placeholder
"

Kar Tanesi Kolye

" araması için 6493 sonuç listeleniyor

Kar Tanesi Kolye Modelleri ile Boynunuzda Şıklık

Havadaki su buharının minik buz kristalleri şeklinde yoğunlaşıp altıgen prizma görünümü alması ile oluşan kar tanesi, zarif görünümü ile birçok tasarımda kullanılmıştır. Özellikle aksesuarların vazgeçilmezi olan bu simge, tarz sahibi kadınların tercih ettiği kolye modellerinde sıklıkla görülür. Usta eller tarafından titizlik ile üretilen bu kar tanesi kolye çeşitleri, gerdanınızda narin bir duruş sergiler. Asaleti ile özel hissettiren kar tanesi kolye pırlanta, altın, gümüş, çelik ya da diğer değerli olmayan bijuteri maddelerinden yapılır. Işıltısı ile göz alıcı bir görünüme ulaşmanızı sağlayan kar tanesi kolye beyaz altın, mavi, rose gold, renk geçişli, siyah ve daha birçok farklı rengi ile Trendyol’da satışa sunulmuştur. Siz de birçok farklı aksesuar ile birlikte kullanabileceğiniz kar tanesi kolyenizi, dilediğiniz boyutlarda ve zincir uzunluğunda seçerek satın alabilirsiniz.

Kar Tanesi Kolye Modelleri

Kar Tanesi Kolye Modelleri

Sevginin ve saflığın sembolü olan kar tanesi kolyeler oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Bu nedenle her zevke hitap edecek kar tanesi şeklinde kolye alternatifi bulabilmek mümkündür. Örneğin basic t-shirleriniz ile birlikte kullanabileceğiniz kar tanesi çift kolye ile spor kombininizi eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Romantik bir stil tercih etmek istediğinizde kar tanesi sonsuzluk kolye modellerinden size uygun olanı seçerek bu stili yakalayabilirsiniz. Ofis şıklığınızda minimal ancak göze çarpan bir aksesuar kullanmayı arzu ettiğinizde ise zirkon taşlı kar tanesi kolye çeşitleri sizin için oldukça makul olacaktır.

Pırlanta, Altın ve Gümüşün Kar Tanesi ile Uyumu

Pırlanta, Altın ve Gümüşün Kar Tanesi ile Uyumu

Bilinen en sert maddelerden biri ve değerli bir taş olan elmas, taşlı kar tanesi kolye modelinin ana malzemesidir. Işıltısı ile göz kamaştıran pırlanta kolyeler, uluslararası standartlardaki sertifikaları ile sizi ayrıcalıklı hissettirir. Uzun yıllar kullanabileceğiniz kar tanesi kolye pırlanta takınızın temizliğini çamaşır suyu, tuz ve karbonat ile yaparak ilk günkü parlaklığını seneler boyu korumasını sağlayabilirsiniz. Kar tanesi kolyelerin üretiminde sıklıkla kullanılan elementlerden biri de altındır. Birinci sınıf işçilikle tasarlanan bu kolyeler sevdikleriniz için oldukça anlamlı bir hediye olacaktır. Her kombin ile uyum sağlayabilecek kar tanesi kolyeler tüm kadınların beğenebileceği risksiz hediyelerdir. Özellikle özenle hazırlanmış paketlere sahip, aşkı ve tutkuyu simgeleyen kalpli kar tanesi kolye veya doğadan esinlenilerek tasarlanmış kar tanesi güneş kolye özel günlerinizin kurtarıcısı olur. Pırlanta ve altın tercih etmek istemeyenler için kar tanesi kolye gümüş seçenekleri ile de Trendyol’da yerini almıştır. Açma kapama halkasında 925 ayar damgası bulunan bu kolyeler, kendine güvenen kadınların aradıkları kusursuz görünümü sunar.

Kar Tanesi Kolye Fiyatları

Kar Tanesi Kolye Fiyatları

Kar tanesi kolye fiyatları, seçtiğiniz ürünün üretildiği malzemeye, kolyede kullanılan taşlara, kolyenin büyüklüğüne ve diğer niteliklerine göre değişkenlik gösterse de her bütçeye uygun seçenekler bulunmaktadır. Kar tanesi kolyenizin yanında saat, küpe, bileklik gibi diğer aksesuarların da yer almasını isterseniz daha yüksek fiyatlı kar tanesi kolye seti alternatiflerine göz atabilirsiniz. Diğer altından üretilmiş üst segment ürünlerden 8, 14, 22, 925 ayar kar tanesi kolye seçenekleri bulunur. Bu seçeneklerde altın ayarı yükseldikçe fiyatları da doğru orantılı şekilde yükselir. Kararma yapmayan, uzun ömürlü kar tanesi kolye altın malzemesi ile teninizi tahriş etmeden konforlu bir kullanım sağlar. Bunun yanında daha uygun fiyatlı seçenekler mevcuttur. Gümüş ve diğer bijuteri ürünlerinin kar tanesinin elegan duruşu ile bir araya gelmesi ile oluşan bu kolyeler oldukça ulaşılabilir alternatiflerdir. Siz de kar tanesinin asil ve narin yapısını boynunuzda taşımak isterseniz, birbirinden şık kar taneli kolye modellerini inceleyebilirsiniz.