"

Safir Gold

" aramanız için ürün bulunamadı. Aşağıdakiler ilginizi çekebilir.

Safir Gold

Safir Gold Altının Kaliteli Adresi

Safir Gold tarafından size sunulan pek çok farklı tasarımlara sahip olan takı modelleri bulunmaktadır. Altın madeni ile yapılmış olan ve birbirinden farklı detaylar ile hazırlanmış olan takı modelleri; bilezik, küpe, bileklik gibi birçok farklı ürün sizlere sunmaktadır. Altın takılar, ziynet eşyası olarak oldukça değerli olan takı modelleridir. Ayrıca birikim yapmak isteyen kişilerin, ilk aklına gelen seçeneklerden biri de altın takılardır. Bu konuda sizlere pek çok seçeneğin sunulmuş olduğu modeller arasında, ister birikim için isterseniz de takı için oldukça geniş seçenekler bulunuyor. Bu sayede, ihtiyacınıza göre altın alışverişinizi yorulmadan, oturduğunuz yerden yapabilirsiniz. Aynı zamanda, size sunulan pek çok seçenek arasından, kolaylıkla seçim yapabilirsiniz. Altın takılar, özellikle ülkemizde düğünlerde ve nikâhlarda, gelin ve damatta hediye edilen oldukça değerli ürünlerden biridir. Düğünlerde, gelin için alınabilecek oldukça geniş tasarımlara sahip olan bilezik modelleri bulunmaktadır. Bu bilezik modelleri, tasarım açısından oldukça farklı modellere sahip olsa da yöresel tasarımlarda, size sunulan seçenekler arasında yer almaktadır. Size sunulan bu yöresel tasarımlı takı modellerini, düğünlerde gelin ve damat için alabilirsiniz. Genellikle, birikim amacı ile tercih edilen altın takı modelleri, kişinin tercihine göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle, belli bir model belirtilemezse de cumhuriyet altın modelleri tercihe dilen seçenekler arasındadır. Altın birikimi yapmak daha güvenli bir birikim yolu geldiği için çoğu insanın başvurmuş olduğu seçeneklerden biridir. Sizler de bu nedenle bir alım yapmak istiyorsanız, ürünleri inceleyebilirsiniz. Geline takılacak en şık hediye olan Safir Gold bilezik ürünleri, farklı tasarımlara sahiptir. Farklı olan tasarımları sayesinde, bu modeller oldukça özgün modellerdir ve aynı zamanda en çok beğenilen takı modelleri arasında yer almaktadır. Altın madeni takıları ile size sunulan ürünlerde, değişim durumu ya da iade seçenekleri bulunmamaktadır. Bu nedenle de alacağınız ürüne karar vermeden önce acele davranmamanızda fayda vardır. Size sunulan bilezik modellerinden, işçiliksiz olan modeller daha uygun olabilmektedir. Bu ürünlerde, işçi emeği çok yoğun olarak olmadığı için işçi emeği fiyata dâhil edilmeyebilmektedir. Bu nedenle, eğer altın bilezik almak istiyorsanız, fakat bütçeniz için uygun seçeneklere bakmak istiyorsanız, bu modelleri tercih edebilirsiniz.

