İlgili Kategoriler
Marka
Avantajlı Ürünler
Cinsiyet
Renk
Fiyat
Yaka Tipi
Kalıp
Dokuma Tipi
Materyal
Desen
Kol Tipi
Boy
Kol Boyu
Ortam
Kumaş Tipi
Yaş
Baskı/Nakış Tekniği
Parça Sayısı
Fiyat Geçmişi
Ek Özellik
Satıcı Tipi
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_APPROVE_SELLER_TITLE
Onaylanmış Satıcı
Türkiye’de veya uluslararası olarak yüksek bilinirliğe sahip markaların resmi satıcılarına “Onaylanmış Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_SUCCESSFUL_SELLER_TITLE
Başarılı Satıcı
Trendyol’daki son 6 ay performansıyla yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan, kaliteli ve güvenilir hizmet veren satıcılara “Başarılı Satıcı” rozeti verilir.
MERCHANT_BADGES_INFO_TOOLTIP_AUTHORIZE_SELLER_TITLE
Yetkili Satıcı
Onaylanmış markaların resmi satıcılarının satışa sunduğu, ilgili markanın ürünlerine “Yetkili Satıcı” rozeti verilir.
Satıcı Tipi Nedir?
Sürdürülebilirlik Detayı
Ürün Puanı
"

Sweatshirt

" araması için 100.000+ sonuç listeleniyor

Sweatshirt

En Tarz Sweatshirt Modelleri İle Farkınızı Ortaya Koyun!

Giyim ürünleri son zamanlarda oldukça çeşitlenmektedir. Kışlık, yazlık ve mevsimlik birçok giyim ürünü bulunmaktadır. Değişen moda ve beğeniyle orantılı olarak kıyafetlerde çeşitlenmektedir. Her geçen gün yeni bir ürün vitrinlerde yerini alırken beden skalasının genişlemesi ile de modeller oldukça fazlalaşmaktadır. Her yeni dönemde moda dünyasına yeni bir ürün eklenmektedir. Özellikle yazın tercih edilen tişörtler farklı şekillere girerek dönüşmektedir. Bunun yanı sıra rahatlığı ile çokça sevilen taytlar ve eşofmanlar da oldukça değişmektedir. Pantolonlar farklı kesimleri ve farklı renkleri ile giyim dünyasında ayrı bir yer tutmaktadır. Her anlamda değişen ve dönüşen modaya eklenen bir yeni üründe sweatshirtlerdir. Tişört rahatlığını özellikle soğuk mevsimlere taşımak isteyenlerin çokça sevdiği sweatshirt uzun kollu ve daha kalın ürünlerdir. Kış soğuklarını sıcacık geçirmek için ya da yaz akşamlarında tercih edilen bu sweatshirtler oldukça modellere sahiptir. Kalınlık olarak birçok versiyonu bulunan sweatshirt renk, desen, model ve beden olarak da ayrışmaktadır. Kimi sweatshirt modelleri oldukça kalın iken soğuk kış aylarında sıcak tutmaktadır. Hem üşütmeyen hem de sıcak tutan bu sweatshirtler yumuşak yapılı olmaktadır. İçleri polarlı olduğu için her daim sıcak tutan ve rahat modellerdir. Yumuşaklığı ile çokça sevilmekte olan sweatshirtler her kombin ile uyum sağlamaktadır. Elbiselerin üstüne dahi giyilerek sıra dışı tarz yaratılabilir. Tamamen kişinin yaratıcılığına dayanarak yeni stiller oluşturmaya oldukça müsait ürünlerdir. Eşofmanlarla pantolonlarla ve eteklerle beraber çokça tercih edilmektedir. Kış aylarının vazgeçilmesi olarak özellikle son yıllarda birçok model ile modaya yön vermektedir. Yüksek bel bir pantolon ile tercih edilebilen crop kesim bir sweatshirt oldukça farkı bir görünüm kazanmaya yardımcı olur. Eşofman üzerine tercih edildiğinde oldukça güzel görünen bir spor kombini oluşturulmuş olur. Böylelikle bir sweatshirt ile olarca farklı kombin yapma şansınız olur. Sweatshirt kombinleri her daim farklı ve şık görünen tarzlardır. Oldukça cool bir hava veren bu stil yeni modanın da öncüsü olduğu için farklı bir ambiyans yaratmaktadır. Serin yaz akşamların üşümemek için şortlarla tercih edilebilen sweatshirtler soğuk kış aylarında montlarla birlikte tercih edilerek soğuya meydan okuyor. Hem tarzı tamamlayan hem de oldukça sıcak tutan bu sweatshirtler son derece kullanışlı ürünlerdir.

