placeholder
"

Patik

" araması için 12299 sonuç listeleniyor

Patik ve Terliklerle Konfor Ayaklardan Başlıyor

Patik

Kış aylarında annelerin bebeklerine giydirmek için vazgeçilmez diye adlandırdığı ve minik ayaklarını kolayca ısıtan patikler, el emeğinin renkli sanatlarından biri haline gelmiştir. Farklı el örme teknikleri ile öncelikli olarak bebek ve çocuklar için yapılan patikler, yıllar geçtikçe kültürün de bir parçası olarak, çoğalan taleplere daha çok cevap vermeye başladı. İhtiyaca göre şekillenen süreçte, yetişkinler için de birbirinden farklı materyallerde büyük patik modelleri mağazalarda yerini alarak satışa sunuluyor. Ev kadınları, aile bütçesine katkı sağlamak amacıyla her seferinde yeni patik modelleri üretip, stant, kermes ve dükkanlarda satarak gelir elde ediyorlar. Ev içerisinde örülen çeşitli renk ve farklı desenlerdeki patikler genellikle yün malzemeden yapılarak, farklı örgü teknikleri ile örülüyorlar. Kültürün önemli bir parçası olan örme sanatı elbette sadece patiklerde değil, aynı zamanda patik çorap modellerinde de karşınıza çıkıyor.

Ev dışı üretim alanlarında yapılan patik çeşitleri, çağa ayak uydurarak daha modern çizgileri içinde barındırıyor. Patik modelleri konusunda kullanıcılara daha çok seçenek sunabilen fabrika üretimi patikler, satış noktalarının şuan itibarıyla en çok satın alınanlar listesinin başında yer alıyor.

Trend Kış Motifleri

İklim kışın haberini vermeye başladığı zaman, ışıltılı mağaza vitrinlerine kalın ve yünlü giysilerin eşlik ettiğini görebilirsiniz. Yazlık şapkaların, tişörtlerin ve bikinilerin yerini atkıların, berelerin ve her biri farklı modellerde patiklerin satış noktalarında yer almaya başladığını fark edebilirsiniz. Her sonbahar sonunda, sizde herkes gibi kışa hazırlıklarınızı tamamlamışsanız eğer, mutlaka kendinize uygun bir çift patik modeli seçmişsinizdir. Bu yıl da her yıl olduğu gibi birbirinden farklı doğa konseptli motifler, ayağınızı sıcak tutan yün patiklerin önde gelen tasarımlarından. Genel olarak kadın patik modelleri için canlı renklerde çiçekli motifler oldukça fazla kullanılmaktadır. Üzerinde ağaç dalları bulunan veya yeni yılın yarattığı büyünün etkisiyle kar tanelerinin yer aldığı örneklere de rastlayabilirsiniz. Fiyonk ve parmak ucu kısmında ponponlu aksesuarların yer aldığı patik modelleri uzun bir süredir mağazalarda beğenilere sunuluyor. Tüm bu doğa esintilerini çoğunlukla kadın, çocuk ve bebekler için üretilen patik tasarımlarında görebilmeniz mümkündür.

Zaman içerisinde doğa içerikli patiklerin yanında, çiftlere uygun patiklerde örgü dünyasının vazgeçilmezi olmuştur. Oldukça rağbet gören gelin ve damat motifli patikler, evlenecek çiftlere alınan hediyeler arasında yerini almıştır. Aşk temalı özel gün patiklerini de yapacağınız aramalarda bulabilirsiniz. Özel günlerde sevdiklerine alacak hediye bulamayan veya çorap, giysi, parfüm gibi klişe hediyelerden almak istemeyenler için, her çeşit motifte hediye edilebilecek patikler bulunuyor. Hatta sadece kendi hediyeleriniz için değil, size ne alacağını bulamayan yakın dostlarınıza “bana bu yıl patik satın al” önerisini götürebilirsiniz. Yeni yıl geldiği zaman alacak hediye konusunda sıkıntılar yaşıyorsanız eğer, sevdiğinize ayaklarını sıcak tutacak bir çift patik hediye edebilirsiniz.

