleri ile yavrunuzun rahat etmesine yardımcı olabilirsiniz. Organik pamuktan yüksek teknolojiler kullanılarak üretilen iç dokusu ile çocuğunuzun alerji ya da pişik olmasını engelleyebilir. Arıtılmış su ve organik pamuktan üretilen Sleepy gece bezi uzun saatler boyunca verimli bir kullanım sağlar. Sızdırmayı önleyen özel içeriği sayesinde hem yavrularınıza hem de ebeveynlere rahat uykular sunar. Large ve xxlarge ürün çeşitleri ile büyük beden aralığındaki çocukların alt açma malzemesi ihtiyacını giderebilirsiniz. Large ürün çeşitleri 15 ile 25 kg aralığında yer alan çocuklar için tasarlanır. Modeller çocukların hareketini ve gelişimini engellemeyecek şekilde üretilir. Markanın bir diğer çeşidi ise xxlarge aralığıdır. Bu modeller, 20-30 kg ağırlığındaki çocuklar için özel olarak tasarlanır. Bu yaştaki çocuklar çok aktif hareket eder ve sosyal hayata entegre olur. Bu özelliği ile large ve xxlarge ürünleri hem ebeveynler hem de çocuklarınıza konfor sağlar. Birçok farklı sayılardaki paketleri ile her bütçeye uygun ürün çeşitleri sunar. Sleepy 20 li, 24'lü, 40 lı bebek bezi paket seçenekleri ile ihtiyacınıza uygun olan modelleri satın alabilirsiniz. Daha yüksek miktarlardaki paketlere ihtiyacınız varsa Sleepy 60'lı, 80'li, 90 lı bebek bezi seçeneklerini tercih edebilirsiniz. İçeriğinde daha fazla ürün bulunan çeşitleri tercih ederek daha uzun süreli kullanım sağlayabilirsiniz. Markanın farklı modeldeki ve özellikteki çeşitlerini Trendyol’dan kısa sürede temin edebilirsiniz.

Sleepy Bebek Bezi ile Uzun Süre Konfor

Sleepy Bebek Bezi ile Uzun Süre Konfor

Uzun saatler boyunca rahat kullanım sunan özellikleri ile Sleepy gece bebek bezi çocukların kesintisiz ve konforlu bir şekilde uyumasına yardımcı olur. Sızdırmayı önleyen özel bariyerleri sayesinde sıvıyı içeride tutar. Dengeli bir şekilde sıvıyı ürüne yayması ile rahatsız hissiyatı ortadan kaldırır. Pişik oluşumu önleyen özel malzeme içeriği ile marka ebeveynlerin beğenisini kazanır. Sleepy bebek bezi özellikleri ile konfor sunarken çocuklarınızın sağlığını da koruyabilir. Sleepy 3 numara bebek bezi 6 kg ile 9 kg arasındaki çocuklarda kullanılmak üzere tasarlanır. Cırt cırtlı bantları ile takması ve çıkarması kolaydır. Ayrıca cildin rahat bir şekilde nefes almasına yardımcı olan doğal bambu, organik pamuk ve doğal su üçlüsünü içerir. Sleepy mini, midi bebek bezi çeşitleri, yavrunuzun sağlığına zarar vermeyen saf su ve doğal malzemelerden üretilir. Su tutma puanı açısından yüksek performansa sahip marka, ebeveynlerden övgü almayı başarır. Oldukça yumuşak bir yapıya sahip olan bu ürünler yavrunuzun hassas cildini korur. Ayrıca ürünler, çocuğunuzun kimyasallarla temasını engeller, boya içermeyen pamuklu iç yüzeyi ile modeller mükemmel emme kapasitesine sahiptir. Bu şekilde minik yavrunuzun cildi kuru kalabilir ve tahriş olmaz. Alt açma malzemesi değişene kadar çocuğunuzun vücudunun kuru ve hijyenik kalmasına yardımcı olan bu ürün ipeksi yumuşak bir dokuya sahiptir. Ürün özellikleri noktasında bir diğer önemli şey ise kumaşta kullanılan Sleepy cırtlı bez bantlarının çok sağlam olmasıdır. Esnek yapısının yanında dayanıklı yapışkanları ile istediğiniz kadar bantları açıp kapatabilirsiniz. Bantların esnek yapısı yavrunuzun vücuduyla uyum sağlar ve rahat etmesini sağlar. Trendyol’da ihtiyacınız olan tüm Sleepy junior bebek bezi modellerini kısa sürede satın alabilirsiniz.

