İlgili Kategoriler
Bez Bedeni
Tip
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Huggies Bebek Bezi

" araması için 93 sonuç listeleniyor

Huggies Bebek Bezi Çeşitleri ile Rahat Bebekler

Ailelerin bezden beklentilerini ilk olarak yerine getiren ve bu konuda öncü olan Huggies bebek bezi; farklı desenlerde beğeninize sunulur. Erkek ve kız çocukları için renk seçeneklerini bünyesinde barındıran marka, daima yenilikçi bakış açısıyla faaliyetlerini gerçekleştirir. Hem deniz mayosu hem de külot olarak tasarladığı modelleriyle sektöre rehberlik eder. İlk doğduğu andan tuvalet eğitiminin başladığı sürece kadar her türlü gereksinimi annelerin ve babaların hizmetine sunarak tercihlerde ilk sıralarda yerini alır. Huggies erkek bebek bezi modellerini erkek çocuk sahibi olan ailelere sunarak üstün koruma imkanı sağlar. Erkek çocuklarda sıvının temas edeceği alandaki farklılık dikkate alınarak tasarlanan model, pek çok ebeveyn tarafından ilgiyle karşılanır. Bacak oyuntulu üretimleri sürdüren markanın içerikleri bacak arasında oluşturabileceği tahribatı önler. Özellikle yürümeye başlayan çocuklarda çok sık karşılaşılan bu sorun, oyuntulu modellerin üretilmesi ile son bulur. Beldeki esneklik hareket kabiliyetlerinin kısıtlanmamasına yardımcı olan modeller, kas ve kemik gelişimlerine de katkı sağlar. Külot bez seçimlerinde normal ürünlerden farklı olarak kilo oranlarına dikkat etmeniz memnun kalmanıza etki eder. Sıvıyı çok çabuk içine emme özelliği ile pişik probleminin yaşanmasını engeller. Bebeğin ıslaklıktan meydana gelebilecek rahatsızlıklarını da önler. Kendini güvende ve rahat hisseden çocuklar, uyku vakitlerini ve uyku dışındaki zaman dilimlerini huzurlu geçirir. Böylece keyifli vakitlerin tadını birlikte çıkarabilir, hayatınızda güzel anların olmasına katkı sağlayabilirsiniz. Kız çocuğu sahibi iseniz Huggies kızım için bebek bezi serilerinden faydalanabilir, kız çocuklarına özel model ve renklerin alımını yapabilirsiniz. Eğlenceli desenlerden yapacağınız seçimlerle çocukların çizgi film karakterlerini yakından tanımalarına olanak sağlarken alt değişimlerinde renkli baskılarla dikkatlerinin başka yöne çekilmesine de ortam hazırlayabilirsiniz. Çocuğunuzun her pozisyonunda değiştirme işlemini kolaylaştıran modeller üreten Huggies markasının farklı tasarımlarla hazırlanan çeşitlerine Trendyol’dan ulaşabilir, online satış yönteminin sağladığı avantajlardan yararlanabilirsiniz.