Modern Çağa Ayak Uyduranlar

Her gün değişik patik modelleri çıkarılan patik dünyasında, yaşamın izlerini takip edebilmeniz mümkün olabiliyor. Kimi zaman el yapımı patiklerde, örgüyü ören kişinin yaşam tarzı ve dünyaya bakış açısıyla bütünleşen tasarım örnekleri karşınıza çıkabiliyor. Bunun aksine fabrika üretimi yapanlar, her türlü kullanıcının beğenebileceği patikleri, gündemi takip eden motiflerin yer aldığı ürünler olarak piyasaya sürmeyi tercih ediyorlar.

Zaman içerisinde farklı yaş grupları ve farklı bakış açıları doğrultusunda, sektördeki üretimin de renk ve desenlerinin çoğalmış olduğunu görebilirsiniz. Bunun yanında modern çağın gerekliliği olarak üretim materyallerinin artmasıyla organik, deri, süet, ‌peluş, kadife, tekstil ürünleri gibi değişik özelliklerde patiklerle karşılaşabiliyorsunuz. Genel olarak, tüketicinin talebi üzerine üretilen patiklerin farklı çeşitlerde tercihlere sunulması, kişiler için kullanım kolaylığı sağlamıştır. Herkesin zevkine hitap edebilen desenli ve desensiz patik modelleri üretilip piyasaya sunulmuştur. Patik üreticileri, annelerden gelen talep doğrultusunda erkek ve kız bebek patikleri başta olmak üzere, her yaş grubu için de oldukça fazla seçenek sunmuştur.

Modern çağa ayak uyduran patikler ısınmak için icat edilmiş olsalar bile, daha eğlenceli alanlarda da kullanımlarını artırmayı başarmışlardır. Bilinen ünlü markaların da içinde bulunduğu patik sektöründe, spor ve dans alanlarında kullanılmak üzere patikler üretilmiştir. Çok çeşitli olabilen bu patiklerden babet patik modeli özellikle bale yapanlar için çift tabanlı, saten ve üstten yine saten kuşak bağcıklı olabiliyor. Sporu hayatının bir parçası haline getiren kullanıcılar için özel iplikli patik çoraplar vazgeçilmez olabiliyor. Her türlü spor aktivitesinde ekstra konfor sağlayan sporcu patik çorapları, spor yaparken vücudun terlemesinden sonra nem transferini gerçekleştirip, vücudunuzun daha fazla nefes alabilmesine olanak sağlıyor. Tabi ki seçenekleriniz sadece bunlarla sınırlı kalmıyor. Açık hava sporu yapanlar için de piyasada farklı çorap patikleri bulabilirsiniz. Kaliteli pamuktan üretilen, cilt dostu ve dinlendirici özelliğe sahip çorap patikleri seçenekleriniz arasında tutup deneyebilirsiniz.

Yine işinize yarayacak çok amaçlı patiklere de rastlayabilirsiniz. Çok üşüyen ayaklara hem patik olarak kullanabilecekleri hem de karlı kış mevsiminde, hava derecesi eksilere düştüğü zaman botlarının içine giyilebilecek termal modelleri de seçenekler arasında yerini alıyor. Sizi soğuktan koruyarak vücut ısınızı dengeleyen termal patikler sağlığınız açısından da oldukça yararlıdır.

Elbette patik dünyasında da en yeniler, çok aranan patikler, modern fiyonklar ve erkeksi çizgiler var. Moda dünyası yenilikleri tabi ki patikler için de geçerli. Özellikle şirin kızlarınızın için kulaklı patikleri alabilirsiniz. İlk adımını atan bebekleriniz için yeni moda patiklere göz atmadan bebeğinize patik almayın. Ev içi patiklerde hem anneler hem de kızları için parlak, simli ve göz alıcı bot patikler en sevilen modeller arasında yerini aldı. Modası hiç geçmeyenlerde çizgili ve püsküllü kadife patikler başınızı döndürecek. Lüks arayanlar için dantelli, parlak taşlı patikleri de Trendyol dünyasında bulabilirsiniz.

