Yıldızlı Ürünler
Çocuk Cinsiyeti
Cinsiyet
Parça Sayısı
Renk
Fiyat
Materyal
Kol Tipi
Satıcı Tipi
Fiyat Geçmişi
Yaka Tipi
Ürün Değerlendirmesi
"

Aziz Bebe

" araması için 1130 sonuç listeleniyor

Aziz Bebe

Renk Renk Bebek Kıyafetleri Aziz Bebe’de

Aziz Bebe ürün seçenekleri oldukça geniş bir model yelpazesine sahiptir. Birbirinden farklı renk, model ve kalitede bebek kıyafet ürünleri ile tercih edilen markalar arasında yer almaktadır. Bebekler için alışveriş yaparken en keyif alınan anlar bu küçük bedenleri için minik kıyafetlerini seçmek olmalıdır. Bebeğinize seçtiğiniz sevimli kıyafetleri giydirerek hem kendinize hem de ona mutluluk sunabilirsiniz. Ancak özellikle bebekler söz konusu olduğunda, ebeveynler daha hassas hale gelir ve seçim yaparken son derece dikkatli davranıp özen göstermek isteyebilirler. Aziz Bebe hastane çıkışı ürünleri ile ilk andan sonraki gelişme dönemlerinde de bebeğinizin hassas cildine uygun birçok kıyafeti edinebilir, ilk andan itibaren son derece sevimli ve de şık olmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda mevsim şartlarına göre her çeşit model arasından faydalanabilir, bebeğinizi kalitesine güvenerek giydirebilirsiniz. Bebek giysileri seçerken annelerin, özellikle hamile annelerin, bebeğin vücudunun hızlı gelişimini düşünmeden çok fazla kıyafet almaması gereklidir. Bebekler yenidoğan döneminde çok hızlı büyüdüğü için 1-2 kereden fazla kıyafet giyemezler. Bu yaştaki bebekler için en sevilen kıyafet türü bebek tulumudur. Pijamalar, tişörtler, pijama takımları, tişörtler, çoraplar ve şapkalar saklanması gereken bebek kıyafetleridir. Öte yandan kış bebekleri için kıyafet, hırka, pantolon ve kazak da gereklidir. Yeni doğan bebekler için kıyafetlerin teri emen ve cildin nefes almasını sağlayan kumaşlardan oluşmasına özellikle dikkat edilmelidir. İlk birkaç ay içinde iç çamaşırları için iş elbiseleri tercih edilebilir. Çorap, eldiven ve şapka giyilmelidir. Bebekler yetişkinlerden daha çok giyinebilirler. Kıyafetleri yenidoğanın faaliyetlerini kısıtlamamalıdır. Aziz Bebe kıyafetleri birçok kullanıcının dikkat etmesi ve de özen göstermesi gereken niteliklere sahip ürünleri ile bebeğinizin ince cildini dış etkenlere karşı korumaktadır. Hem kız hem de erkek bebekler için oldukça sevimli ve bir o kadar da koruyucu tasarımları ile onları gönül rahatlığı ile giydirebilmenizi mümkün kılmaktadır. Bebeklere yönelik, sarı, pembe, beyaz, kırmızı, mor, siyah, mavi gibi birçok farklı renkte ürünleri bulunmaktadır. Bebeklerin ilgisini çekebilecek desenlerde ve canlılıkta tasarımlar ile birçok ebeveynin tercih ettiği markalar arasında yer alır. Kelebek desenli, çiçek desenli, peri desenli, araba baskılı ya da süper kahramanların baskısının olduğu tasarım modelleri ile bebeğinizin oldukça renkli kıyafetlere sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