Safir Gold’dan Birbirinden Şık Seçenekler

Safir Gold gram altın seçenekleri ile hediyelik olarak sunabileceğiniz harika seçenekler size sunuluyor. Hediyelik amacı ile genellikle tercih edilen gram altın modelleri, farklı gramlara sahip seçenekleri ile bütçenize uygun seçenekler sunmaktadır. Bu sayede, bütçenize göre size sunulan gram seçeneklerinden birini seçebilir ve kendinizi zorlamadan alışveriş yapabilirsiniz. Gram altın seçeneklerinin yanı sıra, aynı zamanda farklı hediyelik seçeneklerde bulunmaktadır. Bu size sunulan altın seçeneklerinden birini, kullanım ihtiyacınıza göre seçebilirsiniz. Bu sayede, kolay bir alışveriş imkânı bulabilirsiniz. Altın konusu söz konusu olunca elbette ki, güvenilirlik oldukça önemlidir. Bu noktada, sizlere oldukça kaliteli olan ürünler sunan marka, altın takı alışverişlerinizde tercih edeceğiniz tek adres olabilir. Altın söz konusu olduğunda, elbette ki akla gelen birçok farklı amaç için alınan hediye seçenekleri gelmektedir. Özellikle Türk kültüründe, değer verilen kişilere altın alma geleneği bulunduğu için yakın kişilerin özel günleri için altın alışverişi yapılır. Bu noktada, elbette ki altın hediyelik seçeneklerinde oldukça fazla seçenek olması gerekir. Bu konuda kesinlikle zorluk çekmeden, yerine ve kişisine göre seçebileceğiniz pek çok farklı ürün seçeneği bulunmaktadır. Ayar derecelerine farklılık gösteren altın modellerinde, aynı modelde farklı altın ayarları da bulunmaktadır. Bu sayede, almayı düşündüğünüz ayar derecesine göre tasarımlar arasında seçim yapabilirsiniz. Hediyelik ürünlerde, seçim yapabilmek için pek çok seçeneğin yanı sıra, kendiniz için de seçebileceğiniz pek çok seçenek bulunmaktadır. Altın kalitesi ile size sunulan pek çok günlük kullanım için uygun olan kolye, yüzük ve küpe modelleri de bulunuyor. Safir Gold tarafından size sunulan pek çok model, farklı fiyatlandırma seçenekleri ile sizlere sunuluyor. Altın modellerinin fiyat aralığında, elbette ki gram durumları ve işçilik durumları da etkilidir. Safir Gold altın fiyatları, bu nedenle sizlere farklı fiyat özellikleri ile sunulmaktadır. Elbette ki, farklı gramlara sahip olan altın ürünleri, aynı fiyat üzerinden satılamaz. Bu noktada, altın ayar durumları da fiyatların farklı olarak belirlenmesinde etkili olan bir durumdur. Sizler eğer daha uygun fiyatlara, altın takı modellerine bakıyorsanız, o zaman yapmanız gereken az grama sahip olan ve altın ayarı düşük olan modellere bakmanız gerekir. Altın fiyatları, değişim göstermiş olduğu için de net bir fiyat bilgisi size sunmak yanlış olacaktır.

Safir Gold’la Şıklığınıza Şıklık Katın

Safir Gold modelleri sizlere farklı altın seçenekleri ile oldukça geniş bir seçme alanı oluşturulmaktadır. Gold modeller içerisinde, pek çok takı modellerinin yanı sıra, aynı zamanda külçe altın modelleri ve gram altın modelleri de bulunuyor. Bu nedenle, ihtiyacınız ne ise ona uygun olan altın seçeneğini oldukça rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Altın modellerinde, kullanılan tasarımlar özel işçilik ile hazırlanmaktadır. Bu nedenle de her ürün için yapılmış olan tasarımlar oldukça değerli sayılmaktadır. Altın modellerini birikim amacı ile kullanabilirsiniz. Çoğu kişi hala birikim amacı ile altın birikimi yapabilmektedir. Bunun yanı sıra, hediye amacı ile de oldukça çok fazla tercih edilmektedir. Evlilik teklifi için sizlere aynı zamanda, pek çok tek taş yüzük seçenekleri de sunulmaktadır. Oldukça şık tasarımlara sahip olan altın tek taş yüzün seçeneklerinden birini seçerek, evlenmeyi istediğiniz kişiyi mutlu edebilirsiniz. Birçok kişi safir Gold tarafında sunulmuş olan pek çok ürünü kullanmaktadır. Bu kullanan kişiler tarafından ise Safir Gold yorumları yapılmaktadır. Bu kişiler, almış oldukları altın modeli hakkında beklentilerinin karşılanıp, karşılanmadığı konusunda yorumlar yapmaktadır. Ürünlerin güvenilir olup olmadığını ya da herhangi bir sorun ile kişilerin karşılaşıp karşılaşmadığını, bu kısımlardan takip edebilir ve yorum yapan kişilerin yorumlarını okuyabilirsiniz. Bu pek çok kullanıcının, alışveriş yapmadan önce izlemiş olduğu yollardan biridir. Aynı zamanda, sizler de almış olduğunuz ürünler hakkında yorum yapılabilen kısımlarda yorum yaparak, ürün hakkında sizde oluşan düşünceleri paylaşabilir ve insanları bu konuda bilgilendirebilirsiniz. Günlük hayatta kullanabileceğiniz pek çok farklı tasarımlarda ürünler bulunmaktadır. Safir Gold tarafından size sunulan bu günlük altın takı modelleri arasında en sık tercih edilen seçenekler, kolye ve bileklik modelleridir. Kolye seçimleri ise genellikle sade olan modellerden yana yapılmaktadır. Sade altın kolye modellerinde, sade ve küçük tasarıma sahip olan zarif kolye modelleri bulunmaktadır. Bileklik modellerinde ise genellikle, kolye seçimi gibi sade tasarımlar tercih edilmektedir. Bu modeller, sade olmanın yanı sıra, oldukça şık bir görünüme sahip olmuş olduğu için çok fazla beğenilmektedir. Sade olmalarına rağmen, sizleri günlük hayatta oldukça şık bir hale getirecek modellerdir. Elbette ki, sade tasarımların yanı sıra gösterişli olan seçenekler de bulunmaktadır. Günlük hayatta dahi, gösterişli olan modelleri seven kişiler için oldukça şık modelleri bulunmaktadır.

