İlgili Kategoriler
Fiyat
Fiyat Geçmişi
Ürün Puanı
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
"

Emzik

" araması için 5937 sonuç listeleniyor

Bebeğinize Uygun Emzik Modelleri Trendyol’da!

Bebeğinizin sağlığı için tercih edilen emzik türü oldukça önemlidir. Bu noktada birçok farklı türde ürün bulunur. Bebeğinizin yaşına ve ihtiyaçlarına uygun ürün seçimi yapılması, verimli kullanım açısından önem taşır. Bu aşamada da ebeveynlerin dikkat edebilecekleri bazı detaylar mevcuttur. Doğru bebek emzik seçimi, çocukların konforda ve güvende hissetmesini sağlar. Anne adaylarına ya da yeni annelere emzik önerisi yapılırken ise dikkat edilmesi gereken püf noktalar bulunur. Bu detaylardan ilki, üründe kullanımı tercih edilen malzemedir. Farklı üretimler arasından plastik, silikon, kauçuk emzik modellerini tercih edebilirsiniz. Alerjik bünyeler için silikon seçeneklerden yararlanabilirsiniz. Bu tasarımlar, doğal yapıya uygun biçimde özenle oluşturulur. Kauçuk, klasik modellerden biri olarak müşterilerin karşısına çıkar. Bu seçenekler, uzun ömürlü bir deneyim vadederek de beğeni kazanır. Seçimdeki ikinci önemli nokta ise ağız yapısına ve yaşına uygun ürün tercihidir. 0-2 ay, 0 3 ay, 0 6 ay emzik gibi farklı dönem özelliklerine uygun tasarımlar içinden seçim yapılabilir. Bunun yanı sıra prematüre, yenidoğan emzik modelleri de çocukların ilk aylarında özel damak yapılı tasarımıyla öne çıkar. Bu ürünlerin her yaşa uygun farklı çeşitleri bulunur. Seçimde yaş dışında bir de modelin uç kısmı öne çıkarılır. Küçük yaştakilerin ağız yapısına uygun ürünlerin tercih edilmesi ortodonti açısından önemli bir detaydır. Bu noktaları göz önünde bulundurarak Trendyol üzerinden bebeğinize uygun emzik modelleri seçimi yapabilirsiniz.

Çocukların Ağız Yapısına Özel Emzik Modelleri

Bebekler her ayda büyüme ve gelişim gösterir. Bu yüzden belirli yaş aralıkları için tasarlanmış modeller bulunur. 0-3 ay ürünleri genelde küçük boyutlarda tasarlanır ve yenidoğan bebekler için uygundur. Emme refleksini destekleyerek prematüre bebeklerin de kolaylıkla bu ürünü kullanması için uygun detaylarla üretim yapılır. 0-6 ay modeller ise büyük boyutları ile ağız gelişimini tamamlayan çocukların ihtiyaçlarını karşılaması için üretilir. Ağız yapısına uyum sağlayan modeller, çene gelişimine katkıda bulunur. Çocuğunuzun ihtiyaçlarına yönelik olarak simetrik uçlu, yuvarlak uçlu emzik gibi farklı tasarım detaylarına sahip ürünlerden yararlanabilirsiniz. Simetrik uçlu ürünler, her iki tarafının da eşit olması ile bilinir. Bu tasarım, bebeğin ağız yapısına uyum sağlar ve kolay kullanımı sağlar. Geleneksel bir seçenek olan yuvarlak uçlu modeller ise bebeğin ağzında boşluk kalmayacak şekilde kaplayarak doğal bir his verir. Böylelikle emme refleksi desteklenir. Her iki ürün de bebeğin diş ve çene gelişimine destekler. Bu ürünler ihtiyaca yönelik seçilmesinin yanı sıra uygun fiyatları ve kaliteleri ile de ebeveynler tarafından değerlendirirler. Tercih edilen marka, malzeme çeşidi ve özelliklerine göre emzik fiyatları değişiklik gösterebilir. Kaliteli ve ihtiyaca yönelik emzik markaları tarafından üretilen seçenekler, ebeveynler açısından güvenli kullanım olanağı sağlar. Ayrıca birçok marka, emzik seti içinde farklı boyutlarda ve özelliklerde ürünler sunar. Böylece ihtiyacınız olan farklı çeşitlere bu setler ile ulaşabilirsiniz. Bu setler ekonomik bir seçenek olarak da sıklıkla ebeveynler tarafından tercih edilir. Küçük yaş gruplarının ağız yapısına uyumlu olan ve konfor sağlayan damaklı emzik, özel tasarıma sahiptir. Böylelikle bebeklerin ürünü rahatça emmesi desteklenir. Ayrıca ağız yapısına uyumlu olması ile de düzgün damak ve diş yapısına olanak sağlar. Bebeklerin beslenme ihtiyacını karşılamak için kullanılan biberon emziği, biberonların uçlarına takılır. Bu sayede bebeklerin beslenmesi kolaylaşırken annelerin de emzirme süreci desteklenmiş olur. Ayrıca hem anne sütünü hem de mamayı kolaylıkla verebileceğiniz geniş ağızlı biberon, bu işlemleri pratik hale getirir. Kaliteli detaylara sahip üretimler, Trendyol üzerinden bulunabilir.