Uygun Fiyatlı Sweatshirtler İle Harika Kombinler

Sweatshirtler her kombine uyum sağlayan giyim ürünleri olduğu için çok amaçlı olarak kullanılabiliyor. Özellikle tek renk sweatshirtler son zamanlarda kurtarıcı parçalardan biri olmaktadır. Her kıyafete yakışan düz renkli sweatshirtler gerek pantolonlarla gerek elbiselerle gerekse eteklerle oldukça uyumlu olmaktadır. Rahatlıkla giyip dışarı çıkılabilen bu parçalar sayesinde dolap önünde saatler geçirmeye gerek kalmıyor. Kurtarıcı parçalardan biri olan siyah sweatshirt tüm kıyafetlerle bütünleşmektedir. Her renk ile kombinlenebilir ve tüm kıyafetlere uyum sağlar. Günün kurtarıcısı olarak hem şık hem de spor bir görünüm katar. İster çok renkli bir etekle ister bir kotlar ister eşofmanla kombinleyerek tarzınızı oluşturabilirsiniz. Her bakımdan oldukça kolaylık sağlayan siyah sweatshirtler herkes tarafından çokça beğenilmektedir. Dolaplarda mutlaka olması gereken ürünlerden biri olarak her kıyafetin tamamlayıcısıdır. Siyah bir eşofman altı ile düz renk siyah bir sweatshirt tercih edildiğinde oldukça güzel bir görünüm kazanılmaktadır. Bunun yanı sıra yine her kombin ile uyumlu olan bir başka çeşit ise beyaz sweatshirt modelleridir. Beyaz sweatshirtler özellikle kot pantolonlar ile oldukça uyumlu olduğu için sıkça tercih edilmektedir. Her yere giderken rahatlıkla beyaz sweatshirt tercih edilebilir. Beyaz crop kesim sweatshirtler özellikle yüksek bel pantolonlar ve eteklerle çok güzel bir görünüm kazanmaktadır. İster gece ister gündüz kombinlerinde tercih edilsin ikisine de uyum sağlamaktadır. Çeşitli aksesuarlar ile bambaşka bir görünüm kazandırılarak oldukça farklı bir tarz yaratılabilir. Beyaz sweatshirtler yine kurtarıcı bir ürün olarak hem açık renkli hem de koyu renkli kıyafetlerle son derece uyumlu olmaktadır. Karışık desenli bir giysi ile de bütünleşerek harika bir görünüm kazandırmaktadır. Böylelikle tek parça bir sweatshirt ile bir sürü kombin yapabilirisiniz. Avantajlı ürünler olan sweatshirtler polarlı olduğunda sıcacık tutar. Daha ince yapılı sweatshirtler özellikle yaz akşamları için tercih edilmektedir. Hafif serinlikte üşümemek ve terlememek için bu ince yapılı sweatshirtler kullanılmaktadır. Her türlü hava şartına uyum sağlayan farklı kumaştaki beyaz sweatshirtler zamansız ve mevsimsiz kıyafetlerdir. Her kombinin tamamlayıcısı olan bir diğer kıyafet ise gri sweatshirt modelleridir. Gri rengi de beyaz ve siyah rengi gibi çokça kıyafetle uyum sağlamaktadır. Koyu renkler kotlar ve özellikle de siyah eşofman altlarıyla harika bir kombim oluşturmaktadır. %100 pamuk olan yumuşacık sweatshirtler sıcak tuttuğu için çokça sevilmektedir. Pamuklu yapısı sayesinde sıcak tutarken terletmez. Oldukça sağlıklı olan bu kumaşlar sayesinde terleme gibi bir sorun olmaz hem de soğuklara karşı üşünmez. Bu düz renkli sweatshirtler ile kombin yapmak çok daha kolay. Dolapların vazgeçilmezi sweatshirtler sayesinde saatlerce kıyafet düşünmek zorunda kalmazsınız.

