"

Nazar Boncuklu Kolye

" araması için 7564 sonuç listeleniyor

Farklı Nazar Boncuklu Kolye Çeşitleri Sizi Bekliyor

Stiline önem verenlerin önemsediği aksesuar parçalarından bir tanesi de kolye çeşitleridir. Bu konuda farklı görünümlere sahip olan modeller arasında nazar boncuklu kolye seçenekleri de yer alır. Nazar boncuklu altın kolye ve diğer tasarımlar değişik materyaller ile kullanıcılarına hitap eder. Nazar boncuklu kolye gümüş gibi birçok farklı tasarım ufak dokunuşlar ile zenginleştirilerek beğeninize sunulur. Nazar boncuklu zincir kolye boyut ve görsellik olarak oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir. Büyük nazar boncuklu kolye alternatiflerinin olması gibi boyut olarak çok daha zarif parçalar da bulunmaktadır. Kullanılan malzemeye ve işçiliğine göre farklı fiyat aralıklarına sahip olan nazar boncuklu harf kolye gibi özel parçalar da vardır.

Nazar Boncuklu Kolye Modelleri

Nazar Boncuklu Kolye Modelleri

Nazar boncuklu kolye modelleri birbirinden farklı görünümleri ile kullanıcılarının gözüne hoş görünür. Nazar boncuklu göz kolye gibi tasarımlar altınla, gümüşle ya da ip ile şekillendirilen oldukça şık parçalardır. Zarif bir görünüm isteyenler için küçük nazar boncuklu kolye modelleri üretilir. Tam bir kombin yapmak isteyenler için de nazar boncuklu kolye seti gibi özel ürünler de kolaylıkla bulunabilir. Kıyafetler ile birlikte günlük olarak kullanabileceğiniz ve hafif yapılarıyla da sizi memnun edebilecek birçok alternatif ürün vardır. Bu geniş ürün yelpazesi içerisinden nazar boncuklu kolye 8, 14, 22, 585 ayar modellerini de kendi zevkiniz doğrultusunda bulabilmeniz mümkündür. Her yaşı ve zevki yansıtan birbirinden özgün nazar boncuklu yonca kolye gibi seçenekleri keşfedebilirsiniz. Aynı zamanda nazar boncuklu kelebek, melek, çam, çoklu, yusufçuk, güneş, dualı kolye gibi alternatifleri de inceleyebilirsiniz.

Nazar Boncuklu Kolye Fiyatları

Nazar Boncuklu Kolye Fiyatları

Kıyafetler ile birlikte kolayca takımlanabilen ve materyal alternatifi ile de kullanıcılarını memnun etmeyi başaran yuvarlak, renkli, ince, kare, mini nazar boncuklu kolye modelleri bulunur. Bunlar gibi pek çok farklı tasarımın işçiliğine, kalitesine ve ağırlığına göre farklı fiyatlardan satışa çıkarılır. Değişik fiyat aralıkları sayesinde herkesin bütçesine uygun olarak belirlenen binlerce farklı ürün bulunur. Minimal nazar boncuklu kolye gibi farklı markaların satışa çıkardığı tasarımlar süs eşyası olarak ya da yatırım amacıyla elde edilebilir. Son dönemlerin parlayan yıldızı olarak da nitelendirilen nazar boncuklu sonsuzluk kolye gibi değerli parçaları siz de boynunuzda taşıyabilirsiniz. Dilerseniz nazar boncuklu kolye erkek ürünlerini ya da nice farklı modeli kendiniz için ya da sevdikleriniz için satın alabilirsiniz. Bu gibi özel ve nahif hediye alternatiflerini özel günlerinizde sevdiğinize ya da biricik annenize hediye edebilirsiniz. Siz de özel olarak üretilen orijinal tasarımlara ya da uygun fiyatlı zarif kolye çeşitlerine hızlı ve kolay yoldan sahip olabilirsiniz.

Nazar Boncuklu Kolye Çeşitleri Trendyol’da

Nazar Boncuklu Kolye Çeşitleri Trendyol’da

Sevgi temalı olarak altın veya gümüş kolye ürünleri, kişiler arasında sıkça tercih edilen tasarımlar olarak ön plana çıkar. 5’li nazar boncuklu kolye çeşitlerinde işlenen ufak dokunuşlar ile herkesin tarzına uygun olan ürünleri seçebilirsiniz. 3’lü nazar boncuklu kolye gibi alternatifler ile de boynunuzda estetik bir görüntü oluşturmanız mümkün. Geniş ürün skalasıyla görseller üzerinden detaylı olarak inceleyebileceğiniz nazar boncuklu kolye çeşitleri ve fiyatları ile bütçenizi koruyabilir ve güvenilir bir alışveriş deneyimi gerçekleştirebilirsiniz. Daha önce Trendyol üzerinden alışveriş yapmış olanların yorumlarını ve önerilerini okuyabilir ve siz de önceden fikir sahibi olabilirsiniz. Altın, gümüş, pleksi, su damlası, anahtar, kar tanesi, isimli kolye gibi çeşitleri kalın veya ince zincir ile birlikte uyarlayabilirisiniz. Siz de nazar boncuklu kolye gibi ürünler için Trendyol’u ziyaret edebilirsiniz.