Her İhtiyaca Uygun Huggies Ürün Çeşitleri

Her İhtiyaca Uygun Huggies Ürün Çeşitleri

Yaz mevsiminde çocuklarını suyla tanıştırmak isteyen ebeveynlerin henüz bez kullanmaya devam etmeleri sebebiyle suya dayanıklı modellerden seçim yapmaları gerekir. Özel olarak üretilen Huggies mayo bebek bezi, deniz ve havuz gibi alanlarda özgürce suda kalabilme avantajı sağlar. Suda şişme yapmayan şekliyle özel olarak formüle edilen mayo, çocuklar suyun içindeyken idrar ve dışkılarını yapmış olsalar bile açılma ve dağılma yapmaz. Bunları içine hapsederek dışarı çıkmayı engelleyen özel kenar bariyerleri etkin koruma sağlar. Aksi halde bu durum havuzdaki ve denizdeki diğer kişiler için sağlık açısından hijyenik bir ortam olmaktan çıkar. Suyun keyfini özgürce çıkaran çocuklar, enerjilerini attıkları için uyku zamanlarını da kaliteli bir şekilde geçirir. Büyümeleri devam eden minikler, ilerleyen aylarda hareketlenir ve ilk aylardaki sakinliklerinin yerini dönmeler ve ayağa kalkmak istemeler alır. Bu süreçte bez değişimi bir hayli zorlaşır ve ebeveynlerin bu konuda zorlanmasına sebep olur. Huggies külot bebek bezi hareketlenen bebeğin bez değişimini kolaylaştırmak için kolay giydirilip çıkarma özelliğiyle üretilir. Bantların yapıştırılmasını bile beklemek istemeyen bebekler, sağa ve sola döndükleri için bantların tam olarak yapışmasını engeller. Sıkı bir şekilde yapışmayan bantlar, bezin kaymasına ve sızıntı olmasına yol açar. Markanın kolay giydirilip çıkarılabilen külot modelleriyle hızlı ve pratik bir şekilde bez değişimini yapabilirsiniz. Normal şartlarda yenidoğanların doğum kilolarına göre düşük kilolarda dünyaya gelen prematüre bebekler, küçük yapılı ve hassas ciltlere sahiptir. Bakımı oldukça dikkatli yapılması gereken prematüre grubunun narin ciltlerinde tahriş oluşumunu engellemek için uygun ortam hazırlamak gerekir. Bez seçimi bu aşamada önem arz gerektirdiği için kullanılan malzemenin yumuşak dokulu olmasına dikkat edilmelidir. %100 doğal pamuktan üretilen ürünlerden tercih edebilir, kilolarıyla doğru orantılı numaralardan seçim yapabilirsiniz. Huggies prematüre bebek bezi hava alan dış yüzeyi sayesinde cilde temiz hava geçişini ve nemlenen yüzeyin kurumasını sağlar.

Bu dönemlerde çok sık değiştirilmesi gereken ürünler sürekli nemli kalma riskini oluşturur. Uzun süreli kuruluk hissi oluşturan Huggies, pişik gibi can yakıcı bir sağlık sorunun başlamasını engeller. Nemi hızlıca emerek miniklerin rahatsızlık duymalarını önler. Bu sayede huzurlu bir uyku süreci geçirir. Bel kısmının lastikli olması narin ciltlerinde hasar olmasını önler fakat dışarı sızıntı yapmasına sebebiyet veren çok bol bezler arasından da seçim yapılmaması gerekir. Yenidoğan, külot ve prematüre grubu bez seçimlerinizde birtakım yönlendirmeler yapılsa da siz bu aşamada bebeğin kilosunu göz önünde bulundurarak tercihte bulunabilirsiniz. Kilo size doğru seçim yapmanız konusunda yardımcı olan bir kriterdir. Trendyol üzerinden prematüre, yenidoğan, mayo, külot bez çeşitlerini inceleyebilir, bebeğinize uygun ürünlerin siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Çocukların hem gün içerisinde hem de uyku sırasında huzursuz olmamaları için ürünlerde doğru kararın alınması önemlidir. Yanlış seçimler pişik gibi sorunların oluşmasına da yol açarak ebeveynlerin ne yapacaklarını bilemez hale gelmesine sebep olur. Zaman dilimi olarak diğerlerinden farklı ve önce doğan prematüre grubu, düşük gramajda dünyaya gelir. Bakımlarının çok hassas bir şekilde yapılması gereken prematüreler için doğal malzemelerle üretilen, boya katkısı ve kimyasal madde katkısı olmayan ürünler arasından seçim yapılması gerekir. Huggies 4 numara, 0 numara, 1 numara bebek bezi farklı kilolarda doğan minikler için ayrı numaralarda hazırlanır. 0 numara, 0-3 kg arasında doğan prematüre bebekler için uygun bir seçimdir. Onların tenlerine zarar vermeyecek şekilde tasarlanan bu tasarımlar, hassas ciltler göz önünde bulundurularak ebeveynlerin tercihine sunulur. 1 numaralı model, 2-5 kg arasında doğan prematüre ve yenidoğan grubunun bir kısmının kullanımına uygun şekilde dizayn edilir. 7-4 kg arasında doğanlar için 4 numara uygun olur. Bununla birlikte sıvının çok tüketildiği durumlarda güçlü emişe sahip 4+ serilerinden de faydalanabilirsiniz. Seçimlerde kilo takibini doğru yapmak ve beslenme düzenini göz önünde bulundurmak uygun numaralı ürünü tercih etmeniz konusunda size doğru yönlendirmeler yapar. Huggies bebek bezi 2 numara, 6 numara, 3 numara hem hareket döneminde olan hem de ayaklanmaya başlayan çocukların yaş grubu için uygundur. Yenidoğanların ilk aylarında 1 numara idealken 3-6 kg dünyaya gelen ve günden güne kilo artışı beklenen yenidoğan grubunun 2 numaraya geçmesi gerekir. 4-9 kilo arasında kiloya ulaşanlar için 3 numaralı ürün, doğru bir seçim olur. Kilo artışlarına dikkat edilmesi sızıntıların önlenmesi ve bacak aralarını sıkmaması açısından önemlidir. 15-27 kilo arasında olanlar için 6 numaralı seçim doğru bir karar olur. Çocuklarının 11-25 kilo arasına ulaştığını gören bireylerin Huggies bebek bezi 5 numaralı modelin seçimini yapması gerekir. Tüm numaraları Trendyol’dan inceleyebilir, çocuğunuz için ideal seçimleri yaparak siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Önemli Tavsiyeleriyle Huggies Bebek Bezi Kullananlar