İndirimli ve Sıra Dışı Sweatshirt Modelleri, Özellikleri ve Fiyatları

Düz ve tek renk sweatshirtlerin yanı sıra modelleri ve desenleri ile oldukça farklı görünen çeşitleri de bulunmaktadır. Bu ikonik sweatshirtler ile çok farklı kombinler elde edilebilir. Renkli ve desenli sweatshirtler ile tek renk eşofman altları harika görünümler elde etmek için oldukça kolay ürünlerdir. Tek bir sweatshirt ile cool ve ikonik bir tarz yaratmak artık çok daha kolay. Değişen tarzlar ve yenilenen moda ile desenli ve baskılı sweatshirt çeşitleri çokça beğenilmektedir. Baskılı sweatshirtler sıradan tarzların aksine daha farklı görünümler elde etmek için tercih edilebilir. Spora motive olmak için bile üzerinde motive edici sözlerin basılı olduğu sweatshirtler bulunmaktadır. Bir yandan tarz olurken bir yandan da motive olmak için bu sweatshirtler tercih edilebilir. Bunun yanı sıra dünyaca ünlü müzik grupların isimlerinin yazılı olduğu sweatshirtlerde bulunmaktadır. Böylelikle hayranı olduğunuz ve beğendiğiniz müzik gruplarının basılı olduğu sweatshirtleri tercih edebilirsiniz. Baskılı sweatshirtler arasında sevilen çeşitlerden biri de hayvan figürlerinin basılı olduğu modellerdir. Son zamanlarda oldukça sevilen bu modeller spor kombinlerin tamamlayıcısı olmaktadır. Çizgi film karakterlerinin basılı olduğu baskılı sweatshirtlerde trend ürünler arasındadır. Artık giyim dünyasında moda haline gelen çizgi film karakterleri sweatshirtlerde de kullanılmaktadır. Hem kullanışlı hem de çok sevilen fermuarlı sweatshirt modelleri çokça çeşitli ürünlerdir. Fermuarlı sweatshirtler tek başına giyilebildiği gibi tişört üzerine de tercih edilebilir. Kat kat giyilebildiği için hem kalınlığı ile rahatsız etmeyen hem de kolaylıkla giyilebilen ürünlerdir. Özellikle spor kombinler ile tercih edilen fermuarlı sweatshirtler hafif serin havalarda hırka olarak kullanıldığı için oldukça kullanışlı ürünlerdir. Serin yaz akşamlarında kolaylıkla giyilip çıkarılabilir. Sıcak tutan bu sweatshirtler önü açık kullanıldığında farklı bir görünüm kapalı kullanıldığında farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Crop kesimli ve yalnızca yaka kısmı fermuarlı olan sweatshirtler son zamanlarda oldukça beğenilmektedir. Yüksek bel pantolonlarla ve eşofman altlarıyla çokça tercih edilen modellerdir. Oldukça farklı renkleri ve çeşitleri bulunan bu crop fermuarlı sweatshirtler yeni trendlerdendir. Oversized sweatshirt ise bol kesimli modellerdir. Daha geniş kesimli ve spor duran bu modeller özellikle şortlar ve taytlar ile uyum sağlamaktadır. Genellikle kalçayı kapatan bu oversized sweatshirtler hem erkek hem de kadınlar için ideal çeşitlerdir. Bol kesimli olduğu için kadın da erkek de tercih edebilir. Oversized sweatshirt modelleri çokça çeşitli olmakla beraber tek renk, desenli ve baskılı modelleri de bulunmaktadır.