Aziz Bebe Kıyafetleri ile Hastane Çıkışına Hazırlık

Bebek hastane çıkışı setleri genellikle zıbın, patikli alt, yelek, çıt çıtlı body, bere ve eldiven içeriklerine sahiptir. Bunlara ek olarak battaniye, önlük ve mendil de hazırlanacak çanta içerisinde yer alması gerekenler arasındadır. Bu ürünler hastanedeyken bebeğiniz için yeterli olacaktır. Hem kız bebek hem erkek bebekler için her türlü stile yönelik yenidoğan hastane çıkış setleri ile bu ihtiyaçlar giderilebilir. Bu koleksiyonlar birçok bölümden oluşmaktadır. Her set içerisinde farklı ürünlerle karşılaşılabilir. Aziz Bebe yenidoğan seti içerisinde de ilk olarak gerek duyulabilecek kıyafetler bulunmaktadır. Bebekler için tamamen pamuklu olarak veya doğal malzemeler kullanılarak üretilen ürünleri ile birçok ebeveynin kullanmaktan memnun kaldığı markalar arasında yerini almıştır. Özellikle de annelerin son derece hassas oldukları kıyafet konusunda, ürünlerin içeriğinin, bebeklerin hassas cildine uygun olması ve tenlerinde tahrişe neden olmaması tercih edilmesi gereken bir durumdur. Zararlı maddeler içermeyen ürünleri ile sağlıklarını korumak ve onları yeni tanıştıkları dış dünyadan korumak amacıyla özenle kıyafetler üretmektedirler. Aziz Bebe 5'li hastane çıkışı seti içeriğinde üst zıbın, zıbın altı, önlük, eldiven, şapka bulunmaktadır. Pamuklu kumaşıyla narin tenlerine uygun üretilmiştir. Antibakteriyel ve anti alerjik özellikli ürünlerdir. Üretim esnasında doğal ipliklerin kullanımı sayesinde terletme yapmaz. Esnek ürünler olduğu için hem rahat giydirilmesini hem de bebeğin rahatlıkla hareket etmesini sağlar. Hem hareket halindeyken hem de uyurken daha sağlıklı kan akışının sağlanmasını için esnek ve yumuşak ürünlerin tercih edilmesi uzmanlar tarafından önerilmektedir. Kaliteli, sarkma yapmayan özellikleri ile kanserojen madde içermeyen kumaşlar kullanılmaktadır. Baskılı, desenli ürünlerde doğal boyalar kullanılır. Bu nedenle ebeveynlerin güvenerek alışveriş yaptığı bebek kıyafetleri markaları arasında yer alarak diğer kullanıcılara da ürünleri tavsiye edilmektedir. Aziz Bebe 10’lu hastane çıkışı seti içeriğinde üst zıbın, battaniye, iç zıbın, yelek, badi, önlük, eldiven, patikli pantolon, şapka, mendil gibi ürünler bulunmaktadır. Yüksek kalite standartlarında üretilmiştir. %100 pamuk ile üretilen bu ürünler, bebeklerin konforu ve sağlığı düşünülerek tasarlanmıştır. Antialerjik, antibakteriyel, hafif ve yumuşak kumaşları doğal boyalar ile boyanmıştır. Tasarlanan 10’lu setler yenidoğan bebek ihtiyaçları için son derece uygundur. Hastane çıkışı setleri bebek hediyelik ürün olarak da tercih edilmektedir. İlgili yenidoğan kategorisi üzerinden birçok modele ulaşabilir, yakınlarınızın yeni bebekleri için güzel ve anlamlı bir hediye verebilirsiniz.