Bebeğinize Özel Tasarlanan Emzik Modelleri

Bebeklerin diş ve çene yapısını desteklemek amacı ile özel tasarlanan ortodontik emzik seçenekleri, doğal bir pozisyon sağlayarak dişlerin düzgün çıkmasına ve çene yapısının düzenli gelişimine destek sağlar. Bu sayede çene kaslarının gelişimi sağlıklı bir şekilde tamamlanır. Hava sirkülasyonunu artırmak için tasarlanan delikli model, üzerlerinde küçük açıklıklar bulundurur. Bebeğin emme sırasında ağzın etrafında oluşabilecek terlemeyi azaltır. Böylelikle çocukların cildi hava alır ve hassas ciltleri tahrişe karşı korunmuş olur. Delikli, fileli, zincirli, taşlı emzik gibi tasarımlar, diş kaşıyıcı olarak da kullanıma uygun çeşitlere ayrılır. Kolay taşınabilirliği ve hijyenik yapılarıyla zincirli üretimler, bebeğin kıyafetlerine takılması ve yere düşmemesi için özel aparatlara sahiptir. Ürünün yere düşmesini engelleyen bu zincirler sayesinde zararlı mikroorganizmalar da engellenmiş olur. Ayrıca bir diğer avantajlı özelliği ise diş çıkarma, huzursuz ortamlarda bulunma gibi durumlarda el altında olmasıdır. Zincirli yapısı sayesinde çocuklar, yetişkin desteğine ihtiyaç duymazlar. Herhangi bir gezinti durumunda zincir askıları sayesinde ürünün kaybolma riskini de önler. Küçük taşar ile donatılan taşlı seçenekler, bebeğinizin görünüşüne tatlılık katmak için birebirdir. Bu taşlar çocukların dikkatini çekerek alıştırma sürecini de kolaylaştırır. Bebeklerin diş çıkarma sürecine katkıda bulunan diş kaşıyıcı emzik, bebeklerin diş etlerine masaj yaparak rahatlamalarına yardımcı olur. Bebekler için ilgi çekici bir seçenek olan meyveli emzik, çocukların beslenmesini eğlenceli hale getiren özel bir türdür. Bu sayede küçük yaş grupları gerçek meyve parçaları ya da meyve püresi ile beslenir. Eğer çocuğunuz küçükse ve meyve vermek istiyorsanız siz de bu ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu sayede bebeğinizin vitamin alımını destekleyebilirsiniz. Çeşitli emzik türleri arasında size uygun olan modelleri kolaylıkla Trendyol’da bulabilirsiniz.

Günlük Hayata Konfor Katan Kullanışlı Emzik Türleri

Emme sırasında bebeğin ilgisini çeken komik şekilli emzik, bebeklerin kolayca ilgisini çeker. Bir diğer model olan amigurumi emzik ise sevimli ve renkli oyuncaklar ile üretilir. Özellikle 6 aydan daha büyük bebeklerin ilgisini çeken bu ürünler emme deneyimini ilginç bir duruma getirir. Bu modele oldukça benzerlik gösteren ayıcıklı, uyku arkadaşlı emzik ise üzerinde hayvan figürleri bulundurur. Doğal emme refleksini destekleyen anne göğsüne en yakın emzik modeli ise ebeveynler tarafından sıklıkla tercih edilir. Bu seçenekler, geçiş dönemlerinde de konfor vadeder. Geceleri emme alışkanlığını kazandırmada zorlanıyor iseniz fosforlu ışıklı emzik tercih edebilirsiniz. Bu ürün sayesinde bebeğiniz karanlık ortamlarda ışığa odaklanarak ürünü kolaylıkla bulabilir. Ayrıca, bu modele benzer olan gece parlayan emzik de uyku zamanında çocukları rahatlatarak kolay bir şekilde uykuya dalmasını sağlar. Çocuklara ilaç vermeyi kolaylaştıran ilaç emziği, bebeği hasta olan ya da takviye vitamin kullanılması gereken anneler tarafından sıklıkla kullanılır. Gaz sancısından mustarip olan bebekler için özel olarak geliştirilen gaz yapmayan emzik, sancıların hafiflemesine yardımcı olur. Bebeğinizi emzirirken ağız yapısını ve emme deneyimi net bir şekilde görmek için şeffaf emzik tercih edebilirsiniz. Parmaklı emzik, bebeğin doğal emme refleksini destekler. Aynı zamanda anne parmağına benzeyen yapısıyla yakınlık kurarak bebekleri sakinleştirir. Gaz sancısını azaltmaya yardımcı antikolik emzik, hava yutma riskini azalttığı için bebeklerde rahatlama sağlar. Gümüş antibakteriyel özelliği ile bilinir ve bazı ürünler gümüş kullanılarak tasarlanır. Ayrıca, gümüşün sakinleştirici etkisi de bulunur. Dolayısı ile gümüş emzik sıklıkla anneler tarafından tercih edilir. İhtiyaçlarınıza yönelik modellere ulaşmak için Trendyol üzerinden farklı tarzdaki ürünlere göz atabilirsiniz.