En Hesaplı Kadın ve Erkek Sweatshirt Seçenekleri

Sweatshirt kadın modelleri arasında son zamanlarda trend olan crop kesimli sweatshirtler yine trend olan yüksek belli kıyafetlerin en iyi tamamlayıcısı konumundadır. Crop kesimli sweatshirtler sayesinde bel kısmı daha ince görünmektedir. Vücudun daha zayıf görünmesini sağlayan bu crop kesimli sweatshirtler yaz kış sevilerek tercih edilmektedir. Kadın sweatshirt modelleri çokça çeşitli olup spor görünümlü olanların yanı sıra şık görünen modelleri de bulunmaktadır. Fırfırlı sweatshirtler şık görünmek istenen günlerde tercih edilebilir. Kurtarıcı olarak kullanılabilecek bu parçalar ile kombin yapmak çok daha kolay hale geliyor. Çok değişik tarzlarda kadın sweatshirtleri de bulunmaktadır. Kolları fermuarlı olan sweatshirtler son derece farklı bir görünüm kazandırmaktadır. Farklı renklerin bir araya gelmesiyle de değişik tarzda sweatshirtler elde edilmektedir. Trend ürünlerden biri de desenli sweatshirtlerdir. Zebra, leopar ve kamuflaj desenli sweatshirtler oldukça farklı tarzların ortaya çıkmasına olanak sağlayan modellerdir. Özellikle kamuflaj deseni tüm giyim sektöründe tercih edilen modeller iken sweatshirtler üzerine de bu yansımaktadır. Erkek sweatshirt modelleri de oldukça farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Hem geniş kesimli hem fit kesimli sweatshirt modelleri bulunurken bunlar farklı desen ve renklerdedir. Oversized kesimli sweatshirt modelleri özellikle erkekler tarafından çokça beğenilmektedir. Geniş kesimli olduğu için son derece rahat ürünlerdir. Çoğu zaman içerisinde tişörtle tercih edilen sweatshirtler giyip çıkarılırken de kolaylık sağlamaktadır. Farklı tarzdaki erkek sweatshirt modellerinden biri de kısa kollu çeşitlerdir. Kısa kollu olan sweatshirtler sıcak havalarda ve özellikle bahar mevsimlerinde tercih edilmektedir. Farklı kumaşların bileşimi ile oluşturulan çok parçalı sweatshirtler şık bir görünüm kazandırmaktadır. Sevilen markaların logolarının basılı olduğu sweatshirtler özellikle beğenilmektedir. Bunların yanı sıra tek renkli sweatshirtler her kombin ile tercih edilebilir. Kot pantolonlarla tek renkli sweatshirtler kolay kombinler oluşturmaya yardımcı olur. Erkek modelleri arasında mavi sweatshirt özellikle çokça sevilmektedir. Kotlarla oldukça uyum sağlayan mavi rengi günlük hayatın kurtarıcı kombinlerinden biridir. Yalnızca kotlarla değil eşofman ve şortlarla da son derece uyumlu olmaktadır. Mavi, beyaz, gri ve siyah gibi soft renkler çoğu kıyafet ile uyum sağlamaktadır. Mavinin tüm tonları gerek kadın gerekse erkekler tarafından çokça tercih edilmektedir.