Safir Gold’dan En Zarif Tasarımlar

Safir Gold üçlü bilezik ürünlerinde, set şeklinde alım yapmak isteyen kişiler için farklı bir seçenek oluşturulsun diye sunulmaktadır. Özellikle düğün için yapılan alışverişlerde, toplu alım yapmak her zaman daha uygun fiyat seçenekleri karşınıza çıkaracaktır. Bunlardan biri olan üçlü bilezik modellerinden birini tercih ederek, bilezik fiyatlarını daha uyguna denk getirebilme şansınız vardır. Üçlü bilezik modellerinde, farklı bilezik tasarımları için sizlere seçenek sunulmaktadır. Bu sayede, düğün için ya da birikim için yapacağınız alışverişte, alacağınız üçlü bilezik daha uygun olarak size sunulacaktır. Bu oldukça avantaj sağlayan bir durum olarak sizlere sunulmaktadır. Grup halinde satılan ürünler, sadece bilezik modelleri değildir. Aynı zamanda, diğer altın seçeneklerinde de bu avantaj sizlere sunulabilmektedir. Çoklu olarak yapacağınız alışverişlerde, altın için yapacağınız alım işlemi için gruplu olan seçeneklerden faydalanabilirsiniz. Bu seçenekler sizlere aynı zamanda, çeyrek altın, tam altın ya da gram altın modellerinde de sunulabilirken, aynı zamanda külçe altınlar için de bu avantaj size sunulmaktadır. Genellikle, düğün için geline alınan beşli çeyrek modelleri için de sizlere farklı seçenekler sunuluyor. Çeyrek altının yanı sıra, beşli, onlu ya da yirmili tam altın seçenekleri de bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde, tek tek alacağınız altınlar daha uygun olarak sizlere sunulabilmektedir. Sağlanan bu avantaj sayesinde, altın alışverişlerinizde daha uygun fiyatlara ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Size sunulan altın modellerinde, aynı zamanda yeni tarih ve eski tarih seçenekleri de bulunmaktadır. Safir Gold tarafından size sunulan oldukça geniş takı seçeneğinin yanı sıra aynı zamanda, hediyelik seçeneklerin de bulunduğuna değinilmişti. Size sunulan bu seçenekler, farklı altın ayarları ile sunuluyor. Bunlardan en sık tercih edilen atın ayarı olarak da Safir Gold 22 ayar ürünleri, ilk sıralarda yer almaktadır. 22 ayar altın modelleri, bilezik modellerinde, yüzük modellerinde, küpe modellerinde ve bileklik tarz modellerde karşınıza çıkmaktadır. Aynı zamanda, külçe altın, gram altın, çeyrek altın, tam altın gibi seçeneklerde de 22 ayar altın özellikleri yer almaktadır. Elbette ki, 22 ayar altın seçeneği diğer düşük altın seçeneklerine göre daha çok tercih edilmektedir. Bu nedenle de bu ayar için üretilen seçenekler daha fazla olabilmektedir.