Önemli Tavsiyeleriyle Huggies Bebek Bezi Kullananlar

Çıktığı ilk günden beri uygun fiyatları ve kaliteli üretimleri ile öne çıkan markanın tasarımlar, büyük ilgi görür. Siz de Trendyol üzerinden bu tasarımları inceleyebilir ve Huggies bebek bezi yorumlarına göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz. Çocukları için sağlıklı ve doğal ürünler kullanmaya özen gösteren anneler ve babalar, %100 pamuk doğallığıyla üretilen tasarımlardan memnuniyet duyar. Fikirlerini belirten ebeveynlerin düşüncelerini de önemseyen ve bu yönde kendisini geliştiren marka, tasarımlarını daima geliştirir. Bebek bezi Huggies bünyesinde oldukça kaliteli ve güvenilir olur. Tatil sezonlarında çocuklarının denize girmelerini nasıl sağlayacaklarını düşünen ve bez problemini halletmeye çalışan ailelerin endişe etmeden kullanabilecekleri deniz bezleri, sıklıkla tercih edilir. Çocukların vücutlarıyla uyum sağlayan modeller, onların yaşamlarının kaliteli bir devam şekilde devam etmesine katkıda bulunur. Çocuklarının huzurlu ve sevimli hallerine tanıklık eden ailelerin de mutlu olmalarına etki eder. Farklı adetlerde bulunan paketler, tekli, ikili ve daha fazla sayıda paketlenmiş şekilde satışa sunulur. Bu sayede avantaj sağlayan fiyatlardan yararlanma imkanınız olur. Çoklu alım avantajlarının sağladığı hesaplı alışveriş imkanını ve ürün kalitesini deneyimleyebilirsiniz. Huggies bebek bezi kullananların yapmış olduğu yorumlardan yola çıkarak marka ile tanışabilirsiniz. Çocuğunuz için tereddütle yaklaştığınız her ürünün içerik özelliklerine dikkat ederek kullanılan kimyasalların zararlarını göz önünde bulundurmanız önemlidir. Her gün çok sayıda alt değişimi yapacağınız ilk aylarda markanın doğal ham madde içerikli modellerini inceleyerek güveninizi tazeleyebilirsiniz. Maddi açıdan da sizi zorlamayan ve kalitesini avantajlı fiyatlarla size sunan markanın hem bantlı hem de külot tasarımlı modellerinden yararlanabilirsiniz. Kilo kontrolünü takip ederek her vücut ölçüsüne uygun modeller arasından seçim yapabilir, cinsiyet farklılığını da göz önünde bulundurarak seçimlerinizi bu yönde yapabilirsiniz.