Sevgililer İçin Çiftli Sweatshirt Modelleri

En farklı sweatshirt modellerinden biri de sevgili sweatshirt çeşitleridir. Özellikle hediye olarak tercih edilen bu modeller çiftlerin bağlılıklarını simgelemektedir. Kral- kraliçe gibi farklı figürlerin olduğu modeller çiftler tarafından oldukça sevilmektedir. Sevgililer için ayrı bir anlam taşıyan bu sweatshirtler çokça farklı modellerde bulunmaktadır. Gerek renkleri gerekse baskıları sebebiyle herkesten farklı biz tarzı oluşturma şansı sunmaktadır. Çiftler tarafından çokça sevilen bu sweatshirtler özellikle fotoğraf çekilirken güzel görüntüler sunmaktadır. Sevgililerin birbirine hediye etmek için de tercih ettiği bu sweatshirt modelleri oldukça anlamlı hediyelerden biridir. Sevgili sweatshirt modelleri ikili olarak satıldığı için daha avantajlı olmaktadır. İndirimli sevgili sweatshirt modelleri özellikle sevgililer gününün en anlamlı hediyelerini oluşturmaktadır. Sweatshirt tasarımları oldukça farklı şekillerde oluşabilmektedir. Tek renkli düz sweatshirtlerin yanı sıra farklı tasarımları ile dikkat çeken desenli sweatshirt modelleri de bulunmaktadır. Böylelikle farklı tarzlara hitap eden modeller ortaya çıkmaktadır. Sayfamız, çokça çeşitli sweatshirt modellerinin kolaylıkla bulunabildiği bir online alışveriş platformu olarak sizlere yardımcı olmaktadır. Gerek baskılı gerekse desenli sweatshirt modelleri ile kolaylıkla kombin yapabilir ve şıklığın tadını çıkarabilirsiniz. Kamuflaj desenli leopar desenli ve zebra desenli yeni nesil sweatshirtler ile şık görünmek çok daha kolay hale gelmektedir. Tek bir sweatshirt ve kot ile oldukça tarz görünüp tarzınızı oluşturabilirsiniz. Zebra desenli sweatshirtler özellikle siyah etek ve pantolonlarla çok tarz dururken leopar desenli sweatshirt beyaz kotlar ve eteklerle son derece şık olmaktadır. Bu bağlamda tercih seçeneği çokça olan sweatshirtler her bütçeye ve tarz uygun çeşitleri bulunan ürünlerdir. Trend ürünlerden biri de uzun sweatshirt modelleridir. Uzun sweatshirtler tek başına elbise gibi giyilebildiği gibi taytlar ve şortlarla da tercih edilebilmektedir. Tayt giyenler kalça kısmını kapatmak için uzun sweatshirtleri seçebilmektedir. Bunun yanı sıra tesettür giyimli kişilerde sweatshirt olarak bu uzun modelleri oldukça sevmektedir. Hem tarzlarını yansıtan hem de kombinlerini tamamlayan uzun sweatshirtler tesettür giyimli kişilerin en sık tercih ettiği modellerden biridir. Gerek tek renk düz sweatshirtler gerekse desenli sweatshirt ile tarzlarını oluşmaktalar. Oldukça farklı çeşidi bulunan bu sweatshirtlerin arasından herkesin kendine en uygun modeli seçmesi oldukça kolaydır. Her tarza ve yaşa göre modeli bulunan sweatshirt tüm kombinler ile uyum içindedirler.

Onlarca Farkı Sweatshirt Modelinde İndirim

Çokça sweatshirt modelinin bulunduğu sayfamızda trend ürünlerden biri de kapüşonlu sweatshirt modelleridir. Kapüşonlu sweatshirtler özellikle serin ve yağmurlu havalarda adeta kurtarıcı rolündedir. Her bakımdan çokça avantaj sağlayan bu kapüşonlu sweatshirtler Kışın sıcak tutarken terletmeyen ve üşütmeyen bir üründür. Tarz olarak cool duran kapüşonlu sweatshirtler ile kombin yapmak çok daha kolay hale geliyor. Hem erkeklerin hem de kadınların çok severek giydiği kapüşonlu sweatshirt modelleri de oldukça değişmektedir. Tek renkli düz ve kapüşonlu sweatshirt modellerini yanı sıra desenli ve baskılı kapüşonlu sweatshirt modelleri de bulunmaktadır. Sweatshirtler kalın olarak sıcak tutarken kapüşonlu olması ekstra avantaj sağlamaktadır. Yağmur ve kar gibi olumsuz hava şartlarına karşında koruma sağlayarak soğuk havanın etkilerini bertaraf eder. Kapüşonlu sweatshirtler son zamanlarda kurtarıcı ürünler olup tüm kombinler ile uyum sağlamaktadır. Özellikle spor kombinlerin oluşmasını sağlayarak her bakımdan güzel bir görünümü sunmaktadır. Eşofman altı ile tercih edildiğinde hem spor yaparken hem de günlük yaşantı da oldukça cool bir hava oluşturmaktadır. Bu bakımdan kapüşonlu sweatshirt modelleri her dolapta bulunması gerekenlerdendir. Dolaplarda çokça tercih edilen ürünlerden biri de peluş sweatshirt modelleridir. Peluş sweatshirt özellikle sıcak tuttuğu için çokça sevilmektedir. Yumuşacık dokusu ile kış aylarının vazgeçilmezlerinden olmaktadır. Dokusu son derece yumuşak olduğu için uyurken bile tercih edilebilmektedir. Peluş olduğu için sevimli görünen bu modeller uyurken o yumuşaklığı vermektedir. Sevilen bir diğer sweatshirt modeli ise vintage sweatshirt çeşitleridir. Vintage sweatshirtler eskinin yeniyle harmanlanmasını gözler önüne sermektedir. Eski modaya dönüşün örneklerinden biri olan bu vintage sweatshirtler oldukça farklı bir tarzı yansıtmaktadır. Her bakımdan oldukça avantajlı ürünler olan bu sweatshirtler dolaplarda kurtarıcı giysilerdendir. Kombinlerin tamamlayıcısı olarak çokça sevilen bu sweatshirtlerin indirimli fiyatlarına ulaşmak için Trendyol’u inceleyebilirsiniz.