Kalitelinizi Takı Seçiminizle Yansıtın

Safir Gold paftalı burma bilezik ürünleri, tasarımı açısından oldukça beğenilen ve tercih edilen bilezik modellerinden biridir. Uzun yıllardır, kullanılan ve oldukça fazla kişi tarafından beğenilen bilezik modelleri, farklı seçenekler ile sizlere sunuluyor. Oldukça zarif bir görünüme sahip olan bilezik modelleri, bayanların zarifliklerine zariflik ekleyecek modellerdendir. Oldukça farklı detaylara sahip olan bilezik modeli üzerinde, işlemeler burma tarzında ilerlemektedir. Eski zamanlardan beri bilezik modellerinde kullanılan ve yeri hiçbir zaman değişmeyen burma özelliğine sahip olan bu bilezik modelini, gelin ve damat için hediye olarak alabilirsiniz. Başka hediye seçeneği olarak da değerlendirebilir ve sevdiklerinizi oldukça mutlu edebilirsiniz. Elbette ki alınan hediyelerin maddi değeri önemli değildir, fakat bazı durumlarda almanız gereken hediye altın hediyelik seçeneklerinden biri olabilir. Altın takı seçeneklerinde ve altın hediyelik seçeneklerinde, kullanılan malzemeler oldukça kalitelidir. Altın yapısında herhangi bir bozulma ya da solma durumu yaşamazsınız. Altın ürünlerinizi elbette ki, kimyasal ürünler ile temas halinden kaçınmanız ve gerekli olan bakımlarını yaptırmanız gerekir. Bu sayede, sahip olduğunuz altın takılarınız daha parlak ve daha canlı bir şekilde sizlere eşlik edecektir. Altın kolay kolay bozulmayan bir yapıya sahip olsa dahi, her ürün gibi bakım ister. Bu nedenle, bakımlarını aksatmadan yaparsanız, kullanacağınız takı modellerinden daha kaliteli sonuçlar alabilirsiniz. Özellikle seçim yapmış olduğunuz altın takı ürününüz, oymalı modellerden oluşmaktaysa, parlak durması ve daha canlı bir görünüm sunması için temizliğini dikkatli bir şekilde yapmanızda fayda vardır. Özellikle, kolye zincirleri sürekli takıldıkları için teniniz ile sürekli temas halinde olduğu için hijyenik olması özellikle oldukça önemli bir detaydır. Size sunulan bilezik modelleri arasında en sık tercih edilen seçeneklerden biri olan Safir Gold 22 ayar bilezik modelleri, oldukça şık ve farklı tasarımlara sahip olarak, tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. 22 ayar altın özelliğine sahip olan bilezik modelleri, gram olarak da farklı gramlar ile sizlere seçenekler oluşturmaktadır. Gram özelliği ise alacağınız bilezik modelinin fiyatını ciddi oranda etkileyen bir özelliğe sahiptir. Bu nedenle, alacağınız bilezik konusunda uygun bir seçenek arıyorsanız, bunun için yapmanız gereken şey daha düşük gramlarda olan bilezik seçeneklerinden birini seçmektir. Fiyat konusunda bir sorununuz yoksa o zaman alacağınız bilezik modellerinden, en yüksek gramlara sahip olan seçenekleri seçebilirsiniz. Size sunulan bu seçenekler, sizin bütçenize göre bir alım yapmanıza olanak sağlamaktadır. Bu nedenle de sizlere oldukça kolaylık sağlayacak olan bir durumdur.

Safir Gold Modelleri Özellikleri ve Fiyatı

Safir Gold 22 ayar bilezik fiyatları, daha önce de belirtmiş olduğumuz gibi farklı seçenekler ile sizlere sunulabilmektedir. 22 ayar bilezik modelleri, diğer düşük ayar modellere göre daha yüksek fiyatlar ile satışa sunulsa da bazı durumlarda bileziğin gramı ön plana çıkmakta ve bileziğin ücreti, diğer modeller ile aynı oranda satılabilmektedir. Bu nedenle, fiyat konusu almayı düşündüğünüz modelin özelliklerine göre değişim göstermektedir. Bu nedenle de sizlere bu konuda belli bir ücret verebilmek oldukça zordur. Aynı zamanda, 22 ayar bilezik modellerinde, oldukça farklı tasarımlara sahip olan bilezik modelleri yer almaktadır. Fiyat durumu, bu gibi özelliklere göre de değişim göstermektedir. Altın takı ve altın hediyelik ürünler hakkında, net bir fiyat bilgisi verebilmek bu nedenle oldukça zordur. Safir Gold tarafından size sunulan altın takı modelleri arasında, taşlı modellerde ön plana çıkmaktadır. Bu taşlı model tasarımları; bilezik modellerinde, bileklik modellerinde, yüzük modellerinde, küpe modellerinde ve kolye modellerinde kullanılabilmektedir. Taşlı bir takı alma konusunda, çoğu insanın yaşamış olduğu tereddüt ise taşın düşme olasılığıdır. Bu nedenle de çoğu kişi, taşlı altın takı modellerini alma konusunda kararsız kalmaktadır. Bu noktada, size Safir Gold markası ile sunulan takı modellerinde bu gibi problemleri yaşama olasılığınız oldukça düşüktür. Çünkü takı modellerine takılan taşlar, oldukça sağlam bir şekilde yapıştırılmaktadır. Bu nedenle de düşme ya da su ile temas etme durumunda, taşlarda düşme problemi yaşanmaz. Kullanıcı hatası kaynaklı olan taş düşme durumları, belirtilen olasılık durumu içine dâhil değildir. Safir Gold külçe altın seçeneklerinde de pek çok farklı seçenek bulunmaktadır. Bu seçenekler, sunulan külçe altının gram seçeneklerine göre değişiklik göstermektedir. Külçe altın fiyatları, külçe altının gram ağırlığı arttıkça fiyatı da yükselmektedir. Duruma paralel olarak da külçe altının gram ağırlığı düştükçe fiyatı da düşmektedir. Buna bağlı olarak, aynı zamanda size sunulan külçe altın seçeneklerinde, set olarak satılan grup ürünler de bulunmaktadır. Yani, külçe altınınızı 10 gram ve artı 5 gram ile birlikte set olarak alabilirsiniz. Buna benzer birçok farklı seçenek size sunulmaktadır. Grup halinde yani set halinde size sunulan birçok ürün gibi külçe altın fiyatlarında da bu durum oldukça avantajlı olarak sunulabilmektedir.