Kaliteli Malzemesi ile Sleepy Bebek Bezi,

Kaliteli Malzemesi ile Sleepy Bebek Bezi,

Çocuğunuz için bir ürün seçmeden önce aklınızda bulundurmanız gereken birkaç şey vardır. Alt açma malzemesi seçerken çocuğunuzun sağlığı ilk öncelikler arasında yer alır. Çocukların cildi yetişkinlere göre daha hassas ve geçirgendir. Bu nedenle oldukça geçirgen olan çocuk cildine zarar veren maddelerin kullanıldığı ürünlerden uzak durmakta fayda vardır. Markanın saf su ve organik pamuk içeriği ile minik yavrularınızın cildi zarar görmez. Markanın pamuk lifleri ile ürünler nefes alır ve bu şekilde cildin de hava alması sağlanabilir. Zararlı kimyasallar içermeyen özelliği ile marka ebeveynlerin ilk tercihleri arasında yer alır. Sleepy bebek bezi numaraları çocuğuzun kilosuna göre belirlenir. Sleepy 5 numara bebek bezi çeşitleri 11 kg ile 18 kadar olan çocuklar için uygundur. Bu modeller yavrularınızın hareketlerini ve gelişimini kısıtlamayacak şekilde tasarlanmış ve üretilmiştir. Suyu eşit bir şekilde dağıtma fonksiyonu sayesinde tek bir yerde toplanma ve çocuğa rahatsızlık verme gibi problemlerin önüne geçilir. Sleepy bebek bezi 6 numara biraz daha büyümüş çocuklar için uygun olan bu ürünün külot şeklindeki modelleri de vardır. Sleepy külot bebek bezi vücuda tam oturan formu ile sızdırma gibi olumsuz durumların önüne geçebilir. İç çamaşırı gibi vücudu tam sarması ile rahat bir şekilde kullanım imkanı sunar. Sleepy bebek bezi 7 numara oldukça büyük bedenlere uyum sağlayabilme özelliği ile ebeveynlerin beğenisini kazanır. Saf su ile dokunan üst yüzeyi ile eşsiz bir deneyim sağlayan bu ürünler, minik yavrunuzu çok mutlu edebilir. Markanın nem indeksi özelliği ile renk değiştiren Sleepy bebek bezi çeşitlerini kullanırken bebeğinizin poposunu kontrol etmenize gerek kalmaz. Trendyol’un sunduğu kolay alışveriş özelliği ile isteklerinize ve ihtiyaçlarınıza uygun olan tüm çeşitleri kısa sürede bulabilirsiniz.