Aziz Bebe Kıyafetleri Sayesinde Bebekleriniz Üşümesin

Hava koşullarına uygun olmayan giysiler bebeği kolayca hasta ve huzursuz edecektir. Bu nedenle bulunduğu ortamın sıcaklığına uygun şekilde giydirilmesi gerekmektedir. İlk olarak, bebeğin vücut sıcaklığını izlemek gerekir. Buna göre ne giyeceğine karar verebilmesi için üşüyüp üşümediğinin bilinmesi gerekmektedir. Tüm vücudun ideal sıcaklıkta olup olmadığını öğrenmek için sadece iki noktayı kontrol etmeniz gerekir: sırt ve karın. Bu alanlar soğuk mu, terliyor mu yoksa normal sıcaklıklarda olup olmadığı dokunulduğu zaman anlaşılabilmektedir. Aşırı ısı kaybı yaşanmış olmadan ellerinden ya da ayaklarından üşüyüp üşümedikleri anlaşılamayacağı için sırt ve karın bölgelerinin kontrol edilmesi tavsiye edilmektedir. Çok kalın kıyafetler giydirmek yerine, üstü üste birkaç kıyafet giydirmeyi seçerek ideal sıcaklığı korumayı kolaylaştıracaktır. Bu nedenle, kalın bir üst yerine aynı kalınlığı oluşturacak şekilde üst üste giyilen iki giysi sayesinde sargılar değişen ortam sıcaklıklarına göre de ayarlama yapılabilmektedir. Ortam sıcaklığı yükseldiğinde bir parça giysiyi çıkararak yeni sıcaklığa uyum sağlayabilirler. Bebeğinizi birden fazla katmanda giydirirken, cilde temas eden alt kısmın nefes alabildiğine dikkat etmeniz gerekmektedir. Bu nedenle cilde temas eden giysiler için pamuklu kumaşları seçmeniz önerilir. Aziz Bebe yelek ürünleri ile bu ısınma işlemini sağlayabilir, aynı zamanda oldukça tarz görünmelerini de sağlayabilirsiniz. Farklı renk ve modellerde hem erkek hem de kız bebekler için birçok güzel tasarımlar bulunmaktadır. Aziz bebe bebek giyim ürünleri bebeğiniz için sevimli ve ilginç tasarımları bulunduran bir kategoriye sahiptir. Yelek ürünleri ile bebeğinizi rahat ve şık hale getirerek bebeğiniz için bebeğinizin seveceği ve rahat edeceği kıyafetler tasarlamaktadır. Sağlıklarına zararlı materyalleri içeriğinde bulundurmamaktadır. Kaliteli kumaş özelliği ile hem bebeğinize alabilir hem de sevdiklerinize güzel bir hediye olarak satın alabilirsiniz. Aziz Bebe battaniye kız ve erkek bebekler için %100 pamuktan üretilmiştir. Doğal içeriği ve de kalitesi ile bebekleriniz için rahatlıkla kullanabilir, dilerseniz sevdiklerinize de hediye edebilirsiniz. Aziz Bebe uyku tulumu bebeğinizin uyuduğu zamanlar üstünü açıp üşümesini önlemek amacıyla sıklıkla tercih edilen bir üründür. Tek parça olarak bebeğinizi uygun ve de rahat bir şekilde sarar ve üst açma sorununa yol açmadığı için rahatlıkla kullanımı tercih edilmektedir. Aziz Bebe çorap ürünleri de hem kız hem de erkek bebekleri için kaliteli ve doğal malzemelerden üretilmektedir.

