İlgili Kategoriler
İç Yatak Ölçüsü
Fiyat
Materyal
Kullanım Tipi
Fonksiyon
Genişlik
Taşıma Kapasitesi
Sallanma Fonksiyonu
Derinlik
Yükseklik
Fiyat Geçmişi
Satıcı Tipi
Renk
Ürün Değerlendirmesi
"

Beyaz Beşik

" araması için 1102 sonuç listeleniyor

Beyaz Beşik Çeşitleri ile Huzurlu Bebekler

Bebek odalarının en önemli mobilyalarından biri beşikler olmaktadır. Bebeklerin uykularını düzgün bir şekilde alabilmesi ve güvenli bir şekilde uyuyabilmeleri adına beşik oldukça gerekli bir üründür. Bu sebepten dolayı bebeği olacak aileler beşik almak istemektedirler. Piyasada satışı yapılan birçok beşik modeli bulunmaktadır. Fazla çeşidinin olması ailelerin kendi alanlarına ve isteklerine uygun olan beşiği bulabilmeleri adına büyük bir fırsat olmaktadır. Pek çok rengin ve modelin bulunduğu bu ürün grubundan beyaz beşik sıkça tercih edilmektedir.

Beyaz Beşik Modelleri

Beyaz Beşik Modelleri

Hem erkek bebeklerin hem de kız bebeklerin bebek odalarına oldukça yakışan beyaz bebek beşikleri ailelerin ilk tercihlerinden olmaktadır. Beyaz mobilya beşik diğer pek çok mobilya rengi ile uyumlu olduğundan dolayı da tercih edilmektedir. Beyaz renkteki beşiklerin pek çok modeli bulunmaktadır. Bu sayede ebeveynler istedikleri modeli seçebilmekte ve beşiği koyacak alana en çok yakışacak olan modeli kolayca bulabilmektedir. Bunun yanı sıra farklı modellerin olması bebekler için de iyi bir durumdur. Bu sayede bebeğin en çok rahat edeceği modeli aileler seçebilmektedir. Her beşik aynı ebatta olmadığından dolayı aileler istedikleri ebatlarda olan beyaz beşiği model çeşitliliği sayesinde bulabilmektedir. Aileler kendi yanlarına daha da rahat koyabilmek için bazen sepet beşikleri yönelmektedir. Bu beşiklerin taşınması diğerlerine oranla daha kolay olduğundan dolayı yeni doğan bebekleri için aileler sepet beşikleri sıkça tercih etmektedir. Yine kolay taşınabilir ve katlanabilir özellikleri dolayısıyla beyaz oyun parkı beşik de tercih edilebilmektedir. Renk konusunda kararsız kalan aileler için beyaz seçeneği son derece kurtarıcı olduğundan dolayı beyaz sepet beşik seçeneği de mevcut olarak bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çekmece olup olmaması, beyaz sallanan beşik modelinde olduğu gibi beşiğin sallanıp sallanmaması gibi özellikler de beşikleri model olarak birbirlerinden ayırmaktadır.

Doğru Beyaz Beşik Seçimi

Doğru Beyaz Beşik Seçimi

Hem bebekler hem de ebeveynler için beşikler büyük önem taşımaktadır. Bebeklerin yuvası niteliğinde olan beşiklerin rahat ve kullanışlı olması bebeklerin daha iyi bir uyku çekmesini sağlamaktadır. Ebeveynler için ise doğru beşik seçimi daha da önem taşımaktadır. Örneğin yeni doğan bebekler çok daha fazla ilgiye ihtiyaç duyduklarından dolayı aileler genellikle bebekleri kendilerine yakın yerlerde yatırmaktadır. Bunun için sepet beşikler üretilmektedir. Sepet beşikler genellikle ilk dört ay kullanılmaktadır. Bu ürün sayesinde ebeveyn odasında bebekler yatabilmektedir. Beyaz anne yanı beşik de benzer amaca yardımcı olan ebeveyn odasında kullanım için olan çeşitlerdendir. Beşiklerde beyaz renk aileler tarafından çok fazla tercih edildiğinden dolayı sepet beşiklerde de beyaz renk görülmektedir. Beyaz sepet beşik modelleri çeşitlilik içermektedir. Sepet beşik arayan kişilerin aradıklarını bulabilecekleri birçok ürünü barındırmaktadır. Bu ürünün dışında bebek odaları için üretilen büyük beşik modelleri de bulunmaktadır. Bu modeller çekmece sayısı, beşik şekli, süs detayları, sallanabilir olması gibi özellikler ile daha da çeşitlik kazanmaktadır. Bu sayede her ailenin aradığı ürünü bulabilmesi daha da kolaylaşmaktadır.

Beyaz Beşik Fiyatları

Beyaz Beşik Fiyatları

Bebek odalarının vazgeçilmez parçası olan beşik kategorisi pek çok modeli barındırmaktadır. Bu sayede ebeveynler kolayca aradıkları özellikleri taşıyan ürünü bulabilmektedir. Durum böyle olunca beşik fiyatları da çeşitlilik kazanmaktadır. Ebeveynler tarafından pek çok eşya ile uyumlu olabilmesinden dolayı sıkça tercih edilen beyaz beşik modelleri için de durum aynıdır. Modeller birbirlerinden farklı özellikler taşıdığından dolayı beyaz beşik fiyatları değişkenlik göstermektedir. Beşikte kullanılan malzemeler fiyatın belirlenmesinden en önemli etken olmaktadır. Beyaz tahta beşik diğer bir adıyla beyaz ahşap beşiklerin yanı sıra daha farklı malzemelerle üretilen beşikler de bulunmaktadır. Beyaz bambu beşik de doğal malzemelerle üretilmiş olan ve tercih edilen çeşitlerdendir. Bu sebepten ötürü ebeveynlerin üründe aradığı özellikler fiyatın değişmesinde en önemli etkendir. Birçok beşik üretildiğinden dolayı fiyat aralığı vermek mümkün olmamaktadır. Bebeklere en uygun olan ve bebeklerin en çok rahat edebilecekleri aynı zamanda da alana uyum sağlayabilecek bir beşik seçimi yapmak gerekmektedir. Ancak beşikte aranılan özellikler belirlendikten sonra fiyat araştırılması yapılabilir. Beyaz ahşap beşik modelleri ve diğer tüm beyaz beşik modellerine Trendyol ile ulaşabilirsiniz.