İlk deneyeceğiniz modelleri az sayıda alabilir, çocuğunuzun rahatlık durumuna göre seri değiştirerek fazla sayıda ürün siparişi verebilirsiniz. Trendyol'dan yapacağınız detaylı incelemeler sizin için aydınlatıcı olur. Bu sayede dilediğiniz zaman siparişinizi kolay bir şekilde verebilirsiniz. Etrafa karşı fazla duyarlı ve hassas olan bebek ciltlerinde kullanılan ürünlerin kalitesine dikkat edilmesi gerekir. Özellikle bez seçimi ciltte alerji yapmaması ve kaşıntı oluşturmaması bakımından önemlidir. Doğal içerikli ürünleri tercih etmek bu anlamda önemli bir konudur. Bebeklerin kilosuna göre doğru seçimde bulunmak sızıntıları önlerken fiziksel rahatsızlıkların ve ilerleyen yaşlarda doğabilecek sağlık problemlerinin oluşmasını engeller. Prima bebek bezi 7-14 kg ağırlığındaki miniklerde 4 numara olarak seçilirken çeşitli markalarda bu durum değişebilir. Bu sebeple kullandığınız ürünün kilo ve numara orantısına dikkat etmeniz gerekir. Tahriş sorunu bebeklerin narin ciltlerinde oldukça can acıtıcı olabilir. Uykularını bile etkileyecek bu can sıkıcı durumla ebeveynler karşılaşmak istemez. Pamuklu ürünler tercih edildiğinde böyle bir sorunla karşı karşıya kalma riski düşer. Esnek bel özellikli olanlar, çocukların rahat hareket etmesini sağlayarak kas gelişimlerini destekler. Sızdırmazlık özelliği sayesinde hem ebeveynler hem de çocuklar rahat eder. Çocuğun konfor alanı genişler. Bebeklerin büyümelerine ve yerlerinde durmamalarına göre külot ürünler kurtarıcı modellerden olur. Yeme ve içme düzenleri büyümeyle beraber değişmeye başlayan çocuklar, sıvı besinleri de fazla miktarda almaya başlar. Huggies 4+ bebek bezi emicilik özelliğinin yüksek derecede olması sebebiyle öne çıkar. Ek gıdalara geçilmesi ile beraber çorba tüketiminin de artmaya başladığı dönemlerde bu modeller kullanılarak sızıntılar engellenir. Yenidoğanlar için yapılacak seçimlerde göbek oyuntusunun olup olmadığına dikkat edilerek iyileşme sürecinin gözlenmesi gerekir. Dokusunun yumuşak olması, cildin zarar görmemesi açısından seçim sırasında göz önünde bulundurulmalıdır. Huggies bebek bezi yenidoğan grubunda olması gereken özelliklere sahip olması sebebiyle ebeveynler tarafından tercih edilir. 1 numaralı ürünlerin kullanıldığı bu dönemlerde sıvıyı hızlıca emen ve kuru kalan tercihler seçilerek bebeklerin rahat etmesi sağlanır. Seçebileceğiniz ürün çeşitlerinin tümüne Trendyol’dan ulaşabilir, siparişinizi kolaylıkla oluşturabilirsiniz.

Avantajlar Sunan Huggies Bebek Bezi Fiyatları

Avantajlar Sunan Huggies Bebek Bezi Fiyatları

İçerik ve özelliklerine göre farklı fiyatlarda sunulan Huggies little swimmers bebek bezi diğer serilere göre avantajlı özelliklere sahiptir. Havuzda ve denizde yüzdürmek istediğiniz bebekler için özel olarak şişmeyen özelliğiyle formüle edilir. Kenarında bulunan koruyucu bariyerler dışarı sızıntı yapmasını önler. Yumuşak ve lastikli bel bantları hassas olan bebek ciltlerinde tahriş oluşturmaz. Bantlarından kolayca yapıştırabilir ve değiştirmeniz gerektiğinde pratik bir şekilde yapışkanını kaldırabilirsiniz. Tek kullanımlık olan little swimmersları külot şeklindeki yapısı ile kolayca giydirip çıkarabilirsiniz. Beli esnek yapıda olduğu için farklı kilolarda pek çok bebeğin vücuduyla uyum sağlar ve sıkma problemi yaşanmaz. Balık desenli olan, turuncu ve mavi renklerinde hazırlanan little swimmersları kız ve erkek çocuklarınız için seçebilirsiniz. 7-15 kilo arasında olan çocuklar için 3-4 numara olanı, 12-15 kilo arasındaki çocuklar için 5-6 numaralı tasarımı tercih edebilirsiniz. Emici tanecikler, suyun bezin içine geçmesini engelleyerek çocukların rahatça hareket etmelerini sağlar. Huggies organik pamuklu bebek bezi ailelerin sıklıkla üzerinde durduğu ve araştırdığı özelliklere sahip olması ile tercih edilir. Bebeklerin doğdukları andan itibaren sağlığa zararlı maddeler içeren ürünleri seçmek istememeleri her ebeveynin hakkı olan bir durumdur. Doğal dokusu ile sizlere sunulan Huggies ürünleri, hem günlük hem su içinde kullanım için uygundur. Sayı farklılıklarına göre hazırlanan paketler, fiyatların değişiklik göstermesine etki eder. Özellikle yaz aylarında bacak aralarında bezden kaynaklı sürtünmelere sebebiyet vermeyen marka, kenar kısımlarını özel korumalı bariyerlerle yumuşak hale getirir. Normal ürünlerden farklı şekilde tasarlanan ve suya dayanıklı olanlar havuz gibi ortamlarda şişmez ve açılma yapılmaz.