Sağlıklı İçeriği ile Sleepy Bebek Bezi

Sağlıklı İçeriği ile Sleepy Bebek Bezi

Marka tarafından üretilen çeşitler hem çocuklar hem de ebeveynler için çok uygundur. Sleepy mayo bezinden prematüre ürünler kadar seçenekler sunar. SAf su, organik pamuk ve son teknolojik üretim sistemleri ile üretilen modeller, çocuklarınızın yüksek performanslı bir deneyim yaşamasını sağlayabilir. Her alt açma ürünü değişiminde annenin çocuğun vücudunun hava alması için bir süre altını açık bırakması gerekir. Bu, yavrunuzun rahatlığı ve iyiliği için kilit noktalardan biridir. Değişim sırasında yavrunuzun altını bir süre açık bırakarak hava almasını sağlayabilirsiniz. Ardından markanın konfor sunan ürününü yavrunuzun altına takabilirsiniz. Markanın sağlıklı içeriklerle ürettiği Sleepy aktif bebek bezi ile yavrularınızın özgürce hareket etmesini sağlayabilirsiniz. Esnek yapısı ve sızdırmayan özelliği ile uzun süre boyunca güvenle kullanılabilir. Markanın en büyük avantajlarından biri, çocuğunuzun cildindeki kızarıklık ve pişik gibi sorunları modeller önleyebilir Nefes alabilen yapısı ve emici özelliği ile çocukların ıslanmadan ve tıkanmadan uzun süre hareket halinde kalmasına yardımcı olur. Sleepy külot bez vücuda tam oturan ergonomik yapısı ile konfor sunarken yüksek emiş gücü ile de hareket alanını kısıtlamaz. Sızdırmayan özel bariyerleri sayesinde de sıvının dışarı çıkmasını önler. Her detayı ile model büyük oranda rahatlık sağlayabilir. Sleepy 4 numara bebek bezi 7 kg ile 12 kg kadar kullanılabilir. Bu çeşitleri kullanan çocuklar artık rahat hareket edebildikleri ve dolaşabildikleri için günlük aktivitelerine müdahale etmeyecek şekilde tasarlanır. Ürünler hareket anında sürtünmeden dolayı kızarıklık olmayacak şekilde üretilir. Tüm ihtiyaçlarınıza cevap veren bebek deniz, mayo bezi Sleepy markası güvencesi ile Trendyol’da satılır. İstediğiniz bedendeki Sleepy kampanyalı bebek bezi modellerini satın alabilirsiniz.

Her Bütçeye Uygun Sleepy Bebek Bezi Fiyatları

Her Bütçeye Uygun Sleepy Bebek Bezi Fiyatları

Markada her bedene ve isteğe uygun olan bir modeli bulmak çok kolaydır. Sağlıklı içeriği ve pratik kullanımı ile markanın tüm ürünleri yüksek oranda konfor sunar. Sleepy yenidoğan bez çeşitlerini doğumun hemen ardından kullanmaya başlayabilirsiniz. Her bütçeye uygun ürünler üreten kalite ve pratiklik odaklı markanın tüm çeşitler sağlıklı malzemelerle üretilir. Zararlı maddelere modellerinde yer vermeyen marka bebeklerin hassas cildine uygun olan malzemeler kullanılır. Alerjen içermeyen içeriği ile pişik ve kızarıklık gibi istenmeyen durumları markanın çeşitleri yaşatmazsınız. Bebeklerinizin sağlığını sizin kadar önemseyen markanın her bir modeli ile yavrualrınızın huzurunu sağlayabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen markanın fiyatları cinsiyete, kiloya ve yaşa bağlı olarak değişiklik gösterebilir. İhtiyacınız olan ürüne karar verdikten sonra geniş ürün skalası arasında istediğiniz çeşidi satın alabilirsiniz. Sleepy bebek bezi fiyatları her kesimden müşteriye hitap edebilecek bir seviyede yer alır. Her müşteri bütçesini aşmadan markanın kaliteli ve dayanıklı ürünlerini satın alabilir. Geniş model skalası ve uygun fiyatları ile marka müşterilerine ve bebeklere benzersiz bir deneyim yaşatır. Çeşitli Sleepy bebek bezi kampanya ve indirimleri ile müşterilerine uygun fiyatlarla satın alma imkanı sunar. Sleepy bebek bezi kullananlar tarafından yapılan yorumlar yeni müşteriler için fazlasıyla önemlidir. Bu Sleepy bebek bezi yorumları yeni müşterilerin marka ve ürün hakkında detaylı bir şekilde bilgi edinmesine yardımcı olabilir. Bütçe dostu fiyatları ile marka her kesime uygun seçenekleri sunar. Geniş model ve fiyat skalası ile marka ekonomik çözümler üretir.Trendyol’da yer alan Sleepy bebek bezi indirim ve kampanyaları takip ederek ihtiyacınız olan tüm çeşitleri uygun fiyatlara temin edebilirsiniz.