Aziz Bebe Ürünleri ile Bebeğinize Konforu Yaşatın

Bebeği düz bir zemine yatırmak istemiyorsanız ve çocuk bezi değiştirirken rahat olmasını istiyorsanız Aziz Bebe alt açma minderi kullanarak konfor sağlayabilirsiniz. Minderler bezlerine oranla çok daha rahattır ve bebeğinizin bel ve baş bölgelerini destekleyecek özelliklere sahiptir. Kumaş içeriği %100 pamuk olan bu ürünlerde bebeklerin & çocukların sağlığına zararlı materyaller kullanılmamıştır. Kaliteli kumaş özelliğine sahip, farklı renk ve desen seçenekleri ile bebekler için güzel bir hediye de olabilir. Aziz Bebe zıbın ürünleri de oldukça kullanışlı, rahat ve konfor sağlayan kıyafet kategorisinde ebeveynler tarafından tercih edilmektedir. Farklı beden ve renklerde, doğal içeriklere sahip, %100 pamuktan üretilmektedirler. Kız ve erkek bebekler için seçebileceğiniz çeşitli renk ve desenlerde tasarımlara sahiplerdir. Ürünlerin alt kısmı çıtçıtlı olup kolay üst ve bez değiştirme olanağı sağlamaktadır. Aziz Bebe pijama takımları da hem bebekler hem de çocuklar için oldukça geniş ürün yelpazesiyle üretilmektedir. Farklı renkler, desenler, bebeklerin ilgisini çekecek ya da çocukların keyifle giyinmeyi tercih edeceği tasarımları ile hem kendileri hem de ebeveynleri tarafından kullanılmaktadır. Ürünlerin materyalleri her zaman olduğu gibi doğal içeriklerden oluşmaktadır. Antibakteriyel, antialerjik ve de doğal boyaların kullanılmasıyla renklendirilerek üretilmektedirler. Farklı beden seçenekleri ile bebeğinize ya da çocuğunuza satın alarak güvenle onları giydirebilir ve huzurlu bir şekilde uykuya yatırabilirsiniz. Aziz Bebe ikili takım modelleri de oldukça beğenilerek tercih edilen ve de satın alınan ürünler arasında yer almaktadır. Çeşitli renk, desen ve bedenlerde bulunan ürünler ile hem bebeğinize alabilir hem de sevdiklerinize hediye ederek onların mutlu olmalarını sağlayabilirsiniz. Bebeğinizin doğum zamanına uygun olarak ona ilk kıyafetleri almaya başlayarak hazırlık yapabilirsiniz. Kış mevsiminde dünyaya gelecek bir çocuk için o mevsime uygun kıyafetleri almak, yaz ayları ya da bahar mevsiminde doğum gerçekleşecekse yine bulunduğu mevsime göre kıyafetlerinin alınması uzmanlar tarafından önerilmektedir. Anne ve baba olacakların duyduğu heyecan dolayısıyla ve minik bütün kıyafetlerin son derece güzel ve de şirin olması nedeniyle, ebeveynler birçok kıyafeti almak istemektedirler. Ancak yenidoğanların çok hızlı bir şekilde büyümesi ile kıyafetler kısa bir süre içerisinde küçülecektir. Bu nedenle seçilen kıyafetlerin öncelikle mevsime uygunluğuna dikkat edilmesi tavsiye edilir. Ayrıca beden seçimlerini yaparken de hızlı bir şekilde büyüyeceklerini unutmamak gereklidir.

Aziz Bebe ile Annelere ve Bebeklere Rahatlık

Aziz Bebe çanta modelleri annelere özel olarak üretilen bebek bakım çantalarıdır. Kaliteli kumaş ve sağlam dikişler ile üretilen bebek çantaları genel olarak malzeme gözü, fermuarlı saklama cepleri, thermo biberon gözleri, ekstra cep, ıslak mendil yerleştirme cebi gibi farklı boylarda ceplere sahiptir. Bebeklerin sağlıklarını etkileyebilecek hiçbir zararlı materyal kullanılmamıştır. Su ya da sıvı geçirmeyen, silinebilir kumaştan üretilen bu çantalar ile bebeğinizin ihtiyacı olabilecek birçok şeyi yanınızda düzenli bir şekilde taşımanız mümkün olacaktır. Farklı renk seçenekleri ve çeşitli tasarımları ile birçok kişinin tarzına ve de zevkine uygun modeli bulması mümkündür. İşlev açısından da son derece pratik bir kullanım sağlamaktadır. Aziz Bebe beşik ürünleri de farklı renk ve desenlere sahip birçok içeriğe sahiptir. Aziz Bebe tulum ürünleri bebeğinize oldukça yakışacak ve sevimli ve ilginç tasarımları ile bebeğinizin ilgisini çekecektir. Bebek giyim ürünleriyle bebeğiniz konforlu ve şık olurken aynı zamanda özel tasarımı ile bebeğinizin seveceği ve rahat hissedeceği kıyafetleri giyecektir. Bebeğin sağlığına zararlı hiçbir malzeme kullanılmaz. Yüksek kaliteli kumaş fonksiyonuna sahiptir. Farklı renk ve tasarımları ile bebeğinize ya da sevdiklerinize alarak hediye edebilir, onların mutlu ve keyifli olmalarını sağlayabilirsiniz. Bebek kıyafetleri modasına yönelik en şık tasarımlı bebek tulum modelleri ürün kategorisi altında sunulmaktadır. Bebekler için tulum tercihi yaparken kumaş seçimine özen gösterilmesi gerekmektedir. Anneler için oldukça kolaylık sağlayan bu tulumlar genel olarak tutabilmek, emzirebilmek ve oynatabilmek ya da en önemlisi daha rahat uyumalarını sağlamak için son derece önemlidir. Kışın polar kumaşların kullanımı bebeklerin sıcak kalmasını sağlarken yaz aylarında pamuklu ürünlerin tercih edilmesi önerilmektedir. Bu sayede vücudu nefes alabilecek, serin kalması sağlanacaktır. Bebek tulumları ile bebeğiniz daha rahat uykuya dalacak ve daha güvenli hissedecektir. Tulum modelleri mavi, sarı ve yeşil, pembe, sarı, kırmızı, turuncu, bej ve beyaz renkler arasından seçim yapabilirsiniz. Boyasız, %100 pamuklu, hava geçişini engellemeyen, tahriş etmeyen antialerjik ve antibakteriyel özellikler taşıyan ürünlerdir. Aynı zamanda esnek ve yumuşak bebek tulumları ile bebeğinizin çok daha rahat hareket etmesini ve içindeyken huzurlu olmasını sağlamaktadır.