Minik Ayaklara Organik Patikler

Günümüzde organik tekstil üretimine rağbetin çoğalması ile birlikte, sağlıklı yaşamın ne kadar değerli olduğu ispat edilmiş bir gerçektir. Çevreye ve canlı hayata duyarlı ürünlerden üretilen bebek patik modeli, ayak sağlığı açısından önemli bir rol oynar. Bu konuya hassasiyet gösteren tüketicilerin yanında, organik patik kullanmayan diğer alıcılar için de bu ürün farklı bir bakış açısı sunuyor.

Organik patikler dışında, modern denilebilecek patik seçeneklerine bir yenisini de,

Yine özellikle annelerin ilgisini çekebilecek bir başka yeni model patikler ise, yumuşak ve nefes alabilen özelliklere sahip patiklerdir. Doğal deriden üretilen esnek patikler, bebeğinizin ayaklarının büyürken kolayca yer bulabilmesine ve ayak formu bozulmamış bebeklerinizin olmasına olanak sağlıyor. Bu bebek patikleri el yapımı olarak üretildiğinden, özel dikişleri ve yumuşak tabanları bulunmaktadır. Bu sayede, bebeğin ayağının büyümesine izin vermede ki üretim amacına da ulaşılmış oluyor. Bu el yapımı patikler için doğal deri kullanılmasında ki en önemli unsur, bebeklerin ayaklarının çok çabuk terlemesidir. Özellikle hareketli bebekleri sahip ebeveynlerin en büyük problemlerinden biri olan ayak terlemesine de bir nevi çözüm bulunmuş oluyor. Bebeğinizin ayakları doğal deri patiklerin içerisinde hep sağlıklı kalacaktır.

Yürümeyi daha öğrenmemiş küçük bebekleriniz ve 0 yaş bebek patikleri için, minik ve renkli desenler ile süslenmiş yumuşak materyallerle yapılan patikler, kullanımı açısından kaçınılmaz derecede keyifli olabiliyor. Yeni doğan bebeğinizi takım halinde giydirmenin keyfine ancak bir kaç yıl doyabiliyorsunuz. Bebeğiniz büyüdükçe kendi kararlarını alacağından, şu an için ipler sizin elinizde. Bere, başlık, önlük gibi aksesuarlarla takım halinde üretilen patikler, bebeğinizde çok güzel durabiliyor. Genellikle çizgi film kahramanları veya bebeklerin gördüğü zaman hoşuna gidebilecek ‌peluş hayvan modelleri ile bebeğinizi renklendirmek sizin elinizde. Özellikle kız bebeği annelerinin rağbet gösterdiği başlıklı, fiyonklu veya tavşanlı patik takımları, triko, örgü veya tekstil olabiliyorlar. Eğer sizin bebeğiniz yoksa veya büyümüşse, yeni doğan bir bebeğe götürülebilecek en güzel hediyenin yenidoğan 5’li setlerden olduğu söylenebilir.

Bebeği ile gaz problemi yaşayan aileler için de, üreticiler özel yapım patikleri piyasaya sunmuştur. Özel bir bitki tohumu sayesinde gaz problem olan bebekler artık çok daha rahat şekilde gaz çıkarabilmektedir. Patiklerinin içerisine yerleştirilmiş bu tohumlar, bebeğin gazını çıkarmasına yardımcı olmaktadır. Bebek patiği içindeki bu tohumların su ile temas etmemesi nedeni ile satışta bulunan bu patiklerin yıkanması önerilmemektedir.

Ayaklarınızın Renkli Dünyası

Sınırsız bir yaratıcılık ile karşınıza çıkan rengarenk şık patik modelleri ile evinizde podyum havası esecek. El örgüsü, makine işi, tekstil ürünü, dışı deri içi kürklü ve daha da fazlasını sektöründe barındıran sayısız yeni çıkan patik modelleri ile bebeğinizin, çocuğunuzun ve sizin ayaklarınız hem renkli hem de şık olacak.