Aksi halde kalkan bantlar bezin çıkmasına ve bunun sonucunda ortamın hijyenik açıdan sağlıksız olmasına yol açar. Avantaj sağlayan özelliklerinden dolayı Huggies bebek bezi nerede satılır diye merak ediyorsanız Trendyol’a göz atabilir, indirim fırsatlarından yararlanarak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Bebeklerin ciltlerine uygun şekilde üretilen Huggies bebek bezi fiyat bakımından değişiklik gösterir. Küçük çocukların ve bebeklerin ihtiyaçları fazladır. Her geçen gün ebeveynler yeni bir ürün almak zorunda kalabilir. Bu durum bütçenin etkilenmesine yol açacağı için aileler birçok ürünü uygun fiyata almak ister. Özellikle bez konusunda araştırmaya giren aileler, bebeklerin ciltlerine zarar vermeyen doğal içerikli ürünleri avantaj sağlayan fiyatlarda temin etmeyi hedefler. Hafif dokusuyla ağırlık hissi yaşatmayan ve özellikle yürüme çağındaki bebeklerin hareketlerini kısıtlamayan ürünler, düşme kalkma sırasında darbelere ve oluşabilecek zedelenmelere karşı narin ciltlerin zarar görmesini önler. Doğal pamuk üretimleri sıvıyı hızlıca emer. Bu sayede çocukları rahatsız edecek şekilde birikme yapmaz. İçine hapsedilen sıvının dışarı çıkması da engellenir. Alerjik hassasiyeti olan çocuklar için Huggies bebek bezi indirimlerinden yararlanarak antialerjik çeşitleri uygun fiyatlarda temin edebilirsiniz. Çoklu alım avantajlarının size sunduğu imkanlar sebebiyle tercihlerinizi bu yönde yapabilirsiniz. Tuvalet eğitimini tamamlayabileceğiniz zaman dilimine kadar güvenle kullanabilir, kanserojen madde içermemesi sayesinde çocuklarınızın sağlığını koruyabillirsiniz. Değişen kilolardan dolayı bez değişimine geçmek istediğinizde elinizde kalan ürünleri de kullanma imkanınız olur. Esnek bel yapıları geçiş sürecinin sorunsuz atlatılmasına yardımcı olur. İlk aylarda fazla bez harcandığı için doğal içerikli olanları kampanya dönemlerinde fazla miktarda alabilirsiniz. Organik olan tasarımlar, bebeklerin sağlığını korur. Kolay eriyen dış katmanları sayesinde çevrenin korunmasına da katkı sağlar. Doğada kolay kaybolmayan ürünler, çocukların ciltlerinin tahriş olmasına da ortam hazırlar. Aynı zamanda doğada kaybolmadığı için ilerleyen zamanlarda çevre kirliliğinin önüne geçilemez. Tüm bu durumları düşünen ebeveynler Huggies bebek bezi kampanyalarını Trendyol’dan takip ederek fırsat sunan fiyatlarla karşılaşır. Siz de online satış yöntemi kolaylığı ile ürün çeşitlerinin siparişini rahatlıkla oluşturabilirsiniz.