Aziz Bebe Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Aziz Bebe ürünleri çocuk giyim alanında önde gelen markalardan biridir. Kalitesini ve tarzını sunarak en son trendlere uygun çeşitli tasarımlar sunar. Zaman geçtikçe, kullanıcılar tarafından çok tercih edilmektedir. Kullanıcı beğenileri ise sürekli olarak artarak devam etmekte, kalite ve performans açısından sürekli güncellenen stilleri ve ekonomik fiyatları ile bebek öne çıkan markalar arasındadır. Aziz Bebe hastane çıkışı yorumları son derece olumlu olarak yapılmaktadır. Birçok ürün genelinde memnun olan kullanıcılar, ürünü kullandıktan sonra yorumlarda görüşlerini dile getirmiş ve memnuniyetlerini ifade etmişlerdir. Ürünü kullanmaya karar verenler bu incelemeleri okuyanlar arasında ürünlerden memnun olduklarını ve kullanmaya devam edeceklerini dile getirmişlerdir. Aziz Bebe takım modelleri de en çok tercih edilen ürünler arasında kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Her renk ve tasarımda üretilen ürünler, her stil ve tarza uygun olarak kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bebeğiniz, özen göstererek aldığınız birçok kıyafet, henüz giymesine fırsat olmadan hızla bir şekilde büyümesinden dolayı küçük kalabilirler. Bu nedenle, günde en az iki kez kıyafet değiştirmeyi düşünerek alışveriş yapılması tavsiye edilmektedir. Bu kıyafetleri bebeğinizin ağırlığına göre seçmeniz gereklidir. Aynı zamanda giysilerin ay, yaş ve ağırlık özelliklerine da bakarak satın alınması önerilmektedir. Babaların ve annelerin ve hatta bebekler için hediye olarak kıyafet almak isteyen herkesin, doğaya uyumlu ve cilde zarar vermeyecek kumaşlardan yapılmış ürünleri tercih etmesi gerektiği söylenir. Bebeklerin cildi, özellikle dış ortama uyum sağlamada çok hassastır. Bu nedenle, alışveriş yaparken bazı noktalara dikkat edilmesi gerekmektedir. Yanlış bir seçim bebeğin sağlığı üzerinde olumsuz bir etkisi olabilecek sonuçları da ortadan kaldırabilir. Aksi takdirde, bebeğin cildinde alerji, tahriş, kuruluk, döküntü, enfeksiyon ve huzursuzluk gibi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle sağlıklı ve doğal malzemelerden üretilen ürünlerin tercih edilmesi tavsiye edilmektedir. Aziz Bebe ürünleri de uzmanların önerilerini baz alarak kumaş kalitelerine ve de doğallıklarına dikkat ederek üretim yapmaktadır. Trendyol web sitesi üzerinden Aziz Bebe ve Aziz Bebe outlet ürünlerini detaylı olarak inceleyebilirsiniz. Bebekleriniz için ihtiyaç duyulan ürün model içeriklerine Trendyol web sitesi ya da telefon uygulaması üzerinden ulaşarak sahip olabilirsiniz. Bebeğiniz için kıyafet satın almak istiyorsanız, ilgili kategorilerdeki ürünleri inceleyebilir ve dilediğinizi sepetinize ekleyerek satın aldıktan hemen sonra ürünü tedarik edebilirsiniz.