Patik deyince akla gelen elbette ilk olarak çorap görünümlü patikler olmuyordur. Fakat en çok satılanlar listesinde yerini alan renkli çoraplar görenlerin kalbini çalmaya yetiyor. El örgüsü uzun çorap patikler genellikle yetişkinler için üretilmiş bir modeldir. Dize kadar uzayabilen çorap patikler kış aylarında hem ayağınızı hem de içinizi ısıtabilecek kadar keyiflidir. Piyasa da dikişsiz modelleri de bulunan çorap patiklerin, her kış trend renklerini satışta bulabilirsiniz.

Ayakkabı sektöründe kendine yer bulan patik üreticileri, bebek ve çocuklar için ev dışında da giyilebilecek ürünler de üretiyor. Değişik materyal ve renk seçeneklerinde son çıkan patik modelleri trend olma yolunda kendisine yer bulmuştur. Patik artık ev dışına çıkmış ve kış tatili için gittiğiniz kapalı mekanlarda kullanabileceğiniz formlara kavuşmuştur. İnternet üzerinde ki sosyal medya paylaşım platformlarında sık sık karşılaşabileceğiniz fotoğraflarda, yeni yıl konsepti ile birlikte Noel babalı veya geyikli bot patik modelleri görebilirsiniz. Özellikle düzenli ‌Instagram kullanıcısı iseniz, karlı bir dağ manzarasında, sıcak çikolatanız ile poz verirken ayağınıza patiklerinizi geçirmeyi unutmayın. Emin olun bu sayısız beğeni alacağınız kaçınılmaz fotoğraflardan biri olacaktır.

Elbette patik dünyası sadece kadın, bebek ve çocuk patik seçeneklerinden ibaret değildir. Yetişkin erkeklerin ev içinde bile giymekten çekindiği örgü patiklere revizyon geldi. Modern deri patikler ve bot patikler erkeklerin sevebileceği formlarda üretilip, bir kaç farklı koyu renkte karşımıza çıkabiliyor. Siyah, kahverengi, gri veya lacivert deri patikler, ev içerisinde erkeklerin de vazgeçilmez aksesuarı olmaya başladı.

Ayaklarınızı ‌Trendyol Isıtıyor

Kış mevsiminin ilk yağmur damlaları düşmeye başladığı zaman trend patikler ‌gardrobunuzun vazgeçilmesi haline geliyor. ‌Trendyol’da sayısız model ve renk seçenekleri arasında patik ayakkabı modellerinden kendinize en uygun olanını bulabilirsiniz. Son dönemde insan sağlığı için en iyi çözüm olarak kabul edilen organik ürünler, tekstil sektöründe de kendini ispatlamıştır. Doğa dostu organik ürünlerden üretilen bebek patikleri, ‌Trendyol’un en çok satanlar listesinde yer alıyor. Onlarca marka ve yüzlerce çeşit renk ve desenlerde bulunan dışı deri, içi kürklü patikler ile eğlenceli ev patiği modelleri sizler için piyasaya sürülüyor. Her yaşa ve her bedene uygun patikler, sayısız seçeneklerle markalar tarafından kullanıma sunuluyor. Ünlü spor malzemeleri üreten şirketlerden, tekstil firmalarına kadar bir çok markada çeşitli yaşlara uygun patikler bulabilirsiniz.

Her zaman olduğu gibi çok satanların zirvesinde minik ayakları sıcak tutacak olan patikler yer alacaktır. Organik patikler, gaz problemi yaşayan bebekleriniz için patikler ve sizin kadar şıklığı yaşamayı seven bebekleriniz için benzersiz aksesuarlarla donatılmış patikler ürün listelerinde sizin için yerlerini aldı. Patik dünyasının bebekler ve küçük çocuklar için olduğunu düşünüp, kendinizi ve ayaklarınızı patik kullanmanın rahatlığından mahrum bırakmayın. En yeni modellerde şık patikleri de es geçmemek gerekiyor. Parlak kumaşların, saten fiyonklar ile süslendiği her yaşa uygun patikler, size evinizde iyi hissettirecek. Kış düğünlerine veya özel partilere bebeğiniz ile giderken, ayağındaki şık patikler herkesin odak noktası olacaktır.