Sweatshirt Ne Zaman Giyilir?

Sweatshirtler genellikle kalın ve içi polarlı ürünler olduğu için daha çok kış mevsimlerinde tercih edilir. Geçiş mevsimlerinde ise havaların sıcak ve soğuk arasında olması, her zaman kafa karıştırıcı bir konudur. Bu dönemlerde sweatshirtler kurtarıcı giyim ürünlerinden biridir. Oversize modellerin içine t-shirt giyilebilir ya da ilkbahar aylarında bir ceket yerine kullanılabilir. Yaz akşamlarında da kot şortun üzerine giyilen bir sweatshirt, akşam serinliği için kurtarıcı bir parça olur. Her kombine ve mevsime kolayca uyum sağlar. İstenen her tarzda kombinlenebilir. Spor, şık bir kombin için kadınlar etek üzerine, erkeklerde blazer ceketlerin içine giyerek kombinleyebilir. Dilerseniz tamamen spor olarak da bir kombin oluşturabilirsiniz. Kot ya da eşofman altıyla yapılacak kombinler bunun için uygundur. Sweatshirtlerle pratik bir şekilde her tarza ve mevsime uygun kombinler yapabilirsiniz.

Sweatshirt Hangi Kumaştan Yapılır?

Sweatshirtler pek çok farklı kumaş türünden üretilir. Sıklıkla penye kumaş tercih edilse de bu durum modeller arasında değişiklik gösterir. Polar kumaştan yapılan sweatshirtler olduğu gibi içi polar dışı penye kumaştan olan modeller de mevcuttur. 3 iplik veya 2 iplik kumaştan örme gibi çeşitleri de vardır. Hava aldıran kumaştan yapılan modeller ise genellikle spor yaparken tercih edilir. İnce olan model çeşitleri olduğu gibi kalın olan kumaşlardan yapılanlar da vardır. Şardonlu ya da şardonsuz modelleri isteğe ve kullanıma göre tercih edilebilir. Peluş kumaştan üretilen modeller ise kış soğukları için ideal yapıdadır. Kumaşın yumuşak ve tüylü yapıda olması, sıcak tutması açısından önem taşır. İlkbahar ve sonbahar aylarında ise ince olan modeller tercih edilebilir. Kullanım alanına göre ve zevkinize göre farklı kumaşlardan üretilen modelleri tercih edebilirsiniz.

Sweatshirt Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sweatshirt seçimi yaparken dikkat edilmesi gereken önemli detaylardan biri kullanım alanıdır. Ürünü spor yaparken kullanacaksanız hava aldıran ve teri emen kumaştan olması önem taşır. Bahar aylarında giyecekseniz ince yapılarda bir sweatshirt tercih edilmesi sıcak ve soğuk dengesinin ayarlanmasına yardımcı olur. Kış mevsimlerinde ise polar ve peluş yapıda olan sweatshirtler soğuktan korunmayı sağlar. Beden seçimi ise önemli detaylardan biridir. Model oversize olsa bile omuzların tam oturması rahatlık açısından önem sağlar. Fit modeller vücudu saran bir görünüme sahip olsa da hareket etmeyi engellememesi gerekir. Kişisel zevkler ve ihtiyaçlara göre sweatshirt seçimi yapılması uygun olan modelin seçilmesine yardımcı olur. Klasik ya da spor giyim için tarzınıza uygun olan model ve baskılar arasından seçim yapabilir, günlük veya şık kombinler oluşturabilirsiniz.