Çocuklarınız için de çeşitli motif ve modellerde patikler bulabilmeniz mümkündür. Terliğini ayağından sürekli çıkarıp nereye koyduğunu bulamayan çocuklarınız var ise, patik onlar için çözüm demektir. Çocuklarınızın seveceği renklerde veya günümüzde, film ve çizgi filmlerde yer alan ünlü kahramanların desenleri ile üretilmiş ev içi patikler çocuğunuzun çok hoşuna gidecektir.

‌Trendyol’un akıllı ve kolay filtreleme yöntemi ile aradığınız her yaşa, bedene ve kullanım alanına göre patikler bulabilirsiniz. Aramalarınızı yaparken patik fiyatları oldukça fazla seçenek ile karşınıza çıkabiliyor. Trendyol, sizler için kaliteden ödün vermeden, yüzlerce ürünü bir araya getiriyor. Özellikle bebek annesiyseniz, soğuk havalar gelmeden bebeklerinizin eksiklerini tamamlamaya çalışmalısınız. Bu yüzden en çok rağbet gösterilen bebek patik fiyatları sizin için düzenlenip, bol alternatifli olarak Trendyol'da yerini alıyor. Size de sadece bebek patikleri satın almak kalıyor. Benzersiz kampanyalar ve avantajlı fırsatlar ile aradığınız her türlü patiği dilediğiniz zaman ‌Trendyol’da bulabilirsiniz.

Yaşamı kolaylaştıran teknoloji çağının size sağladığı avantajları sonuna kadar kullanarak zamanınızdan tasarruf edebilirsiniz. Aradığınız her türlü bilgi ve ürüne hemen ulaşabilmenizi sağlayan internet dünyasında alışveriş sanıldığından çok daha kolay. Birbirinden farklı patik modellerine, patik çorap modellerine ve daha da fazlasına kendiniz, eşiniz, çocuğunuz veya sevdikleriniz için kolayca ulaşılabilirsiniz. El örmesi patiğe mi ihtiyacınız var? Trendyol ayağınıza kadar getiriyor. Evleniyorsunuz ve çeyizinizde eksik olan sadece patik mi? Hiç durmayın, Trendyol sizin için çeyizinize çok yakışacak patiklere ulaşmanızı sağlıyor. Artık dünya sizin ayaklarınızın altında. Kaliteli ürünlere ve onların tüm detaylarına ulaşabilecek olmanız hayatınızı yüksek oranda kolaylaştıracaktır. Patik almak için buz gibi havada dükkan dükkan dolaşmanıza gerek yok. Sıcacık evinizde, rahat koltuğunuzda otururken dilediğiniz kadar patik modellerini inceleyip, zevkinize en uygununu seçerek sipariş verebilirsiniz. Teknoloji elinizin altında. Trendyol uygulaması ile akıllı telefonlarınızdan dilediğiniz şekilde arama veya filtreleme yapabilirsiniz. Fırsat ürünleri, indirim oranlarını, renk seçeneklerinizi kolayca arayabilirsiniz. Kadife içi kürklü bir patik arıyorsanız, filtreleme ile kolayca aradığınız patikleri sıralayıp inceleyebilirsiniz. Trendyol'un renkli dünyasında alışveriş yapmanın keyfi hiçbir şey ile ölçülemez. Trednyol'dan alışveriş yapmanın tadını dilediğiniz gibi çıkarın.

İster spor yapın, ister bale, isterseniz de sadece ısınmak isteyin. Bebeğiniz, çocuğunuz ve sizin için yüzlerce seçenek tek tuşla ‌Trendyol’da karşınızda. Beklemeden sipariş vermek için hiç durmayın. Tek yapmanız gereken, beğendiğiniz ürünleri hiç vakit kaybetmeden sepetinize ekleyip, kışınızı sevdikleriniz ile birlikte sıcacık geçirmek olacaktır.